PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄◄ تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه WinRAR

صفحه ها : 1 [2]

amaranth_silent
20-07-2011, 10:49
سلام دوستان من دیشب دوتا فیلنم از یه سایت دانلود کردم که بصورت زیپ شده هستند ولی وقتی میخوام با winrar بازش کنم پس از طی کردن مرحله لود وقتی به 100% میرسه با این ارور روبرو میشه مشکل از کجاست ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SHADEL
18-08-2011, 22:10
سلام دوستان من دیشب دوتا فیلنم از یه سایت دانلود کردم که بصورت زیپ شده هستند ولی وقتی میخوام با winrar بازش کنم پس از طی کردن مرحله لود وقتی به 100% میرسه با این ارور روبرو میشه مشکل از کجاست ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما روی فایل مورد نظر کلیک راست کن extract filles رو بزن بعد keep broken filles رو تیک بزن بعد ok کن.
مشکلت برطرف میشه.

GHAGHALEELEE
09-10-2011, 11:57
سلام
ببخشید اینجا میپرسم چون تو تاپیک winrar دیر جواب میدن

1.فیلمی که با روش extract file----keep broken file بدست میاد امکان داره بخاطر فایلهای شکسته اش پرش محسوسی توی فیلم بوجود بیاد؟
2.من یه فیلم پیدا کردم که یکی از پارتهای وسطیش کمتر از بقیه هست.حتی از پارت اخری.به نظرتون این فایل مشکل داره؟
مرسی

jax2
09-10-2011, 14:30
اگه پارت وسطی هست و کمتره حتما مشکل داره
موقع اکسترکت گیر نمیده؟
احتمالش زیاد هست که با زدن گزینه ی keep broken files تو فیلم یه تیکش حذف بشه

GHAGHALEELEE
09-10-2011, 22:44
مرسی از راهنماییتون.چون حجمش 3 گیگ بودم گفتم مشورت کنم اگه مشکل نداشت دانلودش کنم.با این حساب دانلودش نمیکنم.
تا چند درصد ناقص باشه میشه با روش extract file----keep broken file فایل رو اکسترکت کرد؟اگه زیر 99 درصد هم باشه بازم اکسترکت میشه یا باید قیدش رو زد؟
مرسی

Erfan.B
21-10-2011, 16:36
مرسی از راهنماییتون.چون حجمش 3 گیگ بودم گفتم مشورت کنم اگه مشکل نداشت دانلودش کنم.با این حساب دانلودش نمیکنم.
تا چند درصد ناقص باشه میشه با روش extract file----keep broken file فایل رو اکسترکت کرد؟اگه زیر 99 درصد هم باشه بازم اکسترکت میشه یا باید قیدش رو زد؟
مرسی

سلام نیما جان ، خوبی؟
تا اون جایی که من می دونم تا هرچند درصد که بتونه قابل اکسترکت کردنه حتی 5% تا زمانی که نگه Invalid Or Corrupt Archive.
موفق باشی.

savoz
23-11-2011, 23:21
سلام دوست عزیز اگه مشکلت رفع نشده به لینک زیر مراجعه کن اونجا به صورت کامل توضیح داده شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tak2750
06-01-2012, 10:23
سلام
من با وین رار برنامه ها رو کد میکنم.ولی چون فراموش کارم در قسمت کامنت یه راهنمایی کوپیک مینویسم تا بعدا اسم رمز یادم بیاد.
مشکل من اینه که میخام وقتی رو فایل دوبار کلیک کنم کامنت نشون داده بشه و لی اسم فایل کد شده نشون داده نشده.
باید چیکار کنم؟

matin2m
08-01-2012, 19:37
سلام به همگی
دوستان کسی نمیدونه فایل داخل rar رو چطوری تغییر نام بدم آخه یک فیلم دانلود کردم که سه تا پارت داره دوتا پارتش فایلهای داخلش همنامند اما پارت آخر نامش فرق داره چون پارت آخر رو از یک جا دیگه دانلود کردم اما هر سه از یک نسخه هستن فقط چون پارت
اخر نامش فرق میکنه ناقص اکسترکت میشه
تو رو خدا یکی کمک کنه

matin2m
08-01-2012, 20:05
سلام به همگی
دوستان کسی نمیدونه فایل داخل rar رو چطوری تغییر نام بدم آخه یک فیلم دانلود کردم که سه تا پارت داره دوتا پارتش فایلهای داخلش همنامند اما پارت آخر نامش فرق داره چون پارت آخر رو از یک جا دیگه دانلود کردم اما هر سه از یک نسخه هستن فقط چون پارت
اخر نامش فرق میکنه ناقص اکسترکت میشه
تو رو خدا یکی کمک کنه
کسی نیست جواب بده تو رو خدا یکی به داد ما برسه

tak2750
09-01-2012, 10:25
کسی نیست جواب بده تو رو خدا یکی به داد ما برسه

اسمفایلهت رو به کلی عوض کن و به ترتیب پارتها مرتب کن.مثلا
پارت یک رو بزار 1 واسم پارت 2 دو رو هم بزار 2 و الی اخر

matin2m
09-01-2012, 19:34
اسمفایلهت رو به کلی عوض کن و به ترتیب پارتها مرتب کن.مثلا
پارت یک رو بزار 1 واسم پارت 2 دو رو هم بزار 2 و الی اخر
اسم پارتها رو میدونم دوست عزیز.اسم فایل داخل پارت رو میگم بخاطر متفاوت بودن اسم فایل داخل پارت آخر اکسترکت ناقص انجام میشه.ممنون

Ship Storm
30-01-2012, 15:06
اسم پارتها رو میدونم دوست عزیز.اسم فایل داخل پارت رو میگم بخاطر متفاوت بودن اسم فایل داخل پارت آخر اکسترکت ناقص انجام میشه.ممنون

داخل اون پارت پارت های دیگه هست ؟ اسم هاشون با قبلی ها تفاوت داره ؟
خیلی از وقت ها نمیشه گفت اون پارتی که قبلا دانلود کردید با این جدیده که از یکجا دیگه گرفتید یکی باشه ها !!! دقت کنید چون حتی 1 کیلوبایت اختلاف داشته باشه ارور میده

تنک
30-01-2012, 19:11
درمورد بازکردن دانلودها ازطریق برنامه وین رر به هنگام اجرای برنامه بازکردن درموقع ایکس ترکتینگ درخواست جاگذار volume می کند منظوز از volume ,وراه حل بازکردن دانلود چیست

Ship Storm
30-01-2012, 20:31
درمورد بازکردن دانلودها ازطریق برنامه وین رر به هنگام اجرای برنامه بازکردن درموقع ایکس ترکتینگ درخواست جاگذار volume می کند منظوز از volume ,وراه حل بازکردن دانلود چیست

منظور پارت های دانلود هستند که باید همه درک نار هم قرار بگیرند و یکی پس از دیگری Extract بشن

dara0
11-02-2012, 16:54
سلام

دوستان ایا winrar تنظیماتی داره که فایلهای فشرده پسورد دار رو با یک بار پسورد دادن برای دفعات بعد بدون در خواست پسورد باز بکنه؟

با تشکر

Ship Storm
11-02-2012, 17:57
سلام

دوستان ایا winrar تنظیماتی داره که فایلهای فشرده پسورد دار رو با یک بار پسورد دادن برای دفعات بعد بدون در خواست پسورد باز بکنه؟

با تشکر

سلام
نخیر همیچن امکانی نداره

Elahe_11111
01-03-2012, 20:11
سلام
من یه فیلم 2 پارتی دانلود کردم پارت اولش rar نبود اما دومش بود و می خوام extract کنم میگه:
you need to start extraction from a previous volume to unpack
چی کار کنم؟
ممنون

Ship Storm
01-03-2012, 20:50
سلام
من یه فیلم 2 پارتی دانلود کردم پارت اولش rar نبود اما دومش بود و می خوام extract کنم میگه:
you need to start extraction from a previous volume to unpack
چی کار کنم؟
ممنون

پارت اول احتمالا بصورت exe بوده که وقتی اون پارت رو در کنار سایر پارت های rar قرار بدید مشکل حل میشه

shahrokhblash
18-03-2012, 15:11
درود
کمک کنید دوستان من این فیلم رو از تورنت تو zbigz.com مستقیم کردم با idm دان شد بیشتر از 2گیگ هست.:41:
الان با winrar اکسترک می کنم این پیام میاد:READNFO XviD AC3-RemixHD.zip: CRC failed in Mission Impossible Ghost Protocol 2011 R6 HDRip READNFO XviD AC3-RemixHD\Mission Impossible Ghost Protocol 2011 R6 HDRip READNFO XviD AC3-RemixHD.avi. The file is corrupt
یه راهنمایی کنید دان کردن مجدد این فایل مکافات هست:41:
سپاس گذارم
منتظرم

shahrokhblash
18-03-2012, 15:19
درود
کمک کنید دوستان من این فیلم رو از تورنت تو zbigz.com مستقیم کردم با idm دان شد بیشتر از 2گیگ هست.:41:
الان با winrar اکسترک می کنم این پیام میاد:READNFO XviD AC3-RemixHD.zip: CRC failed in Mission Impossible Ghost Protocol 2011 R6 HDRip READNFO XviD AC3-RemixHD\Mission Impossible Ghost Protocol 2011 R6 HDRip READNFO XviD AC3-RemixHD.avi. The file is corrupt
یه راهنمایی کنید دان کردن مجدد این فایل مکافات هست:41:
سپاس گذارم
منتظرم

