PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا مشکل سخت افزاری

mehran_286
29-07-2008, 21:27
سلام خدمت دوستان
برای من چند تا مشکل پیش اومده بی زحمت جواب بدید
1.سیستم رو روشن می کنم 5 ثانیه بعد از بالا اومدن ویندوز به مدت 20 ثانیه هنگ می کنه (چراغ قرمز روی کیس
که برای هارد است روشن میمونه)
2. وقتی سیدی در سیدی رام میزارم روش دوبار کلیک می کنم خالی نشون میده (کابل ها رو چک کردم)
3.هنگام رایت کردن سیدی mp3 زمانی که روی burnکلیک می کنم در dvd rwباز میشه و پیغام میده لطفا سیدی رو اینجا بزارید و وقتی سیدی رو میزارم هیچ کاری نمی کنه
بی زحمت کمک کنید میدونم سئوال اخرم جاش اینجا نیست ولی ارزش تایپیک در قسمت نرم افزار رو نداشت

mehran_286
30-07-2008, 16:51
اقا چرا کسی جواب نمیده یعنی ما ادم نیستسم

javadshahvand
30-07-2008, 18:01
سلام خدمت دوستان
برای من چند تا مشکل پیش اومده بی زحمت جواب بدید
1.سیستم رو روشن می کنم 5 ثانیه بعد از بالا اومدن ویندوز به مدت 20 ثانیه هنگ می کنه (چراغ قرمز روی کیس
که برای هارد است روشن میمونه)
2. وقتی سیدی در سیدی رام میزارم روش دوبار کلیک می کنم خالی نشون میده (کابل ها رو چک کردم)
3.هنگام رایت کردن سیدی mp3 زمانی که روی burnکلیک می کنم در dvd rwباز میشه و پیغام میده لطفا سیدی رو اینجا بزارید و وقتی سیدی رو میزارم هیچ کاری نمی کنه
بی زحمت کمک کنید میدونم سئوال اخرم جاش اینجا نیست ولی ارزش تایپیک در قسمت نرم افزار رو نداشت

مشکل مکث کردن برای ترتیب slave ,master می باشد

مشکل رایت هم امکان داره درایو c فول شده باشه یا اینکه سی دی خام مشکل داشته باشه

jps3
31-07-2008, 13:34
1 عادی هست برای چک کردن قطعات هست اگه می خوای هنگ نکنه اسلات رم رو عوض کن وببر رو اسلات 1 بگذار

2-احتمال میدم سی دی رام شما لنزش سوخته باشه و راستر شما لنزش ظعیف شده. برای مطمعن شدن یک بار رایتر رو بگذار تنها بالا بیاد یهنی کابل سی دی رام رو بکند و سیستم فقط با رایتر لود بشه

mehran_286
01-08-2008, 11:29
مشکل مکث کردن برای ترتیب slave ,master می باشد

مشکل رایت هم امکان داره درایو c فول شده باشه یا اینکه سی دی خام مشکل داشته باشه

هیچ کدوم از حرفات حالیم نشد یعنی چون من 2 تا رو دارم جاهاش اشتباه
slave ,master یعنی چی

mehran_286
01-08-2008, 11:30
1 عادی هست برای چک کردن قطعات هست اگه می خوای هنگ نکنه اسلات رم رو عوض کن وببر رو اسلات 1 بگذار

2-احتمال میدم سی دی رام شما لنزش سوخته باشه و راستر شما لنزش ظعیف شده. برای مطمعن شدن یک بار رایتر رو بگذار تنها بالا بیاد یهنی کابل سی دی رام رو بکند و سیستم فقط با رایتر لود بشه
اخه 2 تا رم دارم
2. دارم انجام میدم

mehran_286
02-08-2008, 10:47
چرا هیچ کی جواب نمیده

zeus7610
02-08-2008, 15:43
مشکل اول شما طبیعی است. بعضی مادربوردها زیاد معطل می کنند. از تنظیمات bios می شه برخی گزینه ها رو غیر فعال کرد که سرعتش بیشتر بشه. ولی به خاطر اینکه مادربوردهای مختلف فرق می کنند نمی تونم دقیق بگم.
2- مشکل دوم شما به خاطر ضعیف شدن optic درایو شماست. که به نظر من بهتره یه درایو دیگه بگیری.
3 مشکل سوم شما هم به همون دلیله. پس درایوتو عوض کن.

mehran_286
03-08-2008, 21:17
مشکل اول شما طبیعی است. بعضی مادربوردها زیاد معطل می کنند. از تنظیمات bios می شه برخی گزینه ها رو غیر فعال کرد که سرعتش بیشتر بشه. ولی به خاطر اینکه مادربوردهای مختلف فرق می کنند نمی تونم دقیق بگم.
2- مشکل دوم شما به خاطر ضعیف شدن optic درایو شماست. که به نظر من بهتره یه درایو دیگه بگیری.
3 مشکل سوم شما هم به همون دلیله. پس درایوتو عوض کن.
بی زحمت گزینه 3 رو بیشتر توضیح بده