PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

mehdi_08
30-07-2008, 21:04
دوستان تو این تاپیک درمورد isp داتک صحبت می کنیم
هرکسی نظرشو بگه
من 512 دارم ازش راضیم شما چه طور؟

mostafaeshghi
30-07-2008, 21:22
با اینکه یه جورایی میدونم این تاپیک پایان خوشایندی نداره ! ولی بنده هم همکاری میکنم و مشکلی وبود در خدتتونم !

من هم سرعت 256 کیلوبیت دارم و از این شرکت و همیچنین خدماتش رضایت کامل را دارم !

snebi
31-07-2008, 08:53
منم نزدیک به 3 سال هست مشترک 256 داتک هستم

اولا اینترنتش خوب بود خدماتش خیلی ضعیف الان خدماتش نسبتا خوب شده و سرعت اینترنت هم بد نیست ولی از لحاظ قیمت میصرفه

DrXoX
31-07-2008, 09:22
سلام

دوستان میشه بگید سرعت دانلود و آپلودتون چنده؟

ممنون میشم

mehdi_08
31-07-2008, 09:48
من 512 دارم سرعت دانلودش میانگین 58 آپلودش هم فکر کنم 30 باشه

aliani
31-07-2008, 12:14
منم مدت كمي هست كه از داتك گرفتم كلا خدماتش ضعيفه اما اولين باري كه وصل شد با 128 هم سرعت دان نسبتا خوب بود و هم پينگش كه بسيار عالي بود ....
اما از همون اولي كه گرفتم باهاشون مشكل دارم و هنوز يه اينترنت درست حسابي نرفتم خدايي اگه اين مشكل با شاتل برام پيش اومده بود يه روزه حل ميكرد نه كه اينكه 15 16 روز بشه و هنوز مشكلمون حل نشده باشه. در ضمن اينم بگم كه 15 روز طول كشيد تا يوزر نيم پس بهم بدن...

اما هنوز اميدوارم

zed2
31-07-2008, 13:15
خوب من تا قبل از عید از نوع سرویس ناراضی بودم در ساعات اداری که بعد از عید قابل قبول شد و الان راضی ام .البته من ipw دارم

ایدون
31-07-2008, 13:58
همونطور که از عنوان تاپیک برمیاد بحث در مورد اینترنت داتک هست منهم از تجربه خودم براتون میگم مستدل و آنچه بدیهیه اینه که بعنوان مصرف کننده مطرحیم نه عرضه کننده پس حب و بغضی اگر باشه نتیجه عملکرد سرویس دهنده ها هست.
عکسی که پایین گذاشتم قراراد یک مادر مرده اییه با داتک پارسال و همنطور که در عکس ملاحظه میکنید نوشه فروش جدید ولی درعین حال تاریخ مصرف گذاشته تمام کسانی که adsl گرفتن میدونن که رانژه شدن خط تاریخش بحدس و گمانه ممکنه یکروزه رانژه بشه ممکنه مثل این بدبخت یکماه طول بکشه برای همین تاریخ مصرف رو میگن از اولین اتصال نه این که مثل داتک از خودشون تاریخ جعل کنند.
حالا این رانژه بجای این که 6/5/86 بشه افتاده به 1/7/87 و دست 1/7 زنگ زدن که خط رانژه شده اونها هم با شور وشوق مودم رو وصل کزدن دیدن چراغ استتوس روشن نیست ماجرا خیلی مفصله ولی من مختصرش میکنم القصه بعد از کلی تلفن کردن آخرش میفهمن که دسور برقرای از واحد فروش صادر نشه و خانمی که اسمش توی فاکتور هست رو حواله میدن اونهم بعد از کلی بوق اشغال و برنداشتن گوشی آخرش باهاش حرف میزنن و میگن چرا وصل نکردی علیا مخدره هم میگه پولی که شما دادید برای 24 روزه و 5 روز پول داده نشده (دقت کنید به تاریخ فاکتور فروش جدید ولی با تاریخ ) طرف هم میگه ما که یکماهه درخواست کردیم اگر اشتباهی هم شده از طرف شما شده ولی مهم نیست پیک بفرستید تا پول پرداخت بشه اون خانم میگه نه مبلغ اینقدر کمه که صرف نمیکنه پیک بفرستیم شما باید واریز کنید بحساب و بعد از اون ما وصل میکنیم طرف جا میخوره میگه مگه من 24 روز طلبکار نیستم؟ خانم میگه چرا ولی مطابق قانون داتک شما تا پول 5 روز باقیمانده از ماه رو پرداخت نکنید ما وصل نمیکنیم و تماس تلفنی قطع میشه دوستم از من پرسید حالا چیکار کنم گفتم چاره ایی نیست الانهم که بانک تعطیله بذار فردا صبح پولو پرداخت کن تا ببینیم این دفعه بهانشون چیه.
شب که باباش میاد دوستم ماجرا رو تعریف میکنه پدرش میگه معلومه که اینا آدمهای ناجورین صلاح نیست ادامه بدیم فردا زنگ بزن و بگو قرارداد رو فسخ کنن بمن گفتن من گفتم اینا عمرا پول پس نمیدن باباش گفته بود مهم نیست اصلا صحبت پول رو نکن بگو از رانژه خارج کنن و همین هم شد منتها من شک ندارم که اینا همه الکی بوده خط اصلا رانژه نشده بوده وگرنه اینا هرچی هم گدا باشن سر 1500 تومن آبروشونو نمیبرن.
اینهم از عکس قرارداد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_08
31-07-2008, 17:35
خوب این جوری که معلومه اکثرا از داتک شکایت دارن ولی راستی چرا
چرا باید یه شرکت به این بزرگی اینجوری مشتریاشو برنجونه چیزی که مسلمه اینه که این جور کارها به ضرر خود شرکته چون مشتریاشو از دست می ده
بقیه چه نظری دارند؟

mh2002ir
31-07-2008, 17:50
سلام
این جوریا هم نیست
من مشترک حداقل 3 ساله داتک هستم
تا به حال به خاطر بدهی فرض ! 1500 تومان و ... خللی توی شارژ مجدد من نبوده
البته به احتمال زیاد خط از طرف داتک فعال شده بوده ولی مرکز مخابرات اتصالات مربوطه رو انجام نداده که این حکایت پیش اومده ....

DrXoX
31-07-2008, 18:29
سلام

دوستان داتک 512 به خونه هم میده؟

من الان صبانت دارم 1 ماه دیگه اشتراکم تموم میشه می خوام بدونم وضعیت داتک چطوریه اگر بشه برم داتک

الان صبانت این امکانات رو داره

1- سرعت دانلود بیشتر مواقع 56 تا 60 البته بعضی مواقع نوسان داره و سرعت میاد روی 15 تا 20

2- ساعت 3 تا 7:45 شب رایگانه که سرعت 56 تا 60 هستش و هر شب حداقل 700 تا 800 مگا بایت دانلود دارم

حالا می خوام بدونم اگر بیام داتک بهتره یا همین صبانت بمونم؟

ممنون میشم دلیلتون رو هم بگید

موفق باشید

ایدون
31-07-2008, 19:04
سلام
این جوریا هم نیست
من مشترک حداقل 3 ساله داتک هستم
تا به حال به خاطر بدهی فرض ! 1500 تومان و ... خللی توی شارژ مجدد من نبوده
البته به احتمال زیاد خط از طرف داتک فعال شده بوده ولی مرکز مخابرات اتصالات مربوطه رو انجام نداده که این حکایت پیش اومده ....
سرویس دهنده ها هر کدوم کلاس خاصی دارن مثلا شاتل با این که هم سرویسش خوبه هم پشتیبانیش ولی صورتحساب که میفرسته تاریخ میذاره یعنی مهلت پرذاخت میذاره بخواهید مدرک هم میذارم خ ب شاید برای خیلی ها مسیله ایی نباشه ولی من خیلی شاکی میشم حالا وقت تمومد شد وطرف بهر دلیل پرداخت نکرد چی؟ یکمرد سراغ دارم که از رانژه خارج میکنن همین کلاس کار رو میاره پایین ولی خوب روحیه افراد متفاوته الان شما خیلی راضی هستی از داتک ولی بمن اگه دستی هم پول بده امکان نداره سرویسش رو قبول کنم.
نهایت دوستانی مثل شما برای این که مستدل طرفداری کنن برن همین فاکتور رو پیگیری کنن بیان اینجا جواب بدن نه این که بگن نه فکر نمبکنم و اینطور نیست و امثال ذلک که حرفه فقط.

AliROCK
31-07-2008, 19:10
من 7 ماهه سرویس دارم اولا خوب بود ولی الان سرعت افت شدیدی کرده شبها تا 25 هم میرفت با سرعت 128 الان تا 14 هم زورکی میرسه!!

mehdi_08
31-07-2008, 22:22
نتیجه تست سرعت من

snebi
31-07-2008, 22:34
داتک امروز مشکل داشت زنگ زدم گفتن درست میشه و در 2 روزی هست Ping yahoo بعضی وقتها بالای 2000 هم میره من به خط تلفنم شک کردم ولی مشکل از داتک از دیروز میگفتن مشکل از اونا نیست ولی امشت بعد از 10 بار زنگ زدن گفتن درست میشه مشکل از اوناست

zed2
31-07-2008, 23:08
نتیجه تست سرعت من

مطمئنی داتک داری ؟؟؟؟
چون ip هاب داتک ثبت شده بنام خودش است نه itc

mostafaeshghi
01-08-2008, 02:03
سرویس دهنده ها هر کدوم کلاس خاصی دارن مثلا شاتل با این که هم سرویسش خوبه هم پشتیبانیش ولی صورتحساب که میفرسته تاریخ میذاره یعنی مهلت پرذاخت میذاره بخواهید مدرک هم میذارم خ ب شاید برای خیلی ها مسیله ایی نباشه ولی من خیلی شاکی میشم حالا وقت تمومد شد وطرف بهر دلیل پرداخت نکرد چی؟ یکمرد سراغ دارم که از رانژه خارج میکنن همین کلاس کار رو میاره پایین ولی خوب روحیه افراد متفاوته الان شما خیلی راضی هستی از داتک ولی بمن اگه دستی هم پول بده امکان نداره سرویسش رو قبول کنم.
نهایت دوستانی مثل شما برای این که مستدل طرفداری کنن برن همین فاکتور رو پیگیری کنن بیان اینجا جواب بدن نه این که بگن نه فکر نمبکنم و اینطور نیست و امثال ذلک که حرفه فقط.

دوست عزیز یه مهلت پرداخت که نشد کلاس کاری و برتری یه شرکت به شرکت دیگر! بهتره در این زمینه در افکارتان تجدید نظر کنید! و بهتان توصیه میکنم حالا که دل خوشی از داتک ندارید لطفا در این تاپیک پست ندید که تاپیک از بحث اصلی منحرف نشه و به حاشیه نره! ممنون از همکاری صمیمانه و دوستانه ی شما !

قربانت: مصطفی عشقی

mostafaeshghi
01-08-2008, 02:04
من 7 ماهه سرویس دارم اولا خوب بود ولی الان سرعت افت شدیدی کرده شبها تا 25 هم میرفت با سرعت 128 الان تا 14 هم زورکی میرسه!!

خب یه مدتی شاید حال اضافه بهتون میدادند که خب حق شما نبوده! حالا که به سرعت اصلی خودش رسیده که نمیشه بگید که سرعتش افت کرده که؟! شما در حقیقت باید 18 کیلوبایت بگیری که خب 14 میگیری به نظرم با توجه به عوامل موثر در سرعت این سرعت برای شما خوبه ! البته اگر یه تست از اینترنتتون بگذارید ممنون میشم !

MaSoOd
01-08-2008, 07:46
دوست عزیز یه مهلت پرداخت که نشد کلاس کاری و برتری یه شرکت به شرکت دیگر!

دوست عزیزم مصطفی جان وقتی شما مشترک دایمی یه شرکت هستی این انتظار رو داری که سر ماه فورا سرویس رو قطع نکنن

یه دو سه روزی بزارن باشه بعد اگه شما تمدید نکردی بهت زنگ بزنن اگه بازم شما ترتیب اثر ندادی قطعش کنن

اکثر شرکتایی که به مشتری اهمیت میدن اینطورین

این یه چیز طبیعیه

خب یه مدتی شاید حال اضافه بهتون میدادند که خب حق شما نبوده! حالا که به سرعت اصلی خودش رسیده که نمیشه بگید که سرعتش افت کرده که؟! شما در حقیقت باید 18 کیلوبایت بگیری

خب حالا که قراره بنا به حق عمل بشه نباید سرویس 128 سرعتش 14 باشه قاعدتا باید 16 باشه درسته ؟

mehdi_08
01-08-2008, 09:58
خب حالا که قراره بنا به حق عمل بشه نباید سرویس 128 سرعتش 14 باشه قاعدتا باید 16 باشه درسته ؟ دوست عزیز فرسودگی شبکه مخابرات هم حساب نمیکنی حداقل 3یا4 کیلوبایت از سرعت کم میکنه

dsa
01-08-2008, 10:17
دوستان سلام
من الآن دقیقا 1 ساله که داتک 256 دارم. کاملا هم راضیم
البته خوب بعضی وقتا سرعت پایین میاد ، قطع میشه ، زنگ میزنی کلی الّافت میکنن .... ولی خوی تو این یه ساله واقعا برای من کم بوده و نسبت به شرکتای دیگه کاملا راضیم.
سرعت دانلودم هم 31 و شبها هم تا 34 میره بالا
ودر ضمن من 3 ماه به 3 ماه پول میریزم و همیشه 1 هفته بعد از اینکه اشتراک تموم میشه این کارا میکنم تا حالا هم نشده تو این یه هفته قطع کنن. فقط یه بار یه هفته شد 2 هفته که اون وقت قطع کردن من هم زنگ زدم گفتم مشکلی برام پیش اومده شما وصل کنین من در اسرع وقط پول میریزم اونا هم گفتن چشم و اصلا مهم نیست . که پولشم شد 85 تومن منم اشتباهی 82 تومن ریختم ، همون موقع هم Sms کردم 2 دقیقه بعدش هم وصل شد.

ایدون
01-08-2008, 10:48
دوست عزیز یه مهلت پرداخت که نشد کلاس کاری و برتری یه شرکت به شرکت دیگر! بهتره در این زمینه در افکارتان تجدید نظر کنید! و بهتان توصیه میکنم حالا که دل خوشی از داتک ندارید لطفا در این تاپیک پست ندید که تاپیک از بحث اصلی منحرف نشه و به حاشیه نره! ممنون از همکاری صمیمانه و دوستانه ی شما !

من توی تاپیک دیگه عرصی کردم که هم به جنابعالی برخورد و هم به یکی دیگه اونهایی که پست من رو اونجا دیدن حالا میفهمند که من چی میگفتم.ضمنا بهتره با دوستان مافوقتون صحبت کنید شاید اصل ماجرا دروغه!!

sms11
01-08-2008, 13:31
من یکسال تمام 128 داشتم و همیشه سرعتش بین 16 تا 19 بود گاهی اوقات به 25 هم میرسید.الان هم 256 دارم و حداقل سرعتم 32 هست.اما بازم راضیم.
اینم بدونید که سرعت بالا بستگی به شلوغی منطقه مخابراتی هم داره.طبعا جاهایی که تعداد مشترکاتشون زیاده معلومه که سرعت میاد پایین.
از خوبیای داتک اینه که اصلا نوسان نداره.من تو این 1 ساله همیشه سرعتم همین بوده در صورتی که جاهای دیگر ماشالا خیلی داغونه.
من از اولم داتک داشتم اگه کارم زیاد بشه 512 هم میگیرم ازش اما فعلا 256 کافیمه.
باور کنید.من از اون آدمایی نیستم که بخوام از چیزی بیخودی تعریف کنم اما تو این مدت اصلا با داتک مشکلی نداشتم

DrXoX
01-08-2008, 13:46
سلام

من الان صبانت دارم 1 ماه دیگه اشتراکم تموم میشه می خوام بدونم وضعیت داتک چطوریه اگر بشه برم داتک

1- سرعت دانلود بیشتر مواقع 56 تا 60 البته بعضی مواقع نوسان داره و سرعت میاد روی 15 تا 20

2- ساعت 3 تا 7:45 شب رایگانه که سرعت 56 تا 60 هستش و هر شب حداقل 700 تا 800 مگا بایت دانلود دارم

موفق باشید

از دوستانی که داتک استفاده می کنند کسی نیست جواب بده؟:10:

mostafaeshghi
01-08-2008, 20:08
من توی تاپیک دیگه عرصی کردم که هم به جنابعالی برخورد و هم به یکی دیگه اونهایی که پست من رو اونجا دیدن حالا میفهمند که من چی میگفتم.ضمنا بهتره با دوستان مافوقتون صحبت کنید شاید اصل ماجرا دروغه!!

دوست عزیز! شما برخوردتون خیلی خیلی بد است ! منظورتون از جمله ی آخرتان چیست !؟ من که بارها گفتم با شرکت داتک جز اینکه ازشون سرویس میگیرم هیچ نسبتی ندارم! بعد شما برمیگردی میگی با مافوقت صحبت کن .... لطفا احترام خودتانو دیگران را نگه دارید !

اصلا من اینو متوجه نمیشم که کسی که خودش از سرویس داتک استفاده نمیکنه و بدش میاد برای چی تو این تاپیک (که همگی از استفاده کنندگان داتک هستند و یا قرار به زودی ازش سرویس بگیرند و یا حدقال که میخواند اطلاعات کسب کنند ) در مورد این شرکت بحث میکنه ؟! البته بهنتتون برنخوره ولی خداییش حق بدید که کارتون اشتباهه ! من در مورد آسیاتک خیلی اطلاعاتها دارم که میتونه خیلیها را از خرید از این شرکت منصرف کنه ولی هیچ وقت نمیرم تو اون تاپیک اظهار نظر کنم و این حق را به خودم نمیدم !

قربانتان : مصطفی عشقی

mostafaeshghi
01-08-2008, 20:15
سلام

موفق باشید

بله! میتونید بگیرید ، قبلا در تاپیک اصلی توضیح دادم که 2 راه داره:
یا محصل و دانشجو هستید که با یه برگه اشتغال به تحصیل درست میشه!
و یا میتونید از یه شرکت و یا محل کارتان یه نامه ی مهمور به مهر معتبر آن واحد تجاری تهیه کنید ! در متن نامه تقاضای اینترنت با سرعت بالا کنید و بگویید که برای این واحد تجاری نیاز است ! همین ....

این سوال آخرتون خیلی سخته ، دلیلش هم اینه که هر کس یه سلیقه و استفاده و یه بودجه ی خاص خودشو داره و با توجه به اونها تصمیم گیری میکنه !

داتک مهمرین ویژگیش نامحدود بودن پهنای باند مصرفی استفاده کننده است! و ویژگی مهم دیگر تثبیت و تعادل تقریبا بالای سرعت ارائه شده است !

و با این ویژگیها قیمت سرویسها ی ارائه شده نسبت به دیگر شرکتها (که این ویژگی را دارند) مناسبتر و معقولانه تر است !

حالا شما توضیح بدید که از کدام سرویس صبا استفاده میکنید و ماهیانه چقدر برای ADSL میپردازید و میتوانید بپردازید و استفاده ی خاص شما از اینترنت چی هست! که من با توضیحات شما بهترین تصمیم را براتون توضیح بدم !

ایدون
01-08-2008, 20:15
دوست عزیز! شما برخوردتون خیلی خیلی بد است ! منظورتون از جمله ی آخرتان چیست !؟ من که بارها گفتم با شرکت داتک جز اینکه ازشون سرویس میگیرم هیچ نسبتی ندارم! بعد شما برمیگردی میگی با مافوقت صحبت کن .... لطفا احترام خودتانو دیگران را نگه دارید !

اصلا من اینو متوجه نمیشم که کسی که خودش از سرویس داتک استفاده نمیکنه و بدش میاد برای چی تو این تاپیک (که همگی از استفاده کنندگان داتک هستند و یا قرار به زودی ازش سرویس بگیرند و یا حدقال که میخواند اطلاعات کسب کنند ) در مورد این شرکت بحث میکنه ؟! البته بهنتتون برنخوره ولی خداییش حق بدید که کارتون اشتباهه ! من در مورد آسیاتک خیلی اطلاعاتها دارم که میتونه خیلیها را از خرید از این شرکت منصرف کنه ولی هیچ وقت نمیرم تو اون تاپیک اظهار نظر کنم و این حق را به خودم نمیدم !

قربانتان : مصطفی عشقی
شما که صرفا طرفدار هستید بگید داتک حق داشته 30 تومن پول مردم رو بخوره؟ دوست من وکیله گفت کپی قرارداد رو بده تا اقدام کنم کپی بهش دادم بعد از چند وقت گفت پارتیشون اینقده کلفته که هیچ جوابی نمیدن تازه من خود سر این کار رو کرده بودم .
من باورم نمیشه شما ذینفع نباشید ولی اینطور بی دلیل حمایت کنید

mostafaeshghi
01-08-2008, 20:21
دوست عزیزم مصطفی جان وقتی شما مشترک دایمی یه شرکت هستی این انتظار رو داری که سر ماه فورا سرویس رو قطع نکنن

یه دو سه روزی بزارن باشه بعد اگه شما تمدید نکردی بهت زنگ بزنن اگه بازم شما ترتیب اثر ندادی قطعش کنن

اکثر شرکتایی که به مشتری اهمیت میدن اینطورین

این یه چیز طبیعیه

خب حالا که قراره بنا به حق عمل بشه نباید سرویس 128 سرعتش 14 باشه قاعدتا باید 16 باشه درسته ؟

من خودم به شخصه در این زمینه تجربه دارم! بعد از تمام شدن مدت سرویس من همچنان 3 روز فعال بود و بعد از 3 روز قطع شد (من نمیدانستم زمان سر ماه کی هست) که بعدا رفتم صحبت کردم فهمیدم که 3 روز هم اضافه سرویس دادند !

دیگه زنگ زدن را برای داتک وظیفه نمیدانم یعنی حداقل در خیلی از جاهابگذارید توضیح بدم مثلا در مرکز مخابراتی 7تیر که پورتها به اندازه نیست این شمایی که به شرکت محتاجید و نه اونها چون آنها 100 نفر آدم دارند که دست به نقد در لیست اانتظار هستند! خب چرا شرکت بیاد ناز شما رابکشه خب سریع از رانژه خارجتون میکنه و به شخص دیگری سرویس را واگذار میکنه !

حرف شما صحیحه ولی موقعی که آنقدر اینترنت در ایران زیاد و زاحت شده باشه که شرکتها به مشترکین محتاج باشند که ما هنوزا به اون زمان نرسیدیم !

در مورد حرف دومتون هم بهتره که کمی به عوامل دخیل در این زمینه هم توجهی داشته باشید ! با پشتیبانی تماس بگیرید ببینید این سرعت واقعا همین قدر است که شما میگی یا خیر ممکن است که عوامل دیگری از جمله مشکلات نرم افزاری و .... مسبب این کاهش سرعت شده اند!

از نقطه نظرات شما بسیار ممنونم !

mostafaeshghi
01-08-2008, 20:32
شما که صرفا طرفدار هستید بگید داتک حق داشته 30 تومن پول مردم رو بخوره؟ دوست من وکیله گفت کپی قرارداد رو بده تا اقدام کنم کپی بهش دادم بعد از چند وقت گفت پارتیشون اینقده کلفته که هیچ جوابی نمیدن تازه من خود سر این کار رو کرده بودم .
من باورم نمیشه شما ذینفع نباشید ولی اینطور بی دلیل حمایت کنید

صرف طرفداریم از هوا نایمده از رو عقلم است ! من از شرکتی که به تمام تعهداتش عمل کنه و خدمات و سرویسش هم در حد عالی باشه طرفداری میکنم حالا چه شهرداری در قسمت آشغال جمع کردن باشه یا سرویس اینترنت باشه که از هر شرکتی ارائه میشه !

در مورد جمله آخرتون هم فقط میتونم بگم که»: هر طور که دوست دارید فکر کنید ! شما مایلدی هر طور که دوست دارید فکر کنید و من هم حق ندارم فکر شما را مواخذه نم فقط میتونم بهتون بگم که من جز گرفتن سرویس اینترنت از این شرکت هیچ نفعی نمیبرم !

sms11
02-08-2008, 09:01
صرف طرفداریم از هوا نایمده از رو عقلم است ! من از شرکتی که به تمام تعهداتش عمل کنه و خدمات و سرویسش هم در حد عالی باشه طرفداری میکنم حالا چه شهرداری در قسمت آشغال جمع کردن باشه یا سرویس اینترنت باشه که از هر شرکتی ارائه میشه !

در مورد جمله آخرتون هم فقط میتونم بگم که»: هر طور که دوست دارید فکر کنید ! شما مایلدی هر طور که دوست دارید فکر کنید و من هم حق ندارم فکر شما را مواخذه نم فقط میتونم بهتون بگم که من جز گرفتن سرویس اینترنت از این شرکت هیچ نفعی نمیبرم !

منم با نظر داش مصطفی موافقم.من دوستی داشتم که از داتک اینترنت میگرفت یه دوسالی هست رفته صبا گرفته که سرعتش بالا باشه اما الان میگه ایکاش همون داتک رو نگه میداشتم.داتک شاید در حق شما کوتاهی کرده اما دلیل بر این نمیشه که چون یک نفر ازش ناراضیه پس نتیجه میگیریم شرکت بدیه.اگر یه ذره معقولانه تر به قضیه نگاه کنی میبینی خیلی ها هستند که با داتک موافقند.مطمئن باش اگر داتک مثل بعضی از شرکت ها مانند آسیا تک خدماتش بد بود الان سر و صدای همه در اومده بود و همه میگفتن بده.
بعدم اگر اینطوری که شما میگید باشه هر کسی که توی این تاپیک بیاد و بگه داتک خوبه یعنی یه نفعی از شرکت میبره؟اگر تعداد کسانی که از داتک حمایت میکنند مثلا به 100 هزار نفر برسه یعنی همه این تعداد آدم از داتک نفعی میبرند؟:41:
این جمله شما کمی غیر منطقیه.اگر کسی از چیزی خوشش میاد دلیل بر این نمیشه که از اون شرکت نفع دیگری غیر از خدمات شرکت میبره.ضمن اینکه جمله آخرمم اینکه اون دنیایی هم هستا.باید بابت تهمت به دیگران جواب پس بدی البته اگر به اون دنیا و خداوند ایمان داشته باشی(الان لابد میگی اینم از شرکت نفعی میبره؟ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31:)

reb
02-08-2008, 13:38
داتک 128

elendil
02-08-2008, 13:53
منم تا چند روز دیگه 128 وصل میشه ببینیم چه طوره سرویسش منطقه هم آریاشهر هستش

dsa
02-08-2008, 14:29
داتک 128

خوب اول دانلود که معلومه زیاده اونم با IDM
یه 2-3 دقیقه که بگذره میاد رو همون طرفای 16

reb
02-08-2008, 15:37
خوب اول دانلود که معلومه زیاده اونم با IDM
یه 2-3 دقیقه که بگذره میاد رو همون طرفای 16
اونوقت اینو چی میگی؟ تازه توی ویستا سرعت دانلود رو 40 مگ کمتر نشون میده در ساعت ولی توی ایکس پی درست نشون میده حالا رفتم توی ایکس پی یک عکس ازش میذارم.

dsa
02-08-2008, 17:56
اگه اینجوری پس من 256 بدم 128 بگیرم

reb
02-08-2008, 18:08
من نمیفهمم یعنی چی ولی خود داتک دو مورد رو گفته یکی این که ممکنه جاسوس و یا ویروس توی کامپیوتر باشه و سرعت بحد مطلوب نرسه یکی هم مودمه من هر 2 رو رعایت کردم مودمم هم از داتک گرفتم هاوایی هم یو اس بی هم اترنت حالا دیگه نمیدونم اگه شما از داتک دارید چرا تعجب میکنید البته اونطور که میگن مرکز مخابراتی هم دخیله ولی راستش من نزدیک یکساله که همینطوریم

DrXoX
02-08-2008, 18:57
داتک 128

:18:

جداً ؟ 128 با این سرعت دانلود می کنی؟ اصولش که باید 128 تقسیم بر 8 بشه که میشه 16 کیلو بایت در ثانیه

ولی همون طوری که تو عکس هم معلومه این عکس واسه اول دانلودت هستش درسته؟ اگر اینجوری بخواین حساب کنید

من صبا نت دارم 5 ثانیه اول سرعت روی 70 هستش ولی بعدش میاد پایین روی 50 تا 60

reb
02-08-2008, 18:59
اینهم یک عکس از وسط دانلود که دیگه نگید اولشه ولی سرعت بین 35 تا 47 در نوسانه

DrXoX
02-08-2008, 18:59
منم تا چند روز دیگه 128 وصل میشه ببینیم چه طوره سرویسش منطقه هم آریاشهر هستش

سلام

دستت درد نکنه اگر وصل شدی و خوب بود یه ندایی هم به من بده منم نزدیک آریاشهر هستم (جنت آباد)

فعلا صبانت دارم سرعتش خوبه فقط این محدودیتش یه کم دست و پا گیره

reb
02-08-2008, 19:00

جداً ؟ 128 با این سرعت دانلود می کنی؟ اصولش که باید 128 تقسیم بر 8 بشه که میشه 16 کیلو بایت در ثانیه

اگر واقعا این طوریه من ماه بعد دیگه صبانت رو شارژ نکنم و از داتک بگیرم:18:
من تعجب میکنم چطور صبا نت تقسیم بر 8 نمیشه ولی داتک میشه؟

AliROCK
02-08-2008, 19:03
سرعت منم رو 25 بود نوسان که داشت رو 56 هم میرفت حالا بیا ببین چی شده رفته رو 7!!! البته من با رجبی صحبت کردم گفت رسیدگی میکنیم ولی هنوز همونجوریه

DrXoX
02-08-2008, 19:19
من تعجب میکنم چطور صبا نت تقسیم بر 8 نمیشه ولی داتک میشه؟

دوست عزیز

صبانت به همه کاربرا 128؛ 256 ؛ 512-------->یه سرعت میده و این که نوشته 128 یا 256 برای اینه که مخابرات

بهش گیر نده

سرعت دانلود صبانت اکثراً 56 تا 60 البته نوسان هم داره و در بدترین شرایط سرعت 15 تا 20 هستش

شبانه 3 تا 7:45 رایگان --->شبی 750 تا 800 مگ به راحتی دانلود میشه

من منظورم اینه که سرعت شما 128 بیت بر ثانیه هستش که اگر سرعت دانلود رو بر حسب بایت بر ثانیه حساب کنی

میشه 16 کیلو بایت

برای من 512 بیت بر ثانیه هستش که اگر بخوای سرعت دانلود رو حساب کنی میشه 64 کیلو بایت

موفق باشید

reb
02-08-2008, 19:32
دوست عزیز

صبانت به همه کاربرا 128؛ 256 ؛ 512-------->یه سرعت میده و این که نوشته 128 یا 256 برای اینه که مخابرات

بهش گیر نده

سرعت دانلود صبانت اکثراً 56 تا 60 البته نوسان هم داره و در بدترین شرایط سرعت 15 تا 20 هستش

شبانه 3 تا 7:45 رایگان --->شبی 750 تا 800 مگ به راحتی دانلود میشه

من منظورم اینه که سرعت شما 128 بیت بر ثانیه هستش که اگر سرعت دانلود رو بر حسب بایت بر ثانیه حساب کنی

میشه 16 کیلو بایت

برای من 512 بیت بر ثانیه هستش که اگر بخوای سرعت دانلود رو حساب کنی میشه 64 کیلو بایت

موفق باشید
خیلی فنی میگی من سر درنمیارم اکانت من 128 و هزینه پرداختی بیست و خورده ایی

mehdi_08
04-08-2008, 16:42
از دوستان داتکی کسی نیست نظری چیزی داشته باشه

sms11
04-08-2008, 17:55

در مورد چی نظر بدیم؟

ایدون
04-08-2008, 18:06
اینهم یک عکس از وسط دانلود که دیگه نگید اولشه ولی سرعت بین 35 تا 47 در نوسانه
هم ارزونه هم نامحدود هم سرعتش بالاتر از صبا نت:31: تبلیغ خوبیه یک تست هم بذاری بهتره:27:

mostafaeshghi
04-08-2008, 19:23

من نظرم اینه که شما مطمئنی از داتک سرویس میگیری!؟ چون تستی که گذاشتید سرور انترنت شما را چیز دیگری غیر از داتک معرفی کرده بود ! میشه توضیحات بیشتری بدید!؟ در ضمن شما ساکن کجای ایران هستید؟! شاید یه شرکت دیگر خود را نمایندگی داتک معرفی کرده و به شما سرویس داده !؟

mehdi_08
04-08-2008, 20:46
من نظرم اینه که شما مطمئنی از داتک سرویس میگیری!؟ چون تستی که گذاشتید سرور انترنت شما را چیز دیگری غیر از داتک معرفی کرده بود ! میشه توضیحات بیشتری بدید!؟ در ضمن شما ساکن کجای ایران هستید؟! شاید یه شرکت دیگر خود را نمایندگی داتک معرفی کرده و به شما سرویس داده !؟مصطفی جان من از شرکتی که نمایندگی داتک رو تو کرمانشاه داره سرویس گرفتم اسم شرکت حسابگره اینم لینک نمایندگیش تو سایت داتک

همین سوال هم در مورد اسمispبرای خودم هم پیش اومده که هنوز به نتیجه ای نرسیدم از دوستان کسی در این مورد چیزی میدونه؟:5:

_Barbod_
04-08-2008, 22:44

ولی همون طوری که تو عکس هم معلومه این عکس واسه اول دانلودت هستش درسته؟ اگر اینجوری بخواین حساب کنید

من صبا نت دارم 5 ثانیه اول سرعت روی 70 هستش ولی بعدش میاد پایین روی 50 تا 60
عزیز زیاد جدی نگیرید این عکس رو
این عکس Face (جعلی) هست
چرا؟
پس به قسمتهایی که در عکس دوستمون مشخص کردم دقت کن

این لینکی که دوستمون داره دانلود میکنه معلوم هست که اکانت رپید نداره و لینک مستقیم نیست
حالا حتما" میدونید وقتی در حالت فری از رپید دانلود میکنید فقط و فقط از یک سرور دانلود میکنید.
برخلاف زمانی که اکانت دارید و دانلود منیجر فایل رو به چند قسمت تبدیل میکنه و از چند سرور میگیره

همونطور که در عکس بالا میبینید این دوستمون داره فری از رپید دانلود میکنه اما با چند سرور
این امکان نداره
عکس جعلی هست
من نمیدونم چی رو میخوان ثابت کنند.
چی بهشون میرسه:41:

AliROCK
04-08-2008, 22:51
حتما یکی از کارکنان داتکه! من که خیلی ناراضیم امرا دیگه تمدید کنم

sms11
05-08-2008, 10:20
اخه شما از کجا میدونید که کارمند داتک بوده.به نظرم با این همه حرف بازم از بیشتر شرکت ها بهتره

elendil
05-08-2008, 10:55
الان سرویس 128 داتک سرعتش موقع دانلود که میکنم حدود 14 هست

zed2
06-08-2008, 15:16
خوب دوستان
مرکز مخابراتی شهید قندی
با پبش شماره های زیر تحت پوشش داتک رفته:
5515-5516-5557-5558-5559-5560-5561-5562-5563-5569-5580-5581-5589

کی میشه شهید مطهری را پوشش بده..................

elendil
07-08-2008, 13:39
دوستانی که در مورد تورنت گفتن که پورتش از ساعت 6 و 7 بعد از ظهر باز میشه , همچین نیستش

reb
08-08-2008, 01:05

akhoond
08-08-2008, 08:07
reb عزیز ، شما چه سرویسی داری ؟
مرسی

_Barbod_
08-08-2008, 11:27

عکس جعلی (Face )

akhoond
08-08-2008, 13:40
باربد عزیز ، تو عکس قبلی هم چنین ادعایی داشتید ، اون منطقی بود ، این یکی چطور ؟
( التبه اعداد تو شکل خیلی عجیبه ها )

aliani
08-08-2008, 14:21
دوستان چرا داتك اينجوريه سرعت دانم ميانگينش رو سرويس 128 رو 10 هست!!! اوايل كه گرفته بودم خوب بود اما از زماني كه بهم گفتن كلاس بندويتم رو از a به c تغيير دادن سرعتم پايين اومده !!! (اصلا اين چي هست؟)
جالب اينجاست زنگ ميزنم بهم ميگن سرعت 8 يا 10 خوبم هست !!! اين چه وضعشه !!!

hadi_mpo
08-08-2008, 14:32
دوستان از کجا بفهمم که پیش شماره 2286 زیر پوشش داتک هست یا نه؟

aliani
08-08-2008, 14:35
ببخشيد جناب reb شما كه سرويستون اينقدر خوبه پس چرا تو نظرسنجي گزينه خير رو زديد ؟!

rozbeh85
08-08-2008, 15:39
من ipw داتک دارم 256
ازش خیلی راضیم، سرعت دانلودم بیشتر روی 30 هست، بعضی وقت ها هم تا 40 میره بالا ولی اکثرا روی 30 هست.
تنها مشکلی که دارم باهاش بستن رپیدشیر از 6 عصر به بعد هست، سرعتم از رپید میاد روی 6
من فکر میکنم جنگولک بازی هایی که سر ADSL در میاره مقداریش هم شیطنت های مخابرات است...

XirowN
08-08-2008, 16:49
دووستان
من 64 دانک دارم
آی پیم 92 هست اولش میشه عوضش کرد ؟
لطفا

aliani
08-08-2008, 17:40
دوستان چرا داتك اينجوريه سرعت دانم ميانگينش رو سرويس 128 رو 10 هست!!! اوايل كه گرفته بودم خوب بود اما از زماني كه بهم گفتن كلاس بندويتم رو از a به c تغيير دادن سرعتم پايين اومده !!! (اصلا اين چي هست؟)
جالب اينجاست زنگ ميزنم بهم ميگن سرعت 8 يا 10 خوبم هست !!! اين چه وضعشه !!!

راستي من نرم افزار dumeter رو امتحان كردم سرعت رو روي 24 نشون ميداد در حالي كه با idm رو 10 هست !!!

Mr.Lover
08-08-2008, 18:50
دوستان از کجا بفهمم که پیش شماره 2286 زیر پوشش داتک هست یا نه؟

سلام
کافی فقط سری به سایت داتک بزنید و چهار رقم اول شماره تلفن خودتون رو وارد کنید.

البته جوابی که خواهید گرفت به شرح ذیل می باشد:
شما در محدوده مرکز شهیدمفتح قرار دارید و می توانید برای تهیه سرویس با شرکت تماس بگیرید. برای این منظور کافی است با شماره تلفن های واحد فروش تماس گرفته یا فرم موجود در صفحه در خواست سرویس را پر کنید.

_Barbod_
09-08-2008, 01:19
باربد عزیز ، تو عکس قبلی هم چنین ادعایی داشتید ، اون منطقی بود ، این یکی چطور ؟
( التبه اعداد تو شکل خیلی عجیبه ها )
در مورد عکس قبلی باید بگم ادعا نبود و حقیقت بود
این رو ببینید

خوب در مورد این عکس هم باید بگم اگر یک کمی دقت کنی متوجه میشی
سرور تست رو ببین
جایی که نام داتک نوشته شده رو خوب دقت کن
فکر نمیکنی این عکس ساختگی است و اسم داتک اونجا گنجونده شده؟

akhoond
09-08-2008, 14:13
در مورد عکس قبلی باید بگم ادعا نبود و حقیقت بود
این رو ببینید

خوب در مورد این عکس هم باید بگم اگر یک کمی دقت کنی متوجه میشی
سرور تست رو ببین
جایی که نام داتک نوشته شده رو خوب دقت کن
فکر نمیکنی این عکس ساختگی است و اسم داتک اونجا گنجونده شده؟

ممنونم باربد جان ، من منظور بدی نداشتم ، منظورم از ادعا این نبود که شما دروغ می گی ، یا داری تهمت می زنی ....:41:

عرض کردم که دلیلتون برای قبلی منطقی بود و پذیرفتنی ، می خواستم این یکی رو هم بدونم .....

باور کنید منظور و قصدی نداشتم .
به هر حال ، اگه شما ناراحت شدید ، پوزش می طلبم :11:

از راهنمایی تون هم ممنونم و مرسی :11:

_Barbod_
09-08-2008, 19:15
ممنونم باربد جان ، من منظور بدی نداشتم ، منظورم از ادعا این نبود که شما دروغ می گی ، یا داری تهمت می زنی ....:41:

عرض کردم که دلیلتون برای قبلی منطقی بود و پذیرفتنی ، می خواستم این یکی رو هم بدونم .....

باور کنید منظور و قصدی نداشتم .
به هر حال ، اگه شما ناراحت شدید ، پوزش می طلبم :11:

از راهنمایی تون هم ممنونم و مرسی :11:
آخوند جان فدات:10:

Mr.Lover
10-08-2008, 14:19
سلام
این هم مربوط به تست من:
البته من از سرویس 128kbps استفاده می کنم.

aliani
10-08-2008, 19:05
بله اينم تست ما :
نميدونم چرا اينجوريه اما سرعت دانم ميانگين رو 10 11 هست . زنگ زدم ميگن 128 از 8 تا 16 بايد باشه جالبه 256 هم از 16 تا 30 .

S n i p e r
11-08-2008, 19:47
بله اينم تست ما :
نميدونم چرا اينجوريه اما سرعت دانم ميانگين رو 10 11 هست . زنگ زدم ميگن 128 از 8 تا 16 بايد باشه جالبه 256 هم از 16 تا 30 .
سلام
البته این اعداد خیلی متغییر هستند.
در ضمن شما از سرور دیگر استفاده کردید. (استانبول)

aliani
11-08-2008, 20:48
سلام
البته این اعداد خیلی متغییر هستند.
در ضمن شما از سرور دیگر استفاده کردید. (استانبول)

بفرما اينم تست كويت ضمنا زياد فك نكنم سرعت دانلود فرق كنه.

XirowN
12-08-2008, 00:46
دووستان
من 64 دانک دارم

bleu2u4u
12-08-2008, 02:10
كسي داتك تو مركز مخابراتي شيخ فضل ا.. داره بگه كيفيت

و سرعتش چجورياس؟

zed2
12-08-2008, 08:55
دووستان
من 64 دانک دارم

دوست عزیز ip که دارید می بینید ip است که شرکت به صورت رسمی خریده و بنامش ثبت شده معمولا ip ها تو یک رنج عددی هستند که شرکت ها می گیرن(بعضی از شرکت ها هم ip را از یک شرکت دیگر اجاره می گیرن و بنامشون نمیشه) اگر می خوای اولش عوض شه برو بگو به شرکت ip اختصاصی می خوام و بگو چه رنج ip دارن (گرچه احتمال اینکه بگن کم است.)حالا برای چی می خوای عوض کنی؟؟؟

zed2
12-08-2008, 14:01
خوب مزکز مخابراتی مهدویه با پیش شماره های زیر رفت زیر پوشش داتک
5536-5537-5538-5539-5548-5549
و معلوم هم نیست امروز اینترنت چش شده این عین لاکپوشت شده . صفحه هات کند تست سررعت هم نمیشه گرقت از بس وسطش قطع میشه......
بقیه اوضاعشان چجوری است.

rozbeh85
13-08-2008, 10:07
از دیروز سرعتم آمده رو 3

S n i p e r
13-08-2008, 11:13
و معلوم هم نیست امروز اینترنت چش شده این عین لاکپوشت شده . صفحه هات کند تست سررعت هم نمیشه گرقت از بس وسطش قطع میشه......
بقیه اوضاعشان چجوری است.

از دیروز سرعتم آمده رو 3

سلام
سرعت من هیچ تغییری نکرده و بطور میانگین روی 14 هست.

elendil
13-08-2008, 11:50
حدودا 4 روز پیش و 3 روز پیش با رپید یه جورایی مشکل داشتم سرعت زیر 10 ولی بالاخره دانلود میکرد ازش

XirowN
13-08-2008, 17:51
دوست عزیز ip که دارید می بینید ip است که شرکت به صورت رسمی خریده و بنامش ثبت شده معمولا ip ها تو یک رنج عددی هستند که شرکت ها می گیرن(بعضی از شرکت ها هم ip را از یک شرکت دیگر اجاره می گیرن و بنامشون نمیشه) اگر می خوای اولش عوض شه برو بگو به شرکت ip اختصاصی می خوام و بگو چه رنج ip دارن (گرچه احتمال اینکه بگن کم است.)حالا برای چی می خوای عوض کنی؟؟؟
از یه سرور بن شدم :(

zed2
13-08-2008, 18:11
از یه سرور بن شدم :(
ip هات دینامیک است یا استاتیک؟اگر استاتیک است می تونی درخواست عوض کردن ip بدی ولی برای دینامیک کاری نمی توان کرد بجز اینکه با وی پ ی ا ن کار کنی.حالا سایتی که بسته چی هست
ویرایش :یک تست سرعت از ipw 128 در موقع خلوتی

aliani
14-08-2008, 13:11
سلام دوستان امروز سرويسم رو از 128 به 256 ارتقا دادم كه خيلي بهتر هست و دانلودم بين 20 تا 30 نوسان داره كه اكثر اوقات روي 28 29 هست.
اين تست 128 :

و اين تست 256 :

moridentist
14-08-2008, 15:02
من دو ماهه 128 داتک دارم فاصله ام از مخابرات خیلی کمه ماه اول نسبتاً سرعت خوب بود یعنی معقول بود دانلودم رو 14 یا گاهی 15 بود ولی این ماه روزها دانلودم متوسط رو 9 یا 10 اومده گاهی پایین تر هم میاد
باید برا ماه بعد یه فکر دیگه ای بکنم اینطور که شنیدم سپنتا باید بهتر باشه
ولی کلی هم احتمالاً برای خارج کردن از رانژه باید معطل بشم همون اول هم برای رانژه شدن خطم بیش از یکماه علافم کردن

این هم یه تست از 128 داتک

mehdi_08
14-08-2008, 16:44
من دو ماهه 128 داتک دارم فاصله ام از مخابرات خیلی کمه ماه اول نسبتاً سرعت خوب بود یعنی معقول بود دانلودم رو 14 یا گاهی 15 بود ولی این ماه روزها دانلودم متوسط رو 9 یا 10 اومده گاهی پایین تر هم میاد
ولی کلی هم احتمالاً برای خارج کردن از رانژه باید معطل بشم همون اول هم برای رانژه شدن خطم بیش از یکماه علافم کردن

درباره سرعت کمش به پشتیبانی شرکت زنگ بزن براشون توضیح بده شاید برات کاری کردن

farhad_s5
14-08-2008, 20:42
با سلام

شركت سپنتا به خاطر فاصله زياد از مخابرات به من نتونست خدمات بده،آيا به نظر شما داتك ميتونه خدمات بده؟

sms11
15-08-2008, 19:20
اینم نتیجه تست من:

mehdi_08
15-08-2008, 19:44
Sms11چه نوع سرویسی داری چند گرفتی؟

sms11
16-08-2008, 08:57
Sms11چه نوع سرویسی داری چند گرفتی؟

256 گرفتم
تقریبا 28 تومن

red dragon
16-08-2008, 10:34
سلام به همگی
داتک به کاربرهای خونگی هم 256 میده ؟
همه ی خط های داتک ، تک کاربرس یا چند کاربر هم داره ؟ اگه داره هزیزنه 256 ماهیانش چقدر میشه ؟

elendil
16-08-2008, 10:53
red dragon پست بالاییت رو ببین جواب اونجاس :D:D:D:D:D

marahimi
16-08-2008, 20:56

من هم همين مشكلو دارم
البته هميشگي نيست
يه ساعتايي سرعت دانلود يه فايل تك (بدون دانلود منيجر) خيلي كم ميشه
ولي همون فايلو با دانلود منيجر نسبتا معمولي ميگيره
پشتيبانيشونو دارم كچل ميكنم بس كه زنگ ميزنم
همش ميگن سه تا فايل با هم بذار ببين سرعت چنده
ما تو دانشگاهمون هم همچين مساله اي داريم
يعني يه فايل بدون دانلود منيجر با سرعت مثلا 20 دانلود ميشه ولي با دانلود منيجر وقتي كانكشنهاي زيادي با سرور ميسازه سرعت به 100-200 ميرسه
يعني پهناي باند رو بر اساس تعداد كانكشن تو شبكه تقسيم كردن
فكر مي كنم داتك هم همچين كاري ميكنه
به هر حال من كه حسابي شاكيم ازشون

marahimi
16-08-2008, 21:02
سلام
من يوزرنيم و پسوردمو تا كانكشن pppoe‌ويندوز وارد مي كنم
ميخوام تو مودم بزنم
تنظيمات رو انجام ميدم ولي ديتا رد و بدل نميشه
ممنون ميشم كمك كنيد؟
DNS‌ Server‌خاصي داره؟
تنظيم خاصي نياز است؟

mehdi_08
16-08-2008, 23:55
سلام
من يوزرنيم و پسوردمو تا كانكشن pppoe‌ويندوز وارد مي كنم
ميخوام تو مودم بزنم
تنظيمات رو انجام ميدم ولي ديتا رد و بدل نميشه
ممنون ميشم كمك كنيد؟
DNS‌ Server‌خاصي داره؟
تنظيم خاصي نياز است؟
ببین اگه تنظیمات pppoeرو مودمت انجام داده باشی مثل خودم دیگه نمی تونی تو ویندوز این تنظیمات رو داشته باشی و بلعکس

sms11
19-08-2008, 13:41
من هم همين مشكلو دارم
البته هميشگي نيست
يعني يه فايل بدون دانلود منيجر با سرعت مثلا 20 دانلود ميشه ولي با دانلود منيجر وقتي كانكشنهاي زيادي با سرور ميسازه سرعت به 100-200 ميرسه

خوب اون که ملومه وقتی با دانلودر خود ویندوز دانلود کنی سرعت خیلی پایینه .ما هم تو دانشگاهمون همیطوریه بدون دانلودر سرعت اول بالاست بعد کم کم به بایت میرسه اما با دانلودر تا یه مگ در ثانیه هم دانلود کردم.باید به دانلودر که پیشنهاد میدم دانلود منیجر باشه دانلود کنی

Street.Boy
19-08-2008, 14:41
سلام به همگی.
من الان 1ساله که دارم از داتک Adsl می گیرم. سرویسی هم که می گیرم 128kb هست. می خوام ارتقا بدم به 256kb. آیا این اجازه رو بهم می دن؟ یعنی چون کاربر خونگی هستم و اداری نیستم بهم سرویس 256kb رو می دن یا حتما باید از طرف یه شرکت اقدام کنم واسه همچین کاری؟
در ضمن من منطقه مخابراتی قدوسی هستم و تا اونجا که شنیدم پورتهای داتک تموم شده تو این منطقه. من که یکی از مشترکین این منطقه هستم آیا برای ارتقا سیستم نیاز به پورت جدیدی دارن؟ یا اینکه از همین پورتی که دارم استفاده می کنم می تونم 256 هم بگیرم؟؟؟
ممنون می شم منو راهنمایی کنین.
راستی کسی هست که در منطقه مخابراتی قدوسی باشه و از سرویس 256kb استفاده کنه؟؟؟؟

rozbeh85
19-08-2008, 15:19
نیازی به پروت جدید نیست
برو خود شرکت- حتما برو - تو در خواستت بنویس فلان شرکت
اپراتور اصلا نمیپرسه چنین شرکتی وجود داره یا نه

Street.Boy
19-08-2008, 16:42
نیازی به پروت جدید نیست
برو خود شرکت- حتما برو - تو در خواستت بنویس فلان شرکت
اپراتور اصلا نمیپرسه چنین شرکتی وجود داره یا نه

می شه بیشتر راهنمایی کنی!!! یعنی تلفنی اقدام نکنم؟ و اگه بگم خونگی می خوام نمی دن؟ حتما باید از طرف شرکت باشه؟ آیا مهر و موم شرکت هم لازمه یا نه فقط اسم شرکت رو بگم؟ حتما باید حضوری برم یا تلفنی هم می شه؟

akhoond
19-08-2008, 18:39
سلام .
خیر دوست من ، حتما روزنامه رسمی لازمه .
اگه خیلی جیگر داری ، برو تو سایت روزنامه رسمی و مال یه شرکتی رو پرینت بگیر ، شانس بیاری از داتک سرویس نگرفته باشن ( من عواقب این کار رو به عهده خودت می ذارم ، نگی نگفتی ، ما فقط روزنامه رسمی خودمون رو بردیم که چیزی چک نمی شد ، اگه هم کسی از آشناها شرکتی چیزی دارن ، از اون بگیر ، دردسر اش کمتره )
به هر حال ، اگه می خوای به اسم شرکت بگیری ، روزنامه رسمی لازمه ....

یا حق

rozbeh85
19-08-2008, 22:12
من واسه جریان خودم رو میگم
رفتم اولش گفتم واسه خانه، بعد گفتم 256 خانومه گفت نمیشه که شما خانگی هستید
منم گفتم شما یه کاری کنید بشه البته با خنده
اونم گفت تو برگه اسم یه شرکت رو بنویس
همین و خلاص

mostafaeshghi
19-08-2008, 23:06
من بارها هم اعلام کردم ! این قضیه یه چاره که 2 تا راهکار هست :

1- مشغول به تحصیل باشی : با یه برگه اشتغال به تحصیل در وجه شرکت مانند من میتونی به سادگی 256 بگیری !

2- مشغول به تحصیل نباشی: از یه واحد تجاری (حتی الامکان ثبت شده باشه) یه نامه بگیری و زیرش مهر شرکت باشه و داخل متن تقاضای اینترنت با سرعت بالا برای اون شماره ی خودتان کنید !

به همین سادگی !

Street.Boy
20-08-2008, 01:53
سلام .
خیر دوست من ، حتما روزنامه رسمی لازمه .
اگه خیلی جیگر داری ، برو تو سایت روزنامه رسمی و مال یه شرکتی رو پرینت بگیر ، شانس بیاری از داتک سرویس نگرفته باشن ( من عواقب این کار رو به عهده خودت می ذارم ، نگی نگفتی ، ما فقط روزنامه رسمی خودمون رو بردیم که چیزی چک نمی شد ، اگه هم کسی از آشناها شرکتی چیزی دارن ، از اون بگیر ، دردسر اش کمتره )
به هر حال ، اگه می خوای به اسم شرکت بگیری ، روزنامه رسمی لازمه ....

یا حق

منظورتون از روزنامه رسمی چیه؟؟؟ آشنا هستن که شرکت ثبت شده داشته باشن ولی نمی دونم منظورتون از روزنامه رسمی چیه؟؟؟؟

akhoond
20-08-2008, 09:31
منظورتون از روزنامه رسمی چیه؟؟؟ آشنا هستن که شرکت ثبت شده داشته باشن ولی نمی دونم منظورتون از روزنامه رسمی چیه؟؟؟؟

ببیندید ، هر شرکتی که بخواد ثبت بشه ، باید توی روزنامه رسمی آگهی بشه ، که می شه مدرک ثبت اون شرکت ، خب ؟ حالا برای گرفتن سرویس ، می تونی بری از سایت روزنامه رسمی ( لینک اش یادم نیست ، یه سرچ کنی پیدا می کنی ، فکر کنم که زیر مجموعه قوه قضاییه باشه ) روزنامه اون آشنا تون رو پیرینت بگیری و .... ( البته اگه با اون اشنا هماهنک کنی که چه بهتر )
این چیزی مصطفی می گه رو من خبر ندارم .
ما همه اوضاعمون درست بود ، یعنی برای شرکت که می خواستم بگیرم ، هم اجاره نامه به اسم یه از دوستان بود ( دوستی که باهاش کار می کردم ) همه اسمش توی روزنامه رسمی اومده بود ، برای همین این روال اصلی بود ، غیر این رو من خبر ندارم .....

یا حق

Street.Boy
20-08-2008, 11:16
ببیندید ، هر شرکتی که بخواد ثبت بشه ، باید توی روزنامه رسمی آگهی بشه ، که می شه مدرک ثبت اون شرکت ، خب ؟ حالا برای گرفتن سرویس ، می تونی بری از سایت روزنامه رسمی ( لینک اش یادم نیست ، یه سرچ کنی پیدا می کنی ، فکر کنم که زیر مجموعه قوه قضاییه باشه ) روزنامه اون آشنا تون رو پیرینت بگیری و .... ( البته اگه با اون اشنا هماهنک کنی که چه بهتر )
این چیزی مصطفی می گه رو من خبر ندارم .
ما همه اوضاعمون درست بود ، یعنی برای شرکت که می خواستم بگیرم ، هم اجاره نامه به اسم یه از دوستان بود ( دوستی که باهاش کار می کردم ) همه اسمش توی روزنامه رسمی اومده بود ، برای همین این روال اصلی بود ، غیر این رو من خبر ندارم .....

یا حق

مرسی از راهنماییت، من رفتم تو سایت روزنامه رسمی، ولی متاسفانه شرکت مورد نظر رو پیدا نکردم، جالبیش اینجاست شرکتهای معتبر زیادی رو سرچ کردم که نبود.
به جز روزنامه رسمی چه کار دیگه ایی می شه کرد؟؟؟؟؟
این دوستمون گفتن یک تقاضا برای اینترنت پر سرعت با مهر شرکت!!! آیا این جواب می ده یا کافی نیست؟؟؟

akhoond
20-08-2008, 11:49
مرسی از راهنماییت، من رفتم تو سایت روزنامه رسمی، ولی متاسفانه شرکت مورد نظر رو پیدا نکردم، جالبیش اینجاست شرکتهای معتبر زیادی رو سرچ کردم که نبود.
به جز روزنامه رسمی چه کار دیگه ایی می شه کرد؟؟؟؟؟
این دوستمون گفتن یک تقاضا برای اینترنت پر سرعت با مهر شرکت!!! آیا این جواب می ده یا کافی نیست؟؟؟

این سایت ، سایت دقیقی است ، و بر اساس اسم ثبت شده شرکت ها سرچ می کنه ، نه اسمی که من و شما می شناسیم ، من تا جایی که می دونم شرکت ها باید روزنامه رسمی حتما داشته باشند .
اون فرمی که مصطفی خان فرمودند رو من خبر ندارم راستش ، از خودش سوال بفرمایید ، اگه ایشون کردن ، لابد می شه ، اما به نظر من بعیده ، چون هر کسی می تونه یه سربرگ طراحی کنه و یه مهر هم که دیگه فکر نمی کنم کار سختی باشه :31:
التبه شرکت ها معمولا به چیزی گیر نمی دن ، دنبال پولشون هستن و به سیاست گذاری که منافع اون ها رو تحت تاثیر بذاره ، اهمیت نمی دن ...
امیدوارم مفید بوده باشه
یا حق

moridentist
20-08-2008, 12:22
من هم همين مشكلو دارم
البته هميشگي نيست

بازم خوش به حال شما من که به پشتیبانیشون زنگ زدم میگن سرعت دانلود 8 یا 9 برای 128 داتک مناسبه اگه زیر 7 اومد زنگ بزن اونوقته که مشکل داره
گریه داره والا ماهی 25 تومن بابت همین دارم پول میدم

Street.Boy
20-08-2008, 12:42
این سایت ، سایت دقیقی است ، و بر اساس اسم ثبت شده شرکت ها سرچ می کنه ، نه اسمی که من و شما می شناسیم ، من تا جایی که می دونم شرکت ها باید روزنامه رسمی حتما داشته باشند .
اون فرمی که مصطفی خان فرمودند رو من خبر ندارم راستش ، از خودش سوال بفرمایید ، اگه ایشون کردن ، لابد می شه ، اما به نظر من بعیده ، چون هر کسی می تونه یه سربرگ طراحی کنه و یه مهر هم که دیگه فکر نمی کنم کار سختی باشه :31:
التبه شرکت ها معمولا به چیزی گیر نمی دن ، دنبال پولشون هستن و به سیاست گذاری که منافع اون ها رو تحت تاثیر بذاره ، اهمیت نمی دن ...
امیدوارم مفید بوده باشه
یا حق

زنگ زدم شرکت و گفتن که داریم روزنامه رسمی. حالا از طریق همون اقدام می کنم.
الان 2 روزه می خوام بخش تمدید فروش داتک رو بگیرم نمی تونم. واسه اینکه ببینم چه مدارکی می خواد.
شما می دونین برای ارتقا سرویس از 128 به 256 چه مدارکی لازمه؟؟؟

Street.Boy
20-08-2008, 12:46
بازم خوش به حال شما من که به پشتیبانیشون زنگ زدم میگن سرعت دانلود 8 یا 9 برای 128 داتک مناسبه اگه زیر 7 اومد زنگ بزن اونوقته که مشکل داره
گریه داره والا ماهی 25 تومن بابت همین دارم پول میدم

منم 128 دارم، یک سال هم هست دارم استفاده می کنم. ولی سرعتم متوسط 12-14 هست. کم و زیاد می شه ولی بیشتر وقتها تو این رنجی که گفتمه. البته باید 16 باشه ولی خوب 14 هست که این ضعف داتکه. ولی چون محدودیت نداره و من دانلودم بالاست این 2-3 کیلو بایت زیاد اذیت نمی کنه. البته تصمیم دارم ارتقا بدم به 256.

alizshah
20-08-2008, 14:01
راستی داتک چرا اینقدر ارزون هست
512 چقدر میشه دانلود کرد

reb
20-08-2008, 14:03
راستی داتک چرا اینقدر ارزون هست
512 چقدر میشه دانلود کرد
حد اقل روزی 10 گیگ

zed2
20-08-2008, 14:26
الان 2 روزه می خوام بخش تمدید فروش داتک رو بگیرم نمی تونم. واسه اینکه ببینم چه مدارکی می خواد.

این پشتیبانی داتک خیلی شلوغه باید از هر وقت می گیری کلی گوشی را نگه داری.(رکورد من 2:30 ساعت است)
راه اسون تر و کم هزینه تر رفتن به شرکتش هستش.

AliROCK
20-08-2008, 14:30
مگه زنگ زدن چه قدر هزینه داره!!
برا من تا 40 دقیقه هم رسیده :دی

reb
20-08-2008, 14:32
این پشتیبانی داتک خیلی شلوغه باید از هر وقت می گیری کلی گوشی را نگه داری.(رکورد من 2:30 ساعت است)
آقا یک سوال: تو منطقه مخابراتی شما 3 ا شرکت سرویس میدن صبا-پارس و شاتل شما چطور وایرلس گرون قیمت رو دارین ولی از اونا سرویس نمیخوایین بگیرین و منتظر داتک هستید؟

alizshah
20-08-2008, 14:44
حد اقل روزی 10 گیگ
منظورم 512
داتک هست
چون همین پول رو میدن به 256
و ارزون حساب میاد

reb
20-08-2008, 14:51
منظورم 512
داتک هست
چون همین پول رو میدن به 256
و ارزون حساب میاد
بنده متوجه منظور جنابعالی شدم ولی داستانا ینه که خودتون باید اکانت 512 داتک رو بگیرید و تجربه کنید گفتنی نیست

dsa
20-08-2008, 14:55
512 هر 100 مگ حدود 27-28 دقیقه طول میکشه
256 هر 100 مگ حدود 1 ساعت
اینا در حالت ایده آل بود یعنی 256 با 30-31 دانلود کنه

منبع: تجربه خودم D:

akhoond
20-08-2008, 17:13

دیدی حق با من بود :31:
خیلی خودتو تو دردسر ننداز ، زنگ که زدی بگو برای فلان شرکت می خوام ، بعد که گفت روزنامه بده ، بگو بعدا برات فکس می کنم ، الآن ارتقا بده ( اون دفعه ای که برای ما کرد ، البته ما واقعا اون موقع لنگ بودیم :20: ) اگه گفت نمی شه و اینها ، بگو بابا ما شرکتیم و لازم داریم از این حرف ها ، برای محکم کاری هم که دلت می خواد ، بعدا براش فکس کن ، اما قول می دم یادش می ره و خلاص :31:

یا حق

Street.Boy
20-08-2008, 17:41

بله منم تصمیم گرفتم فردا برم شرکت، البته اگه 5شنبه ها تعطیل نباشن.
من تو این یک سال اینترنتی شارژ می کردم و اولین باره دارم با بخش فروش تماس می گیرم. که کپک زدم از بس پای تلفن صبرکردم.

Street.Boy
20-08-2008, 17:47
دیدی حق با من بود :31:
خیلی خودتو تو دردسر ننداز ، زنگ که زدی بگو برای فلان شرکت می خوام ، بعد که گفت روزنامه بده ، بگو بعدا برات فکس می کنم ، الآن ارتقا بده ( اون دفعه ای که برای ما کرد ، البته ما واقعا اون موقع لنگ بودیم :20: ) اگه گفت نمی شه و اینها ، بگو بابا ما شرکتیم و لازم داریم از این حرف ها ، برای محکم کاری هم که دلت می خواد ، بعدا براش فکس کن ، اما قول می دم یادش می ره و خلاص :31:

یا حق

روزنامه رسمی شرکت هم رسید دستم. تلفنی نتونستم، الان 2 روزه دارم زنگ می زنم:19:
فکر کنم فردا برم شرکت بهتر باشه. بجز این روزنامه رسمی دیگه هیچ مدرک دیگه ایی نمی خواد؟؟؟؟ اگه چیزه دیگه ایی می خواد بگین لطفا.

shahab_f
20-08-2008, 17:52
آقا این داتک چرا اینقدر پینگش بالاست؟ من یاهو رو مثلا پینگ می کنم طرفای 400 ـه (الان که امتحان کردم شد 600)
در ضمن یه زمانی هی تبلیغ می کردند گیم سرور داتک , چی شد؟

Street.Boy
20-08-2008, 17:59
آقا این داتک چرا اینقدر پینگش بالاست؟ من یاهو رو مثلا پینگ می کنم طرفای 400 ـه (الان که امتحان کردم شد 600)
در ضمن یه زمانی هی تبلیغ می کردند گیم سرور داتک , چی شد؟

حق با شماس منم الان پینگ کردم همین مقدار بود. ولی اکثر مواقع 200 و خورده ایی پینگ می کنه.

akhoond
20-08-2008, 20:16
روزنامه رسمی شرکت هم رسید دستم. تلفنی نتونستم، الان 2 روزه دارم زنگ می زنم:19:
فکر کنم فردا برم شرکت بهتر باشه. بجز این روزنامه رسمی دیگه هیچ مدرک دیگه ایی نمی خواد؟؟؟؟ اگه چیزه دیگه ایی می خواد بگین لطفا.

اصل ماجرا که پوله ، و همون روزنامه ، خیر ، چیز دیگری به ذهنم نمی رسه ، ببینم ، شما سرویس داری دیگه ؟ فقط می خوای ارتقا بدی ؟ درسته ؟
اگه این جوریه ، همون روزنامه کافیه ، برو حال کن :8::21: :27:

موفق باشی :10:
یا حق

Street.Boy
21-08-2008, 08:55
اصل ماجرا که پوله ، و همون روزنامه ، خیر ، چیز دیگری به ذهنم نمی رسه ، ببینم ، شما سرویس داری دیگه ؟ فقط می خوای ارتقا بدی ؟ درسته ؟
اگه این جوریه ، همون روزنامه کافیه ، برو حال کن :8::21: :27:

موفق باشی :10:
یا حق

بله سرویس دارم. الانم دارم می رم سراغشون.
مرسی از راهنماییات، خیلی حال دادی.:11::10:

Gigawarn
21-08-2008, 09:30
این قضیه تنظیم و گانفیگ چیه
الان خط من وصل شده به من یوزر و پس نمی دن میگه تنظیم باید بشه مودممت دوستان بگن قضیه چیه سر کاریم یا نه
حالا باید چیکار کرد

zed2
21-08-2008, 12:19
بچه ها کسی تا بحال با سرویس پرداخت اینترنتی داتک اکانتش را تمدید کرده؟

akhoond
21-08-2008, 12:27
فکر کنم بچه های شرکت ، یه بار که ما نبودیم ( آخر ترم مون بود ) با پرداخت اینترنتی شارژ کردند .
چطور ؟

ادیت : خیر تازگی من خبر ندارم ...

یا حق

zed2
21-08-2008, 14:49
فکر کنم بچه های شرکت ، یه بار که ما نبودیم ( آخر ترم مون بود ) با پرداخت اینترنتی شارژ کردند .
چطور ؟
تو این ماه اخیر منظورم بود...

A r c h i
22-08-2008, 20:38
سلام
این نتیجه سایت speed test را برای من توضیح میدین..الان اینکه من دارم خوبه، بده، متوسطه؟؟؟ :46:

128 داتک

ایدون
22-08-2008, 20:54
سلام
این نتیجه سایت speed test را برای من توضیح میدین..الان اینکه من دارم خوبه، بده، متوسطه؟؟؟ :46:

128 داتک
درسته داتکه ولی دایال آپه:31:

zed2
22-08-2008, 22:02
سلام

128 داتک

کدام مرکز مخابراتی هستی؟

A r c h i
23-08-2008, 00:08
درسته داتکه ولی دایال آپه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستش درد نکنه!

کدام مرکز مخابراتی هستی؟
شهید قریبی

اینم یکی جدیده..مقادیری با هم فرق می کنند!!!!

laleh1380
23-08-2008, 00:59
دستش درد نکنه!

شهید قریبی

اینم یکی جدیده..مقادیری با هم فرق می کنند!!!!
با سلام

دوست عزیز سرعت دانلود شما باید حدود 128 باشد البته کمی پایین تر ولی سرعت شما 82 و پایین هست با بخش پشتیبانی تماس بگیرید و مشکلتان را مطرح کنید.

rozbeh85
23-08-2008, 17:02
بچه ها کسی تا بحال با سرویس پرداخت اینترنتی داتک اکانتش را تمدید کرده؟

من دیروز یعنی جمعه عصر تمدید کردم
هیچ مشکلی هم نداشتم

aliani
23-08-2008, 17:22
دوستان هزينه آيپي استاتيك داتك چنده ؟

reb
23-08-2008, 21:02
این قضیه تنظیم و گانفیگ چیه
الان خط من وصل شده به من یوزر و پس نمی دن میگه تنظیم باید بشه مودممت دوستان بگن قضیه چیه سر کاریم یا نه
حالا باید چیکار کرد
چون خیلی خطرناکه قبل از این که مودم کانفیگ بشه برای همینه که یوزر و پسورد نمیدن. مطمین باش خیرت رو میخوان :31:

zed2
24-08-2008, 09:36
من دیروز یعنی جمعه عصر تمدید کردم
هیچ مشکلی هم نداشتم

من هر کار کردم تا قبل از جمعه نتونستم بدم دستی دادم . نفهمیدم مشکل چی بود.
:13:

elendil
24-08-2008, 09:42
چون خیلی خطرناکه قبل از این که مودم کانفیگ بشه برای همینه که یوزر و پسورد نمیدن. مطمین باش خیرت رو میخوان

بله واقعا بعضی وقتا خیر آدمو میخوان مخصوصا 30 ام هر ماه :D:D:D:D:D:D:D:D

reb
24-08-2008, 09:47
بله واقعا بعضی وقتا خیر آدمو میخوان مخصوصا 30 ام هر ماه :D:D:D:D:D:D:D:D

نه بعضی وقتها همیشه تازه من شنیدم که مودم و کامپیوتر به یوزر و پسورد حساسه اگه ناغافل بشنون میسوزن برا همینه که کانفیگ میکنن(یعنی بیهوشش میکنن) بعدا اسم و رمز میدن که پس نیافته:31:

marahimi
24-08-2008, 15:00
سلام
دوستاني كه از داتك استفاده مي‌كنيد نمي دونم تا حالا با اين مساله برخورد كرديد يا نه؟
من از 128 غيراختصاصي تك كاربره استفاده مي‌كنم و چند وقتيه دچار مشكل شدم.
داتك عملا براي هر كانكشني كه به يك سرور وصل ميشه ( مثلا موقع دانلود يك فايل با مرورگر ) محدوديت سرعت قرار داده و از اين مساله هيچ اسمي در قراردادش نبرده و جالب اينه كه قبولم نداره.
موقعي كه يك كانكشن به يك سرور وصله، نوسان سرعت خيلي زياده و سرعت از 6-7 كيلوبايت بر ثانيه تا 12-13 كيلوبايت برثانيه بالا و پايين ميره.
اين در حاليه كه اگه چند تا فايل رو باهم دانلود كنيم، مجموع سرعتها بين 14 تا 16 ميشه.
حتي اين مساله نوسان رو در چراغ چشمك زن مودم هم ميشه ديد. يعني وقتي با دانلود منيجر دانلود مي كنيم ( كه چند تا كانكشن به يك سرور وصل مي‌كنه) يا چند تافايل رو با هم دانلود مي‌كنيم، چراغ ACT‌مودم به صورت متناوب و مرتب چشمك ميزنه در حالي كه وقتي يك فايل رو دانلود مي‌كنيم، چشمك زدن چراغ به شكل مشخصي غير منظم و با فاصله زماني بيشتري ميشه.
از دوستاني كه با همين مساله برخورد كردند تقاضا مي كنم با ايميل من تماس برقرار كنند يا همين جا مطرح كنند تا با همفكري و يك اقدام جمعي اين مساله را حل كنيم.
من با قسمتهاي مختلف داتك صحبت كردم و نتيجه اي نگرفتم.
مسلما اين عمل خلاف قراردادي است كه داتك با ما بسته است.
mahdi_rahimi@live.com

reb
24-08-2008, 17:31
سلام
دوستاني كه از داتك استفاده مي‌كنيد نمي دونم تا حالا با اين مساله برخورد كرديد يا نه؟
من از 128 غيراختصاصي تك كاربره استفاده مي‌كنم و چند وقتيه دچار مشكل شدم.
داتك عملا براي هر كانكشني كه به يك سرور وصل ميشه ( مثلا موقع دانلود يك فايل با مرورگر ) محدوديت سرعت قرار داده و از اين مساله هيچ اسمي در قراردادش نبرده و جالب اينه كه قبولم نداره.
موقعي كه يك كانكشن به يك سرور وصله، نوسان سرعت خيلي زياده و سرعت از 6-7 كيلوبايت بر ثانيه تا 12-13 كيلوبايت برثانيه بالا و پايين ميره.
اين در حاليه كه اگه چند تا فايل رو باهم دانلود كنيم، مجموع سرعتها بين 14 تا 16 ميشه.
حتي اين مساله نوسان رو در چراغ چشمك زن مودم هم ميشه ديد. يعني وقتي با دانلود منيجر دانلود مي كنيم ( كه چند تا كانكشن به يك سرور وصل مي‌كنه) يا چند تافايل رو با هم دانلود مي‌كنيم، چراغ ACT‌مودم به صورت متناوب و مرتب چشمك ميزنه در حالي كه وقتي يك فايل رو دانلود مي‌كنيم، چشمك زدن چراغ به شكل مشخصي غير منظم و با فاصله زماني بيشتري ميشه.
از دوستاني كه با همين مساله برخورد كردند تقاضا مي كنم با ايميل من تماس برقرار كنند يا همين جا مطرح كنند تا با همفكري و يك اقدام جمعي اين مساله را حل كنيم.
من با قسمتهاي مختلف داتك صحبت كردم و نتيجه اي نگرفتم.
مسلما اين عمل خلاف قراردادي است كه داتك با ما بسته است.
mahdi_rahimi@live.com
جواب شما رو اینجا دادن:

و

marahimi
24-08-2008, 20:38
جواب شما رو اینجا دادن:

و

كاملا مطمئنم كه اين نوع محدوديت وجود داره
اولا خودم دارم تجربش مي كنم و در ثاني در سايت دانشگاه خودمون هم همين نوع محدوديت وجود داره

reb
24-08-2008, 20:43
ما که نگفتیم نداره اونجا هم کسی گفته که خودش داتک داره الحمدالله رب العالمین بعد از این که 3 ماه و خورده ایی حق اشتراک بنده توسط شرکت بسیار معظم داتک میل گردید بنده بعد از گفتن مهرم حلال جانم آزاد به پارس نقل مکان کردم منتها اوشونی هم که میگه وجود نداره هم داتکیه حالا شما خودت پیدا کن پرتقال فروش را

marahimi
24-08-2008, 21:52
ما که نگفتیم نداره اونجا هم کسی گفته که خودش داتک داره الحمدالله رب العالمین بعد از این که 3 ماه و خورده ایی حق اشتراک بنده توسط شرکت بسیار معظم داتک میل گردید بنده بعد از گفتن مهرم حلال جانم آزاد به پارس نقل مکان کردم منتها اوشونی هم که میگه وجود نداره هم داتکیه حالا شما خودت پیدا کن پرتقال فروش را

پرتقالم كجا بود :31:

شنيدم داتك براي قطع ارتباط خيلي اذيت مي‌كنه و خط رو دير آزاد مي‌كنه
پارس انلاين چطوره راضي هستيد؟

reb
24-08-2008, 22:19
پرتقالم كجا بود :31:

شنيدم داتك براي قطع ارتباط خيلي اذيت مي‌كنه و خط رو دير آزاد مي‌كنه
پارس انلاين چطوره راضي هستيد؟
خداییش نامردیه پارس رو با داتک مقایسه کردن اصلا کلاس بخصوصی داره فقط که حجمیه و مجانی نداره مثل صبا و یا شاتل بدیش همینه:31:

روح سگ ولگرد
24-08-2008, 23:18
من تازه این دوماهه 64 داتک گرفتم که اگه خوب باشه ارتقاش بدم

اما یه مشکل پیدا کردم. تو ساعات شلوغی و مصرف برق، خط پشت سر هم آنپلاگد می شه. می خواستم ببینم مشکل از خط از داتک از مودم یا از پرتغال فروشه؟

جدی کسی براش این مشکل پیش اومده یا نه؟

mostafaeshghi
24-08-2008, 23:41
خداییش نامردیه پارس رو با داتک مقایسه کردن اصلا کلاس بخصوصی داره فقط که حجمیه و مجانی نداره مثل صبا و یا شاتل بدیش همینه:31:

خب دویت عزیز شمات که به سلامتی از داتک نقل مکان کردید ممنون میشم دیگه اینجا پست ندید چون مطمئنا حرفهاتنون به حاشیه کشیده میشه !

در ضمن فرق شرکتها در همون رایگان بودند شب و حجم و سرعته ! پس استدلالتان خیلی غیر منطقی بود !

روح سگ ولگرد
25-08-2008, 00:09
آقا من همین الان یه تست گرفتم

این 64 داتک ه

اما با DAP الان دارم 7 دانلود می کنم

مشکوک نیست؟

reb
25-08-2008, 00:16
دوستان عزیز بالاخره پرتقال فروش پیدا شد و شما هم جوابتونو گرفتید ماهم که دیگه اینجا منع شدیم القصه خدا حافظ

marahimi
25-08-2008, 00:19
خب دویت عزیز شمات که به سلامتی از داتک نقل مکان کردید ممنون میشم دیگه اینجا پست ندید چون مطمئنا حرفهاتنون به حاشیه کشیده میشه !

در ضمن فرق شرکتها در همون رایگان بودند شب و حجم و سرعته ! پس استدلالتان خیلی غیر منطقی بود !

ببين عزيزم من رحيمي هستم و مشترك داتك
بدون هيچ ترديدي داتك محدوديت سرعت روي هر كانكشن اعمال ميكنه
شما هم يا ميدوني و به عللي !!!!!!!!!!!!!!! دروغ ميگي يا نميدوني و نميخواي از جهل مركبت بيرون بياي.....
عزيز من ...
ميشه بگي چرا پشتيباني داتك هميشه براي تست سرعت ميگه سه تا فايل بذار دانلود بشه ؟؟؟
چرا سرعت تك session هميشه نوسان داره و حتي به 4-5 كيلوبايت بر ثانيه هم ميرسه !!!!

روح سگ ولگرد
25-08-2008, 01:04
راستی یه سوال دیگه. من شنیدم برای دانشجو ها یه ماه رو رایگان می ده چجوریه و چجوری می شه درخواست کرد؟

سر کاریه یا نه؟

elendil
25-08-2008, 08:06
شما هم يا ميدوني و به عللي !!!!!!!!!!!!!!! دروغ ميگي يا نميدوني و نميخواي از جهل مركبت بيرون بياي.....
عزيز من ...
ميشه بگي چرا پشتيباني داتك هميشه براي تست سرعت ميگه سه تا فايل بذار دانلود بشه ؟؟؟
چرا سرعت تك session هميشه نوسان داره و حتي به 4-5 كيلوبايت بر ثانيه هم ميرسه !!!!

چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــی میگی ؟

تمامی اتفاقاتی که برای یه نفر که مشترک داتک هست میفته از یک منطقه به منطقه های دیگه فرق داره :D:D

marahimi
25-08-2008, 09:52
چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــی میگی ؟

تمامی اتفاقاتی که برای یه نفر که مشترک داتک هست میفته از یک منطقه به منطقه های دیگه فرق داره :D:D

آره
در 90 درصد اعمال ميكنه
در 10 درصد نصفه نيمه اعمال ميكنه

elendil
25-08-2008, 10:08
پس به احتمال زیاد منو مصطفی جزو اون 10 درصد هستیم :D:D:D:D

mostafaeshghi
25-08-2008, 12:27
عزيز من ...

سلام دوست عزیز !

این لحن توهین آمیزتان به هیچ وجه قانع کننده و توجیه کننده ی حرفهایتان نیست !

به هر جهت دیشب در یاهو مسنجر در این باره بحث کردیم انشاءالله به نتیحه رسیده باشی !

جهت اطلاع دوستان از مبحث پیش آمده باید بگم که ایشون میگه چرا سرعت لود صفحه ها به مانند دانلود در بالاترین وضعیت قرار نمیگریه که بنده توضیح دادم که لود پیجها از یه کانکشن استفاده میکنه ولی دانلود منیجرها از کانکشنهای به مراتب تعداد بالاتری استفاده میکنند و از حداکثر سرعت سرویس دهنده ی اینترنت استفاده میکنند !

پس باید توجه داشت که لود صفحات کلا از یه مسیرها و زیربناهای دیگری غیر از دانلود کردن استفاده میکنه پس قاعدتا باید سرعتها هم فرق کنه ! و مدیریت این سرعت در بین دانلود منیجر و مرورگ اینترنت بز عهده ی خودتان است !

elendil
25-08-2008, 12:43
سلام دوست عزیز !

به هر جهت دیشب در یاهو مسنجر در این باره بحث کردیم انشاءالله به نتیحه رسیده باشی !

جهت اطلاع دوستان از مبحث پیش آمده باید بگم که ایشون میگه چرا سرعت لود صفحه ها به مانند دانلود در بالاترین وضعیت قرار نمیگریه که بنده توضیح دادم که لود پیجها از یه کانکشن استفاده میکنه ولی دانلود منیجرها از کانکشنهای به مراتب تعداد بالاتری استفاده میکنند و از حداکثر سرعت سرویس دهنده ی اینترنت استفاده میکنند !

پس باید توجه داشت که لود صفحات کلا از یه مسیرها و زیربناهای دیگری غیر از دانلود کردن استفاده میکنه پس قاعدتا باید سرعتها هم فرق کنه ! و مدیریت این سرعت در بین دانلود منیجر و مرورگ اینترنت بز عهده ی خودتان است !

پس مشکل این دوست ما این بوده که انتظارش این طوری برآورده نشده

واقعا دیگه عجب داره که توضیح هم دادی بهش ولی باز اومده اون طوری گفته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marahimi
25-08-2008, 21:19
يه موقعي فكر مي كردم ميشه به فرومها اعتماد كرد
ولي مي‌بينم منافع ..... بر راستي مي‌چربه
متاسفم

aliani
25-08-2008, 22:57
که ایشون میگه چرا سرعت لود صفحه ها به مانند دانلود در بالاترین وضعیت قرار نمیگریه که بنده توضیح دادم که لود پیجها از یه کانکشن استفاده میکنه ولی دانلود منیجرها از کانکشنهای به مراتب تعداد بالاتری استفاده میکنند و از حداکثر سرعت سرویس دهنده ی اینترنت استفاده میکنند !

آيا ميشه يه كاري كرد كه لودپيجها هم از چند كانكشن استفاده كنه تا سرعت بالا بره ؟

marahimi
26-08-2008, 01:11
مرورگر اپرا عملا اين كار را انجام مي دهد ولي محدوديتهايي در استاندارد html 1.1 وجود دارد كه بعضي از سايتها اين محدوديت را بيشتر هم مي‌كنند. تنظيماتي در رجيستري هم مي‌توان انجام داد كه اكسپلورر هم همين كار را انجام دهد و يا در About:Config‌ در فايرفاكس تعداد كانكشنهاي همزمان را افزايش داد.
براي اين كه اين مساله را بهتر ببينيد مي‌توانيد به قسمت كانكشنها در فايروال كومودو مراجعه كنيد كه ليست كانكشنهايي كه به يك سرور وصل مي‌شوند را در مرورگرهاي مختلف و برنامه‌هاي مختلف نشان مي‌دهد.
اختلاف من با دوستان اين است كه من اين مساله يعني محدودبودن سرعت تك كانكشن را غيرعادي مي‌دانم و براي آن از سرويس دهنده هاي ديگر و حتي از همين داتك خودمان در ساعتهايي از روز و روزهايي از هفته را مثال مي‌زنم و دوستان اين مساله را عادي مي‌دانند.
من قبلا هم گفته ام كه سرعت دانلود با تعداد كانكشن زياد من نه تنها خوب است بلكه عالي است. جدا عالي است.

به هر حال .....
:31:

Nevissande
26-08-2008, 01:26
در about:Config‌ در فايرفاكس تعداد كانكشنهاي همزمان را افزايش داد.
چه جوري ميشه؟

marahimi
26-08-2008, 01:46
چه جوري ميشه؟

Firefox / IE Browser Tweaks

Below, you will find browser-specific settings and registry entries to speed up both Firefox and Internet Explorer. The settings are generally intended for broadband internet connections, and can noticeably improve your web browsing experience.

Internet Explorer

According to the HTTP specs, only a limited number of simultaneous connections to web servers are allowed, while loading web pages. With today's broadband connections, it is beneficial to increase the number of concurrent connections to reduce page loading time. To increase the number of concurrent connections, add the following entries to the Windows Registry (the settings are not present by default):

Navigate to Start > Run, type: regedit , find the following locations and add the DWORD values:

HKEY_USERS.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Internet Settings
"MaxConnectionsPerServer"=dword:00000010
"MaxConnectionsPer1_0Server"=dword:00000010

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings
"MaxConnectionsPerServer"=dword:00000010
"MaxConnectionsPer1_0Server"=dword:00000010

Note: Keep in mind that setting those values exceed the HTTP RFC specs. Increasing the number of concurrent connections over 10 may cause problems with some websites not completely loading, or dropping/retransmitting some requests. If you experience problems, just reduce the numbers to a lower value, or remove the settings above to return to the Windows defaults (4 and 2 concurrent connections).

Alternatively, to apply the above tweak, you can download a web patch (sguide_webtweak_2k) from the download section of the website.

While these entries improve web page loading considerably, there is some concern that they tend to strain webservers more (they increase bursts of concurrent requests), but have no effect on average throughput.

Firefox

Pipelining requests

This setting is equivalent to the IE tweak above. It allows for more simultaneous connections to web servers. Note that the HTTP specs suggest for 4 concurrent connections. Setting this value to 10 allows for more web page components being downloaded at the same time, noticeably improving browsing. To appy the tweak, follow the simple instructions below:

1. In the address bar, type: about:config
2. Locate and change the following values (by double-clicking on them):
network.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = 24 (default is 24)
network.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = 10 (default is 8)
network.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = 8 (default is 4)
network.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = 4 (default is 2)
network.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = true (default is false)
network.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = 10 ( default is 4)
network.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] = true (default is false)

3. Optionally, you can also tweak the following settings:
content.notify.backoffcount = 5
ui.submenuDelay = 0

Note: Setting the number of connections per server to a much higher number (over ~10) can cause web servers to drop some requests, resulting in incomplete pages, increased retransmissions, etc., so it is not recommended.

Reduce Initial Page Delay

By default, Firefox waits 0.25 seconds (250ms) before beginning to draw web pages. To reduce this initial delay, do the following:

1. In the browser address bar, type: about:config
2. Anywhere in the browser window, right-click and create: NEW > String
3. Name the string: nglayout.initialpaint.delay (no spaces) and set its value to 0 (or something sensible, in milliseconds).

Note: This setting is not present by default.

Advanced Firefox Settings

Below, you will find settings that may increase your perceived page loading time a bit further. Note that those are most likely best left at the default values. These settings generally do no exist under the Firefox about:config, and need to be created if you'd like to experiment with them.

content.interrupt.parsing - default/recommended is true. When true, parsing can be interrupted to process UI events.
content.max.tokenizing.time recommended value ~ 2250000. Defines maximum number of microseconds between reflows.
content.notify.interval - recommended value ~ 750000
content.notify.ontimer - recommended set to true. If so, doesn't reflow pages more often than the content.notify.interva timer.
content.switch.threshold - raising the value will make the browser more responsive at the expense of page load time.
browser.cache.memory.capacity - memory, in KB reserved for caching decoded images. Default varies with RAM

boys_won
26-08-2008, 09:21
من یه 3 -4 روزه سرویس 256 رو برای شرکت گرفتم خدائیش تو دانلود تا حالا زیره 30 نیومده

sms11
26-08-2008, 09:24
سلام دوست عزیز !

داداش این داش مصطفای ما رو اینقد اذیت نکنید.اگه یه نفر هم هست که کمکتون میکنه میخواید از خودتون برنجونید و دیگه نیاد؟منم با حرف داش مصطفی کاملا موافقم .اگه شما نمیگیرید مطلبوو اون دیگه مشکل از گیرایه شماست نه توضیح دوستان

marahimi
27-08-2008, 13:32
گيرايي من سالمه
هر حرفي رو نميگيره

dsa
27-08-2008, 20:57
دوستان سلام
آقا امروز (4شنبه) از صبح تا حالا بیشتر از 10 بار اینترنت من قطع شد ، سرعتم که افتضاح ، رپیدشیر بعد 2-3 دقیقه کانکشن قطع میشه ، لینکای مستقیم هم با 9 دانلود میکنه (256 دارم)

مال بقیه هم این طوری بوده؟

AliROCK
27-08-2008, 23:41
اره امروز خیلی کند بود

elendil
28-08-2008, 08:47
دوستان سلام
آقا امروز (4شنبه) از صبح تا حالا بیشتر از 10 بار اینترنت من قطع شد ، سرعتم که افتضاح ، رپیدشیر بعد 2-3 دقیقه کانکشن قطع میشه ، لینکای مستقیم هم با 9 دانلود میکنه (256 دارم)

مال بقیه هم این طوری بوده؟

من که توی 8 ساعت 400 مگ و خورده ای رو که باید بگیرم گرفتم مشکلی نبود :D:D

sms11
28-08-2008, 14:05
منم چند روزه پشت سر هم دارم دانلود میکنم مشکلی نبوده.

sms11
28-08-2008, 14:10
گيرايي من سالمه
هر حرفي رو نميگيره

عزیزم اگه هر حرفیو نمیگیره زور بالا سرش باشه حتما میگیره.سعیتو بکن

marahimi
28-08-2008, 15:30
عزیزم اگه هر حرفیو نمیگیره زور بالا سرش باشه حتما میگیره.سعیتو بکن

حرف زور رو كه هيچ وقت نميگيره

elendil
28-08-2008, 16:15
من واقعا براي خودم متاسفم كه وقت خودم رو براي بحث كردن در اين فروم تلف مي‌كنم
براي شما هم بيشتر متاسفم كه از اينترنت و كيفيت سرويس آن فقط سرعت دانلود با دانلود منيجر رو ميشناسيد
شما و بزرگتر از شما هم نميتونيد حرف زوري رو به من بزنيد.
مراقب حرفهايي كه مي‌زنيد باشيد

چــــــــــــــــــــــــ ــــــــی میگی ؟

ما میخوایم با همین سرعت مزخرف از نظر شما کار کنیم مشکلیه حالا؟؟؟

روح سگ ولگرد
28-08-2008, 18:05

اما یه مشکل پیدا کردم. تو ساعات شلوغی و مصرف برق، خط پشت سر هم آنپلاگد می شه. می خواستم ببینم مشکل از خط از داتک از مودم یا از پرتغال فروشه؟

راستی یه سوال دیگه. من شنیدم برای دانشجو ها یه ماه رو رایگان می ده چجوریه و چجوری می شه درخواست کرد؟

سر کاریه یا نه؟
کسی نیست بجای کل کل جواب من و بده؟:13:

elendil
28-08-2008, 18:11

برای من که اینطوری نیستش

برای بقیه این طوری میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

mostafaeshghi
29-08-2008, 19:40
کسی نیست بجای کل کل جواب من و بده؟:13:

مشکلاتی را که شما عنوان کردید من نداشتم ! برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید ! (ولی من حدس میزنم مشکل نرم افزاری و از سیستم خودتونه)

در مورد1 ماه رایگان دانشجو که درست بودنش درسته من که 27 اسفند خریدم این امکان بود و با صحبت کردن با مدیر داتک نوبتش را عقب انداختم و امروز دقیقا آخرین روز مجانی استفاده کردن از داتک هست و فردا باید پول بدم بهشون !

برای چی گفتم عقب انداختن ؟! چون طبق قوانین داتک اولین ماه را پرداخت میکنید دومین ماه را هم پرداخت میکنید ولی دفعه ی دوم دو ماه سرویس میگیرید ! کپی کارت دانشجویی نیاز است !

حالا اینکه الآن با توجه به به چنیدن مرتبه پرداخت توسط شما باز هم این امکان را برایتان فراهم میکننند یا نه را نیمدانم! بهترین کار اینه که حضورا در شرکت اقدام کنید و با مدیر مربوطه صحبت کنی !

aliani
31-08-2008, 01:24
اينم بهترين تست منه ساعت 2.20 شب گرفتم واقعا عاليه :

256
البته سرعت آپلود رو اصلا speed test خوب نميگيره .

AliROCK
31-08-2008, 01:48
دوست عزیز اگه اون ساعت هم دیگه خوب نباشه که دیگه به درد نمیخوره اصلا!!

mostafaeshghi
31-08-2008, 12:42
دوستا باید بگم که طبق تجربه ی شخصی این سایت اسپید تست بسیار چیز چرت و مزخرفیه !

من در یک زمان 5 مرتبه اینو تست کردم و در هر مرتبه عددی بسیار متفاوت با قبلی به دست میامد و به طور کلیبازه ی اعداد زیادی را هر 5 عدد اختیار کرده بودند که خب این صعف دقت سرعت گرفتن را میرسانه !

پیشنهاد میکننم به نتیجه ی تستها اعتماد نکنید و اینها نمیتونه سندی برای خوب یا بد بودن سرویسی از سرکتهای ای دی اس ال باشه !

zed2
31-08-2008, 16:57

من در یک زمان 5 مرتبه اینو تست کردم و در هر مرتبه عددی بسیار متفاوت با قبلی به دست میامد و به طور کلیبازه ی اعداد زیادی را هر 5 عدد اختیار کرده بودند که خب این صعف دقت سرعت گرفتن را میرسانه !

پیشنهاد میکننم به نتیجه ی تستها اعتماد نکنید و اینها نمیتونه سندی برای خوب یا بد بودن سرویسی از سرکتهای ای دی اس ال باشه !
mostafaeshghi
سایت speedtest.net فرقش با سایت های دیگر اینه که بیشتر از 100 تا سرور داره و می شه با هر کدوم تست کرد.
نتیجه تستی که شما می گیری بجز سرعت خود تست کننده و شلوغی پهنای باند داخل .به شلوغی پهنای باند ان کشور و ترافیک سروری که تست می کنی بستگی داره.
در تمام سایت های تست از یک سرور استفاده می کنند که نتیجه فقط بدرد کسایی می خوره که یا بیشتر سایتهاشون با مسیر ارتباطی ان سرور و شرکت پشتیبانی کننده ان مشترک است.مثلا اگر شما بگید یک سرور سرعت را 120 و دیگری 90 نشون میده که مسیر و ترافیک رو سرور اولی کمتر از سرور دومی است.

bozorgmehr
01-09-2008, 19:26

با سلام
دوست برای اندازه گیری سرعت میتونی سایت زیر رو هم امتحان کنی

milky way
03-09-2008, 11:38
سرعت چند روزه افتضاح شده زنگ زدم میگه مشکل پهنایه باند داریم داریم مشکل رو برطرف میکنیم واقعا سرعت نابوده .

سرعت اینترنت 512 منو ببنید واقعا باعث آبروریزی هست .

sms11
03-09-2008, 13:36
سرعت چند روزه افتضاح شده زنگ زدم میگه مشکل پهنایه باند داریم داریم مشکل رو برطرف میکنیم واقعا سرعت نابوده .

سرعت اینترنت 512 منو ببنید واقعا باعث آبروریزی هست .

منم موافقم چند روزیه سرعت اومده پایین.البته به این سرعت گیری ها زیزاد اعتقاد ندارم اما سرعت اومده پایین

milky way
03-09-2008, 15:04
منم موافقم چند روزیه سرعت اومده پایین.البته به این سرعت گیری ها زیزاد اعتقاد ندارم اما سرعت اومده پایین

سرعت پایین نیومده نابوده سرعت من تورنت معمولا دوروبر 40kb دانلود میکردم الان به 6kb هم نمیرسه از ساعت 6 به بعد مثلا میشه 10kb .

zed2
03-09-2008, 15:31
سرعت پایین نیومده نابوده سرعت من تورنت معمولا دوروبر 40kb دانلود میکردم الان به 6kb هم نمیرسه از ساعت 6 به بعد مثلا میشه 10kb .
شما با 6 کیلوبایت دانلود می کنی کلاهتو بنداز هوا من دارم با 1 کیلوبایت دانلود می کنم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها من یک کشف جدید کردم . مودم های ipw که داتک برای بیسیم میده ( و الان هم میگه نداره ) سازنده سخت افزاری مودم ها 4 مدل این مودم ها عرضه کرده
یکی مختص نوت بوک و سه تا با قابلیت usb و lan .
مدل ها رو ببیند:
PCMCIA Wireless Laptop/Notebook Card
P1C Desktop Wireless Modem
P1D Desktop Wireless Modem
3G4 Desktop Wireless Modem
خوب دو تا از مدل ها تو ایران هست دو تاش نیست. یک بررسی هم کردم بجز مدل مخصوص نوت بوک ها بقیه شان موقع ارتباط از طریق usb به سیستم های دو هسته ای مشکل قفل کردن رو دارن.

AliROCK
03-09-2008, 17:26
من داشتم از راپید دانلود میکرم بعد همین جوری ولش کردم سیستمو بعد از 2 ساعت اومدم دیدم همش 9 مگ گرفته باقیشم گیر کرده بود عجب شاهکاری شده این داتک!!

elendil
03-09-2008, 19:37
من داشتم از راپید دانلود میکرم بعد همین جوری ولش کردم سیستمو بعد از 2 ساعت اومدم دیدم همش 9 مگ گرفته باقیشم گیر کرده بود عجب شاهکاری شده این داتک!!

برا منم چندین بار اینطوری شده ولی مسئله مهمش برام اینه که محدودیت باند نداری که برای حجم اضافه پول بدی بهشون :D:D:D:D

AliROCK
03-09-2008, 22:36
الان هنوزم مشکل داره!

milky way
03-09-2008, 23:45
الان هنوزم مشکل داره!
مشکل اساسی هم داره ساعت 1 شبه سرعت دانلود تورنت حقیقتا بزور به 14 کیلوبایت میرسه این یعنی فاجعه با این اینترنت 512 لکنتی .

