PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک وسریال movie edit pro 14 plus

dousti
21-07-2008, 09:34
باسلام وتشکر در صورت امکان من سریال برنامه movie edit pro 14 plus رو می خواستم لازم به ذکر که این برنامه برای هر نوع خروجی گرفتن یک سریال مجزا می خواد.ورزن کامل برنامه منmovie edit pro 14 7.5.2.12 plus میباشد.

Alastoor
22-07-2008, 11:23
سلام

برای این ورژن من این کرک رو پیدا کردم ولی تست نکردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dousti
22-07-2008, 16:53
دوست عزیز با تشکر از زحمتی که کشیدی این کرک برای نصب برنامه به درستی استفاده شد فقط هنکامexport کردن برای هر نوع خروجی یک serial number می خواهد .یعنی بدون این سریال نامبر برنامه عملا کارایی ندارد اگر فقط سریال mpeg رو هم پیدا کردی ممنونت میشم .داخل kegen که شما زحمتش رو کشیدید سریال برای mpeg2بود ولی کار نکرد.

Alastoor
22-07-2008, 18:00
سلام

MAGIX Movie Edit Pro 14 PLUS d-version v7.5.2.12 Cracked By TE :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

»» برنامه رو در حالت Trial نصب کنید. پس از پایان نصب برنامه رو ببندید و فایل MovieEdit.exe موجود در پوشه کرک رو در محل نصب برنامه کپی کنید تا جایگزین فایل اصلی بشه. برنامه رو اجرا کنید و در قسمت Enter activation code یک کد دلخواه رو وارد کرده و Activate رو بزنید. برنامه کد رو قبول میکنه و بسته میشه و شروع به آپدیت به نسخه ی Full میکنه. پس از اینکه آپدیت کامل شد به قسمت Help و Activate additional functions برید و روی هر کدوم از اونها که خواستید اکتیو کنید کلیک کرده و مثل قبل با یک سریال دلخواه اکتیویت کنید. ممکنه در بعضی مواقع پنجره وارد کردن سریال بیاد که در این صورت هم از هر سریال دلخواه می تونید استفاده کنید.
در ضمن بخشی از ویژگی های برنامه نیازمند دانلودهایی هستند که رایگانند. برای اضافه کردن این موارد به Help » Free download باید برید.

+++++++++
چون برنامه رو ندارم نمی دونم که اون مشکل سریال mpeg با این کرک حل میشه یا نه... امیدوارم که درست بشه... امتحان کنید.

موفق باشین :)

dousti
22-07-2008, 19:42
دوست عزیز نمی دونم با چه زبونی میتونم از شما تشکر کنم فقط میتونم براتون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو داشته باشم واقعا ازشما ممنونم.هر کجا پسورد خواست هر عددی وارد کردم قبول کرد