PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دارم یک خط Adsl با سرعت 128 می گیرم و سه تا سوال دارم

ساويس
13-12-2005, 19:12
سلام
من دارم یک خط Adsl با سرعت 128 می گیرم (حدود چهل هزار تومان در ماه) سه تا سوال دارم:
1-اولن میارزه (قیمتش نه اینکه Adsl خوبه یا نه؟
2-آیامیتونم باهاش فیلم ببینم؟یا نه؟
3-آیانرم افزاری هست که بتونم باهاش تماسهای موبایل و کلن خارج از شهررو با Adslانجام بدم که ترافیک وهزینه بقیه خطوط دفترکارم کمتربشه؟

pishy
13-12-2005, 20:03
1: مطمئن باش ميارزه و خيلي هم به صرفه تره چون من قبلا ماهي 100 تومن پوا اكانت+ تلفن مي دادم الان ماهي 40 تومن
2: بعضي نرم افزارها هستن كه مي توني باهاشون شبكه هاي مختلف ببيني ولي فيلم اونجور كه فكر مي كني نه چون اعصابتو خورد مي كنه اما مي توني 1 روزه يه فيلمو دانلود كني حالشو ببري
3:اينو نمي دونم اما من نديدم! اگر پيدا كردي به منم بده!
4: داري adsl می گیری حواست باشه از شرکتی بگیری که محدودیت نداشته باشه بعضی هاشون ماهی 2 گیگ بیشتر نمی گذارن دانلود کنی و برای هر گیگ اضافه باید 6 تومن بدی

ساويس
13-12-2005, 21:29
ممنونم ازجواب
میگن باip Phonمیشه
نمیدونم چی هست البته!
ضمنا اینجا ریباترین لحظه وبهترینش همون قبل از طلوع افتابه
-----------------------------------------------------------
البته اگه خواب نمونی!

MaFia
14-12-2005, 02:00
پيشي جان سرويس شما از چه شركتي هست ؟

pishy
14-12-2005, 15:42
پيشي جان سرويس شما از چه شركتي هست ؟

من از شاتل گرفتم چون از همشون ارزونتره! سرعتش 128

ساويس
14-12-2005, 16:11
سلام
بهم گفتن تا6 گیگ ترنسفرماهیانه دارم البته قول نیم بندی هم برای بیشتر شدنش دادن ولی فعلا روی همون6تا باید
حساب کنم.
ولی بالاخره نفهمیدم اینip Phon چی هست؟
ضمنا حالاکه یکی زحمت جواب دادن روکشیده میتونی بمن بگی این حجم ترنسفر یرای یه یوزر عادی مناسبه یا نه؟
البته من شنیده بودم توی مشهد شرکتی هست که دیش میذاره (البته برای رسیو)ماهیانه37000 تومن آیا اینم میشه؟وقانونیه؟

pishy
14-12-2005, 22:57
سلام
بهم گفتن تا6 گیگ ترنسفرماهیانه دارم البته قول نیم بندی هم برای بیشتر شدنش دادن ولی فعلا روی همون6تا باید
حساب کنم.
ولی بالاخره نفهمیدم اینip Phon چی هست؟
ضمنا حالاکه یکی زحمت جواب دادن روکشیده میتونی بمن بگی این حجم ترنسفر یرای یه یوزر عادی مناسبه یا نه؟
البته من شنیده بودم توی مشهد شرکتی هست که دیش میذاره (البته برای رسیو)ماهیانه37000 تومن آیا اینم میشه؟وقانونیه؟

براي يك يوزر مهمولي سرعت 128 كافيست و اگر شما خيلي به دانلود علاقه نداشته باشيد 6 گيگ مناسب به نظر مي رسه مگر اينكه بخواي شبانه روزي دالود كني...... ديش گذاشتن به نظر من نمي صرفه چون ماهي 37 به شركت مي دي و ماهيانه بايد هزينه اشتراك دايال آپ و پول تلفن براي send رو جدا بديد كه پولش به سقف مي زنه ..... براي يوزر خانگي همين adsl بسه

OMID
15-12-2005, 01:32
من هم سرویس adsl دارم و به ظاهر محدودیت دانلود داره
ولی کلا فکر میکنم هیچ یک از شرکتها این محدودیت دانلود رو اعمال نمیکنن چون من از دو تا شرکت که محدودیت هم داشته سرویس گرفتم و ده برابر اون محدودیتی که گذاشتن فقط فایل دانلود کردم :blink:

ebilove
15-12-2005, 01:53
سيلك عزيز

مواضب باش از كجا ميگيري

اين 6 گيگا خيلياش درست از اب در نمياد
كه در باره اين نرخ شما بايد اينطور باشه
من خليج يا دام رو پيشنهاد ميدم
راستي نوع مودم خييلي خيلي مهمه

متاسفانه با اين هم موافقم

ضمنا اینجا زیباترین لحظه وبهترینش همون قبل از طلوع افتابه

بدرود

MaFia
15-12-2005, 01:55
به نظرم تو همين تاپيك يه مقايسه قيمت و حجم شركت ها رو داشته باشيم
دوستاني كه دارن محدوديت حجم و قيمت رو با سرعتي كه دارند اعلام كنند تا دوستان شركت مناسب رو انتخاب كنند
من شنديم شركت هايي كه مثلا سرويس رو مي گيري با سند 64 و يا رسيو 128 با 1 گيگ محدوديت بعد از 1 گيگ هم محدوديتي ندارن ولي براي هر 1گيگ اضافي 6 يا 8 تومن مي گيرن
خلاصه تجربه هاي شخي تون بو بگين يه مرجع خوب براي انتخاب باشه
راستي موضوع مودم هم خيلي مهمه به نظرم شركتي كه مودم رو اماني مي ده تا شركتي كه مي گه بايد حتما مودم بخري

راستي 5 ماه پيش از فرارايانه شنديم با شاتل ادغام شدن پيشي جان اينطور هست ؟

ebilove
15-12-2005, 02:12
مافا يا جان
خوب اسم تايپيك و عوض كن تا بتونيم در مورد نوع مودما و تعرفه ها به طوركلي بحث كنيم
---------------------------------------------------------------------------------------------------
اطلاعاتي در باره مدوم هايي كه اجازه استفاده همزمان دو سيستم و دو خط روميدن ميخوام

ممنون از شما

pishy
15-12-2005, 02:21
به نظرم تو همين تاپيك يه مقايسه قيمت و حجم شركت ها رو داشته باشيم
دوستاني كه دارن محدوديت حجم و قيمت رو با سرعتي كه دارند اعلام كنند تا دوستان شركت مناسب رو انتخاب كنند
من شنديم شركت هايي كه مثلا سرويس رو مي گيري با سند 64 و يا رسيو 128 با 1 گيگ محدوديت بعد از 1 گيگ هم محدوديتي ندارن ولي براي هر 1گيگ اضافي 6 يا 8 تومن مي گيرن
خلاصه تجربه هاي شخي تون بو بگين يه مرجع خوب براي انتخاب باشه
راستي موضوع مودم هم خيلي مهمه به نظرم شركتي كه مودم رو اماني مي ده تا شركتي كه مي گه بايد حتما مودم بخري

راستي 5 ماه پيش از فرارايانه شنديم با شاتل ادغام شدن پيشي جان اينطور هست ؟

بله مافياي عزيز فرارايانه و شاتل ادغام شده اند و در زمينه اينترنت و كارت تلفن بين المللي كار مي كنند ... البته شاتل اعلام كرده كه محدوديت دانلود 2 گيگ داره اما اين قضيه فعلا اجرا نمي شه و من ماهي تا 8 گيگ دانلود دارم بدون اينكه هزينه دانلودهاي اضافي رو بدم
همونطور كه گفتم مودم اين شركت 50 هزار تومن هست كه بصورت اماني گرفته مي شه ... خطوط بصورت +2adsl هستند قیمت 64 سی و دو هزار و قیمت 128 چهل هزار ....شنیدم پارس آنلاین هم سرویس دهی خوبی داره که قیمت اون هم در همین حدوده و مودم رو خودت باید بگیری .....
حالا باز اگر خواستید در باره پارس آنلاین تحقیق می کنم و خدمتتون عرض می کنم.........

MaFia
15-12-2005, 02:27
پيشي جان ممنونم از اطلاعاتي كه دادي در مورد پارس افلاين هم اطلاعات جامعي دارم
راستي سايت شاتل اين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست ؟
چون اينگار ديگه به صورت اماني نمي ده مودم رو
ebilove جان هر چي در مورد اين سرويس باشه فكر نمي كنم با موضوع بيگانه باشه

pishy
15-12-2005, 02:40
پيشي جان ممنونم از اطلاعاتي كه دادي در مورد پارس افلاين هم اطلاعات جامعي دارم
راستي سايت شاتل اين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست

خواهش مي كنم آدرسش اينه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در مورد مودم هم باز باید دقت کرد اینها آدمهای بسیار موذی هستند اول برای من مودم ضعیفی رو آورده بودند که پدر منو درآورد usb رو مرتب گم می کرد خلاصه خیلی اذیت داشت بعد که حسابی اعتراض کردم و گفتم که اصلا من adsl شما رو نمی خوام یه مودم مشکی آوردند که بی مشکل و خوب داره کار می کنه بعد در جواب سوال من که چرا از اول اینو ندادین گفتند این گرونتره صرف نمی کنه به همه بدیم!!! خلاصه باید آدم حواسشو حسابی جمع کنه حتی وقتی با یه شرکت بزرگ اسم و رسم دار طرفی!
خواستین از شاتل مودم بگیرین دو نوعه یکیش سفیده و برقش رو از usb می گیره و دومی مشکی هست و ترانس جدا برای زدن به برق داره ........

