PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می خوام که دیگه این صفحه نیاد

sinasalar2007
18-07-2008, 19:37
من نمیدونم چرا با این که یه admin بیشتر داخل کامپیوترم وجود نداره این صفحه میاد . تا حالا دو بار این مورد برام پیش اومده و معمولا بعد از نصب نرم افزار های زیاد پیش میاد . حالا چی کار کنم که دیگه این صفحه رو نبینم و مستقیم وارد ویندوز بشم ؟

منظورم این صفحه هستش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
(چون عکس بزرگ بود ترجیح دادم لینک عکس رو قرار بدم )
با تشکر

mahdi7610
18-07-2008, 19:43
من نمیدونم چرا با این که یه admin بیشتر داخل کامپیوترم وجود نداره این صفحه میاد . تا حالا دو بار این مورد برام پیش اومده و معمولا بعد از نصب نرم افزار های زیاد پیش میاد . حالا چی کار کنم که دیگه این صفحه رو نبینم و مستقیم وارد ویندوز بشم ؟

منظورم این صفحه هستش :

(چون عکس بزرگ بود ترجیح دادم لینک عکس رو قرار بدم )
با تشکر
سلام دوست عزیز

ابتدا به منوی استارت برو و روی گزینه run کلیک کن و عبارت control userpasswords2 را کپی کن و کلید اینتر را بزن
از صفحه باز شده تیک گزینه users must enter a user name and password to use را بردار و صفحه را ok کن .

موفق باشی .

sinasalar2007
18-07-2008, 20:40
به جای این که مشکلاتم برطرف شه یه ادمین دیگه اضافه شد . چی کار کنم که ادمین حذف بشه ؟ از کنترل پنل هم هر کاری که کردم نمیره
ببینید :

omid.sarmad
18-07-2008, 21:02
سلام.
به رجیستری و به کلید زیر بروید.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
یک مقدار String بنام AutoAdminLogon درست کرده و مقدار آن را برابر 1 قرار دهید.
مقادیر DefaultUserName و DefaultPassword رو هم برابر با نام پوزر و پسوورد خود(در صورت وجود) قرار دهید.
سیستم رو ریستارت کنید.

sinasalar2007
18-07-2008, 21:15
من فقط می خوام اون یوزر administrator رو یه کاری کنم که دیگه تو اون صفحه نمایش داده نشه .
الان autoadminlogon وجود داره و مقدارش هم یک است و defaultusername هم در valuedata نوشته administrator . چیزی هم به نام defaultpassword وجود نداره . چی کار کنم ؟
(اسم اون user اصلی sina هست )

mahdi7610
19-07-2008, 07:36
سلام

برگرد دوباره اون تیکی که گفتم را بزار . با یه ریستارت مشکل باید حل بشه .

Ghaioom
19-07-2008, 07:53
سلام
فقط کافی بود یه User Accounts درست کنی و این User Accounts رو پاک کنی تا این صفحه بره.
موفق باشی

omid.sarmad
19-07-2008, 11:17
من فقط می خوام اون یوزر administrator رو یه کاری کنم که دیگه تو اون صفحه نمایش داده نشه .
الان autoadminlogon وجود داره و مقدارش هم یک است و defaultusername هم در valuedata نوشته administrator . چیزی هم به نام defaultpassword وجود نداره . چی کار کنم ؟
(اسم اون user اصلی sina هست )
defaultusername رو برابر sina بزار.:46: