PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخيره آدرسهاي موجود در favorit

mska
12-12-2005, 15:30
سلام
من مي خوام ويندوز رو عوض كنم
چه جوري آدرسهاي كه تو favorit ذخيره كردم تو ويندوز جديد به همين شكل داشته باشم؟
مرسي

Reza1969
12-12-2005, 15:55
سلام
من مي خوام ويندوز رو عوض كنم
چه جوري آدرسهاي كه تو favorit ذخيره كردم تو ويندوز جديد به همين شكل داشته باشم؟
مرسي

دوست عزیز

برای این کار در IE به قسمت فایل رفته گزینه Import and Export را فشار دهید.در کادر باز شده روی Next کلیک کنید و در صفحه بعد گزینه Export Favorites را انتخاب کنید.سپس در صفحه بعدی فولدری که لینکهای مورد نظر شما آنجا هستند را انتخاب کنید. در صفحه بعدی مسیر ذخیره کردن لینکهایتان را مشخص کنید.این آدرسها به صورت یک صفحه HTML ذخیره می شوند.حال اگر می خواهید این آدرسها را دوباره در مرورگرجدیدی داشته باشید مسیرهای فوق را از اول دنبال کنید فقط با این تفاوت که این بار به جای گزینه Export Favorites باید Import Favorites را انتخاب کنید.

موفق باشید.

abdolahpalang
12-12-2005, 15:56
سلام به شمايي كه براي اموزش ما خستگي را به بيكاري ترجيه ميدهيد
خسته نباشيد
من در مورد اي پي مخواستم سوال كنم چجوري بايد اي پي طرف مقابل رو بايد به دست اورد لطفا" كمك كنيد

Reza1969
12-12-2005, 16:02
سلام به شمايي كه براي اموزش ما خستگي را به بيكاري ترجيه ميدهيد
خسته نباشيد
من در مورد اي پي مخواستم سوال كنم چجوري بايد اي پي طرف مقابل رو بايد به دست اورد لطفا" كمك كنيد

دوست عزیز تاپیکهای زیادی در این خصوص وجود دارند.اگر بگردید مطمئنا پیدا می کنید. در ضمن از قابلیت Search فروم هم می توانید استفاده کنید.به اینجا هم یه سری بزنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید.

mska
12-12-2005, 16:05
دوست عزیز

برای این کار در IE به قسمت فایل رفته گزینه Import and Export را فشار دهید.در کادر باز شده روی Next کلیک کنید و در صفحه بعد گزینه Export Favorites را انتخاب کنید.سپس در صفحه بعدی فولدری که لینکهای مورد نظر شما آنجا هستند را انتخاب کنید. در صفحه بعدی مسیر ذخیره کردن لینکهایتان را مشخص کنید.این آدرسها به صورت یک صفحه HTML ذخیره می شوند.حال اگر می خواهید این آدرسها را دوباره در مرورگرجدیدی داشته باشید مسیرهای فوق را از اول دنبال کنید فقط با این تفاوت که این بار به جای گزینه Export Favorites باید Import Favorites را انتخاب کنید.

موفق باشید.

مرسي لطف كردي

Reza1969
12-12-2005, 16:16
مرسي لطف كردي

خواهش می کنم.انجام وظیفه بود.