بدرود

ببخشيد اينجا جاش نيست اما منظور من از اين جمله اينه كه درست در لحظه اي كه سياهترين و بدترين لحظه زندگيت رو مي گذروني نور اميد و نجات به زندگيت مي تابه ......

ساويس
15-12-2005, 08:26
سيلك عزيز

مواضب باش از كجا ميگيري

اين 6 گيگا خيلياش درست از اب در نمياد
كه در باره اين نرخ شما بايد اينطور باشه
من خليج يا دام رو پيشنهاد ميدم
راستي نوع مودم خييلي خيلي مهمه

بدرود
منم دارم از یکی از این شرکت ها می گیرم
ولی خب اگرهم درست درنیاد آدم میتونه کنسل کنه ضمنا با حرف دوستمون هم موافقم که یه تاپیک برای مقایسه سرویس های شرکت ها درست بشه چون به هر حال کمتر پیش اومده که توی یه جمع عملکردشون بررسی بشه

اینجا زیباترین لحظه وبهترینش همون قبل از طلوع افتابه

ساويس
15-12-2005, 13:52
آها راست میگی
من از اونوری حساب کردم
بدبینانه@@@@@@@@@@@
شاید؟

shahroozm
15-12-2005, 14:39
ودیعه تجهیزات 50,000 تومان میباشد.
هزینه نصب و راه اندازی 10,000 تومان میباشد.
حداقل مصرف ماهیانه برای سرویس های ساعتی 30 ساعت میباشد.
هزینه آبونمان مخابرات معادل 4,200 تومان به تعرفه فوق اضافه میشود.
مطابق با مصوبه هیات وزیران مورخ 28/12/1381 به تعرفه های فوق 5% عوارض و 1% مالیات افزوده میشود.
در صورت استفاده بیش از حد مجاز (ستون حداکثر استفاده در ماه) بازای هر GB اضافه مبلغ 10,000 تومان دریافت میگردد

برای دیدن اطلاعات بیشتر به لینک زیر برید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
16-12-2005, 04:42
shahroozm جان اين سپنتا رو كه اصلا فراموش كن اين شركت قيمتهاي نجومي مي ده يه نت 24 ساعته در ماه رو ببين چند ميده بعد همون رو فرارايانه ميده 14900 واي به اين اي دي اس ال

shahroozm
16-12-2005, 11:37
حق با تو هست مافیا جان من خودم اصلا از سپنتا راضی نیستم
ولی اینو برای اطلاعات عمومی گذاشتم:biggrin:

sa3er
16-12-2005, 13:37
shahroozm جان اين سپنتا رو كه اصلا فراموش كن اين شركت قيمتهاي نجومي مي ده يه نت 24 ساعته در ماه رو ببين چند ميده بعد همون رو فرارايانه ميده 14900 واي به اين اي دي اس ال
مطمئن باشيد هر مقدار هزينه های دريافتی پايين باشد کيفيت کار نيز پايين تر خواهد بود.
ISP خوب در اشغال نبودن خطوط و سرعت خوب خلاصه نمی شود. بسياری از نکات ريز و حرفه ای در ارائه يک سرويس عالی موجود هست که متاسفانه عده زيادی از ISP ها به علت عدم آگاهی عموم از اين موارد اقدام به حذف اين قبيل امکانات می کنند و به نوعی سو استفاده و رقابت ناسالم به راه می اندازند که بسی جای تاسف دارد. اين هم يکی ديگر از هزاران مشکل بعلت ضعف مديريتی که باعث کاهش سرعت پيشرفت صنعت IT در کشور می شوند.

Strasboorg
16-12-2005, 13:51
سلام
شركت داتك Adsl رو با سرعت 256 ميده به ازاي ماهي 24000 تومان
كه البته خوبيه اين سرويس قيمت شديدا پايين اون و
البته مزيت عالي ديگه اش اينه كه محدوديت ماهانه نداره و ترافيكش ازاد هست
كسي از داتك تا حالا سرويس گرفته ؟
من تا حالا تعريفشو زياد شنيدم
ولي خودم هنوز نتونستم ازشون سرويس بگيرم
:sad: چون منطقه مورد نظر منو ساپورت نميكنن..
فقط ميخوام بدونم كسي تا حالا از داتك سرويس گرفته ؟
ممنون

Strasboorg
16-12-2005, 13:56
سلام
مافيا جان سپنتا درسته كه قيمتش خيلي بيخوده و اصلا رقابتي نيست
ولي سرويس ديال اپشون واقعا عاليه.
من خودم يك اكانت 20 ساعته رو بدونه DC كاملا مصرف كردم با سرعت تخيليه 54.6 :blink:
البته به اين تاپيك ربطي نداشت
ولي گفتم كه يه چيزي گفته باشم.
:happy: