PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست برنامه اي براي ميكس كردن

alex110
31-07-2008, 00:01
من تعدادي كليپ دارم مثل همين كليپ هاي عروسي مثل پيوندتان مبارك و برف و قطار
چطوري و با چه برنامه اي مي تونم اين كليپها رو به تصوير يا فايل فيلمبرداري شده اضافه كنم با يوليد 9 نتونستم به جز ادوب پريمير برنامه اي براي اينكار هست

huti_421
31-07-2008, 00:16
Windows Movie Maker

alex110
03-08-2008, 00:34
با اين برنامه مي شه تصوير رو رو تصوير انداخت من مي خوام مثلا فيلم رو در يك قاب عكس از كليپ اصلي قرار بدم و بقيه كليپ نيز نمايان بشه

huti_421
03-08-2008, 13:54
با اين برنامه مي شه تصوير رو رو تصوير انداخت من مي خوام مثلا فيلم رو در يك قاب عكس از كليپ اصلي قرار بدم و بقيه كليپ نيز نمايان بشه

Adobe Priemier ... نرم افزار حرفه ای برای موتاژ فیلم و میکس ...

Javad_Ed
03-08-2008, 14:15

سلام
بهتر بود سوال در انجمن میکس و مونتاژ مطرح میکردید
اگر نمیخواهید از نرم افزار های حرفه ای مثله ادیوس و پریمیر استفده کنید
میتوانید با همان یولید اینکار را بکنید
کلیپ آماده خود را در هر لایه ای قرار میدهید مهم نیست
ولی دقت کنید فیلم که میخواهید رو آن باشد حتما باید در لایه بالایی کلیپ خود قرار دهید و بعد اندازه شو مشخص کنید
موفق باشید
Javad_Ed

alex110
03-08-2008, 23:58
سلام
بهتر بود سوال در انجمن میکس و مونتاژ مطرح میکردید
اگر نمیخواهید از نرم افزار های حرفه ای مثله ادیوس و پریمیر استفده کنید
میتوانید با همان یولید اینکار را بکنید
کلیپ آماده خود را در هر لایه ای قرار میدهید مهم نیست
ولی دقت کنید فیلم که میخواهید رو آن باشد حتما باید در لایه بالایی کلیپ خود قرار دهید و بعد اندازه شو مشخص کنید
موفق باشید
Javad_Ed

با يوليد 9 امتحان كردم نشد در ضمن با ادوب نيز وقتي مي خواد رندر بشه اعصاب ادم به هم مي ريزه از بس كند انجام مي شه در كل ويندوز موي ميكر تا اينجا بهترين بوده ولي خوب انم اشكالاتي داره

Javad_Ed
04-08-2008, 00:43
با يوليد 9 امتحان كردم نشد در ضمن با ادوب نيز وقتي مي خواد رندر بشه اعصاب ادم به هم مي ريزه از بس كند انجام مي شه در كل ويندوز موي ميكر تا اينجا بهترين بوده ولي خوب انم اشكالاتي داره
دوست عزیز
یعنی چی با یولید نشد ؟!
شما چکار میکنید ؟
تا بعد.....

Dangerous-boy
04-08-2008, 10:40
تا حالا با Ulead Media Studio کار کردی ؟
واقعا عالیه