PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Anti-Alising در همه جای گوشی

boy iran
26-07-2008, 20:45
با سلام به همه عزیزان p30

اگه دقت کرده باشید فونت بعضی قسمت های گوشی ( مثل نام اپراتور ، خواندن و نوشتن sms ، عنوان برنامه ها در حالت اجرا ) و همینطور بعضی برنامه ها نرم تر از قسمت های دیگه ست. یعنی گوشه های تیز نداره و تو کناره هاش پیکسل پیکسل نیست. ولی بقیه ی جاها این ویژگی غیر فعاله.
(برای اینکه تفاوتش رو بفهمین در ویندوز xp برین به
control panel -> Display -> Appearance -> Effects
Use the following method to smooth... رو تیک بزنین و زیرش cleat type رو انتخاب کنین.)

حالا ما می خوایم کاری کنیم که این ویژگی رو همه ی فونت ها در همه جای گوشی ( به جز idle screen ) داشته باشن. برای این کار x-plore رو باز می کنیم. می ریم به menu -> tools -> about
حالا همینجا عدد 800 رو وارد می کنیم. هر بار که این عدد رو وارد می کنیم فونت برنامه پشت سر هم به این صورت عوض می شه:
- فونت خود برنامه با anti-alising
-فونت گوشی با anti-alising*
-فونت خود برنامه با anti-alising
فونت گوشی بدون anti-alising*

اونایی رو که ستاره زدم رو کل گوشی اثر می ذاره ، یعنی هر وقت به مرحله ی دوم رسیدین همه ی گوشی anti-alising می شه و هر وقت یه مرحله ی چهارم برسین به حالت اول بر می گرده.

نکته ی مهم : این کار رو چیزایی اثر می ذاره که بعد از این کار باز بشن. یعنی اگه چیزی باز باشه تغییری نمی کنه ، مثل منو ی گوشی ، برای منو باید بعد از این کار یک بار از راه options منو ی گوشی رو exit کنین و دوباره بازش کنید. ( تنها چیزی که نمی شه بست و دوباره بازش کرد صفحه ی اول گوشیه.)

نکته ی 2: متاسفانه هر بار که گوشی رو خاموش روشن می کنین به حالت اول برمی گرده.

امیدوارم استفاده و بهره لازم رو ببرید

:40::40::40::40:

ELVIS PRESLEY
26-07-2008, 20:55
اقا خیلی ممنون.
کاملا هم کار کرد . به جز اون ستاره داره.
چرا نشد؟
تو خود اکسپلور و برنامه های دیگه عمل کرد ولی تو گوشی نه.

KINGTATu
26-07-2008, 22:10
من قبلا این کارو با slick می کردم برای راحتی هم powerboot رو نصب کردم که همیشه slick موقع روشن شدن خودش بالا بیاد، تو برنامه برید به تنظیمات بعد تیک use system font رو بزنید، ممنون از پستت، x-plore فونت خودش عربی ساپورت نمی کرد حالا ردیفه

amin-se
27-07-2008, 00:14
ممنون . بسیار جالب بود . ( ببخشید . حواسم به دکمه ی تشکر نبود ! )