PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : php va seesion

mortezahn
17-07-2008, 12:16
salam.man yek barnayeme modiriyate maghale ba mysql va php daram minvisam.ke taghribam shabihe mail yahoo maghalat list mishe va mishe tedadi ro entekhab kard va delete kard. hala man mondam ke chetor ettelaate chkbox haye entekhabi ro be safheye badi ke amaliyate delete ro anjam mide befrestam .lotfan rahnamayim konid va age sorce nemoneye khobi darid befrestid.mer30

Mohsen khan
17-07-2008, 12:19
دوست عزيز
لطفا فارسي تايپ كنيد تا زودتر به پاسخ برسيد

ممنون
محسن

neopersia
17-07-2008, 15:26
میتونید نام چک باکسها رو به صورت آرایه در نظر بگیرید به طوری که id هر رکورد مربوط به چک باکس اندیس اون آرایه باشه. بعد مثل یک فرم عادی ارسالش کنید
در مرحله بعد مقادیر ارسال شده از اون آرایه رو در اسکرپت حذف رکورد چک کنید تا ببنید که اندیسهایی برای حذف شدن ارسال شده.
بقیه کار دیگه آسونه. فقط اون id های ارسال شده رو جدا کنید و دستور حذفشونو بدید. به همین سادگی!
اینم یه نمونه کد برای اینکه بهتر بدونید منظورم چی بود. البته در نظر داشته باشید که این کد فقط خلاصه ای هست از اون قسمتی که سوال کرده بودید. قسمتها دیگشو باید خودتون انجام بدید مثلاً برای اتصال یا تعیین اعتبار یا بالا بردن امنیت کدها...:

این صفحه ای هست که در اون لیست رکوردها موجود برای حذف شدن نمایش داده میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این اسکرپتی هست که رکوردهای انتخاب شده رو حذف میکنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mortezahn
19-07-2008, 08:02
سلام دوست من . ممنون . ولی مشکل اصلی من تو همون چگونگی گذاشتنش تو آرایه است . هر کار کردم یا خطا میگیره یا چیزی توش نیست.
من با دستر fecth در داخل یک حلقه اطلاعاتم رو از جدول چاپ میکنم و می خوام داخل همین حلقه چکباکس بذارم . اگه میشه کد این کار رو واسم بفرستید . ممنون .

neopersia
19-07-2008, 11:57
فرقی نمیکنه چطوری و با چه روشی چک باکسها نمایش داده میشه فقط باید نام اونها یک آرایه با اندیس id رکوردی باشه که قراره حذف بشه
تو کدی که اینجا گذاشتم هم قسمت مربوط به نمایش چک باکسها هست و هم خوندن اونها به نظرم نباید مشکلی داشته باشه چون بارها خودم از همین روش استفاده کردم!

اگر با کدتون مشکل دارید اونو همینجا بزارید تا ببینیم مشکلش چیه.