PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز Xp کرک شده مجموعه لرد

majid20
22-07-2008, 17:07
دوستان به تازگی مجموعه لرد رو گرفتم (8 دی وی دی )

یه ویندوز XP SP2 کرک شده در مجموعه لرد وجود داره (که به گفته خودشون آپدیت هستش و راحت هم آپدیت میشه)

تصمیم گرفتم یه بار نصبش کنم تا اگه خواستم یه بار ویندوز رو آپدیت کنم مشکلی نداشته باشم

چند ساعتی از کار باهاش نگذشته بود که با وجود غیرفعال کردن اتو آپدیت ویندوز و عدم آپدیت دستی اون

با هشدار Windows Genuine Advantage Validation مواجه شدم

آخه به جان خودشون کرکش کردند!!!!!! ناچارا خودم بطور دستی مشکلم رو حل کردم

مشکل بعدی من هشدار Windows Explorer بود

(هر چند این مشکل قبلا برام گاها پیش میومد اما در ویندوز جدید رحم به صغیر و کبیر نمیکرد و دم به ساعت حالم رو میگرفت)

ناچار در تاپیک زیر مشکل رو عنوان کردم و به راهنمایی دوست عزیزی مشکلم حل شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا قسمت جالبتر قضیه اینکه پسوند RAR. رو بعنوان Registered file type به هیچ عنوان نمیشناسه

در حالیکه بقیه پسوند های زیپ رو به راحتی میشناسه!!! حتی نصب نسخه های خوب WinRAR هم مشکل رو حل نکرد

علت اینکه من به XP SP2 نسخه لرد ظنین شدم اینه من دو تا هارد دارم و از داس دو ویندوز XP SP2 یکى براى لرد و دیگری برای کینگ رو نصب کردم

تمام برنامه های دو ویندوز مشابه هم هستند اما در نسخه کینگ مشکلی ندارم ولی نسخه لرد پر از دردسره

بهر حال از تمام عزیزان دو سوال داشتم:

1- کسانیکه از مجموعه جدید لرد ویندوز XP SP2 نصب کردند مشکلاتی مشابه دارند یا نه؟

2- عدم شناسایی پسوند RAR. رو چگونه حل کنم ؟

ممنون

majid20
26-07-2008, 16:57
ای بابا گویا مشکل من تک هستش :19:

یعنی حتی یه نفر نمیدونه چطور مشکلم که عدم شناسایی پسوند RAR در ویندوز هستش رو حل کنم

چون هر کاری میکنم پسوند RAR. رو بعنوان Registered file type قبول نمیکنه

saheliha
07-04-2009, 07:59
من هم همین مشکل را با ویندوز لرد دارم این کثافت ها اینقدر ویندوز را دستکاری کردن که دیگه جایی سالم برای ویندوز نمونده

ehsankalak
07-04-2009, 11:51
ويستا لرد هم همينجوريه !! ( راه به راه هنگ و صفحه آبي و .... ) سيستم عامل و برنامه هاي دستکاري شده همينه ديگه !!

omid-p30
07-04-2009, 14:34
پک 3 از لرد 2009 رو هم که نصب کرده بودم سرعت پایینی داشت.

amir_toos
08-04-2009, 20:10
هیچ کاری بهتر از عوض کردن ویندوز نیست!