PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود تصاویر یک سایت !

arash66_2m
22-07-2008, 21:09
سلام دوستان. خیلی وقته که دیگه این ور نیومده بودم گفتم ببینم چه خبره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش دنبال یه برنامه توپی هستم که کارم رو راه بندازه ولی...

می خوام یه برنامه ی پیدا کنم که بتونم تمامی عکس های موجود در سایت رو برام دانلود کنه.

و بشه براش ----- گذاشت که اندازه ش و حجمش و ... چطوری باشه.

ولی تا حالا برنامه خوبی واسه این کار پیدا نکرده ام .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر جواب شما دوستان هستم.

با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huti_421
22-07-2008, 21:14
یه تاپیک پایین تر نرم افزار offline explorer رو گفتم

و اینم نرم افزاری برای دانلود تصاویر اینترنتی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arash66_2m
22-07-2008, 21:46
راستش این جور برنامه ی که معرفی کردی بیشتر کاربرد آنچنانی ندارند...
راستش دوست دارم مشکل خودم و خیلی های دیگه که دنبال این چنین برنامه هستن درست بشه ...
منتظر معرفی برنامه های کاربردی و مفید دیگه از شما و دیگر دوستان هستم.

Benygh
22-07-2008, 21:59
Grabber IDM میتونه راحت کارتون رو ره بندازه ...

usfelme
23-07-2008, 00:30
Metaproducts Picture Downloader v1.2.610 (Tested Working)

Features include:
Image size filtering - set the minimum size of image files and the range of image's dimention to be retrieved in order to avoid downloading numerous thumbnails and interface elements.
Image preview - shrink images to fit the preview window or view them full-sized or zoomed mode.
Image thumbnail preview- preview downloaded images in thumbnail mode.quickly find out unliked images.
Windows wallpaper-Set selected picture as Windows wallpaper
Image copy/delete - delete or copy unliked downloaded images during downloading
Fast finding out the images you want to download - Provide a particular way to fast locate the images you want to download, save much time and download images more faster

arash66_2m
23-07-2008, 22:23
<p>
<b>Metaproducts Picture Downloader v1.2.610 (Tested Working)</b></p>
<p>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید</p>
<p align="left">Features include: </p>
<p align="left"><font color="Purple">Image size filtering</font> - set the minimum size of image files and the range of image's dimention to be retrieved in order to avoid downloading numerous thumbnails and interface elements. </p>
<p align="left">Image preview - shrink images to fit the preview window or view them full-sized or zoomed mode. </p>
<p align="left">Image thumbnail preview- preview downloaded images in thumbnail mode.quickly find out unliked images.</p>
<p align="left">Windows wallpaper-Set selected picture as Windows wallpaper</p>
<p align="left">Image copy/delete - delete or copy unliked downloaded images during downloading</p>
<p><div align="left">Fast finding out the images you want to download - Provide a particular way to fast locate the images you want to download, save much time and download images more faster</div></p>
<p>&nbsp;</p>
سلام . خیلی ممنون واسه این برنامه...
فقط یه مشکلی من دارم. اگه بتونی برام حل کنید خیلی ممنون میشم.
من میخوام تمامی عکس ها (پوسترهای فیلم ) موجود رو در ابعاد بزرگتر مثلا 600*800 یا 500*500 ( ابعاد بزرگتر ) رو دانلود کنم.
ولی هر کاری تو تنظیمات این برنامه کردم همون ابعاد کوچکتر رو دانلود کرد ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه میشم یه لطفی بکنید خودتون امتحان کنید ببینید چیکار بایستی بکنم تا ابعاد بزرگتر ها رو دانلود کنه ممنون میشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر. آرش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Unforgiven
23-07-2008, 23:00
من که از این برنامه استفاده می کنم .امتحانشو پس داده . عالیه.امیدوارم به دردشما بخوره.

arash66_2m
25-07-2008, 08:02
سلام. اولا ممنون بابت برنامه ...
ولی یه مشکلی من با این دارم اونم وقتی از یه سایتی مثل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میخوام کاور فیلم ها رو بگیرم نمیشه یعنی شما اگه میشه یه امتحانی بکنید که کاور فیلم ها رو در ابعاد بگیره ...
ممنون میشم با تشکر...

hasanbehnam7
25-02-2009, 08:45
سلام عزیزان
من تازه کارم راهنماییم کنید لطفا

jmojallal
26-02-2009, 09:44
سلام عزیزان من خیلی خوشحال هستم که در این انجمن هستم