PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو سریع ترین زمان پچ هاتونو نصب کنین!!!

senaps
23-07-2008, 16:45
ربا سلام خدمت همه ی دوستان گلم تو پی سی ورد!

می خواستم یه اموزش توپ بزارم که باهاش کلی حال کنین،ولی گفتم بهتره که اول خودتون به این نتیجه برسید که کارتونو چقدر راحت می کنه بهتره!
برا همین هم یه سوال می پرسم که می خوام دوستان جواب بدن و بعد از جواب ها اموزش کامل رو می زارم!!!

سوال:به نظر شما سریع ترین راه برای بازگرداندن گوشی به حالت قبل از فلش چیست؟؟؟

فرض کنید که من رو گوشیم انواع و اقسام پچ ها رو نصب کردم و حالا به هر دلیلی دوست ندارم که دوباره بشینم اونها رو نصب کنم!به نظر شما باید چیکار کرد؟!!

شاید بگید خوب همه اونها رو به یکی تبدیل کن یا اینکه فقط اونایی که مهم اند رو نصب کن،یا....

ولی من می گم اونها رونصب نمی کنم و لی خودشون خودشونو نصب می کنن!!!!

نظرتون چیه؟!
روش کار کردن با برنامش هم اینه که در هنگام فلش گوشی(فول فلش)خودش خود به خود پچ ها تونو هم نصب می کنه!!!!

عالیه مگه نه؟!کی همچین راه حلی بلده؟؟!

خوب چاره کار اینه که بیایم همه پچ ها رو بندازیم رو مین و اف اسمون وبعد مین و اف اس جدید رو بسازیم!
همونطوری که مثلا میان جدیدترین اپدیت ها و پچ ها و...رو برای ویندوز دانلود می کنن بعد همه رو روش ذخیره می کنن و یه ویندوز جدید می زنن بیرون!!!!!

ما هم میایم همین کارو می کنیم!

اول باید برنامه ی GSlide رو دان کنیم،بعد اونو از حالت زیپ خارج می کنیم،بعد برنامه رو که اجرا می کنیم از سه بخش تشکیل شده که شرح می دیم و می گیم:

Flash file:در این بخش مین رو قرار بدید.
Multipatch:در این بخش هم پچ یا پچ هاتونو بزارین!
Output:خوب در این بخش هم مسیر ذخیره سازی فایل نهایی رو بزنید!

و حالا هم روی دگمه ی processکلیک کنید این کار مدتی طول می کشد ولی صبر کنید ،بعد از تموم شدن کار مین جدید شما امادست که با فلش کردن گوشی با این مین،گوشی شما به صورت خودکار پچ ها رو داره!!!!
من باهاش پچ های زیادی رو مرج کردم و حالا بعد از فلش گوشیم خیلی راحت پچ ها رو هم نصب شده می بینم!!!!

در ضمن این روش ابتکاری توسط خودم هستش و از هیچ جایی نگرفتم یا ترجمه نکردم!!!!

پس اگه اشتباهی چیزی تو متن مقاله هستش باید به بزرگی خودتون ببخشید!!!!

راستی برای کسایی که می خوان پچ بسازن هم بگم که اگر مین گوشیشونو داخل همین برنامه وارد بکنن،در قسمتbase یه سری رقم ها بهتون می ده که در کار پچ نویسی خیلی مهمه!!!!!
خودمم هم تو جلسه 10 یا 12 پچ نویسیم و 4پچ نوشتم که 3تاش کار داده!!!!و دارم یه پچ می نویسم که چهار تا فولدر تو گوشی درست کنه!!!!:
zbim,config,deamons,gfx

