PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

zed2
05-12-2009, 17:32
سلام

میشه مقدار رسیو کلی رو از جایی دید ؟ منظورم اینکه مثلا میخام بدونم من تو این 1 سال که از این داتک سرویس گرفتم تا حالا چقدر رسیو داشتم ؟!

ممنون
در این مورد نمی دونم برای adsl در سایت امکانی فراهم کردن یا نه ولی برای ipw می دونم که به طور عادی نمی دن ( البته شاید پشتیبانی بده ) برای این موارد باید از نرم افزار های مدیریت ترافیک استفاده کنن ipw دار ها

zed2
06-12-2009, 14:35
خود تاپیک داتک هم منتقل شد مبارکه
البته تو موقعیتی که من الان هر نیم ساعت نمی تونم دیگر به اینترنت وصل شم و ضد حال می زنه
حالا چرا نمی دونم.....

zed2
08-12-2009, 11:30
باز مسائل جدید مودم ipw برای من شروع شد
معلوم نیست چشه هر چند ساعت یک بار ( زمانش متغیر یکدفعه هر 2 ساعت یک دفعه هر 8 ساعت ) کانکشن وصله ولی دریغ از انتقال یک بسته تا الان تو شبا همش بهم ضرر زده....چه مرگش شده خدا می دونه.راحت هم قطع نمی شه ارتباط تا وقتی کامل از برق بکشم و بزور خاموشش کنم ....
کسی قبلا مشابه این مشکل رو داشته؟

Persiana
09-12-2009, 12:47
ديسکانکت شدن‌ هاى متوالى و گرفتن ارور 676
--------------------------------------------------------------

سلام

آيا اينجا کسى هست که از داتک در منطقه ى مخابراتي شيخ فضل الله (ونک، ملاصدرا، شيخ بهايى) سرويس ADSL داشته باشه؟

اگر بله آيا شما هم مشکل قطع شدن سند و ريسيو و ديسکانکت شدن هاى پشت سرهم و گرفتن ارور 676 (اشغال بودن ‌خط تلفن!) موقع کانک شدن مجدد رو داريد؟

آخه من الان فردا که بياد (19 آذر) دقيقا يک ماهه که اين مشکل برام پيش اومده و واقعا اينترنت برام بى‌ استفاده شده، بويژه روزهاى تعطيل که هر 2 دقيقه، 5 دقيقه، يا 10 دقيقه سند و ريسيوم قطع ميشه، بعد ديسکانکت ميشم، بعد موقع ريکانکتينگ همينجور يه 30 ثانيه اى روى Connecting Through WAN Mini Port مى مونه و بعد ارور 676 ميده که The Phone Line is Busy ( و در طول اون روز شايد 50-60 بار اين مورد پيش مياد) :sad:

چندين نوبت زنگ زدم پشتيبانى، تا ميگفتم ارور 676، فکر ميکردند دايل آپم و اشتباهى تماس گرفتم! تا ارجاع دادند بخش فنى، اونجا يه آقايى اول گفتند مشکل از سمت داتکه و غير از من يکى ديگه هم همين مشکل رو داره، بعد که درست نشد و دوباره زنگ زدم، يه آقاى ديگه گفتند نه، ما مشکل نداريم و مشکل از مودمتونه. دفعه ى بعد که به همين آقاى دومى زنگ زدم که بگم اگه مشکل از مودم منه پس چرا هميشه مشکل نداره که اينبار گفتند بله مشکل از سمت ماست و ان شالله به زودى حل ميشه، صبح تا بعد از ظهر مشکلى‌ نبود و من تا اومدم نفس راحت بکشم که لابد درست شده دوباره ديسکانکت شدم و ارور 676. فرداش که زنگ زدم، گفتند خوب راستش يه 4-5 نفر ديگه هم اين مشکل رو داشتند ولى‌ الان مشکلشون برطرف شده پس حتما اشکال از مودم شماست. قرار شد امروز يه مودم براى ‌تست بفرستند و قبلش هم باهام تماس بگيرند و هماهنگ کنند. تا ساعت 11 صبر کردم ديدم خبرى نشد از تماس، خودم زنگ زدم. آقاى‌ دومى ‌نبود وصلم کردند به آقاى اولى. گفتم اين بوده داستان و قرار بوده مودم براى‌ تست بفرستند و ايشون گفتند اصلا ربطى به مودم نداره و اين مشکل از سمت ماست و خودشون هم مى دونند و فقط هم تو اون منطقه اين مشکل رو داريم، پرسيدم پس مودم براى تست نميخواد و فرمودند که نه نميخواد.

من راستش ديگه نمى دونم چکار بايد بکنم براى ‌همين جدا" ممنون ميشم اگه کاربر داتکى‌ از منطقه ى مخابراتى شيخ فضل الله هست بهم بگه که وضعيت اوشون چجوريه. بسيار زياد مرسى.

zed2
09-12-2009, 15:15
مرورگر ie ام هم قات زد مجبور شدم به 8 اپگرید کنم....معلوم نیست مشکل چیه
مجبور شدم بجای نرم افزار مودم از خود کانکشن دستی که ساخته بودم قبلا استفاده کنم تا این مشکل پیش نیاد

سلام

آيا اينجا کسى هست که از داتک در منطقه ى مخابراتي شيخ فضل الله (ونک، ملاصدرا، شيخ بهايى) سرويس ADSL داشته باشه؟

اگر بله آيا شما هم مشکل قطع شدن سند و ريسيو و ديسکانکت شدن هاى پشت سرهم و گرفتن ارور 676 (اشغال بودن ‌خط تلفن!) موقع کانک شدن مجدد رو داريد؟

آخه من الان فردا که بياد (19 آذر) دقيقا يک ماهه که اين مشکل برام پيش اومده و واقعا اينترنت برام بى‌ استفاده شده، بويژه روزهاى تعطيل که هر 2 دقيقه، 5 دقيقه، يا 10 دقيقه سند و ريسيوم قطع ميشه، بعد ديسکانکت ميشم، بعد موقع ريکانکتينگ همينجور يه 30 ثانيه اى روى Connecting Through WAN Mini Port مى مونه و بعد ارور 676 ميده که The Phone Line is Busy ( و در طول اون روز شايد 50-60 بار اين مورد پيش مياد) :sad:

چندين نوبت زنگ زدم پشتيبانى، تا ميگفتم ارور 676، فکر ميکردند دايل آپم و اشتباهى تماس گرفتم! تا ارجاع دادند بخش فنى، اونجا يه آقايى اول گفتند مشکل از سمت داتکه و غير از من يکى ديگه هم همين مشکل رو داره، بعد که درست نشد و دوباره زنگ زدم، يه آقاى ديگه گفتند نه، ما مشکل نداريم و مشکل از مودمتونه. دفعه ى بعد که به همين آقاى دومى زنگ زدم که بگم اگه مشکل از مودم منه پس چرا هميشه مشکل نداره که اينبار گفتند بله مشکل از سمت ماست و ان شالله به زودى حل ميشه، صبح تا بعد از ظهر مشکلى‌ نبود و من تا اومدم نفس راحت بکشم که لابد درست شده دوباره ديسکانکت شدم و ارور 676. فرداش که زنگ زدم، گفتند خوب راستش يه 4-5 نفر ديگه هم اين مشکل رو داشتند ولى‌ الان مشکلشون برطرف شده پس حتما اشکال از مودم شماست. قرار شد امروز يه مودم براى ‌تست بفرستند و قبلش هم باهام تماس بگيرند و هماهنگ کنند. تا ساعت 11 صبر کردم ديدم خبرى نشد از تماس، خودم زنگ زدم. آقاى‌ دومى ‌نبود وصلم کردند به آقاى اولى. گفتم اين بوده داستان و قرار بوده مودم براى‌ تست بفرستند و ايشون گفتند اصلا ربطى به مودم نداره و اين مشکل از سمت ماست و خودشون هم مى دونند و فقط هم تو اون منطقه اين مشکل رو داريم، پرسيدم پس مودم براى تست نميخواد و فرمودند که نه نميخواد.

من راستش ديگه نمى دونم چکار بايد بکنم براى ‌همين جدا" ممنون ميشم اگه کاربر داتکى‌ از منطقه ى مخابراتى شيخ فضل الله هست بهم بگه که وضعيت اوشون چجوريه. بسيار زياد مرسى.

تنها راه اینکه همینجور از پشتیبانی گیر بدی تا رفع کنن و راه دیگری نداری.(اگر خیلی جدی بودی می تونی ارور ها و لوگ های مودم و تمام مسائلی که ان موقع پیش میاد رو پرینت اسکرین بگیری بریزی رو فلش با خودت ببری نمایندگی و نشونشون بدی شاید یک دردی دوا کنه:13:)
و یک توصیه دیگر:
حرص نخور چون فایده نداره در این مواقع

ChaoticHead
09-12-2009, 15:50

سلام

من در اون منطقه نیستم ولی مشکل مشابه شما را دارم؛ روز ی چند بار (شاید 5، 6 بار) سند و ریسیو قطع می شه، غیر از اون چراغ Status روی مودم (بسته به مودمتون ممکنه اسمش ADSL یا Link باشه) قطع می شه. ولی بعد از چند دقیقه خودش دوباره ارتباطشو پیدا می کنه (یعنی من بطور دستی نمی زنم دوباره کانکت بشه). واضحه که مشکل از ISP هست که ارتباط مودم باهاش قطع شده. (یا به احتمال کم از مخابرات)

Hamed 360
10-12-2009, 20:23
کسایی که شاتل دارن پینگشون چجوریه !؟

SIMON137
10-12-2009, 21:26
کسایی که شاتل دارن پینگشون چجوریه !؟
داداش زنگو اشتباه زدی ... پلاک رو چک کن شاید اشتباه باشه :دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
عزیزان داتکی این سایت براتون باز میشه :

؟
با پراکس باز میشه ولی عادی باز نمیشه ... نمی دونم باز چیکار کردن

zed2
13-12-2009, 20:46
داداش زنگو اشتباه زدی ... پلاک رو چک کن شاید اشتباه باشه :دی

عزیزان داتکی این سایت براتون باز میشه :

؟
با پراکس باز میشه ولی عادی باز نمیشه ... نمی دونم باز چیکار کردن
نه برای من باز نمی شه

این صفحه داتک چه قدر تغییر کرده ....دارم نیم ساعت وقتم صرف بخش مدیریت حساب کاربرا بود.....

Hamed 360
13-12-2009, 21:28
[quote=SIMON137;4478538]داداش زنگو اشتباه زدی ... پلاک رو چک کن شاید اشتباه باشه :دی
ببخشید منظورم همون داتک هست میخواستم بپرسم پینگتون چجوریاست!؟

dsa
13-12-2009, 22:34
سلام

داتک تو سایتش ( جدیدش) یه آزمایش سرعت هم گذاشته ، یه تست زدم اینم نتیجش :

256 نامحدود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
14-12-2009, 13:36
سلام

داتک تو سایتش ( جدیدش) یه آزمایش سرعت هم گذاشته ، یه تست زدم اینم نتیجش :

256 نامحدود

این صفحه تستش کجاست؟

dsa
14-12-2009, 14:34
این صفحه تستش کجاست؟

اول باید بری تو ورود مشترکین بعد سمت راست صفحه تو منو ابزارهای من یکیش هست آزمایش سرعت.

sms11
14-12-2009, 21:14
سایت جدید داتک چه سوسولیه:31:

ChaoticHead
14-12-2009, 22:23
[quote=SIMON137;4478538]داداش زنگو اشتباه زدی ... پلاک رو چک کن شاید اشتباه باشه :دی
ببخشید منظورم همون داتک هست میخواستم بپرسم پینگتون چجوریاست!؟
پینگمون طبق معمول افتضاحه در حد 200و 300. البته این روزا افتضاح تره چون شبکه اختلال هم داره..

SIMON137
14-12-2009, 22:44
eeee
چه باحال دکوراسیون رو تغییر دادن ، همش زیر سر این کریسمسه :دی
اومدن آی پی یک سایتو بستن هرچی میگیم چی شد میگن هیچی ...
سرکارمون گذاشتن کلا :دی
ببینید اینو می تونید باز کنید ؟ با وی پی اون و پراوکاسی باز میشه :دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم از تست ما :

شرکت این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا چنانچه متوجه شود که برخی از کاربران با استفاده از ترفندهای نرم‌افزاری حق افراد دیگر گروه را ضایع می‌کنند، دسترسی آنها به پهنای باند اینترنتی را محدود نماید، تا به این ترتیب دیگران هم بتوانند متناسب با نسبت اشتراک از پهنای باند اینترنتی استفاده نمایند. برو بینیم بابا بزار باد بیاد ، پول مفت میگیرن سرویس های بیخود میدن طلبکارم هستن !!! :27:

۵- فعالیتهای غیر‌قانونی
استفاده کاربران از خدمات گروه شرکت‌های داتک باید مطابق با قوانین و مقررات کشور باشد و چنانچه محرز شود که کاربری این قوانین و مقررات را رعایت نکرده است، باید پاسخگوی فعالیت‌های غیر قانونی خود باشد. دراین رابط توجه کاربرانی که از سرویس‌های اینترنت داتک تلکام استفاده می‌کنند را به موارد زیر جلب می‌کنیم:
■ مسئولیت ورود به وب سایت‌های غیر مجاز با کاربر است. شما نگران نباش اون با من :21:
■ مسئولیت استفاده از اینترنت برای تخریب افراد وافکار جامعه، ورود به حریم خصوصی افراد و سازمان‌ها، دسترسی به اطلاعات غیر قانونی و … با کاربر است. آخ آخ چه سرعتی ارائه میدید ... هر موقع سرعتم خوب شد ، بعضی شرکت هارو هم به موقع تخریب می کنیم :27:
■ مسئولیت دانلود غیر‌قانونی اطلاعاتی که تحت حمایت قانون کپی رایت هستند با کاربراست. زرشک ، من فتوشاپمم اصله ، به جون صاب شرکت
■ مسئولیت حمله به کامپیوترها، شبکه‌ها و … با کاربر است. مراجعه شود به دو بند بالاتر
■ مسئولیت جبران خسارت‌های احتمالی که از طرف ارتباط مشتری به شبکه شرکت وارد می‌شود با کاربراست و مسئولیت عواقب قانونی این امر برعهده مشترک خواهد بود. ببخشید ما خسارت وارد می کنیم ؟ شما هر موقع دلت می خواد ssl و فک و فامیل رو می بندی ، اون موقع ما ضرر نمی کنیم دیگه ؟!!!
■ مشترک نمی‌تواند خدمات اینترنتی خود را بدون هماهنگی با گروه شرکتهای داتک، به دیگری واگذار نماید. عمرا به دیگری واگذار کند ،آقارو باش ، توصیه می کنیم دیگری هم تا یک کیلومتری این مکان ظاهر نشود ولی به زور :دی !!! ،
■ شرکت مجاز است هر آینه جلوی خدمات کاربرانی را که از سرویس اینترنت خود سوء استفاده می‌کند را بگیرد. شما که همینجوریش می گیرید وای به حال اون روز

۸- سایر موارد
■ کاربران داتک تلکام برای تهیه خدمات اینترنتی باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند. آره حتما ، تو گفتی و ما هم باور کردیم محدودیت بالای 60 سال نداره ؟ :31:
■ دسترسی به خدمات اینترنت با سرعت بیش از 128Kbps تنها برای می‌کند و سازمان‌ها و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها با ارائه مدارک معتبر امکان پذیر است. (وقف بخشنامه صادره از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی) بله بله ، خوراکش یه نامه و یه مهره :27:
■ گروه شرکت‌های داتک مجاز است تا بر اساس توافقنامه مورد تایید مشتری، در مواقع نیاز به منظور ارائه خدمات بهتر و پشتیبانی از تجهیزات، با اعلام قبلی خدمات اینترنتی را برای مدت محدودی متوقف نماید. تصبره : ولی پولشو پای مشتری حساب بنماید.

اینا هم از ترس ایرانسل یکمی خودشونو جمع و جور کردن ، هی وایمکس وایمکس می کنن !!!

zed2
15-12-2009, 17:08
[quote=Hamed 360;4487774]
پینگمون طبق معمول افتضاحه در حد 200و 300. البته این روزا افتضاح تره چون شبکه اختلال هم داره..
این که خوبه پینگ معمول من بالای 500 است.

اره وایمکس بیاد داستان های جالبی رو خواهیم دید.

totayma
19-12-2009, 00:26
اره فكر كنم ايرانسل بياد كل همرو بخوابونه ..شايد گرون باشه ولي از شركتاي ديگه با انصاف تره...نمونش
اگه همين ايرانسل GPRS رو نمياور عمرا اين هراه اول GPRS رو راه مينداخت...تازه اينم به زور راه انداخته همش قط و وصل ميشه...من موندم چند وقته ديگه كه ايرانسل 3G رو راه بندازه اين شركتا مي خوان چي مار كنن؟:27:

totayma
19-12-2009, 00:26
اره فكر كنم ايرانسل بياد كل همرو بخوابونه ..شايد گرون باشه ولي از شركتاي ديگه با انصاف تره...نمونش
اگه همين ايرانسل GPRS رو نمياور عمرا اين هراه اول GPRS رو راه مينداخت...تازه اينم به زور راه انداخته همش قط و وصل ميشه...من موندم چند وقته ديگه كه ايرانسل 3G رو راه بندازه اين شركتا مي خوان چي كار كنن؟:27:

anophel
20-12-2009, 18:11
سرعت داتک پایین اومده و یوزرها شیر شدن (برای اکانت نامحدود) و اصلا نمی شه روی سرعت بالا حساب کرد. فکر کنین همون دایال
آپ رو دارین استفاده می کنین منتها شیر شده...(بطور مشترک بین چند کاربر که سرعت را پایین می آورد و غیر قابل حساب و کتاب)

anophel
20-12-2009, 18:16
سرعت داتک پایین اومده و یوزرها شیر شدن (برای اکانت نامحدود) و اصلا نمی شه روی سرعت بالا حساب کرد. فکر کنین همون دایال آپ رو دارین استفاده می کنین منتها شیر شده...(بطور مشترک بین چند کاربر که سرعت را پایین می آورد و غیر قابل حساب و کتاب)
ولی میشه باهاش ای میل رو چک کرد (اون هم بعضی اوقات) یا تو یه تاپیک پست بزنین... در این حدا روش حساب کنین نه بیشتر... خدماتش هم که... بعد از 1 ماه ( روز کاری) برام وصل کردن که البیه 20 تا تلفن زدم که حالیشون کنم لینک دارم دیتا ندارم و برام یوزر بسازن( کاملا منوآل مود...) :2: :19:

zed2
22-12-2009, 22:41
امروز یک نفر با ای پی داتک داشت تورنتی که من داشتم Robotech رو دانلود می کرد 67 درصد فکر کنم داشت ...از منم داشت می گرفت....
رفیق اگر خواستی به من خبر بده که تورنت هامونو مشترک کنیم که سرعت دریافتمون بیشتر شه

SIMON137
22-12-2009, 23:13
امروز یک نفر با ای پی داتک داشت تورنتی که من داشتم Robotech رو دانلود می کرد 67 درصد فکر کنم داشت ...از منم داشت می گرفت....
رفیق اگر خواستی به من خبر بده که تورنت هامونو مشترک کنیم که سرعت دریافتمون بیشتر شه
برای اینکار باید ما هم ipw داشته باشیم ؟

zed2
23-12-2009, 00:10
برای اینکار باید ما هم ipw داشته باشیم ؟
نه adsl هم باشه فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه ( باید تست کنیم تا مشخص شه )
پ ن : این دوستی که من تو تورنت دیدم فقط از رو ip فهمیدم مال داتکه نمی دونم از adsl استفاده می کنه یا ipw...شانس ببینم پیداش میشه یا نه

پ ن 2 :
اگر اطلاعات بیشتر در این مورد خواستی تو تاپیک زیر بگو باست توضیحات بزارم.

ChaoticHead
23-12-2009, 06:49
فکر خوبیه، منم پایه ام. (راستی من فکر می کنم کل robotech را دارم، اگه خواستین بگین)

zed2
23-12-2009, 12:47
فکر خوبیه، منم پایه ام. (راستی من فکر می کنم کل robotech را دارم، اگه خواستین بگین)
من 99 درصد دارم
این طرف تا ساعت 1 که من چک کردم بود ولی دیگر نتونستم بهش وصل بشم چون پورتش رو نداشتم فقط ip اش رو برداشتم و با ان فقط می اورد تو پیدا شده ها....
پ ن:
در مورد همکاری ادامه بحث رو تو پ خ می کنیم .

ahmaad313
23-12-2009, 19:39
کسی اطلاع داره مودم های وای مکس داتک ک میرسه؟؟
میگه مودک تموم کردم...

sms11
27-12-2009, 20:59
الان ساعت 9 شب هست
سرعت من بشدت افت کرده
مال همه اینطوریه؟

nightmare
27-12-2009, 21:19
الان ساعت 9 شب هست
سرعت من بشدت افت کرده
مال همه اینطوریه؟

تایید میشه . سرعت دانلود به زحمت به یک کیلو میرسه !

Ali_p30
27-12-2009, 22:30
سلام
دقیفا مال منم همینطوریه
قضیه چیه؟؟؟؟؟

sms11
27-12-2009, 23:40
تایید میشه . سرعت دانلود به زحمت به یک کیلو میرسه !

