PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از 21 مرداد گوشی‌های نوکیا تنها با گارانتی Mlw !!

ali racer
24-07-2008, 12:28
سلام دوستان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدیرکل نوکیا در ایران طی یک نشست خبری از راه‌اندازی ضمانت‌نامه محدود تولیدکنندگان (وارانتی ) توسط نوکیا در ایران خبر داد. بیژن خیابانی، اظهار داشت: با ةوجه به اهمیت ویژه‌ای که نوکیا برای کاربران ایرانی قائل است این شرکت اقدام به ارائه ضمانت‌نامه منحصر به‌فردی برای گوشی‌های تلفن همراه خود کرده است.
وی ادامه داد با این وجود، از این پس هیچ ضمانت‌نامه دیگری برای گوشی‌های همراه نوکیا معتبر و رسمي‌نخواهد بود. خیابانی با تاکید بر این که این ضمانت‌نامه که از آن به عنوان ضمانت‌نامه محدود تولیدکنندگان یاد مي‌شود، در حقیقت تضمینی با کیفیت است که امکان خدمات‌رسانی و پشتیبانی موثری را برای خریداران تضمین مي‌کند، یادآور شد این ضمانت‌نامه که به همراه گوشی خریداری شده به مشتری ارائه مي‌شود، هزینه‌های مربوط به نحوه کارکرد تعمیر و تعویض اجزای گوشی تلفن همراه را در مراکز قانونی نوکیا تحت پوشش قرار مي‌دهد.وی با اشاره به مزایا و منافع ضمانت‌نامه محدود تولیدکنندگان mlwخاطرنشان کرد: اطمینان از کیفیت برای نوکیا چه در مورد طرح و چه در مورد سرویس‌ها و خدماتی که نوکیا به مشتریان ارائه مي‌دهد، از مهم‌ترین کارها است.مدیرکل نوکیا در ایران تصریح کرد: با ضمانت‌نامه mlw، خریدار نوکیا مي‌تواند با آرامش خیال و اطمینان به سرویس، گوشی را خریداری کند و مطمئن باشد که اگر در ساخت و کارکرد موبایل اشکالی باشد، در تمام مراکز و نمایندگی‌های قانونی سرویس کامل برای تعمیر و یا تعویض به طور رایگان در اختیار وی قرار مي‌گیرد.خیابانی که در همایش «نوکیا وارانتی» سخن مي‌گفت، ادامه داد: گوشی‌های متفرقه‌ای که از مبادی غیرقانونی وارد بازار مي‌شود شامل این ضمانت‌نامه نخواهند بود.
مدیرکل نوکیا در ایران گفت: به گفته خیابانی، کاربران نوکیا برای تعامل بیشتر با این شرکت مي‌توانند به سایت نوکیا مراجعه کرده و یا با شماره 23013 021 تماس بگیرند.وی تصریح کرد: چک کردن سریال گوشی کاربران و دانلود نرم افزارهای گوشی به صورت رایگان از طریق سایت نوکیا از جمله برنامه‌های این شرکت خواهد بود.

منبع جی اس ام . آی آر

توضیح عکس تو امضام
پورشه 911 توربو مدل 2008 روکش شده با 18 کیلو طلا !

ELVIS PRESLEY
24-07-2008, 13:28
وارانتی به چه دردمون میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نوکیا اگه مرده بیاد نقشه ها رو برامون بذاره.

nima_989
24-07-2008, 15:25
احتمالا خداتومن می خواد بکشه رو گوشی هاش . همین جوری با گارانتی الکی بعضی گوشی ها کلی گرونتر از قیمت اصلیشه.

Ice Star
24-07-2008, 17:40
یعنی نیا و اتصالات چی میشه پس
در ضمن شرایط گارانتیشون فرق نکرده

amir2011
25-07-2008, 01:55
خوب شد بلاخره به این همه مشتری ایرانی نوکیا بها داد ولی فکر نکنم مردم حاضر باشند برای این ضمانت ها پول بدن و باز هم بازار گوشیهای قاچاق همچنان داغ خواهد موند...

seyyedi
25-07-2008, 09:04
دوستان سلام
هنوز گارانتی گوشی خوب جا نیفتاده و تا حالا هر کی هم که گرانتی دار گرفته بعد که برده برده گارنتی ناراضی بوده پس میشه گفت که مردم بازم به گرانتی گوشی اهمیت ندن و معمولی رو بگیرن
ضمن اینکه بیشتر گوشی ها رنج قیمت متوسط به پایین دارن و خیلی ساده میشه یه گوشی خرید و قیمت یه گوشی متوسط به پایین زیاد گرون نیست که طرف نتونه راحت یکی دیگه بگیره بعد از خرابی
و معمولن میگن اگه خراب شد یکی دیگه می خرم

ADEL_r
25-07-2008, 20:40
گارانتی فقط جنبه تبلیغاتی داره و هزینه زیادی رو به مشتری ها متحمل میکنه .

higrade61
26-07-2008, 19:10
هنر کرده! راست میگه بیاد قیمتهاشو کنترل کنه مثل همه جا دنیا!

Mr.K2
27-07-2008, 00:03
من که هیچ وقت با گارانتی نمیگیرم ..
گارانتی و پشتیبانی رو فقط چند جا توی ایران دیدم !!

Ice Star
27-07-2008, 00:20
من که هیچ وقت با گارانتی نمیگیرم ..
گارانتی و پشتیبانی رو فقط چند جا توی ایران دیدم !!

دوستان که می گن پشتیبانی جائی هنوز دیده نشده
خب شما کجا دیدی
اما بنظر من تنها مزیت گارانتی اصل بودن کالا هست

Mr.K2
27-07-2008, 00:26
دوستان که می گن پشتیبانی جائی هنوز دیده نشده
خب شما کجا دیدی
اما بنظر من تنها مزیت گارانتی اصل بودن کالا هست

من توی نمایندگی های موبایل ندیدم .. جاهای دیگه ..شرکتهای بزرگ دیگه دیدم ...

Ice Star
27-07-2008, 19:48
من توی نمایندگی های موبایل ندیدم .. جاهای دیگه ..شرکتهای بزرگ دیگه دیدم ...

پس تا بحال کسی ندیده که در قبال 'گارانتی تعمیرات انجام بشه

shahramcat
27-07-2008, 22:26
من هم حرف دوستمون رو که گفت گارانتی تو ایران فقط تضمین کننده اصل بودن کالا هست قبول دارم .....

بری گارانتی 1000 تا چیز میتراشن برات که میگی به دردسرش نمیرزه خودت برمیگردی .....

من باشم گوشی بدون گارانتی میخرم اما موقع خرید تا مطمئن نشم اصل هست نمیگیرم .

Ice Star
27-07-2008, 22:53
البته می گن که اگه گارانتی داشته باشه در هر صورت براتون بصورت رایگان آپدیت می کنن

netlcom
27-07-2008, 23:07
دوسمون گفت وارانتی نه گارانتی وارانتی هم یعنی اگه گوشی اشکال داشت واستون عوض می کنن اما گارانتی برای تعمیر

Ice Star
27-07-2008, 23:19
دوسمون گفت وارانتی نه گارانتی وارانتی هم یعنی اگه گوشی اشکال داشت واستون عوض می کنن اما گارانتی برای تعمیر

هر چی فکر می کنم یا هر چی نگاه می کنم می بینم این چیزی که شما گفتی هیچ جائی گفته نشد
چون تو این دو صفحه همه ی سوال ها را من پرسیدم:18::18::18::18:

MohandesMCD
28-07-2008, 00:04
دنياي اقتصاد با رييس نوكيا تو ايران مصاحبه كرد بود. از روز شنبه كليه گارانتي هاي ديگه باطل هستش.ولي چون هنوز يه سري گوشي تو انبار دارن اجازه فروشش رو دارن گارانتي هاي ديگه
اونطور كه گفته بود همه جوره فكر رضايت مشتري هستن و اصلا نميخان خم به ابروي ما بيادش.گفتن كم كم هم سايت رو تكميلش ميكنيم هم نقشها رو درست ميكنيم و حالش رو ببريد

Ice Star
28-07-2008, 13:04
دنياي اقتصاد با رييس نوكيا تو ايران مصاحبه كرد بود. از روز شنبه كليه گارانتي هاي ديگه باطل هستش.ولي چون هنوز يه سري گوشي تو انبار دارن اجازه فروشش رو دارن گارانتي هاي ديگه
اونطور كه گفته بود همه جوره فكر رضايت مشتري هستن و اصلا نميخان خم به ابروي ما بيادش.گفتن كم كم هم سايت رو تكميلش ميكنيم هم نقشها رو درست ميكنيم و حالش رو ببريد

پس چه کسی به این گوشی هائی که گارانتی کردن می خواد سرویس بده
بعد قسمت دوم که گفته نمیخان خم به ابروی ما بیاددش را من بهش می خندم:27:

نکته : مگر سرویسی هم می دهند !!!:18:

siavashjal
28-07-2008, 13:15
به نظر من استفاده از گارانتی گوشی بستگی به قیمت گوش داره. مثلا اگر قیمت گوشی 100 تومن باشه اصلا نمی صرفه که 30 تومن بابت گارانتیش هزینه بشه ولی در مورد گوش 500 تومنی استفاده از گارانتی اصلی توصیه می شود.

Ice Star
28-07-2008, 19:07
به نظر من استفاده از گارانتی گوشی بستگی به قیمت گوش داره. مثلا اگر قیمت گوشی 100 تومن باشه اصلا نمی صرفه که 30 تومن بابت گارانتیش هزینه بشه ولی در مورد گوش 500 تومنی استفاده از گارانتی اصلی توصیه می شود.

خوب گوشی 500 تومنی که گارانتیش 30 تومن نیست چیزی حدود 2 یا 3 برابر این قیمت هست

Legend
28-07-2008, 19:13
خوب گوشی 500 تومنی که گارانتیش 30 تومن نیست چیزی حدود 2 یا 3 برابر این قیمت هست

اون موقعي كه من 82 گرفتم فرقش با بدون گارانتي 20 تومان بود...:20:

Ice Star
28-07-2008, 19:25
اون موقعي كه من 82 گرفتم فرقش با بدون گارانتي 20 تومان بود...:20:

خوش بحالت چون وقتی من گرفتم اصلا گارانتی دار وارد نشده بود متاسفانه

اما بعد از یک ماه که آوردن فک کنم بدون گارانتی440 بود و با گارانتی 520
یعنی 80 تومن اختلاف قیمت