ایول نداشت؟

hessam_sz
23-07-2008, 17:14
بسيار بسيار زياد ايول داشت.
من مشابه اين فكر به فكرم رسيده بود.يعني با خودم گفتم خوب حالا كه اين همه پچ را روي مين گوشي نصب كردم اگر بتونم يكجوري اين مين را ازش كپي بگيرم ديگه لازم نيست بعد از فلش دوباره همه پچ ها را نصب كنم.
ولي اين برنامه كه شما ميگي هم خيلي عالي هست.
حالا راهي هست كه بشه از مين بكاپ گرفت؟

hessam_sz
23-07-2008, 22:07
كجا رفتي خوب بيا توضيح بده ديگه جون به لبمون كردي
من برنامه را دانلود كردم ولي ياد ندارم كار كنم باهاش.وقتيprocess را ميزنم هيچ اتفاقي نميفته
يا اينكه اين پيغام را ميده
Patch-array complete.
Expanding for code-caves.
Completed, 833754 bytes added.
Patching...
Patching complete.
Making some zeroes...
Generating new file...
Generating new header...
Initlizing checksum-calculations...
Sliding, please wait...
WARNING! There was not enough space for all the data!
Writing new file...
Wrote 896 bytes
Done!

senaps
23-07-2008, 22:39
راستش بک اپ رو نمی دونم چجوری می گیرن!
ولی ارورت رو هم دارم بررسی می کنم!!!!میشه بگی گوشیت و پچی که نصب کردی و ورژن برنامت چیه؟!

من پچ و فریم ور کلیه گوشی ها رو رو سیستمم دارم!!!

ولی در موردk750وr1ca021 این مشکل به دلیل نبودن جا برای مین هستش!!!!!فکر کنم،اخه تا یه حد خاصی مثل10پچ رو می توه ساپورت کنه!
درضمن در مورد outputهم مطمئن باشید که جای کافی داره!

hessam_sz
23-07-2008, 22:59
راستش بک اپ رو نمی دونم چجوری می گیرن!
ولی ارورت رو هم دارم بررسی می کنم!!!!میشه بگی گوشیت و پچی که نصب کردی و ورژن برنامت چیه؟!

من پچ و فریم ور کلیه گوشی ها رو رو سیستمم دارم!!!

ولی در موردk750وr1ca021 این مشکل به دلیل نبودن جا برای مین هستش!!!!!فکر کنم،اخه تا یه حد خاصی مثل10پچ رو می توه ساپورت کنه!
درضمن در مورد outputهم مطمئن باشید که جای کافی داره!

من فقط واسه امتحان يك پچ خيلي كوچيك را گذاشتم كمتر از يك كيلو بايت حجمش بود.
گوشيم هم كا810 هست.
ورژن برنامه هم 16 هست.
در ضمن اون بالا 2 تا گزينه داره raw &babe وقتي babe باشه هيچ اتفاقي نميافته ولي وقتي raw ميزارم اون پيغام را ميده

hessam_sz
23-07-2008, 23:08
فكر كنم واسه گوشي هاي db2020 جواب نميده اين نقل قول را بخون

When are you planning to add DB2020 support?

I thought about it, but for one, i don't think it'll work. And two, i don't think there is any DB2020 loader that allows you to flash it.

GSlide does not support DB2020.

marn
24-07-2008, 09:34
سلام
عزيان كار خوبي است اين ولي بهترين كار برا نصب پچ jdflasher است چون تو عرض 15 ثانيه 700000 خط پچ رو رو گوشي نصب يا پاك ميكنه و هيچ محدوديتي هم در تعداد line پچ نداره واقعا عالي است فقط jdflasher
حتما استفاده كنيد.

hessam_sz
24-07-2008, 09:53
سلام
عزيان كار خوبي است اين ولي بهترين كار برا نصب پچ jdflasher است چون تو عرض 15 ثانيه 700000 خط پچ رو رو گوشي نصب يا پاك ميكنه و هيچ محدوديتي هم در تعداد line پچ نداره واقعا عالي است فقط jdflasher
حتما استفاده كنيد.
چيييييييييييييييييييييييي ييي مييگي؟آموزش ميدي؟
به به چه عجب ازين طرفها؟
چشممون به جمال شما منور شد.كجا بودي چند ماهي نديديمت.

senaps
26-07-2008, 20:11
من یه خورده درباره این برنامه تو انجمن های غربی!نگا کردم گفتن که پلاگین فار منیجره!!!!

hessam_sz
26-07-2008, 20:24
من یه خورده درباره این برنامه تو انجمن های غربی!نگا کردم گفتن که پلاگین فار منیجره!!!!

من بيشتر از يخوردن نگاه كردم ولي همه جا در مورد گوشي هاي سيد 36/49 /50 بود .تازه همشون فقط در مورد فلش گوشي و كارهايي مثل عوض كردن درايو دوربين و آكوستيك و اينا توضيح داده بودن.
هرچي گشتم نحوه پچ ريختن را نتونستم پيدا كنم.

golmohammadi
26-07-2008, 22:17
حسام بررسي كن ببين روش اولي كه senaps عزيز گفتند برا db2020 كار ميكنه يا نه ؟
روش دوم اره فكر كنم عملي هست
اونم امتحان كن
اخه ميدونم خيلي تو كار پچي واسه همين زودتر به نتيجه ميرسي
ممنون

hessam_sz
26-07-2008, 23:00
اونم امتحان كن
ممنون

روش اول نميشه.من تمام فروم هاي خارجي را زير و رو كردم.اولا مطلب در اين مورد خيلي كمه بعدشم همشون گفتن واسهdb2020 كار نميكنه.
حالا ميرم دنبالش ببينم با روش دوم چه ميشه كرد.
تازه اگر روش اول بشه محدود هست

senaps
26-07-2008, 23:03
ببخشید کدوم انجمن ها رو نگاه کردید که راجبه ریختن پچ فقط گفتن؟

hessam_sz
26-07-2008, 23:24
ببخشید کدوم انجمن ها رو نگاه کردید که راجبه ریختن پچ فقط گفتن؟

نگفتم در مورد ريختن پچ گفتم در مورد برنامه اي كه شما معرفي كردي

Hadi King
27-07-2008, 01:01
اونم امتحان كن
ممنون

روش اول نميشه.من تمام فروم هاي خارجي را زير و رو كردم.اولا مطلب در اين مورد خيلي كمه بعدشم همشون گفتن واسهdb2020 كار نميكنه.
حالا ميرم دنبالش ببينم با روش دوم چه ميشه كرد.
تازه اگر روش اول بشه محدود هست
اسماعيل عزيز و حسام جون منم روش اول رو امتحان كردم هيچي دست گيــرم نشد پس نميشـــه :41:
روش دوم هم فكـــر كنم براي CID53 باشه كه با دستكاري اين برنامه بتوني درايو دوربين و صدا رو بريزي روي گوشي :11:
موفق باشيد!:40:

hessam_sz
27-07-2008, 07:35
اسماعيل عزيز و حسام جون منم روش اول رو امتحان كردم هيچي دست گيــرم نشد پس نميشـــه :41:
روش دوم هم فكـــر كنم براي CID53 باشه كه با دستكاري اين برنامه بتوني درايو دوربين و صدا رو بريزي روي گوشي :11:
موفق باشيد!:40:

نه عزيز الان 2 تا از بچه ها گفتن ميشه.
marn & blaster اونا هردوتاشون قبلا اين كار را كردن ولي هيچ كدوم آموزش نذاشتن

marn
27-07-2008, 09:33
سلام دوستان اموزش نصبو گذاشتم
تو آدرس زير

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

senaps
29-07-2008, 09:16
شما دوستان تو انجمنse-nseبگرديد يه چيرايي دستگيرتون ميشه!!!1

نمي دونم چرا جواب نمي ده اين برنامه ولي مطمئن باشيد كه خودم تست كردم و گذاشتم امروز مي فتم به جون برنامه و گوشي هاي دوستان ببينم چي ميشه!!!1