PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ایمیج گیری از سی دی

feri_1054
27-07-2008, 21:56
سلام دوستان عزیزم

من چند تا سی دی اموزش زبان انگلیسی دارم و این سی دی ها رو حدود چهار سال قبل ؛به قیمت 13000 تومان خریدم. الان كه میخوام ازش استفاده كنم میبینم كه چون جنس سی دی نامرغوب بوده ؛ با اینكه در یك كیف سی دی ضد خش هم نگهداری كرده بودم ؛خش پیدا كرده است؛ و این امكان وجود دارد كه مدتی بعد -با توجه به اینكه ان نرم افزار فقط با سی دی كار میكند و سی دی نیز نقره ای نیست-از كار بیفتد.من با Clone 5.2 از ان ایمیج گرفتم و به براحتی هم ایمیج میگیرد ولی بعد از ان ؛ ایمیج كار نمیكند و وقتی حجم درایو حاصل از ایمیج را با حجم سی دی اصلی مقایسه میكنم میبینم كه سی دی اصل حدود 680 MB است ولی حجم درایو حاصل از ایمیج 540MB است.و قفل های این سی دی هم در فولدری به نام AUX با نام های:
audiox.par - Lock1.par - Lock2.par- rect.par - temp.par
باشند.
حالا از شما تقاضا دارم كه راهی یا برنامه ای (با توجه با نوع قفلی كه بكار گرفته شده)به من بدهید كه با ان بتوانم حتما از این سی دی ایمیجی تهیه كنم ؛ تا در صورت خراب شدن سی دی هزینه ای كه پرداخت كرده ام به هدر نرود. در ضمن دی وی دی خوان من DVD Writter HP میباشد.

مرسی از کمکتون

p_s_m
28-07-2008, 10:51
دوست عزیز این کاری رو که می گم آزمایش کن :

با نرم افزار virtual cd 9 از سیدی ها ایمیج بگیر و بعد می تونی با خود vitual cd اونها رو به iso تبدیل کنی

نکته : موقع ایمیج گرفتن از گزینه unreadable block استفاده کن .

من با این روش از سیدی های (king 2007 (october ایمیج گرفتم !! :21:

البته ممکن برا هر سیدی بین نیم ساعت تا .... ساعت طول بکشه

در مورد king روی هر سیدی حدود 2000 یا 3000 تا bad sector انداخته بودن که حدود 40 دقیقه طول کشید..... :27:

بعدش حتما نتیجه رو اینجا بگو .....

nw_nk
28-07-2008, 10:54
سلام دوستان عزیزم

من چند تا سی دی اموزش زبان انگلیسی دارم و این سی دی ها رو حدود چهار سال قبل ؛به قیمت 13000 تومان خریدم. الان كه میخوام ازش استفاده كنم میبینم كه چون جنس سی دی نامرغوب بوده ؛ با اینكه در یك كیف سی دی ضد خش هم نگهداری كرده بودم ؛خش پیدا كرده است؛ و این امكان وجود دارد كه مدتی بعد -با توجه به اینكه ان نرم افزار فقط با سی دی كار میكند و سی دی نیز نقره ای نیست-از كار بیفتد.من با Clone 5.2 از ان ایمیج گرفتم و به براحتی هم ایمیج میگیرد ولی بعد از ان ؛ ایمیج كار نمیكند و وقتی حجم درایو حاصل از ایمیج را با حجم سی دی اصلی مقایسه میكنم میبینم كه سی دی اصل حدود 680 MB است ولی حجم درایو حاصل از ایمیج 540MB است.و قفل های این سی دی هم در فولدری به نام AUX با نام های:
audiox.par - Lock1.par - Lock2.par- rect.par - temp.par
باشند.
حالا از شما تقاضا دارم كه راهی یا برنامه ای (با توجه با نوع قفلی كه بكار گرفته شده)به من بدهید كه با ان بتوانم حتما از این سی دی ایمیجی تهیه كنم ؛ تا در صورت خراب شدن سی دی هزینه ای كه پرداخت كرده ام به هدر نرود. در ضمن دی وی دی خوان من DVD Writter HP میباشد.

مرسی از کمکتون

سلام

ایمج چطوری کار نمیکنه؟ فایلها درونش نیست؟ فایل خاصی درونش نیست؟

با فرمتهای عادی ایمج مثل ISO امتحان کردید. نمیگیره؟

golmohammadi
28-07-2008, 17:39
بعضي از سي دي ها قفلهاي قوي دارند كه كپيشون كار نميكنند
شما فكر كنم يه كاري كني بهتر باشه
اتوران سي دي را بيخيال شو
بعد برنامه ها را كپي كن هارد
بعد بريز تو دي وي دي