من همونطور که در صفحه پیش گفتم زنگ زدم پشتیبانی همین که گفتم مشکل سرعت مرده نزاشت حرفم رو تموم کنم گفت مشکل پهنایه باند داریم الان داریم سریعا حلش میکنیم (جون عمشون 3 روزه دارن مشکل رو حل میکنن) و خداحافظی کرد . شما هم بهتره اگر تا فردا درست نشد زنگ بزنین پشتیبانی با حالت شاکی :2: بگین چرا انقدر سرعت بده داتک خوشبختانه این چیزا رو پیگیری میکنه البته فقط پیگیری میکنه اینکه ترتیب اثری داده بشه مشخص نیست :31: با این حال شرکت دولتی نیست برای همین یکمی یکمی برای مشتریاشون ارزش میزارن .

sms11
04-09-2008, 10:23
بچه ها بعضی وقتا واسه من سرعت میاد پایین و به قول دوستان یهو صفر میشه و دانلود نمیکنه اما الان داره با 34 دانلود میکنه.الان واسه من خوب شد.خداروشکر تو منطقه ما کمتر از این مشکلات پیش میاد .اگرم پیش بیاد سریع حل میشه.دوستانی که مشکل دارن حتما زنگ بزنن که شرکت فکر نکنه همه جا وضعیت خوبه.

rozbeh85
04-09-2008, 14:51
من که ipw دارم خوشبختانه گوش داتک کر مشکلی تا حالا نداشتم
اگر هم مشکلی بوده انداختمش رو یه آنتن دیگه ردیف شده

zed2
04-09-2008, 15:22
اره البته اگر انتن گیر بیاد.
یک چیزهای جالب دیگر م دارم کشف می کنم که بر عکس گفته های داتک است.مثلا در مورد نصب تو لینوکس و مکینتاش داتک می گه که امکانش نیست ولی تا الان من خلافشو دیدم و دارم دونبال راهنمای نصب رو دو تا می گردم.
یک موضوع دیگر هم سازنده مودم های ipw داتک ظاهرا ادغام شده با یک شرکت دیگه.

dsa
04-09-2008, 20:30
من که رفتم یه اکانت 41 gig رپید باز خریدم دارم حالشو میبرم

به شما ها هم توصیه میکنم بگیرید ، خداییش 11 هزار تومن ارزشش داره

sms11
04-09-2008, 21:30

داداش این ipw چیه؟میشه بیشتر توضیح بدی؟به چه درد میخوره.سرعتو میبره بالا؟یه توضیح کامل بدی ممنون میشم

AliROCK
04-09-2008, 22:09
IPW

sms11
05-09-2008, 11:24
IPW

ممنون.ولی خیلی گرونه

sms11
05-09-2008, 13:42
دوستان یه سوالی دارم که شاید جاش اینجا نبایه اما اگه میشه کمک کنید.
یکی از دوستام جدیدا از سپنتا 128 گرفته .الانم باهاش راحت میره تو سایت ها اما وقتی میخواد چیزی رو دانلود کنه با اینترنت دانلود منیجر یا dap نمیتونه دانلود کنه و میگه کانکشنی نیست اما با خود دانلودر اینترنت اکسپلورر میتونه دانلود کنه.میخواستم ببینم باید چی کار کنه؟ممنون اگه جواب بدین(من خودم تاحالا به همچین مشکلی بر نخوردم نمیدونم)

zed2
05-09-2008, 14:19
بله فک کنم قبلا یکی گفته بود اون فرکانسی که شما اشغال میکنی و از این حرفا ZED2 جان به طور کامل آشنایی در مورد این یکی دارن :D:D:D

در مورد گران بودن قیمت چون شما هزینه فرکانس و تجهیرات بی سیم را هم می دین گرانتر است.
اذیت می کنیا:31:
من ناچاری دارم استفاده می کنم چون منطقه مان بدون محدودیت و درست ارائه نمیشه اگر عرضه شه من adsl رو به ipw ترجیح می دم

دوستان یه سوالی دارم که شاید جاش اینجا نبایه اما اگه میشه کمک کنید.
یکی از دوستام جدیدا از سپنتا 128 گرفته .الانم باهاش راحت میره تو سایت ها اما وقتی میخواد چیزی رو دانلود کنه با اینترنت دانلود منیجر یا dap نمیتونه دانلود کنه و میگه کانکشنی نیست اما با خود دانلودر اینترنت اکسپلورر میتونه دانلود کنه.میخ.استم ببینم باید چی کار کنه؟ممنون اگه جواب بدین0من خودم تاحالا به همچین مشکلی بر نخوردم نمیدونم)

دوست عزیز شما باید یا تو تاپیک جامع می پرسیدین یا تاپیک براش می ساختین( که جدیدا یک تاپیک براش ساخته شده و باید انجا مطرح کنید.)
این مشکل رو جدیدا چند نفر گزارش دادن که ظاهرا مشکل نرم افزار ( کرکش ) هست .شما از یک دانلود منیجر دیگر استفاده کنید

casper66m
05-09-2008, 15:59
من 256 داتک دارم شب ها سرعت دانلود تورنتش خوبه 26-27
روز های غیر تعطیل از حدود ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر سرعت دانلود تورنت 3-4 کیلو میشه

AliROCK
05-09-2008, 18:48
تورنت رو ظاهرا محدود کرده واسه من نزدیک 40 روزه همین جوری شده

Acro-Crown
06-09-2008, 09:25
می خوام از آسیا تک بیایم مهمون داتک شم.
مودمم Dlink-200 می خوام بدونم کسی از داتکی ها از این مودم استفاده میکنه و یا بطور واضح تر این مودم با داتک مشکلی نداره؟

AliROCK
06-09-2008, 12:23
دوست عزیز چرا میخوای داتک بگیری مشتری هاش زیاد شده سرویس خیلی بد شده همش مشکل پهنای باند دارن

elendil
06-09-2008, 13:14
اذیت می کنیا
من ناچاری دارم استفاده می کنم چون منطقه مان بدون محدودیت و درست ارائه نمیشه اگر عرضه شه من adsl رو به ipw ترجیح می دم

یعنی الان با ipw اون موقع که توی YM میگفتی محدودیت داری جدی میگفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فک میکردم شوخی میکنی !!!!

zed2
06-09-2008, 14:18
من 256 داتک دارم شب ها سرعت دانلود تورنتش خوبه 26-27
روز های غیر تعطیل از حدود ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر سرعت دانلود تورنت 3-4 کیلو میشه

تورنت رو ظاهرا محدود کرده واسه من نزدیک 40 روزه همین جوری شده
لطفا بحث تورنت رو در تاپیکش بگید

یعنی الان با ipw اون موقع که توی YM میگفتی محدودیت داری جدی میگفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فک میکردم شوخی میکنی !!!!

دستت درد نکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودت بگو مگه با این پولی که الان می دم اگر adsl می تونستم بگیرم 256 یا یکم بیشتر بزارم 384 بگیرم نه 128
تنهل امتیار ipw اینکه قابل حمل که این قابلیت بخاطر فرهنگ کار اداری شرکت های ایران بدرد نمی خوره.
چون تو خارج یکی مثل مسئول بخش ارتباطات یا مدیر شرکت ها و بخش ها و پشتیبانی ها که جاهای مختلف میرن شرکت ها براشون اینرتنت بی سیم می گیرن تا ارتباتشون با شرکت ها بر قرار باشه ولی تو ایران بخاطر محدودیت سرعت 128 هیچکدام از ان سرویس ها قابل استفاده نیست.

Acro-Crown
06-09-2008, 15:49
دوست عزیز چرا میخوای داتک بگیری مشتری هاش زیاد شده سرویس خیلی بد شده همش مشکل پهنای باند دارن

بدلیل هزینه کمتر سرویس های نا محدودش و زینه راه اندازی کمترش!
کسی از هماهنگ بودم این مودم با داتک نداره؟

sms11
06-09-2008, 17:35
بدلیل هزینه کمتر سرویس های نا محدودش و زینه راه اندازی کمترش!
کسی از هماهنگ بودم این مودم با داتک نداره؟

دوست عزیز زنگ بزن از پشتیبان خود داتک برس.حتما بهت میگن

rozbeh85
09-09-2008, 10:24
چقدر سرعت داتک گند شده
من سرعتم بیشتر از 3 نمیشه

AliROCK
09-09-2008, 12:53
والله منم 2 ماهه همینو دارم میگم اونوقت زنگم میزنی میگن مشکلی نیست!!

mrsim
09-09-2008, 13:49
من که وایرلس 512 شو دارم دارم کلافه میشم اینقدر کند و مزخرف شده که نگو

sms11
09-09-2008, 14:35
منم قبول دارم بعضی وقتا سرعتش بشدت میاد پایین.من نمیدونم نمیخواد کاری بکنه؟

AliROCK
09-09-2008, 15:42
من دیشب تا ساعت 9 نمیتونستم ار رپید دانلود کنم سرعت رو 4 بود!!! الانم اصلا نمی تونه دانلود کنه مثلا 500 kb میگیره بعد گیر میکنه!

zed2
09-09-2008, 16:55

شماره انتنی که وصلی چنده؟

marahimi
09-09-2008, 21:06
نميدونم به شما چي گفتند ولي به من ميگن مشكل پهناي باند داريم ، داريم حلش مي‌كنيم. 2-3 روزه اينون ميگن

n0100003
09-09-2008, 21:57
دمتون گرم من چجوری باید IPWاز این داتک کوفتی بگیرم باباااااااااااااااااا؟؟؟؟ ؟؟؟
من الان یه هفتس زنگ میزنم قسمت فروش انقد پشت خط میمونم که دسم دیگه میشکنه مجبورم قط کنم
سالی یه بارم که جواب میدن همش میگن مودم نداریم مودم نداریم مودم نداریم میگم پس کی دارین؟؟؟؟؟میگه مردم باید بیارن میگم خب رزرو نمیکنید واسم میگن نه میگم خوب من چیکار کنیم میگه چند روز یه بار زنگ بزنید
الانم بخدا یک هفتس نمیتونم بگیرمشون
شماره خاصی داره؟؟؟؟شماره خاصی ازشون ندارین؟؟اشنا ندارین تو داتک؟
یه کمکی به ما بکنید ADSLنمیتونم بگیرم 8802 هستم خدایی خسته شدم
IPW ازDialup بهتره باز

rozbeh85
09-09-2008, 22:32
ببین من وایرلس رو اسفند درخواست دادم هر هفته هم زنگ میزدم، سیریش شدم تا تو مرداد بهم دادن

n0100003
09-09-2008, 22:50
ببین من وایرلس رو اسفند درخواست دادم هر هفته هم زنگ میزدم، سیریش شدم تا تو مرداد بهم دادن
خوبه؟؟راضی؟سرعت؟؟پول؟؟دان لود؟؟؟
اووووووووووووووووووو یعنی به من 5 6 ماه دیگه میدن ؟؟؟؟؟؟:18::18::18:

zed2
09-09-2008, 23:09
دوستان لینوکسی و مکینتاشی
بر عکس حرفی که داتک زده که مودم هایipw لینوکس و مکینتاش پشتیبانی نمی کنه طبق راهنماهایی که من پیدا کردم پشتیبانی میشه.
راهنما هارو تو بخش مقالات گذاشتم هر کی خواست استفاده کنه
معرفی و راهنمای نصب مودم های ipw داتک تحت سیستم های ویندوز و لینوکس و مکینتاش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک عادی انجمن

n0100003
09-09-2008, 23:14
مگه بیشتر از 128 میدن واسه خونه ؟؟تو سایت نوشته بود نمیدن که:13:

zed2
09-09-2008, 23:18

یک دید کلی بهت می دم که وقتی گرفتی تعجب نکنی
ipw تمام داستان هایadsl از لحاظ کیفیت و شلوغی را داره و چند تا داستان جدید نصبت ارسال به دریافت تو ipw مقدارش 1 به 4 است یعنی 128 دریافت 32 ارسال که براس ارسال فایل یعنی مرگ.
یک نکته دیگر هم پینگش از adsl همیشه بیشتره و بدرد کارهایی که پینگ پایین می خواد نمی خوره.
از لحاظ سرعت هم بسته به شلوغی انتنی که داری میگری سرعت متغیر است که تداخل ها هم روی از بین رفتن اطلاعات تاثیر می زاره و نوسان سرعتش زیاد( تصویر نوسان هم خواستی برات می گیرم)
این سرعت منه برای سرویس 128/32 که هزینه اش به اندازه adsl 256 خیلی از شرکت ها است و فقط بدرد کسایی می خوره که مشکل دارن یا احتیاج به سرویس اتصال لحظه ای در هر جا دارن. برای کاربر عادی مناسب نیست.
تست شبه
تست بعد از ظهر
همونطور که می بینی سرعت ارسال تعریف نداره و برای اپلود احتیاج به نرم افزاره که وسط ارسال مشکل پیش نیاد.

امیدوارم مفید باشه برات.برای گرفتن سرعت بیشتر هم تو تاپیک مقالات گفتن. یک نگاه بکن.

mostafaeshghi
10-09-2008, 00:54
من دیشب تا ساعت 9 نمیتونستم ار رپید دانلود کنم سرعت رو 4 بود!!! الانم اصلا نمی تونه دانلود کنه مثلا 500 kb میگیره بعد گیر میکنه!

بهتون قول میدم که ایراد از داتک نیست و کلا محدودیت بر رپید شر صرفا یه دروغ محض و شایع ای بیش نیست !

خواستید بهتون ثابت میکنم !

تو حرفاتون متوجه میشم که این ایرادات در موقع فری دانلود کردن براتون ایجاد شده ، خب اگر اینطوره پس هیچ مشکلی وجود نداره و کاملا طبیعیه !

AliROCK
10-09-2008, 03:00
لینک مستقیم هم همین وضعه اون چی؟!!! تازه ساعت 10 یا 11 شب درست میشه که کاملا مشخص میشه مشکل پهنای بانده متاسفانه منم 3 ماهه شارژ کردم دوستان دقت کنن از هیچ شرکتی نه فقط داتک چند ماهه سرویس نگیرن چون معلوم نیست چی میشه من 128 دارم تا 2 ماه پیش شبا سرعتم تا 30 هم میرفت

rozbeh85
10-09-2008, 08:19

من 256 رو گرفتم ماهی هم تقریبا 60 پول میدم
سرعت دانلودش خوبه ولی آپلود فاجعه
البته خوشبختانه من به همه آنتن هاشون دید دارم، هر وقت یک آتن شلوغ میشه (معمولا آنتن اسکان) میندازمش روی یه آنتن دیگه
کلا بد نیست ولی بی دردسر و اعصاب خورد کنی هم نیست

marahimi
10-09-2008, 11:49
لینک مستقیم هم همین وضعه اون چی؟!!! تازه ساعت 10 یا 11 شب درست میشه که کاملا مشخص میشه مشکل پهنای بانده متاسفانه منم 3 ماهه شارژ کردم دوستان دقت کنن از هیچ شرکتی نه فقط داتک چند ماهه سرویس نگیرن چون معلوم نیست چی میشه من 128 دارم تا 2 ماه پیش شبا سرعتم تا 30 هم میرفت

كاملا موافقم با شما
شما بدون دانلود منيجر سرعتت نهايتا به 6-7 ميرسه الان
نكته ديگه هم مساله Packet Lost در Ping است كه نشون ميده مشكل پهناي باند رو
جالبيش اينه كه خودشون ميگن مشكل داريم و بعضي از دوستان هنوز باورشون نميشه

mrsim
10-09-2008, 12:11
مگه بیشتر از 128 میدن واسه خونه ؟؟تو سایت نوشته بود نمیدن که:13:

به نام شرکت گرفتم

n0100003
10-09-2008, 19:19
یک دید کلی بهت می دم که وقتی گرفتی تعجب نکنی
ipw تمام داستان هایadsl از لحاظ کیفیت و شلوغی را داره و چند تا داستان جدید نصبت ارسال به دریافت تو ipw مقدارش 1 به 4 است یعنی 128 دریافت 32 ارسال که براس ارسال فایل یعنی مرگ.
یک نکته دیگر هم پینگش از adsl همیشه بیشتره و بدرد کارهایی که پینگ پایین می خواد نمی خوره.
از لحاظ سرعت هم بسته به شلوغی انتنی که داری میگری سرعت متغیر است که تداخل ها هم روی از بین رفتن اطلاعات تاثیر می زاره و نوسان سرعتش زیاد( تصویر نوسان هم خواستی برات می گیرم)
این سرعت منه برای سرویس 128/32 که هزینه اش به اندازه adsl 256 خیلی از شرکت ها است و فقط بدرد کسایی می خوره که مشکل دارن یا احتیاج به سرویس اتصال لحظه ای در هر جا دارن. برای کاربر عادی مناسب نیست.
تست شبه
تست بعد از ظهر
همونطور که می بینی سرعت ارسال تعریف نداره و برای اپلود احتیاج به نرم افزاره که وسط ارسال مشکل پیش نیاد.

امیدوارم مفید باشه برات.برای گرفتن سرعت بیشتر هم تو تاپیک مقالات گفتن. یک نگاه بکن.
مرسی از راهنمایی
یه کمک دیگه به من میکنی؟
من دیروز مشخصاتمو گذاشتم تو سایت داتک برای درخواست سرویس IPWدمش گرم خانومه فردا صبش ساعت 10 زنگید خوش برخوردم بود کاشکی این افروز اشغال هم همینطوری بود حالا بیخی باز خانومه مثل همیشه گفت مودم نداریم:41:بعد گفت اصلا شما کجای یوسف ابادین گفتم جهان ارا (از یکی سوال کرد)گفن شرمنده اصلا اونجا سرویس IPWنمیدیم کار نمیکنه گفتم بابا تو سایت تو نقشه IPW قشن مشخصه که میدین گفت نه
ولی من میگم الکی گفته و چون مودمم نداشتن اینو گفت یعنی سرسری گفت ما تو مدبر هستیم یه سر کوچمون مدبر و یه سرل کچمون جهان ارا تا اتوبان کردستانم 50 متر بیشتر فاصله نیست به نظر شماهایی که IPWدارین احتمال دادنش هست یا نه؟؟؟:45:
مودمو چیکار کنم؟؟؟:37:

Mr.Lover
11-09-2008, 18:27
سلام
الآن حدود چند شبه که اتصالم گاه و بیگاه قطـــع می شه؟
تا جایی که شبها دانلود موفق و کامل ندارم!
برای بقیه چطوره؟

zed2
11-09-2008, 19:10
مرسی از راهنمایی
یه کمک دیگه به من میکنی؟
من دیروز مشخصاتمو گذاشتم تو سایت داتک برای درخواست سرویس IPWدمش گرم خانومه فردا صبش ساعت 10 زنگید خوش برخوردم بود کاشکی این افروز اشغال هم همینطوری بود حالا بیخی باز خانومه مثل همیشه گفت مودم نداریم:41:بعد گفت اصلا شما کجای یوسف ابادین گفتم جهان ارا (از یکی سوال کرد)گفن شرمنده اصلا اونجا سرویس IPWنمیدیم کار نمیکنه گفتم بابا تو سایت تو نقشه IPW قشن مشخصه که میدین گفت نه
ولی من میگم الکی گفته و چون مودمم نداشتن اینو گفت یعنی سرسری گفت ما تو مدبر هستیم یه سر کوچمون مدبر و یه سرل کچمون جهان ارا تا اتوبان کردستانم 50 متر بیشتر فاصله نیست به نظر شماهایی که IPWدارین احتمال دادنش هست یا نه؟؟؟:45:

در مورد ان پوشش من نظر نمی دم چون بر نخوردم:11:
احتمال هست چون خیلی ها که منطقه شان میره تحت پوشش adsl مودم را پس می دن.ولی دادنش را فکر کنم باید مثل ان دوستمون پیگیر باشی
مودم چون فقط داتک استفاده می کنه من ندیدم جایی کسی حرفی از فروشش زده باشه.
یک نکته دیگر هم ظاهرا این مودم ها سیم کارت می گیرن(تصویر مودم مخصوص نت بوک)اگر هم پیدا کنی باید این سیم کارت رو هم داشته باشی که این دیگر تو بازار نیست.

rozbeh85
11-09-2008, 22:42
سلام
الآن حدود چند شبه که اتصالم گاه و بیگاه قطـــع می شه؟
تا جایی که شبها دانلود موفق و کامل ندارم!
برای بقیه چطوره؟

واسه من دو روز پیش صبح خیلی قطعم میکرد ولی بعدش مشکلی نداشت

milky way
12-09-2008, 13:39
از دیروز سرعت خوب شده دوباره حالا نمیدونم بخاطر پنجشنبه , جمعست یا مشکل پهنایه باندشون درست شده ولی فعلا که خوبه تورنتم ثابت 40-43 kb دانلود میکنم .

akhoond
12-09-2008, 21:34
مرسی از راهنمایی
یه کمک دیگه به من میکنی؟

سلام دوست من :46:
من اگه جای شما بودم ، به حرف اون خانم گوش نمی کردم ، تا خودتون به شخصه تجربه نکنید ، نمی تونید متوجه بشید که آنتن می ده یا نه ، شده که گفتن فلان جا آنتن داریم ، اما دریغ از یه آنتن دهی حتی پایین ، و بالعکس .
من توصیه می کنم که حتما خودتون تست کنید .

مرسی
یا حق :11:

khoshgelafi
13-09-2008, 11:35
من دایال آپ داتک رو استفاده می کنم اصلاً راضی نیستم. کسی هست ADSL داتک رو داشته باشه؟ راضی هستین؟ سرعتش چطوره؟؟؟؟؟

mostafaeshghi
13-09-2008, 16:56
من دایال آپ داتک رو استفاده می کنم اصلاً راضی نیستم. کسی هست ADSL داتک رو داشته باشه؟ راضی هستین؟ سرعتش چطوره؟؟؟؟؟

دوست عزیز ! اصلا این دو سرویس قابل مقایسه نیستند ! در دیال آپ شاید بشه 20 پارامتر معرفی کرد که تاثیر قابل توجعهی در سرعت دارند ولی این تعداد در ای دی اس ال به شدت کاهش میابد! و واقعا قابل مقایسه نیستند !

بنده به عنوان یه کاربر از سرویس شرکت در منطقه ی خودم بسیار راضی هستم !

rozbeh85
13-09-2008, 20:06
دیگه شورش رو در آورند از اول هفته میگن مشکل پهنای باند داریم
من دارم پول 256 میدم آنوقت قد دایل آپ هم سرعتم نیست

rozbeh85
13-09-2008, 20:08
همین نمونش هم الان شد
فکر کردم نفرستاده این پست رو ولی دوبار زده

AliROCK
13-09-2008, 21:34
دوست عزیز شما هم باید مثله من بی خیال این سرویس بشی حالا نمیدونم واسه شما چند وقته اینجوریه ماله من 1 ماهه و نیمه و میگن مشکلی نداریم!! مرکز مخابرات شما کجا میشه؟

rozbeh85
13-09-2008, 22:01
مال من سه روزه
من وایرلس استفاده میکنم...

mostafaeshghi
14-09-2008, 00:42
همین نمونش هم الان شد
فکر کردم نفرستاده این پست رو ولی دوبار زده

بابا دیگه همه چیو به این قضیه ربط ندید ! این مشکل برای همه با هر نوع سرعتی که بگید اتفاق میافته و به نظرم اشکال از سیستم فوروم هست ! پس بیخودی خودتونو حرض ندید !

casper66m
14-09-2008, 05:53
منم 256 دارم تو ساعت اداری سرعتش خیلی میاد پائین نمی دونم چرا این مشکل رو حل نمی کنن
اگه مشکل پهنای باند دارند چرا یوزر اضافه می کنن

AliROCK
14-09-2008, 15:12

بابا دیگه همه چیو به این قضیه ربط ندید ! این مشکل برای همه با هر نوع سرعتی که بگید اتفاق میافته و به نظرم اشکال از سیستم فوروم هست ! پس بیخودی خودتونو حرض ندید !

شما سرعتت خوبه دلیل نمیشه واسه همه خوب باشه:13:

rozbeh85
14-09-2008, 18:57
امروز زنگ زدم خیلی مودبانه میگه شما صبور باشید
میگم مرد مومن 4 روزه همین رو میگی
میگه شما باز صبر کنید من معذرت میخواهم
منم گفتم اگه قراره ما صبر کنیم شما هم یکم از ما یاد بگیرید حداقل چند روز به اشتراک ما اضافه کنید نه اینکه ته سر ماه میشه بگید پول بدید
باز گفت شما صبر داشته باشید
منم خندم گرفت گفتم من به شما بگم برج میلاد متری چند شما میگید:
"شما صبر داشته باشید..."

hosseinmusicmaster
15-09-2008, 03:48
کلا شرکتهایی که سرویس بدون محدودیت حجمی ارائه میدن مشکل پهنای باند دارن !

Mr.Lover
15-09-2008, 14:31
سلام
من از سرویس 128Kb استفاده می کنم.
امروز سرعتم خیلی خیلی پایین اومده، یک تست گرفتم و متوجه شدم که سرعتم از Dial-up 56Kb هم پایین تر!
ولی به قول دوستمون موقع دریافت وجه خیلی وظیفه شناس هستند.
نتیجه تست:

mostafaeshghi
15-09-2008, 20:04
شما سرعتت خوبه دلیل نمیشه واسه همه خوب باشه:13:

و همچینین بر عکسش ! جون سرعت شما بده دلیل نمیشه برای همه بد باشه !

خواهشا این بحث بیخود را کش ندید ! دیگه همه میدانند منطقه های مخابراتی یکی از مهمترین معیارهای تأثیر گذاری بر سرعت هستند ! پس نمیشه همیشه بر شرکت خرده گرفت !

mostafaeshghi
15-09-2008, 20:23
سلام
من از سرویس 128Kb استفاده می کنم.
امروز سرعتم خیلی خیلی پایین اومده، یک تست گرفتم و متوجه شدم که سرعتم از Dial-up 56Kb هم پایین تر!
ولی به قول دوستمون موقع دریافت وجه خیلی وظیفه شناس هستند.
نتیجه تست:

دوست عزیز ! این اتفاقات میتونه برای هر کاربری در یه دوره ی زمانی بیافته پس هیچ مشکلی وجود نداره !

در ضمن این سایت اسپید تست اصلا سایت مناسبی برای تست کردن سرعت نیست ! بهتون پیشنهاد میکنم در یه دوره زمانی 10 دقیقه ای هر چند بار که میشه سرعتتان را تست کنید و نتیجه های با اختلاف فاحش را هم ببینید به حرف من ایمان میارید !

بهترین نتیجه را از برنامه ی DU Meter میگیرید !

IDM هم دقت کنید یه موقعهایی الکی اعداد بالاتر از سرویستون را نشان میده ! ولی DU MEter خیلی خیلی دقیی است !

به امتحانش میارزه !

AliROCK
15-09-2008, 20:54
دوست عزیز این چه طرزشه والله ما اینجوری جواب بدیدم اخطار میگیریم کش نده چیه!!! من امروز زنگ زدم میگه کلا شرکت مشکل داره میگم کی درست میشه میگه درست میشه بهش میگم خوب کی میگه درست میشه!!!!

akhoond
15-09-2008, 21:43
سلام
ببخشید ها ، من دخالت می کنم ، اما اگه این جواب رو به من می داد ، من شرکت رو رو سرش خراب می کردم ، شما ها خیلی لی لی به لالای داتک می ذارید :13:

مرسی :46:
یا حق :11: :10:

rozbeh85
15-09-2008, 23:05
[QUOTE=ghelmaan;2956485][FONT="Tahoma"][SIZE="2"][COLOR="DarkRed"]این تنظیم خودکار کامپیوتر برای دانلود شبانه هم حکایتیه! والا من حیرونم! احتیاج به 10 تا نرم افزارو ماکرو و ... فلان نداره که! من خودم هر شب اینکارو میکنم:

چه ربطی داشت

دوست عزیز که شما میگی به منطقه مخابراتی هست، من وایرلس دارم به همه آنتن ها هم دید دارم
میشه این را هم توجیح کنید که چرا سرعت دانلود من از 27 آمده روی 6
جالب اینجاست که خود پشتیبانی میگه مشکل پهنای باند داریم ولی شما میگید از منطقه مخابراتی هست...

mostafaeshghi
15-09-2008, 23:57
دوست عزیز این چه طرزشه والله ما اینجوری جواب بدیدم اخطار میگیریم کش نده چیه!!! من امروز زنگ زدم میگه کلا شرکت مشکل داره میگم کی درست میشه میگه درست میشه بهش میگم خوب کی میگه درست میشه!!!!

دوست عزیز ! مگه من چی گفتم که به شما اینگونه برخورد ! شما میگی چون اینترنت من خوبه دلیل نمیشه شرکت خوب باشه ، خب عقل منطقی حکم میکنه که خب قاعدتا برکسش هم وجود داره و اون اینکه چون اینمترنت یه عده ای خراب باشه نباید بیگم اون شرکت مزخرفه !

در ضمن بگم که این پشتیبانان آدمهای درست و حسابی ای نیستند و خود مدیران هم باهاشون مسکل پیدا کردند ! دوست دارید به جواب درست برسید زنگ بزنید با بخش مدیریت صحبت کنید !

mostafaeshghi
15-09-2008, 23:58
[QUOTE=ghelmaan;2956485][FONT="Tahoma"][SIZE="2"][COLOR="DarkRed"]این تنظیم خودکار کامپیوتر برای دانلود شبانه هم حکایتیه! والا من حیرونم! احتیاج به 10 تا نرم افزارو ماکرو و ... فلان نداره که! من خودم هر شب اینکارو میکنم:

چه ربطی داشت

دوست عزیز که شما میگی به منطقه مخابراتی هست، من وایرلس دارم به همه آنتن ها هم دید دارم
جالب اینجاست که خود پشتیبانی میگه مشکل پهنای باند داریم ولی شما میگید از منطقه مخابراتی هست...

دوست عزیز ! من از حضور شما بسیار معذرت میخوام ! من فکر کردم منظور شما سرویس ای دی اس ال این شرکنت است ! من در مورد وایرلس اطلاعات ندارم و اظهار نظر نمیکنم !

zed2
16-09-2008, 12:53
دوست عزیز ! این اتفاقات میتونه برای هر کاربری در یه دوره ی زمانی بیافته پس هیچ مشکلی وجود نداره !

در ضمن این سایت اسپید تست اصلا سایت مناسبی برای تست کردن سرعت نیست ! بهتون پیشنهاد میکنم در یه دوره زمانی 10 دقیقه ای هر چند بار که میشه سرعتتان را تست کنید و نتیجه های با اختلاف فاحش را هم ببینید به حرف من ایمان میارید !

بهترین نتیجه را از برنامه ی DU Meter میگیرید !

IDM هم دقت کنید یه موقعهایی الکی اعداد بالاتر از سرویستون را نشان میده ! ولی DU MEter خیلی خیلی دقیی است !

به امتحانش میارزه !
من بزودی برای علت استفاده و دلیل فرق داشتن نتایج یک توضیح می زارم تو تاپیک مقالات که انقدر بحث سرش نشه و علت را دیگر نگن چرا نتایج فرق می کنه:46:

سلام
ببخشید ها ، من دخالت می کنم ، اما اگه این جواب رو به من می داد ، من شرکت رو رو سرش خراب می کردم ، شما ها خیلی لی لی به لالای داتک می ذارید :13:

مرسی :46:
یا حق :11: :10:
وقتی ناچاری ادم سرویس بگیره دیگر خراب کردن شرکت معنی نداره چون می گن برو یک شرکت دیگر و ادم بگه که نمیشه می گن همینی که هست باید صبر کرد( البته این جواب ها در صورتی است که بشه پشتیبانی وصل شد و گرنه بی معنی است:31:)

[QUOTE=ghelmaan;2956485][FONT="Tahoma"][SIZE="2"]این تنظیم خودکار کامپیوتر برای دانلود شبانه هم حکایتیه! والا من حیرونم! احتیاج به 10 تا نرم افزارو ماکرو و ... فلان نداره که! من خودم هر شب اینکارو میکنم:

چه ربطی داشت

[QUOTE=rozbeh85;2956805]

دوست عزیز ! من از حضور شما بسیار معذرت میخوام ! من فکر کردم منظور شما سرویس ای دی اس ال این شرکنت است ! من در مورد وایرلس اطلاعات ندارم و اظهار نظر نمیکنم !

[COLOR="Green"]دوستان یک نکته تاپیک داتک هم باسه adsl است هم باسهipw لطفا در صحبت هاتون در صورتی که مربوط به یکی از سرویس ها است نوع را حتما در پستتان ذکر کنید که سو تفاهم نشه
paaghi
16-09-2008, 14:46
از دیروز سرعت خوب شده دوباره حالا نمیدونم بخاطر پنجشنبه , جمعست یا مشکل پهنایه باندشون درست شده ولی فعلا که خوبه تورنتم ثابت 40-43 kb دانلود میکنم .

شما از چه سرويسي استفاده مي كني كه با 40 تا ثابت تورنت دانلود مي كني؟

zed2
17-09-2008, 23:27
بچه ها فکر کنم این جواب از طرف شرکت بتونه به کسایی که می خوان داتک بگیرن ولی منطقه شون تحت پوشش نیست بدرد بخوره:

سوال:

با سلام اگر در مراکزی که سرویس adsl ارائه نمی کنید(و تحت فیبر نوری نیست)و کاربران خواهان استفاده از سرویس شما باشند در صورتی که بخش درخواست اشتراک ADSL رو پر کنن و به تعداد کافی برسن ایا شرکت شما تغییری در زمانبندی راه اندازی سرویس adsl در ان مرکز انجا می دهد یا خیر؟ تشکر

و پاسخ داتک:

دوست عزیز
سلام
تعداد مشترکین در هر مرکز مخابرات حداقل 400 نفر باید باشد اگر تعداد متقاضیان به این تعداد برسد اقدامات از طرف شرکت انجام می شود.
باتشکر

دوستانی که می خوان منطقه شان بره تحت پوشش داتک باید یکی از این دو تا فرم(بهتره هردوش )رو پر کنید و برید تو لیست درخواستی ها:

و

امیدوارم یک مشکل از کسایی که مشکل ساپورت نشدن منطقه توسط داتک رو دارن حل بشه.

LEnIn+$
18-09-2008, 10:26
دوستان، داتک مودم USRobotics رو پشتیبانی میکنه؟!

sms11
18-09-2008, 10:50
دوستان یه نظر خواهی میخوام بکنم
الان من 256 دارم.میارزه آدم تقریبا 50 تومن بده ماهی و 512 بگیره؟
من مندم بگیرم یا نه