با عرض پوزش مشکل برطرف شد با فعال کردن keep broken files ممنون از راهنمایی دوستان:20::11:

ashil_legend
31-03-2012, 21:46
من 15 پارت دانلود کردم پسورد تمام پارتها یکی هست به غیر از پارت 15 وقت اکسترکت کردن رو پارت 15 ارور پسورد میده اگه میشه راهنمایی کنید.اصلا" میشه اون اطلاعات 14 پارت اولو بدون پارت 15 به دست آورد؟

Ghaioom
01-04-2012, 14:25
من 15 پارت دانلود کردم پسورد تمام پارتها یکی هست به غیر از پارت 15 وقت اکسترکت کردن رو پارت 15 ارور پسورد میده اگه میشه راهنمایی کنید.اصلا" میشه اون اطلاعات 14 پارت اولو بدون پارت 15 به دست آورد؟
شما لینک زیر رو چک کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن برای به دست اوردن اطلاعات فایلهایی که کامل هست راست کلیک کنید رو فایل اولی extract files بعد در سمت چپ تیک keep broken files رو بزنید.

omid-p30
14-05-2012, 11:13
سلام.

من یک فیلم سه پارتی دانلود کردم که موقع باز کردنشون این پیغام رو میده :

! CRC failed in the encrypted file Driving Miss Daisy Corrupt file or wrong password

repair هم کردم فایده نداشت.

باید چکار کرد ؟

ممنون.

Ghaioom
14-05-2012, 11:30
سلام.

من یک فیلم سه پارتی دانلود کردم که موقع باز کردنشون این پیغام رو میده :

! CRC failed in the encrypted file Driving Miss Daisy Corrupt file or wrong password

repair هم کردم فایده نداشت.

باید چکار کرد ؟

ممنون.
راست کلیک extract files تیک keep broken files رو بزن.

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

بارها گفتیم اینو!!!

omid-p30
14-05-2012, 12:07
راست کلیک extract files تیک keep broken files رو بزن.

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

بارها گفتیم اینو!!!
این کار رو هم میدونستم و انجامش فایده نداشت. فقط بیست دقیقه اول فیلم رو نمایش میده.

تموم فیلم همین سه پارتی هست که دانلود کردم و پارت دیگه ای نمونده.

keep broken files معمولا برای مواقعی هست که یک یا چند پارت آخر، در دسترس نیستند و میخوایم همین پارت های دانلود شده رو داشته باشیم.

Ghaioom
14-05-2012, 15:27
keep broken files معمولا برای مواقعی هست که یک یا چند پارت آخر، در دسترس نیستند و میخوایم همین پارت های دانلود شده رو داشته باشیم.
اصلا!! ولی اینم میشه.

اون قسمت وقتی فایل خراب دان شده باشه فیلم یا موزیک یا چیز دیگه به کار میره.

ali_intel_3ghz
04-06-2012, 19:58
سلام خدمت دوستان ،چند روز پیش یه آموزش دیدم واسه کرک کردن پسوورد فایل rar
که با Back Track و نرم افزار Rarcrack کار میکرد
خلاصه دستو پا شکسته را افتادم
اصلا چرا باید از BACK TRACK استفاده کرد؟
فرق نرم افزارای تحت ویندوز با linux چیه؟
هردوشون یه جور کار میکنن دیگه

فقط یه مشکل کچولو دارم اگه از دوستان کسی راهنمایی کنه خوشحال میشم

تشکر...

Ali-ss
02-08-2012, 16:46
یه فیلم وین رار کردم و پسورد گذاشتم وقتی پسورد وارد می کنم و می بینمش احساس می کنم توی ویندوز سون یه جایی کپی می شه؟ کسی می دونه کجا؟
توضیح اینکه فیلم رو خارج نمی کنم فقط روش کلیک می کنم تو وین رار

asrit.net
02-08-2012, 16:50
یه فیلم وین رار کردم و پسورد گذاشتم وقتی پسورد وارد می کنم و می بینمش احساس می کنم توی ویندوز سون یه جایی کپی می شه؟ کسی می دونه کجا؟
توضیح اینکه فیلم رو خارج نمی کنم فقط روش کلیک می کنم تو وین رار

ببینید با دابل کلیک کردن بر روی فایل های وین رر آن ها در دایرکتوری Temp کپی و سپس اجرا می شوند.

Ali-ss
02-08-2012, 16:55
گزینه حذف پست ندارم؟ چه جالب؟

وین رار چطور حجم فایل ها رو کم می کنه؟

Ali-ss
02-08-2012, 17:10
درسته توی ویندوز ایکس پی می ره توی تمپ و لوکال سیتینگ هر یوزر ولی می خوا مبدونم توی سون دقیقا کجا می ره می شه آدرس رو از توی آدرس بار ویندوز کپی کنید؟

ŞHÍЯÍŃ
24-08-2012, 11:52
سلام من کلی پوست خودم رو کندم:31:با اینترنت256 توی یک هفته یه ویندوز8 دانلود کردم آخرش وقتی میخوام از زیپ خارجش کنم وسطاش این ارور ظاهر میشه:31:

Dew Drop
24-08-2012, 13:34
سلام من کلی پوست خودم رو کندم:31:با اینترنت256 توی یک هفته یه ویندوز8 دانلود کردم آخرش وقتی میخوام از زیپ خارجش کنم وسطاش این ارور ظاهر میشه:31:

سلام
واسه هر پارتی که این ارور رو میده رو فایل مورد نظر کلیک راست کنید و Repair Archive رو بزنید و بعد موقع اکسترکت مسیر همین فایلی که اصلاح و تعمیر شده رو انتخاب کنید.
(در ضمن بهتر بود به جای این دانلودتون آخرین نسخه کرک شده رو از مایکروسافت دانلود می کردید,برای این نسخه ها پیدا کردن کرک کمی سخته!!!)

nw_nk
25-08-2012, 21:56
درسته توی ویندوز ایکس پی می ره توی تمپ و لوکال سیتینگ هر یوزر ولی می خوا مبدونم توی سون دقیقا کجا می ره می شه آدرس رو از توی آدرس بار ویندوز کپی کنید؟

WinRAR 4.11 / Options / Settings / Paths / Folder for temporary files

C:\Users\[User]\AppData\Local\Temp

پوشه هایی با نام Rar ساخته میشه

در ضمن %temp% برای شما فلدر تمپ رو باز میکنه

کافیه در Run وارد کنید

reza-hhh
05-09-2012, 17:14
سلام
واسه هر پارتی که این ارور رو میده رو فایل مورد نظر کلیک راست کنید و Repair Archive رو بزنید و بعد موقع اکسترکت مسیر همین فایلی که اصلاح و تعمیر شده رو انتخاب کنید.
(در ضمن بهتر بود به جای این دانلودتون آخرین نسخه کرک شده رو از مایکروسافت دانلود می کردید,برای این نسخه ها پیدا کردن کرک کمی سخته!!!)

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم ولی با این کار حل نشد

Ship Storm
07-09-2012, 10:06
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم ولی با این کار حل نشد

اگر با این کار حل نشه اون پارت بکل آسیب دیده و باید مجدد دانلود بشه و با روش Repair مشکل برطرف نمیشه

statue of liberty
13-09-2012, 00:22
سلام سوال : این سایت های دانلود که می زنن فایل های با حجم بیش از 100 مگ دارای 5 درصد ریکاوری هستند این ها رو چه جور فشرده - rar - می کنن ؟؟ مثلا من الان یه قایل 200 مگی دارم اینو همین عادی rar کنم این 5 درصد داره؟؟؟ یا باید کار خاص دیگه انجام بدم.. جایی تیک بزنم؟

saeed_136915
13-09-2012, 07:10
سلام
روی فایلی که میخوایین فشرده کنین راست کلیک کنین و Add to Archive ... رو بزنین و تیک گزینه ی Put Recovery Record رو بزنین. تو قسمت Advanced هم میتونین درصد اون رو مشخص کنین.

statue of liberty
13-09-2012, 09:25
سلام
روی فایلی که میخوایین فشرده کنین راست کلیک کنین و Add to Archive ... رو بزنین و تیک گزینه ی Put Recovery Record رو بزنین. تو قسمت Advanced هم میتونین درصد اون رو مشخص کنین.

ممنون دوست عزیز.. الان دیدم حداکثر تا 10 درصد میشه گذاشت درسته؟؟ مثلا من 10 درصد بزارم یا 5 درصد چه تفاوتی داره؟؟؟

saeed_136915
13-09-2012, 12:16
ممنون دوست عزیز.. الان دیدم حداکثر تا 10 درصد میشه گذاشت درسته؟؟ مثلا من 10 درصد بزارم یا 5 درصد چه تفاوتی داره؟؟؟

البته من دقیق نمیدونم ولی اصولا هر چی درصد بالاتر باشه شانس اینکه فایل خراب رو بشه ریپیر کرد بالاتر میره. همینطور حجم هم بالاتر میره

ŞHÍЯÍŃ
15-09-2012, 23:38

سلام

سلام ببخشید چند وقتی بود یه درایوم رو نداشتم نشد این رو امتحان کنم الان امتحان کردم باز اینطوری شد.

Ghaioom
16-09-2012, 06:04
سلام ببخشید چند وقتی بود یه درایوم رو نداشتم نشد این رو امتحان کنم الان امتحان کردم باز اینطوری شد.

یا پسورد اشتب میزنی یا این پارتش خرابه. پسورد رو دستی وارد کن و دوباره این پارت رو دان کن .

Milad4171
18-09-2012, 21:37
ŞHÍЯÍŃ - تمام پارت ها رو توی یه فولدر بذار بعد دوباره تست کن.
بعدش اگه با این برنامه باز میکنی. ببین میتونی یه فایلی رو به صورت جدا از توش اکسترکت کنی؟

white and black
19-09-2012, 07:13
با سلام اگه بخواهیم یه فایل رو توسط win rar به چند تکه فشرده بشه باید چکار کرد ممنون

M E S S I
19-09-2012, 07:25

شـیـفــو
23-09-2012, 07:29
سلام دوستان
من حدود 36 تا فایل مختلف رار دارم ، بصورت زیر :

x.part1.rar
x.part2.rar
x.part3.rar

y.part1.rar
y.part2.rar
y.part3.rar
y.part4.rar

Q.part1.rar
Q.part2.rar
Q.part3.rar
Q.part4.rar
Q.part5.rar
Q.part6.rar
Q.part7.rar

اما از یه راپیدلیچ استفاده کردم همه رو به این صورت کرده :

x_1.rar
x_2.rar
x_3.rar

y_1.rar
y_1.rar
y_1.rar
y_1.rar

Q_1.rar
Q_2.rar
Q_3.rar
Q_4.rar
Q_5.rar
Q_6.rar
Q_7.rar

اما این شماره گذاری صحیح نیست و به پارت ها مربوط نمیشه مثلا ممکنه x_1.rar فایل x.part2.rar باشه !!! چطوری میتونم به غیر از اسم ، بفهمم کدوم فایل پارت چندمه ؟

شـیـفــو
24-09-2012, 14:35
الــــ ـــووو ، کسی صدامو میشنوه ؟
من اینجا تها هستم ، دچار مشکل بزرگی شدم اما کسی نیست بهم کمک کنه ، الوووو ، لطفا اگه صدامو میشنوین یه چیزی بگین .
من گیج شدم ، نمیدونم چیکار باید بکنم . چرا کسی به این نطقه توجهی نمیکنه ؟ اااـــــووووو

Ship Storm
28-09-2012, 07:37
با سلام اگه بخواهیم یه فایل رو توسط win rar به چند تکه فشرده بشه باید چکار کرد ممنون

باید هنگام فشرده سازی از قسمت Split To Value Size حجم پارت هایی که میخواین ایجاد کنید رو انتخاب و اعمال کنید

Ship Storm
28-09-2012, 07:41
الــــ ـــووو ، کسی صدامو میشنوه ؟
من اینجا تها هستم ، دچار مشکل بزرگی شدم اما کسی نیست بهم کمک کنه ، الوووو ، لطفا اگه صدامو میشنوین یه چیزی بگین .
من گیج شدم ، نمیدونم چیکار باید بکنم . چرا کسی به این نطقه توجهی نمیکنه ؟ اااـــــووووو

تو این زمینه متاسفانه راهی رو من به شخصه ندیدم چون شماره گجذاری پارت ها تو Properties فایل ها اصلا مشخص نیست و همین باعث میشه اگر شماره پارت ها عوض بشه شناسایی اینکه فلان پارت شمارش چند بود غیر ممکن میکنه

zombie
01-10-2012, 13:46
سلام

من یه فیلمی دانلود کردم متشکل از 11 تا فایل rar
موقع extract کردنش به مشکل برخوردم. 3 پارت اول فولدر اصلی داخلشون اسمشون با بقیه پارت ها فرق داره! و موقع extract قاطی میکنه 2تا فولدر درست میکنه.

به نظرتون چیکار کنم؟

خودم به ذهنم رسید که فولدرای 3 پارت اول رو هم هم-اسم بقیه کنم ولی نکته اینجاست که پارت ها جداگونه extract نمی تونه بشه.

zombie
02-10-2012, 23:44
سلام

من یه فیلمی دانلود کردم متشکل از 11 تا فایل rar
موقع extract کردنش به مشکل برخوردم. 3 پارت اول فولدر اصلی داخلشون اسمشون با بقیه پارت ها فرق داره! و موقع extract قاطی میکنه 2تا فولدر درست میکنه.

به نظرتون چیکار کنم؟

خودم به ذهنم رسید که فولدرای 3 پارت اول رو هم هم-اسم بقیه کنم ولی نکته اینجاست که پارت ها جداگونه extract نمی تونه بشه.

یعنی نمیشه یه یکی از پارت ها رو به صورت جدا extract کرد؟

Ship Storm
08-10-2012, 21:01
من دقیق متوجه منظور شما نشدم که داستان از چه قراره
یک عکس میشه بزاری ببینیم چطوریه

needer
16-10-2012, 10:24
من با وین رر مشکل دارم هر فایلی که می خوام باز کنم ارور crc میده. ورژن جدید هم که می خوام بگیرم همش فشرده هست و و نمیتونم فایل فشرده رو باز کنم.

needer
16-10-2012, 11:21
حتی وینرر غیر زیپ شده 4.20 هم دانلود کردم موقع نصب پیام crc میده و نصب نمیشه مشکل چیه؟

Ship Storm
17-10-2012, 22:13
من با وین رر مشکل دارم هر فایلی که می خوام باز کنم ارور crc میده. ورژن جدید هم که می خوام بگیرم همش فشرده هست و و نمیتونم فایل فشرده رو باز کنم.

شما تو دانلود کردن فایل مشکل دارید احتمال زیاد و فایلتون هنگام دانلود صدمه میبینه
پیشنهاد میکنم فایل رو از منبع دیگری به جز اینترنت دریافت کنید

needer
18-10-2012, 09:27
نه مشکل دانلود من نباید باشه یکی دو تا نیست که همه فایل ها همینطورن. با دانلود منجر هم کار میکنم.

Ship Storm
18-10-2012, 20:05
آنتی ویروس رو غیر فعال کنید و مجدد امتحان کنید
اگر باز مشکل برطرف نشد من احتمال میدم سیستم عامل شما دچار مشکل شده و باید مجدد از پایه نصب بشه چون به جز این موارد موارد دیگه ای دخیل نیست
آنتی ویروس
دانلود منیجر
اینترنت و شبکه

samadsam
17-11-2012, 21:20
سلام دوستان بعضی مواقع باید یک فایل بزرگ رو به قسمت های کوچکتری تقسیم کرد باید چجور این کار رو کرد.
فایل های winrar رو دیدم دوستان تقسیم کردند؟

omid-p30
17-11-2012, 21:23
روی فولدر مورد نظر کلیک راست کنید و گزینه add to archiv رو انتخاب کنید تا پنجره برنامه Winrar باز بشه.

بعد با گزینه split to volume میتونید فولدر رو به مقادیر دلخواه تقسیم کنید.

hamid_c
21-11-2012, 14:39
سلام خدمت دو سه تان
چند بار واسم این اتفاقی که میگم افتاده حالا نمیدونم اون فایل ها هم عین این فایلی که میخوام دانلود بکنم دارای ریکاوری 5% که معمولا مینویسن بودن یا نه
مشکلم این بود که موقعی که داشتم یه فایل زیپ یا رر دانلود میکردم(با دانلود منیجر) اگه در هنگام دانلود برق میرفت و سیستم خاموش میشد، بعد از اینکه سیستم رو روشن میکردم و میذاشتم فایل دانلود شه، بعد از اتمام دانلود میدیم قابل خراب شده و ریپیر هم اثر نداشت
امروز باز این اتفاق واسم افتاده، یه فایل RAR یک گیگی که دارای ریکاوری 5% هم بود داشتم دانلود میکردم که حدود 300 مگ دانلود شده بود یهو برق رفت
الان میخواستم ببینم که حالا این فایل دارای ریکاوری هست بزنم از ادامه بره و مشکلی پیش نمیاد یا از اول بزنم؟؟؟

Mostafa NBA
22-11-2012, 01:36
من یک مجموعه ی آموزشی 8 گیگی دانلود کردم از وطن دانلود، تقریباً 3بار دانلود کردم و هر بار چنتا از محتویات این مجموعه ارور CRC میداد و از آخر وقتی هر 3تا رو اکسترکت کردم تونستم مجموعه کامل رو از توش گلچین کنم و مشکلم حل شد.

خیلی مسخرست که همچین مشکلاتی پیش میاد، جالبه که دقیقاً قبل از همین مجموعه، من یک مجموعه ی 30 گیگی از همین وطن دانلود، دانلود کردم که 123 تا پارت داشت و بدون ایراد همون اول کاملاً اکسترکت شد.

