PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام واقعی تر هست؟

vivid806
17-07-2008, 19:27
با سلام:20:

میدونم که این مربوط به قسمت نرم افزار میشه اما فکر میکنم دوستان اینجا تجربه بیشتری داشته باشند
عکس زیر با نرم افزارهای مختلف دمای پردازنده رو نشون میده که مربوط به سیستم خودم هست:
حالا سوالم اینه که کدام یکی رو باید واقعی تر بدونم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعضی از این موارد دما هسته هستند و بعضی دمای خود سی پی یو تفاوت اینها در چیه کلاً یک توضیح مختصر بدید ممنون میشم :11:

vivid806
18-07-2008, 00:21
سلام دوستان که کار کردند به نظر شما کدوم برنامه میتونه حقیقی تر باشه یا هر برنامه ای که شما پیشنهاد میدید؟؟؟

Mezzo
18-07-2008, 01:49
همه اينها اطلاعات رو از يك سنسور مي گيرند منتها سرعت Refresh شدنشون فرق مي كنه. فكر مي كنم EVEREST سريعتر از بقيه رفرش مي كنه و احتمالا تو اون لحظه 39 درجه بوده. ممكنه در يك لحظه همشون يك عدد رو نشون بدن:

alborz_k
02-09-2008, 10:13
با سلام:20:

میدونم که این مربوط به قسمت نرم افزار میشه اما فکر میکنم دوستان اینجا تجربه بیشتری داشته باشند
عکس زیر با نرم افزارهای مختلف دمای پردازنده رو نشون میده که مربوط به سیستم خودم هست:
حالا سوالم اینه که کدام یکی رو باید واقعی تر بدونم؟

بعضی از این موارد دما هسته هستند و بعضی دمای خود سی پی یو تفاوت اینها در چیه کلاً یک توضیح مختصر بدید ممنون میشم :11:
سلام. از نرم افزار coretemp استفاده کنی مطمئن تره.
البته من هم مشکل تو رو دارم .، بایوس ماربردم دما رو روی 33 نشون می ده ، ولی نرم افزار coretemp ، دما رو روی 50.