PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا قیمت 420 تومان چی بخرم!

Delusive1
19-07-2008, 09:27
سلام

آقایون و خانم ها من تا 420 تومان میخوام هزینه کنم نظرتون چیه؟! چه گوشی ای بخرم. برام صدا، زیبایی، زود دل و نزنه، دوربین هم دیگه 3.2 باشه، قابلیت نصب برنامه داشته باشه، جنس بدنه هم محکم باشه، بدون گارانتی هم میخوام :)
ممنون میشم راهنمایی کنید. به همراه دلیل (اگر هم میگید که قبلا بحث شده لینک بحث رو بذارید)

وحید

ELVIS PRESLEY
19-07-2008, 09:33
فکر کنم بتونی ان 78 بخری.قیمت دقیق ندارم ولی ممکنه گرون تر باشه.
صدای خوب.دوربین 3.2 طراحی جالب . باتری قوی. سیمبین جدید تر.
تو کلوپ نوکیا تاپیکش هست.

Power Pro
19-07-2008, 09:38
سلام

آقایون و خانم ها من تا 420 تومان میخوام هزینه کنم نظرتون چیه؟! چه گوشی ای بخرم. برام صدا، زیبایی، زود دل و نزنه، دوربین هم دیگه 3.2 باشه، قابلیت نصب برنامه داشته باشه، جنس بدنه هم محکم باشه، بدون گارانتی هم میخوام :)
ممنون میشم راهنمایی کنید. به همراه دلیل (اگر هم میگید که قبلا بحث شده لینک بحث رو بذارید)

وحید

Sony Ericsson W960 همه مشخصاتی رو که گفتی داره.

دوربینش با دوربین پی1 فرقی نداره و کیفیت عکس هاشون رو میتونی ببینی. عالیه و حتی از ان73 نوکیا که مقایسه
شده و مقایسه ش هم در همین انجمن هست میتونی پیدا کنی بهتره.

صدای خیلی شفاف, با کیفیت و خوبی داره.

8 گیگابایت هم حافظه داره و تو رو از خریدن مموری کارت راضی میکنه.

برنامه های خوبی هم براش پیدا میشه. از دیکشنری بگیر تا برنامه های آفیس و ورد و پخش دایو ایکس و حتی
قفل کردن قسمتی از موبایل و کنتزل کردن اسم ام اس ها و غیره ....

زیبایی هم سلیقه ای است اما به نظر من هم پی1 و هم دبلیو960 جفتشون قشنگند و از خیلی از گوشی هایی
که تازگی ها اومدند و 500 تومن قیمت دارند بهترند. چون هنوزم که هنوزه نه هنگ میکنند و نه کسی که اینها رو
خریده ازشون پشیمون شده.

یک پولی هم تو جیبت میمونه... :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Delusive1
19-07-2008, 09:42
فکر کنم بتونی ان 78 بخری.قیمت دقیق ندارم ولی ممکنه گرون تر باشه.
صدای خوب.دوربین 3.2 طراحی جالب . باتری قوی. سیمبین جدید تر.
تو کلوپ نوکیا تاپیکش هست.

سلام:

میشه دلیل بیاری؟!
من شنیدم که میگن برای این گوشی مشکلاتی بوجود میاد که نه نرم افزاری هست و نه سخت افزاری (البته خودم هم موندم این یعنی چی!!!) ولی شنیدم میگن بدون گارانتی نخرید!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توی این تاپیک هم یه چیزایی نوشتن!!

من هرچی خوندم نوشتن که n82 بهتر از n78 هست! و کیفیت صفحه N78 نسبت به 82 زیاد خوب نیست و ... اگه میشه راهنمایی کنید.

ممنون

وحید

Delusive1
19-07-2008, 09:47
Sony Ericsson W960 همه مشخصاتی رو که گفتی داره.

دوربینش با دوربین پی1 فرقی نداره و کیفیت عکس هاشون رو میتونی ببینی. عالیه و حتی از ان73 نوکیا که مقایسه
شده و مقایسه ش هم در همین انجمن هست میتونی پیدا کنی بهتره.

صدای خیلی شفاف, با کیفیت و خوبی داره.

8 گیگابایت هم حافظه داره و تو رو از خریدن مموری کارت راضی میکنه.

برنامه های خوبی هم براش پیدا میشه. از دیکشنری بگیر تا برنامه های آفیس و ورد و پخش دایو ایکس و حتی
قفل کردن قسمتی از موبایل و کنتزل کردن اسم ام اس ها و غیره ....

زیبایی هم سلیقه ای است اما به نظر من هم پی1 و هم دبلیو960 جفتشون قشنگند و از خیلی از گوشی هایی
که تازگی ها اومدند و 500 تومن قیمت دارند بهترند. چون هنوزم که هنوزه نه هنگ میکنند و نه کسی که اینها رو
خریده ازشون پشیمون شده.

یک پولی هم تو جیبت میمونه... :20:

سلام دوست عزیز

میدونی w960 یکی از آرزوهای من قبل از اومدن بود! یکی از مشکلاتی که من با این گوشی دارم اینه که این گوشی با این قیمت GPS نداره! و دوربینش هم سایبرشات نیست! نمیگم بده، اتفاقا خوبه! ولی باید قبول کرد که قیمت گزافی داره! و ارزش خرید با این قیمت رو نداره و اینکه اگه دقت کرده باشید من نوشتم لطفا لینک بذارید اگه میگید فلان جا بحث شده! و اینکه قیمت این گوشی بالای 500 تومان هست و من گفتم حداکثر تا 420 تومان!

باز هم ممنون از اینکه در این تاپیک شرکت کردید.

وحید

ELVIS PRESLEY
19-07-2008, 09:59
دوست عزیز این مشکل نرم افزاری چرت و پرته.اگه مشکلی باشه مربوط به ورجن های قبلی سیمبینه. این که بالاترین سیمبین رو داره. 9.3
گارانتی که تو ایران =کشک ولی خوبی که داره اینه که گوشی که میخری سالمه .رو خدمات هم نباید حساب کنی.
ان 82 فقط از نظر دوربین بهتره. و گرنه برتری دیگه نداره.ان 78 هم صداش خیلی بهتره. هم جی پی اس قویتری داره به نسبت گوشییای قبلی.
و هم باتری قویتری.
در ضمن اون ان 82 هست که صفحه ش کم نوره.
و گرنه ان 78 صفحه ی خیلی بهتر و با کیفیت تری داره.

ELVIS PRESLEY
19-07-2008, 10:04
ببخشید دوباره پست میدم.
یعنی چی نه نرمافزاری نه سخت افزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه گوشی به جز دو بعد سخت افزار و نرم افزار بعد دیگه ای هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟
تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم.

S A M S U N G
19-07-2008, 10:18
U900 Soul سامسونگ .

دوربين 5 با قابليت تشخيص چهره .

پشت گوشي از فلز .

صفحه 1.2 اينج تاچ با قابليت تعويض گزينه ها .

صفحه 2.2 اينچ 16 ميليون .

باتري فوق العاده عالي ( 6 ساعت و 20 دقيقه تاك تايم )

فقط با گارانتي پارس مايكروتل

Delusive1
19-07-2008, 10:36
ببخشید دوباره پست میدم.
یعنی چی نه نرمافزاری نه سخت افزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه گوشی به جز دو بعد سخت افزار و نرم افزار بعد دیگه ای هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟
تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم.

سلام
میشه قیمت 78 رو بگی؟! بدون گارانتی و ساخت فنلاند

من هم خودم نفهمیدم ولی خب بالاخره این آدمایی که هیچی حالیشون نیست با گفتن یه مطلب چرت در سایتشون که گوگل هم به این های رتبه بالا میده وقتی میزنی درباره n78 خریدارای این گوشی رو به دودلی میندازه!

احتمالا اون سایت که این حرف رو زده صاحبش با گوشی مشکل داشته!!

