PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرای برنامه در quest ویندوز xp

siamak_kh
01-08-2008, 00:04
سلام و خسته نباشید.
اگه داخل ویندوز xp دو کاربر یکی با نام administrator و دیگری quest داشته باشیم ، یک برنامه و یا یک بازی که در داخل administrator اجرا میشود ، ولی در quest اجرا نمیشود را ، چگونه میشود ، در quest نیز اجرا کرد.

djsystem
01-08-2008, 02:10
خوب quest یه user محدود هست و هر نرم افزاری رو نمی شه از داخل اون اجرا کرد البته بعضی از نرمافزارها رو تو drive ی غیر از drive ویندوز میشه نصی کزد و اجرا کرد ولی بعضی از نرم افزارها رو تا شdmin نباشی حتی مراحل اولیه نصی هم نمی تمونی انجام بدی

siamak_kh
01-08-2008, 23:29
یعنی نمیشه خود admiinstrator اجازه اجرای بعضی از برنامه ها رو به quest بده؟؟؟

djsystem
02-08-2008, 01:39
بله میشه ولی باید گروه اون رو عوض کنی نه اینکه یه user ی رو عضو گروه guest قرار بدی و بگی که ولی اجازه نصب نرم افزار داشته باشه
شما دقیقا چه کار می خای بکنی؟

siamak_kh
03-08-2008, 23:13
من از administrator برای کارهای شخصی خودم استفاده و بقیه خانواده از quest استفاده میکنند.به این دلیل که نمیخواهم برنامه ای جدید ، توسط بقیه روی ویندوز نصب شود.، ولی از طرف دیگه بعضی از برنامه ها که خودم نصب کردم تا بقیه هم استفاده کنند، مثل بعضی از game ها،فقط در administrator قابل استفاده هستند.

djsystem
04-08-2008, 05:54
حالا می خای اون بازیها تو guset اجرا بشه ها؟
خوب راه حلی که فعلا به ذهنم میرسه اینه که شما خودت تو guest رو ایکون بازی راست کلیک کن و گزینه run as سپس user رو admin انتخاب کن و pass رو وارد کن بازی اجرا میشه بده بچه ها بازی کنند

djsystem
04-08-2008, 05:54
حالا می خای اون بازیها تو guset اجرا بشه ها؟
خوب راه حلی که فعلا به ذهنم میرسه اینه که شما خودت تو guest رو ایکون بازی راست کلیک کن و گزینه run as سپس user رو admin انتخاب کن و pass رو وارد کن بازی اجرا میشه بده بچه ها بازی کنند