PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با permissions

morteza-stfu
17-07-2008, 15:14
سلام
من یه پوشه دارم که برام خیلی مهمه و هرچیز مهمی که دارم تو اون هست.واسه همین تصمیم گرفتم به یه سری کابرها deny بدم به خودم هم permission فول کنترل دادم وقتی OK کردم دیدم که دیگه اجازه ی ورود به اون پوشه رو ندارم.با یوزر Administrator لاگین کردم دیدم همینجور شده،کامپیوترم دوتا ویندوز داره با اون یکی وندوز هم دیدم اجازه نمیده!
شما بگین چیکار کنم؟
خیلی برام مهم هست!:41:

mahdi7610
17-07-2008, 15:32
سلام
من یه پوشه دارم که برام خیلی مهمه و هرچیز مهمی که دارم تو اون هست.واسه همین تصمیم گرفتم به یه سری کابرها deny بدم به خودم هم permission فول کنترل دادم وقتی OK کردم دیدم که دیگه اجازه ی ورود به اون پوشه رو ندارم.با یوزر Administrator لاگین کردم دیدم همینجور شده،کامپیوترم دوتا ویندوز داره با اون یکی وندوز هم دیدم اجازه نمیده!
شما بگین چیکار کنم؟
خیلی برام مهم هست!:41:
سلام

خب این مشکل احتمالا به این دلیل هست که یه سری یوزر ناشناس اون پوشه را به ارث بردن .

وارد security شو Advanced را بزن و از صفحه باز شده به تب permission برو و دکمه Remove را بزن تا تمام یوزرهایی که اونجا هستند پاک بشن بعد هم پنجره را ok کن .

حالا به صفحه قبل برگشتی که هیچ یوزری دیگه اونجا نیست حالا دکمه Add را بزن و یوز خودت را انتخاب کن

موفق باشی .

morteza-stfu
17-07-2008, 16:44
دوست عزیز موضوع اینه که همه ی یوزر ها یاک شدن و سیستم اجازه اضاف کردن یوزر رو هم نمیده.

mahdi7610
17-07-2008, 17:59
دوست عزیز موضوع اینه که همه ی یوزر ها یاک شدن و سیستم اجازه اضاف کردن یوزر رو هم نمیده.
خوب توی همون Advanced بعد از پاک کردن تمام یوزرهای ناشناس از طریقی که توی پست بالایی گفتم به تب owner برید و یوزر خودتون را انتخاب کنید و تیک گزینه پایین صفحه را هم بزنید و صفحات را ok کنید .

morteza-stfu
17-07-2008, 18:53
خیلی خیلی ممنونم.
واقعا کمک بزرگی بهم کردین.:31: