PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا گزینه ی Hibernate واسه من غیر فعاله ؟

Untouchable
31-07-2008, 10:42
سلام

حالتون چه طوره ؟:31:

چند وقتی گزینه ی Hibernate تم غیر فعاله ؟ مشکل چیه ؟ چیکار کنم ؟

یه مشکل هم با استندبای دارم : وقتی سیستم استندبای میشه پاورم روشن میمونه ؟! :19:

ممنون

++PC
31-07-2008, 10:51
1- باید قابلیت هایبرنیت ویندوز رو فعال کنید.
برای اینکار power option رو از کنترل پنل باز کنید.
از سربرگ hibernate تیک گزینه enable hibernation رو بذار

2- این قابلیت مادربورد هست که می تونی از بایوس سیستم اون رو تغییر بدی تا پاور هم خاموش بشه

Untouchable
31-07-2008, 11:14
ممنونم / مشکلم با hibernate حل شد / 1.5 گیگ فضای خالی تو درایو ویندوز میخواست که نداشتم !

ولی در مورد Stand by میشه دقیق تر بگید کدوم قسمت تنظیمات مادربورد این قابلیت رو داره ؟

nw_nk
31-07-2008, 13:31
سلام
...
یه مشکل هم با استندبای دارم : وقتی سیستم استندبای میشه پاورم روشن میمونه ؟! :19:
ممنون

منظورتون از روشن موندن پاور هنگام استند بای چیه؟

مگه قراره سیستم هنگام استند بای خاموش بشه؟

...

هاردهاتون روشن میمونه؟

Untouchable
31-07-2008, 14:50
منظورتون از روشن موندن پاور هنگام استند بای چیه؟

مگه قراره سیستم هنگام استند بای خاموش بشه؟

...

هاردهاتون روشن میمونه؟

وقتی کامپیوتر رو Stand by میشه, تقریبا تمام قسمت های کامپیوتر خاموش یا نیمه خاموش میشند :20: و کل یستم برق خیلی کمی مصرف میکنه :31:

ولی پاور من ( اون قسمتی که برق رو بین اجزا تقسیم میکنه و کابل برق بهش میخوره ! ) روشن میمونه ! و فنش هم هی صدا میده و اعصاب آدم رو میریزه بهم !

cyrus_ln
31-07-2008, 15:08
من وقتی می خوام فعال کنم این پیغام رو می ده
i38.tinypic.com/zwn502.jpg

مشکل از چیه؟

nw_nk
31-07-2008, 17:06
وقتی کامپیوتر رو Stand by میشه, تقریبا تمام قسمت های کامپیوتر خاموش یا نیمه خاموش میشند :20: و کل یستم برق خیلی کمی مصرف میکنه :31:

ولی پاور من ( اون قسمتی که برق رو بین اجزا تقسیم میکنه و کابل برق بهش میخوره ! ) روشن میمونه ! و فنش هم هی صدا میده و اعصاب آدم رو میریزه بهم !

ظاهرا دقت کافی روی حرف هاتون ندارید.

مگه نمی گید هنگام Stand By خیلی از قطعات خاموش میشن و سیستم برق کمی مصرف میکنه.

خوب میشه بفرمایید اگر پاور شما هم مثل سایر قطعات خاموش بشه, چه کسی باید اون برق کم لازم رو به سیستم برسونه؟

عزیزم هنگام Stand By پاور روشن میمونه. شاید شما با هایبرنیت اشتباه گرفتید.

نکته: پاورهای غیر قدیمی, عین فن CPU ها هوشمند هستند و با توجه به دما و فشار حاصل از کار سیستم دور خودشون رو کم و زیاد می کنند. در نتیجه مواقعی مثل Stand By صداشون بسیار کم میشه. مال شما اینطور نیست؟

Untouchable
31-07-2008, 18:13
ظاهرا دقت کافی روی حرف هاتون ندارید.

مگه نمی گید هنگام Stand By خیلی از قطعات خاموش میشن و سیستم برق کمی مصرف میکنه.

خوب میشه بفرمایید اگر پاور شما هم مثل سایر قطعات خاموش بشه, چه کسی باید اون برق کم لازم رو به سیستم برسونه؟

عزیزم هنگام Stand By پاور روشن میمونه. شاید شما با هایبرنیت اشتباه گرفتید.

نکته: پاورهای غیر قدیمی, عین فن CPU ها هوشمند هستند و با توجه به دما و فشار حاصل از کار سیستم دور خودشون رو کم و زیاد می کنند. در نتیجه مواقعی مثل Stand By صداشون بسیار کم میشه. مال شما اینطور نیست؟

آخه من این مشکل رو فقط یا اسن سیستم دارم ! حداقل رو 10 تا سیستم دیگه که دیدم حداقل فن پاور خواموش شده ! حالا نمیدونم شاید خود پاور روشن بوده باشه !

nw_nk
31-07-2008, 18:28
آخه من این مشکل رو فقط یا اسن سیستم دارم ! حداقل رو 10 تا سیستم دیگه که دیدم حداقل فن پاور خواموش شده ! حالا نمیدونم شاید خود پاور روشن بوده باشه !

یا اینکه حالت دیگه ای غیر از Stand By بوده.

یا اینکه دور فن پاورشون بسیار کم شده طوری که کاملا بی صدا شده.

مطمئنی حالت Stand By بود و فن پاورشون هم ایستاده بود؟

tohidkh
01-08-2008, 15:36

امکان نداره!
اگه فن پاور به کلی خاموش بشه که پاور اشکال داره!
در پاورهای جدید هم فقط سرعت فن پایین میاد؛ ولی اصلا خاموش نمیشه!