PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این ارور چیه موقع انتخاب Manage

بهنازی
27-07-2008, 21:45
با سلام
چند روزه که وقتی رو مای کامپیوتر راست کلیک و Manage رو انتخا میکنم پیغام میده که :windows can nat find (null) و همین طور وقتی crtl+alt+del رو میزنم هیچی نمیاد علتش چیه و چیکار باید بکنم با تشکر

mahdi7610
27-07-2008, 22:04
با سلام
چند روزه که وقتی رو مای کامپیوتر راست کلیک و Manage رو انتخا میکنم پیغام میده که :windows can nat find (null) و همین طور وقتی crtl+alt+del رو میزنم هیچی نمیاد علتش چیه و چیکار باید بکنم با تشکر

سلام

سیستم شما الوده به ویروس هست و این ویروس قسمتهایی از سیستم شما را بسته و از کار انداخته . البته این به شرطی هست که شما ادمین سیستم باشید .

موقع زدن crtl+alt+del پیغامی مبنی بر بسته شدن توسط ادمین به شما نمی ده ؟
اگه پیغام می ده از برنامه زیر استفاده کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

بهنازی
27-07-2008, 22:10
ممنونم
نه هیچ پیغامی نمیده
آخه من رو سیستم آخرین آپدیت شده نود32 رو دارم چه ویروسیه و چجوری باید پاکش کنم؟

golmohammadi
28-07-2008, 18:48
همه ويروسها كه شناخته نميشوند

p_s_m
28-07-2008, 19:03
1.اول اینکه تمام پارتیشن ها رو scandisk کن و گزینه automaticaly fix erorrs رو هم علامت بزن

2.بعد با آنتی ویروس avira antivir یک اسکن کن کل هارد رو

3. اگه درست نشد با partition magic bootable که تو hiren boot cd هست یه بررسی کن ببین چه خبره و اگه اوضاع

خراب بود اطلاعاتت رو بیخیا ل شو fdisk کن .....

p_s_m
28-07-2008, 19:14
همه ويروسها كه شناخته نميشوند

کا ملا موافق نظرتون هستم

در واقع میشه گفت که هیچ آنتی ویروسی نیست که حتی 90 % بد افزارها رو هم بشناسه....

بهنازی
03-08-2008, 22:03
با تشکر
دوستان کمک کنید امروز میخواستم وارد device maneger بشم ولی پیغام میده mmc.exe پیدا نشد .
چیکار باید بکنم علت چیه ؟

با تشکر

mahdi7610
03-08-2008, 22:47
با تشکر
دوستان کمک کنید امروز میخواستم وارد device maneger بشم ولی پیغام میده mmc.exe پیدا نشد .

با تشکر

سلام

سیستم شما ویروسی بوده و حالا نمی دونم ویروس ها را از بین بردید یا نه . ولی ویروس اکثر قسمتهای سیستم شما را از بین برده .
بهتره یه بار ویندوز خودتون را ریپیر کنید تا مشکلات حل بشه . بعدش هم سریعا سیستم را با یه انتی ویروس به روز ویروس یابی کنید .

سی دی ویندوز را داخل سی دی رام قرار دهید و هنگامی که به صورت اتوران بالا اومد روی گزینه windows install کلیک کنید تا اجرا شود بعد از رفتن به صفحه بعد گزینه upgrade را انتخاب کنید ( البته به صورت پیش فرض انتخاب شده است ) و روی گزینه next کلیک کنید .

با این کار تمام فایلهای معیوب و از دست رفته دوباره بازسازی می شوند

نگران برنامه های خودتون هم نباشید چون هیچ اسیبی به برنامه های نصبی شما وارد نمی شه .

موفق باشید .

hassan_mojtahedi
04-08-2008, 16:06
با تشکر

با تشکر

احتمالا رجیستری شما آلوده است اگه با نود32 حل نشده تنها راهش اینه که ویندوزت رو با فرمت کردن من پیشنهاد میکنم ntfs عوض کنی و وقتی ویندوزت بالا اومد یه احتیاط هم بکن شاید فایلهای autoply.exe و autorun.inf که این روزها تو سیستم های همه مخفی شدن تو سیستم شما هم باشه....
اگه تو سیستمتون باشه نباید درایو هاتون رو دابل کلیک کنی یا حتی بازش کنی چون این فایل ها با دابل کلیک روی درایو ها فعال شده و بدون تعویض ویندوز غیر فعال نمیشن.... بدون اینکه طرف درایوهات بری برو تو سرچ و توی همه ی درایو هات این دو تا فایل رو سرچ کن البته موقع سرچ serch hidden files رو تیک بزن چون این فایل ها مخفی اند...
و اگه پیداشون کردی پاکشون کن و از آشغالی هم پاک کن و سیستمت رو ریست کن و وقتی بالا اومد سیستمت nod32 آخرین ورژنش رو نصب کن و درایو هات رو یه بار هم اسکن کن .
این کاری که من گفتم بهتر از اینه که از راه حلهای اشتباه و دستکاری در رجیستری بهتره .
راستی این دو تا فایل که گفتم کارهای مخربشون از این قبیله:
1.حذف folder option برای همیشه تا وقتی که ویندوز عوض یا تعمیر شه.
2.باز شدن درایو ها تو صفحه ی جدید که تعداد صفحات رو زیاد و اعصاب خوردکن هست...
3.رجیستری رو دستکاری و قفل میکنه...
4.وقتی سیدی تو ی cd drive میذاری بعد از اینکه سیدی رو در میاری بلافاصله یه اررور میاد که سیدی رو بذاری و این اررور تا وقتی که ریست نکنی میاد....و نمیره...و .....