باور کن 2 دقیقه طول کشید تا صفحه بیاد که من جواب شما رو بدم
من الان گذاشتم سه تا دانلود از سرورم انجام بده سرعت دانلودم به زور به 40 میرسه

سلام
دقیفا مال منم همینطوریه
قضیه چیه؟؟؟؟؟
مال منو شما نیست.برای همه کاربرای در هر شرکتی که باشن همینطوریه
دلیلشم که کاملا مشخصه(از گفتن دلیل معذرویم)
به همون دلیل اس ام اس هم قطع
به همون دلیل موبایل به زور آنتن میده
فکر کنم چند ساعت دیگه به همون دلیل کلا تمام ارتباطات مخابراتی قطع بشه:31:

mostafaeshghi
28-12-2009, 00:32
من زنگ زدم گفتم چرا اینطوریه گفتش که بله مشکل سراسری ! گفتم چه مشکلی !!؟ گفت نمیدونم کل شرکتها اینطوریند گفتم آهان :دی ممنون !

از ساعت 12 و 10 دقیقه که من استفاتده کردم درست شده ولی همچنانا یاهو قطعه !

sms11
28-12-2009, 09:34
الان مثه اینکه میشه دانلود کرد و به اکثر سایتا الا یاهو و مسنجر و جیمیل دسترسی پیدا کرد
خداروشکر که اس ام اس هم همچنان قطعه

yeki110
28-12-2009, 23:59
من یک isp میخوام یرای آنلاین بازی کردن .
مرد ومردونه داتک خوبه یا نه؟

mostafaeshghi
30-12-2009, 00:57

بحث مردونه و زنونه نیست !

بحث اینه که شکشما کدام منطقه مخابراتی هستی !؟ استفاده ات چیه (که گفتی) ؟! مقدار هزینه ای که میتونی بکنی چقدره؟ آیا داتک تو منطقه شنا پورت خالی داره و ...

بعدا بررسی میکنیم که کدام گزینه به نفع شماست !

ChaoticHead
30-12-2009, 08:31
اگه با پینگ 200 و 300 می تونی بازیتو انجام بدی، آره. داتک خوبه!!

SIMON137
30-12-2009, 09:41
به نظرتون می ارزه dsl رو بدم به جاش ipw یا وایمکسی چیزی بگیرم از داتک ؟

ChaoticHead
30-12-2009, 13:05
اگه با خط تلفنت مشکلی نداری و اذیتت نمی کنه واسه چی خودتو تو دردسر بندازی؟

shahramcat
01-01-2010, 14:09

رو وایمکس میتونی فکر کنی اما رو وایرلس داتک اصلا ! فعلا بهترین ای دی اس ال هست !

dsa
01-01-2010, 16:09
فرق وایرلس با وایمکس در چیه؟؟؟؟

hadishi
06-01-2010, 00:59
سلام دوستان چه جوری می تونم بیبینم چه قدر دانلود کردم ازکجا ؟

sms11
06-01-2010, 20:28
خود سایت داتک که فکر نمیکنم برنامه ایی داشته باشه که شما ببینید اما با استفاده از برنامه هایی که روی کامپیوترتون نصب میشه میشه فهمید.یکی از این برنامه ها Du Meter هست

shervin83
06-01-2010, 21:00
پورت های تورنت چرا بسته ست؟ الان سرعت دانلود تورنت به روز به یک کیلوبیت میرسه! بقیه دوستان هم همین مشکل رو دارن؟

mehrdad38
06-01-2010, 21:19
با راه‌اندازی سرویس جدید VoIP، برقراری ارتباط تلفن بین‌المللی روی خطوط ADSL شرکت داتک امکان پذیر شد.

به گزارش سازمان خبری موبنا گروه شرکت‌های داتک اعلام کرد : مشتریان خدمات ADSL داتک تلکام برای برقراری تماس تلفنی بین‌المللی دیگر نیازی به خرید کارت تلفن و یا اشتراک تلفن و ... نخواهند داشت و می‌توانند با شارژ حساب تلفن‌ بین‌الملل روی اشتراک ADSL خود با پرداخت اینترنتی از خدمات این سرویس نوین بهره‌مند شوند.
در این روش مشترک خطوط ADSL داتک تلکام، پس از واریز کردن مبلغی تحت عنوان اعتبار مکالمه تلفنی به اشتراک ADSL خود، می‌تواند با یکی از روش‌های متداول ارتباط تلفنی روی شبکه IP در اینترنت، به برقراری ارتباط تلفنی با نقاط مختلف دنیا اقدام کند.
از نمونه روش‌های متداول برقراری ارتباط تلفنی توسط شبکه‌های IP می‌توان به استفاده از تلفن‌های مخصوص IP یا همان IP-Phone، آداپتورهای مخصوص برای تلفن‌دهی معمولی آنالوگ و یا استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص برقراری ارتباط توسط کامپیوتر نام برد.
در این روش مشترک با استفاده از یک نرم‌افزار فعالیت یک تلفن IP را شبیه سازی کرده و به راحتی با نقاط مختلف دنیا ارتباط تلفنی برقرار می‌کند.

1388/10/16 شرکت مخابرات تهران

SIMON137
06-01-2010, 22:35
با راه‌اندازی سرویس جدید VoIP، برقراری ارتباط تلفن بین‌المللی روی خطوط ADSL شرکت داتک امکان پذیر شد.

به گزارش سازمان خبری موبنا گروه شرکت‌های داتک اعلام کرد : مشتریان خدمات ADSL داتک تلکام برای برقراری تماس تلفنی بین‌المللی دیگر نیازی به خرید کارت تلفن و یا اشتراک تلفن و ... نخواهند داشت و می‌توانند با شارژ حساب تلفن‌ بین‌الملل روی اشتراک ADSL خود با پرداخت اینترنتی از خدمات این سرویس نوین بهره‌مند شوند.
در این روش مشترک خطوط ADSL داتک تلکام، پس از واریز کردن مبلغی تحت عنوان اعتبار مکالمه تلفنی به اشتراک ADSL خود، می‌تواند با یکی از روش‌های متداول ارتباط تلفنی روی شبکه IP در اینترنت، به برقراری ارتباط تلفنی با نقاط مختلف دنیا اقدام کند.
از نمونه روش‌های متداول برقراری ارتباط تلفنی توسط شبکه‌های IP می‌توان به استفاده از تلفن‌های مخصوص IP یا همان IP-Phone، آداپتورهای مخصوص برای تلفن‌دهی معمولی آنالوگ و یا استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص برقراری ارتباط توسط کامپیوتر نام برد.
در این روش مشترک با استفاده از یک نرم‌افزار فعالیت یک تلفن IP را شبیه سازی کرده و به راحتی با نقاط مختلف دنیا ارتباط تلفنی برقرار می‌کند.

1388/10/16 شرکت مخابرات تهران

غلط کرده :دی
اتفاقا خیلی هم صدارو بیخود می رسونه ...

shervin83
07-01-2010, 08:32
کسی با تورنت در بعضی از ساعات مشکل نداره؟

SIMON137
08-01-2010, 00:59
کسی می دونه میزان مصرف حجمی ها چطوری هست ؟
من دوستم سه گیگ خریده ... از صبح تا حالا فقط با یاهو با هم صحبت کردیم و سه میگ دانلود داشته ...
حجمش اینقدر شده : 2.7
یعنی 300 تا مصرف کرده ؟ با عقل جور درنمیاد

mehraboun1985
08-01-2010, 01:49
کسی با تورنت در بعضی از ساعات مشکل نداره؟

تقریبا یه 2 هفته ای هست که ظهر از ساعت 1-2 تا ساعت 8 اینطورا کلا تورنت کاری نمیکنه و قطع میشه ولی بقیه ساعتها من مشکلی ندارم با ADSL 256 از تورنت با 24-25 حتی بعضی وقتها 28-29! میگیرم:21:(البته خوب فایلهایی که seed زیاد دارند و که معمولا با 5-12 تا seed فعال از بین 50-60تا راحت راحت دانلود میکنم )شبها هم که سرعتش ثابت و خوبه. البته فکر کنم ساعت 5-6 صبح هم یه مشکلاتی پیش میاد (من که خواب بودم به چشم ندیدم:31:)

ChaoticHead
08-01-2010, 08:02
تقریبا یه 2 هفته ای هست که ظهر از ساعت 1-2 تا ساعت 8 اینطورا کلا تورنت کاری نمیکنه و قطع میشه ولی بقیه ساعتها من مشکلی ندارم با ADSL 256 از تورنت با 24-25 حتی بعضی وقتها 28-29! میگیرم:21:(البته خوب فایلهایی که seed زیاد دارند و که معمولا با 5-12 تا seed فعال از بین 50-60تا راحت راحت دانلود میکنم )شبها هم که سرعتش ثابت و خوبه. البته فکر کنم ساعت 5-6 صبح هم یه مشکلاتی پیش میاد (من که خواب بودم به چشم ندیدم:31:)
ما که چند ساله برنامه تورنتمون منظمه (خط 256): هر روزاز 8:30 صبح تا 18:30 تورنت تقریبا تعطیله (سرعت روی 2و 3) از 18:30 تا 8:30 فرداش (یعنی در طول شب) سرعت میره روی 28 . پنجشنبه ها سرعت از ساعت12:30 ظهر میره روی 28 و جمعه ها هم کلا روی 28 . البته گاهی وفتا توی روزهای وسط هفته در طول روز هم رنگ سرعت 20 را می بینیم (کم پیش میاد)

کسی می دونه میزان مصرف حجمی ها چطوری هست ؟
من دوستم سه گیگ خریده ... از صبح تا حالا فقط با یاهو با هم صحبت کردیم و سه میگ دانلود داشته ...
حجمش اینقدر شده : 2.7
یعنی 300 تا مصرف کرده ؟ با عقل جور درنمیاد
تو برای صفحه باز کردن معمولی ساعتی بین 50 و 10 مگ در نظر بگیر. البته بستگی به سبک وب گردی دوستت هم داره.

Bs_panzer
08-01-2010, 10:09

ببین همه سرعت های شاتل پینگشون عالیه البته چون همشون 512 هست :دی ولی آرت ها 256 به بعد خوبن

صبانت 1 مگ هم خیلی به صرفه است نسبت به قیمتش

البته به مرکز مخابراتی تون شدیدا بستگی داره !

مثلا تو تاپیک شاتل همه غر میزنن آی سرعت دافونه آی پینگ بالاست ! ولی تو مال ما مشکل نیست یه وقت ها هم من مشکل دارم اونا ندارن

خلاصه که...

این جا ایرانه !

ChaoticHead
08-01-2010, 10:37
ببین همه سرعت های شاتل پینگشون عالیه البته چون همشون 512 هست :دی ولی آرت ها 256 به بعد خوبن
!
پینگ چه ربطی به 512 بودن داره؟

mostafaeshghi
08-01-2010, 17:32

صبانت 1 مگ هم خیلی به صرفه است نسبت به قیمتش

البته به مرکز مخابراتی تون شدیدا بستگی داره !

مثلا تو تاپیک شاتل همه غر میزنن آی سرعت دافونه آی پینگ بالاست ! ولی تو مال ما مشکل نیست یه وقت ها هم من مشکل دارم اونا ندارن

خلاصه که...

این جا ایرانه !

دوست عزیز اینجا بحث در مورد داتک هست ! و شرکتهای دیگه تو تاپیکها دیگه بررسی میشوند و به صورت کلی هم تاپیک جداکانه ای دارمی ! من که ارتباط بین پست شما با شرکت داتک را تنها در عبارت "مال ما" پیدا کردم و گمان میکنم منظورتون داتک بوده !

در ضمن داغون و نه داقون !!!

Hamed 360
20-01-2010, 20:10
سرعت دانلود داتک 256 حجمی چنده!؟

Macushla
21-01-2010, 17:06
سلام برو بچ

من ميخوام از داتك سرويس 128 نامحدود شبانه بگيرم ، ميخوام بدونم سرعت دانلود چقدره و تو 12 ساعت حد اكثر چقدر ميشه دانلود كرد ؟؟؟

سرويس از 7 شب تا 7 صبح هست و محدوديت ترافيكي نداره .

پيشاپيش ممنونم :11:

aliani
22-01-2010, 01:02
داتک راپید رو بسته ؟ چند ساعتیه هر چی سعی میکنم نمیره :(

mehraboun1985
22-01-2010, 01:17
داتک راپید رو بسته ؟ چند ساعتیه هر چی سعی میکنم نمیره :(

مال من که داره دانلود میکنه البته با اکنت رپیدشر سرعتشم خوبه مثل همیشه است

SIMON137
22-01-2010, 01:19
سلام برو بچ

من ميخوام از داتك سرويس 128 نامحدود شبانه بگيرم ، ميخوام بدونم سرعت دانلود چقدره و تو 12 ساعت حد اكثر چقدر ميشه دانلود كرد ؟؟؟

رفیقم الان 128 داره
دانلودش با idm حدود 25 هست

soroushbahall
30-01-2010, 15:42
sms 11 تصمیمت حتمی است؟

من برای ipw یک راه حل باسه مشکل هنگ کردن سیستم هایی که روی cpu های دو هسته رخ می ده پیدا کردم که رو خودم جواب داد ولی برای اطمینان یک نفر دیگر که ipw داره و سیستم دو هسته ای هم داره می خوام که ان هم تس کنه که اگر روی ان هم جواب بده بزارم به حال عمومی....داوطلب داریم؟
سلام
من داوطلب!
فقط لطفا کمکم کنید دارم دیوونه میشم:20: این همه پول داریم میدیم یه چیز درست حسابی گیرمون نیومده! یه تورنت نمیتونم دانلود کنم.
این راهی که شما امتحان کردی چی هستش؟ لطفا به من هم بگو من امتحان میکنم نتیجش رو میگم بهت.
ویندوز Xp Sp3 دارم و CPU هم دو هسته ایه.

mostafaeshghi
30-01-2010, 15:45
سلام برو بچ

128 تقسیم بر 8 = 16 یعنی در هر ثانیه شما قاعدتا باید 16 کیلوبایت در ثانیه بگیری.

16 ضربدر 3600 = 57600

57600 ضربدر 7 (ساعات رایگان بودن) = 403200 کیلوبایت یا به عبارتی : 385 مگابایت. یعنی به طور قاعده مند شما باید شبی 385 مگ دانبلود کنی که با خوشبینی راحت میشه گفت که دیگه عدد 320 مگ در هر شب عدد واقع بینی هست.

mostafaeshghi
30-01-2010, 15:46
رفیقم الان 128 داره
دانلودش با idm حدود 25 هست

دوست عزیز آمار ارائه شده توسط آی دی ام خیلی دقیق و صحیح نیست بهتره برای اطلاع دقیق از سرعت از برنامه های Du Meter , BandwidthMeter استفاده کنید. قاعدتا باید این عدد رو 16 باشه و نه بیشتر !

MAHDIAGENT47
31-01-2010, 14:14
آقا من چند وقت بيش ميخاستم از آسياتك 128 نا محدود بگيرم كه فهميدم تو منطقه ما سرويس نميدن حالا ميخام از داتك 128 نامحدود بگيرم به نظرتون همين داتك بهتر سرويس ميده يا آسياتك ؟
ميانگين سرعت دانلود داتكم اگه لطف كنيد

zed2
02-02-2010, 18:32
بچه ها این شارژ موقت داتک رو کسی تا حالا استفاده کرده؟چجوری است؟

SIMON137
02-02-2010, 18:39
بچه ها این شارژ موقت داتک رو کسی تا حالا استفاده کرده؟چجوری است؟
کلیک می کنی ، به انتخاب خودت ، دو روز یا یه روز شارژ میشه ، بعد مودم رو خاموش روشن می کنی شارژ هست تا اون مدت...
بعد پولش رو روی هزینه بعدی میدی

alpha007
02-02-2010, 19:33
آقا من چند وقت بيش ميخاستم از آسياتك 128 نا محدود بگيرم كه فهميدم تو منطقه ما سرويس نميدن حالا ميخام از داتك 128 نامحدود بگيرم به نظرتون همين داتك بهتر سرويس ميده يا آسياتك ؟
ميانگين سرعت دانلود داتكم اگه لطف كنيد
اگه آسیاتک سرویس نمیده دیگه چه سوالیه
از داتک سرویس بگیر

MAHDIAGENT47
02-02-2010, 23:05
اگه آسیاتک سرویس نمیده دیگه چه سوالیه
از داتک سرویس بگیر
خوب اگه داتك با آسياتك هم سطح نباشه يه خاكه ديگه تو سرم ميريزم (مخابراتي وايمكسي چيزي ...)

Ali_p30
03-02-2010, 01:23
سلام
بازم که سرعتا ترکیده!!!!:41:

alpha007
03-02-2010, 10:16
خوب اگه داتك با آسياتك هم سطح نباشه يه خاكه ديگه تو سرم ميريزم (مخابراتي وايمكسي چيزي ...)
آسیاتک بد نیست
داتک هم خوبه
اینجا دیگه بحث هزینه ها پیش میاد
اگه تو موقعیته انتخاب یکسان بین یکی از این دو تا قرار گرفتی،این هزینه هاست که حرف آخرو میزنه
در کل فرق آنچنانی بین این کوفتی ها نیست
همشون لنگه همن
همشون

zed2
03-02-2010, 13:37
کلیک می کنی ، به انتخاب خودت ، دو روز یا یه روز شارژ میشه ، بعد مودم رو خاموش روشن می کنی شارژ هست تا اون مدت...
بعد پولش رو روی هزینه بعدی میدی

یعنی اگر من یک روز شارژ کنم و بعد بخوام یک ماهه ( ماه سی روزه ) شارژ کنم می زنه هزینه 31 روز شارژ رو می گیره؟

بالاخره که باید بگیری دیگر که ببینی خوبه یا نه

سلام
بازم که سرعتا ترکیده!!!!:41:

adsl یا ipw ؟

SIMON137
03-02-2010, 13:52
یعنی اگر من یک روز شارژ کنم و بعد بخوام یک ماهه ( ماه سی روزه ) شارژ کنم می زنه هزینه 31 روز شارژ رو می گیره؟
آره گویا ، روزی 2000 تومن میشه فکر کنم

SIMON137
03-02-2010, 19:47
من نمی تونم جی میل رو باز کنم ، کسی با جیمیل مشکلی نداره ؟
برای من این ارور رو میده :
Unable to reach Gmail. Please check your internet connection. Trying to reconnect now…

Bs_panzer
03-02-2010, 22:29
دوستان کسی وایمکس رو گرفته از داتک ؟

قیمتاش بهتر از ایرانسل هست و به دانلود زیاد هم گیر نمیدن

متحرک هم هست ؟

mahan
04-02-2010, 00:18
چرا انقدر سرعت دانلود کم شده .. حدود5-6 کیلوبایت
میگن دوباره کابل پاره شده !!!؟

charlize
04-02-2010, 01:43
چرا انقدر سرعت دانلود کم شده .. حدود5-6 کیلوبایت
میگن دوباره کابل پاره شده !!!؟

من با 128 سرعت دانلودم 1-2ه! میخوام دایل وصل شم و دانلود کنم!!
از دیروز صبح تا حالا، 300 مگ رو هم دانلود نکردم!
زنگ زدم پشتیبانی، میگن کل مخابرات ایران مورد داره! دارن تلاش میکنن!
میگم خب باشه، حالا کی حل میشه؟! میگه اعلام نکردن!!
کلن موند تو دلم، یه بار زنگ بزنم پشتیبانیشون و ایراد نت از سیستم من باشه!! همیشه میگن ایراد از ماست و مهندسینمون دارن تلاش میکنن برطرف کنن!!!
این 2-3 روز هم که دیگه شاهکارشون بوده...
این تلاش هاشون کلن من رو کشته!

من نمی تونم جی میل رو باز کنم ، کسی با جیمیل مشکلی نداره ؟
برای من این ارور رو میده :
Unable to reach Gmail. Please check your internet connection. Trying to reconnect now…

مشکل!
سایتای زیادی هستن که مشکل پیدا کردن...
من خودم با یوتیوب مشکل دارم..هیچ کدوم از ویدیو هارو نشون نمیده...
امیدوارم تا فردا صبح درست شه این مشکلات...

zed2
04-02-2010, 13:46
من با 128 سرعت دانلودم 1-2ه! میخوام دایل وصل شم و دانلود کنم!!
از دیروز صبح تا حالا، 300 مگ رو هم دانلود نکردم!
زنگ زدم پشتیبانی، میگن کل مخابرات ایران مورد داره! دارن تلاش میکنن!
میگم خب باشه، حالا کی حل میشه؟! میگه اعلام نکردن!!
کلن موند تو دلم، یه بار زنگ بزنم پشتیبانیشون و ایراد نت از سیستم من باشه!! همیشه میگن ایراد از ماست و مهندسینمون دارن تلاش میکنن برطرف کنن!!!
این 2-3 روز هم که دیگه شاهکارشون بوده...
این تلاش هاشون کلن من رو کشته!

مشکل!
سایتای زیادی هستن که مشکل پیدا کردن...
من خودم با یوتیوب مشکل دارم..هیچ کدوم از ویدیو هارو نشون نمیده...
امیدوارم تا فردا صبح درست شه این مشکلات...
تا بعد از 22 بهمن زیاد امیدوار نباشین درست شه

shahab_f
04-02-2010, 16:42
برای اینکه سرعت 256 بگیریم چیکار باید بکنیم ؟(چون به کاربرای خونگی نمیدن) ، سرعت دانلود 256 چقدره؟

Bs_panzer
05-02-2010, 00:42
برای اینکه سرعت 256 بگیریم چیکار باید بکنیم ؟(چون به کاربرای خونگی نمیدن) ، سرعت دانلود 256 چقدره؟

جواز کسب یا نامه از دانشگاه

حدود 35

mahan
05-02-2010, 12:31
آخه جالبه که سرعت دانلود از رپیدشر کم شده ... لینکهای مستقیم و بقیه سایتها مشکل ندارن

zed2
05-02-2010, 14:25
آخه جالبه که سرعت دانلود از رپیدشر کم شده ... لینکهای مستقیم و بقیه سایتها مشکل ندارن
اخه این از بقیه معروفتره ....البته بقیه سایت هارو اگر به بلای رپیدشیر دچار کنن بهتر از اینه که ببندن و دیگر قابل استفاده نباشه.

shahramcat
05-02-2010, 16:25
سلام

شما هم با فایلهای فلش مشکل دارید ؟ برای من لود نمیشه !

یاهو و اسکایپ هم از دیشب به رحمت ایزدی رفت !‌

sms11
06-02-2010, 09:33
بهترین راه دانلود استفاده از VPS یا سرور مجازی برای دانلود هست.یا اینکه فایلاتوونو روی یه سری هاست دیگه که جزو قیلتری ها نیست بریزید و از اونجا دانلود کنید

سلام

شما هم با فایلهای فلش مشکل دارید ؟ برای من لود نمیشه !

یاهو و اسکایپ هم از دیشب به رحمت ایزدی رفت !‌

یاهو که باز میشه و مشکلی نداره

---------- Post added at 09:33 AM ---------- Previous post was at 09:30 AM ----------

کسی نمیخواد نظری در موردر اینترنت ارائه شده توسط مخابرات و تاثیر قیمتاش روی شرکتا بحثی کنه؟
به نظر شما این قیمتای مخابرات تاثیری روی کاهش قیمت های داتک میزاره؟
اصلا شما صلاح میدونید که برید و از مخابرات اینترنت بگیرید؟

MAHDIAGENT47
06-02-2010, 12:59
بهترین راه دانلود استفاده از VPS یا سرور مجازی برای دانلود هست.یا اینکه فایلاتوونو روی یه سری هاست دیگه که جزو قیلتری ها نیست بریزید و از اونجا دانلود کنید

یاهو که باز میشه و مشکلی نداره

---------- Post added at 09:33 AM ---------- Previous post was at 09:30 AM ----------

کسی نمیخواد نظری در موردر اینترنت ارائه شده توسط مخابرات و تاثیر قیمتاش روی شرکتا بحثی کنه؟
به نظر شما این قیمتای مخابرات تاثیری روی کاهش قیمت های داتک میزاره؟
اصلا شما صلاح میدونید که برید و از مخابرات اینترنت بگیرید؟

مسلما با اين تعرفه هايي كه مخابرات گذاشته چند ماه نميكشه كه همه ي شركتا قيمتارو ميارن پايين هم كاربراشونو از دست نميدن هم اين كه مخابرات گفته بايد بيست درصد كاهش بدن قيمتاشونو :2:
در كل اين كار مخابرات يه تكوني به اينترنت اين مملكت ميده :27:

sms11
06-02-2010, 20:20
مسلما با اين تعرفه هايي كه مخابرات گذاشته چند ماه نميكشه كه همه ي شركتا قيمتارو ميارن پايين هم كاربراشونو از دست نميدن هم اين كه مخابرات گفته بايد بيست درصد كاهش بدن قيمتاشونو :2:
در كل اين كار مخابرات يه تكوني به اينترنت اين مملكت ميده :27:

درسته که قیمتا میاد پایین اما فکر نمیکنی که از طرفی اگه شرکتا هم حذف بشن کل اینترنت میوفته دست مخابرات و عملا اینترنت میشه اینترانت؟
من با کاهش قیمتا موافقم اما با حذف شرکتا مخالفم و نباید کاربرا طوری عمل کنن که مشتری کاهش شدید داشته باشه
چون اینجوری همه چیز میوفته دست مخابرات و دیگه ملت رنگ اینترنت رو به خودشون نمیبینن

MAHDIAGENT47
10-02-2010, 17:13
درسته که قیمتا میاد پایین اما فکر نمیکنی که از طرفی اگه شرکتا هم حذف بشن کل اینترنت میوفته دست مخابرات و عملا اینترنت میشه اینترانت؟
من با کاهش قیمتا موافقم اما با حذف شرکتا مخالفم و نباید کاربرا طوری عمل کنن که مشتری کاهش شدید داشته باشه
چون اینجوری همه چیز میوفته دست مخابرات و دیگه ملت رنگ اینترنت رو به خودشون نمیبینن
عزيز مسلمه كه شركتا حذف نميشن (خصوصي سازيو از اين حرفا ...)
من منظورم اين بود كه اگه مخابرات و شركت ها باهم رقابت داشته باشند به نفع ما كاربراست الان مخابرات قيمتارو كم كرده پس فردا شركتا كم ميكنن و اينجوري اينترنت تو ايران يه تكوني ميخره (البته از نظر قيمت ها گفتم )

zed2
10-02-2010, 19:36
عزيز مسلمه كه شركتا حذف نميشن (خصوصي سازيو از اين حرفا ...)
من منظورم اين بود كه اگه مخابرات و شركت ها باهم رقابت داشته باشند به نفع ما كاربراست الان مخابرات قيمتارو كم كرده پس فردا شركتا كم ميكنن و اينجوري اينترنت تو ايران يه تكوني ميخره (البته از نظر قيمت ها گفتم )
تو خارج شرکت ها بر اساس یک قیمت ثابت سرعت ها رو افزایش می دن
تو پاکستان هم اگر دقت کنین رو سرویس های 1 مگ و دو مگ که مخابراتشون داده شرکت ها سرعت اشتراک هاشون بیشتر کردن...
ولی تو ایران این طرح جواب نمی ده چون ستون اصلی اش ویرانه است و ان هم محدودیت سرعت است.

cina123
12-02-2010, 22:04
انگار فرمت avi رو فیلتر کردن

راپیدشیر هنوز محدوده ؟

mostafaeshghi
13-02-2010, 12:26
انگار فرمت avi رو فیلتر کردن

راپیدشیر هنوز محدوده ؟

نه من با هیچ کدام از این 2 موضوع که گفتید مشکل ندارم. هم AVI دانلود کردم و هم سرعت رپیدشیر در بالاترین حد سرویس من هست.

zed2
13-02-2010, 22:44
نه من با هیچ کدام از این 2 موضوع که گفتید مشکل ندارم. هم AVI دانلود کردم و هم سرعت رپیدشیر در بالاترین حد سرویس من هست.
مصطفی جان قبل از 22 مسدود شده بود و نمی شد دریافت کرد ولی الان رفعش کردن

*Batman*
13-02-2010, 22:58
سلام.
وضعیت اینترنت ویژه مناطق مخابراتی منتخب چطوره؟ راضی هستید؟
دانلود رایگان داره؟

sms11
14-02-2010, 00:01
سلام.
دانلود رایگان داره؟

الان مسئله سر راضی بودن یا نبودن نیست
بیشتر شرکتا که بهشنون زنگ میزنی میگن پورت خالی نداریم
من برای یکی از آشنا میخواستم همین چند روز پیش اینترنت بگیرم به هرجا من جمله داتک زنگ زدم گفتن نداریم
حالا شاید شانس بیاری و طرف شما رو داشته باشن

MAHDIAGENT47
15-02-2010, 00:48
سلام.
دانلود رایگان داره؟

چه فايده وقتي ضريب اشتراكش ده هست
اگه ده نفر خوره با هم بيفتند چي ميشه وابيلا :27:

mostafaeshghi
15-02-2010, 01:00
چه فايده وقتي ضريب اشتراكش ده هست
اگه ده نفر خوره با هم بيفتند چي ميشه وابيلا :27:

دوست عزیز به نظر من که این حرف اشتباهه

دقت بفرمایید که ضریب اشتراک هم اکنون در داتک یک به شش است.

این 1 به 6 بودن ضریب به این صورت نیست که به طور عینی و عملی افراد در دسته های 6 تایی قرار بگیرند ، یعنی راحتتر بگم تقریبا اون موقعیت مد نظر شما پیش نمیاد که 6 تا خوره با هم بیفتندو به مشکل بخورند. در هر صورتی اون تعادل مورد نظر شرکت فراهم میشه تا سرورها به مشکلی نخورند و استفاده ی در حد ایده آل بعضی از کاربران با استفاده کم بقیه کاربران جبران میشه.
و به نظر من این حق همه ی کاربران است که سرعت بالا و تقریبا ایده آل و پایدار را از شرکت مطالبه کنند ، چون دارند ببابت این سرویس هزینه ی متعارفی پرداحت میکنند که شرکت را موظف کند تا به بهتین نحو خدمات ارائه دهد

mahan
15-02-2010, 09:33
دوباره سرعت دانلود از رپید شد 4 کیلو بایت
تشکر ویژه از تیم دزدتک

sms11
15-02-2010, 10:20
دوست عزیز به نظر من که این حرف اشتباهه

دقت بفرمایید که ضریب اشتراک هم اکنون در داتک یک به شش است.

این 1 به 6 بودن ضریب به این صورت نیست که به طور عینی و عملی افراد در دسته های 6 تایی قرار بگیرند ، یعنی راحتتر بگم تقریبا اون موقعیت مد نظر شما پیش نمیاد که 6 تا خوره با هم بیفتندو به مشکل بخورند. در هر صورتی اون تعادل مورد نظر شرکت فراهم میشه تا سرورها به مشکلی نخورند و استفاده ی در حد ایده آل بعضی از کاربران با استفاده کم بقیه کاربران جبران میشه.
و به نظر من این حق همه ی کاربران است که سرعت بالا و تقریبا ایده آل و پایدار را از شرکت مطالبه کنند ، چون دارند ببابت این سرویس هزینه ی متعارفی پرداحت میکنند که شرکت را موظف کند تا به بهتین نحو خدمات ارائه دهد
البته تا اونجایی که من میدونم ضریب شیرینگ 1 به چهار هست البته بعد از اینکه داتک گرون کرد.یادمه که در سایت خود داتک خوندم.البته شایدم من اشتباه میکنم

تشکر ویژه از تیم دزدتک
دوست عزیز برای همه همینطوریه و ربطی به شرکت خاصی نداره
شما یه سری به تاپیک بقیه بزن خودت متوجه میشی
شمام اگه به جای دانلود مستقیم از رپید از وی پی اس استفاده کنی این مشکلات رو نخواهی داشت

mahan
15-02-2010, 11:44
دوست عزیز برای همه همینطوریه و ربطی به شرکت خاصی نداره
شما یه سری به تاپیک بقیه بزن خودت متوجه میشی
شمام اگه به جای دانلود مستقیم از رپید از وی پی اس استفاده کنی این مشکلات رو نخواهی داشت

متوجه هستم که سرعت ها افت کرده ، ... اما متوجه این نشدم :
برای چی باید از vps استفاده کنم ... مگه رایگانه ؟

mostafaeshghi
15-02-2010, 12:05
تشکر ویژه از تیم دزدتک

خوبه که دوستان کمی تحقیق کنند بعد قضاوت. حیف که کمتر کسی میدونه قضاوت چیست و چه تکالیفی داره بگذریم ....

دوست عزیز سرعت افت نکرده فط استفاده از بعضی سرویسها با مشکل برخورده که مهمترینش همین رپید شیر است که فقط مربوط به داتک نیست بلکه اکثر شرکتها همین مشکل یا مشکلی مشابه را دارند.

همین اشتباهتون همینه ! سرعت افت نکرده فقط دانلود از رپیدشیر کم سرعت شده وگرنه شما از سایتهای با لینک مستقیم دانلود کنید با بالاترین سرعت دانلود میشه.

وی پی اس هم یه امکانی است که باید سرور داشته باشید و با اون انجام بدید که مجال تعریفش اینجا نیست. کافی است سرچ کنید تا به جواب برسید. :)

از اینکه ممکنه این صحبتهای کلی من به کسی بر بخوره معذرت خواهی میکنم و انشاءالله بنده را ببخشید اگر رک گفتم.

zed2
15-02-2010, 23:03
بچه ها براتون پیش امده که یک سایت رو بخواید ببینید تو مرورگر نیاد و وقتی پینگ کنید تایم اوت بزنه در حالی که با اینترنت دایل اپ بیاد ان صفحه؟

sms11
16-02-2010, 00:51

وی پی اس رایگان نیست و باید پول بابتش ماهیانه داده بشه
اما در عوض دردسر های رپیدشیر رو هم نداره
با داشتن وی پی اس مخابرات هرچقدر هم که برای هاست ها محدودیت بزاره برای شما این محدودیت وجود نخواهد داشت.مثه همین الان من که همه افتادن توی دردسر و نمیتونن با وجود اکانت از رپید دانلود کنن من به راحتی دارم دانلود هامو انجام میدم
ضمن اینکه از شر دردسر های سرور های رپیدشیر هم خلاص میشید
از جمله مزایای دیگه وی پی اس هم گشت و گذار در اینترنت بدون هرگونه فیلتر با حدکثر سرعت است

dsa
16-02-2010, 09:23
وی پی اس رایگان نیست و باید پول بابتش ماهیانه داده بشه
اما در عوض دردسر های رپیدشیر رو هم نداره
با داشتن وی پی اس مخابرات هرچقدر هم که برای هاست ها محدودیت بزاره برای شما این محدودیت وجود نخواهد داشت.مثه همین الان من که همه افتادن توی دردسر و نمیتونن با وجود اکانت از رپید دانلود کنن من به راحتی دارم دانلود هامو انجام میدم
ضمن اینکه از شر دردسر های سرور های رپیدشیر هم خلاص میشید
از جمله مزایای دیگه وی پی اس هم گشت و گذار در اینترنت بدون هرگونه فیلتر با حدکثر سرعت است

میشه در مورد قیمتش و این که از کجا میشه تهیه کرد هم یه توضیحی بدید

mahan
16-02-2010, 11:12
خوبه که دوستان کمی تحقیق کنند بعد قضاوت. حیف که کمتر کسی میدونه قضاوت چیست و چه تکالیفی داره بگذریم ....

دوست عزیز سرعت افت نکرده فط استفاده از بعضی سرویسها با مشکل برخورده که مهمترینش همین رپید شیر است که فقط مربوط به داتک نیست بلکه اکثر شرکتها همین مشکل یا مشکلی مشابه را دارند.

همین اشتباهتون همینه ! سرعت افت نکرده فقط دانلود از رپیدشیر کم سرعت شده وگرنه شما از سایتهای با لینک مستقیم دانلود کنید با بالاترین سرعت دانلود میشه.

وی پی اس هم یه امکانی است که باید سرور داشته باشید و با اون انجام بدید که مجال تعریفش اینجا نیست. کافی است سرچ کنید تا به جواب برسید. :)

از اینکه ممکنه این صحبتهای کلی من به کسی بر بخوره معذرت خواهی میکنم و انشاءالله بنده را ببخشید اگر رک گفتم.

آخه مصطفی جون شما دیگه چرا ؟
نا سلامتی کاربر قدیمی هستی .. بچه ها گفته بودن اینجا تیریپش عوض شده ها من باور نمیکردم :31:
خود من نوشتم سرعت دانلود از رپیدشر کم شده ... خوبه مشخصه که اینو نوشتم

نوشته شده توسط mahan
بعدشم مشکل من با داتک اینکه از این شرکت ADSL دارم وگرنه تو تاپیک شاتل مینوشتم
فرقی هم برام نمیکنه که سرعت دانلود از رپیدکم شده یا از فلان
مهم برام اینکه الان من فقط میتونم از لینک مستقیم استفاده کنم .. حتی 4shared و depositfiles تا همین الان و هات فایل تا دیروز باز نمیشدن و نمیشن . مگا آپلود هم که فیل.تره
تورنت هم تعطیله
لینک مستقیم مگه نخوده که همه جا ریخته باشه ، ممنون که یادآوری کردی میشه مستقیم دانلود کرد ... اگه نمیشد مستقیم دانلود کرد که هیچ سایتی باز نمیشد پسر خوب :27:
در ضمن من اگه ندونم که وی پی اس چیه و رایگان هست یا نیست که دیگه باید برم ... بزنم .. حرف من طعنه بود :

روی صحبت من با اون دوستی بود که گفتن از VPS استفاده کن ...
حرف من اینه : برای چی باید دوبار پول بدم که بتونم از چیزی که قبلا پولش رو دادم استفاده کنم حکایت برای مردن هم باید رف تو صف شده کار ما
یه بار پول ADSL بده یه بار پول اکانت بده یه بار پول VPS بعد 2 روز دیگه پول HPC بده 3 روز دیگه پول WCN بده و ....

برای اطلاع جناب عالی هم عرض میکنم هم بلدم سرچ کنم و تحقیق کنیم ... شما لازم نیست به من یاد بدی که چی کار کنم بلکه بهتره قبل از اینکه عنایت بفرمائید و تکلیف دیگران رو یادآوری کنید اول طرفتون رو بشناسید بعدش خوب مطلبی رو که میخواید جواب بدید رو بخونید ... شاید لازم نباشه خودتون رو به زحمت بندازید و برای دیگران تعیین تکلیف کنید .. حیف نیست وقت گران بهاتون رو صرف این کنید که به دیگران قضاوت رو یاد بدید ...
ببخشید دیگه از این رک تر هم میتونستم بگم اما همین قدر کافیه ...
بازم اگه خواستید افاضات بفرمائید ... در پی ام باشه ممنون میشم

SIMON137
16-02-2010, 13:31
بچه ها براتون پیش امده که یک سایت رو بخواید ببینید تو مرورگر نیاد و وقتی پینگ کنید تایم اوت بزنه در حالی که با اینترنت دایل اپ بیاد ان صفحه؟

به وفور
از جمله
ea.com

sms11
16-02-2010, 14:24
میشه در مورد قیمتش و این که از کجا میشه تهیه کرد هم یه توضیحی بدید

والا قیمتاش بستگی که مشخصات وی پی اس داره
از حدود 15 تومن شروع میشه با بالا
البته قیمتی که گفتم حدودی هستا.ممکنه کمترش هم گیر بیاد
یه سرچی بکنید حتما پیدا میکنید
پیدا نکردید من خودم کسی رو بهتون معرفی میکنم

sms11
16-02-2010, 17:38
مهم برام اینکه الان من فقط میتونم از لینک مستقیم استفاده کنم .. حتی 4shared و depositfiles تا همین الان و هات فایل تا دیروز باز نمیشدن و نمیشن . مگا آپلود هم که فیل.تره
تورنت هم تعطیله
دوست من تمام مشکلاتی که فرمودید برای اکثر شرکتا هست و این ربطی به داتک نداره.من خودم دل خوشی ندارم اما باید انصاف رو هم رعایت کرد.دانلود از رپید شیر و بقیه هاست ها توی این چند روزه اینطوری هست.حتی فرمت هایی مثه avi هم قیلتر هست.این دوران که بگذره دوباره همه چی به حالت عادی برمیگیرده تا اتفاقات بعدی

در ضمن من اگه ندونم که وی پی اس چیه و رایگان هست یا نیست که دیگه باید برم ... بزنم .. حرف من طعنه بود
من نمیدنستم که شما دارید طعنه دار حرف میزنید و فکر میکردم که نمیدونید .به خاطر همین توضیح دادم

حرف من اینه : برای چی باید دوبار پول بدم که بتونم از چیزی که قبلا پولش رو دادم استفاده کنم حکایت برای مردن هم باید رف تو صف شده کار ما
یه بار پول ADSL بده یه بار پول اکانت بده یه بار پول VPS بعد 2 روز دیگه پول HPC بده 3 روز دیگه پول WCN بده و ..
دوست من شما اومدید و گفتید که نمیشه از رپیدشیر دانلود کرد منم صادقانه گفتم برای اینکار میشه از وی پی اس استفاده کرد که هم از شر سیستم قیلترینگ خلاص شد و هم به راحتی دانلود کرد.در ضمن من برای کارم از وی پی اس استفاده کردم.استفاده از این وسیله سودمند هم برای شما یه پیشنهاد بود و شمام میتونید استفاده نکنید.
من با این حال که وی پی اس داشتم اما قدیما از خود رپیدشیر دانلود میکردم اما از وقتی که رپید این مسخره بازیها رو در آورده(مثلا اینکه در هر بار عمل دانلود رو قطع کنی 10% از فایلی که دانلود میکنی از حجمت کم میشه و یا استفاده از چند کانکشن باعث مصرف بیشتر ترافیک میشه و ...)دیدم که اگه فایلامو بکشم روی وی پی اس و از اونجا دانلود کنم این دردسر ها رو هم ندارم .ضمن اینکه در ساعات خوش رپیدشیر میتونم بدون اینکه خیلی از ترافیکم کم بشه تا 60 گیگ رو روی سرورم بیارم در صورتی که فقط 6 گیگ از ترافیکم کم بشه و این خودش خیلی عالیه
من دقیقا دارم پول ADSL و اکانت و وی پی اس میدم اما از اینکاری که میکنم خیلی راضیم.چون اولا به اینترنت بدون قیلترینگ دسترسی دارم ضمن اینکه با داشتن وی پی اس نه تنها از رپید بلکه از سایر هاست ها هم فایل به داخل سرورم منتقل و هرموقع دلم خواست دانلود میکنم بدون اینکه نگران باشم که ایا این فایل در حال حاضر از روی سرور اون هاست اصلی پاک شده یا نه
به هر حال میل با خودتونه و هرجور صلاح میدونید عمل کنید
موفق باشید

mahan
16-02-2010, 17:53
دوست من تمام مشکلاتی که فرمودید برای اکثر شرکتا هست و این ربطی به داتک نداره.
من نمیدنستم که شما دارید طعنه دار حرف میزنید و فکر میکردم که نمیدونید .به خاطر همین توضیح دادم
به هر حال میل با خودتونه و هرجور صلاح میدونید عمل کنید
موفق باشید

من به شما ایرادی نگرفتم ... بهرحال شما به دلیل مشغلتون از این سرویس استفاده میکنید .. من برای دانلود در حد همون 1-2 گیگ روزانه که دیگه نباید 6 جا پول بدم .. موضوع اصلی اینه که داتک تو همه چیز اوله ( فیلت.ر و کاهش حجم و محدودیتها و ... ) اما برای 2 زار توضیح دادن باید از هفت خوان رستم رد شد .
بهرحال ممنون که پیشنهاد دادید . متاسفانه موضوع بحث رو منحرف کردن و باعث این سوء تفاهم شد

mostafaeshghi
16-02-2010, 22:02
آخه مصطفی جون شما دیگه چرا ؟
نا سلامتی کاربر قدیمی هستی .. بچه ها گفته بودن اینجا تیریپش عوض شده ها من باور نمیکردم :31:
خود من نوشتم سرعت دانلود از رپیدشر کم شده ... خوبه مشخصه که اینو نوشتم

تورنت هم تعطیله
لینک مستقیم مگه نخوده که همه جا ریخته باشه ، ممنون که یادآوری کردی میشه مستقیم دانلود کرد ... اگه نمیشد مستقیم دانلود کرد که هیچ سایتی باز نمیشد پسر خوب :27:
در ضمن من اگه ندونم که وی پی اس چیه و رایگان هست یا نیست که دیگه باید برم ... بزنم .. حرف من طعنه بود :

یه بار پول ADSL بده یه بار پول اکانت بده یه بار پول VPS بعد 2 روز دیگه پول HPC بده 3 روز دیگه پول WCN بده و ....

برای اطلاع جناب عالی هم عرض میکنم هم بلدم سرچ کنم و تحقیق کنیم ... شما لازم نیست به من یاد بدی که چی کار کنم بلکه بهتره قبل از اینکه عنایت بفرمائید و تکلیف دیگران رو یادآوری کنید اول طرفتون رو بشناسید بعدش خوب مطلبی رو که میخواید جواب بدید رو بخونید ... شاید لازم نباشه خودتون رو به زحمت بندازید و برای دیگران تعیین تکلیف کنید .. حیف نیست وقت گران بهاتون رو صرف این کنید که به دیگران قضاوت رو یاد بدید ...
ببخشید دیگه از این رک تر هم میتونستم بگم اما همین قدر کافیه ...
بازم اگه خواستید افاضات بفرمائید ... در پی ام باشه ممنون میشم

چقدر خشن و عصبانی !

دوست عزیز میدونم که شما پیشکسوتی و احترامت جای خودهش و همچنان شما برای من محترمی و کمی رک و راحت حرف زدن دلیل بر بی احترامی نیست.

من هم نگفتم که راپید نیست ، درسته تاکید کردم مشکل از راپید نیست ولی دقت کنید گفتم که این مشکل فقط از داتک نیست بلکه کلیه شرکتها این مشکل را دارند. پس نسبت دزدی به این شرکت زدن به دلیل پایین اومدن سرعت دانلود از رپید شیر ادعایی است پوچ !

درسته که شما سرویس از داتک میگیری پس میای این تاپیک پس از کلمات به خوبی و دقیق استفاده کنید و فحشاتون را هم عموما بدید و نه فقط به این شرکت !

من هم من باب تاکید موکدات گفتم وگرنه میدونم که لینک مستقیم بسته باشه هیچ جا نمیشه رفت !

بنده هم توهینی به جنابعالی نکردم که بخوام چیزی به استادم یاد بدم ولی قبول کنید که طعنه و تیکه بودن لحنتون از خوندن پستهاتون مشخص نیست !
گفتم بنده چنین جسارتی نکردم که برای کسی تعیین تکلیف کنم سوءتفاهم ناشی از سوءبرداشت خودتون است.
من وقتی تلف نکردم از همین مباحثتهاست که خیلی یزها یاد گرفتم و از پذیرفتن اشتباهاتم هم هیچ ابایی ندارم.

شما هر طور راحتید جواب بدید ولی اگر از این رک تر میخواید بگید بنده در پی ام در خدمتتون هستم مفصلا! ولی بگم که من ذره ای حتی سر سوزن با شما خصومتی ندارم و هیچ کینه ای هم از شما ندارم فقط منباب انجمن بودن و گفتگو کردن جواب دادم که خب با سوءبرداشت نیتها به سوءنیت تعبیر شد.

به هر حال اگر جایی منظوز رابد رسوندم و یا به تعبیری به کسی توهین شد من همینجا معذرت خواهی میکنم.

قربانتان: مصطفی عشقی

Ali_p30
16-02-2010, 23:47
سلام
سرعت دانلود از سایت adrive روی 2 کیلو ولی بقیه خوبن
واسه شما هم اینطوریه؟

zed2
19-02-2010, 16:12
طی 24 ساعت گذشته 3 بار با اینکه کانکشن وصل بود ولی یهو ارتباط با اینترنت قطع شد و فقط صفحه داتک باز شد...
adsl داره هاو ipw دارها این مشکل رو داشین؟یا فقط باسه انتن من است؟؟؟

sms11
19-02-2010, 19:30
طی 24 ساعت گذشته 3 بار با اینکه کانکشن وصل بود ولی یهو ارتباط با اینترنت قطع شد و فقط صفحه داتک باز شد...
adsl داره هاو ipw دارها این مشکل رو داشین؟یا فقط باسه انتن من است؟؟؟

برای منم ارتباط بهکل قطع شد وو چراغ Status روشن نمیشد که ظرف چند ساعت درست شد

imanpod
22-02-2010, 00:48
سرعت دانلود شما با IDM داتک 128 چقدره؟ متوسط؟

zed2
22-02-2010, 16:10
فکر کنم بگی از چه سایتی با چه سرعتی می گیریم بپرسی درستر باشه چون دانلود منیجر ها به طور مستقیم تاثیر چندانی رو سرعت ندارن

Macushla
22-02-2010, 21:33

16 تا 20 .
واسه همه سايت ها همين سرعت رو دارم چه rapidshare و چه لينك مستقيم و ...

128 نامحدود

Hamed 360
22-02-2010, 22:32
آقا میشه یه تست بزارید ببینیم پینگتون چجوریاست !؟

sms11
23-02-2010, 00:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SIMON137
23-02-2010, 11:55
اینم خدمت شما :
راستی ، من نمی تونم اینترنتی پول واریز کنم ، کسی این مشکل رو نداره ؟

sms11
23-02-2010, 12:19
من که همین چند روز پیش 4 ماهه شارژ کردم به صورت اینترنتی
به بخش فروش بزنگ و بهشون بگو

goodigood
24-02-2010, 15:08
دوستان کسی تو منطقه مخابرتی ولیعصر تازگی ها تونسته از داتک بگیره؟
من حدود سه ماه پیش رزرو کردم ولی هیچ خبری نیست!:41:
شنیدم که اگه پارتی داشته باشی سه سوت میدن!:21:(البته نه فقط داتک بیشتر شرکتا!)

lord_alone_dark
28-02-2010, 10:00
سلام من حسین هستم 256 دارم از داتک مرکز توحید از بچه های قدیمی هستم این هم تست من
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بچه ها من از دم در سیم مستقیم کشیدم تو مودمم نمیدونید چقدر زیاد تاثیر داره خدا شده هیچی هم سر راهش نیست نه تلفن نه چیز دیگه اگه می تونین یک خط واسه خونه بگیرین اون خط اینترنت رو مثل من بزارید برای نت
من خیلی وقته این جا نیومدم اما هنوز بچه هارو میشناسم تهران شهر .زد 2. اس ام اس 11.مصطفی و بقیه که به جا نمیارم

zed2
28-02-2010, 18:59
سلام من حسین هستم 256 دارم از داتک مرکز توحید از بچه های قدیمی هستم این هم تست من
بچه ها من از دم در سیم مستقیم کشیدم تو مودمم نمیدونید چقدر زیاد تاثیر داره خدا شده هیچی هم سر راهش نیست نه تلفن نه چیز دیگه اگه می تونین یک خط واسه خونه بگیرین اون خط اینترنت رو مثل من بزارید برای نت
من خیلی وقته این جا نیومدم اما هنوز بچه هارو میشناسم تهران شهر .زد 2. اس ام اس 11.مصطفی و بقیه که به جا نمیارم
به به لرد خان از این ورا
هنوز تریبال رو بازی می کنی؟
از چه نوع سیمی باسه سیم کشی استفاده کردی؟

lord_alone_dark
01-03-2010, 09:50
مخلص zed2 هم هستیم از اون نوع کابلی که مخابراتی ها ازش استفاده میکنن از لاله زار گرفتم جا های دیگه ندارن سیاه رنگه سفید نگیریدا 2 زوج هست یعنی میتونین 2تا تلفن از توش رد کنین2 تا شیلد داره واسه جلو گیری از ارعاشات مغناطیسی و یک سیمه بدونه روکش برای جلو گبری از کش اومدن کابل قیمت هم متری 250 تومنه من 40 متر گرفتم شد 8000 تومن خیاله خودمو راحت کردم
راستی دیگه من تریبال نمیرم کم پیدا شدم دیگه اگه امضا رو هم ببینی واسه همون موقع هستش که با هم می رفتیم دیگه پشت کنکور فوق هستم دارم واسه کنکور می خونم وقت نمیشه
میبینم که شدی همکار انجمن
اوه اوه تعداد پستاشو
رابطه ای به ما چندتا از اون ستاره قشنگات بده:27:
با امضات خیلی حال کردم

zed2
03-03-2010, 14:28
مخلص zed2 هم هستیم از اون نوع کابلی که مخابراتی ها ازش استفاده میکنن از لاله زار گرفتم جا های دیگه ندارن سیاه رنگه سفید نگیریدا 2 زوج هست یعنی میتونین 2تا تلفن از توش رد کنین2 تا شیلد داره واسه جلو گیری از ارعاشات مغناطیسی و یک سیمه بدونه روکش برای جلو گبری از کش اومدن کابل قیمت هم متری 250 تومنه من 40 متر گرفتم شد 8000 تومن خیاله خودمو راحت کردم
راستی دیگه من تریبال نمیرم کم پیدا شدم دیگه اگه امضا رو هم ببینی واسه همون موقع هستش که با هم می رفتیم دیگه پشت کنکور فوق هستم دارم واسه کنکور می خونم وقت نمیشه
میبینم که شدی همکار انجمن
اوه اوه تعداد پستاشو
رابطه ای به ما چندتا از اون ستاره قشنگات بده:27:
با امضات خیلی حال کردم
از گفتن نوع ممنون ...برای تعویض سیم کشی در اینده کیفیت مهم خواهد بود:46:
بعد از کلی مسائل ارتباطی مجدد دارم میام انجمن ....ماشاالله از تایم اوت خفه کرده منو
از بس نیومدی از تغییرات خبر نداری:31:حالا بخون کنکور ارشد قبول شو بعد بیا باست تعریف می کنم.
از عوارض همکار شدن است و گرنه خودت می دونی قبل از همکار شدن به زور به 300 می رسه....الان هم کلا اگر پست های تذکری ام رو حساب نکنیم تعدادش 700 تا میشه....( دلم باسه ان موقع ها تنگ میشه:19:)
بیا ستاره می خوای باسه خودت.....منو چه به ستاره.....
در اخر ممنون:11:

zed2
15-03-2010, 21:02
بچه ها باز برنامه محدود کردن فرمت های دانلودی داره اجرا میشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از هر چی سرور هست می خوام فایل های avi دانلود کنم یا دانلود نمی شه یا ارور میده....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafaeshghi
16-03-2010, 00:56
بچه ها باز برنامه محدود کردن فرمت های دانلودی داره اجرا میشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از هر چی سرور هست می خوام فایل های avi دانلود کنم یا دانلود نمی شه یا ارور میده....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من امتحان کردم هم اکنون و مشکلی نبود !

دوستان مشکل دارند ؟!

DaRiOuShJh
16-03-2010, 03:24
به خاطره 4 شنبه سوري دوباره اينترنت و سرعت ها خراب شده!×!
همينطور مثله 22 بهمن فايل هاي تصويري، صوتي، فلش و ... لود نميشن!
مشکل از آي اس پيتون نيست

براي ديگران هم بفرستيد

موفق و مويد باشيد
داريــــــــــــوش

mostafaeshghi
16-03-2010, 12:26
به خاطره 4 شنبه سوري دوباره اينترنت و سرعت ها خراب شده!×!
همينطور مثله 22 بهمن فايل هاي تصويري، صوتي، فلش و ... لود نميشن!
مشکل از آي اس پيتون نيست

براي ديگران هم بفرستيد

موفق و مويد باشيد
داريــــــــــــوش

دوست عزیز الکی شایعه نکن ! :دی و اینو هم که همه جا کپی پیست کردی !!! بابا بگذار یه تقی به توقی بخوره بعد ...

من هم اکنون مثل دیشب که پست دادم دارم دانلود میکنم و ذره ای مشکل نداشتم و ندارم و انشاءالله نخواهم داشت !

حالا خوبه جفتمون از داتک سرویس داریم ....!

DaRiOuShJh
16-03-2010, 14:21
برادر شما مشکل نداری دلیل نمیشه همه نداشته باشن
من از دشب هم سرعته تورنتم صفر شده هم رپید شیرم هم فایل های ام پی تری ایک هداشتم دانلود میکردم همینطور ناقص موندن و نمیشه دانلود کرد

فقط الان میتونم از سایت ها متسقیم دانلود کنم

چند تا دوستان هم همین مشکل رو داشت

من بعد از این همه سال فعالیت اهله شایعه دادن نیستم

aliani
16-03-2010, 15:03
سرعت که خوبه اما فایلهای تصویری رو دوباره بستن

zed2
16-03-2010, 16:27
دوست عزیز الکی شایعه نکن ! :دی و اینو هم که همه جا کپی پیست کردی !!! بابا بگذار یه تقی به توقی بخوره بعد ...

من هم اکنون مثل دیشب که پست دادم دارم دانلود میکنم و ذره ای مشکل نداشتم و ندارم و انشاءالله نخواهم داشت !

حالا خوبه جفتمون از داتک سرویس داریم ....!

خوب مشکلی نیست شما بگو کدوم مرکزی من به پشتیبانی اطلاع بدم که یادشون رفته ان مرکز رو مسدود کنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انوقت هم صدا می شیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از شوخی بگذریم جدی مصطفی شما الان یک فایل avi جدید بخوای دانلود کنی بهت سرعت میده؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من از دشب هم سرعته تورنتم صفر شده هم رپید شیرم هم فایل های ام پی تری ایک هداشتم دانلود میکردم همینطور ناقص موندن و نمیشه دانلود کرد

خوشبحالت برای من از مستقیم ها هم نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همش تایم اوت می زنه.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرعت که خوبه اما فایلهای تصویری رو دوباره بستن
بفرما چایی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در این مواقع برای تمدد اعصاب خوب است

mostafaeshghi
16-03-2010, 17:59

دوست عزیز بهتون بر نخوره ! اسمایلی خنده هم گذاشتم برای تبیین اذهان عمومی و خصوصی :دی

ولی این هم که شما و دستانتون مشکل دارید دلیل نمیشه :دی :27: (باز بهت برنخوره شوخی بود :دی) آقا ما و دوستانمون مشکلی نداریم ! :21:

خوب مشکلی نیست شما بگو کدوم مرکزی من به پشتیبانی اطلاع بدم که یادشون رفته ان مرکز رو مسدود کنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انوقت هم صدا می شیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از شوخی بگذریم جدی مصطفی شما الان یک فایل avi جدید بخوای دانلود کنی بهت سرعت میده؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که دیگه تابلوئه کجایم که ! یه نگاه به پروفایل یا همون بغل بنداز میفهمی :دی

بله گوش شیطون کر هیچ مشکلی ندارم :)

تست کردم مشکلی نبوده و نیست و انشاءالله نخواهد بود. :20:

DaRiOuShJh
16-03-2010, 19:33
خوشبحالت برای من از مستقیم ها هم نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همش تایم اوت می زنه.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره برادر سایت های دیگه هم بازی در میارن
خدا رو شکر سرور خودم بد نیست سرعتش خوبه میکشم رو اون چیزای لازم رو
ولی کی حوصاله داره این همه فایل رو بکشه

من که دیگه تابلوئه کجایم که ! یه نگاه به پروفایل یا همون بغل بنداز میفهمی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله گوش شیطون کر هیچ مشکلی ندارم :)

تست کردم مشکلی نبوده و نیست و انشاءالله نخواهد بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا ما که از کاره اینا سر در نیاوردیم
معلوم نیست کی به کیه
این همه دارم ماهی پوله اینترنت مثلا نامحدود میدم روزها که میزنن سرعت رو گند میکنن برای تورنت و رپیدشیر از این طرفم اینطور
ملت 3 ماهی 12 تومن میدن فقط همون شب تا صبحشون 1.5 گیگ میگیرن
من 3 ماهی 70-80 میدم اینطور!

اینطوری نمیشه این دفه بهشون میگم اگه سرویس محدود میدن با این وضع تمدید میکنم وگرنه باید از یه شرکت دیگه بگیرم

sms11
16-03-2010, 19:52
داریوش عزیز
احتمالا مرکز مخابراتی شما مشکلی داره
به قول خودت دلیل نمیشه که مال همه اینطوری باشه
من الان شبانه روزی دارم 5 گیگ و ماهیانه هم 150 گیگ دانلود میکنم
بازم به پشتیبانی بگو شاید مشکل حل شد.
اگه نظر منو میخوای همین اینترنتی داری سفت بچسب
اگه از دستت بره حالا حالاها بهت اینترنت نمیرسه.تمام پورت از تمام شرکتا پر هست و مخابرات هم به هیچکسی پورت خالی نمیده
اگه همینم بیخیال شی دستتت به ای دی اس ال نمیرسه
راستی من با دانلود هیچ فرمتی مشکل ندارم
شما به این زد 2 توجه نکن.ایشون کلا اینترنتش مشکل داره چی برسه به اینکه این روزا هم باشه :دی
مگم چه خوب شد که لااقل یه خورده محدود کردن که باعث سرصدا بچه ها شد بلکه به این بخونه بیان یه سری به اینجا بزنن

sei_pm
16-03-2010, 22:29
داریوش عزیز
اگه از دستت بره حالا حالاها بهت اینترنت نمیرسه.تمام پورت از تمام شرکتا پر هست و مخابرات هم به هیچکسی پورت خالی نمیده
شما به این زد 2 توجه نکن.ایشون کلا اینترنتش مشکل داره چی برسه به اینکه این روزا هم باشه :دی
مگم چه خوب شد که لااقل یه خورده محدود کردن که باعث سرصدا بچه ها شد بلکه به این بخونه بیان یه سری به اینجا بزنن

آقا دیگه ما رو نمیشناسی؟
شما باید سرویس 512 نامحدود داشته باشید درسته ؟ چون شما مشترک قدیمی هستید حدودای 45 هزار تومان هنوز با شما حساب می کنند؟ ماهی 150 گیگ یعنی 24 ساعت رو تو 30 روز ماه با سرعت 60.6 کیلوبایت دانلود کنید . حالا لیست دانلود رو چجوری پر میکنید؟

imanpod
16-03-2010, 23:11
امیدوارم یه روزی این isp های بدردنخور و مخابرات بفهمن این سرعتهای 64 و 128 و 256 و حتی 512 همچین تحفه ای نیست و باهاش کار آنچنانی نمیشه کرد ( اونم با این قیمت های زیاد ) و بنابراین این کارهای مسخره مثل بستن شبکه های p2p و ..... رو کنار بذارن .
دامنه ی فیلترینگ هم خیلی گسترده شده و باید یه کمی تعدیلش کنن .

Macushla
16-03-2010, 23:19
به علت برخورد نارنجك و ترقه دست ساز با كابل جاسك - فجيره ، تا چند روزي سرعت اينترنت كاهش پيدا ميكنه . ( حالا هي بگين چرا با 4 شنبه سوري مخالف اند ، واسه اين كه از اين مشكلات پيش نياد ديگه )

adsl داتك ما هم به رحمت ايزدي پيوست ، ويديو انلاين مشكل داره ، سرعت هم افتضاحه ، فعلا با dial up بالا اومديم .

sms11
17-03-2010, 00:00
آقا دیگه ما رو نمیشناسی؟
شما باید سرویس 512 نامحدود داشته باشید درسته ؟ چون شما مشترک قدیمی هستید حدودای 45 هزار تومان هنوز با شما حساب می کنند؟ ماهی 150 گیگ یعنی 24 ساعت رو تو 30 روز ماه با سرعت 60.6 کیلوبایت دانلود کنید . حالا لیست دانلود رو چجوری پر میکنید؟

آقا دیگه ما رو نمیشناسی؟
شرمنده به جا نیاوردم اگه بیشتر معرفی بفرمایید آشنا میشم

همه چیزو درست گفتی الا اینکه سرعت دانلود من 63.8 کیلو بایت هست

حالا لیست دانلود رو چجوری پر میکنید؟
بازم شرمنده منظورتونو از این سوال هم نفهمیدم

sei_pm
17-03-2010, 00:27

براتون PM میزنم . سرعت شما چجوری 63.8 هست؟ مگه خط ددیکیت براتون بستند؟ پس همون نرخ قدیم شما دارید پرداخت میکنید؟
اگر فیکس 63.8 باشه باید 157 گیگ تو 30 روز بگیرید مگر اینکه حدود 22 -3 ساعت توی کل 30 روز به سیستمت استراحت بدی.
منظور لیست دانلوده پس کی وقت میکنی که لیستت رو پیدا کنی بگذاری واسه دانلود؟ شاید یک اشتراک مخصوص وبگردی هم دارید؟

zed2
17-03-2010, 01:39
داریوش عزیز

sms11 نداشتیما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظر منم همینه چون سرعت از پهنای باند ان مرکز و دستگاها و تعداد یوزر و ترافیک یوزر ها و......گرفته تا نوع سیم کشی خونه کیفیت سیم کشی و رد نشدن سیم تلفن از کنار برق و ...هم ربط داره و باید همه رو بررسی کنی تا بفهمی مشکل کجاست.
در اخر اره باعث شد بیام تاپیک رو اخر عیدی خونه تکونی کنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا دیگه ما رو نمیشناسی؟

براتون PM میزنم . سرعت شما چجوری 63.8 هست؟ مگه خط ددیکیت براتون بستند؟ پس همون نرخ قدیم شما دارید پرداخت میکنید؟
اگر فیکس 63.8 باشه باید 157 گیگ تو 30 روز بگیرید مگر اینکه حدود 22 -3 ساعت توی کل 30 روز به سیستمت استراحت بدی.
منظور لیست دانلوده پس کی وقت میکنی که لیستت رو پیدا کنی بگذاری واسه دانلود؟ شاید یک اشتراک مخصوص وبگردی هم دارید؟

بعضی مناطق که پیک ترافیکش کمه می تونن به این سرعت ها برسن .
لیست دانلود اگر بدونیم واقعا چی می خوایم وقت زیادی نمی بره و راحت میشه برنامه ریزی و دانلود کرد .

امیدوارم یه روزی این isp های بدردنخور و مخابرات بفهمن این سرعتهای 64 و 128 و 256 و حتی 512 همچین تحفه ای نیست و باهاش کار آنچنانی نمیشه کرد ( اونم با این قیمت های زیاد ) و بنابراین این کارهای مسخره مثل بستن شبکه های p2p و ..... رو کنار بذارن .

بیشتر مخابرات و مسئولین و ان سازمانی که می گن دستور ازش میرسه برای محدودیت:31: باید درک کنن که اینترنت پر سرعت یعنی چی ( قبل از محدودیت pap ها ارزوشون بود کاربرا سرعت های بالا بگیرن و هنوزم هست :21: )
فعلا که اینها هنوز نفهمیدن اینترنت چیه که میان ssl یا تعدادی از پسوند هارو بلوک می کنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بگزیرم که الان 80 درصد وسایل الکترونکی جدید که امکان وصل شدن به اینترنت رو دارن بخاطر محدودیت ها و مسدود بودن ها قابل استفاده نیستن و باعث هدر رفتن پول مردم می شن.

به علت برخورد نارنجك و ترقه دست ساز با كابل جاسك - فجيره ، تا چند روزي سرعت اينترنت كاهش پيدا ميكنه . ( حالا هي بگين چرا با 4 شنبه سوري مخالف اند ، واسه اين كه از اين مشكلات پيش نياد ديگه )

adsl داتك ما هم به رحمت ايزدي پيوست ، ويديو انلاين مشكل داره ، سرعت هم افتضاحه ، فعلا با dial up بالا اومديم .

فعلا بیا چایی بخور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا فردا پس فردا درست میشه احتمالا......

DaRiOuShJh
17-03-2010, 02:12
داریوش عزیز

بابا این استقلال که پیرم کرد تا بتونم ازش بگیرم
آخر هم شرکتی گرفتم خونگی نمیدن!×! تازه اونم بعد از 5 سال تو نوبت بودن
امروز هم برای شما خوب بود

برای من باید اینطوری باشه معمولا البته تورنت هم گرفتم وضعه آپلودش همچینه

من طبق حسابه خودم باید حداقل روزی 1.2 گیگ دانلود داشته باشم که با این گند کاری های اینا الان کمتر شده (بعضی اوقات به 800 مگ توی 24 ساعت هم میرسه!)
مخصوصا اینکه تو روز سرعته دانلود از تورنت و رپید شیر شدیدا میاد پایین
حالا نمیدونم برای شما هم همینطوریه یا نه ولی زنگ زدم پشتیبانی چند وقت پیش گفتن سپاه سهام مخابرات رو خریده به ما ابلاغ شده که روز ها سرعت رو پایین بیارم1!×!:18:
من نمیدونم چه سنمی داره این موضوعات به هم ولی در کل تا به الان کم ضرر میکردیم بیشتر هم شد!

میگم پورت ها برای هر شرکت انحصاریه یا از مخابرات میگیرن خودشون؟
مصلا من از شاتل یا صبانت بگیرم خوب میگم پورت هم دارم الان خط هم رانژه هست همه چیش هست؟

ولی در کل مملکت دزد شده بد

اون یکی خطمون که 3 میلیون پولش بود 5 تا 2 داشت توش و یه دونه 0 یه دونه 1 رو مفت و مجانی نامه دادن گفتن به خاطره تغییر پیش شماره عوضش میکنیم!

ولی الان زنگ بزنی بهش برای سامسونگ شده!!! دزدی از این روشن تر؟ معلوم نیست چه قد فروختن

از طرفی اگه تغییره پیش شماره هست پس چرا این خطم رو عوض نکردن؟
حالا یه شماره بهمون دادن از هر رقمی به دونه توش هست:13:

چه میشه کرد

برادر سیاستشونه

sei_pm
17-03-2010, 08:14
sms11 نداشتیما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعضی مناطق که پیک ترافیکش کمه می تونن به این سرعت ها برسن .
لیست دانلود اگر بدونیم واقعا چی می خوایم وقت زیادی نمی بره و راحت میشه برنامه ریزی و دانلود کرد .

در کل شما میگویید پیک ترافیک نه که کلا ترافیک پایینه. سرویس 512 نهایت 64 میده 60 هم معمولی هست ولی نه برای کل 30 روز.
جناب Z.2 من از sms11 سوال کردم . نکنه شما دو روح هستید در دو بدن.:10:

DaRiOuShJh
17-03-2010, 13:38
برای من مسنکه از دیشب خوب شده دوباره!

sms11
17-03-2010, 19:19

بله نرخ ما همون نرخ قدیمی است
7گیگ از 157 گیگ هم خرج وبگردی و غیره میشه دیگه
لیست دانلود من از قبل تعیین شده است
من فقط دانلودشون میکنم
خیر به غیر از این اینترنت هیچ چیز دیگه ایی ندارم

sms11
17-03-2010, 19:27
در کل شما میگویید پیک ترافیک نه که کلا ترافیک پایینه. سرویس 512 نهایت 64 میده 60 هم معمولی هست ولی نه برای کل 30 روز.

گفتم اگه ایرادی هم باشه باید به خاطر قدیمی بودن کابل ها و مشکل دار بودن مرکز مخابراتی و... است
من و زد 2 نه اینکه کارمون درسته و میدونیم چیکاره اییم نیازی به گشتن برای لیست دانلود نداریم:10:(زد2 جان ببین چه نوشابه ای بری خودمون باز کردم)

---------- Post added at 07:27 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

خداروشکر که خوب شده
گفتم که به خاطر این شبا هست دیگه
در عوض دیگه فکر نمیکنم تا اخر فروردین مشکلی با سرعت داشته باشید
راستی اگه میتونی دانلوداتو از رپیدشیر انجام بده
تورنت خیلی معیار مناسبی برای اندازه گیری سرعت نیست.درواقع میتونم بگم اصلا معیار مناسبی نیست

DaRiOuShJh
17-03-2010, 19:46
خداروشکر که خوب شده
تورنت خیلی معیار مناسبی برای اندازه گیری سرعت نیست.درواقع میتونم بگم اصلا معیار مناسبی نیست

مرسی
اتفاقا من همیشه از رپیدشیر دانلود میکنم
این کلکشن کلیپ ها چون چیزی بودک ه تو رپید شیر پیدا نکردم گفتم از تورنت دانلود کنم
من از رپید شیر میگم روزی 1.2 دانلود داشتم دیگه
وگرنه تورنت که ممکنه حتی به 600 مگ هم برسه چون هم سرعتش نوسان داره هم آپلود میکنه و ...

میگم برای شما هم ساعات اداری سرعته رپیدشیر صفر میشه؟!

sei_pm
17-03-2010, 21:31
گفتم اگه ایرادی هم باشه باید به خاطر قدیمی بودن کابل ها و مشکل دار بودن مرکز مخابراتی و... است
من و زد 2 نه اینکه کارمون درسته و میدونیم چیکاره اییم نیازی به گشتن برای لیست دانلود نداریم:10:(زد2 جان ببین چه نوشابه ای بری خودمون باز کردم)

باشه آقا چرا میزنی قبولت داریم واسه من هم یکی باز کن 3 تایی با هم هم آروغ شیم.
دقیقا میشه بگید برای 512 نامحدود ماهی چقدر میدید و اینکه سرعت آپلود چطوره اگر زحمتی نیست خوشحال میشم یک تست از سرور باکو speedtest.net بندازید.

sms11
17-03-2010, 23:50
مرسی
این کلکشن کلیپ ها چون چیزی بودک ه تو رپید شیر پیدا نکردم گفتم از تورنت دانلود کنم
وگرنه تورنت که ممکنه حتی به 600 مگ هم برسه چون هم سرعتش نوسان داره هم آپلود میکنه و ...

من تاحالا چیزی نبوده که از رپیدشیر پیدا نکرده باشم
اصلا از وقتی که ای دی اس ال گرفتم سراغ تورنت نرفتم.به نظر من خیلی مسخرس
دقیقا به همین دلیل گفتم که معتبر نیست که به سید هاش بستگی داره
من هر وقتی از رپید در هر ساعتی از روز دانلود کنم سرعتی ثابت و بدون نوسان هست
چند هفته ایی هم هست که از سرور خودم دانلود میکنم نه از رپید

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

باشه آقا چرا میزنی قبولت داریم واسه من هم یکی باز کن 3 تایی با هم هم آروغ شیم.
دقیقا میشه بگید برای 512 نامحدود ماهی چقدر میدید و اینکه سرعت آپلود چطوره اگر زحمتی نیست خوشحال میشم یک تست از سرور باکو speedtest.net بندازید.

من مخلصتم هستم داداش
این حرفا چیه؟
چشم اصلا برای شما ماالشعیر باز میکنیم که بهتر هم باشه.خوبه؟
دقیقش ماهی 47 تومن هست.
سرعت اپلود هم حداقل بالای 55 هست
البته اپلود یکم نوسان داره و از 55 تا 64 تغییر میکنه
اقا الان برای من فایل فلش اسپید تست باز نمیشه
فکر کنم قیلتر هست
بعدا برات میزارم

sei_pm
18-03-2010, 00:25
من مخلصتم هستم داداش

ما بیشتر حالا دقیقا چند سال هست داری از داتک سرویس میگیری. وجدانی تو این همه مدت شده ماهی سرعت از 30 کیلوبایت بالاتر نیاد آخه یک مدت خیلی از داتک بد میگفتند. راستی پورتهای تورنت رو نبستند؟ یا سرعت رو روش محدود نکردند؟
هر ISP یک گندی تو سابقش داره. مثلا آسیاتک یک مدت ماه اول مجانی میداد بعد که می خواستی ماه بعد بیای بیرون خط رو تخلیه نمی کرد یا یک مدت پورتهای تورنت رو بسته بود. پارس از لحاظ گرون فروشی معروف بود . شاتل هم که انواع و اقسام گند زدنها رو داره تو سابقش کافیه تو گوگل سرچ کنید ببینید هر یک سال درمیان یک کاری کرده داد مشتری ها رفته فضا.

zed2
18-03-2010, 01:05

من فقط از لحاظ فنی جواب دادم ....پوزش

خوشحالم مشکلت حل شد ولی من هنوز avi نمی تونم بگیرم:41:.
بزار با چند تا فوق فرعی و پینگ زدن ببینم چی دستگیرم میشه شاید مشکل رو پیدا کردم.

---------- Post added at 07:27 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

خداروشکر که خوب شده

مواظب باش نوشابمون با نفرین همراه نشه:31:

مرسی

در حالت فری اره چند بار صفر میشه برای چند ثانیه بعد دوباره شروع می کنه ادامه می ده.

من تاحالا چیزی نبوده که از رپیدشیر پیدا نکرده باشم
اصلا از وقتی که ای دی اس ال گرفتم سراغ تورنت نرفتم.به نظر من خیلی مسخرس
دقیقا به همین دلیل گفتم که معتبر نیست که به سید هاش بستگی داره
من هر وقتی از رپید در هر ساعتی از روز دانلود کنم سرعتی ثابت و بدون نوسان هست
چند هفته ایی هم هست که از سرور خودم دانلود میکنم نه از رپید

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

من مخلصتم هستم داداش
این حرفا چیه؟
چشم اصلا برای شما ماالشعیر باز میکنیم که بهتر هم باشه.خوبه؟
دقیقش ماهی 47 تومن هست.
سرعت اپلود هم حداقل بالای 55 هست
البته اپلود یکم نوسان داره و از 55 تا 64 تغییر میکنه
اقا الان برای من فایل فلش اسپید تست باز نمیشه
فکر کنم قیلتر هست
بعدا برات میزارم

بر عکس شما مال من که 80 درصد لینک ها پاکم شدن یا فایلهاش تو هیچ کدوم از هاست ها نیست و جدیدا هم لینک ها کمتر از 48 عمر می کنن .... بهترین منبع برای من الان تورنت شده .....

zed2
18-03-2010, 15:56
بچه ها بخش پشتیبانی فنی همان کال سنتر است که تو پیغام میگه؟؟؟؟

mostafaeshghi
18-03-2010, 18:59
بچه ها بخش پشتیبانی فنی همان کال سنتر است که تو پیغام میگه؟؟؟؟

شماره ی مستقل بخش پشتیبانی شهر تهران اینه

81686868

DaRiOuShJh
18-03-2010, 19:07
در حالت فری اره چند بار صفر میشه برای چند ثانیه بعد دوباره شروع می کنه ادامه می ده.بابا کی فری گفت
ماهی 5-6 تومن میدم اکانت میگیریم سرعت بده دیگه!
ولی تو ساعت های اداری یه ماهه دیگه سرعت ندارم از رپید شیر
یعنی حدودا 8 صبح تا 7 شب!

میخوام ببینم برای شما هم اینطوریه یا نه که یه نفر هم جواب درست حسابی نمیده به ما:31:

sms11
18-03-2010, 20:08
ما بیشتر حالا دقیقا چند سال هست داری از داتک سرویس میگیری. وجدانی تو این همه مدت شده ماهی سرعت از 30 کیلوبایت بالاتر نیاد آخه یک مدت خیلی از داتک بد میگفتند. راستی پورتهای تورنت رو نبستند؟ یا سرعت رو روش محدود نکردند؟
هر ISP یک گندی تو سابقش داره. مثلا آسیاتک یک مدت ماه اول مجانی میداد بعد که می خواستی ماه بعد بیای بیرون خط رو تخلیه نمی کرد یا یک مدت پورتهای تورنت رو بسته بود. پارس از لحاظ گرون فروشی معروف بود . شاتل هم که انواع و اقسام گند زدنها رو داره تو سابقش کافیه تو گوگل سرچ کنید ببینید هر یک سال درمیان یک کاری کرده داد مشتری ها رفته فضا.

من بيشتر از 2.5 ساله که اینترنت میگیرم
نمگیم سرعت کم نبوده و همیشه عالی بوده
اما اینقدر زیاد نبوده که الان یادم مونده باشه
والا من با تورنت کار نمیکنم که جواب بدم
میگم برای من که فعلا خوب بوده
اما نمیدونم کدوم آدم باحالی مارو چش زد:31: که امروز به کل اینترنتم پکیده.از صبح تا حالا که مشکل داشت و دانلود نمیکرد.الانم که به زور وصل شد

---------- Post added at 08:08 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

بر عکس شما مال من که 80 درصد لینک ها پاکم شدن یا فایلهاش تو هیچ کدوم از هاست ها نیست و جدیدا هم لینک ها کمتر از 48 عمر می کنن .... بهترین منبع برای من الان تورنت شده .....

زد2 عزیز به نظر من که بگردی پیدا میشه
من خودم که خیلی از تورنت خوشم نمیاد

zed2
19-03-2010, 19:47
من بيشتر از 2.5 ساله که اینترنت میگیرم
نمگیم سرعت کم نبوده و همیشه عالی بوده
اما اینقدر زیاد نبوده که الان یادم مونده باشه
والا من با تورنت کار نمیکنم که جواب بدم
میگم برای من که فعلا خوب بوده
اما نمیدونم کدوم آدم باحالی مارو چش زد:31: که امروز به کل اینترنتم پکیده.از صبح تا حالا که مشکل داشت و دانلود نمیکرد.الانم که به زور وصل شد

---------- Post added at 08:08 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

زد2 عزیز به نظر من که بگردی پیدا میشه
من خودم که خیلی از تورنت خوشم نمیاد

اتفاقا گشتم ولی کمتر نتیجه گرفتم و خبر ها خوب نبوده.....معلوم هم نشده چه گروهی داره اینکارو می کنه و سر این موضوع هم دعواست ..... از این طرف هم فرمت avi نمی تونم بگیرم (

احتمالا نوشابت غیر مجاز بوده و بخاطر همین اینترنتت رفته هپروت:21:
جدی الان اوضات چطوره ؟

شماره ی مستقل بخش پشتیبانی شهر تهران اینه

81686868

تشکر زنگ زدم بهشون می گن از بالاست:27:
شما هم که گفتی داری می گیری.....و من نمی تونم بگیرم .....حالا پیدا کنید پرتقال فروش را[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدایی کی میشه ما یکروز این اینترنت رو به معنای جهانی اش بتونیم معنی و تعریف کنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farzad3333
20-03-2010, 06:13
با سلام خدمت دوستان عزيز !
من يك هفته اي ميشه داتك 128 برا يك ماه گرفتم كه حجم دانلودش 3gb هست . من از سرعت راضي هستم ، طبق قانون 128 ، ولي نمي دونم چرا در روز با اين كه نهايتا 20 ، 30 صفحه در حد wikipedia باز مي كنم ولي چيزي نزديك به 200mb از محدوديت حجمي من كم ميشه .
اگه اي طوري باشه همون ديال آپ قديمي خيلي با صرف تره !
در ضمن با اين وضعيت دنبال يه adsl نامحدودم ، داتك كه يه ماه ديگه نامحدود نميده ، اگه سرويس خوبي هم سراغ داريد كه نامحدود باشه و ترجيحا 128 به بالا (من دانشجو هستم!) باشه لطفا معرفي كنيد .
ممنونم ، عيدتون هم مبارك !!!

sms11
20-03-2010, 10:32
اتفاقا گشتم ولی کمتر نتیجه گرفتم و خبر ها خوب نبوده.....معلوم هم نشده چه گروهی داره اینکارو می کنه و سر این موضوع هم دعواست ..... از این طرف هم فرمت avi نمی تونم بگیرم (

احتمالا نوشابت غیر مجاز بوده و بخاطر همین اینترنتت رفته هپروت:21:
جدی الان اوضات چطوره ؟

تشکر زنگ زدم بهشون می گن از بالاست:27:
شما هم که گفتی داری می گیری.....و من نمی تونم بگیرم .....حالا پیدا کنید پرتقال فروش را[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدایی کی میشه ما یکروز این اینترنت رو به معنای جهانی اش بتونیم معنی و تعریف کنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان اوضاع بهتر هست اما هنوزم گاهی اوقات یهو سرعت قش میکنه میوفته کف زمین و به زور از جاش پا میشه
کلا تو باز کردن صفحات کمی اذیت میکنه

zed2
20-03-2010, 23:21
با سلام خدمت دوستان عزيز !
من يك هفته اي ميشه داتك 128 برا يك ماه گرفتم كه حجم دانلودش 3gb هست . من از سرعت راضي هستم ، طبق قانون 128 ، ولي نمي دونم چرا در روز با اين كه نهايتا 20 ، 30 صفحه در حد wikipedia باز مي كنم ولي چيزي نزديك به 200mb از محدوديت حجمي من كم ميشه .
اگه اي طوري باشه همون ديال آپ قديمي خيلي با صرف تره !
در ضمن با اين وضعيت دنبال يه adsl نامحدودم ، داتك كه يه ماه ديگه نامحدود نميده ، اگه سرويس خوبي هم سراغ داريد كه نامحدود باشه و ترجيحا 128 به بالا (من دانشجو هستم!) باشه لطفا معرفي كنيد .
ممنونم ، عيدتون هم مبارك !!!
معمولا محدودیت حجمی ها سرعت ها رو بالاتر از اسمی می دن
ولی اگر دانشجو هستی اگر بتونی نامه از دانشگاه بگیری بهت هر شرکتی باشی بهت می دن
راستی
شما هر صفحه ای باز کنی یک حجمی خود صفحه داره به اضافه تصاویر و فلش و تبلیغات و ....
و البته همچنین نرم افزار هایی که برای اپدیت کردن هم به اینترنت وصل می شن حجم کم می کنن

الان اوضاع بهتر هست اما هنوزم گاهی اوقات یهو سرعت قش میکنه میوفته کف زمین و به زور از جاش پا میشه
کلا تو باز کردن صفحات کمی اذیت میکنه

یک لحظه کلا نه سند داری نه ریسیو؟؟؟؟ پس تنها نیستی ....برای منم بعضی مواقع یکهو سند و ریسو قطع میشه و دوباره سرعت میده....

در اخر سال نو همه مبارک:11:

sms11
21-03-2010, 00:58
یک لحظه کلا نه سند داری نه ریسیو؟؟؟؟ پس تنها نیستی ....برای منم بعضی مواقع یکهو سند و ریسو قطع میشه و دوباره سرعت میده....

در اخر سال نو همه مبارک:11:

اره دقیقا
البته الان بهتر هست اما بازم هست

بچه ها یه نتیجه جالب در دوبار تست کردن توسط اپسید تست بدست اومد
نگاه کنید:

zed2
21-03-2010, 01:41
اره دقیقا
البته الان بهتر هست اما بازم هست

بچه ها یه نتیجه جالب در دوبار تست کردن توسط اپسید تست بدست اومد
نگاه کنید:

همه رفتن تو مرکز شما مسافرت ظاهرا کاملا تنهایی:27: ( یکم هم به ما بخشش کن :31: )

مال من سرعت معمولی است ولی پینگ جالبه
نسبت به گذشته امشب 200 تا 300 تا میانگین از بیشتر سرور هاکمتر شده
درجه هم از F رسیده به D بدون پاکت لاست.

حالا با این رکورد ها لذت ببریم تا صبح....( الان شیتونه می گه برم این بازی های انلاین رو بازی کنم ببینم چطوری است:31:)

sms11
21-03-2010, 10:47
همه رفتن تو مرکز شما مسافرت ظاهرا کاملا تنهایی:27: ( یکم هم به ما بخشش کن :31: )

مال من سرعت معمولی است ولی پینگ جالبه
نسبت به گذشته امشب 200 تا 300 تا میانگین از بیشتر سرور هاکمتر شده
درجه هم از F رسیده به D بدون پاکت لاست.

حالا با این رکورد ها لذت ببریم تا صبح....( الان شیتونه می گه برم این بازی های انلاین رو بازی کنم ببینم چطوری است:31:)

نمیدونم چرا اینطوری شده ولی به هرحال ما اینیم دیگه:31:
باشه داداش.بیا .5 مگش مال شما
کلا مثه اینکه دیشب خیلی خوب بوده اینترنت
ماشالا که هیچ کدوم از سرویس دهنده ها مثه عیدی به هیچ کسی نداده
خیلی نامردن
جالبه که تا پارسال عید نوروز که ثبت بینالمللی نشده بود گوگل لوگوشو به خاطر عید عوض میکرد و سفره هفت سین میچید امسال که ثبت شده دست به لوگوش نزده
از قدیم میگن:سالی که نکوست از بهارش پیداست
عجب سال گدابازاری بشه امسال:41::13:

aliani
21-03-2010, 18:31
دوستان داتک 1 مگ هم میده برای کاربرای قدیمیش ؟ چند هست ؟ 200 ؟ :|

zed2
21-03-2010, 19:07
نمیدونم چرا اینطوری شده ولی به هرحال ما اینیم دیگه:31:
باشه داداش.بیا .5 مگش مال شما
کلا مثه اینکه دیشب خیلی خوب بوده اینترنت
ماشالا که هیچ کدوم از سرویس دهنده ها مثه عیدی به هیچ کسی نداده
خیلی نامردن
جالبه که تا پارسال عید نوروز که ثبت بینالمللی نشده بود گوگل لوگوشو به خاطر عید عوض میکرد و سفره هفت سین میچید امسال که ثبت شده دست به لوگوش نزده
از قدیم میگن:سالی که نکوست از بهارش پیداست
عجب سال گدابازاری بشه امسال:41::13:
تایید میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبر ندارم باید زنگ بزنی پشتیبانی
ولی من موقعی که خواستم از ipw بیام به adsl گفتن به نرخ جدید باید بدم.....بدجنس ها این همه مدت تو صف انتظار بودم تا منطقه رو پشتیبانی کنن ولی بعد با قیمت جدید باید سرویس بگیرم بخاطر همین نگرفتم چون دیدم فرقی باسه من نمی کنه

sms11
22-03-2010, 00:45

برای هرکسی که اینترنت 1 مگ میخواد همون 200 تومن هست.فرقی نمیکنه جدید باشید یا قدیمی
من یه مدت سر همین از داتک شاکی بودم دیگه
هرچی خودمو کشتم که ازشون اینترنت 1 مگ تک کاربره بگیرم نشد که نشد

sms11
22-03-2010, 15:27
دوستان اینترنت توی عید به جای اینکه بهتر بشه بدتر شده
من توی کل سال 88 اینقدر دردسر نداشتم که الان دارم
همش اینترنت سرعت صفر میشه و دوباره بر میگرده
برای شمام اینطوریه؟

mostafaeshghi
23-03-2010, 00:36
دوستان اینترنت توی عید به جای اینکه بهتر بشه بدتر شده
من توی کل سال 88 اینقدر دردسر نداشتم که الان دارم
همش اینترنت سرعت صفر میشه و دوباره بر میگرده
برای شمام اینطوریه؟

شکر خدا من که مشکلی ندارم. شما یه چک بکن با سرویسهای دیگه مثل چیز پی ان مشکل نداری شاید صفر شدن مال ارتباط ضعیف با سرور چیز پی ان باشه ؟!

از پشتیبانی هم سوال بکن ببین چی میگند ؟!::46:

sms11
23-03-2010, 10:20
شکر خدا من که مشکلی ندارم. شما یه چک بکن با سرویسهای دیگه مثل چیز پی ان مشکل نداری شاید صفر شدن مال ارتباط ضعیف با سرور چیز پی ان باشه ؟!

از پشتیبانی هم سوال بکن ببین چی میگند ؟!::46:
من مشکلم فقط اینکه مواقعی که دانلود نمیکنم سرعت میخوابه و دیگه از جاش پا نمیشه
وگرنه مواقعی که داره دانلود میکنه مرتب دانلود میکنه و مشکلی نداره
با وی پی اس خودم هم اینکارو کردم و باز هم همین مشکل بالا رو دارم
به پشتیبانی هم زنگ زدم خانومه(گفتیم توی پشتیبانی دیگه خبری از زن اونجا نیست که سرو کلشون اونجا هم پیدا شد)گفته طبق معمول ایراد از مخابراته

zed2
24-03-2010, 13:55
4 ساعته دونبال یک هاست عکس درست حسابی که مسدود نشده توسط این مخابراتی ها هستم تا یکی پیدا کنم....نبوغ به تمام معنا هستن اینا با این کاراشون.....

nightmare
24-03-2010, 14:32
4 ساعته دونبال یک هاست عکس درست حسابی که مسدود نشده توسط این مخابراتی ها هستم تا یکی پیدا کنم....نبوغ به تمام معنا هستن اینا با این کاراشون.....

ناچارا باید از سرویس سایر کشور ها استفاده کرد .

من رفتم داخل Google Translate و مثلا Image Upload رو به آلمانی ترجمه کردم و در Google.de خروجی Google Translate رو به زبان آلمانی وارد کردم تا سایت های آپلود عکس آلمانی ها بیاد . گرچه زبانش انگلیسی نیست اما حداقل کار راه بندازه ...

اینم یه نمونه :

بازم سر فرصت میشه بیشتر پیدا کرد ... :10:

تا بعد ...

sms11
24-03-2010, 15:21

چیکار میشه کرد دیگه
زورشون به عکس میرسه
من این دوتا رو استفاده میکنم.ببین به کارت میاد

soheilarfaei
24-03-2010, 19:03
سلام عیدتون مبارک ، میخواستم خط ADSL را از 128K به 256K تغییر بدم در ضمن از اینترنت نامحدود استفاده میکنم آیا امکانش هست و هزینش چقدره ؟ آیا میتونم بازهم از اینترنت نامحدود استفاده کنم؟

hastor111
24-03-2010, 19:41
سلام
من تهران مرکز الغدیر هستم
الان از شاتل دزد 512 دارم اما می خوام بیام داتک
سرعتش چه جوریه؟؟؟؟توی ساعت رایگانش چه جوریه؟؟؟؟برا 512 گرفتن چی کار باید کرد آحه زنگ زدم گفت به دانشجو هم نمیدن دیگه؟؟؟راهی برا پیچوندن هست؟؟؟
فقط خواهشا دریابید منو و جواب بدین

mostafaeshghi
24-03-2010, 20:36
سلام عیدتون مبارک ، میخواستم خط ADSL را از 128K به 256K تغییر بدم در ضمن از اینترنت نامحدود استفاده میکنم آیا امکانش هست و هزینش چقدره ؟ آیا میتونم بازهم از اینترنت نامحدود استفاده کنم؟

اگر نامحدود هستید ! اگر میخواید سرویستون را عوض کنید اولا به قیمت جدیدی حساب میشود و همچنین نیاز به اسناد و مدارکی دارید که بتونید 256 بگیرید. و در صورتی که 256 کردیدی پس از 1 ماه پشیمون شدید میتونید درخواست بدید طبق تعرفه جدید برمیگردونند براتون.

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

سلام
سرعتش چه جوریه؟؟؟؟توی ساعت رایگانش چه جوریه؟؟؟؟برا 512 گرفتن چی کار باید کرد آحه زنگ زدم گفت به دانشجو هم نمیدن دیگه؟؟؟راهی برا پیچوندن هست؟؟؟

راه پیچوندن نداره دیگه باید یه مدرک شرکتی یا پروانه ی پکالت یا مدرک استادی دانشگاه یا مدرک داشتن مقام علمی در کشور و یا .... داشته باشید. زنگ بزنید بهتون کامل لیستشو میگه

sei_pm
24-03-2010, 20:41
سلام

اگر شما برید اونجا با کارت دانشجویی کارت رو راه می ندازند اونها که بدشون نمی یاد پول بگیرند.

hastor111
24-03-2010, 21:17
سلام
آقا دمتون گرم که حداقل جواب دادین
شما از داتک راضی هستید؟؟؟
ساعت رایگانش سرعتش چه جوریاس؟؟؟؟

mostafaeshghi
25-03-2010, 12:03
سلام
آقا دمتون گرم که حداقل جواب دادین
شما از داتک راضی هستید؟؟؟
ساعت رایگانش سرعتش چه جوریاس؟؟؟؟

من که خیلیییییییییییییییییییییی یی :21:

چرا ناراضی باشم 2ساله نت دارم به جز چند روز (که 80 درصد مربوط به وقایع کشور و خیلیهاش مربوط به مخابرات بوده) که خراب شد دارم 256 نامحدود میگیرم ماهی 27 تومان :دی

در مورد حجمی ها خبر ندارم تا الآن هم ندیدم کسی بگیره و اینجا خبر بده. شما گرفتی حتما خبر بده.

ولی بعید میدونم داتک از اونها باشه که شب بشه سرعت کم کنه و از این حرفها .... ساعت رایگان هم از ساعت 1 تا 7 هست.

soheilarfaei
25-03-2010, 19:27
من که خیلیییییییییییییییییییییی یی :21:

چرا ناراضی باشم 2ساله نت دارم به جز چند روز (که 80 درصد مربوط به وقایع کشور و خیلیهاش مربوط به مخابرات بوده) که خراب شد دارم 256 نامحدود میگیرم ماهی 27 تومان :دی

در مورد حجمی ها خبر ندارم تا الآن هم ندیدم کسی بگیره و اینجا خبر بده. شما گرفتی حتما خبر بده.

ولی بعید میدونم داتک از اونها باشه که شب بشه سرعت کم کنه و از این حرفها .... ساعت رایگان هم از ساعت 1 تا 7 هست.
سلام دوست عزیز عیدت مبارک ، منم میخواستم از 128 به 256 تغییر بدم کارشناس فروش میگه با ارائه مدارک حقوقی میتوانید سرعت را افزایش بدید در ضمن از نامحدود استفاده میکنم آیا بازم بهم نامحدود میدن یا نه ؟ و این جریان مدارک حقوقی چیه ؟ برادرم الان 256 محدود پارس آنلاین گرفته فوق العاده است من جلوش کم آوردم:13:
اگه راهنمایی کنی ممنون میشم:20:

sms11
26-03-2010, 00:02
سلام دوست عزیز عیدت مبارک ، منم میخواستم از 128 به 256 تغییر بدم کارشناس فروش میگه با ارائه مدارک حقوقی میتوانید سرعت را افزایش بدید در ضمن از نامحدود استفاده میکنم آیا بازم بهم نامحدود میدن یا نه ؟ و این جریان مدارک حقوقی چیه ؟ برادرم الان 256 محدود پارس آنلاین گرفته فوق العاده است من جلوش کم آوردم:13:
اگه راهنمایی کنی ممنون میشم:20:

اگر فقط و فقط یه صفحه عقب تر میرفتی مصطفی خان نوشته بودند

ه مدرک شرکتی یا پروانه ی پکالت یا مدرک استادی دانشگاه یا مدرک داشتن مقام علمی در کشور و یا .... داشته باشید. زنگ بزنید بهتون کامل لیستشو میگه

soheilarfaei
28-03-2010, 12:28
اگر فقط و فقط یه صفحه عقب تر میرفتی مصطفی خان نوشته بودند
از دوستان عزیز کسی هست که سرویس 128k نامحدود را به 256k نامحدود تغییر داده باشه ؟من چند وقت درگیر این مسئله شرکت داتک میگه فقط با ارائه مدارک شرکتی این کار امکانپذیره:41: حالا من از کجا مدرک بیارم ؟ جون هرکسی دوست دارین راهنماییم کنید که چجور مدرکی را ببرم تا قبول کنند؟
در ضمن برادر من از پارس آنلاین با ارائه درخواست کتبی تقاضای 256K کرد (محدود دار) اونها هم فوری قبول کردن:13:

shahab_f
30-03-2010, 00:41
این صفحه ی جدید فیـلتر رو دیدین :
اونوقت تار نما یعنی چی؟ سایت بد؟:27:

mostafaeshghi
30-03-2010, 10:21

تارنما توسط فرهنگستان زبان و ادب فارسی به عنوان کلمه ای جایگزین وبلاگ استفاده میشه. من نمیدونم ما تو اینترنت به جز وبلاگ چیز دیگه ای نداریم !!! یعنی تو نت ما وبگاه (یعنی همون وب سایت خودمون :دی) نداریم!!!

Macushla
30-03-2010, 21:11

قشنگه ،خسته شدیم از بس اون صفحه ی آبی رو دیدیم .:31:

mostafaeshghi
31-03-2010, 12:44
قشنگه ،خسته شدیم از بس اون صفحه ی آبی رو دیدیم .:31:

بله خیلی قشنگه ! یه تنوعی شد بالاخره !

ولی دقت بفرمایید چند رزو دیگه از همین خسته میشید (ماشاءالله هر روز هم به تعداد صفحاتش افزوده میشه:2:) و باز آنها یه فکری به حال تنوع طلبیمون کرده و طراحیشو عوض میکنند که برای ما هم تازگی داشته باشه. :13:

zed2
31-03-2010, 21:38
بله خیلی قشنگه ! یه تنوعی شد بالاخره !

ولی دقت بفرمایید چند رزو دیگه از همین خسته میشید (ماشاءالله هر روز هم به تعداد صفحاتش افزوده میشه:2:) و باز آنها یه فکری به حال تنوع طلبیمون کرده و طراحیشو عوض میکنند که برای ما هم تازگی داشته باشه. :13:
قبلی اش از لحاظ روانشناسی بهتر بود چون این جدیده وقتی ادم مثلا دونبال یک چیزی می گرده و یا یک چیزی رو بخواد ببینه ( مثل امضای مسدود شده من ) و این صفحه با ان پیشنهادات که کاملا بی ربط است رو می بینه نسبت به قبلی که فقط می نوشت مسدود است بیشتر حرص می خوره و معمولا کلام تو این حالت بیشتر نسار میشه به سازنده هاش ...:2:

rajahoomi
01-04-2010, 22:07
من 256 نامحدود دارم تو منطقه استقلال ماهی 56 تومن دارم میریزم تو حلقوم این داتك چن وقت پیش زنگ زدم كه سروسمو بكنم 512 حجمی گفتن كه اگه این كارو كنی باید ماهی 70 تومن بدید منم گفتم بابا من 512 با حجم 3 مگ میخوام گفتن نمیشه باید 9 گیگ اونم سرویس ویژه بگیری كه میشه ماهی 70 تومن منم گفتم غلط كردم ولم كنید...كسی می دونه چیكار میشه كرد بابا خیر سرم دارم 50 تومن ماهی پول میدم یوایوبو با بدبختی میبینم...ممنون

zed2
01-04-2010, 22:44
من 256 نامحدود دارم تو منطقه استقلال ماهی 56 تومن دارم میریزم تو حلقوم این داتك چن وقت پیش زنگ زدم كه سروسمو بكنم 512 حجمی گفتن كه اگه این كارو كنی باید ماهی 70 تومن بدید منم گفتم بابا من 512 با حجم 3 مگ میخوام گفتن نمیشه باید 9 گیگ اونم سرویس ویژه بگیری كه میشه ماهی 70 تومن منم گفتم غلط كردم ولم كنید...كسی می دونه چیكار میشه كرد بابا خیر سرم دارم 50 تومن ماهی پول میدم یوایوبو با بدبختی میبینم...ممنون
این ویژه ها دیگر قضیه اش چیه؟!؟!؟!؟ هیچ توضیحی هم نزاشتن!!!!!!
قیمت نامحدود رو هم حذف کردن....خدا بخیر کنه
بچه های نا محدود حواسشون باشه چون معلوم نیست چه خواب شیرینی باسمون دیدن:41:

soheilarfaei
01-04-2010, 23:12
از دوستان عزیز کسی هست که سرویس 128k نامحدود را به 256k نامحدود تغییر داده باشه ؟من چند وقت درگیر این مسئله شرکت داتک میگه فقط با ارائه مدارک شرکتی این کار امکانپذیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا من از کجا مدرک بیارم ؟ جون هرکسی دوست دارین راهنماییم کنید که چجور مدرکی را ببرم تا قبول کنند؟
در ضمن برادر من از پارس آنلاین با ارائه درخواست کتبی تقاضای 256K کرد (محدود دار) اونها هم فوری قبول کردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rajahoomi
01-04-2010, 23:58
والا تا اونجا که من اطلاع دارم تو ایران از واسه خونه اجازه داشتن بالای 128 نمیدن و باید شرکتی چیزی باشی تا بهت بدن من خودم روزنامه رسمی شرکت پدرمو دادم به داتک تا قبول کردن که 256 بدن... در هر صورت من تو شرکت صبا نت دارم که واقعـآ سرویسشون عالیه تازه و اسه 3ماه 70تومن بیشتر نمیدیم!!!
اما اینجا تو خونه 256 نامحدود داتک دارم و بدبختیم اینه که هیچ شرکت دیگه ای این منطقه خراب شده رو ساپورت نمی کنه بجز داتک اونم از این قضیه سو استفاده می کنه و میگه فقط 256 به بالا واسه منطقتون مقدوره... احتمالآ دیدن اسمش جردن و فرشته و... گفتن راحت می تونیم بچاپیمشون... البته شاتل و آسیا تک هم اینجا سرویس میدن ولی یه 2سالیه که پورتاشون پلمپ شده داره می ترکه داتکم 6ماهه اومده تازه اونم با این مسخره بازیاش...
خدایش هرکی میاد خونمون میگه چقدر سرعت نتت گنده... واقعآ دیگه دارم کفری می شم...

sms11
02-04-2010, 00:28
این ویژه ها دیگر قضیه اش چیه؟!؟!؟!؟ هیچ توضیحی هم نزاشتن!!!!!!
قیمت نامحدود رو هم حذف کردن....خدا بخیر کنه
بچه های نا محدود حواسشون باشه چون معلوم نیست چه خواب شیرینی باسمون دیدن:41:
زد2 جان یادته همین چند صفحه پیش گفتم که سالی که نکوست و....؟
الان همون قضیه شده
جالبه ها...
قیمت های نامحدود برداشته شده.فکر کنم میخوان کلا حجمی بدن و بیخیال نامحدود بشن
ماکه داریم کم کم به این مسخره بازی های داتک عادت میکنیم.جالب اینکه هرکسی هر غلطی توی این مملکت میکنه حتی یه نفر هم نیست بگو عمو خرت به چند
خدا به خیر بگذرونه
باز دوباره این داتک چه دلقک بازی میخواد از خودش راه بندازه

پ.ن:
برای اینکه بفهمیم داتک چه قصدی داره باید یکی زنگ بزنه.من کسی بهتر از مصطفی عشقی نمیشناسم.مصطفی یالا.کار خودته
دمت گرم یه زنگی بزنو این همه آدم رو از نگرانی در بیار
ایشالا داش مصطفی خبر بدی برامون نداشته باشه

والا تا اونجا که من اطلاع دارم تو ایران از واسه خونه اجازه داشتن بالای 128 نمیدن و باید شرکتی چیزی باشی تا بهت بدن من خودم روزنامه رسمی شرکت پدرمو دادم به داتک تا قبول کردن که 256 بدن... در هر صورت من تو شرکت صبا نت دارم که واقعـآ سرویسشون عالیه تازه و اسه 3ماه 70تومن بیشتر نمیدیم!!!
اما اینجا تو خونه 256 نامحدود داتک دارم و بدبختیم اینه که هیچ شرکت دیگه ای این منطقه خراب شده رو ساپورت نمی کنه بجز داتک اونم از این قضیه سو استفاده می کنه و میگه فقط 256 به بالا واسه منطقتون مقدوره... احتمالآ دیدن اسمش جردن و فرشته و... گفتن راحت می تونیم بچاپیمشون... البته شاتل و آسیا تک هم اینجا سرویس میدن ولی یه 2سالیه که پورتاشون پلمپ شده داره می ترکه داتکم 6ماهه اومده تازه اونم با این مسخره بازیاش...
خدایش هرکی میاد خونمون میگه چقدر سرعت نتت گنده... واقعآ دیگه دارم کفری می شم...