کاش یکی دقیقاً میدونست این مشکلات از کجا نشأت میگیره !

Ship Storm
26-11-2012, 21:28
سلام خدمت دو سه تان
چند بار واسم این اتفاقی که میگم افتاده حالا نمیدونم اون فایل ها هم عین این فایلی که میخوام دانلود بکنم دارای ریکاوری 5% که معمولا مینویسن بودن یا نه
مشکلم این بود که موقعی که داشتم یه فایل زیپ یا رر دانلود میکردم(با دانلود منیجر) اگه در هنگام دانلود برق میرفت و سیستم خاموش میشد، بعد از اینکه سیستم رو روشن میکردم و میذاشتم فایل دانلود شه، بعد از اتمام دانلود میدیم قابل خراب شده و ریپیر هم اثر نداشت
امروز باز این اتفاق واسم افتاده، یه فایل RAR یک گیگی که دارای ریکاوری 5% هم بود داشتم دانلود میکردم که حدود 300 مگ دانلود شده بود یهو برق رفت
الان میخواستم ببینم که حالا این فایل دارای ریکاوری هست بزنم از ادامه بره و مشکلی پیش نمیاد یا از اول بزنم؟؟؟

هیچ ابزاری نیست که بخواد دقیق بگه فایل آیا صدمه دیده یا نه و راهی جز این نیست که دانلود رو ادامه بدی
در اکثر مواقع اتفاق و مشکلی پیش نمیاد ولی خوب بعضا تو این مواقع ممکنه فایل صدمه هم ببینه

Ship Storm
26-11-2012, 21:30
من یک مجموعه ی آموزشی 8 گیگی دانلود کردم از وطن دانلود، تقریباً 3بار دانلود کردم و هر بار چنتا از محتویات این مجموعه ارور CRC میداد و از آخر وقتی هر 3تا رو اکسترکت کردم تونستم مجموعه کامل رو از توش گلچین کنم و مشکلم حل شد.

خیلی مسخرست که همچین مشکلاتی پیش میاد، جالبه که دقیقاً قبل از همین مجموعه، من یک مجموعه ی 30 گیگی از همین وطن دانلود، دانلود کردم که 123 تا پارت داشت و بدون ایراد همون اول کاملاً اکسترکت شد.

کاش یکی دقیقاً میدونست این مشکلات از کجا نشأت میگیره !

قطع و وصل شذن و خاموش شدن سیستم بطور ناگهانی در حین دانلود مهمترین عامل بروز این جور مشکلات هست

dany_3p4u
09-12-2012, 13:29
سلام
وقتی برفرض یک فایل فشرده شده رو با WinRar باز می کنم و توی خود محیط ش دبل کلیک می کنم اون رو باز نمی کنه و از دسکتاپ یه فایل اجرا می کنه! مثلا اگه فایل تصویری باشه یا اگه عکس باشه!
چطور می تونم به تنظیمات پیش فرض خودش برگردونم؟
در ضمن یک بار آن اینیستال و دوباره تصب کردم اما فایده نداشت

nelahe
05-01-2013, 11:12
سلام

چطور می تونم فایل فشرده ای که به چندین قسمت برای دانلود تبدیل شده

وقتی یک قسمت را دانلود کردم بتوانم از آن استفاده کنم

چون می خوام ببینم اون یه قسمت چیه و اصلاً به کارم میاد تا اگه امکان داشت بقیه را هم دانلود کنم

kalantarahura
09-01-2013, 09:42
سلام

چطور می تونم فایل فشرده ای که به چندین قسمت برای دانلود تبدیل شده

وقتی یک قسمت را دانلود کردم بتوانم از آن استفاده کنم

چون می خوام ببینم اون یه قسمت چیه و اصلاً به کارم میاد تا اگه امکان داشت بقیه را هم دانلود کنم

برای دیدن چنین فایلهایی فرمت فایل خیلی مهم است.اگر فایل مورد نظر افیس باشد همچین کاری امکان پذیر نیست ولی اگر فیلم یا اهنگ باشه این گونه عمل کنین:
حتما باید پارت اول را دانلود کرده باشید.پارت اول را اکسترکت کنین.پس از اکسترکت از شما مسیر پارت 2 را میخواد.در این هنگام با پنجره باز شده کاری نداشته باشید و برید فایلی را که نصفه و نیمه اکسترکت کرده را با نرم افزارهای KMPlayer یا VLC اجرا کنین.یادتون باشه که در این حالت دقایق اولیه فیلم یا اهنگ را خواهید داشت پس Fast Forward نکنین.فقط یادتون باشه که از پارت اول به بعد رو که داشته باشین میتونین مدیارو با این روش ببینین.

One Minute
07-04-2013, 21:36
سلام دوستان من یه فیلم دانلود کردم پارت اول و دوم باهم باید extract بشه ، فایل اول با موفقیت انجام میشه اما فایل دوم سر 90% ارور میده !

عکس :

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کاری)کاری میشه کرد ؟

Beta
07-04-2013, 21:43
عکس Not Found
یه Repair کن ببین جواب میده!

Ghaioom
07-04-2013, 22:09
حتما بد دانلود شده! فایل خراب است!
عکس هم فوند هست داداش اون کلمه کاری رو از روش بردار ! D

One Minute
08-04-2013, 00:03
عکس Not Found
یه Repair کن ببین جواب میده!

عکسو درست کردم
با وینرار ریپیبر کردم اما درست نشد

حتما بد دانلود شده! فایل خراب است!
عکس هم فوند هست داداش اون کلمه کاری رو از روش بردار ! D

عکس درست شد !
چطوری قیوم ؟ شناختی ؟ : دی

ask_bl
08-04-2013, 09:02
سلام
پارت 2 رو باید دوباره دانلود کنین

One Minute
08-04-2013, 10:38
سلام
پارت 2 رو باید دوباره دانلود کنین

کردم اما درست نشد !

ask_bl
08-04-2013, 10:42
کردم اما درست نشد !
با چه برنامه ای دانلود کردین؟

One Minute
08-04-2013, 12:00
با چه برنامه ای دانلود کردین؟

اینترنت دانلود منیجر

ask_bl
08-04-2013, 21:49
اینترنت دانلود منیجر
شما اینترنت دانلود منیجر رو باز کنین و بعد Options>Connection و Default max. conn. number رو بگین چنده و کمش کنین و مجدد اون پارت رو بگیرین

One Minute
09-04-2013, 00:21
شما اینترنت دانلود منیجر رو باز کنین و بعد Options>Connection و Default max. conn. number رو بگین چنده و کمش کنین و مجدد اون پارت رو بگیرین

برای من 8 هست
حالا این یعنی چی ؟!

Beta
09-04-2013, 00:28
برای من 8 هست
حالا این یعنی چی ؟!
یعنی باید بری اینجا:

مسیری که ask_bl گفتن رو برید به اینجا میرسید!

One Minute
09-04-2013, 20:38
یعنی باید بری اینجا:

مسیری که ask_bl گفتن رو برید به اینجا میرسید!

ممنونم
اما میشه توضیج بدین این کار برای چیه ؟

Beta
09-04-2013, 20:49
ممنونم
اما میشه توضیج بدین این کار برای چیه ؟
یعنی اینکه اونجا که 16 زده ، شما 4ش کن!بعد دوباره پارت رو دانلود کنید!

One Minute
09-04-2013, 21:20
یعنی اینکه اونجا که 16 زده ، شما 4ش کن!بعد دوباره پارت رو دانلود کنید!

خیلی ممنون !

من میخوام دلیل این کار رو بدونم ! عجب داستانی شده ها :دی
چند تا حروف مخفف داره معنیش رو نمیفهمم !

Beta
09-04-2013, 21:26
آقا اینکارارو ، ask_bl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتن!
من هیچ کاره ام!:n02:

Ghaioom
09-04-2013, 21:52
نه نشناختمت شما؟ دی

دلیلش اینه که وقتی لینکی رو دانلود میکنید با 16 قسمت دانلود میشه اگه اونو کم کنید مثلا 8 با 8 قسمت دانلود میشه موقعی که تو صفحه دانلودی و فایل در حال دانلوده پایینش شماره کانکشن ها رو زده.
شما اونو بزار رو 16 دانلود کن . اگه نشد از 8 هم کم کن. :n02:

عجب داستانی واسه خودتون ساختیدا D:

B3HZ@D
09-04-2013, 22:11
شما وقتی با انتخاب 8 کانکشن به سرور دانلود وصل بشین , نرم افزار IDM اون فایل رو برای دانلود به اصطلاح به 8 قسمت مساوی تقسیم میکنه .
این کار برای سهولت و بالا رفتن سرعت دانلوده و هر چقدر که سرعت شما بالاتر باشه میتونین کانکشن بیشتری برای دانلود اختصاص بدین .
ولی اگه سرعت شما معمولیه با همون 8 کانکشن بهتره ادامه بدین .

وقتی تعداد کانکشن ها زیاد باشه و سرعت شما در حد مطلوب نباشه , تعداد بالای کانکشن ها باعث میشه که شما در مواقعی با قطع ارتباط مواجه بشین و دریافتی شما برای لحظاتی صفر میشه .
این قطع و وصل های متوالی رو فایل دانلود شده تاثیر میذاره و برای همین فایلی که دانلود کردین به صورت کامل دانلود نمیشه و یا این که مشکل پیدا میکنه.
برای همین بهتره که بسته به نوع سرعت و مقدار دریافتیتون از اینترنت در نرم افزار IDM کانکشن ها رو تنظیم کنید .

بصورت نرمال شما از همون 8 کانکشن استفاده کنین بهتره .

ask_bl
10-04-2013, 10:40
با زیاد شدن تعداد کانکشن ها سرعت دانلود در صورتی که سرور ساپورت کنه بالاتر میره اما احتمال خراب شدن فایل دانلودی هم به همین نسبت بالا میره
شما تعداد کانکشن ها رو 4 کن و اون پارت رو مجدد بگیر
امیدوارم درست بشه

myusac
10-04-2013, 11:09
دوست عزیز یکباره دیگه با تعداد کانکشن پایینتر همونطور که دوستان فرمودن دانلود کنید درضمن اگر شب (رایگان) کردید اینبار تو روز امتحان بفرمایید چون معمولا توی روز کمتر میذارن برای دانلود کانکشن ها stableترهاگر بازم مشکل داشتید احتمالا مشکل از فایل هست (باید از جای دیگه دانلود کنید) چون پارت یک به گفته شما مشکلی نداره پس نباید مشکل از winrar باشه

payam0910
07-05-2013, 17:41
سلام دوستان ببخشید من یه مشکل دارم.فایل دانلود کردم بهد وقتی میخوام اکسترک اش کنم میگه You need to start extraction from a previous volume to unpack .The required volume is absent تو رو خدا زود تر جواب بدید. مرسی ......:n28::n29::n30:

ask_bl
08-05-2013, 07:44
سلام دوستان ببخشید من یه مشکل دارم.فایل دانلود کردم بهد وقتی میخوام اکسترک اش کنم میگه You need to start extraction from a previous volume to unpack .The required volume is absent تو رو خدا زود تر جواب بدید. مرسی ......:n28::n29::n30:
سلام
فایل مورد نظر شما یه پارت دیگه هم داره که باید دانلودش کنین.

Shr776
06-06-2013, 15:05
ترمیم فایل های دانلودی از طریق Repair یا Segment

با سلام به دوستان
من چندی پیش یه مستند 28 گیگ دانلود کردم که پارت 4 اون که 2 گیگ هست ناقص دانلود شده
وقتی میخوام فایل رو باز کنم این ارور رو میده
Unexpected end of Archive
از طریق Repair کردن فایل فشرده هم مشکلم حل نشد
از طریق برنامه Segment manager هم هر کاری کردم مشکلم حل نشد و پیغام خطایی میده مبنی بر اینکه فایل دانلودی حجمش بیسار زیاد هست و ارور میده

خلاصه فقط تونستم از طریق برنامه سگمنت دانلودر سگمنت ناقص اون رو تشخیص بدم که مشخص شد 32897 بایت اون ناقص دانلود شده

سوالی که از دوستان دارم اینه که ایا راه حلی هست که این فایل رو کامل کنیم؟
ایا کسی میتونه با استفاده از سگمنت ناقصی که من بهش میدم اون فایل رو کامل کنه
خلاصه اگر راهی هست ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر

expert2013
27-06-2013, 17:32
سلام به همه
من یه فایل ویدویی دانلود کردم توی نو و نه درصد یهو دانلود قطع شد :n28:
با اینترنت دانلود منیجر دانلود میکردم
فایل ویدئویی داخل یه فایل زیپ هستش میخواستم ببینم راهی هست که مجبور نشم دوباره ویدئو رو دانلود کنم
اجازه اکسترک کردن رو نمیده اگه اکسترک بشه فیلم رو اجرا میکنه
راهی هست که گیر نده و بذاره اکسترک کنم(با یه نرم افزار یا هر راه دیگه ای وینرر رو میشه دور زد؟)

expert2013
05-07-2013, 08:58
سلام به همه

فایل ویدئویی داخل یه فایل زیپ هستش میخواستم ببینم راهی هست که مجبور نشم دوباره ویدئو رو دانلود کنم
راهی هست که گیر نده و بذاره اکسترک کنم(با یه نرم افزار یا هر راه دیگه ای وینرر رو میشه دور زد؟)

alex_pk
29-07-2013, 06:21
ما یه پارت بازی که 1 گیگ بود رو دو دفعه دانلود کردیم (بدون توقف) ولی الان اصلا باز نمیشه و ارور میده ، هر دو دفعه هم همین ارور رو داد
مشکل چیه به نظرتون؟

alex_pk
29-07-2013, 11:55
سلام به همه

روی فایل راست کلی کن
و بعد Extract File رو بزن
توصفحه جدید تیک Keep Broken Files رو بزن و Ok کن
اینجوری فایل اگر ناقص هم باشه بازم از حالت فشرده درش میاره معمولا.

Gamecock1
29-07-2013, 12:09
سلام. من Microsoft NET Framework 4.0.30319.1 Final رو از یه سایتی دانلود کردم و به صورت زیپ هم بود. ولی موقع Extract کردن همش ارور میده و اکسترک نمیشه. رمز هم درست میزنم. ولی وقتی همین فایل رو تو لپ تاپ اکسترکت میکنم با موفقیت انجام میشه. ویندوز و ورژن Winrar لپ تاپ و کامپیوترمم هم یکیه. آنتی ویروسمم غیر فعاله. Windows 7 ultimate 32bit و آخرین ورژن winrar
مشکل کجاست؟ کمک کنید. منتظرم ...

alex_pk
29-07-2013, 12:43
خوب چه اروری میده یه عکس بنداز یا متنش رو کپی کن.

Gamecock1
29-07-2013, 16:33
C:\Users\Administrator\Desktop\dotNet.zip: Checksum error in the encrypted file Microsoft NET Framework 4.0.30319.1 Final \Microsoft NET Framework 4.0.30319.1 Final\setup.exe. Corrupt file or wrong password.

.AraMesh.
04-08-2013, 23:57
سلام" اعضاء این تاپیک : لینک پاین رو بخونید جوابای خوبی دادند در مورد بهترین تنظیمات WinRar برای فشرده سازی فایلها.
یکیشون ویندوز7 رو کرده 9 مگ گذاشته برا دانلود. منم گرفتمش. حجم حالت عادیش 3.5 گیگ هست.
بخونید نظر بدید اگرم بهترشو دارید بگید.
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

supermax15
19-08-2013, 20:41
من یه فایل دارم 3 مگابایت rar
وقتی اکتراکت میکنم میشه 200 مگابایت فیل ویدئویی هست
چجوری میهش اینکارو کرد که اینقد فشرده بشه

.AraMesh.
22-08-2013, 18:11
سلام"
فیلم ها سالمند؟ ارور اکسترکت نمیده؟
من پرسیدم میگن بسکه زیاد فشرده میشه فایلا خراب میشند بعد ی مدتی با ارور باز میشند.

Devicestreet
15-10-2013, 17:46
سلام امروز داشتم یه فایل چند پارت رو اکسترکت میکردم به این مشکلات برخوردم
! E:\Game\Other\TOMB RAIDER\Tomb Raider BB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).part5.rar: Packed data CRC failed in Tomb Raider BB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])\Tomb Raider-Black Box\BB-tr.iso. The volume is corrupt
! E:\Game\Other\TOMB RAIDER\Tomb Raider BB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).part6.rar: Packed data CRC failed in Tomb Raider BB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])\Tomb Raider-Black Box\BB-tr.iso. The volume is corrupt
! E:\Game\Other\TOMB RAIDER\Tomb Raider BB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).part7.rar: CRC failed in Tomb Raider BB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])\Tomb Raider-Black Box\BB-tr.iso. The file is corrupt
طبق گفته دانلود ها دارای 5% ریکاوری هست و مشکل من اینه که نمیدونم چجوری ریکاوری کنم
پیشاپیش ممنون:n16:

ehsan102
15-10-2013, 17:56
باید repair کنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Devicestreet
15-10-2013, 21:21
باید repair کنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
این گزینه نیست
بخاطر کار نکردن کرک برنامه هست؟

.AraMesh.
16-10-2013, 01:06
سلام " روی گزینه Repair کلیک کنید. اگه نیست روی نوار تولبار کلیک راست کنید و انتخاب دکمه هارو کلیک کنید. گزینه تعمیر رو تیک بزنید. اما این خطایی ک داده با این چیزا معمولا حل نمیشه. باید اگه نشد، دوباره بگیرید.

Devicestreet
16-10-2013, 08:28
سلام " روی گزینه Repai کلیک کنید. اگه نیست روی نوار تولبار کلیک راست کنید و انتخاب دکمه هارو کلیک کنید. گزینه تعمیر رو تیک بزنید. اما این خطایی ک داده با این چیزا معمولا حل نمیشه. باید اگه نشد، دوباره بگیرید.
توی سربرگ تولز بود
یا Alt+R رو بزنید
درست شد ممنون:n16:

usiiiii
28-10-2013, 10:03
سلام / من میخوام یک فایل 16 گیگی رو پارت پارت کنم و تو سایتم بزارم / میخوام بدونم چه طوری مثل بعضی سایتها که میگن با 5 درصد ریکاوری انجام بدم .

.AraMesh.
30-10-2013, 21:00
سلام / من میخوام یک فایل 16 گیگی رو پارت پارت کنم و تو سایتم بزارم / میخوام بدونم چه طوری مثل بعضی سایتها که میگن با 5 درصد ریکاوری انجام بدم .
سلام" یه راهنمای کوچیک درواقع آموزش برای این نرم افزار هستش حتی توی همین سایت دیدم. خواستین دانلود کنید بصورت اجمالی توضیحاتی داده.

ask_bl
05-11-2013, 10:39

سلام
با برنامه Winrar
تو تب General تیک گزینه Add Recovery Record رو میزنین

از تب Advanced

mohammad_reza0
14-11-2013, 12:29
سلام من یک بازی با 21 پارت دارم از پارت 1 تا 12 سالم هست از پارت 12 تا 18 خراب شده پارت 18 تا 21 دارم سوالم اینه چگونه پارت های 18 تا 21 را استخراج کنم هر کاری میکنم نمیشه منظورم اینه فقط پارت 18 تا 21 استخراج کنم ایا چنین چیزی امکان دارد.......

.AraMesh.
14-11-2013, 12:39
سلام" گیریم استخراجشونم بکنید چ فایده؟؟ نصب نمیشه ک!!!
روی هر تیکه یا بخش یا همون پارت کلیک راست کنید و اکسترکت کنید

goldenmember
14-11-2013, 16:47
سلام
من میخواستم بدونم بهترین روش برای حداکثر فشرده سازی چیه؟
من یه بازی دانلود کردم ۴ گیگ
توش یه فایل iso بود ۸ گیگ
از iso خارجش کردم.
فایل های اصلی شو که rar کردم شد ۸ گیگ
میخوام بدونم فایلiso کار خاصی میکنه یا این استثنا بود؟

afshin113
24-11-2013, 12:59
سلام
چند وقت پیش 9 پارت 400 مگ یک بازی 10 پارتی رو دانلود کردم (لینک فایل نهم دانلود نشدالان حذف شده).
سایتهای دیگه اون پارتها رو با سایزهای دیگری دارند مثلا 7 پارت500 مگ.یا 5 پارت 700 مگ.
با توجه به اینکه من پارت 10 رو دارم (322مگ)و پارت 9 رو ندارم(400مگ) آیا میتونم 2 پارت دیگر رو از این سایتها دانلود کنم وبا تغییر سایز پارت اون به 400 مگ
به پارت نهم برسم و بازی رو اکسترکت کنم؟
راهنمایی بفرمائید
ممنون

ask_bl
24-11-2013, 13:18
سلام
چند وقت پیش 9 پارت 400 مگ یک بازی 10 پارتی رو دانلود کردم (لینک فایل نهم دانلود نشدالان حذف شده).
سایتهای دیگه اون پارتها رو با سایزهای دیگری دارند مثلا 7 پارت500 مگ.یا 5 پارت 700 مگ.
با توجه به اینکه من پارت 10 رو دارم (322مگ)و پارت 9 رو ندارم(400مگ) آیا میتونم 2 پارت دیگر رو از این سایتها دانلود کنم وبا تغییر سایز پارت اون به 400 مگ
به پارت نهم برسم و بازی رو اکسترکت کنم؟
راهنمایی بفرمائید
ممنون
امکانش نیست

nelahe
01-12-2013, 09:23
فایل هایی که باید تمام قسمت های زیپ آن را دانلود و سپس یکجا از فشرده خارج بشه که کار کنند
وقتی یکی یا دو تا آز آن ها را دانلود کردیم
چطور ازشون استفاده کنیم
چون این یکی دو تا هر کدام 30 مگابایت مثلا حجم دارد

مثلا بعضی اوقات مشکل از خود سایت است که یکی از قسمت ها دانلود نمی شود
بعد تکلیف چیست خب؟

ask_bl
01-12-2013, 11:56
فایل هایی که باید تمام قسمت های زیپ آن را دانلود و سپس یکجا از فشرده خارج بشه که کار کنند
وقتی یکی یا دو تا آز آن ها را دانلود کردیم
چطور ازشون استفاده کنیم
چون این یکی دو تا هر کدام 30 مگابایت مثلا حجم دارد

مثلا بعضی اوقات مشکل از خود سایت است که یکی از قسمت ها دانلود نمی شود
بعد تکلیف چیست خب؟
اگر هم بشه اکسترکتشون کرد فایل نهایی ناقصه
باید بگردین لینک دیگه ای از اون پارت پیدا کنین

Advanced Ali-001
01-12-2013, 17:44
سلام.
این ورژن:

soft gozar.
رو دان کردم یکی یه کرک به ما برسونه همه کرکها کار نمیکنن آنتی ویروس رو هم غیر فعال کردم کار نمیکنه.....
کمکککککککککککک

CINAPA
10-12-2013, 21:49
با سلام
من یه مشکل با نرم افزار winrar دارم من این نرم افزار را نصب دارم ولی هر فایلی که تو سیستم من به نام winrar هست شکلش مانند WINRAR نیست و قابل تشخیص نیست اما وقتی اون فایل را باز میکنم فایل WINRAR هست .تو تصویر زیر که گذاشتم یکی از فایل ها که تو WINRAR قرار داره با دایره قرمز مشخص کردم ولی شکلش WINRAR نیست .علت چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n14::n14:

ask_bl
11-12-2013, 23:03
با سلام
من یه مشکل با نرم افزار winrar دارم من این نرم افزار را نصب دارم ولی هر فایلی که تو سیستم من به نام winrar هست شکلش مانند WINRAR نیست و قابل تشخیص نیست اما وقتی اون فایل را باز میکنم فایل WINRAR هست .تو تصویر زیر که گذاشتم یکی از فایل ها که تو WINRAR قرار داره با دایره قرمز مشخص کردم ولی شکلش WINRAR نیست .علت چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n14::n14:

سلام
Control Panel> Appearance and Themes> Folder Options> File Types
فرمت مورد نظر رو انتخاب کنین، Advanced رو بزنین، Change Icon و بعد آدر نرم افزار Winrar رو بهش بدین، و از میان عکسا یکی رو انتخاب کنین.

CINAPA
12-12-2013, 09:52
سلام
Control Panel> Appearance and Themes> Folder Options> File Types
فرمت مورد نظر رو انتخاب کنین، Advanced رو بزنین، Change Icon و بعد آدر نرم افزار Winrar رو بهش بدین، و از میان عکسا یکی رو انتخاب کنین.

سلام عزیز
ممنون که جوابم را دادین عالی بود خدا خیرت بده . :n16:

yoones1
14-12-2013, 18:22
سلام من یه فایل با حجم 8 گیگ که از گوشی استخراج شده موقع اکستراکت ارور archive is corrupt میده و نیمی از فایلا به درستی استخراج میشن و بقیه نمیشن ُ کاری میشه کرد تمومشون استخراج بشن؟

worldclass
20-01-2014, 17:53
سلام
دوستان چطور میونم تعدادی فولدر رو به صورت همزمان در آرشیوهای مجزا اما با پسورد یکسان قرار بدم؟
ممنون

Ghaioom
30-01-2014, 00:00
سلام من یه فایل با حجم 8 گیگ که از گوشی استخراج شده موقع اکستراکت ارور archive is corrupt میده و نیمی از فایلا به درستی استخراج میشن و بقیه نمیشن ُ کاری میشه کرد تمومشون استخراج بشن؟

سلام.
رو فایل راست کلیک و extract files رو بزنید و پایین تیک keep broken files رو بزنید و اوکی کنید.

ha88an
30-01-2014, 11:46
سلام.
این ورژن:

soft gozar.
رو دان کردم یکی یه کرک به ما برسونه همه کرکها کار نمیکنن آنتی ویروس رو هم غیر فعال کردم کار نمیکنه.....
کمکککککککککککک

. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز نرم افزار Winrar حجمش چند مگ بیشتر نیس، پیشنهاد میکنم از یه سایت دانلود دیگه مثل پی سی ورلد یا ... دوباره اونو دانلود کنید

mag net
09-02-2014, 19:36
دوستان فایلهای rar که بصورت چند پارتن وقتی ناقص دانلود میشند حالا به هر دلیلی ارور CRC میدن که تو برنامه winrar میشه فهمید مال کدوم پارته که من با این قضیه مشکلی ندارم ولی سوال من اینه
ارور فایلهایی که split میشه به چه صورت میشه فهمید؟ (چون برنامه 7zip هیچی رو تشخیص نمیده و تا آخر کار میره) اگه برنامه ای یا روشی وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید

achaemenian
30-03-2014, 13:51
روی فایل راست کلی کن
و بعد Extract File رو بزن
توصفحه جدید تیک Keep Broken Files رو بزن و Ok کن
اینجوری فایل اگر ناقص هم باشه بازم از حالت فشرده درش میاره معمولا.