وحید

Delusive1
19-07-2008, 10:40
U900 Soul سامسونگ .

دوربين 5 با قابليت تشخيص چهره .

پشت گوشي از فلز .

صفحه 1.2 اينج تاچ با قابليت تعويض گزينه ها .

صفحه 2.2 اينچ 16 ميليون .

باتري فوق العاده عالي ( 6 ساعت و 20 دقيقه تاك تايم )

فقط با گارانتي پارس مايكروتل

سلام دوست عزیز

با تشکر از اینکه در این تاپیک شرکت کردید
سامسونگ در طراحی دلربا و کیفیت ال سی دی هاش حرف اول رو میزنه اما در منوهای گوشی های سامسونگ واقعا آدم سردرگم و گیج میمونه! و اینکه من یادم رفت بگم که کشویی نمیخواهم، باز هم ممنون هستم:) من سامسونگ رو فقط برای LCD TV و یخچالهای Side by Sideش انتخاب میکنم :)

وحید

Legend
19-07-2008, 12:34
سلام...
منم N78 رو پيشنهاد ميدم...ولي دوربينش يكم مشكل داره...نه تو كيفيت...فقط تو رنگ بندي...

اينم مقايسه عكسش با 82 خودم...

شاد باشي:40:

Delusive1
19-07-2008, 13:32
سلام...
منم N78 رو پيشنهاد ميدم...ولي دوربينش يكم مشكل داره...نه تو كيفيت...فقط تو رنگ بندي...

اينم مقايسه عكسش با 82 خودم...

شاد باشي:40:

به نظر من کیفیت واقعی از برای N78 هست چرا که N82 رنگها رو زیادی غیر طبیعی نشون داده! و سبز رو کمی زرد قاطیش کرده! چیزی که در مورد اکثر دوربین های گوشی های نوکیا صدق می کنه و همین باعث میشه که همیشه تو دوربین سونی اریکسون برتری داشته باشه چون رنگها رو واقعی نشون میده البته N78 شروع خوبی برای نسل جدید نوکیا هست! قیمت بدون گارانتیش رو نگفتید ها!:)

وحید

Legend
19-07-2008, 13:51
يعني ميخواي بگي عكس 78 از 82 بهتره؟؟؟ عكس هاي 78 حتي به پاي 73 هم نميرسه...
البته اگه شما از دوربينش خوشت مياد پس مباركه...:31::10:

morteza_m2n
19-07-2008, 16:25
با این مشخصاتی که گفتین N82 بهترین گزینست

Highbury
19-07-2008, 19:34
به نظرم ان78 به اون چیزایی که شما میخاهید نزدیکتره
اما اگه ملاک قیمت رو هم کنارش بذاریم میتونیم ان82 و دبلیو960 رو هم توی گزینه ها بذاریم
یو900 گوشی خوبیه اما متاسفانه قاعدتا مثل سایر سامسونگها صدای بلندی نخواهد داشت که یکی از معیارهای شما صدا هستش.
دبلیو960 به نظرم 500 می ارزه.
دوربین خوب
طراحی فوق العاده شیک
هشت گیگ حافظه
صدای فوق العاده با کیفیت مخوصا توی هدفون رقیب نداره.تازه جدیدا هک هم شده و میشه هر بلایی سرش بیاری در ضمن میتونی Gps به صورت اکسترنال واسه دبلیو960 بخری قیمتش هم فکر کنم 20-30 تومان باشه.
صفحه تاچ اسکرین .
ان82 هم همه چیز رو داره .

Delusive1
20-07-2008, 11:53
به نظرم ان78 به اون چیزایی که شما میخاهید نزدیکتره
اما اگه ملاک قیمت رو هم کنارش بذاریم میتونیم ان82 و دبلیو960 رو هم توی گزینه ها بذاریم
یو900 گوشی خوبیه اما متاسفانه قاعدتا مثل سایر سامسونگها صدای بلندی نخواهد داشت که یکی از معیارهای شما صدا هستش.
دبلیو960 به نظرم 500 می ارزه.
دوربین خوب
طراحی فوق العاده شیک
هشت گیگ حافظه
صدای فوق العاده با کیفیت مخوصا توی هدفون رقیب نداره.تازه جدیدا هک هم شده و میشه هر بلایی سرش بیاری در ضمن میتونی Gps به صورت اکسترنال واسه دبلیو960 بخری قیمتش هم فکر کنم 20-30 تومان باشه.
صفحه تاچ اسکرین .
ان82 هم همه چیز رو داره .

سلام:
مطمئنا GPS اکسترنال هم مشکلات خودش رو خواهد داشت. من فکر می کنم دوربین ان 78 خیلی به واقعیت نزدیک تر هست تا ان 82! ان 82 بیشتر اندازه تصویر رو بزرگ کرده تا دقت به جزئیات! البته برای من دوربین زیاد مهم نیست ولی کیفیت ان 78 از نظر من مطلوبه! از 8 گیگ هم نمیشه گذشت اما به نظر من قیمت 500 تومان برای این گوشی خیلی زیاده! چون اگه این پول رو آدم بخواد بده خب بهتره یه آیفون بگیره که کلاسش و کاراییش هم از w960 بهتره فوق 100 تومان بیشتر میده ولی به چیز بهتر! البته این نظر من هستش! نظر دوستان هم بجاست. یه سوال دیگه هم راجع به ان 78 دارم که دگمه هایی که بر روی صفحه سیاه رنگ هست به جز شماره گیر و دگمه های جوابگویی و قطع مکالمه تاچ هستن یا فشاری هستن؟! ان 82 بس که دوستان گفتن رنگ صفحه دل آدم رو میزنه و ال و بل و ایناس من بیخیالش شدم! حالا اگه میشه یکی قیمت این ان 78 بدون گارانتی و ان 82 بدون گارانتی و دبلیو 960 بدون گارانتی رو بگه :) البته دیشب داشتم با ان 73 کار میکردم از اینترنتش داشتم استفاده میکردم واقعا با کا 800 خانمم زمین تا آسمون سرعتش فرق داشت واقعا سرعت اعجاب آوری داشت!:)
باز هم ممنون

وحید

?hasti
20-07-2008, 14:59
be nazare man shoma gooshitoono azeriye Nhabegirid chon kheili gooshihaye shik o ba keifiati dare va be hich onvan az serihaye E nagirid va ta mitoonid nokia begirid :20:

ali racer
20-07-2008, 15:34
سلام:
مطمئنا GPS اکسترنال هم مشکلات خودش رو خواهد داشت. من فکر می کنم دوربین ان 78 خیلی به واقعیت نزدیک تر هست تا ان 82! ان 82 بیشتر اندازه تصویر رو بزرگ کرده تا دقت به جزئیات! البته برای من دوربین زیاد مهم نیست ولی کیفیت ان 78 از نظر من مطلوبه! از 8 گیگ هم نمیشه گذشت اما به نظر من قیمت 500 تومان برای این گوشی خیلی زیاده! چون اگه این پول رو آدم بخواد بده خب بهتره یه آیفون بگیره که کلاسش و کاراییش هم از w960 بهتره فوق 100 تومان بیشتر میده ولی به چیز بهتر! البته این نظر من هستش! نظر دوستان هم بجاست. یه سوال دیگه هم راجع به ان 78 دارم که دگمه هایی که بر روی صفحه سیاه رنگ هست به جز شماره گیر و دگمه های جوابگویی و قطع مکالمه تاچ هستن یا فشاری هستن؟! ان 82 بس که دوستان گفتن رنگ صفحه دل آدم رو میزنه و ال و بل و ایناس من بیخیالش شدم! حالا اگه میشه یکی قیمت این ان 78 بدون گارانتی و ان 82 بدون گارانتی و دبلیو 960 بدون گارانتی رو بگه :) البته دیشب داشتم با ان 73 کار میکردم از اینترنتش داشتم استفاده میکردم واقعا با کا 800 خانمم زمین تا آسمون سرعتش فرق داشت واقعا سرعت اعجاب آوری داشت!:)
باز هم ممنون

وحید
خب منم بیام چند تا موضوع رو در مورد ان 78 که فکر میکنم نظرتون بهش جلب شده اضافه کنم
1.من ان 78 ساخت فنلاند تو کرمانشاه و تهران پیدا نکردم
همگی ساخت چین هستند نه فنلاند (لیبل زده ساخته شده در چین)
اگه فنلاندی پیدا کردین حاجی وحید خبری به من بده
2. قیمت ان 78 طبق آخرین قیمتی که داشتم 460 تومن بود که گرانتر از ان 82 بود !!
3. دوربین ان 78 اصلا چه در عکسبرداری و چه در فیلمبرداری قابل مقایسه با ان 82 نیست.. !
4.دکمه تاچ نداره (البته کلید ناوی سلکشن داره) که با کشیدن انگشتت رو دی پد تو منوها می تونه جا بجا بشی
5.سیمبین ان 78 نسل جدیده(9.3) که تو سرعت حتی از ان 82 (که سرعتش از گوشی های
جاوا بیشتره ) هم سریعتره !

Delusive1
22-07-2008, 10:55
دوستان دیروز دیدم توی علاالدین دست دوش رو که میگفت 40 ساعت کارکرده و نو و تمیز هم بود میداد 370 چیکار کنم به نظر شما؟! یعنی این ان 78 دست دوم مشکل نرم افزاری داره؟! چطوری اطمینان میشه کرد؟! راستی عجب صفحه کلید کوچولویی داره! فکر نکن انگشت روش جا بشه!:))

وحید

Highbury
22-07-2008, 10:59
سلام:
باز هم ممنون

وحید
دوربین ان78 دقیقا مثل ان73 هستش.
ان82 توی 5 مگاها جز دو سه تای برتر هستش مخصوصا با اون فلاش جای هیچ رقیبی واسش نیست.
از لحاظ قیمت هم خیلی خوبه.در کل ان82 از ان78 به مراتب بهتره.

خب منم بیام چند تا موضوع رو در مورد ان 78 که فکر میکنم نظرتون بهش جلب شده اضافه کنم
1.من ان 78 ساخت فنلاند تو کرمانشاه و تهران پیدا نکردم
همگی ساخت چین هستند نه فنلاند (لیبل زده ساخته شده در چین)
اگه فنلاندی پیدا کردین حاجی وحید خبری به من بده
2. قیمت ان 78 طبق آخرین قیمتی که داشتم 460 تومن بود که گرانتر از ان 82 بود !!
3. دوربین ان 78 اصلا چه در عکسبرداری و چه در فیلمبرداری قابل مقایسه با ان 82 نیست.. !
4.دکمه تاچ نداره (البته کلید ناوی سلکشن داره) که با کشیدن انگشتت رو دی پد تو منوها می تونه جا بجا بشی
5.سیمبین ان 78 نسل جدیده(9.3) که تو سرعت حتی از ان 82 (که سرعتش از گوشی های
جاوا بیشتره ) هم سریعتره !
عجیبه نمیدونستم فنلاند نیستش.
با سایر حرفات هم موافقم علی جان

Delusive1
25-07-2008, 19:24
سلام:

زنگ زدم اتصالات هم گفت که اصلا دیگه از این به بعد نوکیا فنلاندی نداریم و همه چین میشن!!!

الان تنها مشکل من اینه که من نمیخوام بابت این گوشی و گارانتیش 498 تومان بدم! کسی جایی چیزی نمیدونه بدونه گارانتی باشه ارزون؟!

وحید

ali racer
26-07-2008, 00:46
دوست من
ان 78 با توجه به قیمت و امکاناتش
به نظر من اصلا و ابدا با این قیمت نمی ارزه !!
قیمتش بین 350 باید باشه
قبل از تعطیلات هم
به 390 رسید نمی دونم چرا گرون شد !!!
به هر حال از من میشنوی این پول (حدود 500)
واسه 78
خیلی زیاده
بازم قضاوت با خودته !!

prince72
26-07-2008, 12:09
اگه بحث سر ان78 هست که ان82 خیلی بهتره وبا صرفه تر

shahramcat
26-07-2008, 12:59
به نظر من N78 بهتر هست و انتخاب دوم N82 .

Sajad2006
26-07-2008, 13:59
سلام دوست عزیز.
من به شما ان 82 رو پیشنهاد میکنم.
به نظر من ار ان 78 بهتره.

nima_989
26-07-2008, 15:33
به نظر منم N82 مشکی بهتره.

amin-se
27-07-2008, 00:39
ان82 مشکی از ان 78 بهتره .

Delusive1
27-07-2008, 09:10
ولی دوستان اگر از دوربین صرفه نظر کنیم میبینیم که ان 78 در همه چیز بهتر از ان 82 عمل کرده جز قیمت گزاف! که من هم واقعا موندم که چرا این گوشی در چند روز اخیر سیر صعودی داشته! و در واقع خود من هم به این فکر افتادم که این هزینه برای این گوشی هرچقدر هم که جدید و بهینه باشه نامعقول به نظر میاد! و دوست عزیزی که گفتن قیمت این گوشی 350 میارزه واقعا درست گفتن!

وحید

prince72
27-07-2008, 14:36
دوست گرامی در همه چیز که عمرا در یکی دوتا چیز(سی پی یو و ودر صفحه نمایش وشایدم در صدا) دیگه در بقیه موارد اگه بدتر نباشه بهترم نیست.....

ali racer
27-07-2008, 17:06
دوست گرامی در همه چیز که عمرا در یکی دوتا چیز(سی پی یو و ودر صفحه نمایش وشایدم در صدا) دیگه در بقیه موارد اگه بدتر نباشه بهترم نیست.....
منم هر 2 تا این گوشی ها رو تست کردم
نظر شخص من اینه
دوربین بدون شک 82
صدای اسپیکر 78
ال سی دی 78(البته با هک کردن ان 82 که خودم کردم تا حدود زیادی به هم نزدیک شدن)
سرعت تو منو 78
خوش دستی 82
صدای هدفون برابر
کیفیت ساخت 82
وزن و ابعاد برابر

نتیجه گیری
اگه بی خیال دوربین بشی در مجموع 78 بهتر به نظر میاد

چون 78 اف ام ترنسمیت داره
جی پی اس بهتری داره
باتری قویتری داره
ال سی دی بهتر
صدای اسپیکر بلند تر
وسیمبین جدید (البته قراره فیوچر پک 2 برای 82 هم عرضه بشه !)

خب بر تری های ان 82
فیلمبرداری و عکسبرداری
کاملا برتر(فیلمبرداری ان 78 و عکاسی در شب اون اصلا حرفی برای گفتن نداره در مقابل ان82)
موشن سنسور
سی پی یو 2 هسته ای و شتاب دهنده گرافیکی و میزان رم دینامیکی بیشتر
برنامه های بیشتر (چون سیمبین 9.3 هنوز جا نیفتاده !)
صفحه کلید بهتر
فنلاندی بودن ان82 در مقابل چینی بودن 78
(البته فقط برای راحتر فروش رفتن گوشی دست دوم این مدل ها اینو گفتم)
کیفیت بالاتر قطعات ان 82 (البته هر دو گوشی از سری اول تولیدات شرکت بودن )

خب انتخاب سخت شد نه ؟
ان 78 بعنوان موزیک فون انتخاب خوبیه ولی نا با قیمت برابر با ان 82
که صدای هدفون برابری با 78 داره !

e_mohsen83
27-07-2008, 17:50
اقا من p1 کو انتخاب می کنم

shahramcat
27-07-2008, 22:08
وزن و ابعاد برابر

N78 نازکتر و سبکتر از 82 هست !

112 x 50.2 x 17.3 mm, 90 cc
Weight 114 g

N78

113 x 49 x 15.1 mm, 76.5 cc
Weight 101.8 g

ali racer
27-07-2008, 22:54
ببخشید کولیس یا ریز سنج همراهم نبود که با دقت میلیمتر براتون اندازه بگیرم !!!

Delusive1
28-07-2008, 08:31
دوستان با این قیمت n78 فکر کنم به سمت I-Phone بدون گارانتی برم بهتر باشه نیست؟! میشه نظر بدید ؟!
آیفون بدون گارانتی 615 تومان هستش! فقط میخواستم ببینم که آیفون محدودیت داره؟ GPRS,GPS و اینایی که داره کیفیتش در حد گوشی های جدید هست مثلا صفحات وب رو به سرعت n82 یا 78 باز میکنه؟! و GPS ش تو ایران کار می کنه و ...
ببخشید که همگی رو اذبت میکنم ولی خواستم اگه بشه یه ذره از معایب و مذایای آیفون هم برام بگید تا ببینم ارزش داره یا نه!

وحید

ali racer
28-07-2008, 10:53
اول این که اون مدل آیفونی که شما می گی (مجهز به جی پس اس ) مدل مدل عادی نیست مدل تری جی هستش
که تازه اومده و هنوز همه گیر نشده
2.جی پی اس همه جای دنیا کار میکنه و ربطی به اپراتور نداره فقط باید نقشه های اون منطقه روبریزی رو گوشیت
3.آیفون تری جی تو وب خیلی سریعتر ازان 95 گیگ عملکرده (اصلا تو تبلیغات این گوشی به این نکته اشاره شده )
4.باید کلا بی خیال فرستادن فایل با بلوتوثش بشی
5. اصلا روی صدای اسپیکر مدل عادی اش حساب نکن (البته تو مدل تری جی بهتر شده ولی نمیدونم چقدر !)
6.سیستم عامل مک پشتیبانی خوبی برای برنامه نداره (در مقاسیه با سیمبین که اصلا حرفی برای گفتن نداره)
7.دوربین آیفون تو 2 مدل یکی هست
ولی در حد همون 2 مگا پیکسلی بدون فلاش بدون اتو فوکوس هستش !!

ولی در عوض آیفون یه سی پی یو قوی و سیستم عامل سریع و یه ال سی دی بدون رقیب داره !

من که ترجیح میدم با این پول (شایدم بیشتر) یک دستگاه سامسونگ اومنیا بخرم که همومن طوری که سخت افزارش تقریبا
یکی هستش با آیفون !! امکانات خیلی بهتر و بیشتری داره و باگ های خنده دار آیفون رو هم نداره

Delusive1
02-08-2008, 11:15
دست همه دوستان درد نکنه
یه سوال دیگه هم داشتم اون این بود که Gps های داخل این گوشی ها ماهواره ای هستن یا از Gprs استفاده می کنن و حتما باید دارای خط ایرانسل باشی!؟

وحید

prince72
02-08-2008, 16:37
منم هر 2 تا این گوشی ها رو تست کردم
نظر شخص من اینه
دوربین بدون شک 82
صدای اسپیکر 78
ال سی دی 78(البته با هک کردن ان 82 که خودم کردم تا حدود زیادی به هم نزدیک شدن)
سرعت تو منو 78
خوش دستی 82
صدای هدفون برابر
کیفیت ساخت 82
وزن و ابعاد برابر

نتیجه گیری

وسیمبین جدید (البته قراره فیوچر پک 2 برای 82 هم عرضه بشه !)

خب انتخاب سخت شد نه ؟
ان 78 بعنوان موزیک فون انتخاب خوبیه ولی نا با قیمت برابر با ان 82
که صدای هدفون برابری با 78 داره !

دوست خوبم این فیوچر پک 2 کی میاد تو ایران خیلی ممنونت میشم اگه تاریخش یا حدوداش رابگی.....:11:ممنون:20: