PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف آیتم های تکراری لیست باکس

payam_sara
20-07-2008, 18:07
سلام
بچه ها من یک email list دارم که برای کارم هست , من هر چند وقت یکبار به این لیست ۱۰۰ تا email اضافه میکنم. میخوام ببینم کسی میتونه یه کد ساده برام بنویسه که من لیست ایمیلم رو بهش بدم و اون ایمیل های تکراری رو پاک کنه! یعنی یک email که ۴ بار تکرار شده باشه رو ۳ تاشو پاک کنه بصورت خودکار.
این کار برام خیلی ارزش داره , آیا کسی میتونه کمکم بکنه؟

Mehrdad-bx
20-07-2008, 20:27
کار سختی نیست، کار با فایل رو بلد باشی تمومه.
یه لطف هم بکن از این به بعد عنوان های بهتری بزار! فکر کردم مسابقس!

payam_sara
20-07-2008, 22:22
کار سختی نیست، کار با فایل رو بلد باشی تمومه.
یه لطف هم بکن از این به بعد عنوان های بهتری بزار! فکر کردم مسابقس!

سلام . ببخشید از عنوان این مطلب . راستش عنوان دیگه ای به فکرم نیومد!!
عزیزم من کار با فایل رو بلد نیستم میتونی یک مقداری کمکم کنی؟ در ظمن من کار با فایل رو بلد بودم که نمیومدم اینجا th بزنم . اول بخون بعد حف بـــــــــــزن!

Mehrdad-bx
21-07-2008, 15:38
اسپمر بودن هم بد دردیه ...(چرا اسپم میدی؟)

دوست عزیز شما تو کدوم زبان کار میکنی؟ کار با فایل تو هر زبون فقط یاد گرفتن چند تا دستوره(اگه پاسکال یا سی++ کار میکنی میتونم اونا رو بهت بگم)

بعد مثلا هر کدوم از میل هارو میریزی تو یه خونه از آرایه(یه متغیر string) و با هم مقایسه میکنی.

payam_sara
21-07-2008, 21:09
اسپمر بودن هم بد دردیه ...(چرا اسپم میدی؟)

دوست عزیز شما تو کدوم زبان کار میکنی؟ کار با فایل تو هر زبون فقط یاد گرفتن چند تا دستوره(اگه پاسکال یا سی++ کار میکنی میتونم اونا رو بهت بگم)

بعد مثلا هر کدوم از میل هارو میریزی تو یه خونه از آرایه(یه متغیر string) و با هم مقایسه میکنی.

ببین مرسی از کمکت اما من بلد نیستم.
اگه اینو واسم درست کنی ۱ دومین بهت میدم !!!
ایمیلت هم بهم بگو plzzz

Mehrdad-bx
22-07-2008, 17:53
ممنون! ایمیل من :

(mehrdadbakhtiarix@yahoo.com)mehrdadbakhtiarix@yah oo.com
(mehrdadbakhtiarix@yahoo.com)
هست، ولی چه نیازی هست به ایمیل؟ همینجا بهت میگم. تو بگو چه زبون برنامه نویسی ای بلدی، بقیش با من! دومین هم واسه خودت! یعنی اینقدر آدم ... هستم برای این چیزا کمک کنم؟

payam_sara
23-07-2008, 16:36
من php تا حدودی بلدم اونم در حد طراحی سایت!!!
میشه برام درستش کنی خیلی بهش احتیاج دارم! (اونم که گفتم یک دومین میدم منظوری نداشتم) ;)

Mehrdad-bx
23-07-2008, 16:48
آره، پیاده سازیش با ++c سخت نیست

bad_boy_2007
25-07-2008, 10:43
سلام
بچه ها من یک email list دارم که برای کارم هست , من هر چند وقت یکبار به این لیست ۱۰۰ تا email اضافه میکنم. میخوام ببینم کسی میتونه یه کد ساده برام بنویسه که من لیست ایمیلم رو بهش بدم و اون ایمیل های تکراری رو پاک کنه! یعنی یک email که ۴ بار تکرار شده باشه رو ۳ تاشو پاک کنه بصورت خودکار.
این کار برام خیلی ارزش داره , آیا کسی میتونه کمکم بکنه؟

عزیز دل بابا چرا میخوای برنامه بنویسی ؟
خی همشون رو تو اکسس یا SQL Server کپی کن و یک کوئری به فرم زیر بنویس ، نتیجه تمام ایمیلها بدون هیچ تکراری میشه ! کمتر از 2 دقیقه !!! در حالی که ساده ترین برنامه حدود 20 دقیقه وقتت رو میگیره !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:27: