PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک یا نسخه کامل KD Image Editor

sorrowdancer
31-07-2008, 01:08
سلام دوستان

من نتونستم کیجن درست یا نسخه کاملی برای این کامپوننت (version 3.3 (Build 53پیدا کنم.

ممنون میشم کمکم کنید

جبران می کنم

NoneForce
31-07-2008, 09:04
سلام دوستان

من نتونستم کیجن درست یا نسخه کاملی برای این کامپوننت (version 3.3 (Build 53پیدا کنم.

ممنون میشم کمکم کنید

جبران می کنم

سلام
چطور جبران مي كنيد؟

sorrowdancer
31-07-2008, 10:35
هرجور که شما صلاح ببینید

NoneForce
31-07-2008, 10:48
سلام
اين كرك براي نسخه OCX‌ است، نسخه VCL اي كه دارم قديمي تر است : KDImage Editor 3.2.42

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sorrowdancer
01-08-2008, 13:22
ممنون دوست عزیز، من این ocx رو قبلا پیدا کرده بودم ولی جواب نداده بود!
الان هم رپیدشیر میگه آیپیم داره دانلود میکنه و نمیزاره بگیرمش!! رپیدباز هم که ظاهرا دان شده!!
ولی فکر کنم اونی که گرفتم آدرسش همین بود.

مسیر پیش فرض ocx در kdimage تو این مسیر پیدا کردمش:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaed\KDImage Editor\3.3\Lib\ActiveX

اونجا patch کردم ولی وقتی دلفی رو باز کردم هنوز kdimage رجیستر نشده بود!

تاریخ ریلز این پتچ ocx رو 4 ژولای 2008 زده، خیلی داغه
یعنی رو نسخه 3.3 کار نمی کنه؟

ورژن مخصوص به این ocx رو از کجا پیدا کنم؟

NoneForce
02-08-2008, 08:47
سلام

KDImage Editor 3.2.42 :
(VCL+OCX)

لينك دريافت :
حجم : 4.3 مگابايت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توجه : نسخه هاي جديدي كه روي سايت براي دانلود قرار مي گيرد كامل نيست و نميشود آنها را كرك كرد.

sorrowdancer
04-08-2008, 15:11
NoneForce جان واقعا ممنون لطف کردید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما نمی دونم چرا اصلا این کیجن اصلا رو این نسخه 3.2 که گذاشتید عمل نمی کنه و می گه فایل ocx شما سایزش درست نیست و nothing patch میده ‼

البته رو نسخه 3.3 پتچ Successfull میداد ولی تو دلفی هنوز رجیستر نشده باقی میمونه‼

ocx پتچ شده رو هم از نسخه 3.3 تو نسخه 3.2 کپی کردم، بازم نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما این ocx رو با همین ورژن (3.2) پتچ کردید؟

NoneForce
04-08-2008, 15:29
NoneForce جان واقعا ممنون لطف کردید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما نمی دونم چرا اصلا این کیجن اصلا رو این نسخه 3.2 که گذاشتید عمل نمی کنه و می گه فایل ocx شما سایزش درست نیست و nothing patch میده ‼

البته رو نسخه 3.3 پتچ Successfull میداد ولی تو دلفی هنوز رجیستر نشده باقی میمونه‼

ocx پتچ شده رو هم از نسخه 3.3 تو نسخه 3.2 کپی کردم، بازم نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما این ocx رو با همین ورژن (3.2) پتچ کردید؟

سلام
نسخه 3.2 را نصب كنيد، بعد فايلهاي داخل پوشه Lib را روي فايلهاي اصلي جايگزين كنيد. نيازي نيست تا از Patch استفاده كنيد.

sorrowdancer
05-08-2008, 20:42
سلام
نسخه 3.2 را نصب كنيد، بعد فايلهاي داخل پوشه Lib را روي فايلهاي اصلي جايگزين كنيد. نيازي نيست تا از Patch استفاده كنيد.

ووی انگار درست شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته تو پراپرتیس کامپوننت هنوز Registration وجود داره ولی وقتی برنامه رو ران کردم دیگه نگفت بعد سی روز خراب میشه

الان درست کار می کنه؟ (اون رجیستریشن تو پراپرتی هاش باید باشه؟)

برنامه ننویسم بدم دست مردم بعد بگه تریالی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jimjavooni
29-09-2012, 11:05
ozr mikham aslan liki ke dade boodid dar rapid share baz nashod va hamchin file ra nemishnakht mishe dobare bezarid ta manam download konam? ba tashakor

barbi_bambo
16-01-2013, 21:06
سلام. آره من هم امتحان کردم لینک وجود نداره. دوستان اگه ممکنه لینک صحیح رو وارد کنن. با تشکر

pad_kay
08-03-2013, 12:24
با سلام
لینک خزابه
میشه دوباره بگذارید