PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا میشه نصب کرد ؟؟

behnam_tr
21-07-2008, 17:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با سلام :::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سوال من :: آیا میشه ویندوز ایکس پی روی یه فلش مموری با ظرفیت 1 گیگ نصب کرد ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با تشکر::

mahdi7610
21-07-2008, 18:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با سلام :::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سوال من :: آیا میشه ویندوز ایکس پی روی یه فلش مموری با ظرفیت 1 گیگ نصب کرد ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با تشکر::
سلام

اموزش : ویندوز Xp را در جیب خود به همراه داشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9)

p30boy.s
26-07-2008, 11:55

اره .معمولاxp مگ 700 بيشتر نيست . تمامه فايلهاي ويندوز را در فلش كپي كن و وقتي سيستم بالا مياد f12 بزن و بجاي usb, cdrom را انتخاب كن وبعد اينتر رو بزن ونصب رو شروع كن. خودم امتحان كردم جواب ميده.