PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد A3 ,q5

f-soltani
28-07-2008, 12:19
با سلام

1با کدامیک A3, Q5میشه از tv برنامه ضبط کرد؟ 2 با کدامیکA3 , Q5 امکان اتصال به اینترنت وجود دارد؟
3پشتیبانی از mobile tv package یعنی چه؟
4 حدود قیمت این دو با حد اقل حافظه داخلی چقدر است؟

با تشکر

seymour
28-07-2008, 19:38
هردوشون این قابلیت رو دارن ظاهرا .. A3 رو مطمئنم ... Q5 هم ظاهرا توی نسخه های DVR اش ...

//

q5 قابلیتconnectivity بالایی داره ... WiFi داره و ضمنا سرویس های HSDPA/EDGE/GPRS رو هم پشتیبانی می کنه ... توجه کن که بیسیم هستند و شاید توی ایران خیلی بدرد نخورن ...

//

اون یه قابلیت آپشناله (باید جداگانه خریداری بشه) که خیلی هم شاید اینجا به کار نیاد ... قابلیت --- ... که مربوط میشه به دریافت شبکه های ماهواره ای از طریق گیرنده ای که باید وصل بشه به این دستگاه ..

//

احتمالا 40 گیگش حدود 500 هزار تومن باشه ...

f-soltani
30-07-2008, 10:20
آیاpdf a3 فارسی را حمایت می کند
آیا ممکنه در آینده نزدیک قابلیت tv mobile در ایران فعال شود وبشه کانال های تلویزیون را با a3 دریافت کرد

seymour
30-07-2008, 13:50
راستش خودم هم مطمئن نیستم ... A3 می تونه خیلی از فرمت های متنی (PDF, DOC, PPT, XLS, and HTML) رو به فرمت CSD تبدیل کنه و بعدش توی دستگاه پخش کنه .. حالا من نمی دونم توی این تبدیل آیا مثلا واسه اش مهمه که چه زبونی توی فایل اولیه استفاده شده یا نه .. یکی دوبار هم از دوستانی که داشتن پرسیدم ، متاسفانه جواب نگرفتم ... البته من می دونم که تکستش از یونیکد حمایت می کنه ... این می تونه علامت مثبتی باشه ..

ما اگه در آینده نزدیک mms داشته باشیم باید خدا رو شکر کنیم ... در آینده دورتر اگه GPRS داشته باشیم باید خدا را شکر کنیم ... و در آینده دورتر تر (!) احتمالا بچه هامون ، tv هم روی موبایل خواهند داشت ! ...