PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Reported Attack Site! ملت کمک

n340
27-07-2008, 02:48
سلام به دوستان سایت مدرسه ام که طراحی خودمه جز سایت های پر خطر شده و وقتی می خوام با فایر فاکس
باز کنم
پیغام زیر رو میده

Reported Attack Site!

Attack sites try to install programs that steal private information, use your computer to attack others, or damage your system.

Some attack sites intentionally distribute harmful software, but many are compromised without the knowledge or permission of their owners.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

neopersia
27-07-2008, 03:09
به نظر من یا تو طراحی سایت از یه اسکرپت مورد دار استفاده شده یا اینکه هاستت ویروسی شده که داره دخل سایتو میاره
اگه اولی باشه که با برداشتنش بعد از یه مدت سایت بر میگرده به حالت اولش ولی اگه دومی باشه باید با مدیر سرور تماس بگیری

pezhman32
03-08-2008, 00:49
سلام به دوستان سایت مدرسه ام که طراحی خودمه جز سایت های پر خطر شده و وقتی می خوام با فایر فاکس
باز کنم
پیغام زیر رو میده

Reported Attack Site!

Attack sites try to install programs that steal private information, use your computer to attack others, or damage your system.

Some attack sites intentionally distribute harmful software, but many are compromised without the knowledge or permission of their owners.

دوست عزیز هنوز مشکلت حل نشده؟!
منم یه همچی مشکلی پیدا کردم
همش در کمر از 1 ساعت اتفاق افتاد (هک شدن و قرار گرفتن در لیست سیاه فایرفاکس)!!!
ظاهرا" یه یک هفته ای گذشته و مشکل برطرف نشده...

neopersia
03-08-2008, 01:03
اون دوستمون که خبری ازش نشد!
پژمان جان این قضیه چیزی نیست که یک ساعته به وجود بیاد. البته اگر بد شانس باشی و همون موقع که سایت آلوده میشه گوگل بیاد صفحه آلوده رو چک کنه ممکنه کمتر از یک ساعت هم بشه اما معمولاً بیشتر از اینا طول میکشه تا دیتابیس گوگل آپدیت بشه.

برای برطرف شدن مشکل باید اول منبعشو پیدا کنید (احتمالاً اگر خودتون از یه اسکرپت آماده استفاده نکرده باشید سایتتون از طریق XSS هک شده!)
بعد از پیدا کردن باید از گوگل بخواید دوباره صفحه رو چک کنه (اینو از خودم نمیگم فایرفوکس میگه):

If you are the owner of this web site, you can request a review of your site using Google Webmaster Tools. More information about the review process is available in Google's Webmaster Help Center.

pezhman32
03-08-2008, 01:08
اون دوستمون که خبری ازش نشد!
پژمان جان این قضیه چیزی نیست که یک ساعته به وجود بیاد. البته اگر بد شانس باشی و همون موقع که سایت آلوده میشه گوگل بیاد صفحه آلوده رو چک کنه ممکنه کمتر از یک ساعت هم بشه اما معمولاً بیشتر از اینا طول میکشه تا دیتابیس گوگل آپدیت بشه.

برای برطرف شدن مشکل باید اول منبعشو پیدا کنید (احتمالاً اگر خودتون از یه اسکرپت آماده استفاده نکرده باشید سایتتون از طریق XSS هک شده!)
بعد از پیدا کردن باید از گوگل بخواید دوباره صفحه رو چک کنه (اینو از خودم نمیگم فایرفوکس میگه):
منم می دونم که بد شانسیه
چون یک ساعت پیشش صفحه رو چک کرده بودم, حداقل می تونستم سریع درستش کنم تا اینجوری نشه
تاحالا چند بار همه ی کدها رو چک کردم که مشکل xss نداشته باشه, به یکی از دوستانم هم دادم چک کرد, نمی دونم چجوری هک شده, خیلی سیستم بزرگی نیست, یه پرتال خیلی کوچیکه
ممنون از کمکتون
برم ببینم با این گوگل وب مستر تولز میشه کاری کرد...
بازم ممنون

n340
08-10-2008, 12:43
دوستان منت هاستمو تخلیه کردم .به کجا اعتراض کنم

n340
11-10-2008, 09:35
دوستان پیدا کردم.
هرکی سایتش با مشکل گوگل خورده که "این سایت ممکن است به کامپیوتر شما اسیب برساند"

شما (بهتره اول هاستتو خالی کنی)به ادرس زیر رفته (پس از مطمئن شدن از عدم استفاده از کد های مخرب )

رفته و متنی تایپ کنید.
البته من متن

please remove my site of your black list
بعد از 2 روز دیدم سایتم درست شده.