PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شناخته نشدن کیبورد در محیط Dos

rouzbehshahgaldi
28-07-2008, 23:41
سلام::20:
چرا بعضی از کیبورد ها تو محیط Dos کار نمیکنند؟مثلا بعضی از مدل های فراسو!!وقتی ویندوز میخواد بالا بیاد نمیتونم انتخاب کنم با کدوم ویندوز بالا بیاد(من 2 تا ویندوز دارم) البته یه مدل هایی از فراسو یه سویچی واسه این قضیه داره ولی یه سری کیبورد ها ندارند:41: چیکار باید کرد؟ممنون میشم جواب بدین:11:

Bill Gates
29-07-2008, 01:27
فکر کنم باید بری تو محیط Bois از اونجا کیبوردت رو فعال کنی

jps3
31-07-2008, 13:35
کیبردت یو اس بی است یا پی اس تو ؟

به قول دستمون میتونی تو تنظیمات بایوس سیت کنی که ایا ساپورت بکنه یا نه

rouzbehshahgaldi
01-08-2008, 00:12
اون قدیما که تو انجمن سخت افزارسوال میکردیم حتما بعد از چند روز از یکی از همکارا یا مدیرا یه جواب کامل با ذکر دلیل میگرفتیم.حتی اگه سوال ساده بود یا اگه قبلا سوال شده بود آدمو به تاپیکش راهنمایی میکردند!(یاد بچه های قدیمی مثل Gabana,Lord theon,shahryar neo) به خیر،ولی این مدت هر دفعه اینجا سوال کردم همینطوری بوده، کسی محلم نذاشته:13:
البته به دوستای خوبی که جواب دادن جسارت نمیکنم و ممنونشون هستم...:11:
آره دیگه...اینطوریاست:14:

Lord_theOne
01-08-2008, 06:01
سلام
اول بگم كه اصلا از كيبوردهاي فراسو خوشم نمي ياد اولا خيلي كيفيتش آشغال بود الان بهتر شدن
بعدش همانطور كه دوستمون گفتند ببين كيبوردت ْUSB هست يا PS/2 احتمال زياد USB‌ هست
تنها چيزي كه به ذهنم مي رسد براي USB اينه كه توي SETUP مادربردت قسمت Integrated Peripherals گزينه USB Controal را Enable كن و گزينه USB Device Legacy Support بعدش هم اين گزينه را روي All Device تنظيم كن يا روي كيبورد و موس اين دو گزينه شايد قسمتش در مادربردهاي مختلف جاهاي ديگه باشد بايد پيداش كني اين دو گزينه را

موفق باشي

rouzbehshahgaldi
10-08-2008, 00:31
سلام
اول بگم كه اصلا از كيبوردهاي فراسو خوشم نمي ياد اولا خيلي كيفيتش آشغال بود الان بهتر شدن
بعدش همانطور كه دوستمون گفتند ببين كيبوردت ْUSB هست يا PS/2 احتمال زياد USB‌ هست
تنها چيزي كه به ذهنم مي رسد براي USB اينه كه توي SETUP مادربردت قسمت Integrated Peripherals گزينه USB Controal را Enable كن و گزينه USB Device Legacy Support بعدش هم اين گزينه را روي All Device تنظيم كن يا روي كيبورد و موس اين دو گزينه شايد قسمتش در مادربردهاي مختلف جاهاي ديگه باشد بايد پيداش كني اين دو گزينه را

موفق باشي

ممنونم:11:

hardware2000
10-08-2008, 00:53
این سوال بارها تکرر شده باید گزینه usb کیبرد رو از داخل setup main فعال کنی.

M.K_Soft
13-08-2008, 00:53
اكثر كيبردهاي فراسو داراي Usb و Ps2 همزمان هستند كه از Ps2 براي كار راحت در محيط داس و از Usb براي كار سريعتر تر محيط ويندوز استفاده ميشه.

فاطـمه
13-08-2008, 08:03
این سوال بارها تکرر شده باید گزینه usb کیبرد رو از داخل setup main فعال کنی.
می شه توضیح بدی چه جوری؟

Lord_theOne
13-08-2008, 08:57
در پست شماره 5 توضيح داده شده

farsweb
13-08-2008, 20:41
این یه مشکل سخت افزاریه که متاسفانه منم باهاش دست به گربانم . راهش هم تغییر تنظیمات بایوس هست همین و بس . من 3 بار کیبوردم رو به نمایندگی فراسو پس دادم . فکر می کردم خرابه ولی بعد فهمیدم گاف طراحیه !
فقط در تنظیمات بایوس . فقط

hardware2000
14-08-2008, 01:19
می شه توضیح بدی چه جوری؟

در قسمت Integrated Peripherals مینتون وقتی برین یک قسمت داره به نام usb keyboard که انو باید فعال کنی.

kia460
03-07-2010, 10:21
حالا دوستان اگه پورت کیبوردمون ps/2 باشه اون وقت چی؟(البته توی ویندوز) آخه ویندوز من ps/2 رو قبول نمیکنه