PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : blogtorent چيست

poya131
22-07-2008, 14:26
سلام دوستان
بلاگ تورنت كه شايد بدونين چيه يك اسكريت تحت وب هست كه امكان دانلود تورنت را بر روي هاست ايجاد ميكنه
ايا تا به حال كسي از اون استفاده كرده؟ ميشه در مورد روش استفاده از اون راهنمايي كنين من اونا بر روي هاست خودم نصب كردم ولي نميدونم چجوري ميشه باهاش فايل دانلود كرد

zed2
22-07-2008, 15:10
سلام دوستان
بلاگ تورنت كه شايد بدونين چيه يك اسكريت تحت وب هست كه امكان دانلود تورنت را بر روي هاست ايجاد ميكنه
ايا تا به حال كسي از اون استفاده كرده؟ ميشه در مورد روش استفاده از اون راهنمايي كنين من اونا بر روي هاست خودم نصب كردم ولي نميدونم چجوري ميشه باهاش فايل دانلود كرد
این روش بدرد ایران زیاد بدرد نمی خوره چون سرعت ها تو ایران خیلی پایینه و با نرم افزارهاش کار کردن بهتر است.

poya131
23-07-2008, 06:51
عزيز جون منم چون تو ايران روش معمول دانلود تورنت به درد نميخوره رفتم سراغ بلاگ تورنت . فكر كنم نميدونين چيه بنابر اين اول توضيح ميدم تا علاقه مندان سرچ كنن و روش كارش را به منم بگن
همونطور كه دوست عزيزمون هم اشاره كردن با توجه به سرعت هاي نفتي اينترنت در ايران و .... نميشه از نرم افزارهاي دانلود تورنت كه در pc نصب ميشن استفاده كرد . چون تا شما بياين يك فايل حجيم مثل فيلم را روي كامپيترتون ذخيره كنين كلي زمان ميبره و تمام سيدها قطع ميشن
اما بنده گان خدا براي ما اينترنت نفتي ها يك راه چاره گذاشتن و اون اينكه اگر يك هاست داشته باشي ميتوني تورنت را مستقيم بر روي هاست دانلود كني بنابر اين چون داخل كامپيوتر نمياد و سرعت هاستها بالاست اين كار خيلي سريع انجام ميشه. حالا ميتوني با خيال راحت و با زمان مناسب و البته با داشتن قابلين resume فايل را ا هاست خودت بر روي كامپيوتر دانلود كني و مطمئن هستي كه فايل هميشه سر جاش هست.
براي انجام اين كار نياز به يك هاست داري و يك اسكتريت مخصوص اين كار كه من blogtorrent را ميشناسم البته چند تا ديگه هم هست كه حسن اين بلاگ تورت در اينه كه php هست و نياز به sql هم نداره
حالا ديگه من چيزي نميدونم اگر شما تونستين من را هم راهنمايي كنين

