PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز xp تو کامپیوترم نصب نمیشه

afshin2200
30-07-2008, 01:55
لطفاًکمک کنید امشب اومدم xp نصب کنم سیستم وسط نصب کردن خاموش میکنه همیشه هم یکجا خاموش میکنه بعد از اینکه اولین بار ریست میشه چند لحظه میمونه بعد سیستم خاموش میشه .همیشه هم همونجا خاموش میشه .ویستا رو امتحان کردم نصب میکنه ولی طح رو نمی تونه .نزدیک صبح هنوز گیرشم.لطفاً راهنمایی کنید

djsystem
30-07-2008, 04:26
کجا reset میشه ؟بعد از copy کردن file ها باید یه بار reset بشه و بعد از روی hard باید boot بشه شاید بعد copy کردن و reset شدن شما بازم از روی cd بوت میشی
اگه شما vista رو سیستمت داری به طور معمولی نمی تونی xp نصب کنی نیاز به تنظیماتی داره

afshin2200
30-07-2008, 07:31
نه عزیزم 1 بار که restart شد دیگه میره تو لوگوی xp وبعد از چند لحظه تو مرحله کپی کردن فایلها خاموش میشه .ویستا رو هم نصب کردم تا آزمایش کنم .و بعد دوباره فرمت کردم .سر نصب xp خاموش میشه.امروز هم سیستم رو احتیاج داشتم می خواستم ویندوز تازه نصب کنم که اینطوری شده وهنوز گیرم.

MehranVB
30-07-2008, 11:34
CDت مشکل داره. با یه CD دیگه امتحان احتمالاً حل میشه...

afshin2200
30-07-2008, 11:47
با 2 تا cd و 2 تا هم رو dvd بوده .همه رو امتحان کردم نشده از چند نفر پرسیدم هیچکی نمی دونسته .تعجب در اینه ویستا نصب میشه اما موقع نصب xp سیستم خاموش میشه .لطفاًکمک کنید دوستان

afshin2200
02-08-2008, 15:09
آقا نبود!!!
برای آزمایش xp 64 بیتی نصب کردم .مشکلی پیش نیومد اما xp معمولی رو نصب میکنم تو نصب خاموش می کنه .چند جا نشون دادم همه تعجب کردند کسی جوابی براش نداره .سیستمم هم بالاست و ویستا رو هم نصب میکنه و مشکل نداره اما تو نصب xp خاموش میشه////

king emperor
02-08-2008, 23:59
اينم از عجايب ديگه

من حدس مي زنم مربوط به سيستم باشه (هارد) البته دوستان به موقع راهنمايي مي كنن

hardware2000
03-08-2008, 02:33
لطفاًکمک کنید امشب اومدم xp نصب کنم سیستم وسط نصب کردن خاموش میکنه همیشه هم یکجا خاموش میکنه بعد از اینکه اولین بار ریست میشه چند لحظه میمونه بعد سیستم خاموش میشه .همیشه هم همونجا خاموش میشه .ویستا رو امتحان کردم نصب میکنه ولی طح رو نمی تونه .نزدیک صبح هنوز گیرشم.لطفاً راهنمایی کنید

2 علت داره این دوستمون مشکلش سخت افزاریه.
1. بد سکتور شدن هارد که 100 درصد علت نریختن ویندوز xp هستش
2. نیم سوز شدن رم
شما سیستم یک دور با cd boot که مجموعه کاملی از نرم افزار های بوت باشه یکیش اسکن کردن هارد و رفع بدسکتور هستش انجام بده اگر در هنگام اسکن باز ریست کرد رمتو عوض کن.
وسلام.

hardware2000
03-08-2008, 02:35
با 2 تا cd و 2 تا هم رو dvd بوده .همه رو امتحان کردم نشده از چند نفر پرسیدم هیچکی نمی دونسته .تعجب در اینه ویستا نصب میشه اما موقع نصب xp سیستم خاموش میشه .لطفاًکمک کنید دوستان

سیدی ویندوز رو عوض کن ببین بازم همین مشکلو داری. 100 سیدی ویندوز من برای مشتری هام این مشکل یک مورد وجود داشت.

H.Operator
03-08-2008, 06:59
Windows Xp Sp3 رو نصب کن..........

afshin2200
03-08-2008, 08:11
آقا ram ها رو آزمایش کردیم sp3 هم نصب کردیم نشد.هارد هم نمی توتنه بد سکتور داشه باشه چونو یستا یا xp 64 بیتی نصب میشه

king emperor
04-08-2008, 16:00
كامپيوتر شما اصلا به xp آلرژي پيدا كرده

آقا چه اصراري خوب ويستا نصب كن

ict1720
07-08-2008, 13:51
قبلا Xp روش بوده..؟ شاید سیستم 64 بیتی را می تونه نصب کنه.

یه دلیل دیگه هم داره ...
XP64 یا Vista همه سخت افزارها رو نمی شناسن! ببین کدام سخت افزار رو (قدیمی ترین ها رو) درایور 64 نداره.
من این مورد رو در سیستم کارگاه جایی دیده بودم. با ویندوزهای مختلف ریست می شد وقتی قطعات اضافه رو برداشتم و درگاه های یو اس پی رو هم خالی کردم حل شد. بعد یکی یکی قطعات رو اضافه کردم. در ضمن رم رو هم اگر در دو خشاب هست یکی رو خالی کن...

یه تجربه دو هفته پی داشتم...! ولی کمی عجیبه..! پاور سیستم شما چیه؟
یه سیستم با پاور پا!!!! داشتم که به هیچ وجه اجازه نصب ویندوز نمی داد! جالبه آخرش هم همه قطعات رو عوض کردم جز کیس! در پایان وقتی پاور رو عوض کردم دست شد.:18:

در پایان اگه می خواهی مطمئن بشی که هارد دیسک سالمه روی یک کامپیوتر دیگه نصب کن و بعد روی ان ویندوز نصب کن. (درایور ها رو نصب نکن) بعد هارد رو روی سیستم خودت نصب کن و سیستم رو راه اندازی کن اگر ویندوز بالا اومد هارد سالمه بعد مرحله به مرحله دراورها رو نصب کن هر جا سیستم مشکل پیدا کرد آن قطعه سخت افزاری که درایور آن رو نصب کرده بودی خرابه. یادت باشه اگه هم اصلا ویندوز بالا نیومد اشکال از رم یا ماردبرد است.

Sufia
07-08-2008, 21:26

سلام

درایو D رو برای نصب ویندوز XP انتخاب کن