PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام دوستان کسی میتونه راجع به این موضوع به من کمک کنه؟؟؟

tarfand4u
25-07-2008, 12:16
سلام دوستان خسته نباشین

من می خواستم بدونم چه جوری میشه با برنامه ی 7ZIP یه Self Extract مثل این ساخت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این Self Extract فایل های مربوط به ستاپ برنامه Nero را درون پوشه ی Temp ویندوز می ریزد.
در ضمن می خواستم زمانی که بر روی دکمه ی Cancel کلیک می کنیم و پیغام مربوط به خروج را تائید می کنیم پوشه و فایل هایی که در پوشه ی Temp ویندوز ریخته می شوند به کلی حذف گردند(کاری که این Self Extract انجام نمی دهد)

nw_nk
25-07-2008, 18:35
سلام دوستان خسته نباشین

من می خواستم بدونم چه جوری میشه با برنامه ی 7ZIP یه Self Extract مثل این ساخت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این Self Extract فایل های مربوط به ستاپ برنامه Nero را درون پوشه ی Temp ویندوز می ریزد.
در ضمن می خواستم زمانی که بر روی دکمه ی Cancel کلیک می کنیم و پیغام مربوط به خروج را تائید می کنیم پوشه و فایل هایی که در پوشه ی Temp ویندوز ریخته می شوند به کلی حذف گردند(کاری که این Self Extract انجام نمی دهد)

سلام

دو راه اصلی:

1- استفاده از پارامترهای SFX در خود برنامه 7Zip که لیستشون کمتر جایی گیر میاد. حتی توی سایت رسمیش هم توضیح درست و حسابی نیست.

2- استفاده از برنامه های دیگر مثل Paquet Builder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و جز اضافی Shell extension for Paquet Builder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که قابلیتهایی مثل تغییر فلدر, ایجاد شورتکات, اجرای برنامه های دیگر, نمایش پیغام و ... رو برای SFX های 7Zip فراهم میکنه.

برای روش دوم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------------------------------------

گفتی 7Zip یاد MB_Danger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) افتادم. امیدوارم هر جا که هست موفق باشه.