zed2
23-07-2008, 11:20
عزيز جون منم چون تو ايران روش معمول دانلود تورنت به درد نميخوره رفتم سراغ بلاگ تورنت . فكر كنم نميدونين چيه بنابر اين اول توضيح ميدم تا علاقه مندان سرچ كنن و روش كارش را به منم بگن
همونطور كه دوست عزيزمون هم اشاره كردن با توجه به سرعت هاي نفتي اينترنت در ايران و .... نميشه از نرم افزارهاي دانلود تورنت كه در pc نصب ميشن استفاده كرد . چون تا شما بياين يك فايل حجيم مثل فيلم را روي كامپيترتون ذخيره كنين كلي زمان ميبره و تمام سيدها قطع ميشن
اما بنده گان خدا براي ما اينترنت نفتي ها يك راه چاره گذاشتن و اون اينكه اگر يك هاست داشته باشي ميتوني تورنت را مستقيم بر روي هاست دانلود كني بنابر اين چون داخل كامپيوتر نمياد و سرعت هاستها بالاست اين كار خيلي سريع انجام ميشه. حالا ميتوني با خيال راحت و با زمان مناسب و البته با داشتن قابلين resume فايل را ا هاست خودت بر روي كامپيوتر دانلود كني و مطمئن هستي كه فايل هميشه سر جاش هست.
براي انجام اين كار نياز به يك هاست داري و يك اسكتريت مخصوص اين كار كه من blogtorrent را ميشناسم البته چند تا ديگه هم هست كه حسن اين بلاگ تورت در اينه كه php هست و نياز به sql هم نداره
حالا ديگه من چيزي نميدونم اگر شما تونستين من را هم راهنمايي كنين
در ابن مورد که من تازه واردم من الان بیشتر از 1.5 ساله که دارم با نرم افزار تورنت فایل می گیرم و کار می کنم.
این امار فعلیم هست ( که البته چون یک بار دوباره سیستم نصب کردم امار دریافت ارسال کم است و گرنه من خیلی بیشتر از این دانلود داشتم( نزدیک 50 60 گیگابایت برای دریافت) و فایل اصلی تورنتم معمولا کمتر از 10 گیگ نیست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینا برای این بود که من را احتمالا فکر نکنید تازه کارم.
بریم سر بحث اصلی
این روش بلاگ تورنت رو سرور های مجانی نمی تونی استفاده کنی چون اولا محدودیت پهنای باند دارند دوم موقع قرار داد بیشترشان نوشته که برای اشتراک فایل و اینجور چیزا استفاده نمی تونید بکنید چون رو سرور فشار میاره.
حداقل باید یک فضا با محدودیت پهنا و حجم انتفال بالا داشته باشید که هم ارسال و هم دریافت را بتوانید پوشش دهید.(که هزینه اش بسیار زیاد است)بخاطر همین این روش برای ما ایرانی ها که سعی می کنیم صرفه جویی کنیم اصلا بدرد نمی خوره.
شما اگر در انتخاب فایل های تورنت چند فاکتور را در نظر بگیرید مشکل اینکه فایل هاتون بدون سیتر میشه را ندارید(همانطور که من تا کنون نداشتم)
اگر می خواهید به بحث ادامه بدهید به تاپیک زیر بروید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mjh4zz
23-07-2008, 12:55
من از torrentflux استفاده كردم.ولي خب host حداقل 5 گيگ مي خواي آخه فايل هاي تورنت بيشتر اندازه dvd هستن.همچنين پشتيبان هاست از python.

ardalan_zapata
23-07-2008, 13:21
zed2 منظور ایشان کشیدن فایل تورنت به روی هاست و دانلود فایل از روی هاست هستش یه چیزی مثل اسکریپت Rapid leach (عجب رکوردی داری :دی )

به نظر من اگه سرور ویندوز داشته باشی بهترین برنامه utorrnet هستش و گر نه torrentflux که دوستمون معرفی کرد برنامه خوبیه

mostafaeshghi
24-07-2008, 13:00
از دوستان عزیز به خصوص Zed2 میخوام که این بحث را باز کنم! چون به نظرم چیز جالبیآمد که ما بیاییم فایل تورنت را به هاست خود منتقل کنیم بعدا از آن دانلود کنیم! ممنون میشم اطلاعات کامل در اختیارم بگذارید !

Nevissande
24-07-2008, 13:27
از دوستان عزیز به خصوص Zed2 میخوام که این بحث را باز کنم! چون به نظرم چیز جالبیآمد که ما بیاییم فایل تورنت را به هاست خود منتقل کنیم بعدا از آن دانلود کنیم! ممنون میشم اطلاعات کامل در اختیارم بگذارید !
اينجا يكم درباره لش بحث شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

poya131
24-07-2008, 16:41
سلام عزيزان
من برنامه blogtorent را روي هاستم نصب كردم (البته نتونستمtorrentflux را نصب كنم اخه هي sql ارور ميده) ولي bloftorent نصب شد چون اصلا به sql نياز نداره و ظاهرا كار هم ميكنه اما مساله اينه كه من نميتونم باهاش كار كنم وقتي ميرم تو صفحه اول ازم ميخواد كه signup كنم وقتي هم عضو ميشم و با يوزذ نيم و پسورد وارد ميشم بك صفحه به شكل زير

خب حالا اين يعني چي؟ من چجوري بايد فايل تورت را دانلود كنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]