PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

sms11
11-12-2008, 20:58
یعنی امروز شما هم مشکل داشتید؟

اره دوست عزیز امروز همه این مشکل رو داشتن
ربطی به شرکت خاصی نداره

zed2
11-12-2008, 21:53
خوب وضعیت جالبی تو کشور شده.اینم نتایج نبود مسیر پشتیبان خوب
این نمودار دریافتم شده مثل ضربان قلب میره باره می افته ( در حد کما) بعد دوباره می رسه به سقف نمودار....

shahramcat
11-12-2008, 21:55
من هم از صبح مشکل دارم اما الان بهتر شده !

zed2
11-12-2008, 22:42
من هم از صبح مشکل دارم اما الان بهتر شده !
نسبت 9 در قبلا و 3 در حالا رو من نمی گم خوب

sms11
11-12-2008, 23:28
پس چرا مال ما اینطوری نیست؟سرعتش همچنان کمه

hamid_xp
12-12-2008, 10:13
سلام . من از دیروز سرعت اینترنتم خیلی پایین اومده . ولی امروز سرعتم خوب شده به جز دانلود از رپید شیر !
می خواستم بدونم شما هم مشکل منو دارید یا نه ؟ چون وقتی زنگ زدم پشتیبانی گفتن که ما محدودیتی برای رپیدشیر نداریم ، لینک شما مشکل داره این در حالیه که من اکانت رپید رو هم دارم ولی سایتشم به زور باز میکنه . می خوام بدونم وضع شما چطوره ؟

missan1358
12-12-2008, 12:15
من از دیروز از رپید شر و مگاآپلود و برخی از سایتهای دیگر نمیتونم دانلود کنم ولی از برخی سایتها دانلود مستقیم بهتره و هیچ فرقی نکرده میدونید علتش چیه؟

nist engar2
12-12-2008, 13:25
من از دیروز از رپید شر و مگاآپلود و برخی از سایتهای دیگر نمیتونم دانلود کنم ولی از برخی سایتها دانلود مستقیم بهتره و هیچ فرقی نکرده میدونید علتش چیه؟
منم نمیتونم از این سایت ها چیزی دانلود کنم حتی از لینک مستقیم هم نمیشه چیزی دانلود کنم زنگ زدم پشتیبانی میگه تو فجیره کابل فیبر نوری به چیز رفته دیگه اعصابم بد جوری داغون شده از دست داتک دروغگو :19:
میخوام ماه دیگه تمدید نکنم به جز هزینه الکی هیچی نداره برام دانلودم نصف ماه های قبل شده:2:

sms11
12-12-2008, 13:48
سلام . من از دیروز سرعت اینترنتم خیلی پایین اومده . ولی امروز سرعتم خوب شده به جز دانلود از رپید شیر !
می خواستم بدونم شما هم مشکل منو دارید یا نه ؟ چون وقتی زنگ زدم پشتیبانی گفتن که ما محدودیتی برای رپیدشیر نداریم ، لینک شما مشکل داره این در حالیه که من اکانت رپید رو هم دارم ولی سایتشم به زور باز میکنه . می خوام بدونم وضع شما چطوره ؟

منم نمیتونم از این سایت ها چیزی دانلود کنم حتی از لینک مستقیم هم نمیشه چیزی دانلود کنم زنگ زدم پشتیبانی میگه تو فجیره کابل فیبر نوری به چیز رفته دیگه اعصابم بد جوری داغون شده از دست داتک دروغگو :19:
میخوام ماه دیگه تمدید نکنم به جز هزینه الکی هیچی نداره برام دانلودم نصف ماه های قبل شده:2:

دوستان جواب همه شما اینجاس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینو ببینید اینقدر هم به شرکتا گیر ندید چون ربطی به داتک یا بقیه شرکتا نداره

rozbeh85
12-12-2008, 19:11
تست الان
وایرلس 256
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sms11
12-12-2008, 20:18
این سرعت در سایت speed test
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم سرعت دانلود خودم از رپید شیر
سرعتمم 512 هست.حالا پیداکن پرتغال فروشه توی این سیم های اینترنت

missan1358
13-12-2008, 14:00
دوستان مشکلتون رفع شده؟ من که مشکلم هنوز پابرجاست.

shahramcat
13-12-2008, 14:04
دوستان مشکلتون رفع شده؟ من که مشکلم هنوز پابرجاست.

برای من که مشکل کم و بیش هست !‌

zed2
13-12-2008, 15:17
این سرعت در سایت speed test
اینم سرعت دانلود خودم از رپید شیر
سرعتمم 512 هست.حالا پیداکن پرتغال فروشه توی این سیم های اینترنت

برای من که مشکل کم و بیش هست !‌

دونبالش نگرد میشه حدس زد چرا رپید رو محدودت کردن
برای اینکه سرعت مرور صفحات رو حفظ کنن امدن جلوی دانلودر هارو گرفتن و با گذاشتن محدودیت سرعت روی اتصال های سایت های اپلود مشهور سعی کردن کیفیت اینترنت رو حفظ کنن. باید یکی دو روز صبر کنیم بعد وقتی مشکل سرعت رفع شد زنگ بزنیم پشتیبانی بگیم که سرعت ها پایینه .

sms11
13-12-2008, 19:51
اره منم همین حدسو میزنم اما اگه تا اخر این محدودیت نباشه و بعدا یادشون نره ورش دارن

zed2
13-12-2008, 22:53
اره منم همین حدسو میزنم اما اگه تا اخر این محدودیت نباشه و بعدا یادشون نره ورش دارن
در این مورد باید حواسمون باشه چون توجه نکنیم ممکنه حوس کنن همیشگی کنن.
فعلا یکی دو روز کارشون نداریم بعد از دو روز اگر درست شد که هیچ در غیر این صورت اعتراض رو به پشتیبانی و بخش انتقادات سایت داتک می دیم.

StormWielder
13-12-2008, 23:19
در این مورد باید حواسمون باشه چون توجه نکنیم ممکنه حوس کنن همیشگی کنن.
فعلا یکی دو روز کارشون نداریم بعد از دو روز اگر درست شد که هیچ در غیر این صورت اعتراض رو به پشتیبانی و بخش انتقادات سایت داتک می دیم.

فراموش نکنید که ما دارم adsl رو از شرکت داتک با عنوان " نا محدود " میگریم .

shahramcat
13-12-2008, 23:47
بله ..... رپیدشیر و چندتا دیگه بستس !

بعد از 2 روز یعنی 3شنبه اگر باز نشد دسته جمعی هماهنگ میکنیم و یا با تلفن یا با گذاشتن پیغام تو سایت حتما اعتراض میکنیم .

sam.sum
14-12-2008, 00:30
من سه سال پیش تو قسمت ساپورت داتک کار می کردم اون موقع تازه ADSL اومده بود یه چند ماهی هم بود که تازه WireLess اوورده بودن... تو اون مدت یادم نمی یاد که روزی بوده باشه که مشکل سرعت اینترنت نداشته باشه الان هم نزدیک 3 ماه هستش که از داتک ADSL گرفتم تو این مدت از هر هفت روزه هفته 1 روزش رو مشکل داشته ... تقریباً یک سوم بچه های داتک رو می شناسم ازشون وقتی راجع به کیفیت اینترنت داتک پرسیدم تقریباً همشون قبول دارن که سرویس داتک Stable نیست... این شرکت فقط دنبال کمیت هستش نه کیفیت..........

milky way
14-12-2008, 00:49
من آرزو به دل شدم یبار سرعتم از 42-43 بیشتر بشه نمیشه اصلا هیچ وقت، با اینکه من صبح تا شب دانلود میکنم و من این DuMeter ام همیشه بازه و سرعت رو نشون میده ( مهم: این DUmeter یه 5-6 کیلوبایت همیشه سرعت رو بیشتر نشون میده برای همین این داتک میگه برای تست ازش استفاده کنید:31:) این DuMeter هیچ وقت از 50 کیلوبایت بیشتر نشده تا الان. برام سواله که بالاخره این سرویس 512 Share هست باید یه زمانی حالا خیلی کم مثلا به 60 کیلوبایت برسه نباید برسه من یکی از دوستان شاتل 384 فکر کنم داشت یه زمانی دقیقا سرعتش اندازه سرعت الان من بود، من خودمم وقتی 256 همین داتک رو داشتم خیلی وقتا سرعتم به 30 کیلوبایت میرسید. حالا بعضی از دوستان میگن تو عجب آدم زیاده خواهی هستی همینم از کلت زیادی حرف نزن :31: ولی من میخوام فقط ببنیم این اینترنته واقعا 512 (که خوب تابلو نیست) یا همون 384 هست دارن به عنوان 512 تو پاچمون میکنن.

mostafaeshghi
14-12-2008, 01:44
دوستان ! یه چند ساعتی میشه که سرعت رپید شیر من درست شده و با بالاترین سرعت داره دانلود میکنه ! بعید میدونم که تا به کنون برای شما هم درست نشده باشه !

یا اگر نشده شک نکنید تا آخر فردا شب همه چی ردیفه !

cinablue
14-12-2008, 03:40
اره واسه منم سرعت راپید درست شده
امیدوارم دوباره کاهش پیدا نکنه

sam.sum
14-12-2008, 09:55
یه زمانی خود داتک برای rapidshare محدودیت تعریف می کرد مثلاً از 8 صبح تا 7 شب.. بعد این بازه زمانی مشکل حل می شد اما جدیدآ این ساعت به 12:30 شب تا 8 صبح تغیر کرده

sms11
14-12-2008, 10:07
دوستان ! یه چند ساعتی میشه که سرعت رپید شیر من درست شده و با بالاترین سرعت داره دانلود میکنه ! بعید میدونم که تا به کنون برای شما هم درست نشده باشه !

داش مصطفی شما شب امتحان کردی سرعت دانلودت خوب شده یا روز امتحان کردی
اگه روز رو محدود کنند و شب را ازاد کنن که من بدبختم چون شب حتی یه بایت هم دانلود ندارم
حالا ما که روز دانلد داریم و اینام محدود کردن چه خاکی تو سرم بریزم؟
MILK way راست میگه من هم 512 دارم اما سرعت دالودم تاحالا به 60 نرسیده
یه بارم بهشون گفتم گفتن چون ما بین 10 نفر شیر میکنیم سرعت میاد پایین و ممکنه دیگران دانلود کنن تو منطقه مخابراتی شما که سرعت شما میاد پایین
در صورتی که تو منطقه ما فکر نمیکنم از هر 50 خانواده یه نفر هم ای دی اس ال داشته باشه
حالا من چیکار کنم؟زنگ بزنم به پشتیبانی؟

cinablue
14-12-2008, 11:52
متاسفانه سرعت دانلود تو طول روز از راپید زیر 1 کیلوبایت.....
محدود کردن
1 یا 2 شب تا 6 7 صبح انگار بر میدارن...

missan1358
14-12-2008, 12:11
من که هنوز هم نمیتونم دانلود کنم. فقط از لینکهای مستقیم میشه دانلود کرد.شما چطور؟

StormWielder
14-12-2008, 12:36
این شرکت فقط دنبال کمیت هستش نه کیفیت..........

تو این مملکت کدوم شرکت به فکر کیفیت هست ؟

من آرزو به دل شدم یبار سرعتم از 42-43 بیشتر بشه نمیشه اصلا هیچ وقت، با اینکه من صبح تا شب دانلود میکنم و من این DuMeter ام همیشه بازه و سرعت رو نشون میده ( مهم: این DUmeter یه 5-6 کیلوبایت همیشه سرعت رو بیشتر نشون میده برای همین این داتک میگه برای تست ازش استفاده کنید:31:) این DuMeter هیچ وقت از 50 کیلوبایت بیشتر نشده تا الان. برام سواله که بالاخره این سرویس 512 Share هست باید یه زمانی حالا خیلی کم مثلا به 60 کیلوبایت برسه نباید برسه من یکی از دوستان شاتل 384 فکر کنم داشت یه زمانی دقیقا سرعتش اندازه سرعت الان من بود، من خودمم وقتی 256 همین داتک رو داشتم خیلی وقتا سرعتم به 30 کیلوبایت میرسید. حالا بعضی از دوستان میگن تو عجب آدم زیاده خواهی هستی همینم از کلت زیادی حرف نزن :31: ولی من میخوام فقط ببنیم این اینترنته واقعا 512 (که خوب تابلو نیست) یا همون 384 هست دارن به عنوان 512 تو پاچمون میکنن.

نه ، این قضیه کاملا شانسی هست ، بستگی به منطقه مخابراتی تون داره .

:31:
خیلی خوشحال نشین چون این قضیه مال فقط دیشب نبود ! دقیقا تو این مدت ، شبها اگر اشتباه نکنم از ساعت 12 شب تا 7 صبح محدودیت ها رو برمی داشتن . مگه نمیدونستین ؟ من داشتم برای خودم دانلود میکردم :31:

قضیه Rapidshare و سایت های مشابه به نظر من از این قراره که داتک به طور کامل این سایت ها رو طی این چند روز محدود کرده تا مشکل رفع بشه .

یه بنده خدایی از قسمت پشتیبانی به من گفت که محدودیت کلی Rapidshare در مواقع عادی (بگذریم که تو این مملکت موقعیت عادی تعریف نشده است : دی ) از طرف مخابرات اعمال شده ، و شما هم به این دلیل خیلی این مسئله رو حس نکردید که اکانت دارین .

sahar_khanoom
14-12-2008, 14:49
معاون نگهداري و مديريت شبکه شرکت ارتباطات زيرساخت گفت: با استفاده ازمسيرهاي جايگزين ترکيه،آذربايجان و فالکون مشکل شبکه اينترنت کشور تاپايان امروز برطرف خواهد شد.
"محمد طاهر شمس" روز يکشنبه در گفت و گو با ايرنا،افزود: اين قطع ارتباط که به دليل قطع کابل مسير جاسک - جفيره که شبکه اينترنت ايران را به کشور امارات متحده عربي متصل مي کند ، رخ داد ، 60 درصد ظرفيت شبکه اينترنت کشور از بين رفت ، اما وجود مسيرهاي جايگزين از قطع شبکه اينترنت جلوگيري کرد.
به گفته وي ،شرکت ارتباطات زيرساخت با استفاده از مسيرهاي جايگزين ترکيه، آذربايجان و فالکون طي روز گذشته 30 درصد به شبکه اينترنت اضافه کرد و تاپايان امروز 30 درصد ديگر نيز از مسيرهاي پشتيباني جايگزين خواهد شد.
شمس با بيان اينکه جايگزين کردن مسيرهاي پشتيباني به دليل مسائل تکنيکي زمان بر است،تصريح کرد: درحال حاضر تنها در زمان اوج ترافيک ، شبکه اينترنت کمي کند مي شود که اين مشکل نيز تا پايان امروز برطرف خواهد شد.
وي درخاتمه با بيان اينکه اين خط ارتباطي در قسمت مربوط به امارات متحده عربي قطع شده است،اظهار داشت: تعميرات اين خط که در بستر دريا قرار دارد ، به عهده شرکت ثالث "ايمارين" است که دو طرف اقدامات لازم را جهت آغاز عمليات ترميم اين خط توسط اين شرکت آغاز کرده اند.

ApoCalYpt0
14-12-2008, 15:04
آسیاتک که هنوز با رپید مشکل داره
دوستان داتتکی الان رپید سرعتش عادی شده برای شما؟همین الان

shahramcat
14-12-2008, 15:23
آسیاتک که هنوز با رپید مشکل داره
دوستان داتتکی الان رپید سرعتش عادی شده برای شما؟همین الان

رپید برای من بستس ! دانلود نمیکنه !

rozbeh85
14-12-2008, 15:56
من هنوز سرعت دانلود از رپیدم در حد بیت هست
بعضی وقتی که خوب میشه میره رو 1 کیلو بایت...

sms11
14-12-2008, 17:07
والا مال ما هم فعلا در حد 1 کیلو بایت هست

aliani
14-12-2008, 17:47
دوستان چجوریاست سرویس من همه چیزش ردیف شده به غیر از راپیدش اصلا تو سایتشم نمیره ؟!

rozbeh85
14-12-2008, 19:05
دوستان چجوریاست سرویس من همه چیزش ردیف شده به غیر از راپیدش اصلا تو سایتشم نمیره ؟!

برای منم فقط با چلغم شکن میره تو سایتش...

StormWielder
14-12-2008, 23:04
دوستانی که میگن با فیل-تر شکن : دی سایت RapidShare باز میشه مراقب باشن ، اگر اکانت دارن از طریق نرم افزارهای فیل-تر شکن دانلود نکنن چون Valid ip به شما نمیده و هر شخص دیگه ای که با اون ip بخواد از RS دانلود کنه از TrafficShare شما کم میشه .

lolo553
15-12-2008, 00:25
دوستانی که میگن با فیل-تر شکن : دی سایت rapidshare باز میشه مراقب باشن ، اگر اکانت دارن از طریق نرم افزارهای فیل-تر شکن دانلود نکنن چون valid ip به شما نمیده و هر شخص دیگه ای که با اون ip بخواد از rs دانلود کنه از trafficshare شما کم میشه .

اگر از سایتهایی که فی....لت...ر را رد میکنند هم وارد رپید شویم و با پرمیوم دانلود کنیم بازهم همینطوره که میگین؟

StormWielder
15-12-2008, 00:45
اگر از سایتهایی که فی....لت...ر را رد میکنند هم وارد رپید شویم و با پرمیوم دانلود کنیم بازهم همینطوره که میگین؟

هر نرم افزار یا سایتی که IP شما رو تغییر بده ، برای این کار مناسب نیست ، چون به شما IP اختصاصی نمیده . تنها راهی که وجود داره استفاده از V P N با IP اختصاصی هست که فکر نکنم به صرفه باشه .

به هر حال این مشکل در حال حاضر اونطور که مسئولین گفتن و دوستان هم خبر رو اینجا قرار دادن ، برطرف شده :

بنابراین دیگه نباید نیاز به استفاده از چنین راهکارهایی باشه .

rozbeh85
15-12-2008, 15:04
واسه من که هنوز تو سایت رپید هم نمیره چه برسه به دانلود
به دوستانی که اکانت دارن پیشنهاد میکنم تا زمانیکه مشکل حل بشه فایل های رپید خود را بکشند روی سرور Adrive و از طریق اونجا دانلود کنند...

hamid_xp
15-12-2008, 16:10
واسه من که هنوز تو سایت رپید هم نمیره چه برسه به دانلود
به دوستانی که اکانت دارن پیشنهاد میکنم تا زمانیکه مشکل حل بشه فایل های رپید خود را بکشند روی سرور adrive و از طریق اونجا دانلود کنند...

سلام . میشه بیشتر توضیح بدی ؟
ممنون :10:

rozbeh85
15-12-2008, 17:09
شما برید تو سایت Adrive.com ثبت نام کنید
بعد که وارد شدید یک گزینه داره به نام File Transver که اون رو بزنید، یک صفحه میاد که جای آدرس دهی داره و پایینش نوشته اگه نیاز به یوزرنیم و پسورد هست بزنید که شما میزنید و یوزر و پس اکانت رپیدتان رو میزنید و فایل رو میکشونید رو سرور
برید ثبت نام کنید کار کردن باهاش راحته!

ApoCalYpt0
15-12-2008, 17:39
روزبه جان محدودیت نداره این عملکرد adrive?

rozbeh85
15-12-2008, 18:22
ثبت نام بصورت رایگان 50 گیگ محدودیت ذخیره سازی داره
که شما میتوانید بعد از دانلود کردن فایل های خود آنها را پاک کنید و فضاتان برگردد.
فقط یک نکته اینکه خیلی ها این کار رو میکنند بنابراین سایتش بد بالا میاد
پیشنهاد میکنم با فایرفاکس برید
امیدوارم داتک مثل بقیه سرویس دهنده ها رپید رو زودتر باز کنه
امیدوارم...

sms11
15-12-2008, 19:05
ثبت نام بصورت رایگان 50 گیگ محدودیت ذخیره سازی داره
که شما میتوانید بعد از دانلود کردن فایل های خود آنها را پاک کنید و فضاتان برگردد.
فقط یک نکته اینکه خیلی ها این کار رو میکنند بنابراین سایتش بد بالا میاد
پیشنهاد میکنم با فایرفاکس برید
امیدوارم داتک مثل بقیه سرویس دهنده ها رپید رو زودتر باز کنه
امیدوارم...

روزبه جان رزومی داره ؟

sms11
15-12-2008, 19:08
بعدم بیخود میکنه باز نکنه داتک.مگه دست خودشه؟
تمام زار و زندگی من تو رپید هست
من بیشتر دانلود میکنم تا صفحه باز کنم

rozbeh85
15-12-2008, 20:13
روزبه جان رزومی داره ؟

والله وقتی با idm میزنیم دانلود جلوش زده داره
ولی واسه من تاحالا قطع نشده ببینم داره یا نه
من سعی میکنم این چند روزه از تاپیک لینک های یک پارچه مخصوصا کاربران پریمیوم استفاده کنم که یک فیلم رو انتقال بدم بگذارم دانلود کنه

ApoCalYpt0
15-12-2008, 20:20
آدرس این تاپیک رو میدید؟

rozbeh85
15-12-2008, 22:15
آدرس این تاپیک رو میدید؟

zed2
16-12-2008, 13:04
سلام بچه ها بنظورتون دیگر وقتش نیست شروع کنیم به اعتراض برای رفع محدودیت سایت های اپلود؟

StormWielder
16-12-2008, 13:31
این پشتیبانی داتک هر دفعه هم که تماس بگیری ، یه جواب میدن ، من دقیقا از روزی که این مشکل پیش اومد (برای من از صبح پنجشنبه) اگر اشتباه نکنم ، هر روز با پشتیبانی تماس گرفتم !

اول که میگفتن مشکل به خاطر قطع شدن فیبر نوری هست ، دیروز صبح اول وقت تماس گرفتم گفتم در سایت مخابرات که اعلام شده تا پایان روز یکشنبه 24/9 وضعیت اینترنت به حالت عادی برمیگرده ، خودش هم تایید کرد ، گفتم پس چرا هنوز RS مشکل داره ؟ گفت ما هم داریم پیگیری میکنیم که مشکل برطرف بشه !

امروز صبح تماس گرفتم ، گفت احتمالا مشکل از RS هست ممکنه تو Routing شون مشکل پیدا کرده باشن ، ما داریم پیگیری میکنیم ببینیم مشکل از طرف ماست یا از طرف اونا !

کلا فکر میکنن هیچ کدوم از ما از این مسائل سر در نمیاریم .

شما باشید ، چه نتیجه ای میگیرین ؟ یه جای کار ایراد داره نه ؟

ApoCalYpt0
16-12-2008, 13:42
بابا این آسیاتکی ها روانی ان
زنگ زدم میگم کی محدودیت رو برمیدارین
میگه ما محدودیت نذاشتیم 70 درصد پهنای باند ترکیده از خود مخابراته
میگم با --- مشکل حل میشه و این یعنی اینکه شما محدودیت گذاشتی
میگه امکان نداره پس چرا ما خودمون با --- نمیتونیم از رپید دانلود کنیم
؟؟؟
اینا بهشون خوش گذشته
فکر نکنم محدودیت ها رو بردارن
بیایید یه کاری بکنیم

hamid_xp
16-12-2008, 15:05
آقا بیاین ماه بعد رو تمدید نکنیم !
منم ماه پیش تمدید نکردم 3200 تومن بیشتر دادم شما هم اگه میتونید این کار رو بکنید به نشانه اعتراض !
من که تصمیمم رو گرفتم .
به هیچکسی هم پیشنهاد نمیکنم از این شرکت لعنتی اشتراک بگیره:2:

missan1358
16-12-2008, 20:24
هیچ کس ماه بعد تمدید نکنه. من هم دیگه تمدید نخواهم کرد. داتک دوست داره مشتریاشو اذیت کنه از این کار هم لذت میبرن.

sms11
16-12-2008, 21:35
دوستان همین الان با داتک تماس گرفتم
میگم این محدودیتی که گذاشتین کی ازاد میشه
گفت اولا این محدودیت رو ما نزاشتیم و خود مخابرات گذاشته و دوما مخابرات گفته ظرف چند روز اینده درست میشه و گفت زمان دقیقش مشخص نیست
گفتم اگه مخابرات گذاشته چطور مال بقیه شرکتا درست شده؟
گفت من خودم رفتم توی فروم شرکت های دیگه و دیدم که هنوز ایراد داره
گفتم ااگه تو سایتشون رفتی من با چند تا از مشتری های شرکتا اشنا هستم و به من گفتن که مشکل اونا حل شده
اخرین جوابی که داد گفت والا نمیدونم
حالا قضاوت با خودتون.من نه حمایت میکنم نه شکایت
من تقریبا نمیتونم از شرکتای دیگه اکانت بگیرم چون شرکتای دیگه سرعت 512 انها فوق العاده گران هست.پس مجبوریم بسوزیمو بسازیم تا درست شه
اما اگه دیدم دیگه واقعا نمیخان محدودیت رو بردارن و بهشون مزه داده 100 درصد عوض میکنم
چون نمیشه بدون رپید کاری کرد.من تمام فایلام روی رپیده
الان هیچ قضاوتی نمیکنم و میزارم برای یکی دو هفته بعد.به نظرم شما هم همینکارو بکنید
اومدیمو درست شد

nightmare
16-12-2008, 21:58
سلام دوستان .

در مورد اراجیفی که معمولا خدمات پشتیبانی اینجور شرکت ها تحویلتون میدن زیاد جدی نگیرین . پشت پرده ی شرکت های ISP و VoIP معمولا یه حکومت دیکتاتوری برای پرسنل پشتیبان قرار داره که بهشون اجبار میکنه با توجه به سطح اطلاعات تخصصی مشتری ها ، اونارو بپیچونن تا مشکل اصلی بر طرف بشه .

مثال های زیادی از توجیهاتی که می کنن به عنوان نمونه :

* سیستم شما ویروس داره !
* مشکل از مخابرات هست ...
* در حال ارتقا سیستم هامون به سیستم های پیشرفته تر برای ارائه ی خدمات بهتر هستیم !!! ( اگه یادتون باشه دفعه ی قبل که داتک با سایت های آپلود مشکل داشت به همه می گفت داریم پهنای باندمون رو ارتقا میدیم )

* احتمالا مسیر مقصد شما ( مثلا ساید رپیدشیر ! ) مشکل داره !
...

بهرحال همیشه یه بهونه ای جور می کنن . البته اون پرسنل بیچاره هم مقصر اصلی نیستن ( اینو می گم چون همه در نگاه اول اونارو مقصر میبینیم ) اونا فقط طوطی وار چیزی رو که بهشون میگن ابلاغ می کنن .

متاسفانه موضوع پهنای باند توی این مملکت از زیر ساخت و ریشه مشکل داره ، هرس کردنه شاخ و برگ های خرابش فقط حفظ ظاهره ...

فکر نمی کنم عوض کردن ISP هم مشکل اصلی رو حل کنه . ( نوش دارو بر زخم سهراب ! )

ولی خب بازم اعتراض کردن میتونه تاثیر گذار باشه . شاید کمی به خودشون بیان ...

sms11
16-12-2008, 22:41
سلام دوستان .

در مورد اراجیفی که معمولا خدمات پشتیبانی اینجور شرکت ها تحویلتون میدن زیاد جدی نگیرین . پشت پرده ی شرکت های isp و voip معمولا یه حکومت دیکتاتوری برای پرسنل پشتیبان قرار داره که بهشون اجبار میکنه با توجه به سطح اطلاعات تخصصی مشتری ها ، اونارو بپیچونن تا مشکل اصلی بر طرف بشه .

مثال های زیادی از توجیهاتی که می کنن به عنوان نمونه :

* سیستم شما ویروس داره !
* مشکل از مخابرات هست ...
* در حال ارتقا سیستم هامون به سیستم های پیشرفته تر برای ارائه ی خدمات بهتر هستیم !!! ( اگه یادتون باشه دفعه ی قبل که داتک با سایت های آپلود مشکل داشت به همه می گفت داریم پهنای باندمون رو ارتقا میدیم )

* احتمالا مسیر مقصد شما ( مثلا ساید رپیدشیر ! ) مشکل داره !
...

بهرحال همیشه یه بهونه ای جور می کنن . البته اون پرسنل بیچاره هم مقصر اصلی نیستن ( اینو می گم چون همه در نگاه اول اونارو مقصر میبینیم ) اونا فقط طوطی وار چیزی رو که بهشون میگن ابلاغ می کنن .

متاسفانه موضوع پهنای باند توی این مملکت از زیر ساخت و ریشه مشکل داره ، هرس کردنه شاخ و برگ های خرابش فقط حفظ ظاهره ...

فکر نمی کنم عوض کردن isp هم مشکل اصلی رو حل کنه . ( نوش دارو بر زخم سهراب ! )

ولی خب بازم اعتراض کردن میتونه تاثیر گذار باشه . شاید کمی به خودشون بیان ...
سلام دوست عزیز
منم تمام چیزایی که شما گفتید قبول دارم
اونام هم بندگان خدا هم مقصر نیستند
مشکل جای دیگس

StormWielder
17-12-2008, 03:39
عوض کردن ISP مشکلی رو حل نمیکنه ، اول اینکه همونطور که sms11 گفت ، سرعت های 256 و 512 بقیه شرکت ها خیلی گران تر از داتک هست .

دوم اینکه معلوم نیست چقدر طول بکشه تا خط تلفن رو آزاد کنن ، و چقدر هم طول میکشه تا شرکت جدید بعد از آزاد شدن خط سرویس شما رو راه بندازه .

من به این نتیجه رسیدم که تو این مملکت بهترین راه همیشه دور زدنه ، برای همین هم فعلا V P N میگیرم تا ببینم بعد چی میشه ، چون به هر حال قبلا هم RS در ساعات اداری نسبت به ساعات غیر اداری محدود بود .

متاسفانه وضع مملکت به شکلی هست که هر شرکتی هر طور که دلش بخواد سرویس میده ، کاریش هم نمیشه کرد .

اختلاف قیمت های مسخره این شرکت ها رو ببینید ، این یک نمونه اش هست ، چون هیچ نظارتی نیست . یک 512 رو 50 تومان ارائه میده ، اون یکی 400 هزار تومان !!!

rozbeh85
17-12-2008, 08:42
واسه من الان خوب داره از رپید میگیره

dsa
17-12-2008, 09:57
رپيد منم درست شده

با 31 داره ميگيره (256) ، شايد چون روز تعطيل هست محدوديت ورداشتن.

sms11
17-12-2008, 10:16
خبر خبر
الان که ساعت 10 صبح هست من دارم با سرعت قبلیم دانلود میکنم
از این بابت که سرعتم برگشته خیلی خوشحالم.
اینم از برکت امام علی هست.
که امروز که همه جا تعطیله سرعت ما برگشته.چون اصولا تو مملکت ما پسر رئیس جمهور هم باشی روزای تعطیل هیچ کاری واست انجام نمیدن
اما از این بابت که سرعتمون هیچ فرقی با قبل نکرده ناراحتم
بازم کارمون راه بیافته.ما به همینشم راضی هستیم.اگه بزارن همینجوری بمونه و انگولکش نکنن
شمام امتحان کنید ببینید درسته؟

sms11
17-12-2008, 10:20
رپيد منم درست شده

با 31 داره ميگيره (256) ، شايد چون روز تعطيل هست محدوديت ورداشتن.

اه خدا نکنه.خدا کنه فردا هم هیمنطوری باشه و فرداها هم همینطور باشه.
داداش حالمونو نگیر دیگه بزار یه خورده دانلود کنیم دلخوش باشیم تا بعد
خدا کنه محددیتو دیگه نزارن

ApoCalYpt0
17-12-2008, 12:08
به دلیل تعطیلی شرکتها و ادارات در این چند روز یعنی از امروز تا جمعه محدودیتها برداشته شده است

sms11
17-12-2008, 13:53
خدا کنه تداوم داشته باشه

ehsanxx
17-12-2008, 17:31
سلام من میخوام از داتک سرویس اینترنت 256 کیلوبیت تک کاربره بگیرم الان از صبا دارم ولی بخاطر اینکه باید 3 ماه شارژ کنی و کلا خیلی شل کن سفت کن داره دیگه صبا نمی گیرم حالا چند تا سوال:
1 . سرعت 256 با تورنت مشکلی نداره یعنی کلا این داتک با تورنت مشکل نداره؟
2 . 256 رو به خونه میدن؟ من دانشجو هستم میشه از دانشگاه نامه آورد و اگر آره چه نامه ای و از چه قسمت دانشگاه بگیرم؟
3 . منظورش از تک کاربره چیه من الان اینترنتم رو بین 3 تا pc و 1 psp شیر کردم، مشکلی نداره با داتک؟
4 . محدودیت حجمی که نداره؟
zed2
17-12-2008, 17:44
به دلیل تعطیلی شرکتها و ادارات در این چند روز یعنی از امروز تا جمعه محدودیتها برداشته شده است
امیدوار شده بودم مشکل اینترنت حل شده باشه.

sms11
17-12-2008, 18:41
سلام من میخوام از داتک سرویس اینترنت 256 کیلوبیت تک کاربره بگیرم الان از صبا دارم ولی بخاطر اینکه باید 3 ماه شارژ کنی و کلا خیلی شل کن سفت کن داره دیگه صبا نمی گیرم حالا چند تا سوال:
1 . سرعت 256 با تورنت مشکلی نداره یعنی کلا این داتک با تورنت مشکل نداره؟
2 . 256 رو به خونه میدن؟ من دانشجو هستم میشه از دانشگاه نامه آورد و اگر آره چه نامه ای و از چه قسمت دانشگاه بگیرم؟
3 . منظورش از تک کاربره چیه من الان اینترنتم رو بین 3 تا pc و 1 psp شیر کردم، مشکلی نداره با داتک؟
4 . محدودیت حجمی که نداره؟
1-فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.من زیاد با تورنت کار نکردم .بازم باید از د.ستان دیگر مثل milk wayکه بیشتر با تورنت کار کرده سوال کنی
2- اره میدن من با نامه 512 گفتم ازشون.میری قسمت اموزش کل یا نمیدونم جایی که نامه اشتغال به تحصیل به دانشجوها برای شرکت های مختلف میدن.یه نامه اشتغال به تحصیل واسه شرکت داتک میگیری.بعد یه تقاضانامه هم از طرف خودت مینویسی که واسه کارای دانشجوییت احتیاج به سرعت بالا داری.بعد میری شرکت داتک طبقه اول بخش فروش به یکی از اون خانوما میدی کارتو راه میندازه
3-تک کاربره بین تعداد کمتری شیر میشه.فک کنم بین 5 نفر
فکر نمیکنم مشکلی برای شیر باشه .اما بازم میتونی از پشتیبان بپرسی یا از دوستانی که از این کارا کردن
4- نه محدودیت نداره

atbs
18-12-2008, 01:54
دوستان من رفتم داتک ولی به دانشجوها دیگه سرعت بالا نمیدن؟ شما به تازگی نامه از دانشگاه بردید یا ماجرا برای قدیمه؟

