PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخرین ورژن برنامه Bit-Side PanoMan v3.0.667 S60v3 برای عکس های پاناروما

Mojtaba N87
26-07-2008, 17:02
این هم جدید ترین ورژن برنامه panoman کرک شده توسط illusion . برای نصب نیاز به ساین دارد.

در صورت اجرا نشدن برنامه ، برنامه licence manager رو هم که در فایل zip وجود داره نصب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم عکسی که با این نرم افزار بصورت پاناروما گرفته شده :

ورژن قبلی نرم افزار تو سایت هست. من از توضیحات همون استفاده می کنم :

اول باید برنامه رو تنظیم کنید

برای تنظیمات باید در همون صفحه اصلی برنامه options را بزنید و بعد تنظیماتو در اونجا این تنظیمات را انجام بدید

کیفیت تصویر: 640*480
حافظه مورد استفاده : حافظه جانبی
صدای عکس گرفتن: فعال
جبران نوردهی : فعال
بالانس سفید : خودکار
فوکوس خودکار : فعال

البته شما میتونید به دلخواه این تنظیمات را تغییر بدید ..

فقط این نکته رو هم بگم که روی N95 8gb & n93I & n73 وقتی کیفیت تصویر روی 768 *1024
گذاشتم ، عکس میگرفت ، ولی موبایل نمیتونست عکس را نشون بده ، در اینصورت در حافظه ذخیره میشه، و میتونید در کامپیوتر اون را ببینید

حالا برنامه رو اجراکنید و گوشیتون را افقی نگه دارید ( در ورژن قبلی فقط میتونستید گوشیتون را عمودی نگه دارید که در آپ دیت جدید این نرم افزار ، بصورت افقی هستش و فکر کنم خیلی بهتر شده ) و بعد دگمه start (همون دگمه وسطی جوی استیک ) را بزنید و بعد از شنیدن صدای شاتر که نشوندهنده گرفتن عکس اول هستش ، باید به آهستگی و در خط افق گوشیتون را حرکت بدید و بعد باید منتظر باشید تا اون کادر قرمز بر روی کادر سفید ، منطبق بشه و مکث کنید ، دوباره صدای شاتر را میشنوید که نشاندهنده گرفتن عکس دوم و چسبوندن اون به عکس قبلی هستش و به همین ترتیب ، گوشیتون را بچرخونید تا عکس گرفتنتون کامل بشه ، یادتون باشه که شما تا 12 کادر میتونید عکس بگیرید

بعد از اتمام عکس گرفتن باید Stop را بزنید و پیغام در حال ایجاد چشم انداز تصویر را ببینید و بزارید که ستون افقی اون پر بشه
بعد از اتمام این مرحله باید دگمه ذخیره را بزنید و صبر کنید تا عکستون در موبایل ذخیره بشه

حالا اگه به Gallery موبایلتون برید یک عکس خواهید دید با پیشوند panoman

میتونید تا 360 درجه از یک منظره عکس بگیرید

توضیحات:ramikoh
با اندکی تغییر

amin alizadeh
03-08-2008, 13:33
سلام
روی n93i نصب نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amin alizadeh
03-08-2008, 13:39
ببخسید من نفهمیدم ساین چیه ؟میشه توضیح بدید ؟

Legend
03-08-2008, 14:11
ببخسید من نفهمیدم ساین چیه ؟میشه توضیح بدید ؟

اگه يكم دقت به خرج بدي پيدا ميكني...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mslove
08-08-2008, 16:02
مجتبی جان این ورژن جدید با فلاش عکس میگیره ؟؟؟

چون ورژن قبلی نمیتونه

با تشکر

hamidghoty
08-08-2008, 19:13
فرزندانم
چرا تشکر بلد نیستید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا تشکر نمیکنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینهمه دانلود شده یک نفر هم تشکر نکرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا آخر؟
تشکر کنید تا دوستانتان برنامه بازهم بگذارند

آفرین برشما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]