PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست آموزش sound forge 9.0

s_r_asadiyan
25-07-2008, 17:08
سلام دوستان عزیز من آموزش نرم افزار sound forge 9.0 را خیلی فوری و ضروری می خواستم اگه راهنمایی کنین ممنون می شم:11::10:

s_r_asadiyan
25-07-2008, 18:57
ظاهرا دوستان کسی در ارتباط با این نرم افزار کاری رو انجام نداده ، تو اینترنت هم هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم

s_r_asadiyan
25-07-2008, 19:04
فقط یک آموزش به صورت pdf که اونم ناقص بود رو از سایت تبیان گرفتم که برای دوستان آپ می کنم اما یک آموزش کامل مخصوصا در ارتباط با افکت های سوند فورج می خوام اگه دوستان کمک کنن ممنون می شم:10:

آموزش sound forge ورژن9

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

s_r_asadiyan
27-07-2008, 14:14
این آموزش رو اینجا میذارم چون خودم خیلی دنبالش بودم وتازه پیداکردم البته اون چیزی که می خواستم نیست ولی .........:46:

البته دوستان اگه آموزش بهتری یافتند حتما بقیه رو بی نصیب نذارن :10:
نکته:منبع این آموزش پایگاه کتاب های درسی آموزش وپرورش می باشد

s_r_asadiyan
04-08-2008, 05:22
راستی به نظر شما چرا از این نرم افزار خوب با امکانات فراوان ما غافلیم در کل اینترنت فقط یک آموزش 18 صفحه ای تصویری که در سایت تبیان معرفی شده رو دیدم و یک کتاب مربوط به دروس فنی وحرفه ای که در پست های بالا برای شما گذاشتم اما یک آموزش کامل به زبان فارسی به هیچ نحو ممکن پیدا نکردم خیلی هم به این آموزش نیاز دارم ً!!!!!!!!!!!!!!!

ALI V8
30-03-2011, 03:11
راستی به نظر شما چرا از این نرم افزار خوب با امکانات فراوان ما غافلیم در کل اینترنت فقط یک آموزش 18 صفحه ای تصویری که در سایت تبیان معرفی شده رو دیدم و یک کتاب مربوط به دروس فنی وحرفه ای که در پست های بالا برای شما گذاشتم اما یک آموزش کامل به زبان فارسی به هیچ نحو ممکن پیدا نکردم خیلی هم به این آموزش نیاز دارم ً!!!!!!!!!!!!!!!

حیف کاشکه این برنامه یه آموزش کامل تو سایت میذاشتن.دوستانی که وارد هستند به این برنامه اطلاع بدهند.ممنون.

siavashhamdi
01-08-2011, 08:01
هیچکدوم از لینک ها اعتبار ندارند.

azizrad
30-05-2014, 09:57
این آموزش رو اینجا میذارم چون خودم خیلی دنبالش بودم وتازه پیداکردم البته اون چیزی که می خواستم نیست ولی .........:46:

البته دوستان اگه آموزش بهتری یافتند حتما بقیه رو بی نصیب نذارن :10:
نکته:منبع این آموزش پایگاه کتاب های درسی آموزش وپرورش می باشد
این لینک خرابه میشه دوباره بزارین من خیلی بهش احتیاج دارم