PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست more audibles هاي ياهو به صورت نرافزار يا لينك دانلود

mehdy.delshekaste
29-07-2008, 08:04
سلام دوستان
من هر بار كه ياهو رو نصب ميكنم يا يه ورژن جديد نصب مي كنم بايد مدتها صبر كنم تا اين more audibles ها لود بشن(البته با سرعت بالايي كه دايل آپ ما داره!!!)مي خواستم بدونم آيا نرم افزاري وجود داره كه بشه اونا رو نصب كرد براي ورژنهاي مختلف،يا لينك دانلودي وجود داره كه اونارو براي يكبار دانلود كرد.؟

usfelme
29-07-2008, 20:00
مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

huti_421
29-07-2008, 20:24
ببخشید جسارته آقا یوسف رو حرف شما حرف میزنم ولی اینا کلیپ های کوتاه فلشی هستن که تنها یه بار لود میشن و تو ------ ذخیره میشن پس نیازی نیست دیگه اون ها رو لود کنید .... ( برای من که به شخصه اینجوریه )

mehdy.delshekaste
30-07-2008, 21:09
ببخشید جسارته آقا یوسف رو حرف شما حرف میزنم ولی اینا کلیپ های کوتاه فلشی هستن که تنها یه بار لود میشن و تو ------ ذخیره میشن پس نیازی نیست دیگه اون ها رو لود کنید .... ( برای من که به شخصه اینجوریه )

سلام
درسته تو ويندوز اينا يكبار لود ميشن ونيازي به لود دوباره نداره. اما اگه ويندوز عوض كني دوباره بايد لودش كني حالا اگه جزء كساني باشي كه زود زود ويندوز عوض مي كنن اينكار كسل كنندس اونم با دايل آپ.يا اگه بخواي رو يه سيستم ديگه ويندوز بزني بازم بايد از اول اونارو لود كني.

huti_421
30-07-2008, 21:37
دیگه شرمندتم ... کلیپ فلش مربوط به مرورگرم نیست که بگیم تو کامپیوتر ذخیرش کنی ...