سوال دومم این هستش که از کدوم نمایندگیشون میشه سرعت بالای 128 گرفت؟ برای کاربر خانگی

با سپاس

zed2
18-12-2008, 14:27
دوستان من رفتم داتک ولی به دانشجوها دیگه سرعت بالا نمیدن؟
این سوالی است یا خبری؟!؟!؟!؟

sms11
18-12-2008, 19:28
دوستان من رفتم داتک ولی به دانشجوها دیگه سرعت بالا نمیدن؟ شما به تازگی نامه از دانشگاه بردید یا ماجرا برای قدیمه؟

سوال دومم این هستش که از کدوم نمایندگیشون میشه سرعت بالای 128 گرفت؟ برای کاربر خانگی

با سپاس

من تابستون ازشون گرفتم
مطمئنی دیگه نمیدن؟
من رفتم خود شرکت اصلیش توی نزدیک پل سید خندان و اونجا گرفتم.
شمام برو اونجا بهت میدن

shahramcat
19-12-2008, 03:21

با سپاس

نمایندگی اصلی تو خیابون ابن یمین پایین سیدخندان هست .... برای دانشجویی باید یک مقداری بدویی اما میدن .

sms11
19-12-2008, 12:01
واسه من که دویدن نداشت همون موقع دادن .حالا شاید الان اذیت کنن اما از خداشونه که سرعت بالاتر هم بدن
مطمئن باش بهت میدن

rozbeh85
19-12-2008, 15:40
من که نه نامه بردم نه چیزی گفتم 256 میخواهم گفت به خانگی نمیدیم منم گفتم شما یک شرکت به انتخاب خودت بزن
به همین سادگی...

sms11
20-12-2008, 09:32
سلام به دوستان داتکی
اینترنت من امروز که روز شنبه و ساعت 9:30 بامداد هست خوب هست و با سرعت قبلی خودم دارم از رپیدد دانلود میکنم.مثه اینکه خدارو شکر محدودیت رو ورداشتن
اگه ور نمیداشتن امروز زنگ میزدم و شاخو شونه میکشیدم
اما خداروشکر که درست شد
مال شما چطوره؟
دوستان وایرلسی برای شما هم درست شده؟

missan1358
20-12-2008, 11:22
واسه من هم درست شده.

zed2
20-12-2008, 11:52
سلام به دوستان داتکی
اینترنت من امروز که روز شنبه و ساعت 9:30 بامداد هست خوب هست و با سرعت قبلی خودم دارم از رپیدد دانلود میکنم.مثه اینکه خدارو شکر محدودیت رو ورداشتن
اگه ور نمیداشتن امروز زنگ میزدم و شاخو شونه میکشیدم
اما خداروشکر که درست شد
مال شما چطوره؟
دوستان وایرلسی برای شما هم درست شده؟

من الان انتنی که وصلا ترافیک روش زیاده ولی از انجایی که صفحات اپلود سرور ها باز میشه ظاهرا درست شده
حالا نتیجه نهایی رو شب می گم که ترافیک کمتر شده

rozbeh85
20-12-2008, 13:00
من وایرلس دارم توپ داره میگیره از رپید...

shahramcat
20-12-2008, 13:04
دیشب ساعت 1 تا 3 مشکل داشت مخصوصا Ping ..... الان خوبه .

zed2
20-12-2008, 13:26
دیشب ساعت 1 تا 3 مشکل داشت مخصوصا ping ..... الان خوبه .
نمودار های من که پینگ رو نشون نمی ده ....ولی از ظاهر سرعت ظاهرا معمولی بوده.
پینگ رو تست کردی ان موقع چند داده؟

shahramcat
20-12-2008, 16:21
نمودار های من که پینگ رو نشون نمی ده ....ولی از ظاهر سرعت ظاهرا معمولی بوده.
پینگ رو تست کردی ان موقع چند داده؟

بطور کلی امروز گویا مشکلی دوبره بطور حتم پیش اومده .....

من چون بازی آنلاین انجام میدم کوچکترین تغییر رو متوجه میشم .... حالا شاید مثل هفته پیش به اون وسعت نباشه اما مشکل وجود داره !

sms11
20-12-2008, 18:57
در کل فک کنم واسه همه درست شده باشه دیگه
مال من که الان ساعت 7 بعدظهر هست هم درسته و داره با بالاترین سرعت دانلود میکنه

mostafaeshghi
20-12-2008, 19:31
مگه هنوز کسی مشکلی داره با سرویسهای اینترنت ؟!!؟

راستی برای نتیجه گرفتن در گرفتن سرویسهای بالای 128 حتما و حتما حضورا بهساختمان اصلی واقع در خیابان ابن یمین مراجعه کنید ! من خودم با یه نامه از دانشگاه که فقط اشتغال به تحصیلم را تایید میکرد سرویس 256 گرفتم !

sms11
20-12-2008, 22:21
چند روزی هست که دانلود از رپید رو دوباره ازاد کردن اقا مصطفی.میخاستم ببینم بچه ها دیگه مشکلی ندارن؟

cinablue
20-12-2008, 22:46
سرعت دانلود از راپیدشیر خوبه ولی قبلا زیر 28 نمیومد الان میاد .....
حالا باز قابل تحمله

babialex
21-12-2008, 00:48
الان وضعیت داتک چطوره ؟
قیمت هاش جدیدا پایین اومده درسته ؟

milky way
21-12-2008, 14:33
من الان نیم ساعته دارم یه فایل 44 مگی دانلود میکنم سرعت از 8-9 کیلوبایت اصلا بیشتر نمیشه میانگینم رویه 6-7 هست خودتون ببنید:

rozbeh85
21-12-2008, 17:24
واسه منم امروز خیلی نوسان داره...

sms11
21-12-2008, 18:10
واسه منم الان شروع به نوسان کرده
هی سرعت میره بالا و دوباره میاد پایین
چرا باز اینجوری شده؟باز دوباره انگولکش کردن؟
تا دیشب که عالی بود

shahramcat
21-12-2008, 23:44
واسه منم امروز خیلی نوسان داره...

واسه منم الان شروع به نوسان کرده
هی سرعت میره بالا و دوباره میاد پایین
چرا باز اینجوری شده؟باز دوباره انگولکش کردن؟
تا دیشب که عالی بود

امروز داتک یک قطعی کلی داشت ! حدود 45 دقیقه ....

sms11
21-12-2008, 23:53
الان مال من خوب شده.البته یه چند ساعتی هست که خوب شده و داره دانلودمیکنه

missan1358
23-12-2008, 09:51
من که از ساعت 8 صبح تا 7 شب سرعت دانلودم از 3 کیلوبایت بالاتر نمیره. فکر میکنم باز مشکل سابق پیدا شده. ربطی هم به قطع شدن فیبر نوری و .. هم نداره.

sms11
23-12-2008, 18:59
اره امروز باز ماله من خراب شده.مال شما هم همینطوره.سرعت دانلودم نصف شده.کسی زنگ نزده پشتیبانی
لطفا یکی زنگ بزنه ببینه مشکل کجاست

StormWielder
23-12-2008, 19:02
اره امروز باز ماله من خراب شده.مال شما هم همینطوره.سرعت دانلودم نصف شده.کسی زنگ نزده پشتیبانی
لطفا یکی زنگ بزنه ببینه مشکل کجاست

آره من هم همین مشکل رو از ظهر به بعد دارم ، تماس گرفتم ، گفت دو سه هفته است مشکل داریم ، هنوز حل نشده !

mansor_1381
23-12-2008, 19:14
مثل اینکه دوباره مخابرات روی رپیدشیر محدودیت اعمال کرده..

StormWielder
23-12-2008, 20:10
مثل اینکه دوباره مخابرات روی رپیدشیر محدودیت اعمال کرده..

خیلی بعیده کار مخابرات باشه ، اگر مخابرات محدود کرده باشه ، باید برای تمام isp ها محدود شده باشه ، که تو هفته پیش چنین نبود .

milky way
23-12-2008, 21:56
سرعت تورنت من امروز وحشتناک کم شده کاملا به زیر 10 کیلوبات رسیده روزهای گذشته راحت 41-42 کیلوبایت دانلودم بود نمیدونم چرا انقدر سرعت کم شد یدفعه، چیزهای دیگه رو هنوز امتحان نکردم ولی تورنت که افتضاحه معمولا تورنت و رپیدشیر هم با هم رابطه مستقیم دارن هروقت هرکدومشون مشکل پیدا کنه اونیکی تعطیل میشه.

cinablue
23-12-2008, 22:03
سرعت دانلود از راپید کاملا افتضاحه :2:

mostafaeshghi
23-12-2008, 22:29
سلام دوستان !

ولی من اکنون با بالاترین سرعت از رپید شیر در حال دانلود هستم ! نمیدونم چه اتفاقی افتاده برای شماها !

حتما با پشتیبانی در میون بگذارید !

sms11
23-12-2008, 22:30
باز دوباره چرا اینجوری شد.بابا من تمام زندگیم توی رپیده.اینام که هر دفعه ناز میکنن
دوستان از این به بعد هر اتفاقی که افتاد زنگ بزنید به پشتیبانی
دیگه محدودیت بسه

sms11
23-12-2008, 22:31
سلام دوستان !

ولی من اکنون با بالاترین سرعت از رپید شیر در حال دانلود هستم ! نمیدونم چه اتفاقی افتاده برای شماها !

حتما با پشتیبانی در میون بگذارید !

والا مصطفی جان امروز اینطوری شد
دیروز خوب بود.
نمیدونم برای شما چرا اینطوری نشده برای ما که شده.

sms11
24-12-2008, 11:14
دوستان سرعت من الان واقعا افتضاح شده.
الان یه صفحه هم به زور باز میشه
مال شمام اینطوریه؟
زنگ زدید به پشتیبانی؟

StormWielder
24-12-2008, 11:22
دوستان سرعت من الان واقعا افتضاح شده.
الان یه صفحه هم به زور باز میشه
مال شمام اینطوریه؟
زنگ زدید به پشتیبانی؟

سلام ، آره من زنگ زدم طبق معمول گفتن یه مشکل سراسری پیش اومده و داریم پیگیری میکنیم که هر چه زودتر مشکل رو حل کنیم .

sms11
24-12-2008, 13:30
سلام ، آره من زنگ زدم طبق معمول گفتن یه مشکل سراسری پیش اومده و داریم پیگیری میکنیم که هر چه زودتر مشکل رو حل کنیم .

اینام که ....... مارو با این مشکل سراسری
ممنون بابت زنگی که زدی
خداکنه زودتر درست شه.
بابا تازه داشتیم تعداد فایل های توی دانلود منیجرمو کم میکردم که بازم این مشکل پیش امد

sms11
25-12-2008, 19:55
اینم تست امروز من

missan1358
25-12-2008, 20:13
قطع شدن کابل نوری بهانه خوبی برای شرکتهایی مثل داتک است. هرچند که کابل نوری مدتها پیش درست شد ولی مشکل ما داتکیها ماهها ادامه خواهد داشت.

rozbeh85
27-12-2008, 16:47
امروز دانلودم از رپید از 10 بالاتر نمیره که نمیره...

StormWielder
27-12-2008, 16:58
قطع شدن کابل نوری بهانه خوبی برای شرکتهایی مثل داتک است. هرچند که کابل نوری مدتها پیش درست شد ولی مشکل ما داتکیها ماهها ادامه خواهد داشت.

فعلا که ظاهرا داتک تنها شرکتی نیست که مشکل داره . ببین بقیه شون هم بهتر از این یکی نیستن چون اینجا ایرانه .

من در مجموع حتی با وجود مشکلاتی که اخیرا پیش اومد ، از داتک راضی هستم و به هیچ وجه سرویس خودم رو با این قیمت های جکی که ISP های دیگه برای سرویس های نامحدودشون ارائه میدن ، عوض نمیکنم . ضمن اینکه میدونم کیفیت تا حد زیادی بستگی به منطقه مخابراتی و خیلی عوامل دیگه داره ، و ممکنه عده ای از دوستان هم که دارن از داتک سرویس میگیرن از کیفیت سرویسشون راضی نباشن .

امروز دانلودم از رپید از 10 بالاتر نمیره که نمیره...

شما از چه نرم افزاری برای دانلود استفاده میکنید ؟ آیا اکانت Premium از RS دارین ؟

rozbeh85
27-12-2008, 20:48
با اکانت و idm

tsjaleb
27-12-2008, 22:34
سلام .من می خواستم 128 تک کاربره داتک بگیرم گفتن سرویس تک کاربره نمی دیم چندکابره که 4 تومن گرون تره می دیم .نظرتون چیه ؟؟چرا این کار و میکنن؟؟؟ 4تومن براشون این قدر ارزش داره ؟می خوام 64 ش رو بگیرم کسی استفاده میکنه ؟؟ چه طوره ؟؟؟

sms11
27-12-2008, 23:06
به خیلی چیزا بستگی داره
فاصله از مخابرات و....
اما اگه دوست داری 128 بگیر.به نظرم 4000 تومن زیاد توفیر نداره که بخوای بری 64 بخری.چون 64 میشه همون دیال اپ
من نظرم رو 128 هست.حالا هرجور صلاح میدونی

StormWielder
28-12-2008, 06:29
با اکانت و idm

گاهی اوقات Download Manager ها برای دانلود یک فایل ، کل Bandwidth رو استفاده نمیکنن ، همزمان چند تا فایل رو بذار با هم دانلود شه ، ببین باز هم همین مشکل رو داره یا نه .

سلام .من می خواستم 128 تک کاربره داتک بگیرم گفتن سرویس تک کاربره نمی دیم چندکابره که 4 تومن گرون تره می دیم .نظرتون چیه ؟؟چرا این کار و میکنن؟؟؟ 4تومن براشون این قدر ارزش داره ؟می خوام 64 ش رو بگیرم کسی استفاده میکنه ؟؟ چه طوره ؟؟؟

به خیلی چیزا بستگی داره
فاصله از مخابرات و....
اما اگه دوست داری 128 بگیر.به نظرم 4000 تومن زیاد توفیر نداره که بخوای بری 64 بخری.چون 64 میشه همون دیال اپ
من نظرم رو 128 هست.حالا هرجور صلاح میدونی

تو سایت که قیمت 256 تک کاربره از 128 چند کاربره قیمتش کمتره ؟

من پیشنهاد میکنم شما 256 تک کاربره بگیری خیلی با 128 اختلاف قیمت نداره ، به نظر من ارزشش رو داره .

tsjaleb
28-12-2008, 10:17
تو سایت که قیمت 256 تک کاربره از 128 چند کاربره قیمتش کمتره ؟

من پیشنهاد میکنم شما 256 تک کاربره بگیری خیلی با 128 اختلاف قیمت نداره ، به نظر من ارزشش رو داره .[/QUOTE]

درسته به 256 توجه نکرده بودم .ممنون...

tsjaleb
28-12-2008, 14:31
زنگ زدم گفتن کلا فقط چندکاربره میدیم... کسی نمی دونه چرا ؟؟؟

zed2
01-01-2009, 20:01
سلام بچه ها ...می بینم که این تاپیک رفته بود به زیر خاکی گفتم بیارمش بالا
خبر های جدید که مطالبی در مورد پرداخت اینترنتی تو صفحه اصلی گذاشته که کاربر ها استفاده کنن.

missan1358
01-01-2009, 23:30
دوستان ساکتند مثل اینکه همه مشکلشون حل شده ولی من هنوز مشکل دارم سرعت دانلودم از 5 بالاتر نمیره.

shahramcat
01-01-2009, 23:51
دوستان ساکتند مثل اینکه همه مشکلشون حل شده ولی من هنوز مشکل دارم سرعت دانلودم از 5 بالاتر نمیره.

احتمال زیاد اشکال از مرکز مخابراتی هست یا خطتون ..... از کجا فایل رو میگیرید با این سرعت ؟

sms11
02-01-2009, 13:44

برای من مشکلم حل شده.اگه شما بازم مشکل دارید به پشتیبانی بگید

missan1358
02-01-2009, 19:18
احتمال زیاد اشکال از مرکز مخابراتی هست یا خطتون ..... از کجا فایل رو میگیرید با این سرعت ؟

فرقی نمیکنه. از هر کجا بگیرم سرعت دانلودم از 5 کیلوبایت فراتر نمیره. 128 دارم.

shahramcat
04-01-2009, 16:14
فرقی نمیکنه. از هر کجا بگیرم سرعت دانلودم از 5 کیلوبایت فراتر نمیره. 128 دارم.

پس حتما اول زنگ بزن پشتیبانی باهاشون اکانت رو چک کن ببینن مشکلی رو خط نیست ..... اما به احتمال زیاد اشکال از مرکز مخابراتی شما هست ...... وضعیت load صفحات چطور هست ؟

missan1358
04-01-2009, 20:33
وضعیت لود صفحات بهتر است.دانلود مشکل دارد.

پس حتما اول زنگ بزن پشتیبانی باهاشون اکانت رو چک کن ببینن مشکلی رو خط نیست ..... اما به احتمال زیاد اشکال از مرکز مخابراتی شما هست ...... وضعیت load صفحات چطور هست ؟

sms11
04-01-2009, 21:57
دوستان داتکی برای من رپید شیر رو باز نمیکنه.برای شمام همینطوریه؟

elendil
05-01-2009, 15:27
دوستان داتکی برای من رپید شیر رو باز نمیکنه.برای شمام همینطوریه؟

نه من دیروز داشتم به راحتی از رپید 100 مگ 100 مگ دان میکردم

فقط دیروز از 5 تا 6 قطع بود اعصاب رو خورد کرده بود شماها که دیروز قطعی نداشتین ؟؟؟

shahramcat
05-01-2009, 18:34
امروز رپیدشیر مشکل داره گویا ! سرعت روی یک سوم هست !

StormWielder
05-01-2009, 19:33
امروز رپیدشیر مشکل داره گویا ! سرعت روی یک سوم هست !

نه من مشکلی با rs ندارم . دیروز هم مشکلی رو حس نکردم .

eiankei
06-01-2009, 00:01
دوستان ایتجا کسی سرویس 512 از داتک داره؟! سرعت دانلود چقدره؟! کدوم منطقه هستید؟!

StormWielder
06-01-2009, 03:03
دوستان ایتجا کسی سرویس 512 از داتک داره؟! سرعت دانلود چقدره؟! کدوم منطقه هستید؟!

سرعت دانلود برابر سرعت اسمی . شما کدوم منطقه هستی ؟! : دی

sms11
07-01-2009, 11:44
بچه ها الان میخواستم به اینترنت وصل بشم
دیدم هرکاری میکنم وصل نمیشه.الان به زور وصل شد.فکر کنم امروز که همه جا تعطیله و کار حرامه اینترنت هم قطع کردن رفتن خونشون
مال شما امروز که عاشوراست نمیدونم چطوریه.
التماس دعا

eiankei
07-01-2009, 11:49
سرعت دانلود برابر سرعت اسمی . شما کدوم منطقه هستی ؟! : دی
آقا من 1 سال و نیم بیشتر ه که دارم تو منطقه پاسداران ولی از 386 کیلو بیت اصلا بالا تر نمی ره! زنگ هم می زنم پشتیباتی می گن این سرعت نرماله!!!
کاریش نمی شه کرد؟! 128 کیلوبیت خیلی تفاوت زیادی اه!!!

dsa
07-01-2009, 12:33
بچه ها الان میخواستم به اینترنت وصل بشم
دیدم هرکاری میکنم وصل نمیشه.الان به زور وصل شد.فکر کنم امروز که همه جا تعطیله و کار حرامه اینترنت هم قطع کردن رفتن خونشون
مال شما امروز که عاشوراست نمیدونم چطوریه.
التماس دعا
مال منم همين طور

الآن يه 10 دقيقه ست كه دوباره درست شده

eiankei
07-01-2009, 14:24
نمی دونم یادتون هست یا نه ولی اون زمان که ip های داتک استاتیک بود سرعت واقعی از سرعت اسمی 25 درصد کمتر بود یعنی مثلا 256 در حدود 26 دانلود می کرد ولی وقتی ip ها دینامیک شد سرعت همه درست شد الا سرعت سرویس من!!!

eiankei
07-01-2009, 14:29
دوستان Speedtest اگه می تونید بذارید!

sms11
07-01-2009, 16:51
مال منم همين طور

الآن يه 10 دقيقه ست كه دوباره درست شده
مال منم یه چند ساعتیه برگشت به حالت قبل

دوستان Speedtest اگه می تونید بذارید!

بیا دوست عزیز این تست من:
مال همین النه .داغه داغه مثل چایی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

StormWielder
07-01-2009, 21:22
آقا من 1 سال و نیم بیشتر ه که دارم تو منطقه پاسداران ولی از 386 کیلو بیت اصلا بالا تر نمی ره! زنگ هم می زنم پشتیباتی می گن این سرعت نرماله!!!
کاریش نمی شه کرد؟! 128 کیلوبیت خیلی تفاوت زیادی اه!!!

خوب معلومه ، من این مسئله رو قبلا از پشتیبانی پرسیدم ، اگر درست یادم باشه ، گفت تضمین ما برای سرعت دانلود به طور متوسط چیزی در حدود نصف سرعت اسمی هست . پشتیبانی به هیچ وجه نمیاد به شما بگه که ما تضمین میکنیم که شما برابر سرعت اسمی دانلود داشته باشی !

این قضیه هم که شما گفتی به خیلی مسائل بستگی داره از جمله منطقه مخابراتی . ولی خیلی از دوستان سرعت دانلود نزدیک به سرعت اسمی دارن و این هم مختص داتک نیست . اگر به تاپیک سایر isp ها سری بزنید این مسئله رو مشاهده میکنید .

rozbeh85
08-01-2009, 09:06
واسه من از دیروز -عاشورا- 8 صبح قطع بود تا امروز 8 صبح
میگفتن آنتن های شمال شهر قاطی کردند
وایرلس دارم

bleu2u4u
08-01-2009, 12:02
اقا درسته که با داتک نمیشه از تورنت دانلود کرد؟
emule چطوره؟اخه اون تو ایران طرفداراش کمتره شاید بشه باهاش دانلود کرد؟

sms11
08-01-2009, 12:45

از کی شنیدی که نمیشه از تورنت دانلود کرد؟
از هر نرم افزاری مثلares و emule و تورنت میشه دانلود کرد

zed2
08-01-2009, 13:09
واسه من از دیروز -عاشورا- 8 صبح قطع بود تا امروز 8 صبح
میگفتن آنتن های شمال شهر قاطی کردند
وایرلس دارم

کدوم شماره انتن بودی؟
مال منم هم اینجوری شد می گفت ریموت کامپیوتر شبکه جواب نمی ده ....نصف شبی هم چه حال گیری کرد.

الانم دارم می نویسم انتنم چشم خورد رفتم روی یک انتن دیگر با سرعت افتضاح...

از کی شنیدی که نمیشه از تورنت دانلود کرد؟
از هر نرم افزاری مثلares و emule و تورنت میشه دانلود کرد

حرف بالا رو تایید می کنم.مشکل بیشتر کاربر ها بلد نبودن تنظیمات شبکه و فایروال است که باعث میشه نتونن از نرم افزارها استفاده کنن.
البته بحث بیشتر بخواهید انجام بدید باید برید تاپیک های مرتبط با خودش

bleu2u4u
08-01-2009, 14:29
من 256 داتک دارم
سرعت دانلود متوسط رو 30
سرعت دانلود از تورنت افتضاح یعنی اصلا طرفش نمیرم

نقل قول از تاپیک "سرويس دهنده هاي اينترنت پر سرعت"

mehraboun1985
08-01-2009, 14:41
چندتا سوال دارم.شاید جاش اینجا نباشه.ولی لطفا جواب بدید
من تازه میخوام adsl بگیرم و نظرم هم بیشتر روی داتک هست.

1 - اولا میخوام بدونم داتک برای دادن سرویس بیشتر از 128 چی میخواد.جون برای خونه میخوام.میخوام بدونم با حرف زدن هم میدن یا حتما مدرک لازم دارن.مثلا اساسنامه و ... یا کارت دانشجویی.(مدرک چی میخواد؟)

2 - شما که داتک دارید ازش راضی هستید؟یا چیز دیگه ای رو ترجیح میدید؟
البته به جز این 1 ماهه اخیر که فکر کنم تقریبا همه مشکل داشتن(همه مشکل داشتن یا فقط شرکت ما داشته؟) ایا موقعهای دیگه هم مشکل داره؟قطع میشه؟

3 - سرعت دانلودش چقدره هم برای 128 و 256.یعنی شما چه سرعتی دارید؟

4 - آیا داتک روی خرید مودم از خودش اسرار داره؟یعنی اگه مودم داشته باشم اونها نشکی ندارن؟
5 - مودمی هست که با این شرکت همخونی نداشته باشه؟

6 - من سرویس نامحدود میخوام.این سرویس ها که برای استفاده از peer to peer مشکلی ندارن؟منظورم emule,torrent ,... هست

پشتیبانی شرکت چطوره؟ اصلا انقدر به مشکل برخوردید که کارتون به پشتیبانی بیفته یا سرویسش انقدر خوب بوده! که نیاز نداشتید

توصیه میکنید داتک بگیرم یا شرکت دیگه؟

sms11
08-01-2009, 15:15
چندتا سوال دارم.شاید جاش اینجا نباشه.ولی لطفا جواب بدید
من تازه میخوام adsl بگیرم و نظرم هم بیشتر روی داتک هست.

1 - اولا میخوام بدونم داتک برای دادن سرویس بیشتر از 128 چی میخواد.جون برای خونه میخوام.میخوام بدونم با حرف زدن هم میدن یا حتما مدرک لازم دارن.مثلا اساسنامه و ... یا کارت دانشجویی.(مدرک چی میخواد؟)

2 - شما که داتک دارید ازش راضی هستید؟یا چیز دیگه ای رو ترجیح میدید؟
البته به جز این 1 ماهه اخیر که فکر کنم تقریبا همه مشکل داشتن(همه مشکل داشتن یا فقط شرکت ما داشته؟) ایا موقعهای دیگه هم مشکل داره؟قطع میشه؟

3 - سرعت دانلودش چقدره هم برای 128 و 256.یعنی شما چه سرعتی دارید؟

4 - آیا داتک روی خرید مودم از خودش اسرار داره؟یعنی اگه مودم داشته باشم اونها نشکی ندارن؟
5 - مودمی هست که با این شرکت همخونی نداشته باشه؟

6 - من سرویس نامحدود میخوام.این سرویس ها که برای استفاده از peer to peer مشکلی ندارن؟منظورم emule,torrent ,... هست

پشتیبانی شرکت چطوره؟ اصلا انقدر به مشکل برخوردید که کارتون به پشتیبانی بیفته یا سرویسش انقدر خوب بوده! که نیاز نداشتید

توصیه میکنید داتک بگیرم یا شرکت دیگه؟

سلام
اگه میخواید بگیرید یعنی به جمع adsl دار ها خوش اومدید
اول از همه اینکه توی تاپیک " Adsl / سرويس دهنده هاي اينترنت پر سرعت "یه پست بده و ببین دوستان توی منطقه مخابراتی شما کدوم شرکت هارو دارن.ایا از اون شرکت راضی هستن؟
چون شرکتا تو هر منطقه یکیشون خوبه.اما اینکه اگه توی منطقه شما داتک باشه و خوب باشه خوب بگیر و استفاده کن.من حدود 1.5هست که از داتک اینترنت دارم و خیلی هم راضی هستم ازش.چون شرکتای دیگه 512 اونا خیلی گرونه
1-از طرف دانشگاه یه گواهی اشتغال به تحصیل همراه با یه درخواست مبنی بر درخواست سرعت اینترنت 256 یا 512رو اماده میکنی یه روز شخصا میری شرکت بخش فروش.اونجا بگی کارتو راه میندازن.البته جدیدا مثه اینکه یکی دیر میدن ولی بالاخره میدن.از خداشونم هست
2-من داتک دارم ازشم راضیم.توی منطقه مخابراتی ما شما هر شرکتی که اسم ببری وجود داره(معروف و غیر معروف)
اما من داتکو انتخاب کردم .ازشم راضیم
3-من سه تا سرعت 128 و 256 و512 رو تجربه کردم
128 من معمولا روی 12 بود.256 روی 30 تا 33 و 512 هم الان دقیقا روی55-60 هست
4-اصرار نداره.همونطوری که من خودم مودم خریدم.
5-یه زمانی میگفتم با مودم های d-link مشکل داره اما فک کنم الان مشکل نداره.از بخش پشتیبانی سوال کنی بهتره.
6-همه سرویساش نامحدودن و با تورنت هم مشکلی ندارن
7-پشتیبانی هم خوبه.خدایی من که هروقت زنگ زدم جواب منو درست و کامل دادن
من که تو این مدت چندباری بیشتر به پشتیبانی زنگ نزدم.
البته در اخر بگم همه اینا به منطقه مخابراتیتون بستگی داره که درست و حسابی باشه وگرنه به مشکل میخورید
اگه بچه ها گفتن که شاتل مثلا خوبه به نظرم اونو بگیرید بهتره( ماشالا چقد سوال داشتید:31:)

sms11
08-01-2009, 15:25
نقل قول از تاپیک "سرويس دهنده هاي اينترنت پر سرعت"

دوست عزیز حالا یه نفر مشکل داره که نمیشه به پای کل شرکت گذاشت که.من که زیاد تورنت نمیرم.چون چیز زیادی گیر نیومده تو تورنت اما اون مدتی که میرفتم هیچ مشکلی نداشتم
فکر هم نمیکنم مشکل داشته باشه هنوزم
اگر مشکل باشه واسه همس

StormWielder
08-01-2009, 20:56
در مورد برنامه های P2P باید عرض کنم یک بار که من با بخش Customer Care داتک تماس گرفتم ، خیلی راحت و مستقیما به من گفت که داتک P2P رو محدود کرده .

من بیشتر از این ، اطلاع ندارم چون مرتب از سایت هایی مثل RapidShare و MegaUpload دانلود میکنم و اینقدر دانلود دارم که دیگه وقتی برای Torrent ، eMule و برنامه هایی از این قبیل نمیمونه :31:

eiankei
08-01-2009, 22:01
دوست عزیز من خودم خیلی با تورنت کار می کنم باید بگم الان مشکل Tracker ها با IP های ایرانیه ، چون معمولا دانلود می کنن و می رن و الان هم IP ها متغیر شدن مجبورن سرعت شهر یا کشور رو بیارن پایین!! اگه از Private Tracker ها استفاده کنید سرعتتون عالی می شه!

bleu2u4u
09-01-2009, 22:27
میشه کایی که الان خودشون دارن از داتک استفاده میکنن یک تست کوچولو بکنن ببینن ایا واقعا p2p ها محدودند یا نه

چون بعضی ها میگن "ما خیلی وقت پیش امتحان کرده بودیم و مشکلی نداشت احتمالا الانم نداره"

یعنی شابد این قضیه ای باشه که تازگی ها اتفاق افتاده باشه

sms11
10-01-2009, 13:48
دوستان سلام
امروز اینترنت من کمی نوسان داره.به مقدار کمی زیاد و کم میشه.ماله شمام اینطوریه؟

rozbeh85
10-01-2009, 18:30
دوستان سلام
امروز اینترنت من کمی نوسان داره.به مقدار کمی زیاد و کم میشه.ماله شمام اینطوریه؟

برای من که از کمی گذشته، شدیدا نوسان داره...
البته واسه منم امروز اینطوری شده.

cinablue
10-01-2009, 19:40
ظهر نوسان شدیدی داشت الان بهتره

sms11
10-01-2009, 21:47
اره الان خوبه.داره با سرعت قبلی میگیره

fa13
11-01-2009, 14:18
دوستانی که از ipw استفاده میکنن میشه بفرمایید چه طوریاست راضی هستید ؟
مشکلاتش چیه ؟
و کلا شرکت دیگه ای غیر از داتک این سرویس رو ارایه میده ؟
چون امکان استفاده از adsl رو به لطف pcm ندارم میخوام از این سرویس استفاده کنم
قیمت هاش چطورین ؟
این نقشه روی سایت داتک رو هم که مناطق ipw رو زده من که نتونستم باز کنم اگر کسی تونست یه جایی بذاره من هم ببینم منطقه ما هست یا نه
با تشکر

sms11
11-01-2009, 20:50
مشکلاتش چیه ؟
قیمت هاش چطورین ؟
این نقشه روی سایت داتک رو هم که مناطق ipw رو زده من که نتونستم باز کنم اگر کسی تونست یه جایی بذاره من هم ببینم منطقه ما هست یا نه
با تشکر

این از عکس بقیه سوالاتو دوستان باید بهت جواب بدن مثه روزبه و zed2

rozbeh85
11-01-2009, 21:47
مشکلاتش چیه ؟
قیمت هاش چطورین ؟
با تشکر

بستگی به استفاده ات داره، من چون نیاز دارم مجبورم
شرکت های دیگه مثل لایزر و پارس آنلاین وایمکس میدن که به کاربر خانگی نمیدن و اگه هم بدن خیلی گرونه فکر کنم 128 بالای 100 باشه و دید مستقیم میخواهد و این حرف ها
من برای 256 ماهی 58 میدم
سرعت دانلودم 30 هست
اگه کلا مشکل پیدا کنه، چه دی اس ال چه وایرلس واسه ما هم قاطی میکنه
من تاحالا قطعی نداشتم، راضی ام
به نقشه ام زیاد توجه نکن، اگه کسی از دوستات مودم داره امتحان کن ببین آنتن میده یا نه، من خانه م خارج محدوده است اما مثل مرد آنتن میده
موفق باشی

fa13
12-01-2009, 00:32
ممنون از جوابهاتون و همین طور نقشه از رو نقشه که در مرز هستم
در مورد استفاده هم که فرمودین گفتم چون dial دیگه اعصابم رو خورد کرده و adsl هم که نمیده مخابرات مجبورم از این سیستم استفاده کنم که فکر کنم حداقل 128 برام ماهی 40 تومنی آب بخوره !!! و استفاده ای هم که از نت میکنم محدوده ولی خوب حوصله این همه وقت گذاشتن برای باز شدن یه صفحه رو ندارم بعضی وقت ها یه دانلودی هم میکنم البته فکر کنم سرعت که بره بالا دانلودم هم زیاد بشه
ضمنا تو سایت نوشته 100 برا مودم میخواد مودم رو از خودشون بگیرم یا میتونم خودم تهیه کنم ؟ اگر جواب مثبته چی بگیرم ؟
این سرویس محدودیت حجم و زمان نداره
با تشکر

rajahoomi
12-01-2009, 00:42
با سلام به همه ی دوستان!!!
من مرکز مخابراتیم استقلال هست(جردن و فرشته)!
1.5 سال پیش از شرکت شاتل درخواست دادم بعد از 1هفته گفتند خطم PCM هست!
با اطلاعاتی که بچه های همین سایت در اختیار گذاشتن از طریق شکایت از سایت مرکزی
مخابرات بلاخره خطم رو درست کردم... از بچه هایی که راهنمایی کردم هم واقعآ ممنونم چون در حال حاضر
با بد بختی هم که شده سرعت دایال آپم بعضی وقتا به 40Kbps می رسه...:2:
منطقه ی مارو آسیاتک و شاتل ساپورت می کنه اما الان که به هرکدوم زنگ می زنم میگن
پورت خالی نداریم و متقاضی هایی داریم که 7ماه تو نوبتن...
اما من از رئیس مرکز مخابرات پرسیدم اون گفتش که یه مقداری پورت خالی دارن ولی به هر کسی
نمی دن!!! نگه داشتن واسه ... (خدا می دونه کی)!!!
اما رئیس مرکز گفت شرکت داتک تجهیزاتش رو آورده و احتمالآ تا قبل از عید تو این مرکز سرویس میده...
می خواستم ببینم چطوری می تونم جا رزرو کنم یا...
ممنون

milky way
12-01-2009, 01:06
بعد از قطعی امروز که قبل sms زده بودن از ساعت 10 تا 2 بعد از ظهر اینترنت قطع میشه، سرعت من به شکل محسوسی کم شده برای بقیه دوستان چطوریه سرعت دانلود تورنتم خیلی کم شده تا دیروز خوب بود.

StormWielder
12-01-2009, 05:52
1.5 سال پیش از شرکت شاتل درخواست دادم بعد از 1هفته گفتند خطم pcm هست!
مخابرات بلاخره خطم رو درست کردم... از بچه هایی که راهنمایی کردم هم واقعآ ممنونم چون در حال حاضر
با بد بختی هم که شده سرعت دایال آپم بعضی وقتا به 40kbps می رسه...:2:
اما من از رئیس مرکز مخابرات پرسیدم اون گفتش که یه مقداری پورت خالی دارن ولی به هر کسی
اما رئیس مرکز گفت شرکت داتک تجهیزاتش رو آورده و احتمالآ تا قبل از عید تو این مرکز سرویس میده...
ممنون

با بخش فروش داتک تماس بگیرین .

Mohsen khan
12-01-2009, 07:57
ضمنا تو سایت نوشته 100 برا مودم میخواد مودم رو از خودشون بگیرم یا میتونم خودم تهیه کنم ؟ اگر جواب مثبته چی بگیرم ؟
این سرویس محدودیت حجم و زمان نداره
با تشکر

شما با مودم 30-40 تومني هم كارتون راه مي افته
مودم اصلا فرقي نداره چي باشه
فرقي هم نداره از كجا بخرين
پول زياد بابت مودم ندين

rozbeh85
12-01-2009, 11:55
شما با مودم 30-40 تومني هم كارتون راه مي افته
مودم اصلا فرقي نداره چي باشه
فرقي هم نداره از كجا بخرين
پول زياد بابت مودم ندين

برادر مودم وایرلس میخواهد بگیرد نه dsl
چی چی رو فرقی نداره
شما باید از خودشان بگیری، چون مودم شان رو روی فرکانس خاصی رجیستر میکنند که با بقیه تداخل نداشته باشه
100 تومان هم ودیعه است و مودم امانیه!
مودم هم اصولا ندارن، باید زنگ بزنی، سیریش شی تا اولین کسی که مودمش رو پس آورد بدن به تو
موفق باشی...

fa13
12-01-2009, 13:55
1.5 سال پیش از شرکت شاتل درخواست دادم بعد از 1هفته گفتند خطم PCM هست!
با بد بختی هم که شده سرعت دایال آپم بعضی وقتا به 40Kbps می رسه...:2:
ممنون
آقا این چیزی رو که فرمودین میتونی از طریق شکایت خطت رو از pcm در آورد رو شما کجای سایت خوندی اگر ممکنه لینکش رو بذارید شاید منم تونستم کاریش بکنم
اصلا به نظر دوستان همچین چیزی شدنی هست ؟
ولی خوب اگر بعد از عادی شدن خط به قول دوستمون مجبور باشی 7 ماه منتظر بمونی که دیگه چه فایده ای داره البته با این مرکز مخابراتی که ما داریم (ولیعصر ) فکر کنم حالا حالا ها تو آب نمک باید بمونم
یعنی انقدر این adsl کمیابه :41:
فعلا فکر کنم همون ipw سریعتر باشه البته بازم لابد باید کلی منتظر مودم باشم
نظرتون چیه ؟

sms11
12-01-2009, 17:16
1.5 سال پیش از شرکت شاتل درخواست دادم بعد از 1هفته گفتند خطم pcm هست!
با بد بختی هم که شده سرعت دایال آپم بعضی وقتا به 40kbps می رسه...:2:
ممنون
سلام
بابا بچه بالاشهر و اینا:31::31:شوخی کردم
دوست عزیز بهترین کار همونطور که دوستمون اقای... گفت(قراره اسمشو بهم بگه:46:)بکنی.زنگ بزن به شرکت همه این چیزارو بهشون بگو خودشون راهنماییت میکنن.این بهترین کاره به نظر من

بعد از قطعی امروز که قبل sms زده بودن از ساعت 10 تا 2 بعد از ظهر اینترنت قطع میشه، سرعت من به شکل محسوسی کم شده برای بقیه دوستان چطوریه سرعت دانلود تورنتم خیلی کم شده تا دیروز خوب بود.
اره دوست عزیز .البته مال من کم نشده بلکه نوسان داره.سرعت دانلود از رپید اگه دوتا فایل بزام خوبه اما اگه یه فایل بزارم دانلود بشه نوسان داره

با بخش فروش داتک تماس بگیرین .
موافقم اقای.....:11:

آقا این چیزی رو که فرمودین میتونی از طریق شکایت خطت رو از pcm در آورد رو شما کجای سایت خوندی اگر ممکنه لینکش رو بذارید شاید منم تونستم کاریش بکنم
ولی خوب اگر بعد از عادی شدن خط به قول دوستمون مجبور باشی 7 ماه منتظر بمونی که دیگه چه فایده ای داره البته با این مرکز مخابراتی که ما داریم (ولیعصر ) فکر کنم حالا حالا ها تو آب نمک باید بمونم
نظرتون چیه ؟

به نظر من هر دو تا کارو انجام بده.فوقش هرکدوم که شد میتونی استفاده کنی و اون بکب رو بیخیال بشی دیگه اما اگه نظر منو میخوای از همین الان به دنبال جفتشم باش

StormWielder
13-01-2009, 04:47
نظرتون چیه ؟

نه اون که شدنیه ، بودن دوستانی که خطشون رو درست کردن . حتی شاید امکانش باشه که یک خط دیگه بگیری که PCM نباشه تا سریعتر کارت راه بیفته . به هر حال حتما به دنبال ADSL هم باش چون من فکر نمیکنم با IPW بتونی به راحتی ADSL کار کنی .

دوست عزیز بهترین کار همونطور که دوستمون اقای... گفت(قراره اسمشو بهم بگه:46:)بکنی.زنگ بزن به شرکت همه این چیزارو بهشون بگو خودشون راهنماییت میکنن.

Simply call me Storm if you like

اره دوست عزیز .البته مال من کم نشده بلکه نوسان داره.سرعت دانلود از رپید اگه دوتا فایل بزام خوبه اما اگه یه فایل بزارم دانلود بشه نوسان داره

sms با یک فایل مشخصا در همه مواقع نمیتونی از کل پهنای باند استفاده کنی ، بذار دو سه تا فایل با هم دانلود بشه ، اونوقت دیگه این نوسانات وجود نخواهد داشت .

sms11
13-01-2009, 12:16
sms با یک فایل مشخصا در همه مواقع نمیتونی از کل پهنای باند استفاده کنی ، بذار دو سه تا فایل با هم دانلود بشه ، اونوقت دیگه این نوسانات وجود نخواهد داشت .
میدونم دوست من .منم بعضی وقتا برای اینکه سرعتم دوباره بیاد بالا دو تا فایل رو میزارم دانلود کنه.

rajahoomi
13-01-2009, 13:47
نظرتون چیه ؟

سلام راستش باید در سایت مرکزی مخابرات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در بخش بررسی به شکایت بری و روی
ارسال شکواییه کلیک کنی...
یک پیغام می ذارید و خودتون رو معرفی می کنید و مشکلتون رو مطرح و یادتون باشه که شماره تلفنتون رو حتمآ
بزارید و شماره ای هم براشون بزارید که باهاتون تماس بگیرند...
وقتی پیغام گذاشتی 2 عدد کد برای پیگیری شکایت بهت می ده اونو حتمآ یه جا یادداشت کن و یکی دو روز بعد دوباره برید تو سایت چک کنید که جواب دادن یا نه...
به من بعد از 1.5 هفته زنگ زدن و گفتن برو پیش رئیس مرکز مخابرات بگو از طرف فلانی اومدی و مشکلتو بگو...
منم رفتم و رئیس مرکز هم دستور داد و فردای همون روز اومدن و خطم رو از pcm خارج کردن...
امیدوارم که برای شما هم جواب بده...
ممنون

fa13
13-01-2009, 18:47
آره عزیز همین کار رو کردم و بعد از چند دقیقه پیغام داد که مشکل شما رو بررسی میکنیم و منم تشکر کردم :31: و بعد از اون فعلا خبری نشده امیدوارم با این مرکز لکنته ما :18:زود تر بیان این pcm رو جمع کنند ما هم به جمع پرسرعت ها بپیوندیم :5:

fa13
13-01-2009, 18:50
برادر مودم وایرلس میخواهد بگیرد نه dsl
چی چی رو فرقی نداره
شما باید از خودشان بگیری، چون مودم شان رو روی فرکانس خاصی رجیستر میکنند که با بقیه تداخل نداشته باشه
100 تومان هم ودیعه است و مودم امانیه!
مودم هم اصولا ندارن، باید زنگ بزنی، سیریش شی تا اولین کسی که مودمش رو پس آورد بدن به تو
موفق باشی...
زنگ زدم تمام مشخصاتم رو گرفت و گفت شما در wait list میری تا یه نفر مودمش رو بده بدیم به شما
فقط این قضیه سریش شدن چه تیپیه ؟ یعنی هر روز زنگ بزنم بگم چی شد ؟
خداییش لازمم دارم کارم لنگه اگر تجربه ای داری ما رو هم شریک کن
یعنی راهی داره به من زود تر بدن ؟

shahi-007
13-01-2009, 21:56
آقا من از این شرکت اینترنت 256 adsl دارم و الان سرعتش افتضاحه. هیچ جا نمی ره! ماله شمام اینطوریه یا برم شرکتو بیارم پایین
به خدا دیگه حرصم دراومده از این امکانات مملکتمون. بابا دیگه حدی داره بدبدختی!!

StormWielder
13-01-2009, 22:23
آقا من از این شرکت اینترنت 256 adsl دارم و الان سرعتش افتضاحه. هیچ جا نمی ره! ماله شمام اینطوریه یا برم شرکتو بیارم پایین

من دارم دانلود میکنم و مشکلی نداره .
اگر زیاد با چنین مشکلاتی مواجه میشین تحقیق کنید که تو منطقه مخابراتی شما کدوم شرکت ها بهتر سرویس میدن و isp رو که ازش سرویس میگیرن عوض کنید .

rozbeh85
13-01-2009, 22:24
زنگ زدم تمام مشخصاتم رو گرفت و گفت شما در wait list میری تا یه نفر مودمش رو بده بدیم به شما
فقط این قضیه سریش شدن چه تیپیه ؟ یعنی هر روز زنگ بزنم بگم چی شد ؟
خداییش لازمم دارم کارم لنگه اگر تجربه ای داری ما رو هم شریک کن
یعنی راهی داره به من زود تر بدن ؟

ببین من یه روز درمیان خودم زنگ میزدم، یه روز دوستم زنگ میزد، یه روز برادرم
دیگه همه ما رو اونجا میشناختن
کلا واسه من 3 ماهی طول کشید تقریبا

sam.sum
13-01-2009, 22:27
من از این شرکت مزخرف 512 دارم واقعاً مزخرف هستش اندازه 128 هم نمی تونم دانلود کنم باید حتماً از dap استفاده کنم تا بتونم 52 KB دانلود داشته باشم با این حساب دیگه rapidshae تعطیل........

StormWielder
13-01-2009, 22:33
من از این شرکت مزخرف 512 دارم واقعاً مزخرف هستش اندازه 128 هم نمی تونم دانلود کنم باید حتماً از dap استفاده کنم تا بتونم 52 kb دانلود داشته باشم با این حساب دیگه rapidshae تعطیل........

جواب شما :

من دارم دانلود میکنم و مشکلی نداره .
اگر زیاد با چنین مشکلاتی مواجه میشین تحقیق کنید که تو منطقه مخابراتی شما کدوم شرکت ها بهتر سرویس میدن و isp رو که ازش سرویس میگیرن عوض کنید .

ولی قبلش چک کنید ببینید چند تا فایل رو با هم به طور همزمان دانلود میکنید باز هم سرعت کمه ؟ و حدودا در چه ساعاتی از شبانه روز با این مشکل مواجه هستین .

reb
13-01-2009, 23:16
یه لگد هم از طرف من به پروفسور رجبی بزن ولی مواظب باش کارت به کلانتری نیافته که باج میدن سنگین مگه این که پارتیت خیلی کلفت باشه.

sam.sum
14-01-2009, 01:20
مدیر کل داتک: آقای بابک ارشد..... مدیر فنی داتک: آقای میخچی..... مدیر قسمت call center: فرهاد مقیم (مدیر همون قسمت پشتیبانی که وقتی زنگ می زنی جوابتو درست نمی دن و به هزار طریق می پیچونن).....
دوستان خوب داتکیمون رو بشناسید که چه سرویس هایی به خورد مردم میدن و چه پول های کلانی رو به جیب می زنن

sam.sum
14-01-2009, 01:22
یه لگد هم از طرف من به پروفسور رجبی بزن ولی مواظب باش کارت به کلانتری نیافته که باج میدن سنگین مگه این که پارتیت خیلی کلفت باشه.
نکنه همونیو می گی که داداشش تو داتک می شینه -------- رو چک می کنه؟

sms11
14-01-2009, 09:40
من از این شرکت مزخرف 512 دارم واقعاً مزخرف هستش اندازه 128 هم نمی تونم دانلود کنم باید حتماً از dap استفاده کنم تا بتونم 52 kb دانلود داشته باشم با این حساب دیگه rapidshae تعطیل........

دوست عزیز
منم مثل شما از همین شرکت 512 دارم و سرعتم هم خداروشکر خوبه.به غیر از اون مدتی که اینترنت کشور خراب شد.شما هر وقتی از روز و هفته رو بگی من خواستم دانلود بکنم مشکلی نداشتم
چرا گاهی اوقات نوسان دارم و بعضی روز ها توی یک ماه هم مشکل داره که اونم به نظرم توی ایران طبیعیه
مثلا توی یک ماه حداکثر دو روز ایراد داره.اونم تازه به مدت چند ساعت نه کل روز
حالا من نمیدونم مشکل شما چیه که سرعتتون پایینه
من نمیخوام از جایی یا کسی دفاع بکنم
خیلی دوستانه دارم میگم بهتون.اگه میبینید دارید پولتونو هدر میدید و فکر میکنید از جای دیگه ای بگیرید سرعتتون بالا میره خوب چرا اینکارو نمیکنید؟؟؟؟
باور کن اگه منم ببینم داره اذیتم میکنه خوب منم عوض میکنم.بدون دردسر و شکوه و شکایتی
اینکه ناراحتی نداره.با داتک هم که رودربایستی که نداری که.به راحتی زنگ بزن بگو خطتو ازاد کنن و از یه شرکت دیگه بگیر
من دلیل این همه ناراحتی و اعصاب خوردکنی شما رو نمیدونم.خیلی راحت عوض کن شرکتتو.به همین راحتی

sms11
14-01-2009, 09:42

اقا ما نفهمیدیم بالاخره این پرفسور رجبی کیه که شما هی امشو میگی:31:

reb
14-01-2009, 12:13
نکنه همونیو می گی که داداشش تو داتک می شینه -------- رو چک می کنه؟
فکر کنم شماره شناسنامشونو هم میدونی :31:
پیمان رجبی:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته اطلاعات من مال نزدیک به 2سال پیشه ولی یکی دیگه هم که تا2 -3 ماه پیش تو فرومها میچرخید و مشتری جمع میکرد اسمش پرهام هست

sam.sum
14-01-2009, 13:46
دوست عزیز
منم مثل شما از همین شرکت 512 دارم و سرعتم هم خداروشکر خوبه.به غیر از اون مدتی که اینترنت کشور خراب شد.شما هر وقتی از روز و هفته رو بگی من خواستم دانلود بکنم مشکلی نداشتم
چرا گاهی اوقات نوسان دارم و بعضی روز ها توی یک ماه هم مشکل داره که اونم به نظرم توی ایران طبیعیه
مثلا توی یک ماه حداکثر دو روز ایراد داره.اونم تازه به مدت چند ساعت نه کل روز
حالا من نمیدونم مشکل شما چیه که سرعتتون پایینه
من نمیخوام از جایی یا کسی دفاع بکنم
خیلی دوستانه دارم میگم بهتون.اگه میبینید دارید پولتونو هدر میدید و فکر میکنید از جای دیگه ای بگیرید سرعتتون بالا میره خوب چرا اینکارو نمیکنید؟؟؟؟
باور کن اگه منم ببینم داره اذیتم میکنه خوب منم عوض میکنم.بدون دردسر و شکوه و شکایتی
اینکه ناراحتی نداره.با داتک هم که رودربایستی که نداری که.به راحتی زنگ بزن بگو خطتو ازاد کنن و از یه شرکت دیگه بگیر
من دلیل این همه ناراحتی و اعصاب خوردکنی شما رو نمیدونم.خیلی راحت عوض کن شرکتتو.به همین راحتی
من تا چند روز پیش 256 داشتم و با همه خوبی ها و بدیهاش ساخته بودم تا اینکه به 512 تغییرش دادم و الان از این سرویس خیلی ناراضی هستم البته بیشتر از این ناراحتم که پشتیبانی داتک مشکل به این بزرگی رو به روی خودش نمیاره و در عوض اینکه بگه مشکلی وجود داره قضیه رو می پیچونه... و فکر می کنم کسی که تازه شارژ ماهیانه(50000تومان مبلغ کمی نیست) رو پرداخت کرده باشه حاضر باشه از پولش بگذره و بره سراغ یه سرویس دیگه... :13:

sam.sum
14-01-2009, 13:50
فکر کنم شماره شناسنامشونو هم میدونی :31:
پیمان رجبی:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته اطلاعات من مال نزدیک به 2سال پیشه ولی یکی دیگه هم که تا2 -3 ماه پیش تو فرومها میچرخید و مشتری جمع میکرد اسمش پرهام هست

شما پیمان رجبی هستید؟ حافظ منافع داتک در P30world ! :31: من یه زمانی تو داتک بودم ......

milky way
14-01-2009, 14:24
سرعت از صبح افتضاح یعنی واقعا ناامید کنندست، دوباره این داتک گند زد رفت من نمیدونم چرا اینا نمیتونن کیفیت سرویس رو ثابت نگه دارن، سرعت از 10 کیلوبایت تا 20 کیلو همینطور نوسان شدید داره.

StormWielder
14-01-2009, 14:56
من تا چند روز پیش 256 داشتم و با همه خوبی ها و بدیهاش ساخته بودم تا اینکه به 512 تغییرش دادم و الان از این سرویس خیلی ناراضی هستم البته بیشتر از این ناراحتم که پشتیبانی داتک مشکل به این بزرگی رو به روی خودش نمیاره و در عوض اینکه بگه مشکلی وجود داره قضیه رو می پیچونه... و فکر می کنم کسی که تازه شارژ ماهیانه(50000تومان مبلغ کمی نیست) رو پرداخت کرده باشه حاضر باشه از پولش بگذره و بره سراغ یه سرویس دیگه... :13:

بله درسته ولی خوب اگر کیفیت سرویس شما پایینه میخوای دوباره 50000 تومان بدی و تمدید کنی باز هم با همین کیفیت ؟ اگر فکر میکنی به درد بخور نیست isp رو باید عوض کنی دیگه .

reb
14-01-2009, 14:59
شما پیمان رجبی هستید؟ حافظ منافع داتک در p30world ! :31: من یه زمانی تو داتک بودم ......
:31::31: نه من همچو افتخاری ندارم دوستان دیگری هستند که جور ما رو بکشن :27:

sam.sum
14-01-2009, 16:05
بله درسته ولی خوب اگر کیفیت سرویس شما پایینه میخوای دوباره 50000 تومان بدی و تمدید کنی باز هم با همین کیفیت ؟ اگر فکر میکنی به درد بخور نیست isp رو باید عوض کنی دیگه .
با این اوضاع اگه بخواد همینجوری پیش بره مسلمه که دیگه نمی خوام.. البته با چند تا از دوستام تو داتک صحبت کردم امیدوارم مشکل یه جوری حل بشه.................... درکل بهتره مسئولین داتک به جای اضافه کردن بی رویه مشترکین به فکر کیفیت اینترنتشون باشن من خیلی وقت پیش زمانی که تازه wireless و ADSL اومده بود تو این شرکت تازه استخدام شده بودم همون موقع هم یادمه که اوضاع همینجوری بود... امیدوارم زمانی برسه که یه نفر به داد این مشترکین برسه......

sms11
14-01-2009, 17:18
با این اوضاع اگه بخواد همینجوری پیش بره مسلمه که دیگه نمی خوام.. البته با چند تا از دوستام تو داتک صحبت کردم امیدوارم مشکل یه جوری حل بشه.................... درکل بهتره مسئولین داتک به جای اضافه کردن بی رویه مشترکین به فکر کیفیت اینترنتشون باشن من خیلی وقت پیش زمانی که تازه wireless و adsl اومده بود تو این شرکت تازه استخدام شده بودم همون موقع هم یادمه که اوضاع همینجوری بود... امیدوارم زمانی برسه که یه نفر به داد این مشترکین برسه......

منم همین میگم
این ماه که پول دادی بیخیال
اما جدا اگه از ماه دیگه بازم میبینی خرابه و درست نمیشه خیلی راحت زنگ بزن شرکت و بگو خطتتو ازاد کنن اونوقت اگه گفتن چرا قشنگ بهشون بگو چرا.تموم شد و رفت.الکی هم اعصاب خودتو خرد نکن
شما که میگی اینا خوب پاسخ نمیدن پس منتظر بعدا هم نباش که بخواد یه روزی درست بشه
به نظرم ماه دیگه بلافاصله خطتتو ازاد کن.البته اول با شرکت بعدی که میخوای ازش اینترنت بگیری هماهنگ بعد خطتتو ازاد کن
شما که بیشتر از ما توی این کارا بودی باید بدونی که اینا نه الان نه بعدا توی هیچ اداره ایی جواب درست نمیدن پس به نظرم بیخیال شی و شرکت بعدی که توی منطقه شما بهتره اینترنت بگیری بهتره

sms11
14-01-2009, 17:23
سرعت از صبح افتضاح یعنی واقعا ناامید کنندست، دوباره این داتک گند زد رفت من نمیدونم چرا اینا نمیتونن کیفیت سرویس رو ثابت نگه دارن، سرعت از 10 کیلوبایت تا 20 کیلو همینطور نوسان شدید داره.

من که دارم از رپید دانلود میکنم سرعتم بد نبوده.
نمیدونم والا چی بگم.
هی درست میشه هی خراب میشه دیگه
البته مال من که خدا رو شکر که خوب بوده.
نمیدونم! ایشالا که مال شما هم درست بشه

Ali_vdo
14-01-2009, 18:47
کسی داتک تو منطقه پیام نور نداره ؟ کیفیت خوبه ؟
چه هزینه هایی کلا میگیرن ؟
برای کانفیگ مودم پارامتر خاصی داره ؟ یا فقط یوزر پس ؟
با چه مودمی مشکل داره ؟

zed2
17-01-2009, 10:49
کسی داتک تو منطقه پیام نور نداره ؟ کیفیت خوبه ؟
چه هزینه هایی کلا میگیرن ؟
برای کانفیگ مودم پارامتر خاصی داره ؟ یا فقط یوزر پس ؟
با چه مودمی مشکل داره ؟
چه سرویسی می خوای بگیری؟
مودم ها ظاهرا بجز مودم های دی لینک با بقیه سازگارند ولی قبلش یک زنگ بزن.
بجز یوزر پسورد دو تا اطلاعات دیگر در مورد vci و vpi اگر درست گفته باشم لازم است
خوب امروز ظاهرا انتن من ساعت های 7 صبح خراب شد .

eiankei
19-01-2009, 13:03
با این اوضاع اگه بخواد همینجوری پیش بره مسلمه که دیگه نمی خوام.. البته با چند تا از دوستام تو داتک صحبت کردم امیدوارم مشکل یه جوری حل بشه.................... درکل بهتره مسئولین داتک به جای اضافه کردن بی رویه مشترکین به فکر کیفیت اینترنتشون باشن من خیلی وقت پیش زمانی که تازه wireless و ADSL اومده بود تو این شرکت تازه استخدام شده بودم همون موقع هم یادمه که اوضاع همینجوری بود... امیدوارم زمانی برسه که یه نفر به داد این مشترکین برسه......

شما کدوم منطقه مخابراتی هستی؟! از Speedtest.net یه دونه تست می گیری بزاری؟! منم 512 دارم ولی با Flashget و 5 تا Connection حداکثر 49 کیلو بایت دانلود می کنم!!!

eiankei
19-01-2009, 13:20
راستی! چجوری می شه نوع سرویس داتک رو عوض کرد؟! من می خوام 256 رو امتحان کنم! اگه نزدیک به 32 باشه سرعت واقعا اشتباهه که دو برابر پول بدم برای 16 کیلوبایت!!!!

fmahmoudi
19-01-2009, 17:57
سلامك به همگي دوستان محترم
چه جالب من چند روز كه درخواست سرويس adsl كرد و حتي هنوز تماسي هم نگرفتن.
متاسفانه در كشور عزيز ما احترام به همديگر بسيار كمرنگ و كم ارزش شده، خدا بدادمون برسه.

hamid_xp
19-01-2009, 22:21
سلام .
من ماه پیشرو تمدید نکردم ، این ماه که رفتم برا تمدید ، نتونستم جلوی اعتراضم رو بگیرم رفتم به بخش پشتیبانی ، معترض شدم که این چه وضعشه ، او ناهم خیلی مودبانه به من گفتند که اگه با رپید مشکل ، به امید بهتر شدن اوضاع نباش ، بهتره سرویس دهنده ت رو عوض کنی به همین راحتی !!!!!؟؟؟؟؟
البته تقصیر رو از خودشون نمی دونستند ، مشکل رو انداختند گردن مخابرات ، که همه این بدبختی ما از اوناست ، نه اصلا چرا تقصیر اونا ؟
تقصیر وزیر مخابراته ! آره همون پیر مرده که خیلی با پیشرفت و تکنولوژی هماهنگه و ( فیلترینگگ خیلی از سایتها رو مدیون اونیم {پس یادتون باشه سال بعد به آقای رئیس جمهور رای ندید ، تا شاید وزیر مخابرات همین وزیر الانی نشه ، تا شاید سرعت اینترنت ما بره بالا}) ، نه اصلا چرا اون تقصیر رئیس جمهوره که اونو وزیر کرده ، نه اصلا چرا تقصیر رئیس جمهور تقصیر خودمونه که ......:11::11:..........؟؟؟؟ نه اصلا چرا تقصیر ما ؟ تقصیر اینه که ما جهان سومی هستیم ( در اینجا مقصر گم می شود - تا بوده همین بوده !) .

جدای از شوخی ، داستان تو این جامعه همون " من نبودم دستم بود ، تقصیر آستینم بود ، آستین برا کتم بود ، کتم برا بابام بود ...."
نه تنها اینجا بلکه تو خیلی از شرکتهای دولتی و خصوصی همین اوضاع و احواله ، ولی نباید ساخت و سوخت:8:

msg_roz
20-01-2009, 14:35
سلام
من براي خ پاسداران و خ دولت adsl نياز دارم ولي همش ميگن كه پورت ندارن و متاسفانه هيچ شركت ديگه اي هم سرويس نمي ده البته شاتل هم هست كه اونم پورتاش مشغوله
هيچ isp يا icp‌ ديگه اي هم كه اينطور كه معلومه قصد نداره اونجا adsl راه اندازي كنه
به نظرتون چيكار ميشه كرد؟

milky way
21-01-2009, 04:53
سلام
من براي خ پاسداران و خ دولت adsl نياز دارم ولي همش ميگن كه پورت ندارن و متاسفانه هيچ شركت ديگه اي هم سرويس نمي ده البته شاتل هم هست كه اونم پورتاش مشغوله
هيچ isp يا icp‌ ديگه اي هم كه اينطور كه معلومه قصد نداره اونجا adsl راه اندازي كنه
به نظرتون چيكار ميشه كرد؟
من جزو اولین نفراتی هستم که تو این منطقه adsl گرفتم :31: ولی سریع تموم شد شما برو ببین ipw نمیدن بهت.
الانم دوباره یه چند وقتیه ساعاتهای اداری دوباره سرعت مزخرف میشه و رو اعصاب من پیاده روی میکنه.

rozbeh85
21-01-2009, 16:01
رفقا ipw دار!
شما ها آنتن مانتنتان میزونه؟
واسه ما آنتن خیلی بد میده
الان بعد از کلی قردادن 2 تا خط داره، دلتام هم -5 هست.

sms11
23-01-2009, 19:35
سلام به برو بچ داتکی
اقا نمیدونم چرا جمعه ها این داتک از دست من خسته میشه و نوسان پیدا میکنه.فکر کنم از بس دانلود میکنم خسته میشه میره استراحت
امروز ماله شمام نوسان داشت؟

StormWielder
24-01-2009, 00:29
سلام به برو بچ داتکی
اقا نمیدونم چرا جمعه ها این داتک از دست من خسته میشه و نوسان پیدا میکنه.فکر کنم از بس دانلود میکنم خسته میشه میره استراحت
امروز ماله شمام نوسان داشت؟

نه . بیشتر از من دانلود داری ؟!

sms11
24-01-2009, 08:47
والا این یه هفته زیاد دانلود داشتم
اخه من نمیذارن که شبا دانلود کنم وگرنه منم میشم مثل شما

R e Z a
25-01-2009, 21:47
سلام
به فرض بنده می خوام همین الان از داتک خدمات بگیرم به مدت 1 ماه . هممون می دونیم که هزینه راه اندازی اولیه ده هزار تومن هستش
سوال اینجا مطرح میشه که :
اگه من دیگه شارژ نکنم و بزارم واسه بعده عید مثلا برای اردیبهشت ماه , آیا باز هم باید هزینه راه اندازی اولیه رو بپردازم ؟

sms11
25-01-2009, 22:04
سلام
به فرض بنده می خوام همین الان از داتک خدمات بگیرم به مدت 1 ماه . هممون می دونیم که هزینه راه اندازی اولیه ده هزار تومن هستش
سوال اینجا مطرح میشه که :
اگه من دیگه شارژ نکنم و بزارم واسه بعده عید مثلا برای اردیبهشت ماه , آیا باز هم باید هزینه راه اندازی اولیه رو بپردازم ؟

سلام دوست عزیز
به فرض که شما از داتک اینترنت بگیری(البته الان که شبه .ایشالا باشه فردا صبح):31::31:
و بعد بخوای بعد عید دوباره بگیری بهت زنگ میزنن و میگن اگه شارژ نکنی خط شما از رانژه در میاد و برای فعال سازی مجدد شما(به فرض :31::31:) دوباره باید پول واسه فعالسازی بدی
همه شرکتا اینطورین و ربطی به اسم شرکت نداره
(شوخی کردم دوست من ناراحت نشیا)

Great Kurosh
28-01-2009, 19:23
سلام دوستان
آقایون بلاخره من داتک بگیرم یا نه ..... یکی میگه خوبه یکی میگه بده ....
راستی داتک چه مودم هایی میدم ( منظورم هم مارک و هم مدلشه ) ؟؟؟؟؟
مودماش خوبن ؟
من میخوام a602 بگیرم ... خوبه ؟؟؟؟

sms11
28-01-2009, 20:34
سلام دوستان
آقایون بلاخره من داتک بگیرم یا نه ..... یکی میگه خوبه یکی میگه بده ....
راستی داتک چه مودم هایی میدم ( منظورم هم مارک و هم مدلشه ) ؟؟؟؟؟
مودماش خوبن ؟
من میخوام a602 بگیرم ... خوبه ؟؟؟؟

سلام
ببین تو مرکز مخابراتی شما کسی داتک داره که خوب باشه یا نه
اگه خوب بود بگیر اگه نه برو سراغ گزینه های دیگه
برای adsl به نظرم خودت مودم بگیری بهتره
منم همین مودمی که گفتی رو دارم و برای من که خیلی خوب داره کار میکنه

Great Kurosh
29-01-2009, 00:32
سلام
ببین تو مرکز مخابراتی شما کسی داتک داره که خوب باشه یا نه
اگه خوب بود بگیر اگه نه برو سراغ گزینه های دیگه
برای adsl به نظرم خودت مودم بگیری بهتره
منم همین مودمی که گفتی رو دارم و برای من که خیلی خوب داره کار میکنه

مرکز مخابراتی ما شهید بهشتیه ، کسی اینجا هست که تو محدوده شهید بهشتی باشه و داتک گرفته باشه ؟؟؟؟

milky way
29-01-2009, 08:35
بره من که مدتیه به شدت سرعت افتضاح دوباره انقدر خودمم گفتم خسته شدم بخدا فقط سرعت شبا خوب میشه صبح و ظهر و عصر نابود و خندده دار الان وسط امتحانا هستن وگرنه میدونستم چیکار کنم باید هر روز n بار زنگ بزنی پشتیبانی تا شاید یادشون بیاد اینترنت 512 نباید 15-10 کیلوبایت باشه سرعتش. گرچه آخرشم می پیچوننت من شرط می بندنم در داتک چیزی به نام کنترل کیفیت وجود نداره چون کلا کیفیتی وجود نداره که بخواد کنترل بشه :).

R e Z a
29-01-2009, 18:36
چند روز طول می کشه که وصلش کنند ؟ من 5 روز که درخواست دادم ولی خبری نیست

sms11
29-01-2009, 19:14
چند روز طول می کشه که وصلش کنند ؟ من 5 روز که درخواست دادم ولی خبری نیست

ورودتو به جمع داتکی ها تبریک میگم.امیدوارم قبل اینکه داتک بگیری خوب تحقیق کرده باشی که بعدا جای جر و بحث نباشه.
والا برای من که دو هفته طول کشید تا وصل بشه .اونم تقصیر شرکتا نیست معمولا مخابرات دیر رانژه میکنه
کسایی هم بودن که مدت زمان بیشتری طول کشیده واسشون.مثلا یه ماه
حالا بستگی به مرکز مخابراتیتون داره که چقدر ادم باشه و زود رانژه کنه

R e Z a
29-01-2009, 19:25
ممنون دوست عزیز
آره حسابی تحقیق کردم چتد تا کافی نت رو سر زدم و اتفاقا همشون هم از داتک خدمات می گرفتند و همشون هم راضی بودند یکیشون 512 داشت چند بار تستش کردم سرعت دانلود از 60 پایین تر نمی زد. امیدوارم که مال منم مشکلی نداشته باشه.

sms11
29-01-2009, 19:43
خیلی خوبه که چشم باز انتخاب کردی
منم 512 دارم و متوسط بین 55 تا 60 هست
اگه کافی نتها توی منطقه مخابراتی شما باشن و ازش راضی باشن که خیلی عالیه دیگه
من توی این تقریبا دو ساله زیاد اذیتم نکرده و ازش راضیم خداروشکر
امیدوارم ماله شمام همین طوری باشه

milky way
30-01-2009, 04:24
نامردا چطوری بره شما ها از 55-60 پایینتر نمیشه بره من تو طول روز که تعطیلاته شبها هم 45 بیشتر نمیشه تازه کلی نوسانم داره مگه میشه این همه فرق.

sms11
30-01-2009, 11:32
والا چی بگم
تو منطقه شما شاید خوب نیست
خوب اگه میبینید اینجوریه و نمیتونید سرعت بالایی داشته باشید خوب از شرکتای دیگه که تو منطقون بهتر خدمات میدن استفاده کنید
شاید تو منطقه ما مثلا شاتل خوب نباشه
من خودم از اول با همین داتک کار کردم و شرکت دیگه ای رو امتحان نکردم
به نظرم بگردید یه شرکت که تو منطقتون خدمات بهتری ارائه میدن بگیرید بهتره
البته این نظر منه ها.بازم هرجور خودتون صلاح میدونید

zed2
02-02-2009, 13:09
یکم بیاد بالا بد نیست....
بچه ها جدیدا برای من حالت سکته هر چند ساعت یکبار رخ می ده ...خبری بیده یا انتن من باز مشکل پیدا کرده؟

R e Z a
02-02-2009, 15:46
من بعد از 10 روز درخواست خدمات adsl از طریق سایت خودشون ,زنگ زدم پشتیبانی که ببینم اوضاع از چه قراره!!!
مسئولش گفت که شما باید از طریق تلفن و یا مراجعه به خود شرکت اقدام می کردید نه از طریق سایت !!!!!!!!!!!!!
بعد از 1000 بار پرسیدن شماره تلفن , و بعد از کلی الافی گفت که فعلا برای مرکز تلفن تندگویان پورت خالی نداریم اگع مایل باشید می تونم شما رو تو لیست انتظار قرار بدم منم گفتم plz این کارو بکن.
راستی اینم یادم رفت بگم که گفت ایشاا.. اگه زنده باشید عمری باشه برای خدمت گذازی ناب محمدی موقع ظهور آقا وصل میشه :ی

sms11
02-02-2009, 16:26
یکم بیاد بالا بد نیست....
بچه ها جدیدا برای من حالت سکته هر چند ساعت یکبار رخ می ده ...خبری بیده یا انتن من باز مشکل پیدا کرده؟
والا ماله ما که adslهستیم هم (البته مال من) گاهی اوقات نوسان داره.مثلا امروز یکم نوسان داشت منم سریع به جای یه دانلود دو دانلود همزمان میزارم و درست میشه نو برمیگرده به حالت قبل

من بعد از 10 روز درخواست خدمات adsl از طریق سایت خودشون ,زنگ زدم پشتیبانی که ببینم اوضاع از چه قراره!!!
مسئولش گفت که شما باید از طریق تلفن و یا مراجعه به خود شرکت اقدام می کردید نه از طریق سایت !!!!!!!!!!!!!
بعد از 1000 بار پرسیدن شماره تلفن , و بعد از کلی الافی گفت که فعلا برای مرکز تلفن تندگویان پورت خالی نداریم اگع مایل باشید می تونم شما رو تو لیست انتظار قرار بدم منم گفتم plz این کارو بکن.
راستی اینم یادم رفت بگم که گفت ایشاا.. اگه زنده باشید عمری باشه برای خدمت گذازی ناب محمدی موقع ظهور آقا وصل میشه :ی

دوست عزیز منکه گفتم ممکنه طول هم بکشه و گاهی ممکنه تا یک هم طول بکشه و لی مال من سر 10 اماده شد.بستگی به مرکز مخابراتی داره دیگه.ببین دوست من شما هر مشکلی داشتید (تاکید میکنم هر مشکلی) فقط زنگ بزن پشتیبانی .از طریق سایت چیزی حل نمیشه.سر اخر اگه دیدی مشکل حل نشد و بیکاری یه روز پاشو برو شرکت واست درست کنن

خبر فوری
الان از طرف داتک یه اس ام اس اومد که نمیدونم واسه شما هم اومده یا نه.میخواستم بگم کسی چیزی از این موضوع میدونه یا نه.اگه میدونید به ما هم بگید در جریان باشیم.
متن اس ام اس این هست:
با استفاده از طرح زمستان دیجیتالیه داتک سرویس خود را ارتقا داده و تا یک ماه رایگان لذت ببرید
اگه کسی چیزی فهمید به منم بگه

zed2
02-02-2009, 21:38
والا ماله ما که adslهستیم هم (البته مال من) گاهی اوقات نوسان داره.مثلا امروز یکم نوسان داشت منم سریع به جای یه دانلود دو دانلود همزمان میزارم و درست میشه نو برمیگرده به حالت قبل

دوست عزیز منکه گفتم ممکنه طول هم بکشه و گاهی ممکنه تا یک هم طول بکشه و لی مال من سر 10 اماده شد.بستگی به مرکز مخابراتی داره دیگه.ببین دوست من شما هر مشکلی داشتید (تاکید میکنم هر مشکلی) فقط زنگ بزن پشتیبانی .از طریق سایت چیزی حل نمیشه.سر اخر اگه دیدی مشکل حل نشد و بیکاری یه روز پاشو برو شرکت واست درست کنن

خبر فوری
الان از طرف داتک یه اس ام اس اومد که نمیدونم واسه شما هم اومده یا نه.میخواستم بگم کسی چیزی از این موضوع میدونه یا نه.اگه میدونید به ما هم بگید در جریان باشیم.
متن اس ام اس این هست:
با استفاده از طرح زمستان دیجیتالیه داتک سرویس خود را ارتقا داده و تا یک ماه رایگان لذت ببرید
اگه کسی چیزی فهمید به منم بگه
به لطف شبکه همراه اول mci من هنوز اس ام اس رو نگرفتم( جدید هم نیست یک اس ام اس به بابام زدم 24 بعد بهش رسید درحالی که گوشی اش روشن تمام مدت....)
تو سایتش که خبری نیست باید منتظر قبض ماه بعدی باشیم شاید چیزی نوشته باشه.

sms11
02-02-2009, 22:22
به لطف شبکه همراه اول mci من هنوز اس ام اس رو نگرفتم( جدید هم نیست یک اس ام اس به بابام زدم 24 بعد بهش رسید درحالی که گوشی اش روشن تمام مدت....)
تو سایتش که خبری نیست باید منتظر قبض ماه بعدی باشیم شاید چیزی نوشته باشه.

زد 2 جان 24 ساعت که خوبه من بیشترین رکوردی که داشتم 2 روز و نیم طول کشیده.مال شما که خیلی عالیه
من منظورشو نفهمیدم .
منظورش اینکه سرعت اینترنت رو بالا ببریم؟
باید زنگ بزنیم پشتیبانی ببینیم چی میگن
شاید فردا زنگ بزنم ببینم چی میگه .میخواستم ببینم کسی چیزی میدونه یا نه

hiva_obs
02-02-2009, 22:32
این اس ام اس برا من هم اومده ولی مگه به کاربر خونگی بیشتر از 128 هم میدن که بیام ارتقا بدیم ؟

sms11
02-02-2009, 22:36
این اس ام اس برا من هم اومده ولی مگه به کاربر خونگی بیشتر از 128 هم میدن که بیام ارتقا بدیم ؟

اولا که لابد میدن که همچین اس ام اسی میدن دیگه
در ضمن اره دوست من به خانگی بیشتر از 128 میدن البته به صورت تقریبا غیره قانونی

eiankei
03-02-2009, 13:10
اس ام اس برای من هم اومده! ببینم کسی می دونه قضیه چیه؟ !مگه بیشتر 512 هم اومده!؟ انگار داتک سرورهاش رو آپگرید کرده!!! اینترنت من خیلی بهتر شده!

sms11
03-02-2009, 17:49
اس ام اس برای من هم اومده! ببینم کسی می دونه قضیه چیه؟ !مگه بیشتر 512 هم اومده!؟ انگار داتک سرورهاش رو آپگرید کرده!!! اینترنت من خیلی بهتر شده!

من امروز زنگ زدم بهشون گفتن میتونیم سرویس 512 single شما رو multi کنیم که هزینه یک ماه اون میشه 100000 تومن که یک ماه هم اضافه بهتون رایگان میدیم
پرسیدم سرعت بالای 512 هم دارید که گفت نه .گفت سرعت بالاتر جزو sky fiber حساب میشه که خیلی گرونه اما نهایت کار اینکه همین کار واستون بکنیم که منم دیدم به خاطر چند کیلو بایت بالاتر نمیارزه که سرویس عوض کنیم . همین

zed2
03-02-2009, 18:29
زد 2 جان 24 ساعت که خوبه من بیشترین رکوردی که داشتم 2 روز و نیم طول کشیده.مال شما که خیلی عالیه
من منظورشو نفهمیدم .
منظورش اینکه سرعت اینترنت رو بالا ببریم؟
باید زنگ بزنیم پشتیبانی ببینیم چی میگن
شاید فردا زنگ بزنم ببینم چی میگه .میخواستم ببینم کسی چیزی میدونه یا نه

البته بهتر امار نرسیده ها رو از لیست حذف کنیم :31: (کش ندیم میان یقه مان را می گیرن می گن بحث موبایل است.)

من امروز زنگ زدم بهشون گفتن میتونیم سرویس 512 single شما رو multi کنیم که هزینه یک ماه اون میشه 100000 تومن که یک ماه هم اضافه بهتون رایگان میدیم
پرسیدم سرعت بالای 512 هم دارید که گفت نه .گفت سرعت بالاتر جزو sky fiber حساب میشه که خیلی گرونه اما نهایت کار اینکه همین کار واستون بکنیم که منم دیدم به خاطر چند کیلو بایت بالاتر نمیارزه که سرویس عوض کنیم . همین

فکر کنم قبلا 1 مگ می دادن( اوایل که هنوز محدودیت سرعت نیومده بود.)
ان موقع اولین سرعت ارائه شدشون 256 بود و بعد از محدودیت مجبور شدن 64 کنن....

اولا که لابد میدن که همچین اس ام اسی میدن دیگه
در ضمن اره دوست من به خانگی بیشتر از 128 میدن البته به صورت تقریبا غیره قانونی

البته با التماس و کلی کاغذ بازی اداری و دانشگاهی ( و رفت و برگشت)....امیدوارم این wimax کارها بتونن این محدودیت رو بردارن( در کنار اپراتور 3 ام) چون اینا اگر بخوان 128 بدن با سرمایه گذاری که کردن ضرر کامل است...

eiankei
03-02-2009, 20:31
کسی اینجا روز 13 ام 6 ساعت قطعی داشت که اس ام اس هم بده داتک قبلش!؟

zed2
03-02-2009, 20:55
Adsl یا ipw ?
برای من ipw مشکلی پیش نیامده ( مگر سکته های 20 30 ثانیه ای )و تا به حال حتی اس ام اش بهم نرسیده....

sms11
03-02-2009, 21:29
من نه مشکلی دارم و اس ام اسش هم بهم رسیده

zed2
03-02-2009, 23:21
من نه مشکلی دارم و اس ام اسش هم بهم رسیده
می گم بچه ها مصاحبه رئیس داتک رو تو روزنامه عصر ارتباط کی خونده؟؟؟؟
گفته بود که 1 سال فرصت دارن سرویس هاشون رو بر اساس شرایط جدید پروانه بزارن....بنظرتون دو تا سرویس بی سیمش بود یا فقط سرویس اسکای فایبر بود یا سرویسIPW ؟؟؟؟
زیاد چیزی نگفته ولی از این مطلب یک حدس ناقص میشه زد که یکی از پروانه های بی سیم اش از لحاظ حقوقی مشکل پیدا کرده و باید اصلاح کنه....
این شرکت های wimax هم که همه گفتن امیدوارن موقع ارائه سرویسشون محدودیت سرعت 128 کیلوبیت برداشته شد(که باید دید)

rozbeh85
04-02-2009, 10:18
می گم بچه ها مصاحبه رئیس داتک رو تو روزنامه عصر ارتباط کی خونده؟؟؟؟
گفته بود که 1 سال فرصت دارن سرویس هاشون رو بر اساس شرایط جدید پروانه بزارن....بنظرتون دو تا سرویس بی سیمش بود یا فقط سرویس اسکای فایبر بود یا سرویسipw ؟؟؟؟
زیاد چیزی نگفته ولی از این مطلب یک حدس ناقص میشه زد که یکی از پروانه های بی سیم اش از لحاظ حقوقی مشکل پیدا کرده و باید اصلاح کنه....
این شرکت های wimax هم که همه گفتن امیدوارن موقع ارائه سرویسشون محدودیت سرعت 128 کیلوبیت برداشته شد(که باید دید)

چه 128 بردارن چه برندارن هیچ فرقی نداره
اگه هم بردارن آنقدر گرون میکنن که برای خانگی اصلا به صرفه نیست

zed2
04-02-2009, 11:52
چه 128 بردارن چه برندارن هیچ فرقی نداره
اگه هم بردارن آنقدر گرون میکنن که برای خانگی اصلا به صرفه نیست
بالاخره بردارن تو گیراگیر رقابت قیمت ها میاد پایین و سرعت ها میره بالا ولی وقتی باشه دیگر ان جو رقابتی موجود نیست...

sms11
04-02-2009, 12:14
بالاخره بردارن تو گیراگیر رقابت قیمت ها میاد پایین و سرعت ها میره بالا ولی وقتی باشه دیگر ان جو رقابتی موجود نیست...

ولی به نظر من فکر نمیکنم خیلی تفاوت کنه.به هرحال اینترنت وایمکس گرونه.
ولی با این حال به نظر من از لحاظ سرعت هم فکر نمکینم سرعت های خیلی بالا رو بدن مثلا یک مگ.اگرم بدن که اینقدر گرونه که مجبوریم بازم با همین سیستم کار کنیم
کلا کسی نیست به فکر ما باشه
به نظرتون اگه مثلا سرعت یه مگ رو بده 100 هزار تومن کسی حاضر بگیره؟

zaza
04-02-2009, 12:27
كد پيش شماره من 3318 هست . ايا دوستان در اين منطقه مخابراتي از داتك سرويس گرفتن ؟

در اين جستجوهايي كه كردم و همچنين نطرسنجي كه تاپيك داره اكثرا ناراضي هستند ولي خوب اين نامحدود 128 با اين قيمتش من را وسوسه كرده نمي دونم چه كار كنم ؟

sms11
04-02-2009, 17:30
كد پيش شماره من 3318 هست . ايا دوستان در اين منطقه مخابراتي از داتك سرويس گرفتن ؟

در اين جستجوهايي كه كردم و همچنين نطرسنجي كه تاپيك داره اكثرا ناراضي هستند ولي خوب اين نامحدود 128 با اين قيمتش من را وسوسه كرده نمي دونم چه كار كنم ؟

دوست من بهترین کار اینکه بازم تحقیق کنید ببینید که تو منطقتون کسی داتک داره یا نه و ایا راضی هستن یا نه؟
اگه کسی نبود ببین تو منطقتون کسی توی کافی نت ها از اینترنت داتک استفاده میکنه یا نه
اگه راضی بودی بگیر اگه نه برو سراغ یه شرکت دیگه
من تو منطقه شما نیستم
داتک اگه تو منطقون خوب باشه پیشنهاد میکنم همینو بگیری
چون دانلود میکنی در حد المپیک:31::31:

zed2
07-02-2009, 12:06
یا وضعیت داتک خیلی ثابت شده یا دیگر موضوع ها همه تکراری شده....
حالا کدوم؟؟؟

بچه ها کسی قبض شارژ ماه جدید به دستش رسیده تا حالا؟؟؟( باسه تخفیفات عید می گم)

sms11
07-02-2009, 13:31
به نظر من شرکت داره چند وقتی است که خوب کار میکنه.به خاطر همینه که دیگه اعتراضی نداریم
شرکتی که زیاد تاپیکش زیاد بالا باشه خوب لابد باهاش مشکل دارن دیگه
نه زد 2 جان هنوز واسه من نیومده اما اون روزی که زنگ زدم گفتن اگه سه ماه شارژ کنید از 10 در صد تخفیف برخوردار میشید

fa13
07-02-2009, 17:38
دوستان کسی در مورد جمع آوری ipw شنیده ؟
شایعه ای شنیدم که آنتن هاشون تو بعضی مناطق رو جمع کردن و کلا دارن این سرویس رو جمع میکنن
درست ؟
شایعه ؟
از پایه غلط ؟
کسانی ا که از این سرویس استفاده میکنید لطفا بفرمایید

zed2
07-02-2009, 17:43
شایعه ای شنیدم که آنتن هاشون تو بعضی مناطق رو جمع کردن و کلا دارن این سرویس رو جمع میکنن
درست ؟
شایعه ؟
از پایه غلط ؟
خودشون توی یک مصاحبه در مورد تغییرات پروانه شون گفتن که برای یکی از سرویس هاشون قراره انجام بشه ولی هنوز چیز زیادی منتشر نشده تا بحال...

rozbeh85
07-02-2009, 18:12
درست ؟
شایعه ؟
از پایه غلط ؟

ما که داریم چیزی بهمان نگفتند...

sms11
10-02-2009, 09:47
اقا دیشب برای من که به سختی وارد اینترنت شدو اخر شب که اصلا دیگه وصل نشد
و من اخر شب بیخیال دانلود شدم.میخواستم ببینم برای شمام هم همینطوره

mostafaeshghi
10-02-2009, 12:18

سلا بر داتکی های عزیز !

