PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه در خواست كوچولو...

tarfand4u
19-07-2008, 19:35
سلام دوستان من مي خواستم يه آنتي اسپاي بسيار قوي رو معرفي كنيد كه تمامي ويروس ها و برنامه هاي مخرب اينترنتي رو براحتي نابود كنه و حتي در اينترنت هم كه در حال گشت و گذار هستيم يه چيزي مثل فايروال داشته باشه و از ورود انواع اسپاي ها جلوگيري كنه، براحتي آپديت بشه و كاملا معروف و مشهور باشه راحت هم فعال بشه در ضمن اين تا يادم نرفته بگم اصلا سرعت سيستم رو كم نكنه...

در كل چيز بسيار عالي باشه...

متشكرم...

AK1
19-07-2008, 20:18
خب درخواستت كه كچولو نبود
براي ويروس و فاير وال مي توني يه اينترنت سكيوريتي نصب كني چون عدم كاهش سرعت مد نظزت هست يا ناد 32 نصب كن و يا
كسپراسكي

كاسپر اسكي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ناد32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
براي اسپاي وير هم من پيشنهادم
آنتی اسپایور Ad-Aware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
هست

tarfand4u
20-07-2008, 10:50
خب درخواستت كه كچولو نبود
براي ويروس و فاير وال مي توني يه اينترنت سكيوريتي نصب كني چون عدم كاهش سرعت مد نظزت هست يا ناد 32 نصب كن و يا
كسپراسكي

كاسپر اسكي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ناد32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
براي اسپاي وير هم من پيشنهادم
آنتی اسپایور Ad-Aware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
هست

دوست من اگر خواسته ي من از ديدگاه شما و يا ديدگاه كساني كه اين تايپيك رو مي خونن خيلي هم كوچولو نيست مي خوام كه منو ببخشين و خيلي ممنونم كه راهنمائي ام كرديد اما من نسخه نهائي برنامه قدرتمند Ad-Aware Pro رو دارم كه متاسفانه اصلا كرك نميشه و وقتي هم كه كرك ميشه يه پيغام دروغكي نشون ميده كه ميگه برو نسخه جديد اومده مي خواي آپديت كني يا نه و در صورت تائيد اين پيغام برنامه به حالت Free بازگشته و تمامي قابليت هاي اون از بين ميره.

من برنامه هاي زيادي رو ميشناسم ولي هيچ كدوم از اونها متاسفانه تمام قابليت هايي كه گفتم رو ندارن و يا حداقل خيلي سرعت سيستم رو ميارن پائين.

حالا مي خواستم بدونم بين اين همه آنتي اسپاي قويترين اونها كدوم يكي هست كه بعد از Ad-Aware Pro در جايگاه دوم قرار داره.

خيلي ممنون...

AK1
20-07-2008, 12:04
عملكرد Spware Doctorهم خوبه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza41
20-07-2008, 12:31
البته spy sweeper خیلی خیلی قوی هست ولی فکر نکنم بتونی آخرین نسخه رو با کرک گیر بیاری ولی اونم یه بدی داره مثل همه آنتی اسپای ورای دیگه که سرعت رو کاهش می ده البته نسبت به اسپای ور دکتر خیلی بهتره
در کل منم پیشنهاد می کنم از اینترنت سکیوریتی کسپر اسکی استفاده کنی در ضمن ad aware کرک داره و من از سی دی JB استفاده می کنم