ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوا در مورد cpanel

ali_gamer
28-07-2008, 12:20
من تو cpanel از قسمت فایل منجر هر قسمتی رو که می خوام پاک کنم انتخاب می کنم دلیت رو می زنم پاک می شه ولی صفحه رو reload می کنم دوباره هستن می خوام کل فضا هر چی توشه پاک شه

Bill Gates
29-07-2008, 01:34
خوب چرا این همه خشونت؟ :31: با یکی از نرم افزار های Ftp وارد Ftp هاستت بشو و از اونجا با خیال آرامش و بدون درد سر حذف کن
و یه چیزه دیگه هر فایل بسته به حجمش زمانی رو میخواد تا حذف بشه و شما باید منتظر باشید و سریع رفرش کردن هیچی نیست شاید یه چیز 5 مگی با سرعتی که دارید فلان دقیقه یا فلان ساعت طول بکشه

تشکر//

shasha_ara2001
29-07-2008, 01:41
اگر از نرم افزار Ftp استفاده کنید هم سرعت بیشتری دارید هم این مشکلات از بین نیره.

neopersia
29-07-2008, 02:01
من تو cpanel از قسمت فایل منجر هر قسمتی رو که می خوام پاک کنم انتخاب می کنم دلیت رو می زنم پاک می شه ولی صفحه رو reload می کنم دوباره هستن می خوام کل فضا هر چی توشه پاک شه
فایل منیجر جدید Cpanel با Ajax کار میکنه. برای همین ممکنه که شما فایل رو حذف کنید ولی سرعت اینترنت کم باشه و درخواست به سرور ارسال نشه در نتیجه فایل از لیست حذف میشه ولی تو سرور باقی میمونه! (البته این نظر منه!)
من برای همین مشکلاتش هست که معمولاً از فایل منیجر قدیمیش استفاده میکنم.

خوب چرا این همه خشونت؟ :31: با یکی از نرم افزار های Ftp وارد Ftp هاستت بشو و از اونجا با خیال آرامش و بدون درد سر حذف کن
و یه چیزه دیگه هر فایل بسته به حجمش زمانی رو میخواد تا حذف بشه و شما باید منتظر باشید و سریع رفرش کردن هیچی نیست شاید یه چیز 5 مگی با سرعتی که دارید فلان دقیقه یا فلان ساعت طول بکشه

تشکر//
سرعت حذف کردن زیاد به حجم فایل ربط نداره! قرار نیست که فایل دانلود بشه بعد حذف بشه! همه کار توی سرور انجام میشه وقتی تو ویندوز یه فایل 1 گیگی رو حذف میکنی چقدر طول میکشه؟

Bill Gates
29-07-2008, 02:06
:31: خوب تو ویندوز هم بستگی به حجمی که داره طول میکشه !!:31:

shasha_ara2001
29-07-2008, 09:53
:31: خوب تو ویندوز هم بستگی به حجمی که داره طول میکشه !!:31:

درسته. اما برای دو فایل هم اندازه زمانی که بوسیله Ftp طول میکشه خیلی کمتره.

eAmin
29-07-2008, 10:12
سلام.

سرعت حذف کردن زیاد به حجم فایل ربط نداره! قرار نیست که فایل دانلود بشه بعد حذف بشه! همه کار توی سرور انجام میشه وقتی تو ویندوز یه فایل 1 گیگی رو حذف میکنی چقدر طول میکشه؟

با یاسر موافقم...

وقتی توی اینترنت حالا هر جا می خواد باشه، شما فقط در خواست می دی، و اون کار توی سرور انجام می شه و هیچ ربطی به رایانه شما نداره، سرور وقتی درخواست شما رو دریافت کنه، دیگه خودش اون فایل رو حذف می کنه، حالا هر چقدر هم می خواد توی سرور طول بکشه، بکشه شما هیچ چیز رو متوجه نمیشید.

TemplateMonster
29-07-2008, 10:46
منم مشکل تقریبا مشابهی دارم با این صفحه ساب‌دامین‌ها. سرور ما cpanelش از نسخه‌ی جدید آژاکسیش پشتیبانی نمی‌کنه، من از اون نسخه‌ی قدیمی استفاده می‌کنم. یه ساب‌دامین هست که redirect شده، وقتی این redirect رو حذف می‌کنم، می‌گه حذف شد، ولی وقتی برمی‌گردم می‌بینم باز هستش!

روح سگ ولگرد
29-07-2008, 10:52
من آی پی سوییچ رو پیشنهاد می کنم
IPSwitch_FTP Pro