PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال اطلاعات به صفحه بعد توسط Php

elyass
26-07-2008, 02:30
ببخشید من یه سوال داشتم
من لیست کاربران سایتم رو به همراه مشخصاتشون تو mysqlذخیره کردم بعد عکس کاربران و اسمشون رو توی یه جدول برای عموم به نمایش گذاشتم. ولی وقتی روی اسم طرف کلید میکنم که وارد ادامه توضیحات درباره کاربر بشه این اتفاق نمی افته وچیزی نشون نمیده. چی کار کنم که اطلاعات با کلیک رو اسم طرف اطلاعات به صفحه بعد منتقل بشه؟
نمی دونم متوجه منظورم شدید یا نه. یعنی اطلاعات بعد از کلیک از همون سطری که اطلاعات فرد اومد خونده بشه
البته با php

Ultimator
26-07-2008, 02:43
سلام
خب شما باید مثلا لینکتون اینطوری باشه : user.php?uid=x که user.php صفحه دومه و تو صفحه دوم بوسیله این x یه پرس و جو تو دیتابیس انجام میدین که سایر مشخصات کاربر بیاد

elyass
26-07-2008, 23:27
wow
ممنون.
:20::46:

elyass
04-08-2008, 00:26
راستی اگه تعداد اطلاعاتی که باید منتقل بشه بیشتر باشه چی؟ مثلا 6 باشه
:20:

Ultimator
04-08-2008, 03:00
مشکلی نیست ! 
مثلا u=55&f=92&t=1236
اصلا اگه آدرس های همین فروم رو ببینید همینطوریه ! 

elyass
04-08-2008, 23:19
ممنون از لطفت
:20:

ghazal_ak
08-08-2008, 11:31
من تو یه صفحه اسم چند تا کتاب و نویسندشونو گذاشتم
می خوام با کلیک کردن توضیحات هر کتاب، توضیحات بیشتره مربوط به همون کتاب انتخاب شده رو نمایش بده.
میشه یه کم بیشتر توضیح بدین که چیکار کنم؟
ممنون میشم

elyass
08-08-2008, 12:12
سلام. من یه صفحه طراحی کردم و با

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اطلاعات رو به صفحه بعد منتقل کردم. سورس صفحه بعد اینه

این ارور رو میده
Fatal error: Call to a member function fetch_assoc() on a non-object in C:\Program Files\EasyPHP 2.0b1\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 15
چرا؟ چی کار کنم؟

elyass
08-08-2008, 12:13
البته این یه تیکه از کد که ارور میده

peyman1987
08-08-2008, 12:45
من تو یه صفحه اسم چند تا کتاب و نویسندشونو گذاشتم
می خوام با کلیک کردن توضیحات هر کتاب، توضیحات بیشتره مربوط به همون کتاب انتخاب شده رو نمایش بده.
میشه یه کم بیشتر توضیح بدین که چیکار کنم؟
ممنون میشم

نیاز به برنامه نویسی سمت سرور دارین.

مثلا لینکی که قراره با کلیک روش اطلاعاتش رو توی یه صفحه دیگه نشون بدین باید بصورت زیر باشه:

Bid آی دی ثبت شده توی دیتابیس مربوط به اون کتابی هست که میخواین اطلاعاتشو نشون بدین.

بعد توی صفحه details.php باید اون آی دی رو بگیرین ، از توی دیتابیس اطلاعات مربوط به رکورد اون آی دی رو بیارین بیرون و نشون بدین.

elyass
08-08-2008, 13:20
بابا اصلا اطلاعات رو انتقال نمیده این ارور رو میده
Notice: Undefined variable: _request in C:\Program Files\EasyPHP 2.0b1\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 11

peyman1987
08-08-2008, 13:27
دوست عزیز شما کد نویسیتون اشتباه داره. PHP به بزرگی و کوچکی حروف اسم متغیرها حساسه یعنی Ali$ با ali$ دو تا متغیر جدا هستن. شما تویه خط دوم نوشتین request_$ در حالیکه درستش REQUEST_$ هست. اینجوری متغیر شما مقدار دهی نشده ، کوئریتون جوابی برنگردونده و شما هم خواستین از یه نتیجه خالی یه رکورد بیرون بکشین و ارور گرفتین.