بله دیشب از ساعت 11:30 تا حداکثر ساعت 1:20 بامداد نت قطع بود (من 1:20 اومدم فهمیدم درست شده ، حالا شاید قبلش شده بوده)

زمانی که قطع شد من هر چی تلاش کردم دیدم وصل نمیشه دیگه پینگ هم نمیداد:18:

زنگ زدم به داتک هنوز نه الویی و نه سلامی گفت : شمارتون چنده!؟ منو میگی :18: گفتم شمارمونو گفت که مشکل از ماست حل میشه خداحافظ گفتم آقا آقا صبر کن دارم حرف میزنم:31: گفت بله! گفتم تا کی حل میشه گفت معلوم نیست گفتم یعنی چی معلومنیست گفت به ما زمان نگفتند بالاخره یه مقطعی را که گفتند چند ساعت چندروز چند هفته چند ماه (اینو که گفتم طرف ترکید از حنده :دی) گفت : نه انشاءالله تا 2 ساعت دیگه همه چی حله ! گفتم مرسی ممنون !

خدایی من هر بار زنگ زدم عین آدم جواب دادند و ازشون هم متشکرم ! (من موندم بعضیها... چی میگن میگن دداتک پشتیبانیش خوب نیست ؟!)

اینو هم کامل تعریف کردم تا متوجه باشید چه حوری جواب میدند! خدایی دمشون گرم! درستش کردم و همچنان در حال لذت بردن از نت هستیم ! :دی

sms11
10-02-2009, 13:48
ولی من که زنگ میزدم اشغال میزد
منم دیدم اینطوریه گفتم بیخیال فردا خودش درست میشه
بعد صبح که پاشدم دیدم سه سوته وصل شد فهمیدم که چوقه و دانلود هم چوقه
اون دفعه ای هم مرکز مخابراتی ما چند لحظه قاطی کرد.
من زنگ زدم و بعد اینکه با یارو صحبت کردم کلی یارو رو خندوندم .یارو کلی حال کرد.

mostafaeshghi
10-02-2009, 13:56

بله من هم متوجه شدم که اشغاله. ولی اینها فکر کردند :21: :27:

من زنگ زدم 81681 بعد عدد1 و بعد عدد 2 برای وصل شدن به واحد فنی :46::31::27:

zed2
10-02-2009, 17:30

سلا بر داتکی های عزیز !

بله دیشب از ساعت 11:30 تا حداکثر ساعت 1:20 بامداد نت قطع بود (من 1:20 اومدم فهمیدم درست شده ، حالا شاید قبلش شده بوده)

زمانی که قطع شد من هر چی تلاش کردم دیدم وصل نمیشه دیگه پینگ هم نمیداد:18:

زنگ زدم به داتک هنوز نه الویی و نه سلامی گفت : شمارتون چنده!؟ منو میگی :18: گفتم شمارمونو گفت که مشکل از ماست حل میشه خداحافظ گفتم آقا آقا صبر کن دارم حرف میزنم:31: گفت بله! گفتم تا کی حل میشه گفت معلوم نیست گفتم یعنی چی معلومنیست گفت به ما زمان نگفتند بالاخره یه مقطعی را که گفتند چند ساعت چندروز چند هفته چند ماه (اینو که گفتم طرف ترکید از حنده :دی) گفت : نه انشاءالله تا 2 ساعت دیگه همه چی حله ! گفتم مرسی ممنون !

خدایی من هر بار زنگ زدم عین آدم جواب دادند و ازشون هم متشکرم ! (من موندم بعضیها... چی میگن میگن دداتک پشتیبانیش خوب نیست ؟!)

اینو هم کامل تعریف کردم تا متوجه باشید چه حوری جواب میدند! خدایی دمشون گرم! درستش کردم و همچنان در حال لذت بردن از نت هستیم ! :دی

????? یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
من دیشب که Ipw ام درست بود ولی الان 1 ساعتی است 90 درصد سایت هارو یا باز نمی کنه یا صبر ایوب می خواد( از جمله همین جا) یک ip ایرانی هم هی داره می خواد وارد شه ( گرچه تا الان فایر وال بلوکش کرده و منم قصد ندارم بزارم بیاد تو) نمی دونم چیه؟؟؟؟؟معلومه چشه؟؟؟.....قشنگ داره میره رو اعصاب خط خطی من:19:

sms11
10-02-2009, 17:39
????? یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
من دیشب که ipw ام درست بود ولی الان 1 ساعتی است 90 درصد سایت هارو یا باز نمی کنه یا صبر ایوب می خواد( از جمله همین جا) یک ip ایرانی هم هی داره می خواد وارد شه ( گرچه تا الان فایر وال بلوکش کرده و منم قصد ندارم بزارم بیاد تو) نمی دونم چیه؟؟؟؟؟معلومه چشه؟؟؟.....قشنگ داره میره رو اعصاب خط خطی من:19:

کیه که روز اعصاب این زد 2 ما راه میره؟
برای من که داره دانلود میکنه با کیفیت قبلی

A r c h i
10-02-2009, 20:54
این دو روزه که اعصاب من را خورد کرده با قطع و وصلیاش. من می ذارم دانلود کنم، می رم، میایم می بینم قطع شده :41:
پشتیبانی هم که اشغال می زنه، همونطور که گفتین.

اینا برای اینکه قطع می کنن، به کاربرها هدیه ای چیزی نمی دن؟؟؟
یادمه یک زمانی که دیال آپ سپنتا داشتم، 3 روز سرعتش کم بود، به همه به مقدار ساعتی که تو اون سه روز مصرف کرده بودن، هدیه داد :13:

sms11
10-02-2009, 21:54
این دو روزه که اعصاب من را خورد کرده با قطع و وصلیاش. من می ذارم دانلود کنم، می رم، میایم می بینم قطع شده :41:

یادمه یک زمانی که دیال آپ سپنتا داشتم، 3 روز سرعتش کم بود، به همه به مقدار ساعتی که تو اون سه روز مصرف کرده بودن، هدیه داد :13:

چرا قطع و وصل میشه؟
صبح زنگ بزنید به خود شرکت و بگید شما رو وصل کنن به بخش پشتیبانی
خودشون که مرض ندارن که هی قطعو وصل کنن
برای من که اینطوری نمیشه .فقط دیشب مورد داشت

StormWielder
10-02-2009, 22:40
برای من دیروز دوبار هر بار در حدود 10 - 15 دقیقه اگر اشتباه نکنم این مشکل پیش اومد ، امروز وضعیت عادی بود .

mostafaeshghi
10-02-2009, 23:52

سلام دوست عزیز

در این پست من توضیح دادم که چطوری با پشتیبانی صحبت کنید ! تلاش کنید ببینید جواب میده ؟!

zed2
11-02-2009, 12:03
کیه که روز اعصاب این زد 2 ما راه میره؟
برای من که داره دانلود میکنه با کیفیت قبلی
خوشبحالت :5:

تو کار داتک این مورد بخشش ها رو ندیدم

سلام دوست عزیز

در این پست من توضیح دادم که چطوری با پشتیبانی صحبت کنید ! تلاش کنید ببینید جواب میده ؟!

این روش را می دانیم ولی من 3 مشکل با این روش دارم
پول تلفنم برای هزینه اشغال بودن رو ندارم
وقت این همه ندارم که برم پشت خط باشم
امکان طولانی اشغال بودن تلفن رو ندارم.

فعلا بهتر شده( نه کاملا) انقدر که بشه با دایل اپ مسابقه بده

mostafaeshghi
11-02-2009, 13:06
خوشبحالت :5:

تو کار داتک این مورد بخشش ها رو ندیدم

این روش را می دانیم ولی من 3 مشکل با این روش دارم
پول تلفنم برای هزینه اشغال بودن رو ندارم
وقت این همه ندارم که برم پشت خط باشم
امکان طولانی اشغال بودن تلفن رو ندارم.

فعلا بهتر شده( نه کاملا) انقدر که بشه با دایل اپ مسابقه بده

نه دوست عزیز ! اینطوریایی هم که شما میگی نیست

1- فکر میکنم اون یه مقدار اشغالی برای جواب گرفتنتون در مورد خرابیهای اینترنتتون بیارزه

2- اتفاقا من تا زنگ زدم باور نمیکنی اگر بگم بعد از 5 ثانیه به اپراتور وصل شدم (چون هنوط خیلیها این روش را نمیدونند)

3- در مورد 2 مورد 3 هم پاسخ داده شده :دی

akhoond
11-02-2009, 13:13
سلام خدمت دوستان داتکی .
خوبی مصطفی ؟ :11: مخلصیم ...
مصطفی ، خبر های بدی شنیدم
این پست :

صحت داره ؟

مخلصیم
یا حق

mostafaeshghi
11-02-2009, 14:10
سلام خدمت دوستان داتکی .
خوبی مصطفی ؟ :11: مخلصیم ...
مصطفی ، خبر های بدی شنیدم
این پست :

صحت داره ؟

مخلصیم
یا حق

داش معین به نظر میاد بدبخت شدیم رفت :37:

این پست را ببینید دوستان و همچنین پست قبلیشو که معین در همین تاپیک لینک داده بود

sms11
11-02-2009, 16:30
بچه با قلب من بازی نکیند
من قلبم ضعیفه
اگه داتک نامحدودشو ورداره رسما من بدبختم
دیگه نمیتونم دانلود کنم چون شبا هم که نمیتونم دانلود کنم
رسما بدبختم
خدا کنه نامحدود رو در کنار ساعتی واین چیزا بدن و بزارن ما دانلودمونو بکنیم
ای خدا عجب بدبختیم ما

zed2
11-02-2009, 18:51
نه دوست عزیز ! اینطوریایی هم که شما میگی نیست

1- فکر میکنم اون یه مقدار اشغالی برای جواب گرفتنتون در مورد خرابیهای اینترنتتون بیارزه

2- اتفاقا من تا زنگ زدم باور نمیکنی اگر بگم بعد از 5 ثانیه به اپراتور وصل شدم (چون هنوط خیلیها این روش را نمیدونند)

3- در مورد 2 مورد 3 هم پاسخ داده شده :دی

فعلا که درست شد ولی حالا قلب ماست که مشکل پیدا کرده.....

بابا ما کلی ارزو داشتیم حالا اینها می خوان بیان ذجوان مرگمان بکنن با این اوردن محدودیت حجمی:18:
کمک:19:
بچه ها همه زنگ بزنیم به شرکت و بگیم که محدودیت حجمی نزارن...

mostafaeshghi
11-02-2009, 19:02
بچه ها همه زنگ بزنیم به شرکت و بگیم که محدودیت حجمی نزارن...

من که بعید میدونم رو وایرلس این کار را بکنند چون اینطوری عملا 70% مشترکینش را از دست میده اولین پروژه و طرح برای ای دی اس الی ها است.

شما هم طرحهای جالب میدی ها .

اونها هم میگن چشم چون تماسها و استقبال خیلی زیاد بوده پس ما هم به حرف شما گوش میدیم و ....

دلتون خوشه ها. باید صبر کرد دید چه میکنند و بعد یه فکر اساسی کرد

ashkan_mc
11-02-2009, 20:25
با سلام به داتکی های عزیز ... شنیدم عزا دار شدید ؟؟ ... می خوان نامحدود رو بردارند ؟؟ ان شاالله که اینطور نمیشه ...

من یه سوالی دارم ... دوستانی که 256 دارند سرعت دانلودشون چقدره ؟؟ قطعی داره ؟؟ ازش بهم یکم آمار میدین ؟؟؟ ..

ممنونم ...

milky way
11-02-2009, 21:16
داتک = (ببخشید،ببخشید) آشغال.
من الان دو هفتست اینترنتم مشکل وحشتناک پیدا کرده به طوری اینترنت 512 من غیر قابل استفاده شده در طول روز، پشتیبانی بسیار بسیار ضعیف داتک (فقط مشتری پیچون) هیچ کاری نکردن هیچی. Customer Care مسخره در حد جوک واقعا خیلی دارم جلوی خودم رو میگیرم که فحش ندم بهشون. امشب زنگ زدم پشتیبانی مسخره میگه ما کاری نمیتونیم بکنیم شما فردا با Customer Care تماس بگیرید لطفا، همونجا میخواستم فحش بکشم به یارو واقعا جلویه خودم رو گرفتم خجالتم نمیکشن دو هفتست منو فقط پاس کاری میکنن یعنی دیگه مجانی هم بهم سرویس بدن نمیخوام 100% حاضر نیستم دیگه یک هفته هم از سرویسشون مجانی هم باشه استفاده کنم مرده شور همشون رو ببرن میرم سرویسم کنسل میکنم از یه شرکت دیگه اینترنت میگرم خجالتم نمیکشن.

mehdi_vsgh
11-02-2009, 22:23
من الان دو هفتست اینترنتم مشکل وحشتناک پیدا کرده به طوری اینترنت 512 من غیر قابل استفاده شده در طول روز، پشتیبانی بسیار بسیار ضعیف داتک (فقط مشتری پیچون) هیچ کاری نکردن هیچی. Customer care مسخره در حد جوک واقعا خیلی دارم جلوی خودم رو میگیرم که فحش ندم بهشون. امشب زنگ زدم پشتیبانی مسخره میگه ما کاری نمیتونیم بکنیم شما فردا با customer care تماس بگیرید لطفا، همونجا میخواستم فحش بکشم به یارو واقعا جلویه خودم رو گرفتم خجالتم نمیکشن دو هفتست منو فقط پاس کاری میکنن یعنی دیگه مجانی هم بهم سرویس بدن نمیخوام 100% حاضر نیستم دیگه یک هفته هم از سرویسشون مجانی هم باشه استفاده کنم مرده شور همشون رو ببرن میرم سرویسم کنسل میکنم از یه شرکت دیگه اینترنت میگرم خجالتم نمیکشن.
اوه اوه اوه!!!

جه خبره عزیز قاطی کردی چرا؟؟‌
یه کم ارومتر
خودتو کنترل کن

مشکل پیدا کردی درست ولی دیگه چرا داغ میکنی؟!!;)

zed2
11-02-2009, 23:09
من که بعید میدونم رو وایرلس این کار را بکنند چون اینطوری عملا 70% مشترکینش را از دست میده اولین پروژه و طرح برای ای دی اس الی ها است.

شما هم طرحهای جالب میدی ها .

اونها هم میگن چشم چون تماسها و استقبال خیلی زیاد بوده پس ما هم به حرف شما گوش میدیم و ....

دلتون خوشه ها. باید صبر کرد دید چه میکنند و بعد یه فکر اساسی کرد

حداقل بهتر از تماشا کردن است و وجدان درد نمی گیریم که چرا یکبار شکایت نکردیم....(تلاش کردن بهتر از تماشا کردن است)

من الان دو هفتست اینترنتم مشکل وحشتناک پیدا کرده به طوری اینترنت 512 من غیر قابل استفاده شده در طول روز، پشتیبانی بسیار بسیار ضعیف داتک (فقط مشتری پیچون) هیچ کاری نکردن هیچی. Customer Care مسخره در حد جوک واقعا خیلی دارم جلوی خودم رو میگیرم که فحش ندم بهشون. امشب زنگ زدم پشتیبانی مسخره میگه ما کاری نمیتونیم بکنیم شما فردا با Customer Care تماس بگیرید لطفا، همونجا میخواستم فحش بکشم به یارو واقعا جلویه خودم رو گرفتم خجالتم نمیکشن دو هفتست منو فقط پاس کاری میکنن یعنی دیگه مجانی هم بهم سرویس بدن نمیخوام 100% حاضر نیستم دیگه یک هفته هم از سرویسشون مجانی هم باشه استفاده کنم مرده شور همشون رو ببرن میرم سرویسم کنسل میکنم از یه شرکت دیگه اینترنت میگرم خجالتم نمیکشن.

اوه اوه اوه!!!

جه خبره عزیز قاطی کردی چرا؟؟‌
یه کم ارومتر
خودتو کنترل کن

مشکل پیدا کردی درست ولی دیگه چرا داغ میکنی؟!!;)
تایید میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینم 512 کیلوبیت چند کیلوبایت دریافت می کنی؟؟؟از کجا دریافت می کنی؟؟؟