داداش دلت خوشه ها
برو خداروشکر کن که همین 256 پیزوری هم گیرت اومده
من دوستام تازه میخوان بعد از طرف مخابرات بهشون ADSL بده.هنوز هم هنوزه هیچ شرکتی اون طرفا پشتیبانی نمیکنه.فکر نکنی جای پرت میشینن.نه بابا خیابون پیروزی هستن
من یکی از دوستام فامیلشون از کانادا اومده بود ایران.این بنده خدا میخواسته از ایران ایمیل بزنه به شوهرش و بگه که حالش خوبه و یه سری عکس بفرسته:27:
دوستم میگفت تازه بعد از نیم ساعت به تونستیم صفحه یاهو رو باز کنیم و بعد از یک ساعت فقط تونست یه عکس اونم با ابعاد کوچیک بفرستیم:31:
این بنده خدا میگفت آمپرش چسبیده به سقف از سرعت کم اما ما نشسته بودیم میخندیدم
دوستم میگفت وقتی بهش گفتم ما تو ایران به این چیزا عادت داریم بیشتر ناراحت شد
تازه طرف میخواسته بیاد ایران زندگی کنه که مثه اینکه پشیمون شده بوده:31:
داداش این وضیعت ما
یه آمار کوچولو هم بدم و برم
توی پاکستان سرعت زیر 512 اصلا ندارن.512 دارنو 1 مگ و 2 مگ
بعد فکر میکنی قیمت 512 چند؟
25 هزار تومن
:2:

mp4ir
02-04-2010, 14:09
سلام ما 23000 تومان یکساله از داتک طلب داریم چند بار زنگ زدم گفتن باید بیای با مدیریت صحبت کنی!!!
حالا هم که کلا مبلغ بستانکاری رو از حسابمون تو سایت برداشتن!!!!
کوفتشون بشه...
ولی من دست از سرشون بر نمیدارم

zed2
02-04-2010, 15:09
زد2 جان یادته همین چند صفحه پیش گفتم که سالی که نکوست و....؟
الان همون قضیه شده
جالبه ها...
قیمت های نامحدود برداشته شده.فکر کنم میخوان کلا حجمی بدن و بیخیال نامحدود بشن
ماکه داریم کم کم به این مسخره بازی های داتک عادت میکنیم.جالب اینکه هرکسی هر غلطی توی این مملکت میکنه حتی یه نفر هم نیست بگو عمو خرت به چند
خدا به خیر بگذرونه
باز دوباره این داتک چه دلقک بازی میخواد از خودش راه بندازه

پ.ن:
برای اینکه بفهمیم داتک چه قصدی داره باید یکی زنگ بزنه.من کسی بهتر از مصطفی عشقی نمیشناسم.مصطفی یالا.کار خودته
دمت گرم یه زنگی بزنو این همه آدم رو از نگرانی در بیار
ایشالا داش مصطفی خبر بدی برامون نداشته باشه

داداش دلت خوشه ها
برو خداروشکر کن که همین 256 پیزوری هم گیرت اومده
من دوستام تازه میخوان بعد از طرف مخابرات بهشون ADSL بده.هنوز هم هنوزه هیچ شرکتی اون طرفا پشتیبانی نمیکنه.فکر نکنی جای پرت میشینن.نه بابا خیابون پیروزی هستن
من یکی از دوستام فامیلشون از کانادا اومده بود ایران.این بنده خدا میخواسته از ایران ایمیل بزنه به شوهرش و بگه که حالش خوبه و یه سری عکس بفرسته:27:
دوستم میگفت تازه بعد از نیم ساعت به تونستیم صفحه یاهو رو باز کنیم و بعد از یک ساعت فقط تونست یه عکس اونم با ابعاد کوچیک بفرستیم:31:
این بنده خدا میگفت آمپرش چسبیده به سقف از سرعت کم اما ما نشسته بودیم میخندیدم
دوستم میگفت وقتی بهش گفتم ما تو ایران به این چیزا عادت داریم بیشتر ناراحت شد
تازه طرف میخواسته بیاد ایران زندگی کنه که مثه اینکه پشیمون شده بوده:31:
داداش این وضیعت ما
یه آمار کوچولو هم بدم و برم
توی پاکستان سرعت زیر 512 اصلا ندارن.512 دارنو 1 مگ و 2 مگ
بعد فکر میکنی قیمت 512 چند؟
25 هزار تومن
:2:
یادت رفته باسه قضیه حذف تک کاربره ها نامه نوشیم و گفتیم اینکارو نکنن ولی مگر گوش کردن.... باعث شد خیلی ها منصرف بشن در ان مقطع.......
ان رفیقت بنظرم باحات مزاح کرده بود که بیاد ایران ان هم تو وضعیت فعلی........:31:
کلا داتک همیشه بهارش با حالگیری همراه است.....که البته شرکت های دیگر هم دارن اضافه میشن و تعجبی هم تو این هیری بیری نداره که نگرانی مسئول های این حوضه بیشتر به اینه که بیان سرور عکس و یا فلش رو مسدود کنن تا بیان به این موارد رسیدگی کنن .

سلام ما 23000 تومان یکساله از داتک طلب داریم چند بار زنگ زدم گفتن باید بیای با مدیریت صحبت کنی!!!
حالا هم که کلا مبلغ بستانکاری رو از حسابمون تو سایت برداشتن!!!!
کوفتشون بشه...
ولی من دست از سرشون بر نمیدارم

رفیق باید از قدیم یک پرینت از صفحه بستانکاری می گرفتی و می رفتی بخش حقوقی ( که یک روز های خاصی هستن ) تا هزینه رو بهت بدن.

sms11
02-04-2010, 20:13
یادت رفته باسه قضیه حذف تک کاربره ها نامه نوشیم و گفتیم اینکارو نکنن ولی مگر گوش کردن.... باعث شد خیلی ها منصرف بشن در ان مقطع.......
ان رفیقت بنظرم باحات مزاح کرده بود که بیاد ایران ان هم تو وضعیت فعلی........:31:
کلا داتک همیشه بهارش با حالگیری همراه است.....که البته شرکت های دیگر هم دارن اضافه میشن و تعجبی هم تو این هیری بیری نداره که نگرانی مسئول های این حوضه بیشتر به اینه که بیان سرور عکس و یا فلش رو مسدود کنن تا بیان به این موارد رسیدگی کنن .

منم میگم دیگه
هردفعه یه بازی جدید درمیاره و کسی نیست نظارتی داشته باشه.نظارت تو مملکت ما در تمامی ادارت و ارگانها در حد حرف هست.اینو با اطمینان100% میگم.اینم بگم که نشانه پیشرفته بودن یه کشور فقط ساختن بمب و موشک و مینی ناوچه نیست
گفتم که فامیل دوستمون میخواست بیاد ایران زندگی کنه و دلش برای ایران تنگ شده بود که وقت اومده بود و یه مسیر رو 20 دقیقه ای رو 2 ساعته رفته بود و اینترنت هم اینجوری بود یه سری مسائل دیگه پشیمون شده که بیاد اینجا زندگی کنه
اره دیگه زد2جان
مسولین فقط بلدن روز به روز بلدن به سایتای بی ربط و باربط گیر بدن و قیلتر کنن و هی شکل صفحه قیلتر شده رو عوض کنن
این صفحه جدیده هم کاملا توهین به شعور کاربرا هست
میدونی چرا؟
چون با اینکار میگن شما بلد نیستید با اینترنت کار کنید.باید از سایتایی که ما میگیم دیدن کنید و شما شعور ندارید که بفهمید کدوم سایت خوبه و کدوم بد
خاک بر سر ما

amirfiri
07-04-2010, 09:55
درود
اگر كسي هست كه از پيام نور و يزدان پناه با داتك قرار داد داره بگه كه راضي هستش؟
من 128 و 256 حجمي براي اون دو تا منطقه مي خوام بگيرم.
البته فعلا پورت خالي نيست!:41:

ChaoticHead
11-04-2010, 12:08
تارنما توسط فرهنگستان زبان و ادب فارسی به عنوان کلمه ای جایگزین وبلاگ استفاده میشه. من نمیدونم ما تو اینترنت به جز وبلاگ چیز دیگه ای نداریم !!! یعنی تو نت ما وبگاه (یعنی همون وب سایت خودمون :دی) نداریم!!!
البته تارنما ترجمه تحت الفظی کلمه WebSite هست، که البته بنظر من هم مسخره است چون اینجا در انگلیسی Web یه معنی دیگه می ده.

من صفحه فیل..ینگ جدید را ترجیح می دم، حداقل یه محتوایی داره، البته به شرط اینکه زمان load شدنش بیشتر از قبلیه نباشه.

راستی من از عید به این طرف ظهرها مشکل خاموش شدن چراغ Status دارم(شرق تهران)، کس دیگه ای این مشکلو پیدا نکرده؟

sms11
11-04-2010, 22:37
البته تارنما ترجمه تحت الفظی کلمه WebSite هست، که البته بنظر من هم مسخره است چون اینجا در انگلیسی Web یه معنی دیگه می ده.

من صفحه فیل..ینگ جدید را ترجیح می دم، حداقل یه محتوایی داره، البته به شرط اینکه زمان load شدنش بیشتر از قبلیه نباشه.

راستی من از عید به این طرف ظهرها مشکل خاموش شدن چراغ Status دارم(شرق تهران)، کس دیگه ای این مشکلو پیدا نکرده؟

منم سمت شرق هستم و این مشکلو ندارم

tttmttt
12-04-2010, 00:48
سلام
سرعت سرويس هاي 128 حجمي داتك هم مثل چند تا از شركت هاي ديگه بيشتره مثلا 512 هست يا نه همون 128 هست.
در كل از داتك راضي هستين يا نه؟ من الان فن آوا دارم قبلا خوب بود ولي يكي دو ماهي هست كه مشكل پيدا كرده هم قطعي زياد داره هم سرعت را 128 ثابت كرده ميخوام ببينم داتك هم اينجوري يا نه (البته قيمت هاش كه از فن آوا كمتره)
به نظرتون از داتك بگيرم يا از آسياتك؟
پشتيبانيش چطوري خوبه يا نه؟
ممنون

sms11
12-04-2010, 09:28
سلام
سرعت سرويس هاي 128 حجمي داتك هم مثل چند تا از شركت هاي ديگه بيشتره مثلا 512 هست يا نه همون 128 هست.
در كل از داتك راضي هستين يا نه؟ من الان فن آوا دارم قبلا خوب بود ولي يكي دو ماهي هست كه مشكل پيدا كرده هم قطعي زياد داره هم سرعت را 128 ثابت كرده ميخوام ببينم داتك هم اينجوري يا نه (البته قيمت هاش كه از فن آوا كمتره)
به نظرتون از داتك بگيرم يا از آسياتك؟
پشتيبانيش چطوري خوبه يا نه؟
ممنون

سلام
من نداشتم حجمی اما فکر میکنمسرعتش همون 128 باشه
من در کل راضی هستم
داتک که قطعی نداره
من باشم از داتک میگیرم
پشتیبانی داتک خیلی خوبه.اصلا کارت به پشتیبانی نمیوفته
البته ممکنه در بعضی مناطق به مشکل برخوری اما در کل خوبه

king of the winds
12-04-2010, 12:33
دوستان پینگ داتک خوبه؟!
میشه چندتا تست بگیرید؟!
نمایندگی کرج نداره!:(

tttmttt
12-04-2010, 13:13
مبناي محاسبه دوره‌هاي داتك چيه اول و آخر هر ماه (ميلادي يا هجري) يا اينكه 30 روز بعد از اولين اتصال؟

AliROCK
12-04-2010, 20:27
برا تمدید فقط اینترنتی باید پرداخت کنیم؟

charlize
12-04-2010, 21:26
برا تمدید فقط اینترنتی باید پرداخت کنیم؟

بله...
مگه اینکه بخواید پول بیش از 3 ماه رو بدید یا اینکه آشنا داشته باشید...

مبناي محاسبه دوره‌هاي داتك چيه اول و آخر هر ماه (ميلادي يا هجري) يا اينكه 30 روز بعد از اولين اتصال؟

30 روز بعد از اینکه پول رو به حسابشون واریز کردید!
تریپ همه جا اینه!: دی

tttmttt
13-04-2010, 11:01
خيلي ممنون

متاسفانه فن آواي كلنگ اين طوري نيست. مبناشون ماههاي ميلادي هست.:13:

reb
13-04-2010, 17:37
بنظر شما این مال چه سرویسیه؟

SIMON137
13-04-2010, 19:26
بنظر شما این مال چه سرویسیه؟
به نظر من این ماله داتکه :دی ( از اون سوالا بودا !!! :دی )
چطور مگه ؟

AliROCK
13-04-2010, 20:23
بله...
مگه اینکه بخواید پول بیش از 3 ماه رو بدید یا اینکه آشنا داشته باشید...

خب من میخوام 2 باره 6 ماه بگیرم باید بریم شرکت؟ من به بانکامون زیاد اعتماد ندارم برا همین نمیخوام از نت پولو بریزم

reb
13-04-2010, 20:59
به نظر من این ماله داتکه :دی ( از اون سوالا بودا !!! :دی )
چطور مگه ؟
جناب پروفسور چه سرویسی نه سرویس از کجا!!!!!!!

sms11
13-04-2010, 21:28
بروبچ از صبح تاحالا که 10 کیلو بایتی از سرعت دانلودم کم شده
برای کسی اینطوری نیست؟

reb
13-04-2010, 21:34

SIMON137
13-04-2010, 21:38
جناب پروفسور چه سرویسی نه سرویس از کجا!!!!!!!

مخلص شما ، بابا حالا خیلی مونده تا پروفسور بشیم تازه دکتریم :دی ( شوخی کردم مشخص نبود ؟ :دی )
سرعت به نظر میرسه برای 256 هست

tttmttt
14-04-2010, 12:36
با اين كه من از داتك ندارم ولي به نظر اين 128 حجمي بايد باشه.

mehraboun1985
14-04-2010, 20:48
من 4-3 روزه اینترنتم مشکل داره.سرعت دانلودم تقریبا 0 میشه یعنی حتی به 1K هم نمیرسه.نه از رپیدشر نه تورنت نه هیچی نمیتونم دانلود کنم.(قیلا سرعت دانلودم رو 30-31 بود)
البته این طرف عید کلا خیلی خراب شده.قطع میشه.سرعتش کم میشه.دانلود نمیکنه و ......
(اینترنتم 256 نامحدود از سرویسهای قدیم که 10 به 1 بودن هست)
چراغ مودم سبزه ولی کلا مثل وقتیه که اینترنت قطع میشه و چراغ قرمزه.البته صفحه های اکسپلورر رو میتونم باز کنم.سرعتش هم خوبه.
میشه یکی یه کمی کنه.این مشکل از کجاست؟از طرف منه یا اینکه شرکت پورتی رو بسته یا کلا شبکه اش مشکل داره یا چی؟
اگه کس دیگه ای هم از این مشکلها داره یه خبری بده

charlize
14-04-2010, 20:54
بروبچ از صبح تاحالا که 10 کیلو بایتی از سرعت دانلودم کم شده
برای کسی اینطوری نیست؟

سرعت دانلود امروز من افتضاح بود...
خواستم قسمت جدید lost رو دانلود کنم که فایلش 350 مگ بود...از بس سرعت پایین بود، رفتم 140 مگیش رو بگیرم...و خب این 140 مگ رو تویه 3-4 ساعت دانلود کرد!! (در حالیکه باید تویه 1 ساعت و نیم نهایت 2 ساعت دانلود میشد)
دیگه داشتم عصبی میشدم و میخواستم زنگ بزنم دعوا!: دی

من 4-3 روزه اینترنتم مشکل داره.سرعت دانلودم تقریبا 0 میشه یعنی حتی به 1K هم نمیرسه.نه از رپیدشر نه تورنت نه هیچی نمیتونم دانلود کنم.(قیلا سرعت دانلودم رو 30-31 بود)
باز خوبه برا ما اینطوری نیس! شما فکر کنم بهتره زنگ بزنید به پشتیبانی...

mehraboun1985
14-04-2010, 21:28
سرعت دانلود امروز من افتضاح بود...
خواستم قسمت جدید lost رو دانلود کنم که فایلش 350 مگ بود...از بس سرعت پایین بود، رفتم 140 مگیش رو بگیرم...و خب این 140 مگ رو تویه 3-4 ساعت دانلود کرد!! (در حالیکه باید تویه 1 ساعت و نیم نهایت 2 ساعت دانلود میشد)
دیگه داشتم عصبی میشدم و میخواستم زنگ بزنم دعوا!: دی

باز خوبه برا ما اینطوری نیس! شما فکر کنم بهتره زنگ بزنید به پشتیبانی...
با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن مشکل از مخابرات هست و موقتیه ولی زمانی مشخص نکردن برای رفع این قضیه.
(ما غرب تهران هستیم)

خب حالا چی؟ چند روز صبر کنم بعد زنگ بزنم غرغر کنم؟بعد از 2 سال 24ساعت دانلود کردن حالا 2-3 روز دندون رو جیگر گذاشتم.چقدر دیگه صبر کنم تا معلوم بشه قضیه چیه؟
(این مسئولای پشتیبانیش بس که با ادبن آدم روش نمیشه بهشون چیزی بگه.مخصوصا شیفت شبشون)
بعد مخابرات کلا به سرعت دانلود من چی کار داره!؟!:5:

sms11
15-04-2010, 00:00
البته نمیشه گفت که همش تقصیر ایناس
بیشتر مواقع هم تمام مشکلات از طرف مخابرات هست
اینام کاره ایی نیست
وقتی اینترنت انحصاری باشه همینه دیگه

charlize
15-04-2010, 14:05
با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن مشکل از مخابرات هست و موقتیه ولی زمانی مشخص نکردن برای رفع این قضیه.
(ما غرب تهران هستیم)

خب حالا چی؟ چند روز صبر کنم بعد زنگ بزنم غرغر کنم؟بعد از 2 سال 24ساعت دانلود کردن حالا 2-3 روز دندون رو جیگر گذاشتم.چقدر دیگه صبر کنم تا معلوم بشه قضیه چیه؟
(این مسئولای پشتیبانیش بس که با ادبن آدم روش نمیشه بهشون چیزی بگه.مخصوصا شیفت شبشون)
بعد مخابرات کلا به سرعت دانلود من چی کار داره!؟!:5:
به نظرم یه سوال از دوستی -اگر تویه منظقه خودتون دارید- بپرسید که اون هم چنین مشکلی داره یا نه؟ البته از یه شرکت دیگه باید سرویس بگیرن دوستتون...اگه اون هم مشکل داشت، پس مشکل از مخابراته..اما اگه مشکل نداشت، پس داتک مشکل داره...
بعد اینکه 2-3 بار زنگ بزنید بهشون...یعنی تویه شیفت های مختلف...بعضی مواقع یه شیفتشون کار آدم رو راه میندازه...

البته نمیشه گفت که همش تقصیر ایناس
بیشتر مواقع هم تمام مشکلات از طرف مخابرات هست
اینام کاره ایی نیست
وقتی اینترنت انحصاری باشه همینه دیگه

در اکثر مواقع ایراد از خودشونه...
مخابرات هر دقیقه روز که مشکل نداره!