سلام من یه فیلم دارم دان میکنم که 3 پارته
دانلود پارت 1 تموم شده میخوام همین پارت رو جدا ببینم تا بقیه رو دان میکنم
روی فایل که راست کلیک میکنم و اکسترک میزنم پیغام میده که پارت بعدی رو پیدا نمیکنه
کنسل که میزنم فقط 3تا گزینه close break operation copy to clickboard
رو داره
روی break operation که کلیک میکنم هم اتفاقی نمیافته
چکارش باید بکنم
پسوند فایل ها rar هست

achaemenian
31-03-2014, 01:26
زمانی که اررور داد و خواست فایل دوم رو تد کنین
با تسک منیجر وین رتر رو ببندین
بعد همون تک فایل رو میتونین مشاهده کنین :n26:

roya.rashidi
29-06-2014, 03:29
من اخرین نسخه این برنامه رو نصب کردم کرک هم شده . ولی رمزها رو اتوماتیک پر نمیکنه تیک اتوکامپلت هم زدم . این همینجوریه یا نرم افزار من ایراد داره؟

aliiran2008
29-06-2014, 09:30
چجوری میشه درصد بک اپ برای فایل های rar درست کرد؟

arsham4005
06-07-2014, 10:52
این مقدار درصد ریکاوری که روی فایل های فشرده میذارن چقدر باید باشه؟ مثلا من اگه یه فایل 1 گیگابایتی رو بخوام فشرده کنم باید چند درصد واسه ریکاوری بذارم؟

roya.rashidi
09-07-2014, 20:50
من اخرین نسخه این برنامه رو نصب کردم کرک هم شده . ولی رمزها رو اتوماتیک پر نمیکنه تیک اتوکامپلت هم زدم . این همینجوریه یا نرم افزار من ایراد داره؟
دوستان کسی جواب اینو نمیدونه .

arsham4005
10-07-2014, 16:00
دوستان کسی جواب اینو نمیدونه .
تو بخش Orginize password گزینه add رو که بزنی تو فیلد اول و دوم پسوردهارو عینا مثل هم بنویس مثلا اگه پسووردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه جای password text هم همونو بنویس. تیک auto complete هم که فعال

roya.rashidi
10-07-2014, 20:05
تو بخش Orginize password گزینه add رو که بزنی تو فیلد اول و دوم پسوردهارو عینا مثل هم بنویس مثلا اگه پسووردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باشه جای password text هم همونو بنویس. تیک auto complete هم که فعال
اینکارو کردم فایده نداشت. حتی سه تاشم پر کردم .

moj502500
22-08-2014, 11:53
سلام هنگام فشرده کردن یک فایل گزینه ی Compression method در حالت Normal قرار داره اگر دقت کرده باشید وقتی گزینه ی Store رو انتخاب کنید فایل سریعتر رار میشه میخواستم بدونم این دو تا گزینه چه فرقی با هم دارن و آیا در فایلی که ایجاد می کنند تفاوتی ایجاد میشه یا خیر؟

general74
11-10-2014, 00:53
سلام ببخشید یه مشکلی واسم پیش اومد که ممنون میشم اگه کمکم کنید
دیروز یه فایلی و دانلود کردم که چند پارت بود تو اکسترک کردنش مشکل دارم
این فایل چهار بخشه که 3 بخش اولش پسوند z01,z02,z03 هست ولی بخش آخرش zip هست
موقع اکسترک تا بخش چهارم که میرسه ارور میده

اینم اروری که بعد اکسترک میده

Mohammad King
12-10-2014, 17:05
سلام ببخشید یه مشکلی واسم پیش اومد که ممنون میشم اگه کمکم کنید
دیروز یه فایلی و دانلود کردم که چند پارت بود تو اکسترک کردنش مشکل دارم
این فایل چهار بخشه که 3 بخش اولش پسوند z01,z02,z03 هست ولی بخش آخرش zip هست
موقع اکسترک تا بخش چهارم که میرسه ارور میده

اینم اروری که بعد اکسترک میده

Start --> Run
تایپ کنید cmd
DOS command-line ویندوز باز میشود.
تایپ کنید CHKDSK /F
و بعد از CHKDSK /F نام فایل RAR مشکل دار رو تایپ کنید.
مثل : CHKDSK /F xxxx.rar
از شما سوال میشه که ایا لینکهای از دست رفته رو به فایل تبدیل بکنه (Y/N) . جواب بدید Y

hadi-ghoreyshi
14-10-2014, 13:31
سلام.
من یه بازی رو داشتم دانلود می کردم که دو پارت بود.پارت دوم رو با حجم300 مگ دانلود کردم.بعدش رفتم واسه پارت اول که 1 گیگ بود.
وسطای دانلود،اقدام کردم و اینترنتم رو از256 به دو مگ ارتقا دادم.بعدش که خواستم ادامه ی فایل رو دانلود کنم،دیدم که پسوند دانلود هام تبدیل شده به SHTM . من فایل رو تا آخر دانلود کردم.حتی با winrar هم باز میشه.اما نمیشه اکسترکت کرد.چون فرمتش با پارت دوم یکسان نیست.هیچ جوره هم تبدیل نمیشه.به نظرتون چیکار باید بکنم؟

mojtaba007
14-10-2014, 14:12
دوستان از پسوردهامون چه طوری بک اپ بگیریم؟

hossen-09
30-10-2014, 05:11
سلام دوستان
اگه اسم پارت ها عوض بشه باید چه طور دوباره اسم پارت ها رو مرتب کنم

با تشکر

lilla
13-03-2015, 17:39
سلام دوستان
میشه از طریق ساخت sfx در این نرم افزار چندین نرم افزار رو خودکارنصب کرد و دیگه نیازی به طی کردن مراحل نصب برای هر برنامه ای نباشه؟؟اگه آره چطور اگرم نه لطف کنید 1راهی برای این کار معرفی کنید

dead Black roz
02-04-2015, 19:47
........................ کمک کمک کمک ........................
سلام خسته نباشین
من یه مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم کمک کنید
من سیستمم یهو نمیدونم چی شد همهی فایل های jpg به فرمت cab تبدیل شدنن..
سرچ کردم تو گوگل نوشت cab از فرمت های winrar هستش الان اصلا نمیتونم فایلهای عکس که cab شده بود رو دوباره به حالت jpg برگردونم و باز هم نمیشم ....
ببخشید الان که نگاه کردم همهی فایل هام فرمت cab شوده
این مشکل چطور حل میشه یا همه پر ؟؟
مرسی لطفا کمک کنید

رضا جنگنده
07-05-2015, 23:58
سلام

یه مشکلی برام پیش اومده که دوونم کرده.
من هفته پیش ویندوزم که 8 بود داغون شد، منم رفتم یه دی وی دی ویندوز 8.1 گرفتم و ویندوز رو عوض کردم. (32 بیت)
بعد idm رو نسخه جدیدش رو از چند جا دانلود کردم ولی همشون بعد کرک کردن میگفتن سریال نامبر تقلبی و خلاصه بی چارم کردن تا اینکه رفتم آ دی ام قبلی خودمو پیدا کردم نصب کردم و به خوبی کرک شد.
حالا مشکلی هست اینه که بیشتر فایل ها rar که دانلود میکنم مخصوصا اوناای که حجم بالا دارن موقع extract با win rar و 7zip ارور های مختلفی میدن. اون idm هایی که اول نصب میکردنم و مشکل کرک داشت قبل اینکه بگه سریال نامبر تقلبی باشوندانلود میکردم، بعد اینکه میگفت تقلبیه بازم دانلود می کردم در هر حالت موقع extract فایل های rar معمولا مشکل داشتم.
بعد اینکه اونی که قبلا داشتم رو نصب کردم ،مشکل سریال نامبر حل شد، ولی مشکلم با فایل ها هنوز هست :|
یعنی یه بازی رو من چند بار از چند جای مختلف دانلود کردم، هنوز مشکل دارم.
repair هم کردم فایل ها رو حل نشد مشکلم.
ولی تو ویندوز قبلیم حتی 1 بار هم چنین مشکلی نداشتم و فایل های rar بدون مشکل باز میشدن و کلا خدا بیامرزه ویندوز قبلی رو، با اینکه خیلی اذیتم کرد ولی حداقل از این مشکلا نداشتم دیگه، این ویندوز جدیده نحسه، از همین اول داره عذابم میده. یه بار دیگه هم ویندوز رو عوض کردم ولی بازم فایده نداشت...
کسی میدونه مشکل چیه و چه جور باید حلش کنم؟

lord Asghar
07-08-2015, 18:52
سلام
دوستان من یه سوالی داشتم
من میخواستم کل فایل های مهم گوشیم رو(فیلم و عکس)فشرده کنم بصورت تک فایل داشته باشم(حالا یا 7zip یا rar)
سوالی که دارم اینه که فرضا اگه فایل ها بصورت 7zip یا rar فشرده بشه کیفیت فیلم ها و عکس ها کم میشه؟من با گوشی زیاد فیلمبرداری کردم تقریبا پره حافظه اش
7zip بصورت lossless فشرده میکنه یا lossy؟winrar چطور؟
مرسی از پاسختون

کوثر9898
29-08-2015, 11:34
ببخشیدولی من اصلا این گزینه ی set passwordرادارم آیاهمچین چیزی هم میشه؟

Dew Drop
30-08-2015, 07:25
ببخشیدولی من اصلا این گزینه ی set passwordرادارم آیاهمچین چیزی هم میشه؟

سلام

اگر ممکنه سوالتون رو با صورت واضح و با جزییات لازم بیان کنید.

ممنون

l3oy3
31-08-2015, 14:42
سلام عزیزان
مدیران عزیز توجه بکنند که خیلی کارم گیره

الآن نشستم بعد دو ساعت ، و صرف 270 مگ ترافیک این نرم افزار بلو استکس رو دان کردم از لینک بالا
هرچقدر پسورد رو وارد میکنم ارور wrong password میده winrar
پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تا دلتون بخواد وارد کردم شک ندارم که اشتباه واردش نمیکنم . هم دستی وارد کردم هم کپی پیست هم ...
خلاصه کلافه شدم . کسی هست مردونگی کنه بگه این پسورد درستش چیه ترافیک ما حروم نشه ؟

kakaamin1
07-10-2015, 15:43
Cannot execute "C:\Users\***\AppData\Local\Temp\Rar$EXb0.640\***\S etup.exe"
آقا این یعنی چی ؟
جدیدا هر چی فایل rar دارم و دان میکنم همش همین ارور رو میده .

- - - Updated - - -

Cannot execute "C:\Users\***\AppData\Local\Temp\Rar$EXb0.640\***\S etup.exe"
آقا این یعنی چی ؟
جدیدا هر چی فایل rar دارم و دان میکنم همش همین ارور رو میده .
:n34:

ali_mohandes
02-03-2016, 06:57
سلام
من دنبال نرم افزاریم که می تونه یه ترابایت اطلاعات رو به یه ایمیج چند کیلوبایتی تبدیل کنه.
اینو خودم نمی گم دبیرمون میگه هست.....خواهشا راهنمایی کنید

محمد7966
02-03-2016, 07:21
سلام
من دنبال نرم افزاریم که می تونه یه ترابایت اطلاعات رو به یه ایمیج چند کیلوبایتی تبدیل کنه.
اینو خودم نمی گم دبیرمون میگه هست.....خواهشا راهنمایی کنید

سلام

آره هست ولی به درد آشغال میخورده

کلی از اطلاعاتو نابود میکنه

من بازی چند گیگی رو که این نرم افزار 5 مگش کرده بود از فشرده سازی دراوردم آخرش هم الکی بود اصلا بازی اجرا نمی شد

kgb اسم نرم افزار

ali_mohandes
02-03-2016, 15:38
سلام

آره هست ولی به درد آشغال میخورده

کلی از اطلاعاتو نابود میکنه

من بازی چند گیگی رو که این نرم افزار 5 مگش کرده بود از فشرده سازی دراوردم آخرش هم الکی بود اصلا بازی اجرا نمی شد

kgb اسم نرم افزار
سلام
kgb archiverاونی که من میخوام نیست.....اونو داشتم اصلا به درد نمی خوره....win rarبهتره....
من یکی میخوام که حجم رو کم می کنه...خیلی هم کم....(1ترابایت رو تبدیل به چند کیلو بایت یا چند مگ می کنه)نه چند گیگ رو به چند مگ اون اصلا اطلاعات رو خراب نمی کنه...اونجوری که دبیرمون می گفت خیلی چیز توپیه....

donkeyoxte
01-05-2016, 20:03
سلام دوستان
من حدودا 500 گیگ بازی pc داشتم که به دلیل نداشتن حجم روی هارد مجبور شدم بریزم روی DVD
بیشتر بازی ها به خاطر اینکه از تورنت گرفته بودم تک پارت بود و حجمشون بالای 10 گیگ, من این بازی هارو از طریق winrar به چند تا تکه 4 گیگی تبدیل کردم تا بشه روی DVD رایت کرد
متاسفانه وقتی رایت کردم دیگه تست نکردم ببینم فایل ها سالمه یا نه الان همه ی اون بازی ها که از طریق Split تکه تکه کرده بودم دیگه نمیتونم اکسترکت یا کپی کنم و ارور Couldn't Read The Source میده
و بقیه بازی ها که فایل های یک گیگی یا دو گیگی بودند و احتیاجی به split نداشتن موقع اکسترکت همچین اروری نمیدن و راحت باز میشند
میخواستم بدونم این مشکل از کجاست؟؟؟
و چطور میشه این پارت هارو که ارور میدند درست کرد(البته تو برنامه repair , winrar میزنم ولی سیستم هنگ میکنه و نمیتونه پارتو فیکس کنه)

12naser
06-05-2016, 10:58
با سلام
من کل ۱۲ بخش زیپ DriverPack.Solution.17.3.3 دانلود نمودم ولی هنگام اکسترکت نمودن روی پارت ۳ گیر میکنه و ارور میده پسورد اشتباهه مشکل از کجاست؟

siamak_kh
30-05-2016, 08:07
اااااهه...حسابی رفته رو مخم...نه با winrar نه با 7zip....تا حالا 10 بار چند تا فایل 4 گیگی ویندوز و آفیس ورژن های مختلف و از سایت های مختلف دانلود کردم(فکر کنم تا حالا 30 گیگ شده)....با winrar هم repair میکنم..کلی damaged رو repair میکنه ولی آخرش باز همه رو پاک میکنه...با 7zip هم 2 تا ارور part و پسوورد میده...نمیفهمم آخه....قبلنا این طوری نبود ....اههه ه ه

Soroush-S
29-06-2016, 00:08
نرم افزار WinRAR یا 7ZIP دانلود میکنم ولی هردوتا فشرده شدن . چطوری نصبشون کنم؟

Amc123
29-08-2016, 01:11
سلام دوستان.
من یک فایل فشرده دارم که رمز داره و متاسفانه رمزش رو فراموش کردم فایل مهمی هم هست. با یکسری برنامه امتحان کردم که رمزش رو بازیابی کنم ولی خیلی طول میکشه چون اصلا یادم نیست از چه کلماتی بود.
راه حلی دارید برای اینکه راحتتر بتونم رمزش رو پیدا کنم چندین روز درگیر این مسئله هستم. لطفا کمکم کنید

mjt10063
22-10-2016, 19:24
سلام و خسته نباشید
خدمت دوستان
وقتی میخوام بازی نصب کنم
اگر هنگام اکستراکت کردن فایل مثلا چند 3 تا فابل باشه وقتی فایل سوم اکسترکت شد باز خود برنامه پارت 4 رو میخواد
در صورتی که فایل 4 وجود نداره
این مشکل رو تو نصب چند بازی داشتم
نرم افزار win rar رو بروزرسانی هم کردم ولی بازم همین مشکل بود
دوستان لطفا کمک کنید

mehdisalehi
01-12-2017, 02:11
سلام
من فایل winrar دانلود کرده ام که که هنگام باز کردن فایل این پیفام را بهم میده:

و هنگامی که مستقیم راست کلیک میکنم و Extract here میزینم با این پیفام روبرو میشم

حتی میبینید که فایل دارای حجم است....حتی فایلهای حجیم تر همین پیغام را میده.

لطفا مرا راهنمایی فرمایید....
متشکرم

AAZ23317
20-12-2017, 15:35
با سلام به دوستان و اساتید محترم
در حال مشاهده یک فایل زیپ شده برنامه WINRAR بودم که یکی از فایل های داخل اونو اشتباهی پاک کردم حالا چطور میتونم فایل پاک شده رو ریکاوری کنم ممنون از پاسخ

8713313
09-03-2019, 14:11
سلام. در باز کردن فایل ریر و جداسازی از این حالت پیغام you need to have the follwoing volume to continue extraction چیکارباید کنم؟

- - - Updated - - -

سلام. در باز کردن فایل ریر و جداسازی از این حالت پیغام you need to have the follwoing volume to continue extraction چیکارباید کنم؟

8713313
09-03-2019, 14:21
you need to have the follwoing volume to continue extraction

عباس رح
16-06-2021, 08:15
سلام چند وقتی هس هر وقت میخام فایلامو اکسترکت کنم ارور میده هر بار هم یه ارور متفاوت میده دوباره فایلها رو دانلود کرد بازم ارور داد repair کردم بازم ارور داد. ویندوز رو عوض کردم بازم مشکلم حل نشد :sad:ممنون میشم راهنماییم کنید. موقغ اکسترکت هم انتی ویروس رو غیر فعال میکنم

عباس رح
16-06-2021, 08:17
سلام چند وقتی هس هر وقت میخام فایلامو اکسترکت کنم ارور میده هر بار هم یه ارور متفاوت میده دوباره فایلها رو دانلود کرد بازم ارور داد repair کردم بازم ارور داد. ویندوز رو عوض کردم بازم مشکلم حل نشد :sad:ممنون میشم راهنماییم کنید. موقع اکسترکت هم انتی ویروس رو غیر فعال میکنم