PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به تعدادی همکار برای تکمیل بازی dobidob 2(اسم موقت) نیازمندیم

hossein_dig
29-07-2008, 20:58
سلام
گروه من برای کامل کردن بازی جدید به یک گرافیست حرفه ای مکس کار برای ساخت محیط گیم نیاز دارد . ما خودمن طراح شخصیت داریم البته برای زیبای کار به تعدادی دوست خوب که پشتکار هم داشته باشن نیاز داریم.

1) طراح محیط برای گیم ترجیحا مکس .
* مسلط به یک نرم افزار سه بعدی
* نور پردازی برای محیط light maping
*با محیط گیم آشنا باشند برای وارد و خارج کردن مدل .البته ما مقداری هم راهنمای میکنیم:20:
2) تستر بازی که بازی رو تست کنن و دربارش نظر بدن البته داتشتن ADSl لازم چون حجم بازی احتمالا بالاست:41::10:
3) تکسنچر ساز . خیلی سادست فقط یه دوربین عکاسی با یکم تجربه میخواد :27:

توضیح :
این گروه به هیچ وجه سرکاری نخواهد بود !!:46: کلا گروه بیشتر از 4 یا 5 نفر نمیشه:5:
رکن تشکیل این گروه گرافیست محیط ساز وگرنه کنسله.
من اصلا نه خودم سرکاریم نه کسی رو میزارم سر کار . درضمن من آدم بی تجربه ای نیستم همینطور دوست خوبم max_man7000 :5: میتونید بازی قبل ما رو میتونید ببینید

من فقط کسای که تو انجمن فعال باشن رو انتخاب میکنم چونن حوصله آدم های دم دمی مزاج رو ندارم لازمه این گروه آن شدن حدااقل یکبار هست البته من یک گروه زدم که کسای که ok بشن باهاشون اونجا سرو کله میزنیم
برای کسانی که میخوان گرافیست بشن حتما چند تا نمونه کار لازمه .ببخشید زیاد سخت گرفتم:21::46::46::46:

hossein_dig
02-08-2008, 18:55
من منتظر همکارهای بیشتر هستم

3dmax
03-08-2008, 13:39
سلام

من می تونم در زمینه تکسپر با شما همکاری کنم

در ضمن برای ساخت موسیقی، افکت های صدا و دوبله هم روی من حساب کن