PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : **** ( !!!! ساخت استودیو برای رپ !!!! ) ****

ghahar
22-07-2008, 13:37
! توجه !

!!! با سلام این بخش اختصاص داره به آموزش ساخت استودیو برای رپ با کمترین هزینه و بهترین کیفیت !!!

توسط : علیرضا قهار

2008 - 1387

ghahar
22-07-2008, 13:40
با سلام این بخش اختصاص داره به بحث و گفتگو در مورد ساخت استودیو و رکورد و... من سعی میکنم هر کی میخواد یه

استودیو بزنه بهش کمک کنم از دوستانی که تو ای شاخه اطلاعاتی دارن کمک کنن مرسی

*** ( علیرضا قهار ) ***

ghahar
22-07-2008, 13:50
سلام

اول یه چیزی بگم اگه شما بخواهید یه استودیو خونگی با کیفیت داشته باشید میتونید فقط از یه کارت صدای قوی و حرفهای و

یک میکروفون درست کنید و نیازی به میکسر ندارید و میتونید با کیفیتی که دوست دارید یه آهنگ خوب بدید البته بازم به خودتون بستگی داره چون شما با نرم افزار ها باید میکس و مسترینگ کنید بخاطر همین باید زیاد با نرم افزار های در این مورد کار و اطلاعات کسب کنید الان من میخوام اسم نرم افزاری رو بگم که باهاش میتونید از کار خود لذت ببرید اسم این نرم افزار ADOBE AUDITION 3 هستکه نرم افزار حرفه و مناسب برای کار توی استودیو خونگی و حرفه هست که من خودم از این نرم افزار استفاده میکنم
اینم عکسی از محیط نرم افزار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghahar
22-07-2008, 13:55
خواب یکی از دوستان به من ایمیل زده بود میگفت من میخوام یه میکروفون بخرم چی بخرم ؟

در جواب این دوست عزیزم میتونم بگم اگه قیمت برات مهم نیست میتونی از محصولات بالایی مثل سونی ، فیلیپس و...

استفاده کنی و اگه قیمت برات مهم هست قیمت رو برام ایمیل بزن در ضمن سونی و فیلیپس دوروبر 400-500 تومانه ولی

کیفیتش از این میکروفون های 800-900 تومنی آشغال که فقط هیچی هم نداره ولی قیمتش بالاست من تو استودیوی خودمم از

سونی استفده کردم و برای وکال از فیلیپس هر کی راهنمایی خواست به من ایمیل بزنه

alireza_ghahar@yahoo.com