PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

zed2
27-03-2009, 19:37
اولا حتما به تاچیک زیر یه سری بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفکر کنم بیشتر سوالتو جواب داده
اما اینو اول بگم که از بچه ها تو تاپیک اینترنت پر سرعت بپرس کسی از منطقه شما اینترنت گرفته یا نه؟
ببین اولا کدوم سرکتا منطقه شما رو ساپورت کرده و کدوم از همه بهتره
مودم هم به نظرم asus 602 بگیر که با بیشتر شرکتا میخونه.
به نظرم خودت هم بگیری بهتره
سرعت دانلود 256 حدود 32 هست و 128 هم حدود 12است

می گم چرا بخش رو معرفی کردی؟؟؟؟؟:18:

به این تاپیک مراجعه کنید برای اشنایی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در این تاپیک عم چند مقاله در این مورد موجود است که بهتر است مطالعه کنید

به به تو این تعطیلات چه حالی میده، بدون محدودیت سرعتم خدایی تو تمام روز خوبه، من 4-5 روزم رفتم مسافرت همینطور گذاشته بودم دانلود کنه خوشبختانه اصلا dc هم نشد :)، کلا خیلی حال میده، کاش همیشه اینطوری بمونه :(
چند روز دیگر که ادارات باز شه دوباره به روال عادی بر می گرده و پیک های ترافیک شروع میشه
( ولی ان موقع زیاد ترافیک نکن بزار دیگران نفس بکشن:31:)
یک استراحت به هاردت بده ....همچنین ویندوز ....کند می شن ها

milky way
27-03-2009, 21:40
اینترنتم نابود شد واقعا دارم شاخ در میارم، فقط منتظر بودن من اینجا از اینترنت تعریف بکنم تا گند بخوره توش نمیدونم دوباره چرا نابود شد.

sms11
27-03-2009, 23:13
می گم چرا بخش رو معرفی کردی؟؟؟؟؟:18:

به این تاپیک مراجعه کنید برای اشنایی
در این تاپیک عم چند مقاله در این مورد موجود است که بهتر است مطالعه کنید

چند روز دیگر که ادارات باز شه دوباره به روال عادی بر می گرده و پیک های ترافیک شروع میشه
( ولی ان موقع زیاد ترافیک نکن بزار دیگران نفس بکشن:31:)
یک استراحت به هاردت بده ....همچنین ویندوز ....کند می شن ها

شرمنده یه اشتباه لپی پیش اومده .من میخواستم بخش راه اندازی اینترنت در سه سوت که توسط محسن خان خان :31: زده شده رو معرفی کنم اشتباهی کل بخش رو معرفی کردم
از دوستمونم معذرت خواهی میکنم.
خلاصه اشتباه از من بود که ماشالا زد2 خان درستش کردن

sms11
27-03-2009, 23:15
اینترنتم نابود شد واقعا دارم شاخ در میارم، فقط منتظر بودن من اینجا از اینترنت تعریف بکنم تا گند بخوره توش نمیدونم دوباره چرا نابود شد.

والا نمیدونم چرا این اینترنت شما مثه ضربان نبض هی بالا و پایین میره
برای ما که همچنان مثه روال سابق هست خداروشکر

nikaan
28-03-2009, 20:08
یه سوال اون عددی که قسمت چپ نمودار میزنه چیه؟ بیشترین مقدار پهنای بانده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
بازم یه سوال دیگه:31::31::31:

برای من توی du meter مقدار دریافتم رو بیشتر از ارسالم میزنه ولی توی local area connection بلعکس همینو میزنه :13::13:

در ضمن من مقدار upload برنامه هام رو کم کردم :20:

سلام

بچه ها خیلی نامردید تا به من بدبخت رسید دیگه جواب سوالمو نمیدید؟:45:

حالا اگه اینجا ممنوعه یه پیام خصوصی یا یه دونه لینک تاپیکی:43:
آخه من تازه کارم توی فروم ها :43:
این سرچشم (search)که به درد باباش می خوره:37:

در ضمن اون لینک مقالات اینترنت برای یه سوالی که از قدیم ندیما داشتم به دردم خورد دست آقای zed2 درد نکنه (مرسی):20::20::20:

shahi-007
29-03-2009, 10:51
آقا من 256 adsl داتک دارم. یه دفعه از دیروز دیگه نمی تونم آپلود کنم. با چند تا کامپیوتر و در حالات مختلف امتحان کردم نشد که نشد

به شرکتشم زنگ می زنم هر کاری می گه می کنم و لی بازم نمی شه. کسی راه حلی نداره

reb
29-03-2009, 11:11
آقا من 256 adsl داتک دارم. یه دفعه از دیروز دیگه نمی تونم آپلود کنم. با چند تا کامپیوتر و در حالات مختلف امتحان کردم نشد که نشد

به شرکتشم زنگ می زنم هر کاری می گه می کنم و لی بازم نمی شه. کسی راه حلی نداره
توی مودم ببین سرعت Upstream رو چند نوشته

sms11
31-03-2009, 09:30
بچه ها امروز که داره برف میاد نمیدونم چرا سرعتم بیشتر شده.داتک مثه اینکه تازه یادش افتاده عیدی بده و یا شاید به خاطر برف هست.اگه به خاطر برف باشه امیدوارم هرروز برف بیاد
امروز سرعت خیلی خفن شده
برای شما چی؟

sms11
31-03-2009, 09:36
ویرایش شد...

patomatoki
02-04-2009, 23:24
آقایون اینجا کسی از داتک تو مرکز مخابراطی اکبری با پیش شماره های 7732-7733-7734-7735-7796-... استفاده میکنه؟
اگه کسی داره بگه سرعت و پینگ تایمش چجوریاس؟
البته اگه سرعت 256 دارین حتما سرعت دانلود و پینگ آی پی 4.2.2.4 رو بگین ممنون میشم
فقط همین مرکز اکبری مد نظرمه (اگه فاصله تا مرکز یا حدود خیابونی که دارید از adsl داتک استفاده میکننین بگین بهتر میشه)

nikaan
03-04-2009, 12:05
آقایون اینجا کسی از داتک تو مرکز مخابراطی اکبری با پیش شماره های 7732-7733-7734-7735-7796-... استفاده میکنه؟
اگه کسی داره بگه سرعت و پینگ تایمش چجوریاس؟
البته اگه سرعت 256 دارین حتما سرعت دانلود و پینگ آی پی 4.2.2.4 رو بگین ممنون میشم
فقط همین مرکز اکبری مد نظرمه (اگه فاصله تا مرکز یا حدود خیابونی که دارید از adsl داتک استفاده میکننین بگین بهتر میشه)

سلام
من مرکزم اکبریه و 256 داتک دارم

سرعت دانلودم با دانلود منیجر توی ساعات اداری متوسط حداقل بین 27 تا 28 کیلوست و در ساعات غیر

اداری و روزهای تعطیل 29 تا 30 کیلوست

با تورنت هم توی ساعات اداری 19 تا 20 کیلو و در ساعات غیر اداری 25 کیلو دان دارم

در ضمن چند صفحه عقب تر تست سرعتم رو گذاشتم میتونی ببینی(صفحه 97 پست 965) در ضمن این تست توی تعطیلاته که سرعت خیلی خوب بود

من خونمون میدون شاهده

پینگ :

F:\Users\nikan>ping 4.2.2.4
Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=541ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=316ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=170ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=235ms TTL=234
Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss)
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 170ms, Maximum = 541ms, Average = 315ms

البته داشتم دان میکردم و دانم هم برام مهم بود برای همین نمی تونستم قطعش کنم

patomatoki
03-04-2009, 17:43
ایول بچه میدون پروین
منم چهارراه گیو (سیدالشهدا) هستم
حالا یه چند تا سوال دیگه :
چند ماهه ازشون سرویس داری؟
متوسط پینگ وقتی هیچ دانلودی نداری رو همون سرور level3 چنده؟( بازم 4.2.2.4 رو پینگ کن ) چون بازی آنلاین واسم مهمه
متوسط دانت تو مدتی که adsl گرفتی چند درصد نوسان داره؟
قطعی هاش چقده؟ روزی 2-3 بار نباشه؟
پشتیبانیشون چجوریاس؟ این منطقه رو اذیت نمیکنن یا با این منطقه مشکل ندارن که ها؟
واسه قرارداد و رانژه چند روز لفتش میدن؟
من اول از پارس آنلاین بعد از آسیاتک داشتم الانم از لایزر دارم چون قیمت واسم مهمه
بعد 2-3 سال هنوز شرکت با کیفیت ندیدم (ایجا ایرونه آخه) نکنه چنج کنم رو داتک بعدش پینگش بالاتر بره و سرعتش کمتر؟
می خوام 512 بگیرم
بچه محلی کن و راهنمایی کن بینیم به صرفه است تا از لایزر قطع کنم بیام رو داتک؟
ایووووول

sms11
03-04-2009, 19:15
بروبچ داتکی موعود فرا رسید و از فردا داتک به احتمال زیاد نرخ های جدید و سرویس های جدید رو اعلام میکنه.
به محض اینکه کسی چیزی از سرویس های جدید و تعرفه جدید فهمید(چه تو سایت زدن چه زنگ زدید به بخش فروش)ما رو هم از اطلاعاتتون بی نصیب نزارید

nikaan
04-04-2009, 09:52
F:\Users\nikan>ping 4.2.2.4
Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=168ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=163ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=162ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=164ms TTL=234
Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 162ms, Maximum = 168ms, Average = 164ms

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
همه اینا رو توی ساعات اداری گرفتم

من تازه گرفتم (بهمن 87)

والا نوسان سرعت هم فقط برای فایل های تورنته اونم بخاطر اینکه محدودش کردن:41:

متوسط دانم هم حداقل حدود 25 تا 26 کیلو رو داشتم

قطعی هم توی این مدتی که من گرفتم کلا 3 بار بود اونم قبلش اس ام اس دادند و گفتند سرویست از ساعت 12 شب تا 6 صبح قطع خواهد شد (همشون هم توی همین ساعات بود)

در مورد رانژه هم ، یک هفته طول میکشه

در مورد پشتیبانی هم از بقیه بچه ها بپرسی بهتره چون من تا حالا مشکلی نداشتم که بخوام با پشتیبانی تماس بگیرم

در ضمن اون موقع که من می خواستم بگیرم گفتند توی مرکزتون 6 تا پورت بیشتر خالی نداریم

zed2
04-04-2009, 18:27
بروبچ داتکی موعود فرا رسید و از فردا داتک به احتمال زیاد نرخ های جدید و سرویس های جدید رو اعلام میکنه.
به محض اینکه کسی چیزی از سرویس های جدید و تعرفه جدید فهمید(چه تو سایت زدن چه زنگ زدید به بخش فروش)ما رو هم از اطلاعاتتون بی نصیب نزارید

خوب من بعد از چند روز دوباره امدم.
خوب اول از همه که سیستم پرداخت اینترنتی من قات زده بود دوبل سوبل حساب کرده بود هزینه هارو کفم برید:18:
هر چی زنگ زدم فایده نکرد اخرش رفتم خود شرکت بعد از 1 ساعت سخنرانی و محاسبات عددی فهموندم هزینه ای که می گیرین زیاد بید بالاخره رفتن باگ سیستم رو رفع کردن و رفتم تمدید کردم.ظاهرا تنها من هم نبودم یک چند نفر دیگر هم این مشکل رو داشتن :18:
در مورد قیمت جدید 2 هفته دیگر .....( تا ان موقع هم سرویس جدید نمی گیرن) شما تک کاربره ها خوش باشین تا ان موقع:19:( من تک کاربره می خوام)

sms11
04-04-2009, 18:57
خوب من بعد از چند روز دوباره امدم.
خوب اول از همه که سیستم پرداخت اینترنتی من قات زده بود دوبل سوبل حساب کرده بود هزینه هارو کفم برید:18:
هر چی زنگ زدم فایده نکرد اخرش رفتم خود شرکت بعد از 1 ساعت سخنرانی و محاسبات عددی فهموندم هزینه ای که می گیرین زیاد بید بالاخره رفتن باگ سیستم رو رفع کردن و رفتم تمدید کردم.ظاهرا تنها من هم نبودم یک چند نفر دیگر هم این مشکل رو داشتن :18:
در مورد قیمت جدید 2 هفته دیگر .....( تا ان موقع هم سرویس جدید نمی گیرن) شما تک کاربره ها خوش باشین تا ان موقع:19:( من تک کاربره می خوام)

چرا تا دو هفته دیگه؟خودت ازشون پرسیدی؟
مگه نگفتن بعد عید مشخص میشه؟
چرا تا اون موقع خوش باشیم؟ مگه بعد از اون موقع قرار تک کاربره ها تبدیل به چند کاربره بشن؟

zed2
04-04-2009, 19:40
چرا تا دو هفته دیگه؟خودت ازشون پرسیدی؟
مگه نگفتن بعد عید مشخص میشه؟
چرا تا اون موقع خوش باشیم؟ مگه بعد از اون موقع قرار تک کاربره ها تبدیل به چند کاربره بشن؟
رفتم پرسیدم:جواب های که رسما دادن این بود که تا زمان تعیین قیمت های جدید اشتراک جدید نمی دن و گفتش که 2 هفته دیگر مشخص میشه
اینها رو از لحن حرفهاش می امد
یا چند کاربره میدن....حجمی میدن .....یکجوری حرف می زد که نمی شد جواب دقیق گرفت.
فعلا که من دو بام یک هوام.

akhoond
04-04-2009, 20:37
رفتم پرسیدم:جواب های که رسما دادن این بود که تا زمان تعیین قیمت های جدید اشتراک جدید نمی دن و گفتش که 2 هفته دیگر مشخص میشه
اینها رو از لحن حرفهاش می امد
یا چند کاربره میدن....حجمی میدن .....یکجوری حرف می زد که نمی شد جواب دقیق گرفت.
فعلا که من دو بام یک هوام.
امیدوارم سرویس های معقولی بده ، دلم لک زده واسه دان :13:
استاد زد ؟
اون بحثی بود که تو پ خ داشتیم در مورد داتک ، که چطوری داره 512 رو این قدر ارزون می ده ، اگه اون جوریه ، الآن هم که داره کلی ارزون می ده ، پس چرا داره گور خودشو می کنه ؟ :18:

*** سلام به همگی ، عید همگی هم مبارک ، از دوستان هم تشکر جات می کنم برای تبریکات تفلد بنده ، ببخشید یه چند وقتی نبودم :11: ***

مخلصیم :10:

zed2
04-04-2009, 21:41
امیدوارم سرویس های معقولی بده ، دلم لک زده واسه دان :13:
استاد زد ؟
اون بحثی بود که تو پ خ داشتیم در مورد داتک ، که چطوری داره 512 رو این قدر ارزون می ده ، اگه اون جوریه ، الآن هم که داره کلی ارزون می ده ، پس چرا داره گور خودشو می کنه ؟ :18:

*** سلام به همگی ، عید همگی هم مبارک ، از دوستان هم تشکر جات می کنم برای تبریکات تفلد بنده ، ببخشید یه چند وقتی نبودم :11: ***

مخلصیم :10:
خوب مگه الان بد خدمات میده نسبت به قیمتش که می گی بعد از تغییر تعرفه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمی دونم چرا....شاید دیده اینجوری داده بیشتر از اینکه طرفدار پیدا کنه شاکی پیدا کرده تصمیم گرفته عوض کنه....
حالا دو هفته دیگر یعنی ماه اردیبهشت....کی میره این همه راه رو......

akhoond
04-04-2009, 21:51
خوب مگه الان بد خدمات میده نسبت به قیمتش که می گی بعد از تغییر تعرفه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمی دونم چرا....شاید دیده اینجوری داده بیشتر از اینکه طرفدار پیدا کنه شاکی پیدا کرده تصمیم گرفته عوض کنه....
حالا دو هفته دیگر یعنی ماه اردیبهشت....کی میره این همه راه رو......
بله ، درسته شاکی زیاد داره ( مصطفی نبینه ها ، میاد شاکی می شه باز :31: ) اما جایی فکر نمی کنم پورت خالی داشته باشه ، پورت هاش رو زمین نباید بمونه ، یه نگاه بندازید ، می بینید که تنها شرکتی که داره نا محدود با قیمت خوف می ده همینه ، غیر از اینه ؟
فکر می کنم خیلی ها اختلاف 100 تومانی 512 رو بی خیال نشن واسه کیفیت بهتر ، می شن ؟
چشم به هم بزنی ، گذشته ، مثل همین 2 هفته که گذشت ... :8:
مخلصیم :10: :11:

sms11
04-04-2009, 22:27
معین فکر کردی رات میدیم بیایی داتک دانلود کنی.تو بیایی نمیزاری اینترنت به ما برسه
من بهشون میگم پول بیشتر بگیرن و لیاین معینو راه ندن تو داتک
اما جدا از شوخی امیدوارم خیلی زیاد نکنه و بزاره من به زندگیمون(دانلودامون)برسیم.
اگه داتک نباشه باید دنبال یه شرکت دیگه باشیم
منم میگم یهو نمیاد خیلی زیاد کنه

Ship Storm
06-04-2009, 10:53
بروبچ یه تاپیک زدم بیاین ببینید چطوره :31:

معرفی برترین کشورهای دنیا از نظر سرعت دانلود و آپلود فایل از سایت SpeedTest.Net (برسی کلی به همراه توضیحات)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ashkan_mc
07-04-2009, 18:10
256 داتک سرعت دانلودش چقدره ؟؟؟ میشه باهاش تورنت بازی هم کرد ؟؟؟

nikaan
07-04-2009, 18:16
256 داتک سرعت دانلودش چقدره ؟؟؟ میشه باهاش تورنت بازی هم کرد ؟؟؟

سلام
سرعت دانلود تورنت رو از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر محدود میکنه (یعنی توی ساعات اداری)

سرعت میرسه به 1 الی 2 کیلو بایت بر ثانیه(اما با دانلود منیجر 25 کیلو رو توی همین ساعات دان داری)

بعد از این ساعات سرعت دانلود تورنت خوب میشه میرسه به 22 تا 25 کیلو

sms11
11-04-2009, 18:17
بروبچ داتکی از شرکت چه خبر؟ کسی زنگ نزده؟خبری ندارید؟

SuNb0y
11-04-2009, 18:35
بچه ها چرا توی سایت داتک سرویس حجمی نداره و یا مشخص نکرده ؟

mostafaeshghi
11-04-2009, 19:20
بروبچ داتکی از شرکت چه خبر؟ کسی زنگ نزده؟خبری ندارید؟

نه هنوز که خبری نیست !

توسایت که من هر روز میرم خبری نشده و در یک تماس تلفنی هم چیزی دستگریم نشد جز مؤکول کردن به هفته های آتی !

به هر حال کسی خبر دار شد ! معطلش نکنه بیاد اینجا بگه !

SuNb0y
11-04-2009, 21:14
دوستان من بعد از بررسی فراوان تصمیم گرفتم سرویس 512 داتک را بگیرم و ماهی 50 هزار تومان هم هزینه بدم ! چندتا سوال قبل از خرید داشتم :

1. محدودیت سرویس چه قدر است؟

2. افت سرعت در شاتل دیده می شود؟

3. پرداخت آنلاین در داتک تحت پوشش کدام بانک ها می باشد؟

4.کلا از داتک راضی هستید؟

مرسی عزیزان داتکی :d

sms11
11-04-2009, 22:08
دوستان من بعد از بررسی فراوان تصمیم گرفتم سرویس 512 داتک را بگیرم و ماهی 50 هزار تومان هم هزینه بدم ! چندتا سوال قبل از خرید داشتم :

1. محدودیت سرویس چه قدر است؟

2. افت سرعت در شاتل دیده می شود؟

3. پرداخت آنلاین در داتک تحت پوشش کدام بانک ها می باشد؟

4.کلا از داتک راضی هستید؟

مرسی عزیزان داتکی :d

دوست عزیز با این برنامه جدید که داتک راه انداخته فکر نمیکنم به کسی دیگه 512 تک کاربره بده و احتمالا به شما 512 چند کاربره میده که قیمتش 90 تومن هست
من تک کاربشو دارم
1-سرویس های داتک نامحدود هست.هرچقدر حال میکنی دانلود کنی
2-افت سرعت در شاتل؟چه ربطی به داتک داشت؟اگه منظورت افت سرعت در داتکهست که برای همه شرکتا افت سرعت داریم.و این با توجه به فاصلتون از مرکز مخابراتی معلوم میشه
3-فکر میکنم سایتایی که عضو شتاب باشن رو قبول کنه.زیاد در این مورد اطلاعاتی ندارم
4-کلا از داتک راضی هستم

SuNb0y
11-04-2009, 22:10
دوست عزیز با این برنامه جدید که داتک راه انداخته فکر نمیکنم به کسی دیگه 512 تک کاربره بده و احتمالا به شما 512 چند کاربره میده که قیمتش 90 تومن هست
من تک کاربشو دارم
1-سرویس های داتک نامحدود هست.هرچقدر حال میکنی دانلود کنی
2-افت سرعت در شاتل؟چه ربطی به داتک داشت؟اگه منظورت افت سرعت در داتکهست که برای همه شرکتا افت سرعت داریم.و این با توجه به فاصلتون از مرکز مخابراتی معلوم میشه
3-فکر میکنم سایتایی که عضو شتاب باشن رو قبول کنه.زیاد در این مورد اطلاعاتی ندارم
4-کلا از داتک راضی هستم
ببخشید منظورم داتک بوده ... می شه درباره طرح جدید توضیح بدید ... در ضمن داتک سرویس حجمی نداره؟

mostafaeshghi
11-04-2009, 23:48
ببخشید منظورم داتک بوده ... می شه درباره طرح جدید توضیح بدید ... در ضمن داتک سرویس حجمی نداره؟

ایشون هم در مورد داتک و همچنین در تاپیک خود این شرکت پاسهتون را دادند !

هنوز طرح جدید اعلام نشده و قراره سرویسهای حجمی قرار است اضافه کند ولی هنوز چیزی اعلام نکرده و دوستان هم مشتاقانه منتظر این خبر هستیم

در اسرع وقت خبرهایش در همین تاپیک اعلام میشه !

SuNb0y
12-04-2009, 12:11
در هر صورت توی منطقه ی ما داتک بهترینه فقط دوتا سوال دیگه ... به خدا شرمنده ام !

1. مودم 3com داتک را پوشش می ده؟ آخه 100 تومن پولش را دادم ... !

2. سرعت دانلود متوسط 512 تک کاربره چه قدر است؟

zed2
12-04-2009, 16:46
در هر صورت توی منطقه ی ما داتک بهترینه فقط دوتا سوال دیگه ... به خدا شرمنده ام !

1. مودم 3com داتک را پوشش می ده؟ آخه 100 تومن پولش را دادم ... !

2. سرعت دانلود متوسط 512 تک کاربره چه قدر است؟
اقا درست پست قبلی رو خوندی؟؟؟گفتن 512 تک کاربره نمی دن تا بعد از تصمیمات شرکت حالا تو حی بپرس چطوری است....چند کاربره میدن که 90 تومن هست.
در مورد مودم هم در حالت کلی احتمالا پشتیبانی می کنه ( البته خودشون گفتن که اگر مقدارvci و vpi رو بتونی رو 12/10 ، 25/10 ، 51/10 و 12/10 ، 25/11 ، 31/11 تنظیم کنی مشکلی نباید داشته باشی .حالا می خوای زنگ بزن پشتیبانی دقیق بپرس.

nikaan
16-04-2009, 12:10
سلام بچه ها

امروز و در این ساعت که دارم اینو می نویسم سرعت دان تورنتم خیلی خوبه
حدود 18 تا 19 کیلو
شما چطور؟

sms11
16-04-2009, 15:37
من تورنت دانلود نمیکنم
سرعت دانلود از رپید هم مثه همیشس
هر وقت این تاپیک بالا میاد فکر میکنم خبری از داتکرسیده
راستی خبری نشد؟

milky way
16-04-2009, 15:50
سلام بچه ها

امروز و در این ساعت که دارم اینو می نویسم سرعت دان تورنتم خیلی خوبه
حدود 18 تا 19 کیلو
شما چطور؟
پنجشنبه ها از بعد ظهر به بعد و جمعه ها همیشه خوب بوده روزهای عادی محدود میکنن، چون مکانهای اداری یا پنجشنبه تعطیله یا تا ظهره و جمعه هم که تعطیله کلا.
ولی من با یکی از روش هایی که شما گفتین دارم با تمام سرعت دانلود میکنم :).

SIMON137
16-04-2009, 15:50
می بینم که داتک فاز جدیدی از ف.ی.ل. ترین.گ رو افتتاح کرده

sms11
16-04-2009, 17:01
می بینم که داتک فاز جدیدی از ف.ی.ل. ترین.گ رو افتتاح کرده

چطور مگه؟؟؟

sms11
16-04-2009, 17:04
راستی بچه ها
الان برای من اس ام اس اومده که تا چهار روز دیگه اتبارم تموم میشه و باید شارژکنم
من اینجوری استنباط میکنم که خبری نیست شرکت
اگه بود این اس ام اس نمیومد
نظر شما چیه؟

SIMON137
16-04-2009, 17:09
چطور مگه؟؟؟
چون یکسری از سایت هایی که قبلا من می رفتم و باز بود ، چند روزی هست بسته شده

nikaan
16-04-2009, 19:49
پنجشنبه ها از بعد ظهر به بعد و جمعه ها همیشه خوب بوده روزهای عادی محدود میکنن، چون مکانهای اداری یا پنجشنبه تعطیله یا تا ظهره و جمعه هم که تعطیله کلا.
ولی من با یکی از روش هایی که شما گفتین دارم با تمام سرعت دانلود میکنم :).

سلام

از بعد عید دیگه این پورت فورواردینگم کار نمیکنه:41:

می خوام اگر داتک قیمتشو تغییر نداد برم توی کار وی*پی*ان:31:

چون با این فیل*تر*ینگی که گذاشته هیچ جا نمیشه رفت حتی خبرنامه ی دانشگاه پلی تکنیک هم فیلتره:18::18:

StormWielder
16-04-2009, 21:59
چون یکسری از سایت هایی که قبلا من می رفتم و باز بود ، چند روزی هست بسته شده

اون قضیه کلیه ، بحث فقط داتک نیست ...

nikaan
18-04-2009, 11:33
لیست جدید قیمت های داتک فقط با اضافه شدن 128 چند کاربره و 1 مگابیت چند کاربره:

nikaan
18-04-2009, 12:00
"• سرویس ردیف های 1و2 برای اشخاص حقیقی و حقوقی و ردیف های 3تا 7 مختص اشخاص حقوقی ( شركت ها) می باشد. "

اینم سوتیشونه:31: هنوز درستش نکردن:46:

nikaan
18-04-2009, 12:01
سوتی دومشونم اینه که اگه کسی 2 تا خط تلفن داشته باشه به صرفه تره که 2 تا 512 چند کاربره بگیره تا اینکه

یدونه سرویس 1 مگابیته چند کاربره برداره:13:

sms11
18-04-2009, 16:11
سوتی دومشونم اینه که اگه کسی 2 تا خط تلفن داشته باشه به صرفه تره که 2 تا 512 چند کاربره بگیره تا اینکه

یدونه سرویس 1 مگابیته چند کاربره برداره:13:

اولا خوشحالم که قیمت 512 رو افزایش نداد
ثانیا خوشحالم که سرعت یک مگ رو هم داد.اما نمیدونم چرا سرعت یک مگ تک کاربره رو نداده؟
بعدم در جواب شما باید بگم که اینکارو نمیشه انجام داد چون اگه میشد من اینکارو میخواستم بکنم و به نتیجه نرسیدم
شما کسیو میشناسی که اینکارو کرده باشه؟
حالا فردا زنگ میزنم شرکت ببینم که یک مگ تک کاربره میدن یانه؟

worldclass
18-04-2009, 16:57
سلام
دوستان کسی 256 خانگی تو تهران داره؟سرعت دانلود روی چند هست؟

nikaan
18-04-2009, 19:10
اولا خوشحالم که قیمت 512 رو افزایش نداد
ثانیا خوشحالم که سرعت یک مگ رو هم داد.اما نمیدونم چرا سرعت یک مگ تک کاربره رو نداده؟
بعدم در جواب شما باید بگم که اینکارو نمیشه انجام داد چون اگه میشد من اینکارو میخواستم بکنم و به نتیجه نرسیدم
شما کسیو میشناسی که اینکارو کرده باشه؟
حالا فردا زنگ میزنم شرکت ببینم که یک مگ تک کاربره میدن یانه؟

سلام

منظور من از دو خط متفاوت با دو تا مودمه:20:

یعنی برای هرکدوم از خطوط یه مودم بعدشم هر خطی یه پورت جداگانه داره:20:

بعدم این پیشنهاد برای شرکت که به هر کدوم از مودم ها چند تا کامپیوتر وصل میکنه:20:

چون با صرفه جویی 40 هزارتومنی توی هزینه دوتا 512 چند کاربره به جای 1 مگابیت چند کاربره در همون ماه

اول هزینه ی مودم دوم هم در میاد:20:

nikaan
18-04-2009, 19:16
سلام
دوستان کسی 256 خانگی تو تهران داره؟سرعت دانلود روی چند هست؟

سلام
بالای 128 کلا ممنوع برای خونگی (این از کرامات پیرمرد خرفته است،{سلیمانی}):31:

اما میتونی با یه نامه از محل کار یا دانشگاه این سرعت رو بگیری

سرعت دانلودشم با دانلود منیجر حداقل 26 کیلوست

اینو هم بگم فقط فایل های تورنت از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر سرعتش محدود میشه وبه 2 کیلو میرسه

این هم فقط برای فایل های تورنته

akhoond
18-04-2009, 20:31
سلام
یعنی حجمی یختی ؟
ای بابا ...
چه فرقی کرد این پس ؟

زرشـــــــــــــــــک ....

sms11
18-04-2009, 21:10
سلام

منظور من از دو خط متفاوت با دو تا مودمه:20:

یعنی برای هرکدوم از خطوط یه مودم بعدشم هر خطی یه پورت جداگانه داره:20:

بعدم این پیشنهاد برای شرکت که به هر کدوم از مودم ها چند تا کامپیوتر وصل میکنه:20:

چون با صرفه جویی 40 هزارتومنی توی هزینه دوتا 512 چند کاربره به جای 1 مگابیت چند کاربره در همون ماه

اول هزینه ی مودم دوم هم در میاد:20:

اخه مشکل اینکه که دیگه داتک تک کاربره نمیده
اگه چند کاربره برای خط دوم بده که خوب نمیشه

sms11
18-04-2009, 21:56
سلام
یعنی حجمی یختی ؟
ای بابا ...
چه فرقی کرد این پس ؟

زرشـــــــــــــــــک ....

احتمالا اره دیگه
چیه معین ناراحتی؟
خوب چرا تو نامحدود نمیگیری که خیال خودتم راحت کنی؟
به نظرم خیلی خوبه که به سیستم قبلیش دست نزده

nikaan
18-04-2009, 22:10
اخه مشکل اینکه که دیگه داتک تک کاربره نمیده
اگه چند کاربره برای خط دوم بده که خوب نمیشه

نه حتی اگر دو تا 512 چند کاربره برداره در مجموع 40 هزارتومن از یه دونه 1 مگابیت چند کار بره ارزونتر در میاد:31:

چون 2 تا 512 چند کاربره میشه 197600:20:
ا مگابیت چند کاربره 240000 :20:

که 42000 تومن مابه تفاوتشونه:31:

پس بهتره دوتا 512 چند کاربره روی دوخط متفاوت با دوتا مودم برداره(البته برای شرکت ها):31:

برای همین این یه سوتی عجیبه از سوی داتک!!!!!:27:

sms11
18-04-2009, 22:22
چرا برای شرکتا
مگه ما نمیتونیم دوتا مودم بگیریم که بشیم یه مگ؟

nikaan
18-04-2009, 22:52
چرا برای شرکتا
مگه ما نمیتونیم دوتا مودم بگیریم که بشیم یه مگ؟

اونم میشه ولی از نظر من صرفه برای خونگی نداره چون اون موقع باید حداقل دو تا کامپیوتر داشته باشی(البته نظر شخصیه):20::20:

البته این رو هم در مورد شرکت ها یی که از سرور استفاده می کنن باید بگم که فکر کنم باید اینجوری دو تا

سرور بگیرن

ولی اصلا مطمئن نیستم چون اطلاعاتم از سرور صفر نیست ، منفی 270 درجه کلوینه:31::31::31:

SuNb0y
18-04-2009, 22:56
دوستان اینجا بحث جالبی بود. فکر کنم شما بتونید کمکم کنید.

من تا ماهی 45 هزار تومان می تونم پول بدم ...

می خواستم 512 تک کاربره بگیرم که می گن دیگه نمی ده ...

داتک 1 مگ نمی ده ! چجوری شما قیمت 1 مگ دارید؟

در ضمن می شه دوتا 512 را با هم ادقام و 1 مگ استفاده کرد؟

nikaan
18-04-2009, 23:17
دوستان اینجا بحث جالبی بود. فکر کنم شما بتونید کمکم کنید.

من تا ماهی 45 هزار تومان می تونم پول بدم ...

می خواستم 512 تک کاربره بگیرم که می گن دیگه نمی ده ...

داتک 1 مگ نمی ده ! چجوری شما قیمت 1 مگ دارید؟

در ضمن می شه دوتا 512 را با هم ادقام و 1 مگ استفاده کرد؟

سلام

اولا برای تک کاربره تماس بگیرید شاید ارائه کرد

چون منطقه با منطقه فرق داره ضمن اینکه این مال قبل از اعلام قیمت های جدیده (چون میگفتن ارائه این خدمات بعد از اعلام سرویس های جدید مقدوره{البته اگر بخوان ارائه بدن})

الانم توی لیست جدید 1 مگا بیت چندکاربره و 128 چند کاربره هم اضافه شده

در مورد ادغام 2 تا 512 بگم که اصلا امکان نداره چون روی یه خط تلفن میتونه یه سرویس رانژه بشه
چون هر خط یه پورت داره

تازه اگر هم روی دو تا خط سرویس بگیری به دو تا مودم احتیاج داری چون هر مودم هم امکان ثبت یوزر و پسورد یدونه سرویس رو داره

و بازم اگر دو تا خط با دو تا مودم داشته باشی باید حداقل دو تا کامپیوتر داشته باشی چون هر کامپیوتر در آن واحد میتونه فقط به یه سرویس اینترنت متصل باشه

sms11
19-04-2009, 08:47
اونم میشه ولی از نظر من صرفه برای خونگی نداره چون اون موقع باید حداقل دو تا کامپیوتر داشته باشی(البته نظر شخصیه):20::20:

البته این رو هم در مورد شرکت ها یی که از سرور استفاده می کنن باید بگم که فکر کنم باید اینجوری دو تا

سرور بگیرن

ولی اصلا مطمئن نیستم چون اطلاعاتم از سرور صفر نیست ، منفی 270 درجه کلوینه:31::31::31:

ولی فکر میکنم اگه دوتا مودم داشته باشی و هرکدومو یکی با پروت یو اس بی و دیگری رو با لن به یه کامپیوتر وصل کنی جواب بده ها

nikaan
19-04-2009, 13:23
ولی فکر میکنم اگه دوتا مودم داشته باشی و هرکدومو یکی با پروت یو اس بی و دیگری رو با لن به یه کامپیوتر وصل کنی جواب بده ها

سلام

اینجوری هم میشه ولی باید به هر کدوم از سرویس ها که میخوای وصل بشی از اون یکی دیسکانکت بشی

چون یه کامپیوتر در آن واحد نمیتونه به دو سرویس اینترنت متصل بشه

مثلا نمی تونی در آن واحد هم با دایل آپ وصل باشی هم با ای دی اس ال (ابته اینو تا 90 درصد مطمئنم ونه 100 در صد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gifچون تست نگرفتم ولی عقلا هم جور در نمی یاد که در آن واحد یه کامپیوتر به دو تا سرویس اینترنت متصل باشه)

اینجا هم دو تا سرویس متفاوت 512 داری

zed2
19-04-2009, 19:33
خوب پس این شکلی شد قیمت ها ( چند کاربره 128 قبلا هم بودا....)
فردا ببینم چی کار می کنن...امیدوارم دیگر 512 تک رو بدن.

sms11
19-04-2009, 19:42

زد 2 جان اگه رفتی ببین یه مگ تک کاربره هم میدن؟
امروز زنه نزاشت ازش بپرسم

nikaan
19-04-2009, 22:49

سلام

کاشکی بپرسی کلا توی چه مناطقی تک کاربره ارائه میدن:20:

sms11
20-04-2009, 11:47
از شرکت امروز در مورد اینترنت یه مگ تک کاربره پرسیدم.گفتن که اصلا هنووز اینترنت یه مگ نمیدیم که بخواد تک کاربره باشه یا چند کاربره.
اول که گفت اینترنت یه مگ نداریم.بهش گفتم پس اونی که توی سایت زدین چیه؟
گفت هنوز اماده نشده و به کسی یه مگ اینترنت ندادیم
گفتم ولی یه مگ رو زدید تو سایتتون ها.
گفت که خبری نیست برای ارائه اینترنت یه مگ
خلاصه گفتم که اگه اماده سرویس دهی شد ممکنه که اینترنت یه مگ تک کاربره هم بدید
گفتش اره

حالا فعلا با همین 512 سیر میکنیم اگه تک کاربره یه مگ دادن و شد و وضعیت مالی اجازه داد بریم یه مگ بگیریم

zed2
20-04-2009, 13:47
زد 2 جان اگه رفتی ببین یه مگ تک کاربره هم میدن؟
امروز زنه نزاشت ازش بپرسم

سلام

کاشکی بپرسی کلا توی چه مناطقی تک کاربره ارائه میدن:20:

از شرکت امروز در مورد اینترنت یه مگ تک کاربره پرسیدم.گفتن که اصلا هنووز اینترنت یه مگ نمیدیم که بخواد تک کاربره باشه یا چند کاربره.
گفتش اره

حالا فعلا با همین 512 سیر میکنیم اگه تک کاربره یه مگ دادن و شد و وضعیت مالی اجازه داد بریم یه مگ بگیریم

همینطور که خودت گفتی جواب من است.
در ضمن من رو باز سر دواندن گفتن هنوز برای مرکز شما تصمیم به ارائه خدمات نداریم.......:18:
اخه پس چرا تو سایت می زنن می دیم:19:.........گریه بچه رو در می یارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SuNb0y
20-04-2009, 13:58
سلام ...

الان می گید 512 تک کاربره نمی ده ولی لطفا بگید سرعت دانلود 512 داتک حدودا چند هست؟ برام خیلی مهمه ... لطفا کسایی که خودشون 512 را تجربه کردند جواب بدند ...!

SIMON137
20-04-2009, 14:07
سلام ...

الان می گید 512 تک کاربره نمی ده ولی لطفا بگید سرعت دانلود 512 داتک حدودا چند هست؟ برام خیلی مهمه ... لطفا کسایی که خودشون 512 را تجربه کردند جواب بدند ...!
حدودا 55 تا ...
بعضی موقع ها هم زیاد میشه ولی به ندرت.
یعنی جدیدا نمیده 512 تک کاربره ؟

nikaan
20-04-2009, 14:09
گفتش اره

همینطور که خودت گفتی جواب من است.
در ضمن من رو باز سر دواندن گفتن هنوز برای مرکز شما تصمیم به ارائه خدمات نداریم.......:18:
اخه پس چرا تو سایت می زنن می دیم:19:.........گریه بچه رو در می یارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

کاشکی یکیتون می پرسید توی چه مناطقی تک کاربره ارائه میدن:20:

حداقل مطمئن بشیم که واقعا نمی تونن ارائه بدن یا اینکه هرکی از هر منطقه ای باهاشون تماس میگیره

همین حرف رو می زنن :27:

یعنی بازیشونه و بعبارتی میخوان آروم آروم تک کاربرشونو جمع کنن:41:

یعنی از این به بعد هرکی که جدید میگیره چند کار بره بهش بدن بعد از یه مدت هم تک کاربره هارو کلا جمع کنن:18:

چون اینجوری ضرر ناگهانی نمیدن برای اینکه اگه یه دفعه این کار رو کنن مشتری های الان رو هم از دست میدن

برای همین می تونن منتظر بشینن تا مشتری های چند کاربره به تعداد خوبی برسه اونوقته که تک کاربره هارو

جمع میکنن چون دیگه آنچنان ضرر نمیدن:2:

SuNb0y
20-04-2009, 14:33
حدودا 55 تا ...
بعضی موقع ها هم زیاد میشه ولی به ندرت.
یعنی جدیدا نمیده 512 تک کاربره ؟

خوبه ... من الان شاتل دارم همین مقدار شارژ ماهیانه را می دم و سرعت دانلوم 29-33 هست !

nikaan
20-04-2009, 14:51
خوبه ... من الان شاتل دارم همین مقدار شارژ ماهیانه را می دم و سرعت دانلوم 29-33 هست !

سلام

شوخی می کنی:18:

من که 256 دارم با دانلود منیجر سرعتم راحت به 33 هم رسیده (منظورم اینه که توی دانلود زیاد به این سرعت می رسه ،، بعبارتی حدبالا )

حداقلشم با دانلود منیجر روی 25 تا 26

متوسطم هم باز با دانلود منیجر بین 28 تا 29 کیلوست

فقط بدیش اینه که فایل های تورنت رو محدود میکنه اما خوبیش اینه که با این محدودیتی که برای تورنت ایجاد کرده متوسط دانلود با منیجر به 29 تا 30 کیلو رسیده:20:

SuNb0y
20-04-2009, 14:56
عزیزم آخه من art3 دارم و دانلودم 256 هست و آپلودم 128 هست ... شاتل کلا گرون هست !

nikaan
20-04-2009, 15:11
عزیزم آخه من art3 دارم و دانلودم 256 هست و آپلودم 128 هست ... شاتل کلا گرون هست !

آخه یجوری گفتی من فکر کردم داری سرویست رو با 512 داتک مقایسه میکنی (از نظر سرعت):20:

راست میگی الان نگاه کردم سایت شاتل رو

درسته که متوسط دانت احتمالا بالاتره ولی با این محدودیت حجمی که گذاشته اصلا صرفه نداره

چون من روزهای بدون محدودیت تورنت 2.4 گیگابایت در 24 ساعت دان دارم که اگه تورنت رو هم که 11 ساعت سرعتش رو محدود و به 2 کیلو میرسه باز این ساعات رو حساب نکنیم توی مابقی ساعات حدود 1 تا1.2 گیگابایت در روز دان دارم

که میشه بین 30 تا36 گیگا بایت در ماه

این در حالیه که قیمت این سرویس هم خیلی بهتره به نسبت شاتل!

sms11
20-04-2009, 19:46
سلام

کاشکی یکیتون می پرسید توی چه مناطقی تک کاربره ارائه میدن:20:

حداقل مطمئن بشیم که واقعا نمی تونن ارائه بدن یا اینکه هرکی از هر منطقه ای باهاشون تماس میگیره

همین حرف رو می زنن :27:

یعنی بازیشونه و بعبارتی میخوان آروم آروم تک کاربرشونو جمع کنن:41:

یعنی از این به بعد هرکی که جدید میگیره چند کار بره بهش بدن بعد از یه مدت هم تک کاربره هارو کلا جمع کنن:18:

چون اینجوری ضرر ناگهانی نمیدن برای اینکه اگه یه دفعه این کار رو کنن مشتری های الان رو هم از دست میدن

برای همین می تونن منتظر بشینن تا مشتری های چند کاربره به تعداد خوبی برسه اونوقته که تک کاربره هارو

جمع میکنن چون دیگه آنچنان ضرر نمیدن:2:
من هم فکر میکنم که به تمام مشتری های جدید میگن چند کاربره داریم و تک کاربره نداریم
اما اینکه میخوان جمع کنن تک کاربره رو یا نه معلوم نیست
فکر کنم اینو رو بپرسیم بازم میپیچونن

SuNb0y
20-04-2009, 19:55
خب اگه تک کاربره ندند چجوری می خوان سرویس بگیرن ؟ چون خیلی کم پیدا می شن که 2 نفر با هم اینترنت بگیرند ... به خصوص با این شیوه های آپارتمان نشینی کسی با همسایش کاری نداره !

nikaan
20-04-2009, 23:22
خب اگه تک کاربره ندند چجوری می خوان سرویس بگیرن ؟ چون خیلی کم پیدا می شن که 2 نفر با هم اینترنت بگیرند ... به خصوص با این شیوه های آپارتمان نشینی کسی با همسایش کاری نداره !

سلام
ببین منظور از چند کاربره این نیست که مثلا دو نفر با هم اینترنت بگیرن

منظور اینه که بین تعداد کمتری شیر میشه

مثلا تک کاربره بین 10 نفر شیر میشه که بهش میگن ضریب 1/10

چند کاربره بین 5 نفر شیر میشه که بهش میگن ضریب 1/5

حالا این چند کاربره باعث میشه که پهنای باند بهتری داشته باشی مثلا توی 256 پهنای باند متوسط 33

چون بین تعداد کمتری شیر میشه

حالا چرا اسمش رو گذاشتن چند کاربره ،، علتش اینه که چون پهنای باند بهتری داره شما میتونی مثلا توی

کافی نت ازش استفاده کنی و چند تا کامپیوتر(یا چند تا کاربر) رو بهش متصل کنی

همین!!:20:

اما شاید برای سرعت های پایین این کار تا حدودی بی معنی باشه:13:(البته نظر شخصیمه)

nikaan
20-04-2009, 23:25
من هم فکر میکنم که به تمام مشتری های جدید میگن چند کاربره داریم و تک کاربره نداریم
اما اینکه میخوان جمع کنن تک کاربره رو یا نه معلوم نیست
فکر کنم اینو رو بپرسیم بازم میپیچونن

سلام

خوب اگه واقعا این کار رو بکنن (یعنی به همه چند کاربره بدن) چه معنی دیگه ای می تونه داشته باشه!!!!:41:

جز اینکه دیگه نمی خوان تک کاربره ارائه بدن

اینجوری اونهایی که تک کاربره دارن به وضوح بعدا مشکل پیدا میکنن:41:

البته باز هم میگم این در صورتیه که به همه بگن فقط چند کاربره می تونیم ارائه بدیم:46:

milky way
21-04-2009, 02:07
آخه یجوری گفتی من فکر کردم داری سرویست رو با 512 داتک مقایسه میکنی (از نظر سرعت):20:

راست میگی الان نگاه کردم سایت شاتل رو

درسته که متوسط دانت احتمالا بالاتره ولی با این محدودیت حجمی که گذاشته اصلا صرفه نداره

چون من روزهای بدون محدودیت تورنت 2.4 گیگابایت در 24 ساعت دان دارم که اگه تورنت رو هم که 11 ساعت سرعتش رو محدود و به 2 کیلو میرسه باز این ساعات رو حساب نکنیم توی مابقی ساعات حدود 1 تا1.2 گیگابایت در روز دان دارم

که میشه بین 30 تا36 گیگا بایت در ماه

این در حالیه که قیمت این سرویس هم خیلی بهتره به نسبت شاتل!
راست میگی منم الان به این نتیجه رسیدم اصلا شاتل بصرفه نیست منم مثل شما فقط تو کار تورنت هستم ولی الان گزارش ماهانم رو تو DU Meter چک کردم خودم کفم بشدت برید اصلا فکرشم نمیکردم، البته شاتل هم شبها مجانی هست و محاسبه نمیشه ولی با اونم فکر نکنم انقدر بشه، گزارش رو میزارم اینجا شاید برای دوستان جالب باشه. :31: (این با وجود تمام محدودیت های دانلود تورنته داتک در روزه)
میانگین دانلود روزانم هم که میدیدم 2.2-2.8 برای روزهای عادی بود تو پنجشنبه، جمعه ها به 3.5-3.8 گیگ میرسه.

دقت می کنید آپلودم خیلی زیاده چون آپلود محدودیت نداره فقط دانلود داره من آدم عادلی هستم همیشه تو تورنت رو حداکثر آپلود میکنم حتی اگر دانلودم نکنم؛ فکر کنید اگر دانلودم محدودیت نداشت الان اندازه آپلودها دانلود داشتم (حالا تازه میفهمم چرا من همیشه هارد کم میارم :31:) خوبه من اینترنت مگابیتی ندارم وگرنه هر ماه باید یه هارد یک ترابایت میخریدم، با این حال کلی چیز دارم برای دانلود که فکر کنم با تمام این اوصاف و این سرعت یه یه سالی طول بکشه دانلودشون :31:.
اگه شاتل محدودیت 70-80 گیگ میزاشت برای سرویس 256 به بالاش خوب بود :31:، 20-30 گیگ اصلا جواب نمیده هرچی فکر میکنم حتی با وجود نامحدود بودن شبها.

sms11
21-04-2009, 08:24
راست میگی منم الان به این نتیجه رسیدم اصلا شاتل بصرفه نیست منم مثل شما فقط تو کار تورنت هستم ولی الان گزارش ماهانم رو تو du meter چک کردم خودم کفم بشدت برید اصلا فکرشم نمیکردم، البته شاتل هم شبها مجانی هست و محاسبه نمیشه ولی با اونم فکر نکنم انقدر بشه، گزارش رو میزارم اینجا شاید برای دوستان جالب باشه. :31: (این با وجود تمام محدودیت های دانلود تورنته داتک در روزه)
میانگین دانلود روزانم هم که میدیدم 2.2-2.8 برای روزهای عادی بود تو پنجشنبه، جمعه ها به 3.5-3.8 گیگ میرسه.

دقت می کنید آپلودم خیلی زیاده چون آپلود محدودیت نداره فقط دانلود داره من آدم عادلی هستم همیشه تو تورنت رو حداکثر آپلود میکنم حتی اگر دانلودم نکنم؛ فکر کنید اگر دانلودم محدودیت نداشت الان اندازه آپلودها دانلود داشتم (حالا تازه میفهمم چرا من همیشه هارد کم میارم :31:) خوبه من اینترنت مگابیتی ندارم وگرنه هر ماه باید یه هارد یک ترابایت میخریدم، با این حال کلی چیز دارم برای دانلود که فکر کنم با تمام این اوصاف و این سرعت یه یه سالی طول بکشه دانلودشون :31:.
اگه شاتل محدودیت 70-80 گیگ میزاشت برای سرویس 256 به بالاش خوب بود :31:، 20-30 گیگ اصلا جواب نمیده هرچی فکر میکنم حتی با وجود نامحدود بودن شبها.

برادر من ما اون موقع که به شما میگفتیم هیچی جای نامحدود رو نمیگیره شما میگفتی نه.داتک فلان و داتک بهمان
حالا خودت به این نتیجه رسیدی که هیچی نامحدود نمیشه
فقط الان یکم دیر شده فکر میکنم برای تعویض اینترنت(البته اگه میخوای عوض کنی)
چون اولا تو مرکز مخابراتی شما دیگه پورت فکر نکنم پیدا بشه.ثانیا جزو چند کاربره ها حساب میشی
شاتل هرچقدر هم که کیفیتش خوب باشه عمرا نمیتونید به اندازه ما در ماه دانلود داشته باشید
من که خداییش از داتک راضیم و منتظرم ببینم اینترنت یه مگ تک کاربرشو چند میده تا اگه شد برم یه مگ بگیرم
خداییش هیچ شرکتی با این قیمت اینترنت نمیده

sms11
21-04-2009, 08:29
سلام

خوب اگه واقعا این کار رو بکنن (یعنی به همه چند کاربره بدن) چه معنی دیگه ای می تونه داشته باشه!!!!:41:

جز اینکه دیگه نمی خوان تک کاربره ارائه بدن

اینجوری اونهایی که تک کاربره دارن به وضوح بعدا مشکل پیدا میکنن:41:

البته باز هم میگم این در صورتیه که به همه بگن فقط چند کاربره می تونیم ارائه بدیم:46:

والا نمیدونم شاید دیگه نمیخواد به جدیدا تک کاربره بدن
هیچی معلوم نیست

StormWielder
21-04-2009, 10:08
راست میگی منم الان به این نتیجه رسیدم اصلا شاتل بصرفه نیست منم مثل شما فقط تو کار تورنت هستم ولی الان گزارش ماهانم رو تو DU Meter چک کردم خودم کفم بشدت برید اصلا فکرشم نمیکردم، البته شاتل هم شبها مجانی هست و محاسبه نمیشه ولی با اونم فکر نکنم انقدر بشه، گزارش رو میزارم اینجا شاید برای دوستان جالب باشه. :31: (این با وجود تمام محدودیت های دانلود تورنته داتک در روزه)

دوست عزیز من اینطور فکر میکنم که در تنظیمات DU Meter شما یه مشکلی هست . من نمیدونم که سرویس شما چه سرعتی هست ولی با سرعت 512 ، حداکثر امکان Download یا Upload حجمی در حدود 5 گیگ و خورده ای وجود داره ، که در بهترین حالت میشه 150 گیگ در ماه . که به عنوان مثال 236 گیگ (فقط Upload) که شما در ماه مارس ذکر کردین خیلی با این رقم فاصله داره .

من احتمال میدم که در تنظیمات DU Meter شما ، تیک هر دو گزینه زیر خورده باشه :
- Dial-Up and --- Connections
- Local Area Connection

که فقط باید گزینه اول تیک خورده باشه تا درست محاسبه کنه ، در غیر اینطورت دوبرابر حساب میشه .
البته من از BandWidth Monitor استفاده میکنم که خودش در قسمت Report میتونه جداگانه نشون بده ، نمیدونم که در DU-Meter هم چنین امکانی وجود داره یا نه .

milky way
21-04-2009, 12:05
دوست عزیز من اینطور فکر میکنم که در تنظیمات DU Meter شما یه مشکلی هست . من نمیدونم که سرویس شما چه سرعتی هست ولی با سرعت 512 ، حداکثر امکان Download یا Upload حجمی در حدود 5 گیگ و خورده ای وجود داره ، که در بهترین حالت میشه 150 گیگ در ماه . که به عنوان مثال 236 گیگ (فقط Upload) که شما در ماه مارس ذکر کردین خیلی با این رقم فاصله داره .

من احتمال میدم که در تنظیمات DU Meter شما ، تیک هر دو گزینه زیر خورده باشه :
- Dial-Up and --- Connections
- Local Area Connection

که فقط باید گزینه اول تیک خورده باشه تا درست محاسبه کنه ، در غیر اینطورت دوبرابر حساب میشه .
البته من از BandWidth Monitor استفاده میکنم که خودش در قسمت Report میتونه جداگانه نشون بده ، نمیدونم که در DU-Meter هم چنین امکانی وجود داره یا نه .
:31: نه دوست عزیز همچی درسته دیگه انقدر تعطیل نیستم که من Du meter همیشه فعاله و سرعت رو با هاش چک میکنم، شما احتمالا DU Meter تون قدیمی هست برای من نسخه 4.01 هست احتمالا برای شما نسخه 3 هست که داتکم تو بخش دانلودش گذاشته. البته کلا Du Meter دقیق نیست و یکمی بیشتر نشون میده همیشه ولی خیلی نیست شاید بشه گفت به صورت روزانه یه 100-150 مگ بیشتر نشون بده.

StormWielder
21-04-2009, 14:09
:31: نه دوست عزیز همچی درسته دیگه انقدر تعطیل نیستم که من Du meter همیشه فعاله و سرعت رو با هاش چک میکنم، شما احتمالا DU Meter تون قدیمی هست برای من نسخه 4.01 هست احتمالا برای شما نسخه 3 هست که داتکم تو بخش دانلودش گذاشته. البته کلا Du Meter دقیق نیست و یکمی بیشتر نشون میده همیشه ولی خیلی نیست شاید بشه گفت به صورت روزانه یه 100-150 مگ بیشتر نشون بده.

اول اینکه من به هیچ وجه منظورم این نبود که شما اطلاعاتتون کمه یا چیزی شبیه اون واژه ای که به کار بردین ! هر کسی هر قدر هم که در یک زمینه ای حرفه ای باشه ممکنه حواسش نباشه و مرتکب یه اشتباه پیش و پا افتاده بشه .

بعدش اینکه من همونطور که عرض کردم از Bandwidth Monitor استفاده میکنم ، اگر هم بخوام DU-Meter بگیرم مطمئننا از همین P30World میگیرم و همیشه هم جدیدترین نسخه رو میگیرم ، نه از سایت داتک !

و در نهایت ، شما خودتون حساب کنید ، با پهنای باند 512 هیچ جور نمیشه به عدد 200 گیگ در ماه رسید ، خود من خیلی وقت ها شده که 24 ساعته سیستمم روشنه و دانلود میکنم ، در بهترین حالت به 5.5 گیگ در روز نمیرسه ، با در نظر گرفتن اینکه سرعت Upload داتک دقیقا برابر سرعت دانلودش باشه (که معمولا در ISP ها کمتره) ، امکان نداره Upload منی که 512 دارم بیشتر از 5.5 گیگ بشه .

milky way
21-04-2009, 19:02
اول اینکه من به هیچ وجه منظورم این نبود که شما اطلاعاتتون کمه یا چیزی شبیه اون واژه ای که به کار بردین ! هر کسی هر قدر هم که در یک زمینه ای حرفه ای باشه ممکنه حواسش نباشه و مرتکب یه اشتباه پیش و پا افتاده بشه .

بعدش اینکه من همونطور که عرض کردم از bandwidth monitor استفاده میکنم ، اگر هم بخوام du-meter بگیرم مطمئننا از همین p30world میگیرم و همیشه هم جدیدترین نسخه رو میگیرم ، نه از سایت داتک !

و در نهایت ، شما خودتون حساب کنید ، با پهنای باند 512 هیچ جور نمیشه به عدد 200 گیگ در ماه رسید ، خود من خیلی وقت ها شده که 24 ساعته سیستمم روشنه و دانلود میکنم ، در بهترین حالت به 5.5 گیگ در روز نمیرسه ، با در نظر گرفتن اینکه سرعت upload داتک دقیقا برابر سرعت دانلودش باشه (که معمولا در isp ها کمتره) ، امکان نداره upload منی که 512 دارم بیشتر از 5.5 گیگ بشه .
شرمنده راست میگی دقت نکردم خودم، مثل اینکه آپلود رو دو برابر نشون میده نمیدونم چرا ولی دریافت درسته همینه.

StormWielder
21-04-2009, 19:47
شرمنده راست میگی دقت نکردم خودم، مثل اینکه آپلود رو دو برابر نشون میده نمیدونم چرا ولی دریافت درسته همینه.

دشمنتون شرمنده .

reb
22-04-2009, 09:56

چند صفحه قبل راجع به گزارش dumeter صحبت کرده بودیم ولی محض نمونه این عکس رو گذاشتم از سرویس 128 پارس آنلاین همین الان ساعت نزدیک 11 صبح.
داتک بیخودی dumeter رو توی سایتش نذاشته چون بدون تنظیم ارقامی که نشون میده بنفعشه و عموما کسی توجهی به این موضوع نداره آنچه که جلب توجه میکنه سرعت غیر واقعیه که بقول شما کف آدم رو میبره و این بنفع داتکه :31:

aliani
23-04-2009, 10:30
سلام
من سرعتم حدودا یه هفته هست که چند ساعتی تو روز از 32 میشه 14 تکونم نمیخوره از وقتیم این اختلال رو اعلام کردن بهتر نشده یعنی الان 24 ساعته که اینجوریه
میخواستم بدونم بقیه ام همین مشکل رو دارن ؟

nikaan
23-04-2009, 11:01
سلام
من سرعتم حدودا یه هفته هست که چند ساعتی تو روز از 32 میشه 14 تکونم نمیخوره از وقتیم این اختلال رو اعلام کردن بهتر نشده یعنی الان 24 ساعته که اینجوریه
میخواستم بدونم بقیه ام همین مشکل رو دارن ؟

سلام

برای من توی این روزهایی که اختلال وجود داره سرعتم خیلی بالا پایین میشه مثلا از 20 کیلو بایت میرسه

به 2 الی 3 کیلو ولی هیچ جا ثابت نمی مونه!!

shahramcat
23-04-2009, 14:41
سلام

هنوز داتک سرعت بالای 128 یعنی 256/512 رو فقط به شرکتها میده یا آزاد کرده ؟

ممنون

nikaan
23-04-2009, 16:38
سلام

هنوز داتک سرعت بالای 128 یعنی 256/512 رو فقط به شرکتها میده یا آزاد کرده ؟

ممنون

هنوز آزاد نشده ولی با یه نامه از محل کار یا دانشگاه بهت ارائه میدن

من خودم با این روش 256 گرفتم

sms11
23-04-2009, 18:36
دوستان از طرف داتک برای من این اس ام اس اومده:
بنابر اعلام مخابرات از تاریخ 2 اردیبهشت ذق علت تعمیر کابل دریای جنوب، اختلال در پهنای باند کشور تا 72 ساعت وجود دارد
شاید برای شما که مشکل پیش اومده مشکل از همینجا باشه

aliani
23-04-2009, 21:09
نه مشکل من که از اینجا نبود چون که رفتم تو کنسول مودم دیدم ببببله سرعتم ک ردن 128 !
زنگ زدم بهشون میگم چرا 128 ؟ میگه اینجا که 256 ثبت شده بعدش میگه باس شنبه تماس بگیری والا من که موندم :(

zed2
23-04-2009, 23:08
اخرین اخبار از وضعیت adsl داتک:
خوب امروز رفته بودم داتک برای قرارداد سرویس در دو مرکز مخابراتی جدید برای سرویس ها فقط چند کاربره می دن و تک کاربره ارائه نمی شه ( حتی برای 128 )در ضمینه اطلاعات بیشتر بخش customercare هم گفتن که سیاست قیمت گذاری جدید شرکت هست که به تمام کاربرای جدید سرویس چند کاربره بدهد و دیگر سرویس تک کاربره رو حذف می کنه .همچنین اعلام کردن در فاز بعدی برای تمام مشترکین سابق این شرکت هم سرویس هاشون تبدیل به چند کاربره میشه ( با اطلاع رسانی قبل از تمدید ) و گفتن که این کار در شروف انجام است.
در ضمینه شکایت و انتقاد هم تا به این لحظه گفتن که دو روش در اختیار کاربر گذاشتن
یکی استفاده از فکس برای فرستادن متن شکایت به شماره 81688720
و دیگری ایمیل زدن به بخش مورد نظر

خوب فکر کنم تر و خشک داریم با هم اماده سوختن می شیم ....اگر متن های اعتراضمون رو زودتر اماده نکنیم و نفرستیم باید اماده شوک قیمت ها در اینده نزدیک برای تمام کاربرهای سابق باشیم( جدید ها که رسما سوختن رفت پی کارش).
منم در حال اماده کردن متن هستم تا ببینم چه می شود .شما را نمی دانم ولی ترجیح می دم حداقل با دلایل منطقی مناسب نبود قیمت هاشون رو بگم.
الان هم که با این وضعیت در حال برنامه ریزی اینده هستم که ببینم کدوم شرکت دیگر در منطقه مخابراتی من با وضعیت کاری فعلی و قیمت مناسب بازخورد مناسب میده( حیف که من نزدیک 4 سال صبر الکی کردم...همش سوخت).
بچه ها فقط خشم خودتون رو اینجا خالی نکنین ....تلفن شرکت داتک در خدمت شماست در این مواقع

StormWielder
24-04-2009, 03:31
خوب امروز رفته بودم داتک برای قرارداد سرویس در دو مرکز مخابراتی جدید برای سرویس ها فقط چند کاربره می دن و تک کاربره ارائه نمی شه ( حتی برای 128 )در ضمینه اطلاعات بیشتر بخش customercare هم گفتن که سیاست قیمت گذاری جدید شرکت هست که به تمام کاربرای جدید سرویس چند کاربره بدهد و دیگر سرویس تک کاربره رو حذف می کنه .همچنین اعلام کردن در فاز بعدی برای تمام مشترکین سابق این شرکت هم سرویس هاشون تبدیل به چند کاربره میشه ( با اطلاع رسانی قبل از تمدید ) و گفتن که این کار در شروف انجام است.

جالبه ، واقعا تو این مملکت به جای اینکه قیمت ها کاهش و سرعت و کیفیت افزایش پیدا کنه ، داره برعکس پیش میره !
این در حقیقت به معنی افزایش قیمت ها ، اونم در حدود 100 درصد برای 256 و 512 . اگر این کار رو بکنن که واقعا شرم آوره .

با این کار ، برای 256 که قیمت هاشون از آسیاتک و سپنتا بیشتر میشه ، فقط برای 512 قیمتشون هنوز از بقیه شرکت ها پایین تره ، به غیر از Oracle .
اونم مگه چند درصد مشتریانشون سرویس 512 میگیرن ؟ دارن تیشه به ریشه خودشون میزنن .

nikaan
24-04-2009, 07:54

خوب فکر کنم تر و خشک داریم با هم اماده سوختن می شیم ....اگر متن های اعتراضمون رو زودتر اماده نکنیم و نفرستیم باید اماده شوک قیمت ها در اینده نزدیک برای تمام کاربرهای سابق باشیم( جدید ها که رسما سوختن رفت پی کارش).
منم در حال اماده کردن متن هستم تا ببینم چه می شود .شما را نمی دانم ولی ترجیح می دم حداقل با دلایل منطقی مناسب نبود قیمت هاشون رو بگم.
الان هم که با این وضعیت در حال برنامه ریزی اینده هستم که ببینم کدوم شرکت دیگر در منطقه مخابراتی من با وضعیت کاری فعلی و قیمت مناسب بازخورد مناسب میده( حیف که من نزدیک 4 سال صبر الکی کردم...همش سوخت).
بچه ها فقط خشم خودتون رو اینجا خالی نکنین ....تلفن شرکت داتک در خدمت شماست در این مواقع

سلام

واقعا خجالت داره!!!!

توی دبی 2 مگابیت رو رایگان میدن اینجا ترترنتشون رو هم گرون میکنن!!!

من هم شکایتم رو کتبا اعلام میکنم

تازه با این وضعیت من ترجیح میدم مخابرات هم وارد بازار adsl بشه چون اینا هم با این کاری که دارن میکنن هیچ فرقی با مخابرات دزد ندارن پس بهتره تعداد دزد ها بیشتر باشه تا حداقل بین شون یه رقابت بیفته البته اینایی که من میبینم بجای اینکه با هم رقابت کنن با هم همکاری می کنن برای سر کیسه کردن مشتری هاشون!!!

جالبه ، واقعا تو این مملکت به جای اینکه قیمت ها کاهش و سرعت و کیفیت افزایش پیدا کنه ، داره برعکس پیش میره !
این در حقیقت به معنی افزایش قیمت ها ، اونم در حدود 100 درصد برای 256 و 512 . اگر این کار رو بکنن که واقعا شرم آوره .

با این کار ، برای 256 که قیمت هاشون از آسیاتک و سپنتا بیشتر میشه ، فقط برای 512 قیمتشون هنوز از بقیه شرکت ها پایین تره ، به غیر از oracle .
اونم مگه چند درصد مشتریانشون سرویس 512 میگیرن ؟ دارن تیشه به ریشه خودشون میزنن .

حتی اگه سرویس های شرکت های دیگه گرون تر از داتک باشه من دیگه با این وضعیت با داتک قرارداد نمی بندم دیگه چه برسه به الان که شرکت های دیگه ازونتر هم هست

بخاطر این میگم که داتک محدودیت هم میزاره ولی شرکتی مثل سپنتا خوبیش اینه که از این کارای مزخرف نمیکنه!!!!!!

sms11
24-04-2009, 12:15
سلام
1-اولا من هم خیلی ناراحت شدم از اینکه داتک میخواد تک کاربره رو جمع بکنه و سیستم مسخره چند کاربره با قیمت دوبرابر اما فقط چند کیلو بایت سرعت بیشتر رو به اجرا بزاره.من حدس میزدم از اینکه بخش فروش میگفت دیگه تک کاربره نداریم و به همه چند کاربره میدن داتک میخواد تک کاربره رو جمع کنه اما فکر نمیکردم اینقدر ........ باشه که بخواد کاربرای قدیمیش رو هم از دست بده
به هر حال بنده اگه به این وضعیت پیش بره با اینکه دو ساله که از داتک اینترنت میگیرم از این شرکت میرم و به یه جایی میرم که اینقدر استرس نداشته باشه
2-یه متن شکایتی به نظرم اینجا بزارید که همه دوستان اون متن رو برای داتک بفرستند بهتره
به هر حال من اگه متنی بنویسم میترسم یه چیزی بهشون بگم.اینکه خواهش میکنم یه مردی یه متن شکایت اینجا بزاره که من و تمام دوستان که از این شرکت اینترنت میگیرن به ایمیلشون بفرستند بلکه کمی تاثیر کنه
3-ببینید دوستان که مثه من اینترنت نامحدود میگرن برای ما سه گزینه وجود داره:سپنتا ، اوراکل ، رویال مکث
البته شرکتای دیگه هم هست اما برای 512 من این سه شرگت رو دیدم
سپنتا که 512 اون خیلی گرون هست اما 384 اون مناسبه
اوراکل هم که شرکتی کاملا ناشناختس و من کمی ترس دارم که از این شرکت اینترنت بگیرم
اما از بین این شرکتا من رویال مکثو دیدم که خوبه
اینم تعرفش

به نظرم که سرویس R-M-6 این شرکت خیلی خوب هست
اگه قرار شد که این شرکت داتک ایین سییستم جدیدش رو راه بندازه به نظرم اگه همگی از یه شرکت(من پیشنهادم رویال هست و یا سپنتا)بگیریم بهتره.اینجوری بازم کنار هم خواهیم بود و با هم استفاده میکنیم.

لطفا نگید که از الان این بحثا معنی نداره.هرچی باشه پیشگیری خیلی بهتر از درمان هست.حالا اگه کسی از شرکتای دیگه و چیز های دیگه حرفی داره بیاد بگه که با هم عقلامونو بریزیم رو هم و یه شرکت رو انتخاب کنیم و اینترنت بگیریم ازش

4- زد2 جان شما چه شرکتایی رو در نظر گرفتی؟

nikaan
24-04-2009, 12:42
به نظر من لایزر رو هم اضافه کن

چون هم 256 مناسب داره هم 384 اش خوبه

ضمن اینکه 64 kbps هم رو هر سرویسی که بگیری هدیه میده یعنی مثلا اگه 384 بگیری میشه 448 که پهنای باندی حدود

56 کیلو داره

ضمن اینکه هزینه نصب هم نداره

اینارو توی فروم لایزر دیدم

در ضمن اگر میتونین هر شرکتی رو که معرفی میکنین مزایا ومعایبش رو بگید

مزایای لایزر رو که گفتم

ولی معایبش پینگ بالا ، قطعی(البته میگفتن الان خیلی خوب شده) و پشتیبانی ضعیف

اینم لیست قیمتاش:

sms11
24-04-2009, 13:01
ویرایش شد...

sms11
24-04-2009, 13:03
بابا اینکه قسمت 512 اون 170000 تومنه که
خیلی زیاده

در ضمن متن اتراض هم میتونی بنویسی بدی؟

dsa
24-04-2009, 13:07
متن شكايت لطفا يكي آماده كنه تا بفرستيم براشون.

يه چيزي باشه كه تحديد آميز باشه شايد بترسن اين همه كاربر از دست بدن بيخيال قضيه شن.

zed2
24-04-2009, 13:09

با این کار ، برای 256 که قیمت هاشون از آسیاتک و سپنتا بیشتر میشه ، فقط برای 512 قیمتشون هنوز از بقیه شرکت ها پایین تره ، به غیر از Oracle .

خواستی اینهارو به متن اعتراض اضافه کن.
البته این کارشون یک شوک ترافیک کاذب هم ایجاد می کنه و باعث میشه کاربرهای عادی اش کم شن و فقط پر مصرف هاش بمونن که تاثیر افزایش پیک ترافیک روش بیشتر میشه.

سلام

واقعا خجالت داره!!!!

توی دبی 2 مگابیت رو رایگان میدن اینجا ترترنتشون رو هم گرون میکنن!!!

من هم شکایتم رو کتبا اعلام میکنم

تازه با این وضعیت من ترجیح میدم مخابرات هم وارد بازار adsl بشه چون اینا هم با این کاری که دارن میکنن هیچ فرقی با مخابرات دزد ندارن پس بهتره تعداد دزد ها بیشتر باشه تا حداقل بین شون یه رقابت بیفته البته اینایی که من میبینم بجای اینکه با هم رقابت کنن با هم همکاری می کنن برای سر کیسه کردن مشتری هاشون!!!

حتی اگه سرویس های شرکت های دیگه گرون تر از داتک باشه من دیگه با این وضعیت با داتک قرارداد نمی بندم دیگه چه برسه به الان که شرکت های دیگه ازونتر هم هست

بخاطر این میگم که داتک محدودیت هم میزاره ولی شرکتی مثل سپنتا خوبیش اینه که از این کارای مزخرف نمیکنه!!!!!!

رفیق اینجا ایران است نه امارات( خواستی برو تبعه انجا بشو:31:)
متن شکایت شما هم می نویسید؟
من ارزو دارم عمرا مخابرات بیاد چون خیلی خر تو خر میشه ( مخصوصا که مخابرات سابقه خوبی هم تو این کار ها نداره) به خیالتون میاد اول ارزون میده با کیفیت پایین وقتی همه اوت شدن قیمت میره بالا ( دیگر نمونه هم نمی خواد چون تو موبایل خدمات ارزش افزوده تلفن و ....انقدر نمایش های دیدنی ازش دیدیم که این مورد رو انجام نده باید خدا را شکر کرد)
فعلا که ما اولین گروه ازمایشی این طرح هستیم( یعنی میشه امیدوار بود با اعتراضات منطقی تغییر کنه)

سلام
1-اولا من هم خیلی ناراحت شدم از اینکه داتک میخواد تک کاربره رو جمع بکنه و سیستم مسخره چند کاربره با قیمت دوبرابر اما فقط چند کیلو بایت سرعت بیشتر رو به اجرا بزاره.من حدس میزدم از اینکه بخش فروش میگفت دیگه تک کاربره نداریم و به همه چند کاربره میدن داتک میخواد تک کاربره رو جمع کنه اما فکر نمیکردم اینقدر ........ باشه که بخواد کاربرای قدیمیش رو هم از دست بده
به هر حال بنده اگه به این وضعیت پیش بره با اینکه دو ساله که از داتک اینترنت میگیرم از این شرکت میرم و به یه جایی میرم که اینقدر استرس نداشته باشه
2-یه متن شکایتی به نظرم اینجا بزارید که همه دوستان اون متن رو برای داتک بفرستند بهتره
به هر حال من اگه متنی بنویسم میترسم یه چیزی بهشون بگم.اینکه خواهش میکنم یه مردی یه متن شکایت اینجا بزاره که من و تمام دوستان که از این شرکت اینترنت میگیرن به ایمیلشون بفرستند بلکه کمی تاثیر کنه
3-ببینید دوستان که مثه من اینترنت نامحدود میگرن برای ما سه گزینه وجود داره:سپنتا ، اوراکل ، رویال مکث
البته شرکتای دیگه هم هست اما برای 512 من این سه شرگت رو دیدم
سپنتا که 512 اون خیلی گرون هست اما 384 اون مناسبه
اوراکل هم که شرکتی کاملا ناشناختس و من کمی ترس دارم که از این شرکت اینترنت بگیرم
اما از بین این شرکتا من رویال مکثو دیدم که خوبه
اینم تعرفش

به نظرم که سرویس R-M-6 این شرکت خیلی خوب هست
اگه قرار شد که این شرکت داتک ایین سییستم جدیدش رو راه بندازه به نظرم اگه همگی از یه شرکت(من پیشنهادم رویال هست و یا سپنتا)بگیریم بهتره.اینجوری بازم کنار هم خواهیم بود و با هم استفاده میکنیم.

لطفا نگید که از الان این بحثا معنی نداره.هرچی باشه پیشگیری خیلی بهتر از درمان هست.حالا اگه کسی از شرکتای دیگه و چیز های دیگه حرفی داره بیاد بگه که با هم عقلامونو بریزیم رو هم و یه شرکت رو انتخاب کنیم و اینترنت بگیریم ازش

4- زد2 جان شما چه شرکتایی رو در نظر گرفتی؟

1- دنیا همین است همه جور اتفاقی میشه توش پیدا کرد....اینم یکیش
2- راستش من دارم الان روی دلایل این کار تو متن شکایت فکر می کنم...همچنین فکر می کنم که شماره اشتراکم رو هم بزارم که بدونن کاربر قدیمی خودشون هستم که فکر نکنن یکی 10 بار داره می فرسته ...الان هم nikaan هم داره کار می کنه بنظرم من و نیکان در این مورد با هم هماهنگ شیم که متن جامع تر در بیاد.( nikaan اگر شما متن اولیه را نوشتی برام پ خ کن که من بررسی کنم و موارد خودم رو اضافه کنم و دوباره برات بفرستم که بهتر انجام بشه )
3-تو منطقه من که فقط یک شرکت اصلی ندا که نا محدود میده هست و شرکتی که شما معرفی کردی.بقیه محدویت حجمی است...البته برای من مشکلی نیست چون من تو داتک هم ترافیکم رو شبها ایجاد می کردم و روز ها استفاده نمی کردم ( که سرعت بیشتری برای بقیه برسه )و 2 روز هم که اصلا استفاده نمی کردم که با این چند کاربره ها اصلا این کار برای من ارزش نداره و مجبورم همش ترافیک ایجاد کنم که برام بصرفه.
4- الانم برنامه ام میرم بین شاتل و ندا و پارس و این شرکتی که شما دادین و یکی دو تا دیگر مقیاس می کنم و می بینم کدوم برام بازخورد بهتری داره که بعد از امتحانات ترم جابهجا بشم.

الانم دارم رو متن اعتراض فکر می کنم.(البته بخاطر درس احتمالا زیاد طول میکشه اماده شدنش-وقت قهتی هم که میگن همین است )

nikaan
24-04-2009, 14:34
بابا اینکه قسمت 512 اون 170000 تومنه که
خیلی زیاده

در ضمن متن اتراض هم میتونی بنویسی بدی؟

من قیمت لایزر رو در قبال 384 سپنتا نوشتم
در ضمن یه متن الان نوشتم میخوام به zed2 بزنم البته شاید یخورده نیاز به اصلاح داشته باشه

sms11
24-04-2009, 14:47
پس زودتر دوستان یه متن شکایتی اماده کنید و طوری بنویسید که هرکسی توی اون نامه کد کاربری خودش رو هم بزنه که فکر نکن خواستیم با چند ایمیل بهشون نامه داده باشیم
به نظرم هرچه زودتر و قبل از اینکه اونا کاری بکنن این کارو انجام بدیم بهتره
دوستان به نظرم با هم همفکری بکنیم و پیگیر شرکتا باشیم که از کدوم بگیریم بهتره
مثلا این شرکت رویال مکس یه شبهه ایی که الان به ذهنم خورد اینکه ممکنه خودش زیرمجموعه داتک باشه .چون اونم تک کاربره و چند کاربره هست
خلاصه من دوست داشتم که همین جمع با همدیگه بریم و یه شرکت دیگه رو اباد کنیم
دوستان اگه کسیی از این دو شرکت اوراکل و رویال مکس خبر داره که چطوریاس مارو هم بی خبر نزاره

nikaan
24-04-2009, 17:04
پس زودتر دوستان یه متن شکایتی اماده کنید و طوری بنویسید که هرکسی توی اون نامه کد کاربری خودش رو هم بزنه که فکر نکن خواستیم با چند ایمیل بهشون نامه داده باشیم
به نظرم هرچه زودتر و قبل از اینکه اونا کاری بکنن این کارو انجام بدیم بهتره
دوستان به نظرم با هم همفکری بکنیم و پیگیر شرکتا باشیم که از کدوم بگیریم بهتره
مثلا این شرکت رویال مکس یه شبهه ایی که الان به ذهنم خورد اینکه ممکنه خودش زیرمجموعه داتک باشه .چون اونم تک کاربره و چند کاربره هست
خلاصه من دوست داشتم که همین جمع با همدیگه بریم و یه شرکت دیگه رو اباد کنیم
دوستان اگه کسیی از این دو شرکت اوراکل و رویال مکس خبر داره که چطوریاس مارو هم بی خبر نزاره

با اوراکل خیلی موافقم ، اما نه کیفیتشو میدونیم ونه مناطق تحت پوشش رو

البته من توی سایتش مناطق تحت پوشش رو پیدا نکردم اگر شما از جایی پیدا کردید حتما اینجا بزارید

sms11
24-04-2009, 17:18
با اوراکل خیلی موافقم ، اما نه کیفیتشو میدونیم ونه مناطق تحت پوشش رو

البته من توی سایتش مناطق تحت پوشش رو پیدا نکردم اگر شما از جایی پیدا کردید حتما اینجا بزارید

منم پیدا نکردم.احتمالا باید زنگ بزنیم به شرکتش
من به یه دوستی گفتم که در مورد این شرکت تحقیق کنه.ایشالا زودتر بگه چطور شرکتیه

nikaan
24-04-2009, 17:34
منم پیدا نکردم.احتمالا باید زنگ بزنیم به شرکتش
من به یه دوستی گفتم که در مورد این شرکت تحقیق کنه.ایشالا زودتر بگه چطور شرکتیه

امیدوارم کیفیتش رو هم بگه

mehdi_vsgh
24-04-2009, 18:15
چی شده؟
همونی که من گفتم
قراره قیمتها رو مثله بقیه شرکتا کنه
ینی 512 بشه بالای 100 تومن؟؟؟

mehdi_vsgh
24-04-2009, 18:17
زیاد به این قسمت حرفشون اعتماد نکنید....
فکر میکنید چرا میخوان سرویس حجمی بزارن؟؟
برای اینکه میخواین سرویسای نامحدود را گرون کنن
نمیان که به خاطر 3 هزارتومن این همه تغییرات در سرویسهاشون بدن...(اصلا با عقل جور در نمیاد)

نمیخوام نا امیدتون کنم ها؟!
ولی خیلی بعیده به خاطر افزایش 3 هزار تومن بخوان سرویهاس حجمی اضافه کنن برا مشترکینشون.....(با اینکار مشکلشون 2 برابر میشه نه اینکه حل بشه)

اینا الان میخوان کاری کنن که مشترکین کمتری به سمت سرویسهای نامحدود برن(اخه این نامحدودیا به صورت ناجوانمردانه‌ای پهنای شبکه رو اشغال میکنن)
بنابراین من حدسم اینه که قیمتای نامحدود را میبرن بالا(به صورت عرف بازار مثلا 512 میره روی 100 تومن)

با اینکار چه اتفاقی میوفته...اکثر مشترکین میان به سمت سرویسهای حجمی
در نتیجه وقتی شما سرویس حجمی داشته باشی دیگه نمیتونی پهنای باند رو به طور کامل اشغال کنی و اون همه مشکلاتی که برخی از کاربران ازش رنج میبرن قطعا حل خواهد شد....
ظاهرا پیش بینی من درست در اومد:دی

sms11
24-04-2009, 19:07
چی شده؟
همونی که من گفتم
قراره قیمتها رو مثله بقیه شرکتا کنه
ینی 512 بشه بالای 100 تومن؟؟؟

نه داش مهدی.اونجوری که شما گفتی هم نیست
اولا بالای 100 تومن نمیشه و نهایتش شاید طی چند ماه اینده میخواد بشه ماهی 98 تومن
چون چند کاربره ها این قیمتی هستند
دوم اینکه بعضی از شرکتا مثه اوراکل و رویامکس هستند که قیمتاشون برای 512 زیر 100 تومن هست.البته شاید بعدا اونام گرون کنن اما فعلا که اینه
در ضمن داتک قیمتاشو بالا نبره.دو سری قیمت داره:تک کاربره و چند کاربره
قیمت چند کاربره دو برابر(تقریبا) تک کاربره هست
داتک هم دیگه از این به بعد نمیخواد به کسی تک کاربره بده.همین
ولی قیمتشو نبرده بالا

StormWielder
24-04-2009, 19:18
نه داش مهدی.اونجوری که شما گفتی هم نیست
اولا بالای 100 تومن نمیشه و نهایتش شاید طی چند ماه اینده میخواد بشه ماهی 98 تومن
چون چند کاربره ها این قیمتی هستند
دوم اینکه بعضی از شرکتا مثه اوراکل و رویامکس هستند که قیمتاشون برای 512 زیر 100 تومن هست.البته شاید بعدا اونام گرون کنن اما فعلا که اینه
در ضمن داتک قیمتاشو بالا نبره.دو سری قیمت داره:تک کاربره و چند کاربره
قیمت چند کاربره دو برابر(تقریبا) تک کاربره هست
داتک هم دیگه از این به بعد نمیخواد به کسی تک کاربره بده.همین
ولی قیمتشو نبرده بالا

خوب این کار عملا افزایش قیمته ، اونم در حالی که در تمام دنیا سعی بر افزایش سرعت و کاهش قیمت هست .

لابد بعد از یه مدتی هم آسیاتک و شرکت هایی که قیمت هاشون پایین تر از داتک هست ، (آسیاتک در مورد 256 با در نظر گرفتن طرح افزایش قیمت داتک) بعد از یه مدتی قیمت ها رو افزایش میدن ، و از کجا معلوم که شاهد افزایش کلی قیمت های تمامی شرکت ها نباشیم ؟ چه سرویس های نامحدود و چه سرویس های حجمی .

zed2
24-04-2009, 19:25
من قیمت لایزر رو در قبال 384 سپنتا نوشتم
در ضمن یه متن الان نوشتم میخوام به zed2 بزنم البته شاید یخورده نیاز به اصلاح داشته باشه
بفرست برام تا برسسی کنم و برات دوباره بفرستم

ظاهرا پیش بینی من درست در اومد:دی

پیشبینی دقیقا مثل مال شما نیست بدتر از شماست

reb
24-04-2009, 20:50
من چون داتک داشتم اینو عرض میکنم و گرنه بنده بی تقصیرم گول عدد 512 رو نخورید چون سرعت واقعی 512 داتک در بهترین شرایط 50 کیلو بایت بیشتر نیست من پارس آنلاین دارم ولی با 384 شاتل هم کار کردم البته 384 دونوع داره یکیش 32 گیگ یکی هم 45 گیگ من با 45 گیگ کار کردم سرعتش 70 کیلو بایته ولی نمیدونم سرعت 32 گیگش چنده منها شک ندارم که از 55 کمتر نیست.

sms11
24-04-2009, 21:15
خوب این کار عملا افزایش قیمته ، اونم در حالی که در تمام دنیا سعی بر افزایش سرعت و کاهش قیمت هست .

لابد بعد از یه مدتی هم آسیاتک و شرکت هایی که قیمت هاشون پایین تر از داتک هست ، (آسیاتک در مورد 256 با در نظر گرفتن طرح افزایش قیمت داتک) بعد از یه مدتی قیمت ها رو افزایش میدن ، و از کجا معلوم که شاهد افزایش کلی قیمت های تمامی شرکت ها نباشیم ؟ چه سرویس های نامحدود و چه سرویس های حجمی .
قبول دارم که افزایش قیمت داده ولی به اون صورتی که داش مهدی میگفت نیست.اگه این روند که شرکتا در پیش گرفتند بعید هم نیست.همشون دست به یکی کردن که جیب کاربر بدبخت و خالی کنن.کی از پول بدش میاد؟
اگه منم بودم گرون میکردم وقتی میدیدم که شرکتای دیگه اینقدر پول میگیرن.این وسط تنها کسی که باید جلوی افزایش قیمت رو بگیره یه گروهی هست که ظاهرا اسمشون هست دولتمرد که از سوپور شهرداری هم عرضشون کمتره(چه عمدی چه غیر عمدی)
اگه دولت جلوی اینارو بگیره عمرا بتونن این همه گرون کنن.دولتم که ماشالا هر دفعه با یه تبصره الکی سرته قضیه رو هم میاره و دوباره روز از نو و روزی از نو

من چون داتک داشتم اینو عرض میکنم و گرنه بنده بی تقصیرم گول عدد 512 رو نخورید چون سرعت واقعی 512 داتک در بهترین شرایط 50 کیلو بایت بیشتر نیست من پارس آنلاین دارم ولی با 384 شاتل هم کار کردم البته 384 دونوع داره یکیش 32 گیگ یکی هم 45 گیگ من با 45 گیگ کار کردم سرعتش 70 کیلو بایته ولی نمیدونم سرعت 32 گیگش چنده منها شک ندارم که از 55 کمتر نیست.
برادر شاید سرعتش کمتره اما هیچی جای نامحدود رو نمیگیره.شما در شاتل باید 90000 بدی.تازه اونم سرعت 384 نه 512.
من اگه از شاتل هر ماه 5 گیگ هم صرف صفحه باز کردن کنم.فقط میتونم 40 گیگ دانلود کنم.بقیشو چه کنم؟
پارس آنلاین هم که 512 دویست هزار تومن هست که از پسش بر نمیام
من از شما یه سوال دارم
بنده هر ماه حدود 70 گیگ دانلود دارم.شبا هم نمیتونم دانلود کنم.حالا شما بگو من چی کار کنم و از چه شرکتی بگیرم؟فقط هم 512 میخوام.چون سرعت پایین نمیتونم کار کنم.
تو یه شرکت درست درمون معرفی من ازش اشتراک میگیرم.

sms11
25-04-2009, 20:01
سلام دوستان این متن شکایت اماده نشد؟

mehdi_vsgh
25-04-2009, 21:17
چقدر احتمال میدین که به خواسته شماها جواب مثبت بدن؟؟
ینی اعتراضاتتون فایده مثبتی هم داره؟
قبلا تجربش رو داشتین؟؟

(نمیخوام دلتون رابسوزونم...ولی شاتل قبل از عید اعلام کرد که برای مشترکین جدیدشون قراره 1 ماه اینترنت رایگان عیدی بدن..بعد ما زنگ زدیم و اعتراض کردیم که پس ما که مشترکین قدیمی هستیم چی؟؟ اون لحظه چیزی نگفتن و بهانه میاوردن که به شما چیزی نمیدیم.....ولی وقتی عید شد به کاربران تهرانی 15 روز و کاربران شهرستانی 7-6 روز به کل ترافیک رو رایگان کردن...منی که 512 داشتم تو او نمدت حدودا 50 گیگ دانلود کردم:دی)

nikaan
25-04-2009, 22:12

سلام

متن رو همون روز دادم

قرار اندکی ویرایش و چیز هایی هم احتمالا اضافه بشه

فردا متن رو توی سایت میزاریم

sms11
25-04-2009, 22:24
قبلا تجربش رو داشتین؟؟

(نمیخوام دلتون رابسوزونم...ولی شاتل قبل از عید اعلام کرد که برای مشترکین جدیدشون قراره 1 ماه اینترنت رایگان عیدی بدن..بعد ما زنگ زدیم و اعتراض کردیم که پس ما که مشترکین قدیمی هستیم چی؟؟ اون لحظه چیزی نگفتن و بهانه میاوردن که به شما چیزی نمیدیم.....ولی وقتی عید شد به کاربران تهرانی 15 روز و کاربران شهرستانی 7-6 روز به کل ترافیک رو رایگان کردن...منی که 512 داشتم تو او نمدت حدودا 50 گیگ دانلود کردم:دی)

والا دفعه پیش که تونستیم یه کارایی بکنیم.این دفعه هم میگیم که ایشالا ترتیب اثر بدن و بزارن ما به کارمون برسیم
مگه ماله شما اثر ندادند؟برای ما هم اگه همه بگن میکنن

nic_chagal
26-04-2009, 10:49
سلام.قبل از عید شرکت داتک مژده داده بود که منطقه استقلال تحت پوشش adsl قرار گرفته.الان نزدیک 45 روز گذشته می گن هنوز شوع نکردیم واسه ارائه این سرویس خیلی با حاله فکر کنم مسئول آپدیت سایتشون یه کم ذوق زده شده آخه اگه نمی دین چرا تو سایتتون می نویسین

SIMON137
26-04-2009, 12:48
داتک سرویس هاش رو از جمله 512 رو گرون کرده ؟

StormWielder
26-04-2009, 12:52

SuNb0y
26-04-2009, 15:06
سلام.قبل از عید شرکت داتک مژده داده بود که منطقه استقلال تحت پوشش adsl قرار گرفته.الان نزدیک 45 روز گذشته می گن هنوز شوع نکردیم واسه ارائه این سرویس خیلی با حاله فکر کنم مسئول آپدیت سایتشون یه کم ذوق زده شده آخه اگه نمی دین چرا تو سایتتون می نویسین

تایید می شه ...

ولی احتمالا تا خرداد ارائه بدن ...

zed2
26-04-2009, 17:50

ویرایش من تموم شد دادم به nikaan منتظر نظرش هستم.

قبلا تجربش رو داشتین؟؟

بهتر از این است که بنشینیم نگاه کنیم حداقل بعدا نمی گیم که چرا یک بار تلاش نکردم...

سلام

متن رو همون روز دادم

قرار اندکی ویرایش و چیز هایی هم احتمالا اضافه بشه

فردا متن رو توی سایت میزاریم

ویرایش رو فرستادم پیشنهاد هم دادم :20:

والا دفعه پیش که تونستیم یه کارایی بکنیم.این دفعه هم میگیم که ایشالا ترتیب اثر بدن و بزارن ما به کارمون برسیم
مگه ماله شما اثر ندادند؟برای ما هم اگه همه بگن میکنن
انشاالله ولی مهم اینه که همه کسایی که داتک دارن اعتراض رو بدن ( حتی انهایی که تازه می خوان عضو جدید بشن -متن برای انها هم شامل میشه)

مشکل با مخابرات که این حرف ها حالیش نیست .....الان زنگ بزن ببین میدن یا نه ( البته اگر می خوای با قیمت های چند کاربره اکانت بخری نخواستی متن اعتراض رو هم شما بفرست)

تمام از 128 تا 512 ( برای من که گفتن 128 هم قیمت چند کاربره میدن فقط)

sms11
27-04-2009, 09:53
یه نکته ایی رو میخواستم در مورد داتک بگم
این چند روز پیش که اینترنت کل کشور خراب بود و برای شرکتا اینترنتشون قطعی داشت برای ما داتکیا(یا لااقل برای من)خداشاهده اصلا قطعی نداشت.فقط در حد چند ساعت(2-1)فقط به اینترنت وصل نمیشد.همین
وگرنه من توی این چند روز مثه همیشه داشتم دانلودامو میکردم.بدون حتی ذره ایی قطع شدن اینترنت
این نکته رو گفتم که دوستان دیگه فکر نکنن که داتک همش ضرر هست.از این بابت کارشون درسته و خداییش هیچ جا پشتیبانی داتک رو نداره.این نکته رو گفتم فکر نکنید دارم حمایت میکنم
اما از یه طرف دیگه من با دوستان سپنتایی که صحبت کردم اونا هم مثه من اینترنت 512 دارن اما سرعتشون واقعی هست و با سرعت نزدیک 64 دارن دانلود میکنن اما برای منم که 512 دارم با سرعت 50 دانلود میکنم.یعنی 14 کیلو بایت کمتر از اونا.البته شاید به مرکز مخابراتی و اینها هم بستگی داشته باشه اما دیگه فکر نمیکنم 14 کیلو بایت کمتر به خاطر مرکز مخابراتی باشه.
به هرحال اگه داتک بخواد قیمتاشو افزایش بده من احتمالا به سپنتا کوچ میکنم.از لحاظ قیمتی که نزدیک هم هستند اما با این تفاوت که سپنتا سرعتش واقعی هست اما داتک نه.اما اگه داتک افزایش نداد و سرعت یه مگ تک کاربره رو هم به جمعش اضافه کرد و قیمتش هم مناسب بود احتمالا یه مگ میگیرم ازشون.تا ببینیم خدا چی میخواد و داتکیا بیخیال میشن یا نه

StormWielder
27-04-2009, 14:17
من امروز با بخش Customer Care داتک تماس گرفتم ، گفت برای قراردادهای جدید سرویس چند کاربره تعلق میگیره ، ولی در مورد مشترکین قبلی ، هنوز چیزی ابلاغ نشده .

برای تمدید قرارداد هم حداکثر تا 3 ماه تمدید میکنن ، تا وضعیت مشخص بشه .
بنابراین دوستان میتونن تا 3 ماه تمدید کنن تا در صورت اتخاذ چنین تصمیمی برای مشترکین سابق ، حداقل تا 3 ماه خیالشون راحت باشه .

nikaan
27-04-2009, 15:18
پست بعد متن نامه است کسانی که میخوان در این نامه اسمشون باشه شماره قرارداد یا شماره تلفنشون رو بدن تا توی نامه وارد کنیم

nikaan
27-04-2009, 15:20
نامه ارسال شد

به همین دلیل متن نامه حذف گردید

با تشکر از دوستانی که اعتراض خود را به داتک اعلام نمودند

nikaan
27-04-2009, 15:27
یه خورده فونت و قلم اینجا به هم ریخته ولی توی اصل نامه درسته

mostafaeshghi
27-04-2009, 15:38
از دوستان تمنا دارم کمی صبر کنند

من یه متن آماده کردم که فکر کنم مناسبتر باشه. بگذارید من با نیکان یه مذاکره ای بکنم بعد نتیجه را خدمتتان میگم.

با تشکر : مصطفی عشقی

ویرایش :

دوستان با نیکان مذاکره کردم و متنم را در اختیارش گذاشتم ولی نظشون این بود که متن خودشان مناسبتره که من گفتم هر دو متن را در تاپیک میگذاریم و تا 4شنبه شب بر و بچ فرصت دارند بیایند و نظر بدند که کدام متن بهتتر و به نظرشان مؤثرتره !

متن نیکان را که در چند پست قبلتر دیدیم و متنخودم را در پست بعدی میارم

از هم بعد از گذاشتن اون پست دوستان مرحمت کنند بیاند بگند که کدام متن را انتخاب میکنند. و حتی با زدن دکمه تشکر هم میشه فهمید کدام بیشتر مورد پسند بوده.

منتظر نظر دوستان هستیم!:20:

با تشکر از همکاریتون

mostafaeshghi
27-04-2009, 17:26
مدیر محترم گروه شرکت های داتک

سلام علیکم

احتراما به استحضار میرساند اخیرا اخبار ضد و نقیضی در مورد تحولات شرکت به گوش میرسد که شنیده ها حاکی از آن است که شرکت داتک در جهت سیاستهای جدید ، تصمیماتی در حوزه ی ارائه ی سرویسهای اینترنت پر سرعت گرفته و قرار است در آینده ای نزدیک دچار تغییر و تحولاتی در این زمینه شود که موجبات نارضایتی را در کاربران (فعلا مطلع) فراهم کرده است.
از مهمترین این تغییرات که بیشترین واکنش را در بین کاربران ایجاد کرده تصمیم گیری برای لغو کلی سیستم تک کاربره و جایگزینی آن با سیستم چند کاربره است.

لذا در این رابطه ذکر چند نکته حائز اهمیت است که به عنوان کاربر قدیمی خدمات شرکت داتک ، به عرض شما می رسانم و امید است مفید واقع شود:

1- اکثر قریب به اتفاق کاربران قدیمی شرکت داتک به علت متناسب بودن قیمت با خدمات ارائه شده توسط این شرکت و داشتن قیمتی متعادل و مناسب به نسبت دیگر شرکتهای رقیب در این زمینه ، شرکت داتک را به عنوان ارائه دهنده ی سرویس اینترنت پر سرعت خود انتخاب و به دیگر شرکتها ترجیح داده اند. که با توجه به تصمیم جدید مبنی بر ملغی شدن کلی سیستم تک کاربره پر واضح است که اکثر این دسته از این کاربران را از دست خواهید داد و این مسئله آنقدر روشن است که نیازی به توضیح ندارد.

2- نکته ی بسیار مهم که به آن اشاره میکنیم آن است که همانطور که همگان میدانیم سیستمهای تک کاربره و چند کاربره اختلاف چندان مورد توجهی با هم ندارند (یعنی سرویس های چند کاربره به علت داشن ضریب شیرینگ پایین 5 به 1 دارای قیمت به مراتب بالاتری است و درواقع این خدمات برای شرکت ها و اداره جات و کافی نت های کوچک تعریف شده است و کاربران معمولی و خانگی به این میزان شیرینگ نیازی ندارند) و از طرفی برای مصرف کننده ی خانگی به ازای آن تفاوت کم ، پرداخت هزینه ای معادل 2 برابر سرویس تک کاربره واقعا عقلانی نیست و فرد را مجاب میکند که قرارداد با شرکت داتک را فسخ کند و در پی قرارداد با شرکت دیگری باشد.

3- اعمال این تغییرات در حقیقت افزایش در حدود صد درصدی در قیمت سرویس های 256 و 512 این شرکت محسوب میشود ، و چنین افزایش قیمتی در حالی انجام می پذیرد که در تمامی کشورهای دنیا همواره سعی در افزایش سرعت دسترسی به اینترنت و کاهش قیمت ها می باشد و همچنین برای گرفتن مشترک جدید با توجه به این قیمتها به مشکل برمیخورید و بعید است کسی از شرکت داتک سرویس بگیرد مگر اینکه شرکت انحصارا" در مرکز مخابراتی خاصی سرویس بدهد و یا پورت خالی داشته باشد که دراین صورت هم ظلم بزرگی در حق کاربران جدید میباشد.

4- در کشور عزیزمان ایران ما حدود 20میلیون و بیشتر کاربر اینترنت (با سرعتهای مختلف) داریم. با عنایت به اینکه مسلما" شخصی که متقاضی بهره مند شدن از اینترنت پرسرعت باشد در پی تحقیق از فعالان حاضر در این عرصه برای ارائه ی اینترنت پر سرعت بر می آید (که یکی از منابع مورد اعتماد آن انجمنهای گفتگو میباشند) با توجه به در پیش گرفتن این سیاست و تصمیم گیری غلط توسط شرکت داتک و از دست دادن کاربران قبلی و ایجاد نارضایتی در بین کاربران فعلی وضعیت چندان مناسبی پیش بینی نمی شود واوضاع مناسبی را برای فروش آینده ی تان نمیتوان متصور بود.

5- در صورت پیش گرفتن همان سیاستهای از پیش تعیین شده پر واضح است ما کاربران (شاید قدیمی) در معرفی شرکت و سرویسهایش دم از کذب و اغراق نخواهیم زد (به مانند الآن و همیشه) و تمامی مسائل موجود را به وضوح خواهیم گفت و چیزی جز حقیقت نخواهیم گفت. این گفته ی ما را در جهت تهدید برداشت نکنید ، بلکه در مقابل خدمت صادقانه ی شما در قبال کاربرانتان ، کاربران صادقی هم دارید که در صورت خوب بودن حتما تعریف میکند (تمامی مدارک و مستندات در تاپیکهای انجمنهای مذکور موجود است) و در صورت بد بودن اعتراض و نظرات خود را واضح بازگو خواهند کرد.
بنابراین با توجه به متن پیش رو که امید است تردید نداشته باشید که مغرضانه نبوده و فقط در جهت حمایت از شرکت ارائه دهنده ی سرویس اینترنت پر سرعت خودمان صورت گرفته ، و می دانیم که موضوع پیش رو مسئله ی ساده و پیش پا افتاده ای نیست ، چرا که تغییرات احتمالی در جهت سیاستهای انحصاری شرکت تبعات وسیعی دارد و چه بسا ممکن است ضرر بزرگی را متوجه ی شرکت و کاربرانش و حتی حوزه ی فعالان این عرصه کند.

امیدواریم با توجه به مسئله ی فراگیر و مهم پیش رو بهترین تصمیم گیری صورت گیرد و اقدامی موثر و مناسب به حال شرکت و کاربران را از شما سرور گرامی و همکاران ارجمندتان مقتضی است.

با تشکر از حسن توجه ی شما مدیر گرانقدر

امضاء
کاربر شرکت به شماره اشتراک :
کاربر در انتظار ملحق شدن به شرکت (به شماره تلفن):

و در صورت تمایل میتونید از فایل زیر آنرا دانلود کرده و مطالعه فرمایید

sms11
27-04-2009, 19:25
داش مصطفی خودمون امیدوارم بهت بر نخوره داداش
اما به نظرم متنی که اقا نیکان دادن بهتر بود.چون نظر چند نفر توش اعمال شده و اینکه اگه بحثی از فروم ها به میان نیاد بهتره
البته این نظر منه و هرکسی هر کدومو دوست داره انتخاب کنه اما با اجازه داش مصطفی من متن اقا نیکان رو برمیفرستم
البته فکر کنم اگه داتک به هر نحوی گرون کنه این اخرین باری بود که از داتک اشتراک میگیرم و میرم سراغ سپنتا

sms11
27-04-2009, 19:35
من امروز با بخش customer care داتک تماس گرفتم ، گفت برای قراردادهای جدید سرویس چند کاربره تعلق میگیره ، ولی در مورد مشترکین قبلی ، هنوز چیزی ابلاغ نشده .

برای تمدید قرارداد هم حداکثر تا 3 ماه تمدید میکنن ، تا وضعیت مشخص بشه .
بنابراین دوستان میتونن تا 3 ماه تمدید کنن تا در صورت اتخاذ چنین تصمیمی برای مشترکین سابق ، حداقل تا 3 ماه خیالشون راحت باشه .

اخه دوست من گیرم که سه ماه هم تمدید کردیم
بعدش چی؟
بازم سه ماه دیگه همین اشو همین کاسس دیگه
اگه الان بیخیال بشه لابد دو روز دیگه میخواد این کارو بکنه.من باور خسته شدم از بس از دست این شرکت حرف ضد و نقیض شنیدم
ادم یهو میره از یه شرکت دیگه میگیره با خیال راحت .این قدر هم حرف و حدیث نداره

sms11
27-04-2009, 19:39
اقا من که فرستادم
از تمام دوستان درخواست دارم که هرکسی رو که مشناسن از داتک اینترنت میگیره بهش بگید یکی از دو متن بالا رو بفرسته
اگه در فروم های دیگه هم عضوید اینکارو بکنید و در امضاهاتون این موضوع رو بگید و متن رو در اختیار همه بزارید

mostafaeshghi
27-04-2009, 19:52
اما به نظرم متنی که اقا نیکان دادن بهتر بود.چون نظر چند نفر توش اعمال شده و اینکه اگه بحثی از فروم ها به میان نیاد بهتره
البته این نظر منه و هرکسی هر کدومو دوست داره انتخاب کنه اما با اجازه داش مصطفی من متن اقا نیکان رو برمیفرستم
البته فکر کنم اگه داتک به هر نحوی گرون کنه این اخرین باری بود که از داتک اشتراک میگیرم و میرم سراغ سپنتا

نه بابا این حرفها چیه ! برخودن نداره ولی به نظرم ایراد خیلی جزئی و کوچیکی گرفتی ! خب من قسمت فورومها را حذف میکنم دیگه چه مشکلی داره ؟!

در ضمن اینکه برای این کار هدف داشتم میخواستم بهشون ثابت کنم که این کاربران مدگیر را میشناسند و اینجا هم بحث میکنند.

ولیباشه برمیدارم انشاءالله مصلحت همین باشه. الآن متن را اصلاح میکنم

nikaan
27-04-2009, 21:06

سلام

مرسی نظر لطفتونه

اقا من که فرستادم
از تمام دوستان درخواست دارم که هرکسی رو که مشناسن از داتک اینترنت میگیره بهش بگید یکی از دو متن بالا رو بفرسته
اگه در فروم های دیگه هم عضوید اینکارو بکنید و در امضاهاتون این موضوع رو بگید و متن رو در اختیار همه بزارید

ای کاش نمی فرستادید چون میخوایم همه در قالب یک نا مه ارسال کنیم

برای همین باز هم تقاضا میکنم شماره های قراردادتون رو ارسال کنید تا در قالب یک نامه اعتراضمون رو به گوش مسئولین داتک برسونیم

nikaan
27-04-2009, 21:08
باز هم تقاضا میکنم شماره های قراردادتون رو ارسال کنید تا در قالب یک نامه اعتراضمون رو به گوش مسئولین داتک برسونیم

در ضمن متن نامه ها در صفحه ی 113 این تاپیک قرار داره

لطفا حتما مطالعه کنید

مرسی

sms11
28-04-2009, 08:00
سلام

مرسی نظر لطفتونه

ای کاش نمی فرستادید چون میخوایم همه در قالب یک نا مه ارسال کنیم

برای همین باز هم تقاضا میکنم شماره های قراردادتون رو ارسال کنید تا در قالب یک نامه اعتراضمون رو به گوش مسئولین داتک برسونیم

دوست عزیز من به داتک با شماره قراردادم ارسال کردم و نمیشه به یه متن رسید.از نظر من هردوتا نامه خوبن و تقریبا هم شبیه هم هستند.به خاطر همین فرقی نمیکنه.دوستان هرکی هرکدومو دوستا دارن بفرستند

فقط یه نکته ایی هست که دوستانی که توی پرشین تولز عضو هستنند در اونجام به دوستان بگن که این متن رو بفرستند.

sms11
28-04-2009, 08:02
نه بابا این حرفها چیه ! برخودن نداره ولی به نظرم ایراد خیلی جزئی و کوچیکی گرفتی ! خب من قسمت فورومها را حذف میکنم دیگه چه مشکلی داره ؟!

در ضمن اینکه برای این کار هدف داشتم میخواستم بهشون ثابت کنم که این کاربران مدگیر را میشناسند و اینجا هم بحث میکنند.

ولیباشه برمیدارم انشاءالله مصلحت همین باشه. الآن متن را اصلاح میکنم

مصطفی جان به نظر من دوتا متن تقریبا شبیه هم هستند
به خاطر همین فرقی نمکنه.دوستان هرکدومو دوست دارید بفرستند.فقط بفرستید تا روشون کم باشن

nikaan
28-04-2009, 08:58
دوست عزیز من به داتک با شماره قراردادم ارسال کردم و نمیشه به یه متن رسید.از نظر من هردوتا نامه خوبن و تقریبا هم شبیه هم هستند.به خاطر همین فرقی نمیکنه.دوستان هرکی هرکدومو دوستا دارن بفرستند

فقط یه نکته ایی هست که دوستانی که توی پرشین تولز عضو هستنند در اونجام به دوستان بگن که این متن رو بفرستند.

منظور من این بود که یه نامه رو 10 بار ارسال نکنیم

دوستان از متن هرکدوم که بیشتر رضایت دارند شماره قراردادشون رو بدن ضمیمه ی نامه کنیم تا از هر نامه فقط یکبار ارسال بشه

چون اونجوری بی اعتبار میشه

منظور من یه کدوم از نا مه ها نبود

منظور من تعداد دفعات ارسال هر نامه بود که میگم از هر کدوم یکبار ارسال بشه
همین

sms11
28-04-2009, 18:56

دوستان از متن هرکدوم که بیشتر رضایت دارند شماره قراردادشون رو بدن ضمیمه ی نامه کنیم تا از هر نامه فقط یکبار ارسال بشه

همین

من پایم نیکان جان .اگه بخوای من حاضرم شماره اشتراکمو بهتون بدم
هر وقت بگی بهت میدم
(هرچند که به امیدی خدا ما قراره از این شرکت کوچ کنیم.مگر اینکه اون چیزی که میخوایم رو بدن)

SIMON137
29-04-2009, 13:13
داتک اینترنت من رو به خاطر بدهی 2 هزار تومن قطع کرد ، زنگ زدم دعوا کردم یک متنی هم نوشتم فرستادم تو سایت به این شرح :
با سلام

متاسفانه من يکسري رفتارهاي نامطلوبي رو جديدا در سياست هاي شرکت ديدم که جاي نقد داره.بدون در نظر گرفتن برخي از جنبه هاي مثبت :
سرويس ها در مواردي سرعت بسيار پاييني دارند و بعضي مواقع نيز قطع هستند بدون در نظر گرفتن اين موارد وجه رو به صورت يک ماهه دريافت مي کنيد ولي خدمات يک ماهه نيست و در زمان شارژ نيز دقيقا يکماه شارژ نمي شود . در ضمن فقط کافيست مشتري يک روز وجه رو ديرتر واريز کند ، سريعا اقدام به قطع سرويس او مي کنيد.
سرويس من به خاطر بدهي 2000 تومان قطع شده و از من خواستند که اين مبلغ رو پرداخت کنم در صورتي که من 50000 را پرداخت کردم . مبلغ اصلي ناديده گرفته مي شود و تقصير را برگردن سيستم ها مي اندازند که گير اين بدهي است. بدون در نظر گرفتن هزينه هاي بدهکاري شرکت به مشتري ، سريعا اقدام به قطع سرويس او مي کنند. به خوش حساب بودن مشتري اصلا توجه نمي کنند.
مشکل بعدي تعويض صفحه خانگي و علاقه مندي هاي کاربر هست که شرکت به هيچ وجه حق انجام چنين کاري را ندارد.شرکت نيز ، خوش حساب نيست...
در کدام قانون هست که وقتي من سرويسم رو يک ماه شارژ نکنم ، جريمه اي براي آن در نظر گرفته شده و هر روز قيمت آن تصاعدي بالا رود ، مگر شما جز هزينه ماهيانه مخابرات به بخش ديگري نيز پول واريز مي کنيد؟
در هر صورت اين روش جلب مشتري نيست......

با سپاس

================
به جان خودم خیلی جواب داد ، مشکلاتم برطرف شد ، اینا زبون آدم حالیشون نمی شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reb
29-04-2009, 13:33
داتک اینترنت من رو به خاطر بدهی 2 هزار تومن قطع کرد ، زنگ زدم دعوا کردم یک متنی هم نوشتم فرستادم تو سایت به این شرح :
با سلام

:31::31:شما از بدیهیات گفتید این که گفتن نداره دوست عزیز خصلت بارز داتک چیپ بودنشه اگر این خصیصه رو ازش بگیری که دیگه داتک نمیشه:19:
اگر کسی مدتی یعنی 2 یا چند ماه بره سفر و یا بهر دلیلی شارژ نکنه زمانی که میخواد تمدید کنه تمام اون مدتی که شارژ نکرده رو مالیات و عوارض رو ازش میگیرن درصورتی که همین پارس شده که من 2 ماه تمدید نکردم ولی وقتی تمدید کردم اصلا صحبتی در باره اون 2 ماه نشد چون استفاده ایی نشده که مالیات داده بشه.
باید مواظب باشد که طلبکار نشید چون در حروم خوری نظیر نداره:8:

nikaan
29-04-2009, 14:05
من پایم نیکان جان .اگه بخوای من حاضرم شماره اشتراکمو بهتون بدم
هر وقت بگی بهت میدم
(هرچند که به امیدی خدا ما قراره از این شرکت کوچ کنیم.مگر اینکه اون چیزی که میخوایم رو بدن)

سلام

اگه شمارتون رو بدید ممنون میشم

بقیه دوستان هم اگر میخوان خودشون جداگانه اقدام کنن خواهشا از این نامه ها استفاده نکنن چون اینجوری بی اهمیت میشه دیگه کار ندارن چی میگیم

در واقع به حرفمون گوش نمیدن

دوستانی هم که میخوان با این نامه اعتراض خودشون رو به گوش مسئولین داتک برسونن لطفا شماره ی قراردادشون را به من بیام خصوصی بدن
چون من شنبه نامه رو ارسال می کنم
مرسی

A r c h i
29-04-2009, 14:38
سلام

من به جز همون موردی که اشاره کردید در مورد نام بردن اسم فوروم ها، نامه آقای مصطفی عشقی را انتخاب می کنم.
در ضمن چون هنوز نگفتن که برای مشترکین قدیمی چه تصمیمی دارن، من فعلا مشکلی با داتک ندارم :46:..اگه قرار بشه که برای آنهایی که تک کاربره هستن هم چند کاربره بشه، اونوقت من هم 100% قراردادم را فسخ می کنم.

در مورد خصوصیات داتک هم، که گفتن نداره :31:، یکبار من یادم رفت شارژ کنم، تا اشتراکم تموم شد قطع کردند. نمی کنن یک زنگ بزنن بگن اشتراکتون فردا تموم میشه و داریم قطع می کنیم. :13:

zed2
29-04-2009, 16:47
پست بعد متن نامه است کسانی که میخوان در این نامه اسمشون باشه شماره قرارداد یا شماره تلفنشون رو بدن تا توی نامه وارد کنیم

همین
بهتره هر کس جداگانه بفرسته چون بالاخره می فهمن که این اعتراض هماهنگ بوده.احتمال هم داره بعضی ها نخوان شماره اشتراک رو به دیگران بدن...همان که اعتراض کنن کافی هست.

سلام

من به جز همون موردی که اشاره کردید در مورد نام بردن اسم فوروم ها، نامه آقای مصطفی عشقی را انتخاب می کنم.
در ضمن چون هنوز نگفتن که برای مشترکین قدیمی چه تصمیمی دارن، من فعلا مشکلی با داتک ندارم :46:..اگه قرار بشه که برای آنهایی که تک کاربره هستن هم چند کاربره بشه، اونوقت من هم 100% قراردادم را فسخ می کنم.

در مورد خصوصیات داتک هم، که گفتن نداره :31:، یکبار من یادم رفت شارژ کنم، تا اشتراکم تموم شد قطع کردند. نمی کنن یک زنگ بزنن بگن اشتراکتون فردا تموم میشه و داریم قطع می کنیم. :13:

بنده اینجا بز تشریف داشتم گفتم رفتم بحث کردم و اطلاعات از بخش گرفتم و منبع هم خودم هستم چون یک ساعت سر این موضوع روزه خوندم که چرا به جدیدا اینطوری می کنین و بعد هم پرسیدم پس قدیما چی که رسما گفتن تو برنامه هست که انها هم چند کاربره میشه..
منم الان می فرستم ( تازه رسیدم :20:)
بچه ها بین تمام دوستاتون که داتک دارن یا می خوان بگیرن بگین یکی از اعتراض های ما یا اعتراضی که خودشون مناسب می دونن رو بدن ( و فقط توش متلک ننویسن)

rozbeh85
29-04-2009, 17:32
سلام
ما یه مدتی نبودیم چه خبرا بوده اینجا!!!!
آقا پس که اینطور
به نظر من که این کارا فقط وقت تلف کردنه، مثل همون قضیه تو مهرماه هست، 2 هفته تمام داشتیم با 4 کیلوبایت دانلود میکردیم هر وقت هم زنگ مزدیم میگفتند امروز درست میشه فردا درست میشه
آخر سر گند کار در اومد گفتند ماه بعد تخفیف میدیم 20%
ماه بعد شد گفتند 20% کجا بود، 10% اونم باید بررسی کنیم( برای اولین بار در تمام عمرم از پشت تلفن به اپراتور ... فرستادم)
آخرسرش هم اون 10% هم پیچوندن.
بیخیال
حداکثر باید 6 ماه دیگه تحمل کنند
باز واسه شما که dsl داریم خوبه اینو فسخ میکنید میرید یه شرکت دیگه
ما که ipw داریم باید بریم با دایل آپ کار کنیم
موفق باشید.

sms11
29-04-2009, 18:50
سلام
ما یه مدتی نبودیم چه خبرا بوده اینجا!!!!
آقا پس که اینطور
به نظر من که این کارا فقط وقت تلف کردنه، مثل همون قضیه تو مهرماه هست، 2 هفته تمام داشتیم با 4 کیلوبایت دانلود میکردیم هر وقت هم زنگ مزدیم میگفتند امروز درست میشه فردا درست میشه
آخر سر گند کار در اومد گفتند ماه بعد تخفیف میدیم 20%
ماه بعد شد گفتند 20% کجا بود، 10% اونم باید بررسی کنیم( برای اولین بار در تمام عمرم از پشت تلفن به اپراتور ... فرستادم)
آخرسرش هم اون 10% هم پیچوندن.
بیخیال
حداکثر باید 6 ماه دیگه تحمل کنند
باز واسه شما که dsl داریم خوبه اینو فسخ میکنید میرید یه شرکت دیگه
ما که ipw داریم باید بریم با دایل آپ کار کنیم
موفق باشید.

سلام اقا روزبه
برادر تو این مدته کجا بودی؟کم پیدایی
اینکه وقت تلف کردن هست یا نه بعدا معلوم میشه.حداقل بعدا پشیمون نمیشیم که کاری نکردیم و گذاشتیم که هرکاری که خواستند بکنند
به هر حال اگه ادم باشه اینکارو نمیکنه.اگه نه که اینکارو میکنه و بالطبع کلی از مشتریاش میپره.الان بیشتر دوستان در این تایپک گفتند که اگه سرویس ها عوض بشه میرن به شرکتای دیگه

reb
30-04-2009, 11:09
بنظر میاد وضع عوض شده همین الان داتک 256 میده 54 تومن من شنیدم باور نکردم خودم تماس گرفتم حالا میگن کیفیتش 1 به 6 و از این حرفا ولی ندید میگم عمرا سرعتش از 32 بیشتر باشه

mostafaeshghi
30-04-2009, 11:40
بنظر میاد وضع عوض شده همین الان داتک 256 میده 54 تومن من شنیدم باور نکردم خودم تماس گرفتم حالا میگن کیفیتش 1 به 6 و از این حرفا ولی ندید میگم عمرا سرعتش از 32 بیشتر باشه

خب این که مسلمه که از 32 بیشتر نیمشه چون کلا تئوری سرویس 256 کیلوبیت بر پایه ی دریافت 32کیلوبایت در هر ثانیه است (البته در حالت کاملا ایده آل)
به نظر من که این 1-2 کیلوبایت ابدا ارزش 2هزار تومان بیشتر را نداره چه برسه به اینکه 2برابر بشه.

انشاءالله اعتراضات جواب بده.

mostafaeshghi
30-04-2009, 12:03
سلام بر دوستان داتکی

من کاری به حمایت از شرکت و یا مثلا جسارت و توهینی به کاربران عزیز توی فوروم ندارم. ولی یه نمونه که تو داتک امروز شخصا بهش برخوردم را برتون تضویح و نمایش میدم که انقدر نگید داتک فلان و داتک بهمانو ...

بفرمایید عکس کاملا پر واضح است :

ولی من همچنان متصلم و هیچ قطعی ای احساس نکردم و تازه 5دقیقه پیش پول را واریز کردم ...

reb
30-04-2009, 12:28
این حرکت داتک بنظر میاد مثل معروف سنگ بزرگه فکر نمیکنم اینطوری تغییر بدن گرون میشه ولی نه اینطوری اینا بنظر من دارن محک میزنن تا ببینن مزه دهن مشتری چیه.

zed2
01-05-2009, 18:07
همه اعتراض فرستادن؟

sms11
01-05-2009, 18:55
همه اعتراض فرستادن؟

والا من که فک کنم زودتر از همه فرستادم
این امین اقا مدیر انجمن فیلم هم داتک داره.به اونم خبر دادم اما هنوز جوابی نداده

nikaan
02-05-2009, 08:21
سلام
من هم ارسال کردم

nikaan
02-05-2009, 20:19
سلام

چون شرکت هیاهو به شدت کلاهبردار است، برای همین لیست قیمت هاشو حذف کردم:41::41:

sms11
02-05-2009, 21:45
نیکان جان من نمیخوام از این شرکتای نا اشنا بگیرم.اگه داتک سرویساشو درست نکرد میرم سپنتا
به نظرم شرکت مناسبی هست

mostafaeshghi
02-05-2009, 22:06
سلام

این شرکت هیاهو قیمتاش مناسبه

ولی کیفیت خدماتشو نمی دونم:

ویرایش :
شرکت خیلی شناخته شده ای نیست و همچنین انشاءالله شرکت یه فکری به حال ما میکنه:10: واگر نشد دیگه بریم سمت این شرکت :20:

در ضمن دقت کنید این لیست قیمتش خیلی خیلی مشکوکه

512 با 15 گیگی محدودیت میده 59 تومان بعد نامحدود میده 60 تومان واقعا کدام کاربر احمقی میاد این سرویس محدود را بگیره ؟!
از اون جالبتر اینه که سرویس 256 با 20 گیگ محدودیت از سرویس نامحدود 25 گرونتره اون هم نه 2-3 نومان بلکه 12 هزار تومان تفاوت قیمت داره :31:

nikaan
02-05-2009, 23:29
اینو از فروم زیر در مورد هیاهو پیدا کردم:

sms11
03-05-2009, 10:51
امروز زنگ زدم به شرکت و گفتم که ایا یه مگ تک کاربره میدید یا نه ؟
خانومه گفت که ما اصلا یه مگ تک کاربره ندارم و نمیدیم
پس به احتمال خیلی زیاد من از ماه خرداد به بعد میرم و از سپنتا اشتراک میگیرم

حیف دوسال که از داتک اشتراک گرفتم
حیف...

nikaan
03-05-2009, 12:06
امروز زنگ زدم به شرکت و گفتم که ایا یه مگ تک کاربره میدید یا نه ؟
خانومه گفت که ما اصلا یه مگ تک کاربره ندارم و نمیدیم
پس به احتمال خیلی زیاد من از ماه خرداد به بعد میرم و از سپنتا اشتراک میگیرم

حیف دوسال که از داتک اشتراک گرفتم
حیف...

به نظر من اگر سرعت بالاتر میخواین برید سپنتا

و گرنه تا موقعی که تک کاربره هاشو حذف نکرده لزومی به تغییر شرکت نیست

درسته که کیفیت خدمات سپنتا بهتره ولی تا زمانیکه تک کاربره های داتک وجود داره ، سرویس های سپنتا

قیمتش دو برابره که ارزش نداره برای چند کیلو بایت هزینه ی دو برابر بدیم

ولی اگر داتک تک کاربره هاشو حذف کنه بعید می دونم از بچه ها کسی با داتک تمدید کنه!!:27:

sms11
03-05-2009, 13:24
به نظر من اگر سرعت بالاتر میخواین برید سپنتا

و گرنه تا موقعی که تک کاربره هاشو حذف نکرده لزومی به تغییر شرکت نیست

درسته که کیفیت خدمات سپنتا بهتره ولی تا زمانیکه تک کاربره های داتک وجود داره ، سرویس های سپنتا

قیمتش دو برابره که ارزش نداره برای چند کیلو بایت هزینه ی دو برابر بدیم

ولی اگر داتک تک کاربره هاشو حذف کنه بعید می دونم از بچه ها کسی با داتک تمدید کنه!!:27:

حتما اینکارو میکنم.خسته شدم بس که از این شرکت هر روز یه خبر بد تازه شنیدم
اخه موضوع چند کیلوبایت نیست
برای من 15 کیلو بایت کمتره نه چند کیلو بایت
اگه چند کیلو بایت بود که مشکلی نبود.بعدم برای چی داتک باید سرویسی که 512 هست رو محدود بکنه و با سرعت پایین تر بده.اصلا حق چنین کاری رو نداره
جالب اینکه وقتی بهشون میگیم محدود کردید میگن و این مربوط به ضریب شیرینگ هست.فکر میکنه ما احمقیم
منم تا زمانی که تک کاربره باشه قبول دارم که داتک ارزونتره اما اگه نباشه(که فکر نمیکنم که باشه.اینا تصمیم خودشونو برای تغییر کاربرا گرفتن) سپنتا بهتره.لا اقل میدونم کهسرویسم سرعتش اسمی هست و اگه 512 هست واقعا 512 هست
من که از هر کسی پرسیدم گفت دیگه با شرکت تمدید نمیکنم
خیلی دوست دارم ببینم وقتی توی روز چندین و چند نفر زنگ میزنن و از شرکت میخوان که خطشونو ازاد کنن
منم برای اینکه زودتر کارم راه بیوفته میخوام یه ماه زودتر از بقیه اقدام کنم که چون بعدا وقتی تعداد کسایی که میخوان خطشون ازاد بشه زیاد بشه ممکنه ناز کنن و خطو ازاد نکنن
بعدم خودتم در جریانی که سپنتا کلی تخفیف میده که بازم بهتر هست
من قراره 100 تومن بدم به داتک خوب 40 تومن دیگه میزارم روش و سرعت 768 از سپنتا میگیرم دیگه
بعدم سپنتا برای کاربرای قدیمیش تخفیف قائل میشه.داتک چی؟اون مارو ادم حساب نمیکنه:13:

nic_chagal
04-05-2009, 10:20
بابا دوستان عزیز این داتک خیلی کاراش درسته که حالا adsl درست بده؟ من ipw دارم چند ماهه بعد وقتی تعرفه اینترنت رو کم کردن اومدن ماهی 16 تومن اجاره مودم اضافه کردن که همون قیمت شه در حالیکه 100 تومن بیعانه گرفته بودن حیف که شرکتهای دیگه ندارن وگرنه این کلاه بردارها این کارو نمی کردن

zed2
04-05-2009, 18:48
بچه ها خبر تازه ای از این داتک نشده هنوز؟؟؟؟برای کاربرای جدید همچنان دارن همان چند کاربره رو اجبار می کنن؟
پ ن
این قطعی های یک ساعته داستانش چیه؟( تو ipw )

shahab_f
04-05-2009, 19:08
دوستان داتکی ببخشید راجع به چی می خواین اعتراض کنین؟ ، من چند صفحه رفتم عقب بازم سر در نیوردم چی شده ؟
میشه یکی به من توضیح بده اینا باز چه خراب کاری ای کردن ؟ جریان از چه قراره ؟

nikaan
04-05-2009, 19:17
بچه ها خبر تازه ای از این داتک نشده هنوز؟؟؟؟برای کاربرای جدید همچنان دارن همان چند کاربره رو اجبار می کنن؟
پ ن

همیشه این مدل از خبرها پیش شماست:20:

nikaan
04-05-2009, 19:30
دوستان داتکی ببخشید راجع به چی می خواین اعتراض کنین؟ ، من چند صفحه رفتم عقب بازم سر در نیوردم چی شده ؟
میشه یکی به من توضیح بده اینا باز چه خراب کاری ای کردن ؟ جریان از چه قراره ؟

این رو از یه پست در صفحه ی 110 کپی کردم:

sms11
04-05-2009, 20:05
پ ن

والا برای من هم اس ام اس دادن که قراره از ساعت 6 صبح فردا به مدت سه ساعت قطع بشه.هر دفعه میگن میخواییم قطع کنیم و اخر سر قطع نمیشه

shahab_f
04-05-2009, 21:39
این رو از یه پست در صفحه ی 110 کپی کردم:

مرسی:11:.
یعنی ما قدیمی ها تک کاربره هستیم ؟ ( نزدیک دو سال پیش گرفتم ) . تفاوت تک کاربره و چند کاربره چیه ؟ سرعتشونه ؟؟ یعنی به طور مثال سرعت دانلود سرویس 128 چند کاربره چند کیلوبایت بر ثانیه است ؟

sms11
05-05-2009, 08:58
مرسی:11:.
یعنی ما قدیمی ها تک کاربره هستیم ؟ ( نزدیک دو سال پیش گرفتم ) . تفاوت تک کاربره و چند کاربره چیه ؟ سرعتشونه ؟؟ یعنی به طور مثال سرعت دانلود سرویس 128 چند کاربره چند کیلوبایت بر ثانیه است ؟

برادر فعلا شما اعتراض نامه رو بفرست که در چند صفحه پیش تا برات توضیح بدم
اره دوست من ما تک کاربره هستیم که داتک به زور میخواد بکنه چند کاربره و با قیمتی دو برابر و میزان دانلودتم فقط چند کیلو بایت افزایش میابد
به عنوان مثال در سرویس 512 در تک کاربره سرعت دانلود 50 و در چند کاربره سرعت دانلود نهایتا 55 هست اما میزان پول تک کاربره برای اشتراک 50 هزار تومن و در چند کاربره 100 هزار تومن هست
من که فکر نمیکنم از این شرکت اشتراک بگیرم اما اگه دوست دارید که تک کاربره جمع نشه نامه اعتراض رو براشون بفرستید

راستی بچه اگه الان به شرکت بگم که اینترنتم رو قطع کنن این یه ماهی که از اشتراکم مونده رو پولشو بهم میدن؟

nikaan
05-05-2009, 14:02
اره دوست من ما تک کاربره هستیم که داتک به زور میخواد بکنه چند کاربره و با قیمتی دو برابر و میزان دانلودتم فقط چند کیلو بایت افزایش میابد
به عنوان مثال در سرویس 512 در تک کاربره سرعت دانلود 50 و در چند کاربره سرعت دانلود نهایتا 55 هست اما میزان پول تک کاربره برای اشتراک 50 هزار تومن و در چند کاربره 100 هزار تومن هست
من که فکر نمیکنم از این شرکت اشتراک بگیرم اما اگه دوست دارید که تک کاربره جمع نشه نامه اعتراض رو براشون بفرستید

راستی بچه ها اگه الان به شرکت بگم که اینترنتم رو قطع کنن این یه ماهی که از اشتراکم مونده رو پولشو بهم میدن؟

سلام

عمرا بهت برگردونن(پول رفته باز ناید به جیبت ،غم بخور!!:31:)

البته شوخی کردم ولی جدی بگم بازم فکر می کنم قبول نکنن چون قرارداد بستی!

حالا که می خوای بری سپنتا یه لطفی کن، اگه ازت پرسیدن چرا می خوای بری ،بگو بخاطر اینکه می خواین گرون

کنین و دیگه صرفه نداره تا لا اقل اینجوری بترسن و بفهمن که مشتری هاشونو واقعا از دست میدن

shahab_f
05-05-2009, 21:14

راستی بچه اگه الان به شرکت بگم که اینترنتم رو قطع کنن این یه ماهی که از اشتراکم مونده رو پولشو بهم میدن؟
اینو بفرستم ؟ :

به چه آدرسی ؟

sms11
05-05-2009, 23:23
اینو بفرستم ؟ :

به چه آدرسی ؟

کد:

customercare@datak-telecom.net

متن شکایت هم در صفه حدود 111 وجود داره بگردی پیداش میکنی

sms11
05-05-2009, 23:24
راستی دوستان شمامیدونید که چند روز طول میکشه تا داتک خط من ازاد کنه و از رانژه در بیاد؟
اگه کسی میدونه ممنون میشم بگه
برام مهمه

nikaan
06-05-2009, 10:49
امروز سرعت دانم خیلی خوب شده

با دانلود منیجر از رپید شیر بدون اکانت:

متوسطم 32 کیلو بایته

اکثرا هم روی 31 ، 32 می چرخه

بیشترین مقداری هم که می ره 45 کیلو بود

برای شما ها چطور؟

siamak_mu
06-05-2009, 13:16
من شاتلي هستم ولي براي خودتون ميگم اگه شما همه يه متن يه جور بفرستين داتك فكر ميكنه همه رو يه نفر فرستاده! ديگه ايميل ساختن هم كه كار نداره ميتونم مثلاً تو ياهو بسازم ghazanfar_iq و همون متن رو با اين ايميل بفرستم :31: پس به نظر من يه متن نفرستين تا بهتر ترتيب اثر داده بشه. :11:

zed2
06-05-2009, 15:54
من شاتلي هستم ولي براي خودتون ميگم اگه شما همه يه متن يه جور بفرستين داتك فكر ميكنه همه رو يه نفر فرستاده! ديگه ايميل ساختن هم كه كار نداره ميتونم مثلاً تو ياهو بسازم ghazanfar_iq و همون متن رو با اين ايميل بفرستم :31: پس به نظر من يه متن نفرستين تا بهتر ترتيب اثر داده بشه. :11:
قبلا در این مورد فکر شده ...شماره اشتراک هامون اخر متن می زاریم که اگر خواستن بررسی کنن می فهمن یک گروه هستن و با هم این کارو کردن.

sms11
06-05-2009, 18:58
بروبچ کسی میدونه داتک چند روزه خط منو ازاد میکنه؟
میخوام بدونم چند روز اینترنت ندارم

nikaan
09-05-2009, 21:39
سلام

اونایی که می خواستن بعد از گرون شدن خدمات داتک برن لایزر

بیخیال بشن چون دیگه نامحدود ارائه نمی ده (اینو توی فروم لایزر نوشته)

برای همین تنها یک گزینه ی خوب باقی می مونه

اون هم سپنتاست

sms11
09-05-2009, 22:36
سلام

اون هم سپنتاست

البته همونطور که گفم شرکت های دیگه هم هست که معروف نیست مثه اوراکل
اما معروفشون همون سپنتاس
و مقصد بعدی من هم همین شرکت هست

bleu2u4u
10-05-2009, 06:51
سلام

اون هم سپنتاست

البته من سال پیش قبل از اینکه اسیاتک تعرفه هاشو تغییر بده یه سالی ازشون اینترنت میگرفتم سرویسهاشون خیلی
خوب بود
من 128 ازشون گرفته بودم حتی یه ثانیه هم سرعتم از 15.5 کمتر نشد البته از 16 هم هیچ وقت بیشتر نمیشد
سرعت تورنت هم مثل لینک مستقیم بود
البته اینا همه مال قبل تغییر سرویسهاشه (البته قاعدتا باید از اون موقع بهتر شده باشه چون هم نامحدود هاشو گرون کرده و هم تعداد مشترکی اش ریزش داشته)
الان قیمت تمام شده ی سرعت 128 اش 28840
و قیمت تمام شده ی سرعت 256 اش 39140

SIMON137
10-05-2009, 12:49
قبلا در این مورد فکر شده ...شماره اشتراک هامون اخر متن می زاریم که اگر خواستن بررسی کنن می فهمن یک گروه هستن و با هم این کارو کردن.

اصلا هرکسی یک بخش کاربری تو سایت داتک داره ، از همون بخش ارسال کنید متوجه میشن...

nikaan
10-05-2009, 13:55
البته من سال پیش قبل از اینکه اسیاتک تعرفه هاشو تغییر بده یه سالی ازشون اینترنت میگرفتم سرویسهاشون خیلی
خوب بود
من 128 ازشون گرفته بودم حتی یه ثانیه هم سرعتم از 15.5 کمتر نشد البته از 16 هم هیچ وقت بیشتر نمیشد
سرعت تورنت هم مثل لینک مستقیم بود
البته اینا همه مال قبل تغییر سرویسهاشه (البته قاعدتا باید از اون موقع بهتر شده باشه چون هم نامحدود هاشو گرون کرده و هم تعداد مشترکی اش ریزش داشته)
الان قیمت تمام شده ی سرعت 128 اش 28840
و قیمت تمام شده ی سرعت 256 اش 39140

سلام

باید بگم که من برای یکی از دوستام اون موقع که آسیاتک گرون نکرده بود 128 گرفتم

قبلش از قسمت فروش سوال کردم که انگار فایل های تورنت رو بستین(آخه اون موقع توی یه فروم دیده بودم)

بعدش گفت من نمی دونم وصل می کنم به پشتیبانی

پشتیبانی هم اون موقع گفت که نبستیم ولی محدودش کردیم

که وقتی توی اون یه ماه از تورنت می گرفتیم میدیدم که محدود کردن

اون موقع دوستای دیگم می گفتن با پورت فوروارد کردن حل میشه ولی من بلد نبودم

الان هم درسته که یه خورده 128 آسیاتک ارزونتره ولی توی خرید 3 ماهه یا 6 ماهه سپنتا ارزونتره ضمن اینکه به

ترتیب 1 هفته و 2 هفته هم اضافی میده

توی 1 ساله هم تقریبا هم قیمتن ولی سپنتا 1ماه هم اضافی میده

توی 256 هست که آسیاتک قیمت بهتری داره

ولی نباید مزایای سطح کاربری سپنتا رو فراموش کنیم چون من توی فروم سپنتا خونده بودم که یکی با سطح

کاربری پلاتین و با پرداخت الکترونیک وخرید بصورت 3 ماهه ،هر ماه سرویس 256 براش حدود 36 تومن در میاد که بتقریبا هم قیمت 3 ماهه ی آسیاتک میشه و حتی یه خورده ارزونتر و بعلاوه ی اینکه 1 هفته هم

اضافه داره

من حساب کردم با سرویس 256 با خرید بصورت ماهیانه حدود 10 ماه طول میکشه که به سطح پلاتین برسی!!

ضمن اینکه باز توی فروم سپنتا بارها نوشته که هیچ محدودیتی سپنتا روی سرعتش نمی زاره و پهنا ی باند سرویس 128 و 256 به ترتیب بین 14 تا 16 و 30 تا 32 هستش((برای 256 این نقل قول میگه که با دانلود منیجر متوسط سرعتی برابر با 37 کیلوبایت داشته:

"سلام به شما

من 256 گرفتم

بله من واقعا راضی هستم کلا با تورنت سرعتی حدود 26 و 27 بعضی مواقع نوسان داره ولی بازم خوب مثلا 800 mb حدود 1 شب (مثلا از 12 تا صبح)تموم
با راپید و idm خیلی سرعت عالی سرعت به 40 میرسه حدود اگر درست بگم 800mb حدود 6 ساعته میشه تمام کرد.
کلا قطی تا الان نداشتم که اذیتم کنه" پست 339 فروم سپنتا))

اما اینکه من لایزر رو ترجیح دادم 64 کیلو پهنای باند هدیه ای بود که لایزر اضافه می داد که این خیلی خوب بود

و باز اینکه لایزر روی 6 ماهه 1 ماه و 1 ساله 2 ماه اضافه میکرد که این هم میشه علت دوم

البته می خواستم یه ماه آزمایشی از لایزر بگیرم که اگر کیفیتش خوب نبود برم سپنتا

چون من از سپنتا فعلا 256 نمیگرفتم ولی از لایزر می گرفتم برای همین تصمیم گرفتم اگه لایزر کیفیتش خوب بود 256 از لایزر بگیرم و دیگه بیخیال سپنتا بشم

bleu2u4u
10-05-2009, 14:31
نه من تا اون موقع که از اسیاتک سرویس میگرفتم هیچ محدودیتی برای تورنت نگذاشته بود

XirowN
10-05-2009, 18:49
دوستان چطوری میشه Loss رو کم کرد ؟
من همیشه 6% Loss دارم

bleu2u4u
13-05-2009, 12:38
اقا نظر شما نسبت به این شرکت چیه
قیمتهاش که عالیه میمونه کیفیت

nikaan
13-05-2009, 14:55
اقا نظر شما نسبت به این شرکت چیه
قیمتهاش که عالیه میمونه کیفیت

سلام

اینو ما قبلا بررسی کرده بودیم

قیمتش خوبه ولی همونجور که شما گفتید کیفیتش رو اطلاع نداریم

من سرچ هم دادم ولی چیزی در موردش پیدا نکردم

حالا شما اگه کسی رو میشناسید ازش adsl گرفته یا تاپیکی در مورد خدماتش می تونید پیدا کنید اینجا نتیجش رو بزارید

ولی اگه کیفیتش رو نشناسم من همون سپنتا میرم

البته این رو هم بگم اگه ماهیانه هزینه ی اینترنت پرداخت می کنید و سرویس 256 می خواهید بگیرید ، هزینه ی

آسیاتک مقرون به صرفه تره

ولی فقط 256 نه 128 یا 512

bleu2u4u
13-05-2009, 15:21
یادمه قبلا توی persiant00ls برای خودش یه تاپیک داشت که یکی از مسئولای همون شرکت راهش انداخته بود ویل هرچی گشتم پیداش نکردم

SIMON137
17-05-2009, 08:54
ای خدا دارم دیوونه میشم ، این چه 512 ای هست ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

nobody2000
18-05-2009, 06:21
در حال حاظر سرعت سرویس 512 این شرکت از 128 شبکه های دیگه کمتر شده .

من به شرکت اعتراض کردم و میگن الان سیاست شرکت تغییر کرده و قرار سرویس ها رو حجمی کنند و الان سرعت ها رو کم کردند .

جالبه میگن شما اگر با سرویس 512 در دانلود سرعت 10 kb/s داشته باشید یعنی کاملا ok هستید .یکی نیست به اینا بگه بابا الان با 128 شبکه های دیگه میشه 14 15 کیلوبایت دانلود کرد .

بابا زور داره آخه سرعت لود شدن صفحات در دایل آپ بهتره .

جالبه که وقتی هم اعتراض میکنم نمیگن شما مشکل دارید بلکه میگن سیاست شرکت عوض شده .:18:

SIMON137
18-05-2009, 10:06
من زنگ زدم گفتن برو تو خود سایت و نمی دونم نرم افزار چیچی رو دانلود کن ، بعد بیا بگو سرعتت چنده
کدوم یک از اینا سرعت دانلود رو نشون میده ؟
DU Meter
SmartFTP 2.5.1007.0 Beta
StarDict

sms11
19-05-2009, 08:26
من زنگ زدم گفتن برو تو خود سایت و نمی دونم نرم افزار چیچی رو دانلود کن ، بعد بیا بگو سرعتت چنده
کدوم یک از اینا سرعت دانلود رو نشون میده ؟
DU Meter
SmartFTP 2.5.1007.0 Beta
StarDict

دوست عزیز
DU Meter سرعت دانلودتو نشون میده
برای من که همیشه روی 50هست
در صورتی که باید 64باشه
منم به خاطر همین دارم از داتک میرم

carnovin
19-05-2009, 10:38
سلام
این شرکت یکی ار بزرگترین بپیجوناس
الان سه ماهه که داره منو سر کار میذاره
مشکل اینجا ست که سایت شرکت خودم نه با ADSL ونه با dial up داتک باز میشه
در صورتی که با سرویس شرکت های دیگه مشکلی ندارم
به هر جایی هم مراجعه میکنم میگن عیب از داتکه در صورتی که آقایون گردن نمیگیرن
جالب اینجاس که خودشون میگن ار --- استفاده کنم
حالا مجبورم به خاطر مشکل این شرکت من هزینه اضافی --- بدم که تو ایران غیر قانونی هستش

nic_chagal
20-05-2009, 09:22
سلام بلاخره از داتک برای منطقه استقلال زنگ زدن و گفتن بیا 56 تومن بده 256 چند کاربره گفتم مگه خرم الان من وایرلس دارم از داتک اگه بخوام خب 256 اون هم 56 تومنه بدونه مودم adsl و بدون نگرانی

moh69ali
20-05-2009, 14:48
دوستان عزیزم سلام.
می خواستم بدونم سرعت داتک سینگل 1 چطور هست یعنی چند KB/s دانلود دارد ممنون از شما

128KB/s

sms11
20-05-2009, 16:32
دوستان عزیزم سلام.
می خواستم بدونم سرعت داتک سینگل 1 چطور هست یعنی چند KB/s دانلود دارد ممنون از شما

128KB/s

اولا دیگه تک کاربره به کسی نمیدنو اگه درخواست بدی حتما چند کاربره بهت میدن که قیمتش نزدیک 30 تومن هست
دوما اینکه من که اون موقع که تک کاربره داشتم سرعت بین 12 تا 14 بود
اما برای چند کاربره نمیدونم سرعتش چقدره

moh69ali
20-05-2009, 20:31
نمی دونم منظور شما چیست فقط من از نماینده فروش پرسیدم در تهران به من گفت Single1 بین 10 نفر share می شود و multi بین 5 نفر و سرعت بالاتر است !
در حالی که شما عرض می کنید چند نفره سرعتش بالاتره من تعجب می کنم!!
من single1 رو حدود 25 تومان یک ماهه گرفتم!
ممنون از شما

p3yman_xl
21-05-2009, 19:26
تقریباً 2 هفته از تماس من با داتک برای سرویس ipw میگذره اما هنوز از مودم خبری نیست... دوستان حداکثر چند روزه مودم رو ارسال میکنند؟

rozbeh85
21-05-2009, 20:17
تقریباً 2 هفته از تماس من با داتک برای سرویس ipw میگذره اما هنوز از مودم خبری نیست... دوستان حداکثر چند روزه مودم رو ارسال میکنند؟

واسه من 2 ماه طول کشید.
دوست عزیز، شما باید هر روز تماس بگیری و بری رو مخشان

p3yman_xl
22-05-2009, 08:59
واسه من 2 ماه طول کشید.
دوست عزیز، شما باید هر روز تماس بگیری و بری رو مخشان

عجب!!
در تماس هستم منتها به من میگه من اسم شما رو گذاشتم در لیست انتظار و خودم با شما تماس میگیرم و ....
از اونجایی که قبلا هم از این شرکت اینترنت گرفتم به خوبی میدونم که شرکت داتک پول پرست واقعی هست و مشتری یعنی ... . خلاصه مجبور هستم از این شرکت اینترنت بیسیم بگیرم وگرنه حتی از اسم این شرکت هم حالم به هم میخوره.
ممنون

nikaan
25-05-2009, 22:26
سلام

داتک لیست جدید قیمت هاشو گذاشت

تمام تک کاربره ها رو حذف کرده تازه 64kbps هم دیگه نمی ده

فکر کنم از ماه بعد برای ما هم این قیمت ها رو اعمال کنن

پس خداحافظ داتک!!!!!!

sms11
26-05-2009, 08:41
سلام

داتک لیست جدید قیمت هاشو گذاشت

تمام تک کاربره ها رو حذف کرده تازه 64kbps هم دیگه نمی ده

فکر کنم از ماه بعد برای ما هم این قیمت ها رو اعمال کنن

پس خداحافظ داتک!!!!!!

از روز اول کاملا واضح و مبرهن بود که داتک قصد همچین کاری رو داره اما بنا به دلایلی این کارو نکردند
اما الان با خیال راحت اینکارو کردند و از اونجایی که به مشتری هاشون اهمیت نمیدن حتی نخواستند که نامه هایی که براشون فرستادیم رو نگاه کنند و این اوج بیشعوری مدیر عامل رو میرسونه
منکه به شخصه تا دو هفته دیگه از این شرکت میرم و منتظرم که ازم بپرسن که برای چی میری تا منم حسابی از خجالتشون در بیام
اگه قرار باشه 100 تومن به این شرکت بدم تازه محدودم کنند حاضرم اون پول رو دور بریزم اما دست اینا ندم
و 100% مطمئنم که خیلی ها از این شرکت میرن.
اسم اینترنتشم تغییر داده که کسی بعدا اعتراض نکنه.واقعا خیلی جالبه
فقط میدونید دلم از چی میسوزه؟
حیف این همه مدت که با این شرکت بودیم.اگه از اول با یه شرکت دیگه بوودم اینجوری باهام برخورد نمیشد
فقط تنها کاری که میخوام برام بکنن اینکه زودتر خطمو ازاد کنن که هرچه زودتر از این شرکت برم
شرکتی که به حرف مشتریش اهمیت نده همون بهتر که مشتریهاشو از دست بده
تو همه جای دنیا شرکتا مشتری مدار هستند اما تو ایران مدیر عامل مدار هستند و هرچی ایشون باب میلشون باشه مشتری ها باید اطاعت کنن

Luxe
26-05-2009, 09:08
همیشه حق با مشتری است.پس مشترکین 64 کیلو بیت چی میشن
با حذف 64 Kb دیگه نیازی به داتک نداریم برا ماه بعد میرم دنبال شرکت دیگه.

قیمت 128 که برده بالا.دوستان یک شرکت دیگه معرفی کنین

A r c h i
26-05-2009, 13:40
خب پس بالاخره کار خودشونو کردن :5:

دوستانی که می خوان از شرکت برن، سراغ کدوم شرکت می رن؟؟

سپنتا دقیقا قیمتش همینه، اگه سه ماهه شارژ کنی 1 هفته هم رایگان شارژ می کنه، تازه کلی هم جایزه می ده :31:

نظرتون چیه؟

dsa
26-05-2009, 17:07
سلام

خوب مثل اينكه دوران داتك هم براي من (ما) به سر رسيد ، واقعا تو اين 2 سال من گلايه‌اي ازشون نداشتم ولي با اين وضع ديگه ....

ديگه بايد بحث كمكم شروع كنيم كه سراغ چه شركتي بريم ، من 256 داشتم يعني ماهي تقريبا 30 ميدادم و فكر هم نميكنم بتونم با اين محدوديت هاي 5G يا 10ْG كنار بيام. چه شركتي پيشنهاد ميدين كه ماهيانه همين 30 تومن باشه؟؟؟

darvish1900
26-05-2009, 17:59
سلام

خوب مثل اينكه دوران داتك هم براي من (ما) به سر رسيد ، واقعا تو اين 2 سال من گلايه‌اي ازشون نداشتم ولي با اين وضع ديگه ....

ديگه بايد بحث كمكم شروع كنيم كه سراغ چه شركتي بريم ، من 256 داشتم يعني ماهي تقريبا 30 ميدادم و فكر هم نميكنم بتونم با اين محدوديت هاي 5G يا 10ْG كنار بيام. چه شركتي پيشنهاد ميدين كه ماهيانه همين 30 تومن باشه؟؟؟

پیشنهاد من آسیاتک
با این محدودیت اگر سر میکنی سرعت 512 9 گیگ سه ماه میده 30000 تومان
حجمتم تموم شد جداگانه میخری بدون مالیات نه مثل صبانت دزد
مثلا 10گیگ 24000 تومان

sms11
26-05-2009, 21:48
خب پس بالاخره کار خودشونو کردن :5:

دوستانی که می خوان از شرکت برن، سراغ کدوم شرکت می رن؟؟

سپنتا دقیقا قیمتش همینه، اگه سه ماهه شارژ کنی 1 هفته هم رایگان شارژ می کنه، تازه کلی هم جایزه می ده :31:

نظرتون چیه؟

ببینید دوستان بستگی به میزان دانلود خودتون داره.اگه دانلودتون زیاد که باید نامحدود بگیرید مثه من
اما اگه دانلودتون کمه که خوب باید محدود بگیرید
من بهترین گزینه برای محدود رو شاتل میدونم
بازم هرکی سلیقه ای داره و هر گزینه ای رو بهتر میدونه بگیره
اما من به شخصه با حرف دوستمون موافقم و 100% از سپنتا اینترنت 768 میگیرم
چون حجم دانلود هام بشدت بالاست

dnskong
27-05-2009, 16:01
بدون اینترنت سر کردن / برگشتن به دایل آپ شرف داره به دادن پول زور به مخابراتیان (شامل داتک و تمام سرویس کنندگان دیگر)، خانم صنم ارشد که در داتک مدیر ستادی ارشد(تقریبا نفر دوم پس از آقای بابک ارشد) بودند پیش از ترک وطن(!) و رفتن به کشوری آزاد این جا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید را می‌خواندند. حالا تنها اعتراضی که صدا خواهد داشت جدا شدن همیشگی از داتک است.
فقط یک منظقه‌ی ۱۶۴۸۱۹۵ کیلومتر مربعی در روی زمین وجود دارد که قیمت اینترنت در آن افزایش می‌یابد و هیچ امیدی هم به بهبود وضعش نمی‌توان داشت.

nikaan
27-05-2009, 17:14
سلام از مسئول این تاپیک تقاضا دارم به جای اون نظر سنجی در مورد داتک این عکسو که قبلا همتون دیدید رو قرار بدن

مرسی

sms11
28-05-2009, 08:16
سلام از مسئول این تاپیک تقاضا دارم به جای اون نظر سنجی در مورد داتک این عکسو که قبلا همتون دیدید رو قرار بدن

مرسی

عکس جالبی بود
با این کاراشون فقط دارن تیشه به ریشه خودشون میزنن

ashkan_mc
28-05-2009, 17:57
با اینکه یه جورایی میدونم این تاپیک پایان خوشایندی نداره ! ولی بنده هم همکاری میکنم و مشکلی وبود در خدتتونم !

من هم سرعت 256 کیلوبیت دارم و از این شرکت و همیچنین خدماتش رضایت کامل را دارم !

شما كه دومين پست اين تاپيك رو زدي از كجا مي دونستي آخر كار اين تاپيك و داتك نا خوشاينده ؟؟؟ :18:

mehdi_vsgh
28-05-2009, 19:27
زیاد به این قسمت حرفشون اعتماد نکنید....
فکر میکنید چرا میخوان سرویس حجمی بزارن؟؟
برای اینکه میخواین سرویسای نامحدود را گرون کنن
نمیان که به خاطر 3 هزارتومن این همه تغییرات در سرویسهاشون بدن...(اصلا با عقل جور در نمیاد)

نمیخوام نا امیدتون کنم ها؟!
ولی خیلی بعیده به خاطر افزایش 3 هزار تومن بخوان سرویهاس حجمی اضافه کنن برا مشترکینشون.....(با اینکار مشکلشون 2 برابر میشه نه اینکه حل بشه)

اینا الان میخوان کاری کنن که مشترکین کمتری به سمت سرویسهای نامحدود برن(اخه این نامحدودیا به صورت ناجوانمردانه‌ای پهنای شبکه رو اشغال میکنن)
بنابراین من حدسم اینه که قیمتای نامحدود را میبرن بالا(به صورت عرف بازار مثلا 512 میره روی 100 تومن)

با اینکار چه اتفاقی میوفته...اکثر مشترکین میان به سمت سرویسهای حجمی
در نتیجه وقتی شما سرویس حجمی داشته باشی دیگه نمیتونی پهنای باند رو به طور کامل اشغال کنی و اون همه مشکلاتی که برخی از کاربران ازش رنج میبرن قطعا حل خواهد شد....
باز به خودم افتخار میکنم که ÷یش بینیم دقیقا درست از آب در اومد:دی

milky way
28-05-2009, 20:11
واقعا افتضاح شده ها این داتک به فحش هم نمی ارزه دیگه، اندازه مورچه هم برای مشتری هاشون ارزش قائل نیستن؛ من یکی از دوستان شاتلم گرفته خیلی شاکیه امروز باهاش حرف زدم داشت فحش می داد بهشون.
بعد این سرویس های سپنتا هم که نامحدودش قیمتش مثل داتکه، پس چه فرقی میکنه؟

sms11
28-05-2009, 21:18
واقعا افتضاح شده ها این داتک به فحش هم نمی ارزه دیگه، اندازه مورچه هم برای مشتری هاشون ارزش قائل نیستن؛ من یکی از دوستان شاتلم گرفته خیلی شاکیه امروز باهاش حرف زدم داشت فحش می داد بهشون.
بعد این سرویس های سپنتا هم که نامحدودش قیمتش مثل داتکه، پس چه فرقی میکنه؟

دوست عزیز خوبی سپنتا اینکه هم سرعتاشو محدود نمیکنه و هم اینکه به مشتری هاش احترام میزارهو بهشون تخفیف میده
و بدیش هم اینکه پشتیبانیش ضعیفه و اگه خودت اینترنت بلد نباشی کارت سخته
ولی اگه خطت نویز نداشته باشه و کار کنه خوب برات کار میکنه
من حاضرم این مقدار پول 512 روبه سپنتا بدم اما از این شرکت دیگه نگیرم

mostafaeshghi
29-05-2009, 14:43
شما كه دومين پست اين تاپيك رو زدي از كجا مي دونستي آخر كار اين تاپيك و داتك نا خوشاينده ؟؟؟ :18:

حتما میخواید بگید که من کارمند شرکتم و ... :دی

نه من اونجا منظورم این بود که چون قبلا در مورد داتک بحث زیاد شده بود گفتم کلا بحث در مورد داتک با مخالفانش پایان خوشایندی نداره که خب یهو منتهی شد باه این قضیه ... :دی

ولی من در اولین فرصت میرم شرکت تا آخرین مذاکرات را بکنم ببینم نمیخواند تغییری در این تصمیم ناخردانه ی شان بگیرند ؟ مسلما همه ی حرفها را خواهم زد و کاملا روشنشان خواهم کرد

انشاءالله نتیجه بده

در ضمن من دیروز 3 ماهه با همان قیمت قبلی شارژ کردم:27::21: تا ببینم چی میشه !

nikaan
29-05-2009, 19:44
حتما میخواید بگید که من کارمند شرکتم و ... :دی

نه من اونجا منظورم این بود که چون قبلا در مورد داتک بحث زیاد شده بود گفتم کلا بحث در مورد داتک با مخالفانش پایان خوشایندی نداره که خب یهو منتهی شد باه این قضیه ... :دی

ولی من در اولین فرصت میرم شرکت تا آخرین مذاکرات را بکنم ببینم نمیخواند تغییری در این تصمیم ناخردانه ی شان بگیرند ؟ مسلما همه ی حرفها را خواهم زد و کاملا روشنشان خواهم کرد

انشاءالله نتیجه بده

در ضمن من دیروز 3 ماهه با همان قیمت قبلی شارژ کردم:27::21: تا ببینم چی میشه !

سلام

به نظر من زمانی که بخوان برای قراردادهای قبلی قیمت های جدید رو اعمال کنن ، منتظر نمی مونن زمان قرارداد همه

تموم بشه بعدش با قیمت جدید قرارداد ببندن

بلکه میان به همه میگن برای رانژه موندن سرویست باید مابه تفاوت با قیمت جدید رو بدی والا قرارداد فسخ

میشه و پولت رو بر می گردونیم!!!!!!

sms11
29-05-2009, 21:26
سلام

به نظر من زمانی که بخوان برای قراردادهای قبلی قیمت های جدید رو اعمال کنن ، منتظر نمی مونن زمان قرارداد همه

بلکه میان به همه میگن برای رانژه موندن سرویست باید مابه تفاوت با قیمت جدید رو بدی والا قرارداد فسخ

منم موافقم.هرچی از این داتک بگی بر میاد
من که خوشبختانه قراردادم رو به اتمام هست

mostafaeshghi
29-05-2009, 22:06
سلام

این یکی محاله یعنی ممکنه ولی در هر صورت به نفع من هست.

چون خیر سرم حقوق خوندم میدونم چه جوری درستش کنم. هر چند نمیخوام ادعای خاصی بکنم ها ولی میتونم به نحوی گند بزنم به شرکت

میگم شما با من قرار داد داری و من هم پولشو ریختم و تا آخر زماتن قرارداد همین مقدار محاسبه شده که من پرداخت کردم.
بگه نمیشه و باید ما به التفاوت بدی اون موقع میگم پول من را بدید اصلا نمیخوام یه جوری باهاشون صحبت میکنم حداقل دلم خنک بشه خلاصه یه جوری از خجالتشون در میام:10:

sms11
29-05-2009, 22:49
این یکی محاله یعنی ممکنه ولی در هر صورت به نفع من هست.

چون خیر سرم حقوق خوندم میدونم چه جوری درستش کنم. هر چند نمیخوام ادعای خاصی بکنم ها ولی میتونم به نحوی گند بزنم به شرکت

میگم شما با من قرار داد داری و من هم پولشو ریختم و تا آخر زماتن قرارداد همین مقدار محاسبه شده که من پرداخت کردم.
بگه نمیشه و باید ما به التفاوت بدی اون موقع میگم پول من را بدید اصلا نمیخوام یه جوری باهاشون صحبت میکنم حداقل دلم خنک بشه خلاصه یه جوری از خجالتشون در میام:10:

پس مصطفی جان قبول داری که اگه بخوان اذیتت کنن میتونن اینکارو بکنن.
طرف خیلی راحت میتونه بزنه زیرش و نزاره که کار کنی مگر اینکه تفاوتشو بدی
به هر حال ماکه داریم میریم خدا به دادت برسه مصطفی جان که اذیتت نکنن
من از بابت این موضوع خیلی اذیت شدم

reb
29-05-2009, 23:03
توی تعرفه جدیدش هم از محدودیت حجمی خبری نیست پس قیمتهایی که اعلام کرده اگر سرعت واقعی باشه می ارزه و گرون نیست منتها داستان اینه که اصلا نمیشه حساب کرد که واقعا سرعت همونی باشه که خریداری میشه.

dnskong
30-05-2009, 02:32
توی تعرفه جدیدش هم از محدودیت حجمی خبری نیست پس قیمتهایی که اعلام کرده اگر سرعت واقعی باشه می ارزه و گرون نیست منتها داستان اینه که اصلا نمیشه حساب کرد که واقعا سرعت همونی باشه که خریداری میشه.

صد دلار برای نیم مگابیت با Traffic Shaping و انواع محدودیت‌ها، پنجاه دلار برای ۰.۲۵ مگابیت گران نیست؟!!!!!

نوچه‌های مخابرات با وزارت ارتباطات‌شون هر بلایی سر کسانی مانند شما بیاورند، و هر چقدر به‌تون کم‌فروشی کنند، حق‌تون است.

این قیمت‌ها مثل داستان بد و بدتر شده‌اند، گران و گران‌تر!

StormWielder
30-05-2009, 13:47
سلام

فکر نمیکنم ، چون من با شرکت که تماس گرفته بودم گفتن فعلا 6 ماهه و یکساله شارژ نمکنیم و فقط 3 ماهه میتونید شارژ کنید ، اونم زمانی که شارژ کنونی رو به اتمام هست .

milky way
30-05-2009, 14:36
آقا این سرویس های جدیدشونم کسی پرسیده ببینه، محدودیت ها رو داره یا نه، حداقل قیمت ها رو دو برابر کردن شاید محدودیت ها رو برداشتن!

صد دلار برای نیم مگابیت با Traffic Shaping و انواع محدودیت‌ها، پنجاه دلار برای ۰.۲۵ مگابیت گران نیست؟!!!!!

نوچه‌های مخابرات با وزارت ارتباطات‌شون هر بلایی سر کسانی مانند شما بیاورند، و هر چقدر به‌تون کم‌فروشی کنند، حق‌تون است.

این قیمت‌ها مثل داستان بد و بدتر شده‌اند، گران و گران‌تر!
مملکت گل و بلبل همینه دیگه، حالا شاید رئیس جمهور جدید بیاد اوضاع بهتر بشه، الان که راه دومی وجود نداره واقعاً مجبوری بسوزی و بسازی.

sms11
30-05-2009, 19:12
آقا این سرویس های جدیدشونم کسی پرسیده ببینه، محدودیت ها رو داره یا نه، حداقل قیمت ها رو دو برابر کردن شاید محدودیت ها رو برداشتن!

مملکت گل و بلبل همینه دیگه، حالا شاید رئیس جمهور جدید بیاد اوضاع بهتر بشه، الان که راه دومی وجود نداره واقعاً مجبوری بسوزی و بسازی.

به نظر من که بازم محدودیت داره.منتها من که الان دارم با 50 دانلود میکنم تو سرویس ها یجدیدشون و به گفته خودشون در سرویس های چند کاربره میشه 55
هر رئیس جمهوری هم بیاد این موضوع همینجوری هست چون اولا هیشکی دلش به حال مردم نمیسوزه و دوما اینکه تازه خودشونم استقبال میکنن که گرون باشه و همه کس نتونه سرعت بالا بگیره

StormWielder
31-05-2009, 15:04

واقعا که اگر با قیمت های جدید هم این محدودیت ها رو داشته باشه اوج بی شرمی هست .

در مورد قسمت دوم صحبت شما هم باید بگم که خانه از پایبست ویران است ...

milky way
01-06-2009, 23:44
منم امضام رو عوض کردم :)
از این بعد به جای واژه نامأنوس "داتک" از واژه "دزدتک" استفاده کنید.

milky way
02-06-2009, 16:03
سرعتم از افتضاحم یچیزی اونورتر بود زنگ زدم داتک امروز، بازم هم همون روند مسخره 3 تا دانلود تست بگیرید با Dumeter ایمیل بزنید، نکته جالب اینه که واقعا سرعت من افتضاحه حالا نتایج رو این زیر میزارم ولی وقتی از خوده سایت داتک دانلود میکنی سرعت دانلود خوبه حالا چطوری نمیدونم.

ولی نکته مهم اینه که در مورد سرویس های جدیدم پرسیدم در مورد محدودیت ها گفت سرویس های جدیدم محدودیت های تورنت اینا رو همچی رو داره، فقط نسبت share تغییر کرده؟!

Golio
02-06-2009, 17:34
*عضو خیلی تازه وارد !

من حدود چهار ساله که از داتک سرویس دارم، اوایل 256 تک کاربره و اواخر 512 تک کاربره، بالا و پایین زیاد داشته این مدت ولی در کل خیلی ناراضی نبودم تا اینکه ماه قبل یه افتضاحی توی مرکز غریبی به بار آوردن و مشکلات عجیب و غریبی درست کردن و با اینکه مسئولین فنی هم میدونستن که مشکل دارن ولی بخش فروش و customer care زیر بار نمیرفتن، (حدود یک هفته قطعی، یک هفته نیمه قطع و از اون به بعدش هم محدود شدن سرعت :41:)
با خوندن پست های اخیر راجع به محدود شدن انواع سرویس ها، تصمیم گرفتم که سرویسم رو جمع آوری کنم و برم سراغ یه شرکت دیگه (دنبال بهونه هم که بودم)، رفتم توی سایت که امتحان کنم ببینم برای تمدید اشتراک های قبل هم سیاست جدید اعمال شده یا نه، ولی دیدم که میتونم بدون مشکل سرویس تک کاربره 512 رو با همون قیمت حدود 50 تومن تمدید کنم؛ یه خورده عقب نشینی کردم، چون هنوز هم مرقون به صرفه تر از شرکت های دیگه س.
البته مطمئنا در مورد سرویس های چند کاربره صدق نمیکنه این قضیه، چون این سرویس ها هیچ فرقی با تک کابره ندارن، فقط در ساعات 7 صبح تا 7 شب (ساعات اداری) سرعت سرفینگ حدود 50% بهتر از سرویس تک کابره س، ولی در مورد دانلود های P2P از جمله تورنت، همون قضیه محدودیت سرعت برقراره.

حالا هدف از این همه داستان بافی اینکه، اگر دوستان برنامه ای برای اعتراض و اینا دارن بنده هم هستم، (حتی اگه لازم بود برای درگیری فیزیکی :31:)

تو کل اون شرکت به غیر از سه چهار نفر، هیچ کس ارزشی برای مشتری قائل نیست و همه اون شعارهایی که روی در و دیوارشون نوشتن کشکه !!!

sms11
02-06-2009, 19:11
من به امیدی خدا روز زنگ میزنم شرکت برای اینکه خطمو ازاد کنن
قید این چند روز رو هم میزنم اما در عوض خطم زودتر ازاد میشه
بعدم که میرم شرکت جدید.خدا کنه مسخره بازی در نیارن و زودتر خطمو ازاد کنن
به نظرم شما هم باید همینکارو بکنید

sms11
06-06-2009, 17:51
دوستان من شنیدم برای کاربرای قدیمیشون همون تک کاربره شارژ میکنه
اینو از پرشین تولز خوندم
کسی در این مورد چیزی میدونه و ایا زنگ زدید ببنید که درسته یا نه؟

sms11
06-06-2009, 19:59
دوستان من دارم خواب میبینم یا واقعیت داره؟
سرعت من از 50 رسیده به 62
فکر کنم محدودیت هارو برداشتن که سروصداهارو بخوابونن
واقعا الان من موندم که کدوم شرکت برم اگه این وضعیت ادامه داشته باشه
خودتون ببینید
این سرعت در اثر دانلود فایل ها هم به صورت تکی تکی هم به صورت دوتایی صورت گرفته؟
فردا بزنگم شرکت ببینم سرعت یه مگ تک کاربره نمیدن
به نظر شما میدن؟

SIMON137
07-06-2009, 07:47
من سرعت 512 دارم . فایل هارو با حجم های مختلف دانلود می کردم ، معمولا 30 , 10 , 8 , 50 گاهی هم که پیش بیاد 500 و 2000 و 100 میگ دانلود می کردم ، جستجو زیاد می کنم ، بازی آنلاینم زیاد می کردم . توی یوتیوب و سایت های مثل اونهم زیاد میرم.
از چه شرکتی ، چه سرعتی بگیرم ؟ با محدودیت یا بدون محدودیت ؟
محدوده هم تهران ، کاشانی هست ...
به نظرتون لایزر خوبه ؟ نظرم رو این 384 کیلوبایت لایزر هست ...
یا 512 +ADSL2 اقتصادي (ECO) شاتل

missan1358
27-06-2009, 23:23
salllllllllllllllllllllllllllllam

Sajad2006
28-06-2009, 21:00
سلام.
بدون تعصب بگید داتک بگیرم یا نه؟

SIMON137
28-06-2009, 21:09
سلام.
نمی دونم برای کاربرای جدید چه تدبیری اندیشیدند ولی سرعت کاربرای قدیمی حداقل بعضی هاشون به شدت افت کرده...

sms11
29-06-2009, 00:01
سلام.

ربطی به تعصب داشتن یا نداشتن نداره
شما باید ببینی تو مرکز مخابراتیتون چه کسانی از چه شرکتی گرفتن و از اون شرکت راضی هستند یا نه
اگه دیدید که کسی داتک داره و راضیه خوب شما هم بگیرید
اگه نه که خوب بگردید دنبال یه شرکت دیگه

Sajad2006
29-06-2009, 08:21
سلام.
منطقمون مالک اشتر (6684) آیا کسی تو این محدوده داتک داشته,راضیه یا نه؟

A r c h i
29-06-2009, 08:46
دوستان من شنیدم برای کاربرای قدیمیشون همون تک کاربره شارژ میکنه
اینو از پرشین تولز خوندم
کسی در این مورد چیزی میدونه و ایا زنگ زدید ببنید که درسته یا نه؟

سلام
من 30 خرداد رفتم که شارژ کنم، گفتم اگه بخوان گرون بگن کنسل می کنم..ولی با همون قیمت قبلی سه ماهه شارژ کردم 67700 ..یعنی فرقی نکرده، برای کاربران جدید را نمی دونم؟؟

aliani
29-06-2009, 12:18
دوستان درسته سرعت 512 داتك شده 62 ؟ آخه مثل اينكه حداكثر سرعتي كه داتك ميده اونجوري كه ار كنسول مودم من ديدم از 512 شده 602

sms11
29-06-2009, 16:19
سلام.
منطقمون مالک اشتر (6684) آیا کسی تو این محدوده داتک داشته,راضیه یا نه؟
دوست عزیز اینجا نگفتم بگی
برو در تاپیک ADSLاینترنت پر سرعت بگو شاید کسی باشه که تو منطقه شما باشه

سلام
من 30 خرداد رفتم که شارژ کنم، گفتم اگه بخوان گرون بگن کنسل می کنم..ولی با همون قیمت قبلی سه ماهه شارژ کردم 67700 ..یعنی فرقی نکرده، برای کاربران جدید را نمی دونم؟؟
شما 3 ماهه چه جوری حساب کردی که شد 67000 تومن؟چه سرعتی گرفتین؟
من که 512 رو هم که تک کاربرس دارم اخر این ماه بهشون میدم و میرم که 768 بگیرم
اما بازم دارم فکر میکنم که اینکارو بکنم یا نه
چون داتک محدودیت دانلودشو از 512 برداشته.یعنی من الان دارم با 62.2 دانلود میکنم که این مقدار عالی است

دوستان درسته سرعت 512 داتك شده 62 ؟ آخه مثل اينكه حداكثر سرعتي كه داتك ميده اونجوري كه ار كنسول مودم من ديدم از 512 شده 602

اره دوست من
من دارم با 62 دانلود میکنم

StormWielder
05-07-2009, 00:38
ظاهرا قیمت ها برای کاربران قدیمی هنوز تغییری نکرده ، من هم با قیمت قدیم 3 ماهه شارژ کردم .

sms11
05-07-2009, 09:33
اره.راستی میگی قیمتا تغییر نکرده.با این حال میخام که سرعت بالاتر بگیرم
اما بازم دو دل هستم که اینکارو بکنم یا نه
یه سوال:
به نظرت اگه از داتک برم بعد دوباره بخوام از داتک اینترنت بگیرم منو جزو کاربرای جدیدشون حساب میکنن؟

lord_alone_dark
06-07-2009, 12:51
مرکز توحید که وضعیت خوبه چرا به جای ارزون کردن گرون کردن اینها

isbn
06-07-2009, 13:04
بچه ها این 512 حجمی داتک چطوره آیا کسی داره؟

Sajad2006
06-07-2009, 15:12
آقا من فهمیدم همه از داتک خیلی ها راضین!
512 به خانگی میدن تازه یه مگ هم میدن.!

sms11
06-07-2009, 15:19

دوست عزیز این تعرفه جدید داتک تازه اومده.فکر کنم دو روز نیست که اومده بعد شما چطوری انتظار دارید که کسی حجمی داشته باشه؟
باید صبر کنید ببینید کسی میگیره یا نه

در ضمن حجممیش خیلی مسخرس به نظرم.اگه همون نامحدود بگیرید خیلی بهتره
لااقل از صبح تا شب میشه دانلود کرد

lord_alone_dark
06-07-2009, 16:38
من ماه دیگه اشتراکم تموم میشه می خوام یک ساله باز ببندم ایا می صرفه256 هستم مرکز توحید سرعتم هم خوبه

StormWielder
06-07-2009, 16:43
یه سوال:
به نظرت اگه از داتک برم بعد دوباره بخوام از داتک اینترنت بگیرم منو جزو کاربرای جدیدشون حساب میکنن؟

نمیدونم ، از اینا بعید نیست .

Sajad2006
06-07-2009, 17:10
من ماه دیگه اشتراکم تموم میشه می خوام یک ساله باز ببندم ایا می صرفه256 هستم مرکز توحید سرعتم هم خوبه
اگه الان راضی هستی برو بگیر ولی بازم تحقیق کن!

sms11
06-07-2009, 19:31
از داتک خیلی ها ناراضین!
تازه 512 به خانگی نمیدن!

دوست عزیز من نمیدونم شما که خودت داتک نداری چه اصراری داری از طرف کسانی که دارن حرف بزنی:13:
بارها و بارها به شما گفتم که مشکل سر افزایش قیمت بود نه کیفیت
لطفا از طرف ما چیزی در فروم ننویسید.اگه کسی هم حرفی داره بیاد اینجا حرفشو بزنه
من الان داتک دارم اما نگفتم که ناراضی هستم.فقط بحثمون سر قیمتا بود.همین

دوما باز شما از روی نادانی نسبت به موضوعی (البته توهین نشه ها) مطلبی رو گفتی که اصلا درست نیست
بنده خدم برای خونمون 512 گرفتم و میخواستم 1 مگ هم بگیرم اما چون قیمتش زیاد بود نشد
بعد شما چطوری میگی که 512 نمیدن.میخوای عکس مربوط به صفحه خودم در داتک رو اینجا بزارم تا باورت بشه؟
لطفا اول اطلاعاتتون رو تکمیل کنید بعد سر موضوعی بحث کنید

sms11
06-07-2009, 19:33

دوست عزیز
به نظرم با هیچ شرکتی یکساله قرداد نبند
بیشترین میزان اشتراک که میگیری به نظرم 3 ماهه بگیر
اینجوری خیلی بهتره
بازم میگم نه با داتک بلکه با هیچ شرکتی قرداد بلند نبند

lord_alone_dark
06-07-2009, 21:28
البته من فکر کنم 3 یا 4 سالی هست داتک دارم اسیا تک هم داشتم سپنتا و پارس انلاین هم داشتم اما این فعلا از همشون بهتره

sms11
06-07-2009, 22:12
البته من فکر کنم 3 یا 4 سالی هست داتک دارم اسیا تک هم داشتم سپنتا و پارس انلاین هم داشتم اما این فعلا از همشون بهتره

چرا از سپنتا جدا شدی؟
من شاید ماه بعد به خاطر سرعت 768 میخنوام سپنتا بگیرم
میشه علت جداییتو بگی؟
برام خیلی مهمه

lord_alone_dark
06-07-2009, 22:25
جریان جدای من مال 4 ساله پیش هست اون وقت دزدی میکردن سرعت کم میدادن پینگش برای بازی خوب نبودش اما الان رو نمی دونم