PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل عجیب غریب با ویندوز کمک کمک

mehdiiran
30-07-2008, 12:06
سلام
من سیستم تازه گرفتم ولی یه مشکلی هست اونم اینه که
وقتی برنامه های خاصی رو می خوام نصب کنم سیستمم ریست میشه مثل ریست دستی یعنی انگار کامپیوتر خاموش روشن میشه اول فکر کردم از cpu هست که گرم میشه ولی یه بار اول صبحم شد یعنی تازه سیستم روشن کرده بودم بعد فکر کردم از پاور اونو عوض کردم ولی بازم نشد . اون برنامه هایی که گیر میده
1.clone cd
2.stegano safe

نمیدونم خودم پاک قاط زدم این برنامه هارو احتیاج دارم حتما باید برم تو safe mode اونو نصب کنم نا کار کنه
خواهشا کمکم کنید ممنون میشم
راستی cpu من amd هستش
هارد و دی وی دیم هم ساتا
مادربردمم elite

شرمنده این موضوع رو دوبار مطرح کردم چون مشکلم هم سخت افزار هم سیستم عامل

Kianoosh
30-07-2008, 12:31
سلام
من سیستم تازه گرفتم ولی یه مشکلی هست اونم اینه که
وقتی برنامه های خاصی رو می خوام نصب کنم سیستمم ریست میشه مثل ریست دستی یعنی انگار کامپیوتر خاموش روشن میشه اول فکر کردم از cpu هست که گرم میشه ولی یه بار اول صبحم شد یعنی تازه سیستم روشن کرده بودم بعد فکر کردم از پاور اونو عوض کردم ولی بازم نشد . اون برنامه هایی که گیر میده
1.clone cd
2.stegano safe

نمیدونم خودم پاک قاط زدم این برنامه هارو احتیاج دارم حتما باید برم تو safe mode اونو نصب کنم نا کار کنه
خواهشا کمکم کنید ممنون میشم
راستی cpu من amd هستش
هارد و دی وی دیم هم ساتا
مادربردمم elite

شرمنده این موضوع رو دوبار مطرح کردم چون مشکلم هم سخت افزار هم سیستم عامل

سلام

موقع ریست یه صفحه آبی (کرش,Crash)میاد؟

mehdiiran
30-07-2008, 12:48
نه هیچی فقط ریست میشه از دوباره سیستم میاد بالا

jps3
31-07-2008, 13:44
ویندوز و آنتی ویروست رو عوض کن و از نوع های دیگه استفاده کن

zeus7610
31-07-2008, 14:13
به احتمال زیاد سیستمت ویروس داره. یه انتی ویروس نصب کن.
اگه جوای نداد بعد از تعوضی ویندوز اولین برنامه که نصب می کنی همونایی باشه که گیر می کنه.
چون خیلی از نرم افزارها با هم conflit دارند.
خبرشو بده که چی شد؟

Lord_theOne
01-08-2008, 06:45
نسخه جديدتر برنامه هاتو بگير چون اگر بصورت اين هست كه ويندوز خوش را خاموش مي كند فكر نكنم از سخت افزار باشد
بعضي برنامه ها وقتي مي خواهي نصب كنيد اول ريست مي شود بعد از بالا آمدن مجدد ويندوز شروع مي كنند به مراحل نصب

mehdiiran
01-08-2008, 17:27
منظور از ريست ريست عادي نيست يه دفعه مثل اينكه دستي ريست كردي
من ديگه اون نرم افزارارو نصب نميكنم فعلا كه گير نداده نسخه جديدم گرفتم همون حالته انتي ويروس عوض كرده بودم فرقي نميكرد