AliROCK
15-04-2010, 15:36
سرعت دانلود از رپید افت شدید کرده برا باقیه هم همینطوره؟

sms11
15-04-2010, 18:53

به نظر من اینطوری هایی که شما میگی هم نیست
من خودم چندین بار شده که به پشتیبانی زنگیدم و گفتم چرا قطعه گفتند که اینترنت شما مشکلی نداره و اگه قطع شده به خاطر مرکز مخابراتیتون بوده که حتی چراغ status هم خاموش بوده
این مخابراته که انگولک میکنه.اگه فقط ایراد از داتک باشه شرکتای دیگه نباید مشکلی داشته باشن که گاهی اوقات همزمان با داتک مشکل دارن

mehraboun1985
16-04-2010, 16:49
به نظرم یه سوال از دوستی -اگر تویه منظقه خودتون دارید- بپرسید که اون هم چنین مشکلی داره یا نه؟ البته از یه شرکت دیگه باید سرویس بگیرن دوستتون...اگه اون هم مشکل داشت، پس مشکل از مخابراته..اما اگه مشکل نداشت، پس داتک مشکل داره...
بعد اینکه 2-3 بار زنگ بزنید بهشون...یعنی تویه شیفت های مختلف...بعضی مواقع یه شیفتشون کار آدم رو راه میندازه...

به نظر من اینطوری هایی که شما میگی هم نیست
من خودم چندین بار شده که به پشتیبانی زنگیدم و گفتم چرا قطعه گفتند که اینترنت شما مشکلی نداره و اگه قطع شده به خاطر مرکز مخابراتیتون بوده که حتی چراغ status هم خاموش بوده
این مخابراته که انگولک میکنه.اگه فقط ایراد از داتک باشه شرکتای دیگه نباید مشکلی داشته باشن که گاهی اوقات همزمان با داتک مشکل دارن

پرسیدم از کسی که از شرکت دیگه داره،همچین مشکلی نداشتن.البته فعلا که درست شده!سرعت رپید هم خوبه
حالا مشکل از کدوم بود آخرش هم معلوم نشد

Alireza.M67
18-04-2010, 10:45
دوستان این داتک وضعیت پینگش (ping) چطوره ؟
من واسه XBL می خوام ...
با 128 ش میشه راحت لایو بازی کرد ؟
راستی یارو زنگ زد گفت به محل ما فقط ویژه میده . راست میگه یا خالی میبنده ؟

reb
18-04-2010, 12:31
تست معمولی و با چی پی ان

charlize
21-04-2010, 11:19
دوستان سرعتتون مشکلی نداره؟!
راحت تویه نت کار میکنید؟؟
سرعت داناودتون ار آپلود سنترها خوبه؟؟ ( بخصوص رپیدشیر )

sms11
21-04-2010, 13:23

منکه مشکلی ندارم

SIMON137
21-04-2010, 13:23
من سرعتم کم شده ، تماس گرفتم ، گفت اختلال داریم

mostafaeshghi
21-04-2010, 23:29
شکر خدا مثل همیشه برقرار !

داش محسن شرمنده نتونستم جواب بدم !

ولی فردا یه سر کار دارم حتما اون موردی که گفتی را میپرسم و میام میگیم :)

mahan
22-04-2010, 10:29

سرعت که خوبه
ولی برای دانلود از رپیدشر باید از ساعت 8:30 -9 تا 5-6 بعد از ظهر رو بیخیال بشی .
تقریبا روزها نمیشه از رپیدشر دانلود کرد . بقیه سایتها رو نمیدونم
خودشون بهش میگن اختلال ... ولی خب :27:

athryal
23-04-2010, 10:55
خب من میخوام 2 باره 6 ماه بگیرم باید بریم شرکت؟ من به بانکامون زیاد اعتماد ندارم برا همین نمیخوام از نت پولو بریزم اگر تا خود داتک (خیابان ابن یمین) برید می تونید حضوری هم پرداخت کنید میگن که نمیشه ولی قبول می کنن، من دوستم همیشه خودش میره شارژه میکنه.

h_starboy
23-04-2010, 13:18
دوستان سرویس 512 ماهی 3 گیگ داتک چطوره ؟ سرعتش خوبه ؟
ضمنا شبا 1 تا 7 سرعت چطوریه ؟

King_90
25-04-2010, 20:41
دوستان من می خوام برم سراغ داتک اینرنت 512 داتک رو بگیرم.الان شاتل دارم اما واسه یه جای دیگه می خوام داتک رو انتخاب کنم.
من الان از شاتل راضیم با 128 که دارم اندازه 512 سرعت دانلود دارم.60 تا 64 میانگینشه.
به نظرتون اینرنت 512 داتک برای کسی که صرفا برای وب گردی باشه نه دانلود با حجم بالا خوبه ؟
مرسی.

zed2
28-04-2010, 13:41
بچه ها شما باسه دانلود فایل ها از فایل هاست ها مسئله ای دارین؟
در زمینه ارتباط چطور .؟ مشکل لود نشدن کامل تصاویر یا صفحات رو دارین ؟

sms11
28-04-2010, 17:49

از رپیدشیر که دانلود نمیکنه
در مورد سایر هاست ها هم تقریبا از همه دانلود میکنه.البته بیشتر دانلود من از سرور خودم هست و خیلی کمبود سرعت رو حس میکنم
اما مشکل یهو صفر شدن سرعت هست که گاهی اقات اتفاق مییوفته

راستی مصطفی رفتی شرکت؟خبری نشد؟چیزی فهمیدی؟

DaRiOuShJh
28-04-2010, 20:49
من هفته ی پیشم زنگ زدم گفتم رواز سرعته دانلود از رپید شیر و ... پکیده
گفتن کاریش نمیشه کرد و از سپاه دستور رسیده!×!

بهشون میگم خوب دیگه چرا اسمه اینو میزارید نامحدود و پوله نامحدود رو میگیرید! میگن سیاسته شرکته و مشکل از ما نیست

کلا اراذلی هستن برای خودشون

حالا ببینم منم از این دوره که تموم شد بشه محدود بگیرم

حیف این همه پول برای مودم و .... اش دادیم وگرنه وایمکس بهتر بود باز

کلا این چند روزه هم که دیگه کلا ترکیده روز ها! امروز صفحه هم باید 6-7 رفرش میکردم تا باز کنه

sms11
29-04-2010, 00:24
گفتن کاریش نمیشه کرد و از سپاه دستور رسیده
واقعا اینو گفت یارو؟

charlize
29-04-2010, 00:34
+
از رپیدشیر که دانلود نمیکنه
در مورد سایر هاست ها هم تقریبا از همه دانلود میکنه.البته بیشتر دانلود من از سرور خودم هست و خیلی کمبود سرعت رو حس میکنم
اما مشکل یهو صفر شدن سرعت هست که گاهی اقات اتفاق مییوفته

دوستان با خرید یه vp n، مشکل رو کامل حل کنید!
من بعد 3 ماه اکانت رپید گرفتم...اینقدر سرعت فاجعه بود(کلا روزی 2 ساعت میشد دانلود کرد و بقیش 0 بود سرعت!) که خواستم برم دعوا با یارو که این اکانتت مورد داره!: دی
اما یه تست کردم با vp n و کاملا جواب گرفتم و الان بدون مشکل دانلود میکنم..

گفتن کاریش نمیشه کرد و از سپاه دستور رسیده!×!

آقا مطمئنی این رو گفته؟!
خیـــلی بعیده که این رو بگه مگه اینکه یارو اخراج شدن رو طلب کنه!!!

DaRiOuShJh
29-04-2010, 13:08
واقعا اینو گفت یارو؟

فکر کنم گفت مخابرات ولی باز فرقی نداره جفتش یکیه الان
در هر صورت پوله ما هست که این وسط داره حروم میشه

بگزریم

دوستان با خرید یه vp n، مشکل رو کامل حل کنید!
من بعد 3 ماه اکانت رپید گرفتم...اینقدر سرعت فاجعه بود(کلا روزی 2 ساعت میشد دانلود کرد و بقیش 0 بود سرعت!) که خواستم برم دعوا با یارو که این اکانتت مورد داره!: دی
اما یه تست کردم با vp n و کاملا جواب گرفتم و الان بدون مشکل دانلود میکنم..

من سرویس های مختلفی رو تست کردم با داتک سرعت نگزفتم از کدوم شرکت گرفتی برادر؟ تو پروفایلم بگو بی زحمت
این آن اسپیدمون هم تخته شد اوضاع خرابه

SIMON137
29-04-2010, 13:30
این آن اسپیدمون هم تخته شد اوضاع خرابه
جدا ؟ ببین آه من گرفتت :21:
برا منم یک مدتی بد بود ولی الان خوبه

DaRiOuShJh
29-04-2010, 14:21
برای من که کلا دیگه رپیدشیر سرعتم خراب شده
مجبورم هی 2-3 گیگ اینا بکشم رو هاستم از اون دانلود کنم

DaRiOuShJh
29-04-2010, 15:21
همممممممممم
با این وضعه قیمت های اینجا:

هم که به نظر معقولانه نمیاد بخوام اینترنت نامحدود رو عوض کنم محدود بگیرم
زده 128 با 3 گیگ محدودیت حجمی ماهی 15 حدودا

باز میصرفه من که ماهی حدودا 30 گیگ به بالا دانلود میکنم ماهی 27 اینا بدم؟ ها؟

اینیکی هم باز گرونتره

من فقط نمیدونم این آسیا تک شباش رایگانه یا نه

sms11
29-04-2010, 22:27
داریوش جون اگه نظر منو میخوای میگم که سفت به همین اینترنتی که داری بچسب.اگه پورتتو از دست بدی حالا حالا ها دیگه گیرت نمیاد
از ما گفتن
ضمن اینکه با یکی دو روز کم شدن سرعت که نمیشه شرکت عوض کرد
اگه از وی پی ان استفاده کنی به راحتی میتونی دانلود کنی با سرعت بالا
اگرم که سرور داری که میتونی فایلتو به سرور منتقل و از اونجا دانلود کنی
به همین سادگی[COLOR="Silver"]

DaRiOuShJh
30-04-2010, 11:56
مرسی
نه این پایین اومدنه سرعت که گویا همگانیه باز
مسنکه این دفه شتر کابله اینترنتشون رو جوییده!×!

ولی کلا از اینکه سرعته رپید شیر رو تو روز داتک حدوده 12 ساعت صفر کرده شاکیم
منم که تقریبا همه ی دانلودم از رپید شیر هست

بعد ما که سر در نیاوردیم
ملت میگن ماهی 10 میدیم بعد تو همون شبونشون 2-3 گیگ دانلود میکنن فقط!×! خالی میبندن یعنی؟ بعد ما با ماهی 30 زور بزنیم با این وضع به یه گیگ هم نمیرسه تو 24 ساعت

تازه این همه پی سی روشنه و ...

mehraboun1985
30-04-2010, 22:34
این قضیه کم شدن سرعت ، یکی در میون قطع شدن ، اینکه روزها!! از رپیدشر دانلود نمیکنه وقتیم میکنه سرعتش افتضاحه ،قراره دائمی باشه؟یا برطرف میشه؟
اگه کسی خبری چیزی داره بگه.اگه قراره این بساط همیشگی بشه دیگه سرویسم رو تمدید نکنم.
آخه آدم این همه خرج کنه آخرشم این نصیبش بشه که نمیشه.

DaRiOuShJh
01-05-2010, 00:18
کم شدنه سرعت که تا حدودی سرتاسریه ممکنه حل شه ولی اون قطع شدنه سرعت از رپیدشیر رو زنگ زدم گفتن همینطوری قراره بمونه

charlize
01-05-2010, 00:34
بعد ما که سر در نیاوردیم
ملت میگن ماهی 10 میدیم بعد تو همون شبونشون 2-3 گیگ دانلود میکنن فقط!×! خالی میبندن یعنی؟ بعد ما با ماهی 30 زور بزنیم با این وضع به یه گیگ هم نمیرسه تو 24 ساعت
تازه این همه پی سی روشنه و ...
این حرف واقعا جای فکر داره!
با کدوم سرویس اینطوری دانلود میکنن؟؟؟
ما الان علاوه بر پول نت، باید کلی پول برق هم بدیم(بسلامتی با حذف یارانه ها، رقم قبض ها هم کهکشانی میشه!!)
اگه قرار باشه شب روشن باشه فقط کامپیوتر و کمتر از این حالت پول بدیم و بیشتر دانلود کنیم؛ خب مگه مجبوریم که با همین شیوه پیش بریم؟!

سرعت دانلود از رپید هم فقط با vp n درست میشه...
این صحبت های من با یکی از همکارهای پشتیبانیه:
+ : من
* : پشتیبانی

+ : آقا چرا سرعت دانلود از سایتهایی مثه رپیدشیر پایینه؟؟
* (یارو با کمال پر رویی) مشکل از خود رپیده!!!
+ اما با vp n دارم راحت دانلود میکنم از رپید من!
* پس چرا زنگ میزنی؟! از همون استفاده کن دیگه!!!
: دی

denilson
01-05-2010, 08:20
من تو شرکت adsl 512 دارم نسبتا خوبه ولی تو خونه آسیاتک دارم به نظرم بهتره سرعتش که نسبتا خیلی بالاتره
ولی کلا مشکل داتک روی سرویس ipw شه من مودمشو روی 7 32 بیت نصب کردم ولی رو 64 بیت نصب نمیشه بهشونم که زنگ میزنم راحت یه نه میگن و میگن نصب نمیشه خوب الان یواش یواش اکثر ویندوزها داره میشه 7 پس ار این به بعد مردم باید چکار کنند نباید سرویس وایرلس داشته باشند.

DaRiOuShJh
01-05-2010, 13:59
این حرف واقعا جای فکر داره!
با کدوم سرویس اینطوری دانلود میکنن؟؟؟
ما الان علاوه بر پول نت، باید کلی پول برق هم بدیم(بسلامتی با حذف یارانه ها، رقم قبض ها هم کهکشانی میشه!!)
اگه قرار باشه شب روشن باشه فقط کامپیوتر و کمتر از این حالت پول بدیم و بیشتر دانلود کنیم؛ خب مگه مجبوریم که با همین شیوه پیش بریم؟!

سرعت دانلود از رپید هم فقط با vp n درست میشه...
این صحبت های من با یکی از همکارهای پشتیبانیه:
+ : من
* : پشتیبانی

+ : آقا چرا سرعت دانلود از سایتهایی مثه رپیدشیر پایینه؟؟
* (یارو با کمال پر رویی) مشکل از خود رپیده!!!
+ اما با vp n دارم راحت دانلود میکنم از رپید من!
* پس چرا زنگ میزنی؟! از همون استفاده کن دیگه!!!
: دی

هه هه هه
فکر کنم اکثرا از این صبا نت استفاده میکنن که شباش رایگانه و سرعتش تا 500 اینا هم بالا میره
ولی واقعا ناجوانمردیه
منم این سیستمم بنده خدا فقط تو ماه کلا 3-4 بار اونم 2-3 ساعت هر دفه خاموش میکنم

این همه هزینه آخرشم حجمه دانلودمون به یه گیگ تو 24 ساعت نرسه یه نمه زیادی نموره:13:

یه هزینه ی وی پی اونه دیگه هم که داره اضافه شده (یعنی اشافه شده بود تا الان مقاومت کردیم ولی دیگه نم نم راهی نداره گویا)

حالا باز خدا رو شکر این هاستمون رو داریم میکشیم روش ولی وانم هی باید باشم 2-3 روز یه باز 3 گیگ اینا بکشم روش از سرور خرمون رو نگیرن پهنای باندمون هم خسته میشه با این اوضاع

من تو شرکت adsl 512 دارم نسبتا خوبه ولی تو خونه آسیاتک دارم به نظرم بهتره سرعتش که نسبتا خیلی بالاتره
ولی کلا مشکل داتک روی سرویس ipw شه من مودمشو روی 7 32 بیت نصب کردم ولی رو 64 بیت نصب نمیشه بهشونم که زنگ میزنم راحت یه نه میگن و میگن نصب نمیشه خوب الان یواش یواش اکثر ویندوزها داره میشه 7 پس ار این به بعد مردم باید چکار کنند نباید سرویس وایرلس داشته باشند.

برادر درایور ایناش باید دانلود شه
کلا خودشون با یه نه گفتن از سرشون باز میکنن

SIMON137
02-05-2010, 13:56
دو روز مرکز کاشانی قطع بود !!!
هیییییییییییییی ای خدا ، این پولایی که میدم کجا میره

reb
02-05-2010, 17:00
هر کاری یه راهی داره باید گشت بهترین راه رو انتخاب کرد.
سر کار ما داتک داریم مسول شبکه از اون بیلمزهاست جای شرکت که عوض شد رفت از داتک گرفت سوال هم که کردیم گفت فقط داتک پورت خالی داشت راست و دروغش با خودش واسه من هم فرقی نمیکنه که از کجا باشه فوقش ایمیلی میاد اتچ نقشه داره و یا میفرستم که باز احتمالا اتچ داشته باشه که با دایال آپ هم کارم راه میافته هیچی هم واسه دانلود ندارم کلا بیخیالشم ولی خونه پارس دارم با دانلود های زیاد رفتم تو بحرش راهش رو پیدا کردم دانلود ها هم همش اکثرا رپیده بعضی وقتها تورنت حالا واسه نمونه دیشب که پارس قاط زده بود و دانلود هی وایمیستاد و چند بار هم دیسکانکت شده رو میزارم ببینید.
این ریز مصرف تایم مجانیه:

اینم از رپید:

حالا توصیه من به شما هم اینه که هزینه الکی نکنید چی پی ان و امثال ذلک اصلا احتیاجی نیست بگردید دنبال باگهای داتک حتما داره همت کنید گیر میارید.

reb
03-05-2010, 16:30
پینگ امروز خوبه سرعت هم خوبه.

DaRiOuShJh
03-05-2010, 20:23
بچه ها اوضاع یه نمه زیادی خرابه
بعد از 5 روز تنها 2 گیگ دانلود داشتم!×! در حالی که باید 6 گیگ میگرفتم حدودا!!!!

مدرک:

sms11
04-05-2010, 10:10
بچه ها اوضاع یه نمه زیادی خرابه
بعد از 5 روز تنها 2 گیگ دانلود داشتم!×! در حالی که باید 6 گیگ میگرفتم حدودا!!!!

مدرک:

خودتو ناراحت نکن داریوش جان
بلاخره همیشه از این مشکلات همیشه هست
راستی داریوش در صفحه ایی که نشون دادی اون برنامه ایی که باز هست برنامه ایی هست که تلویزیون کشر های دنیا رو میگیره؟
من دنبال یه همچین برنامه ای هستم که تقریبا کار همین ماهواره رو انجام بده
برنامه اینجوری سراغ نداری؟

DaRiOuShJh
04-05-2010, 10:44
آخه بابا خیلی وقته همچینه ها
حیفه این همه وقت که کامیپوتر رو روشن گزاشتم
اون برنامه ی پشتی دی وی بی دریم هست برای ماهـــواره هست
برای کانال های اینترنتی والا با این سرعته مزخرفمون برنامه ای رو تست نکردم ولی همین softpedia و brothersoft اینا زیاد باید داشته باشن
یه برنامه نیم وجبی قبلنا گزاشته بودم تو بلاگم که فقط شبکه های داخلی رو از اینترنت میگرفت

sms11
04-05-2010, 11:57
آخه بابا خیلی وقته همچینه ها
حیفه این همه وقت که کامیپوتر رو روشن گزاشتم
اون برنامه ی پشتی دی وی بی دریم هست برای ماهـــواره هست
برای کانال های اینترنتی والا با این سرعته مزخرفمون برنامه ای رو تست نکردم ولی همین softpedia و brothersoft اینا زیاد باید داشته باشن
یه برنامه نیم وجبی قبلنا گزاشته بودم تو بلاگم که فقط شبکه های داخلی رو از اینترنت میگرفت

با همون برنامه که داری و بدون داشتن دیش و از طریق اینترنت نمیشه کانال های ماهواره رو گرفت؟

DaRiOuShJh
04-05-2010, 13:26
نه متاسفانه
این برنامه ها برای سخت افزار های DV B درست شدن کلا

DaRiOuShJh
05-05-2010, 18:50
واقعا سرعته رپید شیر رو ترکوندن شدید ها

من فایل ها رو کشیدم رو سروره خودم دارم دانلود میکنم تا الان تو 29 ساعت 1.8 گیگ دیتا ترسنفر داشتم (با 128 ) ولی مستقیم تو 6 روز فقط 2. گیگ گرفته بودم!×!

شما در چه حالید بچه ها؟

اینطور که معلومه به جای اکانت خالی باید شریک شیم سرور دانلود هم بخریم

shahab_f
05-05-2010, 19:28
4Shared رو هم که فـیلتر کردن !!!
دیوونن بابا اینا !

charlize
05-05-2010, 23:55
واقعا سرعته رپید شیر رو ترکوندن شدید ها
افتضاحه!
من دو سه روزه vp n هم ندارم و نابود شدم!

4Shared رو هم که فـیلتر کردن !!!
دیوونن بابا اینا !

مگه شک داشتید؟!