PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعميرات تخصصي قطعات كامپيوتر

كامران آزاد
11-12-2005, 21:08
به نام خدا
با سلام من كامران آزاد هستم وبسيار مشتاقم تا در اين زمينه صحبت كنيم و دوستان در اين مورد از تجربيات هم استفاده كنيم.

mh_tavakol
14-12-2005, 20:16
با سلام خدمت دوست عزیز
1-هروقت کامپیوترم را روشن می کنم بوق استارت نمی زند وبعد از چند بار ری استارت کرئن بالا می آید)مخصوصا اگر چند ساعتی خاموش بوده باشد
2-کامپیوتر بی خود قفل می کند آن هم زیاد وکنترل آلت شیفت هم کار نمی کنند حتما باید ریستارت کنم
نکته : چند بار هم ویندوزم را عوض کرده ام ومکافی به روز را هم دارم

كامران آزاد
15-12-2005, 15:07
دوست عزيزم سلام
مشكلاتي كه شما اشاره كرديد ازخيلي چيزها ميتواند باشد.من چند مورد مهم را ذكر ميكنم.
1.درصورتي كه يكي از درايوها dvd cdrom fddمعيوب باشد ويا درست به مادر برد وصل نشده باشد.بالا آمدن سيستم با مشكل مواجه ميشود.
2.قفل كردن معمولا بخاطر گرم شدن زياد cpu ميباشد كه از خرابي ويا خاك گرفتن فن سي پي يو ميباشد.
ونيز از درست كار نكردن منبع تغذيه هم مي تواند باشدچون ولتاژ با لا وپايين شده وباعث مشكل در مادر برد ويا هارد ميگردد.
نكته:بعضي از ويروسها درون بوت سكتور هارد مي نشينند وحتما بايد پارتيشن بندي مجدد شود تا ويروس از بين برود.
اگر نتيجه گرفتي ما را هم دعا كن.

اسپانتا
06-01-2006, 14:25
به نام خدا
با سلام من كامران آزاد هستم وبسيار مشتاقم تا در اين زمينه صحبت كنيم و دوستان در اين مورد از تجربيات هم استفاده كنيم.
سلام
من چند هفته اي كه تعميرات تخصصي رو شروع كردم و هنوز رو مادربردها ايراد دارم اگه براي رفع ايرادات اونها پيشنهادي داري بگو /در ضمن من كارت عيب ياب هم دارم ولي متاسفانه دستگاه باياس نويس ندارم اگه بتوني براي خريد يكدستگاه باياس نويس هم رهنمايي كني ممنونم

amd>intel
09-01-2006, 01:35
دستگاه اپرامر يا دستگاه رايت بايوس رو ميتوني از جمهوري پاساژ امجد بگيري

كامران آزاد
10-01-2006, 17:49
دوستان با عرض معذرت من سرم چند روزي خيلي شلوغ بود را ستي من هنوز كارت دباگر نگرفتم چون مطمئن نيستم كه مشكل خود مادر بورد را نشان ميده يا نه اگه شما كار كردي بگو چون توي بروشورش درست توضيح نداده بود .
و از پاساژ توكل هم توي جمهوري مي تواني بگيري . عيد شما هم مبارك

Mohammad Modarresi
10-02-2006, 22:10
من يه cd rom سامسونگ دارم درش موقع بيرون اومدن گير ميكنه و موقعي كه مياد بيرون خودش ميره تو ميدونم اشغله وباي انداختش دور ولي مي خواهم هر طوري شده درستش كنم البته چند باري بازش كردم و تمام قشمتهاش رو تميز كردم.

كامران آزاد
16-02-2006, 18:43
دوست عزيزم محمد جان اهل شيرازي و شهر حافظ من دوساله كه نيومدم شيراز اميدوارم كه خوب باشي
مشكل اول معمولا از تسمه و يا مكانيك است كه با تعويض تسمه وروغن كاري بوسيله روغن چرخ دنده درست مي شود
و مشكل دوم احتمالا از شوئيچ هاي كوچكي است كه در قسمت مكانيك درب آن وجود دارد و نيز امكان دارد از برد سي دي رام
باشد.