PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اضافه کردن زبان فارسی به Language Options ویندوز XP

CinemaTik
21-07-2008, 23:49
با سلام
دوستان من تازه ویندوزم را نصب کردم و به خاطر اینکه هنوز تو ویندوز نصب کردن یه کمی ناشی هستم نمی تونم زبان فارسی را به Language Options اضافه کنم ! از دوستان خواهش می کنم که من را راهنمایی کنند ...
وقتی سی.دی ویندوز داخل سی.دی رام هست من هر چه تلاش می کنم که زبان فارسی را در Language Options اضافه کنم نمی شود !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی که در این قسمت روی Add کلیک می کنم صفحه ای باز می شود شامل تعداد زیادی زبان که من نمی توانم فارسی را در آن پیدا کنم !!
لطفا من را راهنمایی کنید . . .

++PC
22-07-2008, 11:52
عزیز شما باید cd ویندوز رو داخل درایو بزاری و از زبان های راست به چپ رو هم نصب کنی!
از همین پنچره ای که گذاشتی می تونی نصب کنی.
بعد که نصب کردی farsi هم پیدا میشه

mohsen1104
03-11-2008, 10:53
سلام
من هر کاری می کنم زبان فارسی به سیستم اضافه نمی شود
دو تا ویندوز دانلود کردم - زبان فارسی هم دارد ولی در قسمت Detail وقتی دکمه Add را می زنم
زبان فارسی ندارد - چیکار کنم - فارسی ساز Mrt هم نصب کردم درست نشد.نمی خوام ویندوز را عوض کنم - می خوام همین ها را فعال کنم. انگار که طرفی که ویندوز را آپلود کرده با ایرانیها مشکل داشته چون اصلا کیبورد فارسی ندارد یعنی
در سربرگ Language گزینه Details رو می زنی فارسی ندارد این گزینه install file for complex script and right to left languages را هم فعال کردم و زبان فارسی هم اضافه شده ولی کیبورد فارسی اضافه نمی شود.
مشکل اساسی است فکر کنم باید یه سری فایلهای Dll را به ویندوز اضافه کنم ولی نمیدونم

با تشکر

G G Game
03-11-2008, 11:10
شما به همون cd ویندوز که نصب کردی همون رو نیاز داری یا یک ویندوز ارجینال دستکاری نشده
بعدشم در همون تنظیمات Language Options تیک یونیکد Unicode را پیدا کن بزن وقتی cd خواست مسیر browse را خودت تعیین کن.

mohsen1104
03-11-2008, 13:20
شما به همون cd ویندوز که نصب کردی همون رو نیاز داری یا یک ویندوز ارجینال دستکاری نشده
بعدشم در همون تنظیمات Language Options تیک یونیکد Unicode را پیدا کن بزن وقتی cd خواست مسیر browse را خودت تعیین کن.

تیک یونیکد کجاست پیدا نمی شه بیشتر توضیح دهید - مسیر Browse را هم توضیح دهید .
یکی از بچه ها گفت این ویندوز ها که در قسمت Advanced فارسی ندارند را نمی توان فارسی کرد
آیا درست است یا نه

G G Game
03-11-2008, 14:31
من رو ویستا هستم برات توضیح میدم. جواب قسمت دوم هم میشه.

G G Game
05-11-2008, 19:30
شما در اون دوروبر بگرد همین قسمت add زبان بود که 2 تا تیک میاد میگه زبان قسمتهای راست نوشتاری رو اضافه کنه.