PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چينيhtc or imate or

sid
28-07-2008, 13:31
من دنبال يه گوشي با مانيتور خيلي بزرگ هستم كه زود هم خراب نشه توي مشهد ميشينيم
الان كه 150 دارم گوشي هاي چيني هم الان اينجا شدا 100-130 ولي تا چند ماه ديگه هم 350 دستم مياد حالا به نظر شما برم گوشي چيني بخرم يا وايسم يه آيميت يا اچ تي سي بخرم
به نظر خودم ايني كه ميگن گوشي هاي چيني به درد نميخورن الكيه چون سوني اريكسون و نوكيا و موتورولا هم چيني هستن مثلا نوكياي من مال هنده
الان چيزي كه برام مهمه اينه كه مانيتور گوشيم بالاي 3 اينچ يا 3 اينچ باشه و خراب هم نشه به اين راحتي ها
حالا كمكم كنيد تا ببينم اچ تي سي بخرم آيميت بخرم يا چيني؟
خودم هيچ دليلي نميبينم كه چيني نخرم فقط ميترسم كه پولم رو دور ريخته باشم و زودي خراب بشه هر چند ميگن قطعاتشون هم توي مشهد اومده و قابل تعمير هستند
توي مجله موبايل دو تا گوشي ديديم كه زير 400 بودن با صفحه لمسي بزرگ و.... يكي اچ تي سي بود يكي هم آيميت
كه اونها هم چشمم رو گرفتن

sid
28-07-2008, 13:53
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اين لينك اطلاعات گوشي اچ تي سي رو كه پسنديدم رو ميده حالا فرقي هم نداره منظورم كلا گوشي هاي مانيتور بزرگ با قيمت مناسب هست كه اين يه نمونه از اونهاست

اين هم مقايسه اون دو تا گوشي كه بالا بهشون اشاره كردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nakhle007
28-07-2008, 16:37
دوست عزیز شما صبر کن تا پول بیاد دستت و یه گوشی imate یا htc بخر
تا اونجایی که من میدونماین جنس های چینی با اون جنس هایی که شما میگین برای نوکیا یا سونی اریکسون فرق میکنه چون این جنس ها مال شرکت های درجه 2 و 3 چین در صورتی که جنس های شرکتهایی مثل سونی اریکسون لا اقل معتبر تر از این شرکتهاست
تازه این گوشی ها اصلا سیستم عامل ندارن یعنی شما باید قید برنامه های مفیدی مثل pdf که خیلی از کسایی که گوشی با صفحه بزرگ دارن دنبالشن رو بزنی
در صورتی که imate یا htc دارای سیستم عامل ویندوز هستن
به نظر من که اصلا قابل مقایسه نیست

Legend
28-07-2008, 16:39
سلام...
ضمن تاييد پست بالا;
دوست من جنس چيني داريم تا چيني...اين گوشي هايي كه شما ميگي هيچ استانداردي نداره:13:و معلوم نيست ساخت كدوم شركت چينيه...
ولي گوشي هايي مثل سوني يا حتي نوكيا، وقتي گوشي هاشون تو چين توليد ميشه زير نظر خودشون هست پس مشكلي نميتونه داشته باشه..اين تعبير من از گوشي هاي چيني...:10:

در مورد گوشي با صفحه بزرگ هم، ما يه مدل داريم به اسم HTC Shift...احتمالا" ديديش با صفحه 7 اينچي، ويندوز موبايل از نوع ويستا و 40 گيگ حافظه داخلي...ولي قيمتش يكم بالاس حدود 800 تومان...تنها نقطه ضعفش هم نداشتن دوربين هست:18::41:

شاد باشي:40:

sajed DJ
28-07-2008, 19:31
چي رو دار ي با چي مقايسه مي کني دوست عزيز !!!!!!!

Chini<<< ...<<< Imate <<< HTC

SANR
28-07-2008, 19:36
باز هم پست های بالا رو تایید می کنم.

به نظر من آیمت گوشی فوق العاده ای هست.البته اگه تا 500 پول داشته باشی می تونی به مدل های توپ و فوق العاده فکر کنی.
اون تاپیکی که بنده زدم مخصوص گوشی هایی هست که بسیار ارزون هستش برای کسانی که فقط تا یک مدت مثلآ یک سال می خواهند داشته باشند.بعدش بندازند دور و یکی دیگه بخرند.همین.

nima_989
28-07-2008, 23:29
گوشی های چینی قابل مقایسه با مدل های ارزون قیمت گوشی های جاوا هم نیستند چه برسه به غول های ویندوز موبایل I-Mate و HTC .

hamid00009
28-07-2008, 23:58
دوست عزیز شما اول مشخص کن سیستم عامل گوشی برات مهم است یا نه بعد تصمیم بگیر .
تازه مگه میخای تلویزیون بخری !!!!! ( شوخی کردم )