PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب درایور کارت تی وی Kword

sin2x=2sinxcosx
27-07-2008, 18:08
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی .
بنده وقتی ویندوز رو عوض می کردم و می خواستم کارت تی وی رو پس از اون نصب کنم تو Device manager عبارت Multimedia Controller با علامت سوال بود که من اونو از طریق دو تا فایلی که با پسوند cat تو سی دی برنامه کارت تی وی بود Reinstall می کردم و درایورم نصب میشد . حالا یک ماهی هست که BIOS ام آپدیت شده و دیگه بعد از نصب ویندوز اون عبارت Multimedia Controller نیست که بتونم از طریق اون اقدام به نصب درایور کنم . حالا موندم چطوری نصبش کنم .
بسیار ممنون میشم اگر کمکی بکنید .

golmohammadi
28-07-2008, 17:34
مگه شما نميتونين از طريق اتو ران كه سي دي داره نصبش كنين ؟
با سي دي مشكل دارين ؟
يا نه نصب ميشه ولي شناسايي نميشه؟
بيشتر توضيح بدين

sin2x=2sinxcosx
29-07-2008, 12:03
از روی اتوران سی دی فقط میشه به نرم افزار که با اون برنامه های تلویزیون رو نگاه می کنند نصب کرد . توش دو تا فایل هست که با اون سخت افزار رو از طریقی که گفتم نصب می کنم .

golmohammadi
29-07-2008, 15:05
از روی اتوران سی دی فقط میشه به نرم افزار که با اون برنامه های تلویزیون رو نگاه می کنند نصب کرد . توش دو تا فایل هست که با اون سخت افزار رو از طریقی که گفتم نصب می کنم .

خوب اگه كارت تي وي نصب نشده باشه حتما در Device Manager بايد علامت زرد PCI وجود داشته باشه
اگه نيست بدين معناست كه نصب شده
اگه هيچ جوري نتونستي نصبش كني يه كار بكن
كارت را به يه PCI ديگه وصل كن
بعد كه ويندوز اومد بالا سخت افزار جديد شناسايي ميشه و ميتوني از طريق سي دي نصبش كني
همچنين ميتوني درايو جديدشو از نت پيدا كني

sin2x=2sinxcosx
30-07-2008, 12:22
ممنون از راهنماییتان . فقط جسارتا Pci رو هم لطف کنید کمی توضیح بدید که ما ابتدایی ها بفهمیم . چون علامت زرد وجود نداره . درایور هم نصب نیست . من احتمال می دم به خاطر بایوس باشه .

abadan110
30-07-2008, 13:06
پی سی ای یا همون شکافهای گشترش هستن که بر روی مادر برد هستن و کارت های مودم و ... بر روی اون نصب میشن. شما میتونین کارت تی وی رو روی یکی دیگه از اونا نصب کنین تا انشا الله مشکلتون حل بشه