PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك ....نر م افزار بازگرداندن اطلاعات....فوري plz

hesam_g59
26-07-2008, 09:29
سلام
خواهش ميكنم...كمك...
درايوي كه زندگيم توي اون بوده...يعني تمام كارام و فاكتور هامو ...خلاصه همه چيزم...توي اون درايو بوده...فورمت شده....
لطفا....يه نرم افزار قدرتمند براي بازگرداندن اطلاعاتم...بهم معرفي كنين...اگه ميشه فوري خواهشا:42:

SomeThink
26-07-2008, 09:42
نرمافزار ریکاوری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه نصیحت : تو اون درایو تا باز گردانی نه فایل کپی کن نه فایل پاک کن چون در اون صورت Over Write صورت میگیره و باز گردانی خیلی سخت میشه !

hesam_g59
26-07-2008, 09:46
متاسفانه...روش ويندوز نصب شده...يعني ...اشتباهي يكي روش ويندوز نصب كرده...البته اول فرمت..بعد هم كه ويندوز
اگه ميشه...لطفا نرم افزار خيلي قوي تر برام معرفي كنين...ممنونم

amir_rafie
26-07-2008, 09:48
چه جوری میشه فایل هایی که این برنامه recover my files پیدا میکنه رو پاک کرد که دیگه recover نشن؟!

SomeThink
26-07-2008, 10:17
چه جوری میشه فایل هایی که این برنامه recover my files پیدا میکنه رو پاک کرد که دیگه recover نشن؟!

باید پیری فرمت کنی ( فرمت فیزیکی ) ... یه فایل جند کلوبایتی مربوط به هارد خودته ... سرچ کنی پیری فرمت بعد مدل هاردتو بنویسی پیداش میکنی ! انگلیسیشو بلد نیستم !

متاسفانه...روش ويندوز نصب شده...يعني ...اشتباهي يكي روش ويندوز نصب كرده...البته اول فرمت..بعد هم كه ويندوز
اگه ميشه...لطفا نرم افزار خيلي قوي تر برام معرفي كنين...ممنونم

حالا عیب نداره تو دانلودش کن ببین چی میشه ! اونقدرا هم ضعیف نیست من تاحالا 10 دفعه این کار رو انجام دادم و برگردونده ...
اینکه گفتم over write اخطاریه که همه برنامه های ریکاوری میدن !

hesam_g59
26-07-2008, 11:01
باید پیری فرمت کنی ( فرمت فیزیکی ) ... یه فایل جند کلوبایتی مربوط به هارد خودته ... سرچ کنی پیری فرمت بعد مدل هاردتو بنویسی پیداش میکنی ! انگلیسیشو بلد نیستم !

حالا عیب نداره تو دانلودش کن ببین چی میشه ! اونقدرا هم ضعیف نیست من تاحالا 10 دفعه این کار رو انجام دادم و برگردونده ...
اینکه گفتم over write اخطاریه که همه برنامه های ریکاوری میدن !

اين كه گفتي يعني چه؟ميشه fingiliash شو بنويسي....دستورشم همينطور plzl

usfelme
28-07-2008, 00:53
نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده بحث و تبادل نظر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A7%D9%86%DB%8C)