PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : PHP - deZend - Null - 30%3%a20% کمک!!!؟؟؟

Dr.Ernest
29-07-2008, 13:35
سلام دوستان من تازه کارم و چند تا سوال دارم ، لطفا راهنمایی کنید . 1- یه اسکریپت php دارم (اصلا نمیدونم چی هست) وقتی که source شو میبینی همش یه چیزایی نوشته تو مایه های( 3030%3%a20%%3%a20% ) چه جوری میتونم اینو به php برگردونم که قابل edit کردن بشه؟ 2- NULL در مورد اسکریپت های php یعنی چی؟ و اینکه چیکار میکنه؟ و چطور میشه یه اسکریپت رو null کرد؟ 3- zend چیه؟ dezend چیه؟ و اینکه چطور میشه dezend کرد؟ ممنون

Dr.Ernest
30-07-2008, 23:31
از اون 17 نفر قبلی که گذشت ولی ازین پس هرکس بلد بود و راهنمایی کرد ؛ که قربونش ! هر کیم نمیدونس و بلد نبود بنویسه که اونم نمیدونه بلکم تعداد بره بالا یکی جواب بده !

Ultimator
31-07-2008, 00:39
;)
هر کس بلده جواب میده بلد نیست نمیده ! این همیشه همینطوره 
وگرنه من میرم تو کل فروم تو همه تاپیکا میگم نمیدونم ... 
اونطوری از لابلای نمیدونم ها نمیشه مطلبی پیدا کرد .. :13: 
حتما دوستان هنوز ندیدن اینجا رو .. صبر داشته باشید 

eAmin
31-07-2008, 09:11
سلام دوستان من تازه کارم و چند تا سوال دارم ، لطفا راهنمایی کنید . 1- یه اسکریپت php دارم (اصلا نمیدونم چی هست) وقتی که source شو میبینی همش یه چیزایی نوشته تو مایه های( 3030%3%a20%%3%a20% ) چه جوری میتونم اینو به php برگردونم که قابل edit کردن بشه؟ 2- NULL در مورد اسکریپت های php یعنی چی؟ و اینکه چیکار میکنه؟ و چطور میشه یه اسکریپت رو null کرد؟ 3- zend چیه؟ dezend چیه؟ و اینکه چطور میشه dezend کرد؟ ممنون

سلام.

شرکت zend یه نرم افزار ساخته واسه انکریپت ( Encrypt ) کردن، کدهای php، چون php بر اساس open source ساخته شده، این شرکت برای جلوگیری از نمایش کدها به دیگران، حالا به هر دلیلی، نرم افزار Zend Guard رو ساخته، نرم افزارش پولیه، و برای خریدش باید از سایت خود zend استفاده کنید، البته دیگه این نرم افزار خیلی راحت اینجا پیدا می شه، یکمی توی سایتها مختلف بگردی پیداش می کنه، نسخه ی کرک شدش رو...
برای اجرا کردن کدها انکریپت شده، شما نیاز به یک نرم افزار دیگه به نام Zend Optimizer دارید تا بتونید کدها رو اجرا کنید.

null: همین VB رو شما فرض کن، برای این که ازش استفاده ی غیر قانونی نشه، یه کارایی می کنن، که همینطور الکی قابل استفاده برای دیگران نباشه، یعنی برای استفاده ازش حتما باید اونو بخرید، خب حالا برای این که در دسترس دیگران قرار بگیره، بعضی از افراد می یان و null ش می کنن.
اون دیگه بسته به تجربه و غیره نیاز داره، که بتونید یک اسکریپت رو null کنید.

Dr.Ernest
31-07-2008, 11:48
Amin eHelp عزیز ممنون ، حال دای آقا ! اما یه سوال که موند . اینکه چه جوری یه اسکرپت zend شده رو میشه dezend کرد (یعنی بشه اصل اسکرپت رو ببینی که ادیت کنی) حتما نرم افزاری واسش هس؟!!!؟ اما چی و از کجا میشه گیر آورد؟ ضمنا این zend optimizer کجا نصب میشه؟ بایست همراه اسکریپت بره رو هاست؟

eAmin
31-07-2008, 15:25
Amin eHelp عزیز ممنون ، حال دای آقا ! اما یه سوال که موند . اینکه چه جوری یه اسکرپت zend شده رو میشه dezend کرد (یعنی بشه اصل اسکرپت رو ببینی که ادیت کنی) حتما نرم افزاری واسش هس؟!!!؟ اما چی و از کجا میشه گیر آورد؟ ضمنا این zend optimizer کجا نصب میشه؟ بایست همراه اسکریپت بره رو هاست؟

سلام.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خیر.
اون نرم افزار رو باید خود سرور نصب کنه در غیر اینصورت کاری نمی شه کرد و کد شما اجرا نمی شه.
اگر روی لوکال خودت می خوای کدهات رو تست کنی، این نرم افزار رو دانلود کن و نصبش کن. ( اونایی که کد شده. )

dogtag
01-08-2008, 15:59
شما اون کد PHP ت رو به من بده، یه فکری می کنم.
به نظر Zend شده نمیاد.

اگر دلت خواست، بده.

Dr.Ernest
01-08-2008, 17:09
اگر روی لوکال خودت می خوای کدهات رو تست کنی، این نرم افزار رو دانلود کن و نصبش کن.(zend optimizer) آره رو لوکال با wamp کار میکنم ، فکر نمبکنم wamp به صورت default اینو نصب کنه ! درسته؟ اما اصلا پشتیبانی میکنه ازش؟ ینی میشه رو wamp نصیش کرد؟ اگه میشه چطوری و کجا؟

dogtag
01-08-2008, 17:41
داداش شما سوال می کنی یا جواب میدی؟
ماجرای این چی بود:

( 3030%3%a20%%3%a20% )
؟

این رو بده

eAmin
02-08-2008, 09:53
اگر روی لوکال خودت می خوای کدهات رو تست کنی، این نرم افزار رو دانلود کن و نصبش کن.(zend optimizer) آره رو لوکال با wamp کار میکنم ، فکر نمبکنم wamp به صورت default اینو نصب کنه ! درسته؟ اما اصلا پشتیبانی میکنه ازش؟ ینی میشه رو wamp نصیش کرد؟ اگه میشه چطوری و کجا؟

سلام.

به سرورت فکر نمی کنم ربطی داشته باشه، یعنی باید پشتیبانی کنه، شما برو توی سایت zend و از اونجا دانلود، و بعد نصبش کن، تمام.

داداش شما سوال می کنی یا جواب میدی؟
ماجرای این چی بود:

؟

این رو بده

بی خیال مسیح جان فکر کنم، یادش رفته، از نقل قول استفاده کنه:31: