PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست برنامه مديريت فلش مموري

JING3LKHAN
26-07-2008, 20:33
سلام.نرم افزاري هست كه مثل nero بشه باهاش فايلهارو تو فلش كردو{{{سرعت كپي كردنشم بشه تنظيم كرد {{{
مثلا 18x و.. خلاصه تنظيم سرعت داشته باشه چون رم 4 گيگم به فلش موقع كپي فايلها فشار مياره و باعث ميشه در ابتداي كپي فلش داغ كنه و ارور بده

huti_421
26-07-2008, 20:45
عزیز دل ، کول دیسک که سرعت رایت یا لایه لایه نیست که عین هارد میمونه یه فضای ذخیره سازیه ....

خوب همین طوریه دیگه شما فایل رو توش میریزی بعد استخراج می کنی اصلا ربطی هم نداره ... ولی یه نرم افزار مدیا سنتر بود فکر کنم zone بود اسمش میشه اطلاعات واردش کرد با نرم افزار ولی مدیریت سرعت که اصلا کار عاقلانه ای نیست ....

در ضمن فلش ارور میده من یه فلش کینگ استون داشتم 2 گیگ وقتی یه فایل حجیم توش میریختم هنگ میکرد و ارور میداد و باید فلش رو از یو اس بی خارج می کردی ، کاریش نتونستم بکنم با یه نرم افزار فیکس کردم ولی باز درست نشد ... رفتم یکی دیگه خریدم و خلاص ... ( مطمئنا مشکل داشت )

JING3LKHAN
26-07-2008, 20:49
ممنون عزيز ولي ببين فلاشم مشكل نداره چون رو 7 تا كامپيوتر فايلهاي حجم بالا توش ريختم ارور نداد ولي واسه خودم فكر ميكنم رم 4 گيگم بهش فشار مياره.ربطي داره؟؟؟

huti_421
26-07-2008, 21:26
نه ارتباطی نداره ....

usfelme
28-07-2008, 15:25
Total Copy 1.2
A handy shell extension, that allows you to pause and resume file copies under Windows
Total Copy is a handy shell extension, that allows you to pause and resume file copies under Windows. It integrates into the right click menu and becomes available whenever you drag files or folders to copy them. You can also limit the copy speed, if needed.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید