PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد خرید بلندو برای mp4

mhms
25-07-2008, 12:07
سلام

من یه mp4 دارم مارکش cowon و مدلش هم D2 است

این مدل بلند گوی خارجی نداره من می خوام یه بلنگو بخرم که کیفیت و بلندیش و شارجش خوب باشه زیاد هم گرون نباشه می خوام با دوستام که می ریم بیرون آهنگ گوش کنیم اگه می شه منو تو خرید این کالا راهنمایی کنید

seymour
25-07-2008, 13:58
کاملا بستگی به بودجه ات داره ... مدلهای متفرقه از 3-4 تومن شروع میشن (برادر کوچیکه من یه دونه گرفته 3 تومن - صداش در حد اینه که مثلا وقتی برق میره ، توی یه اتاق با اندازه متوسط بشه گوش کرد - کیفیت متوسط و زیر متوسط)

در مقابل ، مارک های معتبر مثل creative و logitech هم از این بلندگوهای قابل حمل زدن .. بخصوص creative تنوع خوبی داره .. می تونی توی پاساژ ایران ، طبقه اول روبروی پله برقی چک کنی ... سری travelsound ... فکر کنم از حدود 30 تومن شروع بشه به بالا ...

بنابراین بسته به بودجه ات باید خرج کنی و طبیعتا به همون نسبت هم کیفیت خواهی داشت ...

با توجه به اینکه کارای cowon بلندی صدای خیلی خوبی دارن ، مشکلی از نظر بلندی صدا نخواهی داشت ...

mhms
25-07-2008, 21:05
ممنون دوست عزیز

من دیگه از 20 بیشتر ندارم به غیر از پاساژ ایران جای دیگه هم هست که معتبر باشه و همه جور مارکی داشته باشه؟:8:

seymour
26-07-2008, 18:28
20 هم خوبه ... یعنی به نظرم اگه یه مقدار بگردی بتونی یه چیزی پیدا کنی که مناسب و معقول باشه ... (اصلا شاید رفتی و دیدی که همون creative ، کار نزدیک به 20 تومن داره ؛ چون من قیمت ماه های اخیر رو ندارم) ...

پاساژ پایتخت تنوع جنس خوبی داره ... بازار رضا هم هست ...

osmaan
26-08-2008, 11:01
سلام منم D2 دارم mhms اگه خریدی مدل و مارک بلندگو تو بگو